Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 59 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 30.12.07
Prihlásený: 30.09.13
Príspevky: 169
Témy: 10
Bydlisko: zilina
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 20:19

zdar vsetci neviem si poradit s tym ktory OS si nechat natrvalo.
V mesacnych intervaloch striedam VISTA HOME BASIC 64Bit a XP profesional 32Bit neviem sa rozhodnut ktory OS je lepsie nechat na mojej zostave
(na VISTA ultimate nemam money tak tu mi tu neradte aj ked WAREZ :lammer: )

P.S. ak tu uz bola nejaka podobna tema tak sorry a hodte sem link







_________________
PRAVIDLA FORA BOLI ZMAZANE Z DOVODU PORUSOVANIA PODPISU!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 20:33

Podobnych tem tu bolo vela, dost vela.

Myslim ze sa neda poradit ktory Windows, vznikne tu flame a nakoniec z toho bude Windows98. Cize si vyber ten, ktory ti viac vyhovuje podla osobnych skusenosti. Na ktorom sa ti lepsie pracuje, podla toho ci hravas hry alebo pracujes, podla toho ci sa ti paci alebo nie, podla vykonov pc ktore sa dosahuju atd


Offline

Užívateľ
Užívateľ
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 30.12.07
Prihlásený: 30.09.13
Príspevky: 169
Témy: 10
Bydlisko: zilina
Príspevok Napísal autor témyOffline : 25.02.2008 20:36

ok takze XP mhm ale nebude to mrhanie vykonom? na takom OS?







_________________
PRAVIDLA FORA BOLI ZMAZANE Z DOVODU PORUSOVANIA PODPISU!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 20:38

prave na xp v sucasnosti mozes vyuzit vykon svojej zostavy omnoho lepsie, ako na viste.. vista je totiz preplnena.. ehm, ako to slusne povedat.. jaaaj... "vylepseniami" a obsahuje strasne mnozstvo chyb. ak ti mam radit do buducnosti, ktory KUPIT, tak vistu. ak xces vediet, ktory system je dnes lepsi, tak jednoznacne XP. vista sa oplati mozno za pol roka, za rok.. ktovie







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 20:44

el mariachi píše:
... obsahuje strasne mnozstvo chyb ...


Blbost, je ich menej ako na XP. To s chybami tvrdia skor ty neznaly alebo ktory nemaju spolahlive zdroje

el mariachi píše:
... vista sa oplati mozno za pol roka, za rok.. ktovie ...
To sa vravelo pred pol rokom


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 20:44

numline, ja sa k tvojim vyrokom radsej vyjadrovat nebudem, skoncilo by to tu flamom :lol: vacsie hluposti tu vypoti uz asi len tominator







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 20:50

el mariachi píše:
numline, ja sa k tvojim vyrokom radsej vyjadrovat nebudem, skoncilo by to tu flamom :lol: vacsie hluposti tu vypoti uz asi len tominator


V pohode, som rad ze vies aky si genialny :)

S chybami : Preco by mal system novsi od XP mat viac chyb ? To dava asi logiku len niekomu, kto dakde zacul ze Vista je zla

S vyuzitim : Co sa stane za pol roka ? Urobi sa "bum" a vsetci budu mat novy hardware a k tomu Vistu zdarma ?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 20:54

Numline1 píše:
V pohode, som rad ze vies aky si genialny :)

S chybami : Preco by mal system novsi od XP mat viac chyb ? To dava asi logiku len niekomu, kto dakde zacul ze Vista je zla

S vyuzitim : Co sa stane za pol roka ? Urobi sa "bum" a vsetci budu mat novy hardware a k tomu Vistu zdarma ?


nehnevaj sa, ale s pc uz robim "par" rockov a robim aj administratora siete v jednej firme. KTORY system myslis, ze kazda firma nahadzuje do pocitacov ? XP! vzdy a vzdy len xp, nepoznam ziadneho systemoveho administratora, ktory by preferoval vistu. preco myslis ??
vistu som skusal, ale kym to nebude mat doriesene niektore veci, nikto ma nedonuti aby som ten OS pouzival. povedz mi jediny prinos do sveta IT, ktory by bol dostatocne padny na to, aby si ho vsetci ostatni mali instalovat. ten OS nie je vhodny ani na hry, a ani na normalnu pracu
+ preco myslis, ze vsade idu ceny za Vistu dakde aj o 46% dole ?? ano, asi to bude tym, aka je oblubena :-D







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 20:59

el mariachi píše:
nehnevaj sa, ale s pc uz robim "par" rockov a robim aj administratora siete v jednej firme. KTORY system myslis, ze kazda firma nahadzuje do pocitacov ? XP! vzdy a vzdy len xp, nepoznam ziadneho systemoveho administratora, ktory by preferoval vistu. preco myslis ??
vistu som skusal, ale kym to nebude mat doriesene niektore veci, nikto ma nedonuti aby som ten OS pouzival. povedz mi jediny prinos do sveta IT, ktory by bol dostatocne padny na to, aby si ho vsetci ostatni mali instalovat. ten OS nie je vhodny ani na hry, a ani na normalnu pracu
+ preco myslis, ze vsade idu ceny za Vistu dakde aj o 46% dole ?? ano, asi to bude tym, aka je oblubena :-D


Iste, po tom co vyslo XP a masivne sa zauzivalo prechod bude trvat, lenze sa to cele brzdi.

Podme na to vsetky logicky. Na XP vyslo xy(z) security fixov. Tieto vsetky chyby sa vo Viste opravili plus sa venovalo par rokov vyvoja a par milionov dolarov penazi.

Vista ma potencial do buducnosti, tomu sa neubranis. Nemozes naveky pouzivat XP.

Vo Viste ti kopec veci nejde. Je to vsak chyba Visty ? Je to chyba driverov, programov a v neposlednom rade aj hier.

A branit sa "oblubenostou" tym ze znizuju ceny je nezmysel


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 25.02.2008 21:06

precitaj si prosim este raz pozorne, co som napisal, hlavne tuto cast :
Citácia:
ak ti mam radit do buducnosti, ktory KUPIT, tak vistu. ak xces vediet, ktory system je dnes lepsi, tak jednoznacne XP. vista sa oplati mozno za pol roka, za rok.. ktovi

ked vysli xpcka, tiez vela ludi nadavalo. ale potom vyslo vela opravnych balickov, service packy a podobne a stal sa z neho za tie roky DNES asi najoblubenejsi system pre bezneho uzivatela. verim, ze podobne to mozno bude jedneho dna aj s vistou, ale dnes tomu tak urcite nie je a ked sa clovek chce hrat hry a pouzivat naozaj stabilny system, tak vista urcite dobra volba nie je. jasne, ma nejake vylepsenia, ale vela ich je na ukor ako stability, tak rychlosti.. o podpore aplikacii ani nehovorim

btw, je nadherne, ze na xp je vela veci opravenych, ale predsa to snad neznamena, ze kazdy novsi windows bude teraz bez chyb :-D dodnes sa objavuju stale nove a nove diery v XP, ako myslis ze to je pri viste ? ze kedze je novsia, tak je dokonalejsia alebo ? u nej sa objavuju ine chyby, a nemusi ist predsa rovno o chyby v zabezpeceni jadra







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2008 9:22

el mariachi píše:
precitaj si prosim este raz pozorne, co som napisal, hlavne tuto cast :
Citácia:
ak ti mam radit do buducnosti, ktory KUPIT, tak vistu. ak xces vediet, ktory system je dnes lepsi, tak jednoznacne XP. vista sa oplati mozno za pol roka, za rok.. ktovi

ked vysli xpcka, tiez vela ludi nadavalo. ale potom vyslo vela opravnych balickov, service packy a podobne a stal sa z neho za tie roky DNES asi najoblubenejsi system pre bezneho uzivatela. verim, ze podobne to mozno bude jedneho dna aj s vistou, ale dnes tomu tak urcite nie je a ked sa clovek chce hrat hry a pouzivat naozaj stabilny system, tak vista urcite dobra volba nie je. jasne, ma nejake vylepsenia, ale vela ich je na ukor ako stability, tak rychlosti.. o podpore aplikacii ani nehovorim

btw, je nadherne, ze na xp je vela veci opravenych, ale predsa to snad neznamena, ze kazdy novsi windows bude teraz bez chyb :-D dodnes sa objavuju stale nove a nove diery v XP, ako myslis ze to je pri viste ? ze kedze je novsia, tak je dokonalejsia alebo ? u nej sa objavuju ine chyby, a nemusi ist predsa rovno o chyby v zabezpeceni jadra


Pochybujem ze vo Viste sa najde tolko chyb ako v XP. Logicky by sa mal pocet chyb s narastajucim vekom vyvoja aplikacie znizovat, imho je to aj tu tak.

A ked sme pri investicii do buducnosti, pripada mi dost blbe kupit si XP a za par mesiacov aj Vistu. Jeho komp v pohode Vistu zvladne.

V mojom prvom prispevku som pisal ze okolo toho bude nekonecny flame, aj bol. Ako v kazdej podobnej temu XP vs. Vista na tomto fore, takze v tejto teme koncim.

Nech si da to, co mu bude vyhovovat


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2008 9:33

keby si poriadne cital, co ti pisem, tak tu nemuselo byt o tom 10 prispevkov. a je krasne, ze ty pochybujes o chybach, ale skutocnost je trosku ina. visty maju oproti xpckam vela novych veci a chyby, chtene ci nechtene, TAM SU. pri takych rozmeroch OS ake dosahuju windowsy sa ale neda s nicim inym pocitat...
a prosim ta, ak nemas cim podlozit tie svoje blbe kecy a domnienky, tak prosim mlc a nezavadzaj tu ludi klamstvami
ja mam svoje reci cim podlozit, uz len minimalne svojimi administratorskymi skusenostami....
flame ti v takejto teme moze vzniknut len v pripade, ze sa najde par "expertov", ktori sa nerozumeju a len mudruju hluposti







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2008 9:38

el mariachi píše:
ja mam svoje reci cim podlozit, uz len minimalne svojimi administratorskymi skusenostami....


Mienis sa ohanat tym ze instalujes Windowsi na firemne pocitace ? No ty jeden velky admin :-D

XP a Vista v sucasnosti maju velmi podobnu uroven, s tym ze Vista ma potencial do buducnosti


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2008 9:43

prepacte modi za nadavky, ale na toto sa da odpovedat jedinym sposobom. ak nerozumiete preco, prosim precitajte si prispevky nad tymto

numline, ty si bud retardovany, alebo proste len dement
Citácia:
ak ti mam radit do buducnosti, ktory KUPIT, tak vistu. ak xces vediet, ktory system je dnes lepsi, tak jednoznacne XP. vista sa oplati mozno za pol roka, za rok.. ktovie

numline, ludia jak ty ma len utvrdzuju, ze na toto forum zacina chodit cim dalej, tym viac deti







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 10.02.07
Prihlásený: 14.08.11
Príspevky: 1626
Témy: 22
Bydlisko: Ziar nad Hr...
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2008 9:53

To el mariachi : Hrozne mam rad takych ludi co sa robia najmudrejsimi, je len ich pravda a nikoho ineho. Nechcem sice obhajovat ze Vista je uplne super, ano ma svoje chybi, ale to malo aj ma XP. Je to kazdeho rozhodnutie co si nainstaluje, ale na dnesny HW, hlavne ked si clovek sklada novy komp, a ide kupovat aj Windows, tak by som odporucil Vistu, kedze na buduci rok by bol nuteny kupovat tak ci tak Vistu, kedze pre XP konci podpora.
Moj nazor do tejto diskusie, je rovnaky ako ma Numline1.
XP mas pravdu je velmi oblubeny, kedze uz je na trhu niekolko rokov, presne ako napisal Numline1, vyslo nan XY oprav, takze je uz teraz takmer stabilny. Uz teraz existuju opravy aj na vistu a uz aj ta je stabilna (hovorim z vlastnej skusenosti), mnoho veci je tam uz konecne implementovanych funkce, ze su aj pouzitelne (ako napr. Obnova systemu; v XP bola dost nepouzitelna).
A teraz k viste, Vystu uz pouzivam dlhsi cas, takze uz som nasiel jej take slabiny, neviem sice kedy si ju mal vobec nainstalovanu, alebo ci si ju vobec dlhodobejsie skusal, ale uz po urcitom case ako je na trhu zacina sa vyrovnavat voci XP. S tym ze nie je vhodna ani do kancelarie ani na hranie s tebou nemozem suhlasit, kedze hlavne s kancelarskymi aplikaciami a s internetom nema absolutne ziadne problemy. S hrami je z casti problem, niektore samozrejme nejdu (hlavne starsieho data), nove hry idu bez problemov.
Dalsia vec ovladace. Zoz zaciatku ked Vista visla, tak bolo hrozny problem zohnat na nu ovladace, dnes neni asolutne problem na dnesny HW zohnat ovladac na Vistu.
A to ze starsne zatazuje system ? Ze je v nej strasne vela caciek ? To by som ako problem nevidel, kedze to staci vypnut a mas po probleme.
A stym ze Vistu zlacnuju, celkovo ta cena bola na zaciatku prehnana, a ak chcem prilakat zakaznaikov, tak znizim cenu. Ale to uz je politika microsoftu.







_________________
Myslenie nemohlo vzniknúť bez reči, no reč bez myslenia sa vyskytuje často. Brie Andre
My OS: Primary - Kubuntu 10.10 Maverick Meerkat , Secondary - Windows 7
Problemy sa riesia tu na fore nie cez ICQ a Skype. Dakujem
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2008 9:56

el mariachi píše:
prepacte modi za nadavky, ale na toto sa da odpovedat jedinym sposobom. ak nerozumiete preco, prosim precitajte si prispevky nad tymto

numline, ty si bud retardovany, alebo proste len dement
Citácia:
ak ti mam radit do buducnosti, ktory KUPIT, tak vistu. ak xces vediet, ktory system je dnes lepsi, tak jednoznacne XP. vista sa oplati mozno za pol roka, za rok.. ktovie

numline, ludia jak ty ma len utvrdzuju, ze na toto forum zacina chodit cim dalej, tym viac deti


Iste, tento raz ti poradim naucit sa citat ja. Pisal som o sucasnej podobe XP a Visty. V tom potenciale Visty sa zhodujeme, hej, ale nezhodujeme sa v case v ktorom by k tomu mohlo dojst, takze 24px pismo si si mohol odpustit


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2008 10:22

ja uz vazne neviem ako to napisat, ale skusim este raz, potom si tu piste uz co vas napadne. precitajte si prosim aj to, co napisal sam autor temy
par reakcii na devila
1.) chlapec sam pisal, ze kupovat neplanuje.. aky ma vyznam instalovat W vistu, ked rovnako "zdarma" moze mat xp, ktore su dnes vo velmi dobrom stave vykon/stabilita/kompatibilita ??? chlapec si za pol roka/rok zozenie dalsiu "legalnu" kopiu windowsu a bude pravdepoodobne ficat na viste, nemam nic proti tomu
2.) ak si precitate obaja, co som pisal, tak som vravel ze DNES je lepsie jednoznacne xp.. do buducnosti vista. neviem ako inak mam napisat vlastny postoj. ked clovek xce kupovat system do buducnosti, tak sa samozrejme xp moc neoplati, ale ak ma clovek uz instalacky XP, PRECO BY DNES MAL ZHANAT NIEKOLKOTISICOVU VISTU ??? jediny dovod, cim je lepsia ako xp, a funkcia "obnova systemu" je naozaj "coooool", ale bohuzial nedostatocny dovod
3.) ano, mam skusobne nahodenu vistu a hladam chyby, a ver mi, tych chyb je omnoho viac nez tu vy dvaja opisujete. ja ju ale testujem zo vsetkych hladisk a vidim, ake jej robi problemy uz len napr pri obycajnych CRT, ked xce clovek zafixovat refresh rate... proste mission impossible
4.) NIE JE vhodna do kancelarie a ani do beznych pc.. preco ? pretoze ak xces, aby dosiahla aspon 60% kvalit xp, tak potrebujes mat skuseneho administratora, ktory ti dokaze oddelit kraviny od uzitocnych veci. to ti bezny user nezvladne, nech sa potrha. samozrejme, ked sa zoptimalizuje, tak dobre, na kancelarske ucely postaci. a pri tych hrach nemozem uplne suhlasit, pretoze co si predstavujes pod "starsimi" hrami ? vsetko co nebolo vytvorene posledny rok ? pretoze ja ked si na nej xcem spustit par rokov staru hru, ktora by ist mala, tak ide otrasne. najlepsie, co mi na nej isla hra, je paradoxne najstarsia, co som skusal.. counter-strike 1.6 steam.. pri tej hre som mal najmensie problemy
5.) stale ma nedostatocnu podporu, ako zo strany hw, tak zo strany sw... prepac, ale ja napr na svoju Audigy2 pozadujem KVALITNE ovladace, nie tie shity co mi ponuka stranka creative. a ked xcem nahodit firewall, tak proste so zonealarmom sa stale zatial neda velmi pocitat
6.) ano, staci vypnut, ale to clovek musi vediet, co musi vypnut. ak sa clovek pyta "ktory system je najlepsi", asi tazko bude vediet, ktory systemovy proces moze bez obav zastavit

a tebe numline len jednu rychlu vetu:
dnesna podoba visty sa nevyrovnava dnesnej podobe XP, ani v kompatibilite, ani v stabilite a ani vo vykone







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2008 10:36

Ok, povacsine so vsetkym co pises suhlasim, ale :

1, Chlapec pisal ze neplanuje Ultimate
2, Teoreticky suhlas
3, Z vlastnej skusenosti neviem
4, Nemusis byt skuseny admin aby si povipinal efekty a podobne. Chyby v hrach
su sposobene slabym zelezom alebo chybou ovladacov (nie Visty)
5, Tiez nieje chyba Visty

Flame XP vs. Vista je nekonecny, kazdy bude mat svoj nazor.

Takze Vista nieje zla sama o sebe, jej nestabilitu a podobne sposobuju okolne faktory, tak isto je to aj s XP


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2008 10:49

1.) podla mna nekupi ziaden system ;)
4.) efekty su to minimalne zlo, ktore pri viste spomaluje vsetko... ak si dakedy budes kukat, co vsetko sa ti spusta a co vsetko robi na pozadi, dojde ti zle. chybou ovladacov.. dobre, dam ti konkretny pripad. mam crt 17'' a xcem hrat na minimalnej obnovovacej frekvencii 85Hz... ovladace na XP obsahuju tzv. refresh lock, ktory dokaze zmenit automaticky frekvenciu v hrach, aby si si neznicil oci. ked vsak kuknes na tu istu verziu ovladacov, ale pre vistu, ta moznost akosi zmizla. da sa to riesit pomocou bud editovania registrov, alebo instalovanim roznych utilit a dufanim, ze to tentokrat pojde. nasiel som si program Refresh Lock, ale funguje iba pri niektorych hrach, ostatne sa proste hrat nedaju. tvorcovia visty totalne kaslu na to, ze nie kazdy ma 10 000 Sk na kvalitny lcd monitor, na ktorom by mohol clovek uz aj hrat hry... pri tych monitoroch je vazne jedno, ci maju 60Hz, 75 a podobne.. jeden z mnohyh "vylepseni" noveho systemu... nemoznost vynutit si frekvenciu :) idealne pre zrak. a ked si kuknes moju zostavu, nemyslim, ze sa o tom da hovorit ako o "starom zeleze"
5.) samozrejme, casom sa to vyriesi. ale je to v sucasnosti jedna z "vlastnosti" systemu = nedostatocna podpora zo strany hw/sw

nevravim, ze vista je zla, zla, zla :lol: ale v sucasnosti nie je jediny dovod, preco prechadzat z xp na vistu...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 30.12.07
Prihlásený: 30.09.13
Príspevky: 169
Témy: 10
Bydlisko: zilina
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.02.2008 11:06

el mariachi píše:
1.) podla mna nekupi ziaden system ;)
...
neviem ci vies citat ale precitaj si co som pisal ako prve dole to mas citovane

jutes píše:
zdar vsetci ..... bla, bla, ....
V mesacnych intervaloch striedam VISTA HOME BASIC 64Bit a XP profesional 32Bit neviem sa rozhodnut ktory OS je lepsie nechat na mojej zostave natrvalo ....

cize mam aj to aj to (XPpro aj VISTUbasic)







_________________
PRAVIDLA FORA BOLI ZMAZANE Z DOVODU PORUSOVANIA PODPISU!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2008 13:49

Hej, tak ale my fakt nevieme ktory ti vyhovuje. Mozes dokonca spravit aj dual boot, budes mat na pc oba systémy


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2008 15:26

Este pre el mariachiho : Teraz som si vsimol tuto temu : http://www.pcforum.sk/nazor-na-win-vist ... 22015.html


Offline

Užívateľ
Užívateľ
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 30.12.07
Prihlásený: 30.09.13
Príspevky: 169
Témy: 10
Bydlisko: zilina
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.02.2008 15:39

:rolleyes: ale ja sa nepitam ktory je lepsi, ja sa pitam ktory pasne mojej zostave na telo ale to ste uz odpovedali







_________________
PRAVIDLA FORA BOLI ZMAZANE Z DOVODU PORUSOVANIA PODPISU!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2008 15:50

Numline1 píše:
Este pre el mariachiho : Teraz som si vsimol tuto temu : http://www.pcforum.sk/nazor-na-win-vist ... 22015.html


ako rofl, ale co si tym odkazom xcel povedat. tie nazory tam ma dorazili :-D :-D

mimoto jutes, operacny system sa nevybera na zostavu, ale podla potreby :roll:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 30.12.07
Prihlásený: 30.09.13
Príspevky: 169
Témy: 10
Bydlisko: zilina
Príspevok Napísal autor témyOffline : 26.02.2008 16:23

[quote="mimoto jutes, operacny system sa nevybera na zostavu, ale podla potreby :roll:[/quote]

jj mas pravdu







_________________
PRAVIDLA FORA BOLI ZMAZANE Z DOVODU PORUSOVANIA PODPISU!
Offline

Čestný člen
Čestný člen
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 24.05.05
Prihlásený: 22.08.08
Príspevky: 1993
Témy: 86
Bydlisko: Hradec Král...
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2008 21:35

Myslel jsem si, že SP1 pro WV udělá z Vist dobrý OS. Podle prvních ohlasů na netu to spíš vypadá, že budu muset počkat na Vista SP2 - nebo počkám na Win Seven a do té doby to snad vydržím na XP32/XP x64... Jediná věc, co mně bude zatím u XP chybět, bude Dx10 (Dx10.1).

Pokud někdo už trvá na Vistách, tak bych pro 99% userů volil v tomto čase 32-bit verzi.







_________________
Shit No1: Intel Xeon X3350 @ Q9770, Scythe Mine, Asus P5E (Intel X38), 4x1024 A-Data 800 EE - DDR2 = 4096RAM @ 800MHz/2T, BFG GT260 - 896RAM oc OCX, 2x320GB Samsung SpinPoint F1 (HD322HJ) - RAID 0, Corsair 750W, SB X-Fi & příslušenství, case Thermaltake Soprano. Shit No2@kancl: Intel C2D E6700, MSI P35 Neo2 FIR (P35), 2x1024RAM A-Data EE 800MHz/2T, 250GB Seagate a 2 x 80GB Seagate RAID 1, MSI 6600@GT, WXP 32bit / WXP 64bit. Shit No3: Asus K8V-XE (VIA KT890/VT8251), 2x512RAM Kingston, A64 3000+, Maxtor 40GB, ATI 1300Pro.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 26.02.2008 23:05

Shit píše:
Myslel jsem si, že SP1 pro WV udělá z Vist dobrý OS. Podle prvních ohlasů na netu to spíš vypadá, že budu muset počkat na Vista SP2 - nebo počkám na Win Seven a do té doby to snad vydržím na XP32/XP x64... Jediná věc, co mně bude zatím u XP chybět, bude Dx10 (Dx10.1).

Pokud někdo už trvá na Vistách, tak bych pro 99% userů volil v tomto čase 32-bit verzi.


noo, ak sa podari alkyprojectu dx10 pre xpcka, tak ti nebude nic chybat :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Čestný člen
Čestný člen
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 24.05.05
Prihlásený: 22.08.08
Príspevky: 1993
Témy: 86
Bydlisko: Hradec Král...
Príspevok NapísalOffline : 01.03.2008 15:46

el mariachi píše:
noo, ak sa podari alkyprojectu dx10 pre xpcka, tak ti nebude nic chybat :)
Pokud se to podaří, tak to bude emulace => řešení nic moc... :cry:







_________________
Shit No1: Intel Xeon X3350 @ Q9770, Scythe Mine, Asus P5E (Intel X38), 4x1024 A-Data 800 EE - DDR2 = 4096RAM @ 800MHz/2T, BFG GT260 - 896RAM oc OCX, 2x320GB Samsung SpinPoint F1 (HD322HJ) - RAID 0, Corsair 750W, SB X-Fi & příslušenství, case Thermaltake Soprano. Shit No2@kancl: Intel C2D E6700, MSI P35 Neo2 FIR (P35), 2x1024RAM A-Data EE 800MHz/2T, 250GB Seagate a 2 x 80GB Seagate RAID 1, MSI 6600@GT, WXP 32bit / WXP 64bit. Shit No3: Asus K8V-XE (VIA KT890/VT8251), 2x512RAM Kingston, A64 3000+, Maxtor 40GB, ATI 1300Pro.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 01.03.2008 16:19

Shit píše:
Pokud se to podaří, tak to bude emulace => řešení nic moc... :cry:


no nepodari sa uz alky projectu nic, pretoze to vzdali...vsetkym sa slusne ospravedlnili a nechali po sebe len zdrojaky svojej prace :lol: takze riesenie dx10 na xpcku je bohuzial v nedohladne :cry:
btw, povodny ich plan nebola emulacia, ale normalne zaradenie dx10 dll suborov do systemu, co sa im aj ciastocne vraj podarilo.. fungovali im nejake ukazkove dx10 veci. dalej sa ale asi nedostali..







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
VISTA ALEBO XP

Registrovaný: 30.12.07
Prihlásený: 30.09.13
Príspevky: 169
Témy: 10
Bydlisko: zilina
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.03.2008 18:04

ak nechali svoju rozpracovanu pracu dostupnu pre vsetkych tak sa najdu nadsenci ktory dorobia ich pracu a skor by som povedal ze za ukoncenim ich prace na DX10 pre XP stoji MICROSOFT tiez si myslim ze Vista skonci ako Win2000.







_________________
PRAVIDLA FORA BOLI ZMAZANE Z DOVODU PORUSOVANIA PODPISU!
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 59 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vista alebo Xp ?

v Operačné systémy Microsoft

21

847

23.08.2009 13:57

nebster381 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vista alebo XP??

v Operačné systémy Microsoft

6

422

02.10.2008 13:36

loki3016 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows Xp alebo Vista ?

v Operačné systémy Microsoft

29

1110

20.03.2009 20:40

tantum Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Poradte XP alebo Vista

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Operačné systémy Microsoft

49

1893

01.06.2007 17:22

miker Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 9/2008 - VISTA alebo XP ?????

v Operačné systémy Microsoft

6

488

25.09.2008 9:59

focusart Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. oplati sa Win7 alebo Vista?

v Operačné systémy Microsoft

6

563

21.09.2010 15:31

MAREK17 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Novy notebook, Vista alebo XP?

v Operačné systémy Microsoft

7

485

15.05.2009 14:42

tantum Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. RADA - VISTA ALEBO WIN XP?

v Operačné systémy Microsoft

20

1081

23.11.2007 13:02

Sony_X Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vista Home Premium alebo Ultimate?

v Operačné systémy Microsoft

3

393

20.05.2010 17:25

holubbn Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Vista Home Basic alebo Ultimate

v Operačné systémy Microsoft

4

360

20.05.2010 15:16

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chybajuci alebo poskodeny subor - Windows Vista

v Operačné systémy Microsoft

19

1108

11.02.2009 13:25

fanthomas Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows Vista alebo XP. Čo kúpiť?

v Operačné systémy Microsoft

22

702

27.09.2007 20:52

dsljohn Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ma vista DirectX 10 alebo nie

v Operačné systémy Microsoft

7

577

28.02.2008 23:26

kingstoncl Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. USB to PS/2 redukcia alebo VISTA ?

v Externé zariadenia

0

680

18.07.2008 22:04

fanthomas Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kupujem WIN ale neviem ci VISTA alebo XP

v Operačné systémy Microsoft

20

982

04.02.2008 16:02

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows Vista SP1 príde v októbri alebo novembri

v Novinky

1

388

20.04.2007 22:14

Shit Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra