Vikinger - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 10 z 13 [ Vyhľadávanie našlo 373 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Krčma   Téma: Aký bol váš prvý počítač?


Odpovede: 345
Zobrazenia: 24768


ja som mal tiež 486kuuu hehe

 Fórum: Pevné disky a radiče   Téma: Nezobrazuje HDD - D


Odpovede: 3
Zobrazenia: 1735


ano particia bola vytvorena

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: graficka karta


Odpovede: 21
Zobrazenia: 1733


už som ho odinštaloval tak np hehehhe, inac jedna otazka s akym prikazom si zvyraznil dole v podpise PC a NB?

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: graficka karta


Odpovede: 21
Zobrazenia: 1733


ja tiež nie som spokojny s speedfan

 Fórum: Pevné disky a radiče   Téma: Nezobrazuje HDD - D


Odpovede: 3
Zobrazenia: 1735


Hojte
Tak som si nainštaloval Vistu, mam 500 GB HDD, v instalacii winu som rozdelil disk na 2 časti a to : 1 ma 130 GB kde je aj win, a druha 370 GB, vsetko som bez problemov nainstaloval, otvorim polozku počítač a potom mi tam ukáže len disk C cize ten s 130 GB a kde mam ten druhy 370 GB? este jed...

 Fórum: Windows   Téma: Windows 7 Beta


Odpovede: 598
Zobrazenia: 28777


čo to znamená leakol? to je ako updatol? skade mas ten windows? jojj :)

 Fórum: Windows   Téma: Windows 7 Beta


Odpovede: 598
Zobrazenia: 28777


Tak nato som aj ja zvedavy, rozmyslam nad tym ci by to nebol fake spraveny v photoshope :)

 Fórum: Windows   Téma: Windows 7 Beta


Odpovede: 598
Zobrazenia: 28777


Fihaa či dobré, už čakám len na windows 7 :D bo v pondleok mi dojde aj notas bez operačnéhoo :D

 Fórum: Windows   Téma: Windows 7 Beta


Odpovede: 598
Zobrazenia: 28777


mámm ti dať presný link? našiel som to na nete ! ved to som napísal aj ja tak neviem co tu riešiš

 Fórum: Windows   Téma: Windows 7 Beta


Odpovede: 598
Zobrazenia: 28777


Nie nie, Windows 7 dokázali rozbehať aj na 128 MB ramke tak na tvojej 4 GB to nebude problem :)

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook do 800 €


Odpovede: 11
Zobrazenia: 908


Omg acer notas už mám vyše 6-tich rokov a nemam žiadny problem tak neviem čo tu skáčeš

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook do 800 €


Odpovede: 11
Zobrazenia: 908


môžeťe Lock dakujem vam veľmi pekne za informácie ktore ste mi tu poskytli

 Fórum: Windows   Téma: Win 7


Odpovede: 10
Zobrazenia: 609


ano dufam ze sa bude stiahnuť aspon ta verzia na 30 dnii :)

 Fórum: Windows   Téma: Win 7


Odpovede: 10
Zobrazenia: 609


presnee toho 13 chcem vidiet link na to RTM :) a inac RTM build 7264 je už vonka !

 Fórum: Windows   Téma: Win 7


Odpovede: 10
Zobrazenia: 609


oplatii prechadzajtee :)

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook do 800 €


Odpovede: 11
Zobrazenia: 908


tak to hej stou Numerickou to máš pravdu, ináč o tomto : http://www.elektrok.sk/acer-as6930g-644 ... p-101.html

by si čo povedal slušný ? alebo ani nie

dakujem za informáciu

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook do 800 €


Odpovede: 11
Zobrazenia: 908


mám toshibu ale bez NUM, inač mam acer notebook už 5 rokov nanom fičim non stop a sa mi nerozpadol a sa nosí non- stop tak neviem o čom tu melieš skade máš ze je to hovno, nechaj si to pre seba

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook do 800 €


Odpovede: 11
Zobrazenia: 908


toto je všetko pekné ale oklamali ma pri jednom poslal som prachy a notas neposlal tak idem to riesit snim cez su tak aky mam brat??

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook do 800 €


Odpovede: 11
Zobrazenia: 908


Cawte
Už som zufaly fakt z toho vyberu notebookov, mohli by ste mi poradiť a vyhľadať niečo slušné? potrebujem to na VS nejake hry by som tam mal a na programy Photoshop a iné
1. LCD tak od 15,6 do 16 "
2. 500 GB HDD
3. 4 GB ram, DDR 3 je výhodou
4. Grafická karta od 512 MB a hore vyšie, n...

 Fórum: Windows   Téma: Windows 7 Beta


Odpovede: 598
Zobrazenia: 28777


tak to je ako verzia RC ped finalnouu?

 Fórum: Windows   Téma: Windows 7 Beta


Odpovede: 598
Zobrazenia: 28777


tak podla vas Windows.7.Build.7264.RTM.Branch.ISO.64bit-DUSTPAN to neni finalnaa alebo len blizsi build k RTM a RTM znamena final? dakujem za odpovede

 Fórum: Windows   Téma: Windows XP x64-bit a vše okolo něj


Odpovede: 366
Zobrazenia: 50224


Dakujem za tvoju odpoved si najsolidnejsi chalan. zato som sa pytal lebo idem zozeniem si tu verziuu :)

 Fórum: Windows   Téma: Windows XP x64-bit a vše okolo něj


Odpovede: 366
Zobrazenia: 50224


a ked tam dam 7 x32 tak aky to bude rozdiel ešte tato posledna otazkaa dakujem vam mocky peknee pusinkaa :D

 Fórum: Windows   Téma: Windows XP x64-bit a vše okolo něj


Odpovede: 366
Zobrazenia: 50224


no už hej tak len s 64 bit systemom využijem však ? :)

 Fórum: Windows   Téma: Windows XP x64-bit a vše okolo něj


Odpovede: 366
Zobrazenia: 50224


tak mi ukáže? ale ja to využijejm ver mii

 Fórum: Windows   Téma: Windows XP x64-bit a vše okolo něj


Odpovede: 366
Zobrazenia: 50224


ale kto hovoril že budem kupovať vistu ultimate ? :) kamoš ho ma cracknutu tak neni problem :) a hovoris windows 7 32 bit by mi neukázal 4 GB RAM?
dakujem vopred za odpoveď

 Fórum: Windows   Téma: Windows XP x64-bit a vše okolo něj


Odpovede: 366
Zobrazenia: 50224


minúťka a kukni si ten notebok či nanom dobre bude fičať, ale rozmyšlam ešte nad windows 7 :) ked si ho dám tak mi ukáže tu 4 gb ram však?

 Fórum: Windows   Téma: Windows XP x64-bit a vše okolo něj


Odpovede: 366
Zobrazenia: 50224


Nie nie už som si kupil new notas tak to hned prepisem do podpisuu :) kdeže ved viem ze by mi to nefičaloo :)

 Fórum: Windows   Téma: Z visty na XP


Odpovede: 10
Zobrazenia: 622


aha inac ako nahodim dual OS aky je tam navod mam xp a chcem vistu nahodit poradíte ? ako sa to robí?

 Fórum: Windows   Téma: Windows XP x64-bit a vše okolo něj


Odpovede: 366
Zobrazenia: 50224


Cawte, rozmyslam nad XP 64 bitovou a Vistou ultimate, čo navrhnete aky windows je lepšíí?
Stránka: 10 z 13 [ Vyhľadávanie našlo 373 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF