Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 541 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 13955
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 02.08.2014 22:59

JanoF - :slaver:







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 28.10.13
Prihlásený: 01.02.18
Príspevky: 179
Témy: 13
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 02.08.2014 23:18

20niceboy20 píše:
Mne svokra povedala ze pojdem do pekla lebo niesom veriaci

Podla katolickej viery nezalezi na tom, ze si neveriaci. Aj tak sa mozes dostat do neba.

20niceboy20 píše:
Z pohladu fanatika katolika. Pan boh nas tresta za nase ciny a tu je varovanie ze sa mame polepsit.

:D tak to je vazny pripad uz...tak, ale vies (nechcem povedat dementi) dementi su vsade. Ci uz u ateistov, alebo veriacich(jedno akeho vierovyznania). Proste ich treba ignorovat.

JanoF: Odkrstit? Ako napisal spartan->pre teba to nic neznamena, moze ti to byt sum a fuk. Rodicia kludne mozu davat krstit dieta. Su to jeho rodicia a do urciteho veku zanho rozhoduju vo vsetkom, pretoze to dieta sa rozhodnut nedokaze. To, ci v buducnosti budes nadalej veriaci je len a len tvoja vec. Nikto ta do toho nemoze nutit.

Dolezitejsie ako chodit do kostola je byt dobry clovek. Lenze to vela ludi proste nechape. A preto sa ludia zabijali, vyhadzovali do vzduchu, upalovali. Lebo ludia su sprosti. To nie viera zabijala ludi. To sa ludia zabijali navzajom.







_________________
Spoiler: zobraziť
CASE Fractal R4 Black , CPU i5-4670k + Coollaboratory Liquid Ultra @ 4.5 GHz 1.2 V , COOLER Raijintek Ereboss @ Black & White + Alpenföhn WingBoost2 + Arctic MX-4 , MB Gigabyte Z87-HD3 , GPU MSI N760 2GD5/OC Gaming @ 1366 MHz (with boost) , RAM Corsair Vengeance LP 1x8GB CL9 1600 Black , PSU Seasonic M12II-520W , SSD Samsung 840 Pro 128 GB , HDD Seagate Barracuda 3TB 7200.14 + Acutake DarkDisc 2 Black , SC Asus Xonar DG , HP Superlux HD660 + Cable Mod, KEYBOARD SteelSeries 6gv2 @ Black & White , MOUSE SteelSeries Rival / A4Tech V8M , MOUSEPAD Razer Goliathus
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Veda vs Viera

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13343
Témy: 1494
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 02.08.2014 23:23

sysel777 píše:
JanoF: suhlasim s tebou takmer vo vsetkom (a to som aktivny katolik), len sa vyjadrim k tomu krstu.
Pokial niesi veriaci a neuznavas hodnoty krestanstva, tak potom pre teba krst nic neznamena a neviem preco riesis nejake "odkrstenie".
Skratka prislusnost k urcitemu nabozenstvu sa urcuje podla vnutorneho presvedcenia daneho cloveka a nie podla toho ci niekedy v detstve podstupil nejaky krst. To ze ta v detstve pokrstili neznamena ze teraz budes krestanom do konca zivota a uz niet cesty späť.
Myslím si, že pre ateistu (čo si určite aj ty) je krst iba proces "vyliatia obyčajnej vody na čelo dieťaťa" a žiadne záväzky alebo odmedzenia to pre teba nemôže mať (či už faktické, alebo morálne).
Veď koľko ateistov má možno krst a ani o tom nevedia.
ano ja s tebou suhlasim, ale tu ide len o ten princip o nic viac, jasne ze mam na haku ze som pokrsteny, ale ja by som to chcel spravit uz len z toho principu :)







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.08.2014 23:24

shiro píše:
Preco sa moslimovia vyhadzuju do vzduchu?

FAUQ, keby bolo 12.9.2001, chápal by som toto konštatovanie, ale veril som, že dnes už ludia po tom všetkom majú aspoň nejaké základné znalosti a vedeia, že to s tým nemá nič spoločné. Štandardný moslim je velmi mierumilovný, pravdepodobne viac ako krasťan, extrémizmus s vierou nemá nič spoločné. Vidím že amrická propaganda zaberá dobre.


Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Veda vs Viera

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13343
Témy: 1494
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 02.08.2014 23:24

kovinator píše:
JanoF: Odkrstit? Ako napisal spartan->pre teba to nic neznamena, moze ti to byt sum a fuk. Rodicia kludne mozu davat krstit dieta. Su to jeho rodicia a do urciteho veku zanho rozhoduju vo vsetkom, pretoze to dieta sa rozhodnut nedokaze. To, ci v buducnosti budes nadalej veriaci je len a len tvoja vec. Nikto ta do toho nemoze nutit.

Dolezitejsie ako chodit do kostola je byt dobry clovek. Lenze to vela ludi proste nechape. A preto sa ludia zabijali, vyhadzovali do vzduchu, upalovali. Lebo ludia su sprosti. To nie viera zabijala ludi. To sa ludia zabijali navzajom.
ano mas pravdu, rodicia maju rozhodovat do urciteho veku za dieta, ale viera rozhodne nie je medzi tymi vecami, lebo ako si sam povedal, dieta sa rozhodnut nedokaze a preto ziadny rodic nema pravo nad takou dolezitou vecou rozhodovat za svoje dieta...







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.08.2014 23:31

Asi tak,ani tí vybuchujúci moslimovia a križiacke výpravy neboli kvôli bohu.To som si myslel ,že sa vie.Všade poťahuje za nitky vyšší pán ktorý len chce moc a bohatstvo.Jeruzalem + bol veľmi o prestíži pre obe viery a keď si chceli upevniť moc tak museli ovládať centrum náboženstva.

Ja osobne som bol ako malý pokrstený ale v rodine sa nedbalo ,že musím byť 100% katolík,chodiť v nedelu do kostola atd.Prosto som sa sám rozhodol a ako som popísal predtým.Nejaké hlúpe cirkevné zákazy a sviatky čo zrobili pár storočí po vzniku im môžem osrať.Ako aj nejesť v piatok mäso atď.Verím v Boha ale cirkev je mi ukradnutá.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.08.2014 23:31

JanoF obávam sa, že nerozhoduješ o tom, na čo majú rodičia právo, rodičia majú právo rozhodnúť či sa narodíš, ako sa budeš volať... poznám vela ateistov, ale žeby sa chcel niekto odkrstiť? O tom som nikdy nepočul.:lol: z toho by bolo dobré podnikanie, spraviť firmu, ktorá by za 4.99€ odkrstila ateistov, ktorí by chceli, určite by to šlo aj cez internet :D
Ja hlavne nikdy nepochopím ochotu ateistov tak aktívne sa vyjadrovať k viere...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 01.06.12
Prihlásený: 13.11.17
Príspevky: 2680
Témy: 50
Bydlisko: Presov
Príspevok Napísal autor témyOffline : 02.08.2014 23:41

JanoF,shiro uplny suhlas

Ked dieta dospeje,cize 18rokov,vtedy sa ma samo rozhodnut v co chce verit a akym smerom pojde.ci chce byt katolik,rusnak,harekrisna,islam.nie ze ho fotrovci odmalicka tahaju smykom do kostola,davaju krstit,prijimanie a nutia kazdu nedelu chodit do kostola aj cez tyzden,sviatky a tvrdit ze to je najlepsie,potrebne
Chudaci deti fanatickych katolickych rodicov.poznam to velmi dobre ,pretoze co som spominal na zaciatku mojho svogra
Nechcel som to pisat,ale napisem co a ako vnima svet on a hlavne jeho deti ako maju
17rocnemu synovi sa zakazal stretavat s dievcatami,ak sa zoznami tak az po roku zoznamenia ju moze priviest domov,skor nie.sex az po svadbe.ziadne bozkavania na verejnosti.
Az v 18mozes si najst dievca vsetko ostatne porusujes hrubo vieru a nabozenske zakony.to som pocul na vlastne usi.myslel som ze odpadnem
Nemozes si oholit hlavu dohola,ziadne gelovanie.do skoly a naspat.ziadne diskoteky.len na krestanske stretka v strediskach

10rocna dcera chodi len do skoly,na stretka,do kostola a inak len doma.nikam inam
Najmensia 2rocna dcerka uz chodi do kostola kazdu nedelu a kazdy sviatok.otras.nesmie vyrusovat,musi sediet a pocuvat ticho,chodi na stretka tiez.choreeeee

Samozrejme svokra a svokor su z toho nadseny a uznavaju a podporuju to naplno.a vela vela krestanov,ich znamych totez.

Zaco mozu tie deti? smykom chodia do kostola,nechcu tam chodit ale musia lebo inak zle.je toto normalne?nech mi nikto nevravi ze je to v poriadku.
A u nas na vychode to je kazda 2rodina takto.otras

Dakujem svojim rodicom ze ma nikdy do nicoho nenutili,nic nezakazovali ale nechali ma rozhodnut sa sameho,vysvetlovali atd.....
A to aj mojich surodencov. OD malicka som mal moznost vidiet ake to je,co sa tam robi a rozhodnut sa akym smerom,vierou,sa vybrat

PS:vzdy platilo v mojom okoli,za cele tie posledne roky.ze najvacsi svatuskary co sedeli prvy v lavici su najvacsie hovada.Mna jedny znich,susedia naucili nadavat,co som vtedy nadavky ani pomaly nepoznal.a to som mal 10rokov :D
Ohovaranie a sikanovanie slabsich im slo najlepsie.proste hruza.Mal som skvely priklad.fakt







_________________
Cpu:i7-4770k@4,4ghz-1,4V Cpu cooler:Noctua NH-D14+Coollaboratory Liquid Ultra MB:Msi Mpower-Z87 Ram:Corsair Vengeance 16gb 1600mhz low profile Gpu:Evga GTX 780 SC ACX @1350mhz/6600mhz-1,25V/ 3gb :Gpu Cooler:Alpenfone Peter+2x Noctua FLX 14cm@600rpm Case:Zalman Z11 with 6x Gelid Silent 12@600rpm Fan Regulator: Zalman ZM-MFC1 Plus black Psu:Enermax Modu87+Gold 600w SSD:Samsung SSD840 120gb Basic HDD:Western Digital blue 1TB 64MB Cache Monitor::LG-21,5 inch-1920x1080 System:Windows 7 ultimate 64bit
Mobil:Lenovo vibe P1 Gold
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Veda vs Viera

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13343
Témy: 1494
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 02.08.2014 23:56

Spartan.Ex píše:
JanoF obávam sa, že nerozhoduješ o tom, na čo majú rodičia právo, rodičia majú právo rozhodnúť či sa narodíš, ako sa budeš volať... poznám vela ateistov, ale žeby sa chcel niekto odkrstiť? O tom som nikdy nepočul.:lol: z toho by bolo dobré podnikanie, spraviť firmu, ktorá by za 4.99€ odkrstila ateistov, ktorí by chceli, určite by to šlo aj cez internet :D
Ja hlavne nikdy nepochopím ochotu ateistov tak aktívne sa vyjadrovať k viere...
ano to mas pravdu a suhlasim s tym, ale na otazku viery nemaju na to absolutne ziadne pravo, tak ako to ci pojdem na vysoku skolu umenia, alebo pojdem na ja neviem chemicku, je to moje rozhodnutie a nie ich, ja tu skolu budem studovat a nie oni, tak isto to je aj s tym krstom kde ide cisto len o princip, kedze dieta je poskvrene niecim proti svojej voli (ktoru samozrejme nema skrz toho ze sa nedokaze v tom veku rozhodnut) niecim s cim v dospelom veku nemusi suhlasit, otazka viery nie je rozhodnutie ako ked sa rodic rozhodne na ktoru zakladnu skolu da svoje dieta, tam ma pravo rodic rozhodovat za dieta, lebo ucit sa bude v podstate to iste na akejkolvek, rozdiel tam bude tak akurat v kvalite, ale viera je uplne cosi ine....odkrstit by to ta firma aj tak nemohla, musis dojst osobne ani netusim ako sa to vola, fara? alebo neviem ake nazvy ohladom toho, ale ten pan mi to vysvetlil ze musim vyhladat danu asi faru ci take nieco a tam to ist riesit a ze to je mozne, ci skutocne a nie je to len nejaky blabol, tak to netusim, ale tou otazkou mi nepripadal ze by bol nejak zaskoceny, takze asi to mozne je, len zistovat ze co kde a preco zaco, radsej budem pozerat na stenu a rozmyslat nad devalvaciou meny :) ale len z toho principu by som do toho siel...







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.08.2014 23:58

No tak to su extra ortodoxny krestania.Hold smola.Takychto ludi by som nenazval krestanmi.Hlavne aby navonok vyzerali ako svaty a pritom su to spiny.Na vychode su teda zaujimavy ludia vela historiek som pocul o zaujimvych zvykoch ci krestanskych alebo inych :D .Nejake cervene satky ci chodenie za ludovymi liecitelmi co podla jedna velmi zvlastnej kat. Sestry su co bohuzial poznam su poslovia satana a ze apunktura je ritual zlym duchom atd.No uprimne ju lutujem a jej podobnym ludom ci blaznom.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2014 0:05

JanoF tebe snáď môže byť jedno kto ťa odkrstí, keď neuznávaš inštitúciu, ktorá by ťa odkrstila oficiálne. Že by to bola nejaká poškvrna... Je tradícia ako svatba, nemyslím si, že by to bolo až také strašné.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 01.06.12
Prihlásený: 13.11.17
Príspevky: 2680
Témy: 50
Bydlisko: Presov
Príspevok Napísal autor témyOffline : 03.08.2014 0:08

debaty,na ktorych sa nezucastnujem,neda sa to pocuvat

svet je zly,musime sa vsetci zacat modlit a chodit do kostola.ludia nechodia do kostola,nepocuvaju bozie prikazania,neriadia sa nimi,svet je zvrateny ,pretoze ludia malo veria,malo sa modlia

pytal som sa ho dneska.idem zajtra na huby?alebo na ryby?a on ze v nedelu sa nechodi.je to hriech.ja kukam?
on mi vravel ze raz nedalako neakej dediny bola zena v nedelu na huby a niekto sa jej zjavil a pytal sa jej ze preco zbiera huby.zena nato ze koli detom lebo nemali co jest.a on na to,ze mala si ich zbierat v sobotu.chapes takych zvastom????

ja ze to je blbost,tomu veris?a on sa urazil a povedal ze jasne.verim
to iste mi vravel o nedeli a praci.ze vela jeho znamych davalo podmienky v praci,ze nebudu robit v nedelu,lebo je to porusavvanie vieri,v nedelu sa nema pracovat.
Pytal som sa ho,ze keby nemal co do huby,deti hladne,nemal by prachy a keby sa mu naskytla moznost,brigada,ale len v nedelu,tak potom?
a on povedal,ze by to odmietol.

co je to za zmyslanie?co s tych deti vyrastie?nech mi nikto nevravi ze ta ich viera,katolizmus ci boh nie je sekta,alebo ako to nazvat.
ked boli ludia v minulosti takyto a verili a robili taketo rozhodnutia a veci.tak to muselo byt hrozne







_________________
Cpu:i7-4770k@4,4ghz-1,4V Cpu cooler:Noctua NH-D14+Coollaboratory Liquid Ultra MB:Msi Mpower-Z87 Ram:Corsair Vengeance 16gb 1600mhz low profile Gpu:Evga GTX 780 SC ACX @1350mhz/6600mhz-1,25V/ 3gb :Gpu Cooler:Alpenfone Peter+2x Noctua FLX 14cm@600rpm Case:Zalman Z11 with 6x Gelid Silent 12@600rpm Fan Regulator: Zalman ZM-MFC1 Plus black Psu:Enermax Modu87+Gold 600w SSD:Samsung SSD840 120gb Basic HDD:Western Digital blue 1TB 64MB Cache Monitor::LG-21,5 inch-1920x1080 System:Windows 7 ultimate 64bit
Mobil:Lenovo vibe P1 Gold
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 28.10.13
Prihlásený: 01.02.18
Príspevky: 179
Témy: 13
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2014 0:31

Akupunktura je blbost. Nikdy nebolo dokazane ziadnou studiou, ze pomaha. Ale to len tak pomimo.
Pozri ludia su sprosti. Niekto si mysli, ze sme vsetci prekysleni a musime len zasaditu potravu prijmat. Niekto sa snazi nicit v tele toxiny. Niekto svoje deti nechce davat ockovat. A niekomu to preskakuje a zakazuje 17rocnemu bozkavat sa na verejnosti. Ty si silne ovplyvneny tym, ze stretavas takychto extremistov. Potom vidis problem medzi vedou a vierou. Ja tvrdim, ze medzi vedou a vierou(nie nabozenstvom) velky rozdiel nie je. Tiez vela veciam proste veris. Pre mna experimentalny dokaz nie je dokaz. Ale ja verim, ze fyzikalne javy funguju ako ich popisuje kvantova fyzika.

Proste netreba to brat tak vazne. Bud rad, ze si mal rodicov akych si mal. Ale nie je zase dobre nechat dieta nech si robi co chce. Niektore veci proste musi zanho robit rodic po urcity cas. Ty si myslis, ze viera medzi tieto veci nepatri. Ja si myslim, ze aspon trochu by s tym dieta malo byt oboznamene. Ani uplna ignoracia nie je dobra, ani prehnane vnucovanie viery nie je dobre. V niektorich pripadoch proste je ten rodic divny a sam to nema v hlave v poriadku. Bohuzial. S tym nic nespravis. Mozes vychovat len svoje deti a snazit sa ich vychovat spravne. To co je spravne, ale byva tazke zistit.

Ja ti tvrdim, ze to nie je sekta. Len ti ludia nerozmyslaju racionalne.

K tej svadbe. Napriklad svadba na urade vyzera hrozne. Ked uz nic tak len ten esteticky dojem je otrasny.

Este jedna vec, ked uz sme pritom veda vs viera. Existencia Boha bola matematicky dokazana. Vola sa to Ontological Argument a napisal to najslavnejsi logik Kurt Godel. http://en.wikipedia.org/wiki/G%F6del%27 ... ical_proof
Avsak na citanie tohto dokazu treba celkom slusne vedomosti z diskretnej matematiky a specialne vyrokovej logiky.







_________________
Spoiler: zobraziť
CASE Fractal R4 Black , CPU i5-4670k + Coollaboratory Liquid Ultra @ 4.5 GHz 1.2 V , COOLER Raijintek Ereboss @ Black & White + Alpenföhn WingBoost2 + Arctic MX-4 , MB Gigabyte Z87-HD3 , GPU MSI N760 2GD5/OC Gaming @ 1366 MHz (with boost) , RAM Corsair Vengeance LP 1x8GB CL9 1600 Black , PSU Seasonic M12II-520W , SSD Samsung 840 Pro 128 GB , HDD Seagate Barracuda 3TB 7200.14 + Acutake DarkDisc 2 Black , SC Asus Xonar DG , HP Superlux HD660 + Cable Mod, KEYBOARD SteelSeries 6gv2 @ Black & White , MOUSE SteelSeries Rival / A4Tech V8M , MOUSEPAD Razer Goliathus
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2014 5:44

O tom či akupunktúra pomáha alebo nie je mi jedno.Ale podľa nej pri vyrábaní ihiel sa používajú zaklínadlá . . .Keby nejaký kresťan jeden deň počúval toho blázna tak stratí vieru úplne.Proste ľudia sú rôzny a vysvetlia si to takto ,že v nedeľu ani za nič nebude nič robiť,len kostol(keby horel dom tak tiež sedí na riti?),piatok žiadne mäso.
A k tým hubám.Nezožral nejaké houbičky on sám keď sa mu niekto zjavil? :)To ,že máš skúsenosti práve s takýmito "veriaci" je blbé mno.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 22.02.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2014 9:11

Ináč rozmýšlali ste niekto nad tým, že prečo neveriaci oslavujú Vianoce ? :D

Na základnej škole som mal kamaráta ktorý sa vždy s neveriacimi hádal, že prečo oslavujú Vianoce, ozdobujú stromčeky a dostávajú darčeky keď oni ako neveriaci na to nemajú nárok. :lol:







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 19.05.08
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 664
Témy: 28
Bydlisko: Slovensko
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2014 9:31

Ja zas nechapem jednu vec, preco sa ludia, ktori o viere nevedia absolutne nic k nej vyjadruju. Vy sa mozete vyjadrovat akurat tak k cirkvi, lebo to je jedina vec, ktoru moze ateista, respektive neznaly viery vnimat. Vyjadrujem sa k temam, do ktorich sa vyznam...

Ono nemali by ste az tak generalizovat veriacich vsetkych nabozenstiev(jednotlivych nabozenstiev detto), nie vsetky su rovnake, nie vsetci ludia su rovnaki. Ako pisete vacsina veriacich su od malicka vedeni svojimi rodicmi. A teda sa veriacimi stane velke mnozstvo ludi(ratam slovensko) z nich sa vyseparuje niekolko ateistov v takej velkej vzorke sa najde samozrejme aj plno debilov, ktori na vieru kaslu, ale vyhlasuju sa aj tak, ze su krestania. (Aka toto je IT odbornik https://www.youtube.com/watch?v=qWMIL_CsaVs :D teraz su vsetci ITckari retardovany...) generalizacia ludia nikdy nic dobre nepriniesla (vsetci cernosi su zli a mozu byt iba otrokmi).

Z krestanstva odist mozete, mozete donho aj vstupit, kym vas nedali do islamu ste stastni ludia, kde mate trosku vacsi problem vystupit kedze Mohammad(ten ich prorok, ktoreho pocuvaju hned po korane) povedal: „Kto by zmenil náboženstvo svoje, tak ho zabite“.

A takisto vacsina tych zlych cinov je sposobena manipulatormi, ktori si umyselne zle vykladaju svate pismo(biblia,koran,...) za ucelom dosiahnutia svojho, moslimovia su ludia takisto dobri a nemali by byt spajany s tymi sektarmi, ktori sa hraju na teroristov v mene viery, oni sami su proti timto ludom, ale to uz vam v americkych filmoch nepovedia :))
p.s. to som tiez nikdy nepochopil viera je zla, cirkev je zla, ..., juchuuu vianoce, juchuu velka noc :D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2014 10:08

sysel777 píše:
Ináč rozmýšlali ste niekto nad tým, že prečo neveriaci oslavujú Vianoce ? :D

Preto, prečo oslavujú Velkú noc.


AJ ty sa vyjadruješ k veciam do ktorých sa nevyznáš, napríklad k tomuto:
expresado píše:
„Kto by zmenil náboženstvo svoje, tak ho zabite“.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 18723
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2014 10:17

Som kresťan, som pokrstený, som birmovaný... ale život ma naučil rozmýšľať racionálne a za všetko čo dosiahnem vďačím sebe a nie Bohu... Mal som dosť keď kedysi bolo v správach ako nejaký mladík zachránil topiace sa dievčatko, vytiahol ho von matka mu ho vytrhla z náruče a s plačom a hlbokou vďakou ďakovala bohu za záchranu a záchranca stál smutne v pozadí bez povšimnutia... ako sa píše, tu na východe je to tak, pre starších ľudí a nielen pre starších, kto neverí v Boha kresťanského tak je vyvrheľ, zlý človek, hyena, človek čo skončí v pekle...







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 01.06.12
Prihlásený: 13.11.17
Príspevky: 2680
Témy: 50
Bydlisko: Presov
Príspevok Napísal autor témyOffline : 03.08.2014 10:20

z mojho pohladu ako ateista su pre mna vianoce sviatkom,kedy sme vsetci spolu,dostavame darceky ,odychujeme,sme pokope cela rodina.o tom to je cele

z pohladu veriacich je to sviatok narodenia pana,narodenia krista.ked detom vysvetluju ze to je hlavne o tom a darceky su len taky bonus,je to podla mna,hlavne pre tie deti, :D
Ak to zacnu rozoberat,ze ludia si to neuvedomuju,kaslu na kostol,len sa prezieraju,nakupuju darceky a bla bla,neuvedomuju si vyznam toho sviatku a je to velky hriech.

Velku noc mi oslavujeme....niako,jeme to co ostatny.uzivame si volno,pokoj.ziadny kostol.

// Spojený príspevok Ned 03.08.14 10:24

Cirky píše:
Som kresťan, som pokrstený, som birmovaný... ale život ma naučil rozmýšľať racionálne a za všetko čo dosiahnem vďačím sebe a nie Bohu... Mal som dosť keď kedysi bolo v správach ako nejaký mladík zachránil topiace sa dievčatko, vytiahol ho von matka mu ho vytrhla z náruče a s plačom a hlbokou vďakou ďakovala bohu za záchranu a záchranca stál smutne v pozadí bez povšimnutia... ako sa píše, tu na východe je to tak, pre starších ľudí a nielen pre starších, kto neverí v Boha kresťanského tak je vyvrheľ, zlý človek, hyena, človek čo skončí v pekle...


,, ale život ma naučil rozmýšľať racionálne a za všetko čo dosiahnem vďačím sebe a nie Bohu,,uplny suhlas s touto vetou

Pracujeme u mna na dome,makame jak srouby.vecer po skonceni praci,si sadneme a kukame,,co sa nam podarilo spravit,dosiahnut,aky sme sikovny,sami seba pochvalime :D
Pride svokra a povie,chvalabohu ze sa to spravilo.Ja z duse neznasam ked som povie.lebo vsade to trepe a vsade vravi vdaka bohu.
Ja vravim,preco vdaka bohu?vdaka mne,chvala mne,mojej zene,robotnikom ze sme to spravili

Ona na to,ze cus,nic o tom nevies,boh nam vsade pomaha a hlavne koli nemu sa to vsetko spravilo.nooooo.....no comment prisambohu







_________________
Cpu:i7-4770k@4,4ghz-1,4V Cpu cooler:Noctua NH-D14+Coollaboratory Liquid Ultra MB:Msi Mpower-Z87 Ram:Corsair Vengeance 16gb 1600mhz low profile Gpu:Evga GTX 780 SC ACX @1350mhz/6600mhz-1,25V/ 3gb :Gpu Cooler:Alpenfone Peter+2x Noctua FLX 14cm@600rpm Case:Zalman Z11 with 6x Gelid Silent 12@600rpm Fan Regulator: Zalman ZM-MFC1 Plus black Psu:Enermax Modu87+Gold 600w SSD:Samsung SSD840 120gb Basic HDD:Western Digital blue 1TB 64MB Cache Monitor::LG-21,5 inch-1920x1080 System:Windows 7 ultimate 64bit
Mobil:Lenovo vibe P1 Gold
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2014 10:38

expresado píše:
Ja zas nechapem jednu vec, preco sa ludia, ktori o viere nevedia absolutne nic k nej vyjadruju. Vy sa mozete vyjadrovat akurat tak k cirkvi, lebo to je jedina vec, ktoru moze ateista, respektive neznaly viery vnimat. Vyjadrujem sa k temam, do ktorich sa vyznam

prečo si myslíš, že ateista nevie nič o viere? v tejto krajine (až na pár výnimiek) sa ateistom práveže musíš stať na základe vlastného rozhodnutia, pretože rodiny bežne tlačia deti do istých vecí... => o viere ľudia toho vedia dosť

expresado píše:
p.s. to som tiez nikdy nepochopil viera je zla, cirkev je zla, ..., juchuuu vianoce, juchuu velka noc :D

Ehm, Vianoce, Veľká noc atď sú pôvodne pohanské sviatky, ktoré si privlastnila a prerobila cirkev na svoj obraz... Okrem toho to patrí do tradície/kultúry daného národu. Pekne to vidno na rozdielnom spôsobe oslavovania v rôznych krajinách...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2014 10:42

sysel777 píše:
Ináč rozmýšlali ste niekto nad tým, že prečo neveriaci oslavujú Vianoce ? :D

Na základnej škole som mal kamaráta ktorý sa vždy s neveriacimi hádal, že prečo oslavujú Vianoce, ozdobujú stromčeky a dostávajú darčeky keď oni ako neveriaci na to nemajú nárok. :lol:


Tak dajme tomu ze oslavujem slnovrat ;) Len trosku posunuty :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 01.06.12
Prihlásený: 13.11.17
Príspevky: 2680
Témy: 50
Bydlisko: Presov
Príspevok Napísal autor témyOffline : 03.08.2014 11:05

walther píše:
expresado píše:
Ja zas nechapem jednu vec, preco sa ludia, ktori o viere nevedia absolutne nic k nej vyjadruju. Vy sa mozete vyjadrovat akurat tak k cirkvi, lebo to je jedina vec, ktoru moze ateista, respektive neznaly viery vnimat. Vyjadrujem sa k temam, do ktorich sa vyznam

prečo si myslíš, že ateista nevie nič o viere? v tejto krajine (až na pár výnimiek) sa ateistom práveže musíš stať na základe vlastného rozhodnutia, pretože rodiny bežne tlačia deti do istých vecí... => o viere ľudia toho vedia dosť

expresado píše:
p.s. to som tiez nikdy nepochopil viera je zla, cirkev je zla, ..., juchuuu vianoce, juchuu velka noc :D

Ehm, Vianoce, Veľká noc atď sú pôvodne pohanské sviatky, ktoré si privlastnila a prerobila cirkev na svoj obraz... Okrem toho to patrí do tradície/kultúry daného národu. Pekne to vidno na rozdielnom spôsobe oslavovania v rôznych krajinách...


uplny suhlas







_________________
Cpu:i7-4770k@4,4ghz-1,4V Cpu cooler:Noctua NH-D14+Coollaboratory Liquid Ultra MB:Msi Mpower-Z87 Ram:Corsair Vengeance 16gb 1600mhz low profile Gpu:Evga GTX 780 SC ACX @1350mhz/6600mhz-1,25V/ 3gb :Gpu Cooler:Alpenfone Peter+2x Noctua FLX 14cm@600rpm Case:Zalman Z11 with 6x Gelid Silent 12@600rpm Fan Regulator: Zalman ZM-MFC1 Plus black Psu:Enermax Modu87+Gold 600w SSD:Samsung SSD840 120gb Basic HDD:Western Digital blue 1TB 64MB Cache Monitor::LG-21,5 inch-1920x1080 System:Windows 7 ultimate 64bit
Mobil:Lenovo vibe P1 Gold
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2014 11:10

Cirky píše:
ale život ma naučil rozmýšľať racionálne a za všetko čo dosiahnem vďačím sebe a nie Bohu...

To, že je všetko dielo Božie je myšlienka z "temných" časov cirkvi, kde túto myšlienku zneužívali hodnostári na olvádanie veriacich, čovek má aj podla viery slobodnú vôlu a má sa sám snažiť aby sa mal v živote dobre a robiť dobré veci, to že podla viery človek nič nerobí a je v podstate na nič je stereotypná blbosť, ktorú si ludia myslia. Takých stereotypov je kopa, vychádza to už len z toho, čo sa hovorí v čítaniach v kostole, lebo ludia nechápu, že hlavne myšlienky starého zákona sú podobenstvá, je to len symbolika, ja tiež neverím, že svet bol stvorený za 7 dní, lebo viem, že to je podobenstvo napísané tak, aby jednoduchý ludia zpred niekolko tisíc rokov dokázali pochopiť také veci.
Ja teda som veriaci, ale viem, že bez toho aby som niečo sám spravil sa to nestane, viem že ovplyvňujem, čo sa stane a tiež viem, že je to v súlade s vierou.

Ano, mne babka z východu tiež stále hovorí, že "vďaka Bohu, že sa ti darí", "modlím sa za teba každý deň" a nadáva mi, že som nebol neviem kolko na spovedi, na ktorú sa ani nechystám, lebo to je proti môju presvedčeniu a proti môjmu konceptu ako by viera mala fungovať. Ja ale viem, že to babka myslí dobre, lebo je tak nastavená a tak to má zaužívané.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 01.06.12
Prihlásený: 13.11.17
Príspevky: 2680
Témy: 50
Bydlisko: Presov
Príspevok Napísal autor témyOffline : 03.08.2014 11:15

babka je rada ze vidi svojho vnuka :D







_________________
Cpu:i7-4770k@4,4ghz-1,4V Cpu cooler:Noctua NH-D14+Coollaboratory Liquid Ultra MB:Msi Mpower-Z87 Ram:Corsair Vengeance 16gb 1600mhz low profile Gpu:Evga GTX 780 SC ACX @1350mhz/6600mhz-1,25V/ 3gb :Gpu Cooler:Alpenfone Peter+2x Noctua FLX 14cm@600rpm Case:Zalman Z11 with 6x Gelid Silent 12@600rpm Fan Regulator: Zalman ZM-MFC1 Plus black Psu:Enermax Modu87+Gold 600w SSD:Samsung SSD840 120gb Basic HDD:Western Digital blue 1TB 64MB Cache Monitor::LG-21,5 inch-1920x1080 System:Windows 7 ultimate 64bit
Mobil:Lenovo vibe P1 Gold
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2014 11:33

Spartan.Ex píše:
Cirky píše:
ale život ma naučil rozmýšľať racionálne a za všetko čo dosiahnem vďačím sebe a nie Bohu...

To, že je všetko dielo Božie je myšlienka z "temných" časov cirkvi, kde túto myšlienku zneužívali hodnostári na olvádanie veriacich, čovek má aj podla viery slobodnú vôlu a má sa sám snažiť aby sa mal v živote dobre a robiť dobré veci, to že podla viery človek nič nerobí a je v podstate na nič je stereotypná blbosť, ktorú si ludia myslia. Takých stereotypov je kopa, vychádza to už len z toho, čo sa hovorí v čítaniach v kostole, lebo ludia nechápu, že hlavne myšlienky starého zákona sú podobenstvá, je to len symbolika, ja tiež neverím, že svet bol stvorený za 7 dní, lebo viem, že to je podobenstvo napísané tak, aby jednoduchý ludia zpred niekolko tisíc rokov dokázali pochopiť také veci.
Ja teda som veriaci, ale viem, že bez toho aby som niečo sám spravil sa to nestane, viem že ovplyvňujem, čo sa stane a tiež viem, že je to v súlade s vierou.

Ano, mne babka z východu tiež stále hovorí, že "vďaka Bohu, že sa ti darí", "modlím sa za teba každý deň" a nadáva mi, že som nebol neviem kolko na spovedi, na ktorú sa ani nechystám, lebo to je proti môju presvedčeniu a proti môjmu konceptu ako by viera mala fungovať. Ja ale viem, že to babka myslí dobre, lebo je tak nastavená a tak to má zaužívané.

Takto, s rôznymi obmenami, vidí vieru dnes veľa ľudí. Problém, ktorý v tom ale vidím ja je to, že ak je to, v čo veriaci veria skutočné, tak by nemali byť predsa takéto odchýlky od toho, v čo sa vlastne verí. Buď teda Boh alebo čokoľvek existuje, alebo nie. Ale neexistuje, aby si milióny ľudí vymysleli, že každý si bude veriť "svojím spôsobom". Jeden uznáva antikoncepciu, niekto nemá problém s potratmi, iný hento tamto... Ale všetci sa označujú za "veriacich", niektorí dokonca aj priamo ako katolíci či evanjelici, úplne ignorujúc to, čo dané náboženstvá hlásajú a keď ich na to človek upozorní, dozvie sa len "ale to sú stredoveké názory, to sú len symboly, ...". Keď sa predsa hlásim k nejakej viere, tak by som s ňou mal súhlasiť a nie hovoriť "áno, verím, ale...". Keď to takto beriete, niekde sa asi stala chyba, nemyslíš? Aj človek riadiaci sa podľa dogiem, aj ten, čo si verí svojím spôsobom - obaja ti povedia presne to isté - to musíš cítiť, cítim to celým svojím srdcom atď... Ale aby si každý zobral z náboženskej náuky pár pravidiel ako mu vyhovuje a o zvyšku tvrdil, že to "netreba", tak mi to príde ako neskutočný alibizmus, a hlavne keď to ešte potom vnucuje niekomu druhému ako jedinú pravdu (nevravím teraz, že ty to niekomu vnucuješ, hovorím všeobecne).







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2014 11:44

walther píše:
Keď to takto beriete, niekde sa asi stala chyba, nemyslíš?

Samozrejme, že sa stala chyba, momentálne najväčšia chyba cirkvy je, že je velmi vzdialená luďom a jej učenie je vzhladom na formu velmi ťažko pochopitelné, preto je zložité aby niekto začal veriť v Boha sám od seba bez toho, aby k tomu bol vedený rodičmi.
Mne žiadne odchýlky neprekážajú a nie je to vôbec tak, že vyberám pár pravidiel. Ja si vyberám všetky reálne pôvodné pravidlá, ktoré všetky rozumne adaptujem na modernú dobu a samozrejme nerešpektujem pravidlá, ktoré do viery pridali ludia niekedy v stredoveku. Vela ludí to berie tak, že veria, akurát neuznávajú cirkev. Ja cirkev uznávam, stretol som farárov ktorí boli perfektní ludia a charakterovo to boli obrovské osobnosti, ale viem kde a v akom roku žijem a chápem že cirkevné záležitosti sú hlavne symbolika, ktorá tú vieru vyjadruje.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2014 11:58

A podľa čoho sa pri tom riadiš? Že tomuto veríš, tomuto nie, toto trochu ale inak... Podľa rozumu, srdca...? Lebo toto ti povedia aj zaryto veriaci, pre ktorých je už aj použitie kondómu vraždou...
Všetky pravidlá, ktoré nejaká viera obsahuje, boli zadané ľuďmi. Každé jedno. Však ani samotní pápeži sa nevedia zhodnúť v mnohých otázkach (napr homosexualita), a to sú akože zástupcovia Boha na zemi či ako sa to vlastne označujú..
Mimochodom, veriaci tvrdia (predovšetkým katolíci, ktorí sú aktívni na stretkách a tak), že cirkev = ľudia. Je mi jasné, že ty myslíš asi cirkev ako cirkevných hodnostárov, ale aj tak... Máš pocit, že niekedy boli náboženstvá úzko späté s bežným životom?







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2014 12:08

Ja sa riadim rozumom a hlavne skúmam podstatu veci a uznávam písmo sväté, čo je v písme svätom adaptujem na modernú dobu a riadim sa tým. Napríklad určite nemám dôvod upierať niekomu právo na vzťah s človekom rovnakého pohlavia, akurát podla viery nepovažujem zlúčenie takých ludí za rodinu. Ja svoju vieru nepovažujem za dokonalú, bohužial nežijem v 100% súlade s vierou, tak nežije nikto. Verím v to čo verím, správam sa podla toho ako si myslím, že je správne v súlade s písmom sväatým, pomáham luďom bez ohladu na to, že mne ludia nepomáhajú a hlavne vždy rešpektujem správanie a myšlienky druhých ludí, ak teda nejako neškodia mne alebo iným luďom.


Online

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 20284
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOnline : 03.08.2014 14:18

Spartan.Ex píše:
shiro píše:
Preco sa moslimovia vyhadzuju do vzduchu?

FAUQ, keby bolo 12.9.2001, chápal by som toto konštatovanie, ale veril som, že dnes už ludia po tom všetkom majú aspoň nejaké základné znalosti a vedeia, že to s tým nemá nič spoločné. Štandardný moslim je velmi mierumilovný, pravdepodobne viac ako krasťan, extrémizmus s vierou nemá nič spoločné. Vidím že amrická propaganda zaberá dobre.

ano, islam je sam o sebe mierumilovny. V tomto pripade narazame na druhu cast toho, co som pisal - ze ludia su tak blbi, ze sa daju na daco take vobec zmotat.
Preco by som sa mal zabit kvoli viere? preco mam ublizovat inym ludom?







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 01.06.12
Prihlásený: 13.11.17
Príspevky: 2680
Témy: 50
Bydlisko: Presov
Príspevok Napísal autor témyOffline : 03.08.2014 15:30

Nedavno som prisiel z hubacky a ked ma zbadal svogor so svokrou,hned mi povedali ze som pohan. ja rehot,nereagoval som na nic a siel som si ich upravit

to uz neni normalne







_________________
Cpu:i7-4770k@4,4ghz-1,4V Cpu cooler:Noctua NH-D14+Coollaboratory Liquid Ultra MB:Msi Mpower-Z87 Ram:Corsair Vengeance 16gb 1600mhz low profile Gpu:Evga GTX 780 SC ACX @1350mhz/6600mhz-1,25V/ 3gb :Gpu Cooler:Alpenfone Peter+2x Noctua FLX 14cm@600rpm Case:Zalman Z11 with 6x Gelid Silent 12@600rpm Fan Regulator: Zalman ZM-MFC1 Plus black Psu:Enermax Modu87+Gold 600w SSD:Samsung SSD840 120gb Basic HDD:Western Digital blue 1TB 64MB Cache Monitor::LG-21,5 inch-1920x1080 System:Windows 7 ultimate 64bit
Mobil:Lenovo vibe P1 Gold
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 541 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Youtube na Panasonic Viera 2010

v TV

11

1150

09.11.2015 20:03

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Panasonic viera problem s prepojenim

v TV

7

1968

08.07.2008 23:21

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 50" 3D Plazma Panasonic Viera

v Ostatné

0

366

19.06.2012 20:00

Deimos Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. drziak na stenu pre Plazma Panasonic Viera TH-37PX80EA

v Ostatné

0

2107

28.07.2010 22:43

alkex Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Plazma 42" Panasonic Viera TH-42PX80EA - 250 EUR

v Predám

2

1085

04.07.2012 13:06

Deimos Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra