| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Krčma Téma: Aký bol váš prvý počítač? |
Odpovede: 345 Zobrazenia: 24768
| | ja som mal tiež 486kuuu hehe |
|
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: Nezobrazuje HDD - D |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 1735
| | ano particia bola vytvorena |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: graficka karta |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 1733
| | už som ho odinštaloval tak np hehehhe, inac jedna otazka s akym prikazom si zvyraznil dole v podpise PC a NB? |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: graficka karta |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 1733
| | ja tiež nie som spokojny s speedfan |
|
Fórum: Pevné disky a radiče Téma: Nezobrazuje HDD - D |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 1735
| Hojte
Tak som si nainštaloval Vistu, mam 500 GB HDD, v instalacii winu som rozdelil disk na 2 časti a to : 1 ma 130 GB kde je aj win, a druha 370 GB, vsetko som bez problemov nainstaloval, otvorim polozku počítač a potom mi tam ukáže len disk C cize ten s 130 GB a kde mam ten druhy 370 GB? este jed... |
|
Fórum: Windows Téma: Windows 7 Beta |
Odpovede: 598 Zobrazenia: 28777
| čo to znamená leakol? to je ako updatol? skade mas ten windows? jojj  |
|
Fórum: Windows Téma: Windows 7 Beta |
Odpovede: 598 Zobrazenia: 28777
| Tak nato som aj ja zvedavy, rozmyslam nad tym ci by to nebol fake spraveny v photoshope  |
|
Fórum: Windows Téma: Windows 7 Beta |
Odpovede: 598 Zobrazenia: 28777
| Fihaa či dobré, už čakám len na windows 7 bo v pondleok mi dojde aj notas bez operačnéhoo  |
|
Fórum: Windows Téma: Windows 7 Beta |
Odpovede: 598 Zobrazenia: 28777
| | mámm ti dať presný link? našiel som to na nete ! ved to som napísal aj ja tak neviem co tu riešiš |
|
Fórum: Windows Téma: Windows 7 Beta |
Odpovede: 598 Zobrazenia: 28777
| Nie nie, Windows 7 dokázali rozbehať aj na 128 MB ramke tak na tvojej 4 GB to nebude problem  |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Notebook do 800 € |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 908
| | Omg acer notas už mám vyše 6-tich rokov a nemam žiadny problem tak neviem čo tu skáčeš |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Notebook do 800 € |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 908
| | môžeťe Lock dakujem vam veľmi pekne za informácie ktore ste mi tu poskytli |
|
Fórum: Windows Téma: Win 7 |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 609
| ano dufam ze sa bude stiahnuť aspon ta verzia na 30 dnii  |
|
Fórum: Windows Téma: Win 7 |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 609
| presnee toho 13 chcem vidiet link na to RTM a inac RTM build 7264 je už vonka ! |
|
Fórum: Windows Téma: Win 7 |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 609
| oplatii prechadzajtee  |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Notebook do 800 € |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 908
| |
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Notebook do 800 € |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 908
| | mám toshibu ale bez NUM, inač mam acer notebook už 5 rokov nanom fičim non stop a sa mi nerozpadol a sa nosí non- stop tak neviem o čom tu melieš skade máš ze je to hovno, nechaj si to pre seba |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Notebook do 800 € |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 908
| | toto je všetko pekné ale oklamali ma pri jednom poslal som prachy a notas neposlal tak idem to riesit snim cez su tak aky mam brat?? |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Notebook do 800 € |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 908
| Cawte
Už som zufaly fakt z toho vyberu notebookov, mohli by ste mi poradiť a vyhľadať niečo slušné? potrebujem to na VS nejake hry by som tam mal a na programy Photoshop a iné
1. LCD tak od 15,6 do 16 "
2. 500 GB HDD
3. 4 GB ram, DDR 3 je výhodou
4. Grafická karta od 512 MB a hore vyšie, n... |
|
Fórum: Windows Téma: Windows 7 Beta |
Odpovede: 598 Zobrazenia: 28777
| | tak to je ako verzia RC ped finalnouu? |
|
Fórum: Windows Téma: Windows 7 Beta |
Odpovede: 598 Zobrazenia: 28777
| | tak podla vas Windows.7.Build.7264.RTM.Branch.ISO.64bit-DUSTPAN to neni finalnaa alebo len blizsi build k RTM a RTM znamena final? dakujem za odpovede |
|
Fórum: Windows Téma: Windows XP x64-bit a vše okolo něj |
Odpovede: 366 Zobrazenia: 50224
| Dakujem za tvoju odpoved si najsolidnejsi chalan. zato som sa pytal lebo idem zozeniem si tu verziuu  |
|
Fórum: Windows Téma: Windows XP x64-bit a vše okolo něj |
Odpovede: 366 Zobrazenia: 50224
| a ked tam dam 7 x32 tak aky to bude rozdiel ešte tato posledna otazkaa dakujem vam mocky peknee pusinkaa  |
|
Fórum: Windows Téma: Windows XP x64-bit a vše okolo něj |
Odpovede: 366 Zobrazenia: 50224
| no už hej tak len s 64 bit systemom využijem však ?  |
|
Fórum: Windows Téma: Windows XP x64-bit a vše okolo něj |
Odpovede: 366 Zobrazenia: 50224
| | tak mi ukáže? ale ja to využijejm ver mii |
|
Fórum: Windows Téma: Windows XP x64-bit a vše okolo něj |
Odpovede: 366 Zobrazenia: 50224
| ale kto hovoril že budem kupovať vistu ultimate ? kamoš ho ma cracknutu tak neni problem a hovoris windows 7 32 bit by mi neukázal 4 GB RAM?
dakujem vopred za odpoveď |
|
Fórum: Windows Téma: Windows XP x64-bit a vše okolo něj |
Odpovede: 366 Zobrazenia: 50224
| minúťka a kukni si ten notebok či nanom dobre bude fičať, ale rozmyšlam ešte nad windows 7 ked si ho dám tak mi ukáže tu 4 gb ram však? |
|
Fórum: Windows Téma: Windows XP x64-bit a vše okolo něj |
Odpovede: 366 Zobrazenia: 50224
| Nie nie už som si kupil new notas tak to hned prepisem do podpisuu kdeže ved viem ze by mi to nefičaloo  |
|
Fórum: Windows Téma: Z visty na XP |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 622
| | aha inac ako nahodim dual OS aky je tam navod mam xp a chcem vistu nahodit poradíte ? ako sa to robí? |
|
Fórum: Windows Téma: Windows XP x64-bit a vše okolo něj |
Odpovede: 366 Zobrazenia: 50224
| | Cawte, rozmyslam nad XP 64 bitovou a Vistou ultimate, čo navrhnete aky windows je lepšíí? |
|