Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 265 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vesmir nemoze byt nekonecny - taka halucinogenna uvaha

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 19.10.2009 18:50

ale pochopil...ty si zrejme nepochopil co som mal na mysli tymi atomovymi...to ze pri tak malej rychlosti by si to normalnymi neodmeral, preto museli mat atomove..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vesmir nemoze byt nekonecny - taka halucinogenna uvaha

Registrovaný: 30.05.07
Prihlásený: 29.03.14
Príspevky: 641
Témy: 46
Príspevok NapísalOffline : 19.10.2009 21:35

aha tak potom nic... ja som to cital tak davno ze si vobec napamatam tie hodnoty ale samozrejme bezne hodinky by pouzit nemohli pre nespolahlivost
inak v tom experimente co som ja cital o nom tak riesili konkretne 2 veci - cas plynie pomalsie ked su hodiny v pohybe a zaroven cas plynie rychlejsie ked su hodiny vo vyske kde je mensia gravitacia


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vesmir nemoze byt nekonecny - taka halucinogenna uvaha

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 19.10.2009 23:59

kazdopadne su to zaujimave experimenty, to s tou vyskou som este nepocul/ hned si to vygooglim :-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.01.09
Prihlásený: 01.09.10
Príspevky: 411
Témy: 38
Príspevok NapísalOffline : 20.10.2009 0:10

podla mna nic okolo teba neexistuje :D podla mna osobne je toto "NIECO" ako matrix ze nezijes ale vlastne vnimas taktiez je mozne ze toto je len sen a ked v tomto zivote umries zobudis sa v nemocnici ze si bol niekolko mesiacov alebo rokov v kome moze byt vselico a vesmir nemoze byt nekonecny to len trepol nejaky i*iot ktori nikdy nesiel do vesmiru a kuka to cez dalekohlad ... ved co ja viem tak sa clovek nedostal dalej ako (teraz nevie) km od zeme to ze je vesmir nekonecny by som chcel pocut od cloveka ktory sadne do lietajuceho mercedesu a pojde 100000000000000 * 1000000000 mil od zeme a potom sa otoci a povie ze stale len hviezdy a planety potom by som uveril ze je nekonecny ale ked je nekonecny tak vlastne ma kolega pravdu zily by sme aj nekonecne vela krat existuje nekonecno planet zeme nekonecno zien nekonecno pocitacov a nekonecno vsetkeho ked je vesmir nekonecny tak neni mozne ze sa nekonecno rokov sa vyvinul len clovek taktiez si predstavte ze vesmir existoval nekonecno rokov predvami potom je tu nova otazka vobec neni zaujimave ako sa zrodila zem ale skor je podstatne kde sa zobral vesmir ved predsa z velkeho nic nemohlo zrazu zhasnut a len tak sa objavili hviezdy podla mna toto neni skutocnost podla mna zijeme v nejakom vyrtualnom svete mozno ze len nejake velke korporacie zadrzaly v imaginarnej pritomnosti vsetkych ludi a teraz nas napojila na velky pocitac z Intel core i1000 a zijeme v takomto svete dokym nas neodpoja a teraz tam nejaky rambo ide znicit tie korporacie taketo temy su podla mna zbytocne nikdy by sme nedokecali mna uz bolia prsty :D
tlacitko Enter píše:
nepochopil si ma
iba som hovoril ze diletacia casu sa prejavuje aj pri malych rychlostiach - dokaz s presnymi hodinami a lietadlom

to je logicke ved ked ides pomaly tak dajme tomu odides o 10:00 a prejdes 1 km a prides tam o 10:07 a ak pojdes autom prides tam o 10:01 z toho vypliva jednoducha hypoteza ak ides richlo tak cas ide pomalsie :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vesmir nemoze byt nekonecny - taka halucinogenna uvaha

Registrovaný: 30.05.07
Prihlásený: 29.03.14
Príspevky: 641
Témy: 46
Príspevok NapísalOffline : 20.10.2009 0:18

:D

clovek sa skor alebo neskor dostane k tomu co povedal jeden mudrc uz davno: viem ze nic neviem - aj najvzdelanejsi ludia na svete nevedia nic v porovnani s tym co sa da vsetko vediet o svete a o vesmire a o vsetkom ostatnom co my ani nevieme ze existuje

btw na matrix som bol tiez namotany ked som ho videl prvykrat :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vesmir nemoze byt nekonecny - taka halucinogenna uvaha

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 20.10.2009 15:29

compspol, podľa mňa pozeráš príliš veľa filmov, hráš príliš veľa hier alebo čítaš príliš veľa kníh, ktoré si berieš príliš k srdcu :D

ešte mi vysvetli, ako si prišiel na to, že keby bol vesmír nekonečný, že všetkého by muselo byť nekonečno. predstav si len to, že koľko atómov uhlíka je v našej slnečnej sústave. dá sa to prirovnať k nekonečnu. si tu zato aj ty nekonečno veľa krát?







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.01.09
Prihlásený: 01.09.10
Príspevky: 411
Témy: 38
Príspevok NapísalOffline : 20.10.2009 18:39

vsetko by bolo nekonecno krat stvorene zober si napriklad kebyze je ZEM nekonecka tak by sa vyrabalo nekonecne vela aut Mercedes , Ferrary , Fiat , Skoda , ..... tak je to aj z vesmirom ak je nekonecny mohlo by existovat nekonecno vela ludi nekonecno vela planet zem a nekonecne vela dalsich moznosti ... ked nepochopis ako to myslim tak to nepochopis nikdy ked uz existujeme a vesmir je "NEKONECNY" cize nema nikdy koniec tak dalsia planeta zem moze byt niektolko byliard svetelnych storoci od nas a taktiez existuje nekonecko vela moznosti a ja si neberiem filmy k srdcu neni ti divne ze z nicoho sa vytvoril vesmir a z nicoho zem ked uz sa vesmir zrodil ako sa vnom obiavyla nejaka hmota ? pochybujem ze by tam bol nejaky velky kolac ktori sa kazil a kazil a kazil a potom bol tak zhnity ze vytvoril nekonecno vela planet a aj keby kde sa zobral ten "kolac" :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.08
Prihlásený: 11.12.09
Príspevky: 357
Témy: 61
Príspevok NapísalOffline : 20.10.2009 21:21

No veď možno aj existuje nekonečno ľudí, áut a všetkých sránd, ale my o nich neviem... možno su miliardy svetelných rokov od nás. Známy vesmír má rozsah len 26 miliard svetelných rokov

Ale nekonečno ich určite neexistuje, lebo ani vesmir neni nekonečny


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vesmir nemoze byt nekonecny - taka halucinogenna uvaha

Registrovaný: 10.12.08
Prihlásený: 16.08.20
Príspevky: 178
Témy: 30
Bydlisko: Banská Byst...
Príspevok NapísalOffline : 20.10.2009 21:41

inak ked už tak hovoríte o tej nekonečnosti tak aj táto debata je nekonečná :)







_________________
"Daj človeku zbraň a môže vykradnúť banku. Daj človeku banku a môže vykradnúť svet! "
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.08
Prihlásený: 11.12.09
Príspevky: 357
Témy: 61
Príspevok NapísalOffline : 20.10.2009 21:46

Má koniec, hoci je už na trinásť strán, ale jej číslo je konečné :P 13*15 (či kolko príspevkov je to na stranu) a máš to nekonečné číslo :P


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.01.09
Prihlásený: 01.09.10
Príspevky: 411
Témy: 38
Príspevok NapísalOffline : 21.10.2009 19:43

tato debata skonci akurat tym ze ju admin alebo mod lockne inu moznost tu nevidim mozno prepadne ale to pochybujem :) vesmirov je zevraj viac jeto mozne ale je to aj dost divne a znamy vesmir nema koniec hablov teleskop vidi len na urcitu vzdialenost a ako zistis ze tam je koniec ? co je tam cierna stena ? alebo len bielo a nic ? podla mna ee ako by vyzeral koniec vesmiru asi to nebude velka tehlova stena ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.08
Prihlásený: 11.12.09
Príspevky: 357
Témy: 61
Príspevok NapísalOffline : 21.10.2009 21:29

compspol píše:
tato debata skonci akurat tym ze ju admin alebo mod lockne inu moznost tu nevidim mozno prepadne ale to pochybujem :) vesmirov je zevraj viac jeto mozne ale je to aj dost divne a znamy vesmir nema koniec hablov teleskop vidi len na urcitu vzdialenost a ako zistis ze tam je koniec ? co je tam cierna stena ? alebo len bielo a nic ? podla mna ee ako by vyzeral koniec vesmiru asi to nebude velka tehlova stena ...


Preto sa to vola že známy vesmír ty koň, lebo o tom, čo je za známym vesmírom sa nevie. Nikto zo zeme sa tam nedostane (ibaže by nejaká raketa mala v pláne letieť 26 miliard rokov rýchlosťou svetla) a hubblov teleskop ďalej nedovidí


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vesmir nemoze byt nekonecny - taka halucinogenna uvaha

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 21.10.2009 21:34

Ale stále nechápem, prečo by sa malo niečo v nejakom rozsiahlom priestore nekonečno krát opakovať. Prečo nemože byť Zem (a ja, a ty) jedinečná, keď je v nekonečnom vesmíre? To, že je (teoreticky) vesmír nekonečný, neznamená, že sa v ňom musi všetko nekonečno krát opakovať.







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.08
Prihlásený: 11.12.09
Príspevky: 357
Témy: 61
Príspevok NapísalOffline : 21.10.2009 21:37

Ale veď vesmír není nekonečný omg. To si ešte nepochopil? Môže byť len veľmi veľký, ale vždy má svoj koniec. Aké je to nekonečno, ak dnes má vesmír určitú veľkosť a zajtra bude mať tú veľkosť + napr. jeden svetelný rok... proste nie je nekonečný, ale pravdepodobne sa bude donekonečna zväčšovať


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.03.09
Prihlásený: 22.11.10
Príspevky: 2720
Témy: 0
Bydlisko: Sereď
Príspevok NapísalOffline : 22.10.2009 0:15

myslím že vedci odhadujú priemer Vesmíru na nejakých 51 či 56 miliárd LY...
čítal som to kdesi na IAN.CZ ...Žně objevů ...ale ktorý rok to už neviem...preštudoval som ich len pár-je toho strašne veľa ale hrozne zaujímavé


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.08
Prihlásený: 11.12.09
Príspevky: 357
Témy: 61
Príspevok NapísalOffline : 22.10.2009 19:05

To teda je. A tá jednotka LY je koľko svetelných rokov?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.03.09
Prihlásený: 22.11.10
Príspevky: 2720
Témy: 0
Bydlisko: Sereď
Príspevok NapísalOffline : 22.10.2009 19:17

jefitto píše:
To teda je. A tá jednotka LY je koľko svetelných rokov?


šak 1LY je jeden Light Year...jeden svetelný rok predsa..nezaplo ?
Kua ale 9450 miliárd kilometrov je celkom dosť...?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2009 10:10

Ak tu uz tak tazko filozofujete o nekonecnosti vesmiru tak sa pridam, pozname pojem zakrivenie vesmiru ze? A teda z bodu X do bodu Y existuje A ciest a kazda ma inu vzdialenost a pri tom X moze lezat pri bode Y. Tod podla mojho nazoru ak chceme vesmir zmerat musime odstranit zakrivenie nie? inac su odhady skreslene.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vesmir nemoze byt nekonecny - taka halucinogenna uvaha

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2009 14:21

jefitto píše:
Ale veď vesmír není nekonečný omg. To si ešte nepochopil? Môže byť len veľmi veľký, ale vždy má svoj koniec. Aké je to nekonečno, ak dnes má vesmír určitú veľkosť a zajtra bude mať tú veľkosť + napr. jeden svetelný rok... proste nie je nekonečný, ale pravdepodobne sa bude donekonečna zväčšovať


a ty si čítal vôbec, čo šom písal?
najprv si to prečítaj a potom môžeš písať "omg"...







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.10.09
Prihlásený: 09.12.09
Príspevky: 87
Témy: 6
Bydlisko: Slovensko
Príspevok NapísalOffline : 24.10.2009 14:18

Kamahl píše:
nerozmyslam o tom lebo viem ze moje obmedzene chapanie na to nestaci...


Presne tak :D ja to tiež neriešim.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.08
Prihlásený: 11.12.09
Príspevky: 357
Témy: 61
Príspevok NapísalOffline : 24.10.2009 17:50

Milanese píše:
šak 1LY je jeden Light Year...jeden svetelný rok predsa..nezaplo ?
Kua ale 9450 miliárd kilometrov je celkom dosť...?

Aha no tak to mi fakt nedoplo lol :D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.10.2009 20:54

vesmir neni nekonecny!!otp :D
sak pockajte ked budem velky, budem ohybat vesmir, vytvorim SUB-Priestorovy pohon...... a potom vam napisem ako vyzera koniec vesmiru :))


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.08
Prihlásený: 11.12.09
Príspevky: 357
Témy: 61
Príspevok NapísalOffline : 25.10.2009 7:58

Pozri sa, len keby si letel rýchlosťou svetla, čo je nemožné, trvalo by ti to LEN cca 90 miliard rokov. Podľa vedeckých odhadoch o veľkosti vesmíru. Takže nič nám neukažeš. :P


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vesmir nemoze byt nekonecny - taka halucinogenna uvaha

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 25.10.2009 9:48

vravel, že vesmír ohne :) pritiahne koniec vesmíru do našej galaxie a je to :D

ak ste videli film Deja Vu, tam vraveli nieco o ohybani vesmiru.. neviem ci te zvasty robili na zaklade nejakych teorii, alebo to kompletne vymysleli, ale je to zaujimave







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.10.2009 11:42

su to normalne realne teorie ze vesmir sa da ohnut :) ale este haluznejsia je teoria na ktorej zaklada StarGare o ČERVÍCH DIERIACH a pozor Čierna Diera nie je červí diera, zatial to je len hypoteticky objekt, v 1935 jeho moznu existenciu nadhodil Einstein. A jednoducho povedane cervi dieria dokaze vytvorit skratku cez čas a priestor. je to nazvane podla cerva ktory prejde cez jablko a nie po povrchu takze vyuziva 3dimenzialnu skratku


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.08
Prihlásený: 11.12.09
Príspevky: 357
Témy: 61
Príspevok NapísalOffline : 25.10.2009 20:42

Lenže zas sa nemožete ohaňat tým, čo dávaju vo filmoch, lebo poväčšine tam davaju sprostosti...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 25.10.2009 22:39

tak ale SG dost zakladala na fyz. teoriach


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.04.08
Prihlásený: 09.11.09
Príspevky: 53
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 05.11.2009 13:18

viktorcech píše:
no to si nemyslim.. keby niekto v buducnosti vymyslel stroj casu, nasiel by sa uz niekto, kto by sem prisiel.. nielen do sucastnosti, ale aj do minulosti.. a zatial ziadny taky pripad nebol. z toho vyplyva, ze cestovanie v case nie je mozne.

no tak nic proti ale toto je blbost :D ked uz sa zamyslis nad tym co si napisal tak ako moze prist niekto zo sucastnosti?:D a aj keby ze ako ty vravis ze preco tu taky pripad nebol :D ako to ty vies?:D hozdaj nepride do televizie a povie ahojte vsedci ja som JUDAS z pred 2000rokov tak ho budu povazovat za blazna :D ...a pre tlac by to bol prepadak na pobavenie citatelov :D
myslim ze ich idea je to realizovatelna aj dava to zmysel ale jedine pod podmienkou ze stroj casu sa nedostane do ruk microsoftu pretoze podla tychto faktov na ktorych chcu vykonat experiment tak ak by system bezal pod windowsom tak bud by sa dany cestovatel dostal do minulosti bez hlavy alebo inej casti tela pretoze prenos informacii ako obvykle zlyhal :D alebo by cestovanie do minulosti trvalo dlhsie ako pocet rokov do ktorych sa chcu vratit :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.04.08
Prihlásený: 09.11.09
Príspevky: 53
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 05.11.2009 13:29

GothicMan píše:
su to normalne realne teorie ze vesmir sa da ohnut :) ale este haluznejsia je teoria na ktorej zaklada StarGare o ČERVÍCH DIERIACH a pozor Čierna Diera nie je červí diera, zatial to je len hypoteticky objekt, v 1935 jeho moznu existenciu nadhodil Einstein. A jednoducho povedane cervi dieria dokaze vytvorit skratku cez čas a priestor. je to nazvane podla cerva ktory prejde cez jablko a nie po povrchu takze vyuziva 3dimenzialnu skratku

cize tam kde nieje cervia diera je povrch a povrch je priestor vo vesmire :) cize ak ohnem povrch ohynam aj vesmir ...takze ak ohynam vesmir tak na inom mieste daleko daleko daleko sa ohne ...takze vesmir je podla tejto teorie uzavrety co je zase len teoria takze ak sa ohyna priestor cize povrch a podla nas niektorych je vesmir nekonecny cize expanduje ...tak ohynanie priestoru vlastne spomaluje expanziu cize ak existuju cierne dieri nie cervie ale cierne co existuju a dokazu pohltit svetlo teda kde k sakru sa vypari to svetlo? nie nevypari cierna diera ziskava energiu z hviezdy cize cierna diera expanduje :D ak je to diera tak zrejme do ineho priestoru cize ak vo vesmire existuju cierne diery tym padom je uzavrety ale za pritomnossti ciernych dier je v podstate otvoreny cize co je za ciernou dierou teoreticky ina dimenzia abo jaky ancikrist ?:D
ach boze vidno ze mi ten alkohol nerobi dobre na mozog :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10.04.08
Prihlásený: 09.11.09
Príspevky: 53
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 05.11.2009 13:59

OmeGa píše:
debata na tuto temu (nekonecno vesmirov, cestovanie v case atd) by bola zaujimava medzi 4 (pripadne 3 ) ocami, ale napisat nieco zmysluplne sa skoro ani neda, lebo kym to napisete, tak je tu uz taky bordel, ze sa uz zabudlo o com vlastne hovorime. myslim ze taketo uvahy nepatria na pcforum (mozno ak by sa tykali kvantovej zviazanosti, cize paralelneho pohybu a reakcii hmoty-to by sa mohlo vyuzit pri pc komunikacii, ale takto :roll: )

Schematicka konverzacia co znamena viacej na papieri ako v hlave :D:Djedine medzi 4roma ocami a to chce vazne nejakeho dementa co sa v tom zaziera :D :D a ako opozit totalneho flegmatika co ma vsetko v p*c* aj cely vesmir :D jedine tak sa da k niecomu doist :D:D


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 265 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nemoze to byt windowsom?

v Operačné systémy Microsoft

6

467

23.05.2011 20:23

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pameť nemôže byť read

v Pamäte

15

1934

14.10.2009 19:54

lamkalamka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hry-(Typu vesmir)

v Počítačové hry

13

2132

25.06.2009 11:38

Lagorex Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Úvaha: právny hacking

v Krčma

5

613

21.01.2013 11:20

programmer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Úvaha: Skutočne potrebujeme výkonné počítače?

v Novinky

12

1239

25.02.2010 16:42

Xarxes Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nekonečný cyklus

v JavaScript, VBScript, Ajax

8

611

04.09.2011 9:49

camo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nekonecny virus ...

v Antivíry a antispywary

26

1329

11.07.2012 22:20

MaTT753 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. [pascal] nekonecny cyklus

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

3

596

02.04.2010 13:24

vama Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nekonecny slide obrazkov

v JavaScript, VBScript, Ajax

9

615

27.05.2010 21:02

Ďuri Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nekonečný cyklus v jave

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

2

850

01.01.2010 16:58

jarrro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Intel dp67bg - nekonečný boot loop

v Intel čipové sady

5

439

30.06.2014 13:56

4ndY252 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Gigabyte P85-D3 nekonecny restart

v Intel čipové sady

2

465

10.07.2014 20:01

kub4n3c Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. taka hlaska

v Operačné systémy Microsoft

9

661

21.02.2008 13:56

yaJohny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Taka drobnost

v PHP, ASP

9

665

21.10.2009 11:27

stenley Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Intel a 10 Nm - nekonečný príbeh

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Novinky

63

2791

03.01.2020 16:52

patro16 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. localhost background-image FF nekonečný refreš

v Ostatné

4

462

05.10.2011 19:35

camo Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra