Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 23 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
VIZIO - nova rada premiovych pc od Microsoftu

Registrovaný: 14.07.09
Prihlásený: 07.09.23
Príspevky: 2130
Témy: 61
Bydlisko: Šaľa
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2012 23:47

http://www.microsoft.com/en-us/news/Fea ... Vizio.aspx
MS sa nam v hardveri nejak rozmaha. Po tablete uz vymysla aj all-in-one a nb.







_________________
pc::cpu:AMD Ryzen 5 4600Gmb:ASUS PRIME B450M-A II ram:8 GB Kingston gpu:MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OChdd:Seagate Momentus XT 500GB + Seagate Green 1TB case:Corsair Obsidian 550D psu:GIGABYTE P450B fans: Corsair stock dvd:2xLG GH22NS mouse:Cougar Mouse Minos XC kb: Cherry Stream 3.0 lcd: HP 24m os: Nobara Linux 38 sound: Scythe Kama Bay AMP mini blk + repro zo starej veže
nb::HP ProBook 4330s cpu: i3 SB 2.1 GHz gpu: Intel hd3000 ram: 1 x 4 GB Kingston ssd: Samsung 850 EVO 500GB os: Linux Mint
Offline

Užívateľ
Užívateľ
VIZIO - nova rada premiovych pc od Microsoftu

Registrovaný: 17.01.10
Prihlásený: 18.11.20
Príspevky: 4864
Témy: 84
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2012 0:12

vyzerat to vyzera pekne. Ale uz vidim co bude robit apple. Aj ked mne osobne to az tak podobne nepride.







_________________
PC1: MB:ASRock AM2NF3-VSTA, CPU: AMD Athlon 64 3500+ 2,2GHz @ 2,6GHz, VGA: nVidia Geforce FX 5500, RAM: 3GB, HDD1: IDE WD Caviar 80GB, PSU: Fortron Economy 300W,
PC2:Case: Zalman Z9 plus, MB: ASRock Fatal1ty 990FX PRO, CPU: AMD Phenom 965 BOX, VGA: ASUS ENGTX 470,RAM: DDR3 Corsair Dominator 1600 CL7 4GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 500GB, Samsung Spinpoint f3 500GB, PSU: Cougar GX 600W, Zvukovka: Asus Xonar DX2, TABLET:G-Pen 450

NTB: Lenovo Z500

"Any society that would give up a little liberty to gain a little security will deserve neither and lose both." Benjamin Franklin
Offline

Užívateľ
Užívateľ
VIZIO - nova rada premiovych pc od Microsoftu

Registrovaný: 08.10.07
Príspevky: 265
Témy: 45
Bydlisko: Linz
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2012 0:49

kde sa inspirovali je asi jasne, nie je to proste nb na ktory sa pozriem a poviem hmm, nieco nove.... kazdopadne kazda konkurencia v cenovej hladine macbooku pro je pre mna dobra, kedze v poslednom case je mi uz nagrc z nbkov v cene 500/600e ktorymi je prepchany trh.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2012 1:16

pokial mi je znamo toto je dost stary koncept a pochybujem ze sa za tie roky nieco posunie


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
VIZIO - nova rada premiovych pc od Microsoftu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2012 6:20

Hehe, len aby nejaky pomyselny Win 9 nebol urceny vylucne pre Vizio PC :rolleyes:







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.06.12
Prihlásený: 21.06.12
Príspevky: 44
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2012 22:47

matiseek33 píše:
kde sa inspirovali je asi jasne, nie je to proste nb na ktory sa pozriem a poviem hmm, nieco nove.... kazdopadne kazda konkurencia v cenovej hladine macbooku pro je pre mna dobra, kedze v poslednom case je mi uz nagrc z nbkov v cene 500/600e ktorymi je prepchany trh.


Nech robia čo chcú stále je to Microsoft=Windows a to sa nikdy nedá porovnávať s Macbookom...
Hardware-om možno áno ale stále tam bude chýbať jeden podstatný detail OSX napríklad nehovorím o ďalších veciach ako magsafe ktorý mi dnes zachránil krk :D

Nehovorím o patentových právach... ak by to vypustili tak ako je to na tých obrázkoch tak rovno to môžu aj stiahnuť... majú tam dosť čo pozmeniť kým to pustia do predaja.
Celkovo mi to príde ako úlet microsoftu ktorý poslednou dobou strieľa na prázdno.. napr Win 8


Offline

Užívateľ
Užívateľ
VIZIO - nova rada premiovych pc od Microsoftu

Registrovaný: 17.01.10
Prihlásený: 18.11.20
Príspevky: 4864
Témy: 84
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2012 23:30

To ze nevies win pouzivat neznamena ze je zly.

// pridané po 6 minútach od posledného príspevku

a BTW pozri si Vizio a mac all in one blizsie. Az na to ze su z hlinika toho maju designovo spolocneho malo.







_________________
PC1: MB:ASRock AM2NF3-VSTA, CPU: AMD Athlon 64 3500+ 2,2GHz @ 2,6GHz, VGA: nVidia Geforce FX 5500, RAM: 3GB, HDD1: IDE WD Caviar 80GB, PSU: Fortron Economy 300W,
PC2:Case: Zalman Z9 plus, MB: ASRock Fatal1ty 990FX PRO, CPU: AMD Phenom 965 BOX, VGA: ASUS ENGTX 470,RAM: DDR3 Corsair Dominator 1600 CL7 4GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 500GB, Samsung Spinpoint f3 500GB, PSU: Cougar GX 600W, Zvukovka: Asus Xonar DX2, TABLET:G-Pen 450

NTB: Lenovo Z500

"Any society that would give up a little liberty to gain a little security will deserve neither and lose both." Benjamin Franklin
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2012 23:38

9to5 píše:
Nech robia čo chcú stále je to Microsoft=Windows a to sa nikdy nedá porovnávať s Macbookom...
Hardware-om možno áno ale stále tam bude chýbať jeden podstatný detail OSX napríklad nehovorím o ďalších veciach ako magsafe ktorý mi dnes zachránil krk :D

Nehovorím o patentových právach... ak by to vypustili tak ako je to na tých obrázkoch tak rovno to môžu aj stiahnuť... majú tam dosť čo pozmeniť kým to pustia do predaja.
Celkovo mi to príde ako úlet microsoftu ktorý poslednou dobou strieľa na prázdno.. napr Win 8


Windows je obrovska vyhoda toho zariadenia a to mu moze nejaky mac len zavidiet. Nikto nechce mat 3 rozne OS na kazdom pocitaci. Vacsina ludi u nas pouziva windows, tak je logicke, ze chcu mat windows na vsetkych svojich pocitacoch.
Rovnako je to aj u MS Surface, windows a x86 na ktorom to pobezi je vyhoda o ktorej sa applu moze len snivat a aj ked sa postavi na hlavu, tak im to nepomoze. Jedine co im ostane su trapne sudne spory a pokusy o zakaz predaja.
S tymi patentami, dobry vtip na dobu noc, ocenujem to, no je to uz trosku otrepane. Ked je to raz all in one, tak je asi vsetko v jednom. Pozri na tieto auta. Maju vsetky vpredu svetla. Maju dvere po bokoch, maju 2 spatne zrkadla a 4 kolesa. Ani jeden z nich nema vyfuk vpredu, maju cierne pneumatiky a dnu maju sedadla.
VIZIO - nova rada premiovych pc od Microsoftu

Normalny clovek vidi 16 roznych aut. Normalny clovek vidi 2 rozdielne zariadenia, ked sa pozri ne mac all in one a na all in one od MS. Fanatik vidi 2 obrovsku krivdu na strane applu, lebo zase niekto kopiruje ich napady.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.06.12
Prihlásený: 21.06.12
Príspevky: 44
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2012 23:45

:)
Takto Millfox nemusíš hneď útočiť že neviem win používať.
Windows som používal roky rokúce dokonca ho používam aj teraz no s kľudným svedomím môžem povedať že ak vyjmeme podporu programov atď a porovnáme len jadro, funkčnosť, problémovosť a samotné holé systémy tak od windowsu nič horšie nie je.
Jediné čo ho drží nad vodou je podpora softvéru no postupne začína byť pre mac tiež veľmi dobrá ba dokonca v niektorých prípadoch lepšia.
Škoda že linux ostáva v tomto smere "zanedbaný" no tiež sa dajú nájsť alternatívy.

"To ze nevies win pouzivat neznamena ze je zly."
Toto tvrdenie by som mohol obrátiť v mnohých smeroch proti tebe ale poďme sa baviť ako ľudia a nerozdúchavajme tu zbytočný flame.
Pozrel som pár starších príspevkov a je mi jasné ako tu podaktorý pristupujete k OSX a IOS užívateľom ...

Na oplátku ti poviem len toľko že si skús tiež pozrieť čo všetko má apple patentované v oblastiach ich výrobkov a názor si vytvoríš sám, nenarážal som konkrétne na ALL IN ONE viď môj príspevok skôr som riešil ten ich "notebook"


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2012 23:46

To co ma Apple patentovane je uplne nepodstatne, lebo to len ukazuje demenciu a zaostalost pravneho systemu v Amerike.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.06.12
Prihlásený: 21.06.12
Príspevky: 44
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2012 0:00

Daron píše:
To co ma Apple patentovane je uplne nepodstatne, lebo to len ukazuje demenciu a zaostalost pravneho systemu v Amerike.


To môžeš tvrdiť a nik ti to neberie ale slovo nepodstatné nie je na mieste práve naopak.
Demencia ??? Prečo je to demencia iných výrobcov prečo s tým neprišiel niekto skôr a nedal si to patentovať ??? Kto im v tom bránil

Sledujem tvoje príspevky už dlhšie a v rámci dobrých vzťahov je toto posledný príspevok na tvoju adresu pretože ako vidím komunikácia s tebou = komunikácii s niekým kto nevie alebo nechce akceptovať reálne fakty a názory iných. Vynímac tvoj fanatizmus ANTIAPPLE si myslým o tebe že si debil... neber to ako urážku ale tvoje správanie a príspevky tomu nasvedčujú i keď som si istý že tento príspevok vymažeš pretože si "ADMIN" tí by predsa nemali byť zaujatý ? alebo sa mýlim ?
Ak máš chuť normálne komunikovať na podobné témy budem rád a svoje vyjadrenie na tvoje meno rovno beriem obratom späť ak nie tak myslím že to sám o sebe vieš len si to nechceš priznať.

// pridané po 5 minútach od posledného príspevku

Totižto nazývať demenciou šikovnosť podniku/firmy sa rovná tomu istému slovíčku.
Odporúčam ti prečítať životopis Steva Jobsa a potom je ešte jedna knižka o politike, úmysloch a celkovom fungovaní applu.

Skús si na to spraviť čas a možno sám prídeš na to prečo sú ich ceny aké sú, prečo je ich politika aká je atď :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2012 0:00

Je jedno ci som alebo nei som admin, este raz niekoho nazves debilom a budes si hladat ine forum.

Demencia americkeho systemu je to preto, ze umoznuje patentovat nejednoznacne veci, vseobecne postupy, nieco co nie je vobec originalne, vynimocne, nove...
Urcite si uz pocul kopu pribehov o americkom sudnictve. A rovnako to funguje aj na patentovom urade. Ak nevies o com hovorim, precitaj si napriklad toto: http://www.easynet.sk/index.php?idi=2653&page=2

Dizajny su dobra vec. Patentovat si dizajn tiez, ak je dizajn specificky a presne popisany v patente. Pozri sa na dealextreme.com a potom uvidis, co znamena porusit patent a vyrobit napodobeninu.
Ale napriklad toto http://www.zive.sk/apple-v-nemecku-opat ... fault.aspx je uz prestrelene. Nie su si podobne, resp. podobne su si len v tom, co je specificke pre tablet.

VIZIO - nova rada premiovych pc od Microsoftu

Zdaju sa ti rovnake? Mne nie.

A teraz sa pozri na toto:
VIZIO - nova rada premiovych pc od Microsoftu

Toto je porusovanie patentu a napodobnovanie dizajnu.


Naposledy upravil Daron dňa 21.06.2012 0:08, celkovo upravené 1

Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2012 0:04

Zase si nic nepochopil, pokial viem nikto tu nekritizuje to ze je to all in one, ale prave design ktory sa pri troche zdraveho pohladu naozaj podoba na ten od jonyho ivea, a ak si normalny clovek tak ten ramik okolo monitora a sivy hlinnik ti musi byt jasnym zretelom rovnako ako styl klavesnice a toho trackpadu a ak to nevidis potom ta len tazko mozno zaradit do kategorie normalny clovek ako to tu sam prezentujes. Predstav si ze by vsetky tie tvoje auta vyzerali skoro rovnako, a teraz sa nebavime o podstatnych crtach ake si spomenul lebo ak ano potom by to malo zniet ze pocitac ma displej, klavesnicu a mys a co sa vnutornosti tyka namiesto sedadiel by bol ekvivalent ja neviem cd/dvd, namiesto motora procesor, podvozok, zakladna doska atd. snad ti to tu cele nemusim vymenovat a verim ze to pochopis. Mac OS X niekomu vyhovuje, inemu nie, neda sa jednoznacne povedat ze tento system je najlepsi, mne vyhovuje mac os x ktory pracuje stylom plug & play, ale zas nedovoli nejake nastavenia co windows sice dovoli ale ma v takychto veciach viac problemov a niekedy su tie nastavenia zbytocne, ale win ma v europe znacnejsie rozsirenie nez osx a k tym patentom, ano apple sa ako kazda firma snazi udrzat konkurenciu pozadu, to je zdravy marketing pretoze inac by sme tu uz mali zaplaveny trh sikmookymi verziami macbooku ktore by boli nerozoznatelne od tych skutocnych, a rovnako by tu bol aj tvoj genialny tablet od MS v takomto prevedeni, kazdy si strazi svoje koryto na ryzovanie, akurat pri apple su tie patentove spory dostatocne medializovane a to ako normalny clovek musis chapat ci nie?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2012 0:11

Freelan píše:
pretoze inac by sme tu uz mali zaplaveny trh sikmookymi verziami macbooku ktore by boli nerozoznatelne od tych skutocnych, a rovnako by tu bol aj tvoj genialny tablet od MS v takomto prevedeni,


Aj ty si prezri dealextreme.com a skus spocitat, kolko fake ipadov tam najdes. Ked ta pocitanie omrzi, mozes prejst na fake iPhony. A potom mi zase povedz, ze Apple zabranuje tomu, aby bol nas trh zaplaveny napodobeninami.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.06.12
Prihlásený: 21.06.12
Príspevky: 44
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2012 0:13

Daron píše:
Je jedno ci som alebo nei som admin, este raz niekoho nazves debilom a budes si hladat ine forum.


Beriem späť ... Prepáč nechal som sa uniesť no tvoje príspevky mi pripomínajú klasický anti apple štýl.
Áno počul som aj som ich sledoval a písal som z niečoho takého aj seminárnu prácu.

Áno máš pravdu ako som písal skôr nie je to sem tam úplne friendly voči iným výrobcom no čo už je to tak takýmto štýlom sa robí politika a takto sa zarábajú peniaze... Oni nemajú problém ten patent zapožičať keď bude mať microsoft záujem určite sa dohodnú.
Prečo ale potom neprídu aj ostatný výrobcovia s niečim originálnym niekto im v tom bráni.
Stačí sa pozrieť na "nové" lenovo U310/U410 ... ako za čo sú tam platený tí designéri ??? Budú silou mocou tvrdiť že je to design knižky no pri kus lepšom pohľade je každému všetko hneď jasné ... to isté čo U400/U300
A potom že apple si nemá dať patentovať aj veci ktoré nie sú originálne ??? To určite potom by to dopadlo takto
http://komunikuj.zive.sk/zariadenia/vid ... ozit-apple

Áno zaplavme si trh lacnými shitmi a fake výrobkami ktoré majú na chlp okopírovaný design originálnych produktov.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2012 0:13

Triafas vedla, v cine na patenty kaslu a dealextreme nie je europsky a tych par ludi co si to kupi nepredstavuje pre apple taku hrozbu ako tablety samsungu ktore su v ovela vacsej miere rozsirene a maju u pouzivatelov znacne meno, takze je logicke ze sa bude snazit konkurencii zabranit predavat vsetkymi moznymi pakami ake ma.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.06.12
Prihlásený: 21.06.12
Príspevky: 44
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2012 0:15

Daron píše:
Aj ty si prezri dealextreme.com a skus spocitat, kolko fake ipadov tam najdes. Ked ta pocitanie omrzi, mozes prejst na fake iPhony. A potom mi zase povedz, ze Apple zabranuje tomu, aby bol nas trh zaplaveny napodobeninami.


Sám to teraz píšeš ... lenže načo bojovať voči malým výrobcom ? Čo od nich vysúdia ... tie kópie sa za 1 poriadne do EU a USA ani nedostanú a to že zaplavia azijsky trh nikoho nemusí trápiť.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
VIZIO - nova rada premiovych pc od Microsoftu

Registrovaný: 30.08.07
Prihlásený: 07.04.24
Príspevky: 1109
Témy: 26
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2012 0:15

Na tých tabletoch nie je veľmi čo dizajnovať...
Je to len "placka s displejom"...
Čo tam môžu meniť? Farbu? Hrúbku, rozmer. Inak je to všetko to isté...
Neviem preto o čo sa stále súdia. Mne sa to nepáči. Nemám nič proti Apple výrobkom, žiadny nemám lebo si to nemôžem dovoliť.
Ale proste patentovať si dizajn tabletu je hlúposť







_________________
No INTERNET
No LIFE
CPU: Intel Core i5 4690K MB: MSI Z97 GAMING 5 VGA: nVidia GTX970 RAM: Corsair Vengeance 1866MHz 16GB HDD1: KINGSTON SSD V300 120GB HDD2: Seagate 1TB ZDROJ:Corsair Power Supply HX620 620W OS: Windows 10 Monitor: Xiaomi Mi Curved 34"
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2012 0:17

9to5 píše:
Sám to teraz píšeš ... lenže načo bojovať voči malým výrobcom ? Čo od nich vysúdia ... tie kópie sa za 1 poriadne do EU a USA ani nedostanú a to že zaplavia azijsky trh nikoho nemusí trápiť.


Lenze pozri sa na podobu tych fake ppristrojov, ktore su uplne rovnake a pozri sa napriklad na tie samsungy, ktore su ine, len su na nich nasilne hladane rovnake crty.

Chapal by som keby sa sudili pre to kolieskove tlacidlo, to je typicke pre Apple, nema ziaden funkcny zmysel, ktory by sa nedal vyriesit stvorcovym tlacidlom. A keby tam Samsung silou mocou aj tak pchal rovnake "apple" tlacidlo, priznal by som ze kopiruje. Ale to, ze ma rovnaky ramcek okolo displeya a podobne veci.... To je smiesne.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.06.12
Prihlásený: 21.06.12
Príspevky: 44
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2012 0:24

Daron píše:
Lenze pozri sa na podobu tych fake ppristrojov, ktore su uplne rovnake a pozri sa napriklad na tie samsungy, ktore su ine, len su na nich nasilne hladane rovnake crty.

Chapal by som keby sa sudili pre to kolieskove tlacidlo, to je typicke pre Apple, nema ziaden funkcny zmysel, ktory by sa nedal vyriesit stvorcovym tlacidlom. A keby tam Samsung silou mocou aj tak pchal rovnake "apple" tlacidlo, priznal by som ze kopiruje. Ale to, ze ma rovnaky ramcek okolo displeya a podobne veci.... To je smiesne.


Áno máš pravdu ja ťa chápem čo tým chceš povedať vzdá sa mi že pomaly dospejeme k výsledku.
Čo získa apple tým že sa začne súdiť z neakou smiešnou továrňou ktorá vyrobí pár tisíc fake Iphonov ? nič ale absolútne nič zisky majú minimálne a aj keď výrobky stiahnu tak o mesiac prídu nie so SoPhone ale so SciPhone a budú fungovať ďalej ale ich odbyt v EU a USA je minimálny tých pár tisíc kusov nikoho netrápi.
Naopak SAMSUNG firma s veľkým F od nej predsa môžu vysúdiť čo len chcú. A vrecká si pomastia tak či tak lebo Samsung nedopustí aby sa ich výrobky stiahli z predaja tým pádom zakúpi/zapožičia ten patent od apple.

Veď predsa načo mám chytať lipne v rieke keď mi na jazere plávajú sumce :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2012 0:26

Nechcem byt hnusny ale teraz kopirujete vy mna lebo toto hovorim v prvom prispevku na tejto stranke, takze koho skor zalovat ? :lol: ach, ja nemam patent :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
VIZIO - nova rada premiovych pc od Microsoftu

Registrovaný: 08.10.07
Príspevky: 265
Témy: 45
Bydlisko: Linz
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2012 9:30

Daron:
k tym autam, to nemyslis vazne, hodit sem x aut ktore su maximalne odlysne co sa tyka dizajnu exterieru a interieru a povedat, ze vidis 16 roznych aut je maximalne zcestne(pravdaze su odlysne, lebo su odlysne po asi kazdej stranke). V microsofte si nesadlo par hlav a nepovedalo "vytvorime nieco co svet nevidel"(mozno ano, ale vysledok potom minul ciel), lebo to dana rada nb a ani ich genialny tablet nie je pre mna ziadna inovacia, skor po prispatych par rokoch sa snazia zo seba urobit apple a vstupit na trh kde dominuje. Ich tablet bol novinka v roku 2002, avsak dozvedel som sa o tom dakedy pred 2 rokmi, rovnako ako by som sa pravdepodobne ani nedozvedel o tejto rade pc ak by som nebol na tomto fore, tak isto ako ani neviem kedy pridu na trh, cenu, niektore parametre a dalsie dost podstatne veci.

pozitivum je, ze konecne maju moznost spravit nb s os ktory naozaj vyladeny na dany kus zeleza, pretoze ked porovnam pracu s winom a mb(plochy, gesta, modifikacie a x dalsich veci o ktorych uzivatelia winu nemaju ani sancu), tak to pre mna mozno bude adekvatny nb, ale to si musime pockat na recenzie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.05.12
Príspevky: 1913
Témy: 27
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2012 13:00

89Aquarius píše:
http://www.microsoft.com/en-us/news/Features/2012/Jun12/06-18Vizio.aspx
MS sa nam v hardveri nejak rozmaha. Po tablete uz vymysla aj all-in-one a nb.


divim sa, ze este nikto neopravil tu blbost co si napisal.

vizio je vyrobca elektroniky z californie, ktory sa rozhodol stavat pc a laptopy pohanane windowsom, samotny microsoft s tym nema nic, len dodava OS a pomoze s marketingom ako u x dalsich vyrobcoch hw.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 23 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. DirectX 11 - nová generácia grafického API od Microsoftu

v Novinky

3

741

14.09.2008 23:55

Mir Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vizio expanduje do PC biznisu

v Novinky

4

281

08.01.2012 21:54

Freelan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nova zostava.. rada

v PC zostavy

18

897

26.10.2010 10:36

mino_85 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nová rada AMD GPU

v Grafické karty

7

489

11.11.2012 14:50

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nová PC zostava - rada/kontrola

v PC zostavy

6

523

08.04.2016 13:11

void Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Rada ohladom SSD - nova instalacia

v Úložné zariadenia

11

486

06.06.2013 16:35

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. CMS s e-shopom na ktorom na predaj premiových účtov

v Redakčné systémy

0

250

06.03.2013 0:26

jozefk18 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Holodesk od Microsoftu

v Novinky

4

459

24.10.2011 16:18

Jeffo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Linuxová podpora od Microsoftu

v Novinky

17

931

29.12.2006 1:23

Alyx_Vance Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kubánska vláda opúšťa softvér Microsoftu

v Novinky

1

405

23.02.2007 18:52

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bill Gates odchádza z Microsoftu

v Novinky

21

2459

25.07.2006 11:23

Wolf Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. LifeCam Studio od Microsoftu - webkamera

v Externé zariadenia

22

447

20.11.2013 11:47

dandy9259 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Gates zítra odchází z Microsoftu

v Novinky

10

586

26.06.2008 18:56

piskvorko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prototyp LCD klávesnice od Microsoftu

v Novinky

10

756

27.08.2010 17:23

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bezplatný antivírus Security Essentials od Microsoftu ...

v Novinky

12

1721

24.10.2009 10:03

shelner Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Přehrávače Zune od Microsoftu definitivně končí..

v Novinky

3

469

06.10.2011 7:04

sqbo Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra