Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 26 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 12.08.2015 11:51

Akurát riešim vchodové dvere do bytu. V dnešnej dobe je asi nevyhnutné sa riadne poistiť, nie len proti zlodejom, ale možno v neďalekej budúcnosti aj proti rôznej zvery ( utečenci a pod. ).

Viac menej som rozhodnutý pre ADLO. Tieto vyzerajú fakt perfektne a zdá sa, že by som sa o svoju rodinu za týmito dverami báť nemusel. Máte niekto skúsenosti s adlom ?

https://www.youtube.com/watch?v=bCJ3MTj-Qw4&spfreload=10







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vchodové dvere do bytu

Registrovaný: 07.07.14
Príspevky: 1661
Témy: 88
Bydlisko: TN
Príspevok NapísalOffline : 12.08.2015 11:55

Ešte by som možno vybral Sherlock, ale myslím, že sú cenovo vyššie.







_________________
CPU: i9-9900K + Arctic II 360 + 3×NF-A12x25 chromax MB: MSI MPG Z390M RAM: 4×8GB HyperX 3200 MHz Predator RGB GPU: Asus TUF RTX 3080 SSD: 2×Samsung 980 1TB + CLR-M2 ALU PSU: Corsair RM850x(2018) CASE: Asus AP201 Black + 4×NF-A12x25 chromax LCD: 27GP850 + P2421D Repro: PreSonus Eris E3.5 Mouse: Logitech G502 Lightspeed + Logitech MX Master 3S Keyboard: Logitech MX Mechanical Headset: Logitech G Pro X Wireless MB: MacBook Pro 13 2020 | i5-8257U | 16GB | 256GB Apple: iPhone 15 Pro Black 256GB + Airpods Pro + Apple Watch 4 Grey 44mm + iPad mini 6 Grey Cell Gaming: PS5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok Napísal autor témyOffline : 12.08.2015 12:06

Viacero známych má sherlock, ale z dostupných informácií ktoré som doteraz nadobudol, som sherlock vylúčil. Na tieto adlo sa nechytajú. Adlo má lepšie vyriešené kotvenie ich špeciálnej zárubne, najprv ju oceloými trňmi ukotvia o betón, potom zvaria a nakoniec zalejú betónom. A ďalšia podstatná vec je tá, že adlo má svoj patent na bezpečnostný pod do podlahy, čo je jediný bod mimo zárubne priamo do betónu. Testy ukázali, že sherlock mal oveľa viac uzamykateľných bodov ako adlo, no aj tak to nestačilo a sherlock bol prekonaný. Adlo naopak nie. Tak isto má adlo lepšiu vnútornú výplň, viac ocele...Pritom tieto TEDUO majú len 15 bodov a už aj s takto "málo" bodami sú "neprekonateľné". Sherlock som preto vylúčil. Tam by som už musel kúpiť min 4. bezpečnostnú aby sa vyrovnali týmto a aj tak by som im neveril kvôli zárubni a bodu do podlahy. Ďalšia vec je to, že sherlock ti montuje kadejaký živnostník a práca veľa krát nie je bohviečo.

Viac menej som rozhodnutý pre ADLO, len ma zaujíma, či má niekto odtiaľto skúsenosti s adlom. Nemyslím hneď či odolali vkrádačkám, ale či idú krásne hladko aj po viacerých rokoch, či nebol problém s trezorovým uzamykaním, poprípade aké bezpečnostne vložky máte. Ja som sa nakoniec rozhodol pre tú najvyššiu triedu, pretože som počul o tzv. SG metóde a fakt by som nerád žažil to, že mi tie dvere neprekoná nikto násilím, ale mi nejakým zázrakom odomkne vložku. Takže vložku chcem zatiaľ túto.

http://www.adlo.sk/sk/bezpecnostne-dvere-bezpecnostne-vlozky-mul-t-lock-interactive-adlo-lux/66mm-35x31-s-ozubom-460







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Vchodové dvere do bytu

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 4834
Témy: 22
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 12.08.2015 13:32

https://youtu.be/JEqNYo9osQA


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.08.2015 13:48

mame sherlocka, ked sme asi 3 roky dozadu riesili adlo tak s nejakou peknou farbov,kluckami samostatnym zamkom hore/ aby male deti neotvarali dvere../
stali cez 1300€
tak sme dali sherloka za 700...
funguju ako nove, nic sa nezasekava, aj proti poskrabaniu su celkom odolne


btw, o zarubnu by som sa nebal, nemyslim si aby ti niekto v bytovke vysekal zarubny aby ti vosiel do bytu...

radsej vojdu do bytu nad tebou kde budu mat polske dvere za 300€ aj zo zvoncekom a zlatou kluckou


Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Vchodové dvere do bytu

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.08.2015 14:02

Ukotvenie nie je az tak dolezite v panelaku kde zije viac ludi, aj cez menej bodove dvere sa musi zlodej doslova presekat, nevypaci ich a to si niekto vsimne ak to nie je opusteny panelak a ak je, tak mozes mat dvere aj za 2 tisicky, do par desiatok minut sa presekas cez cokolvek. Skor by som sa bal o vlozku, kedze asi snad cez kazdu sa da prejst, aspon take nieco mi tvrdil predavac, ked som stratil kluc a siel kupit novu bezpecnostnu vlozku. Chcel som kupit nejaku do 300e, kedze stara vlozka bola v obdobnej cene a predavac mi vravel ze mi da kludne nejaku v takej cene, ale ze je to uplne jedno, ze mi staci vlozka za 150eur a odporucil mi znacku Kaba, ze tomu v tom case doveroval najviac, aj ked aj cez nu sa da nejakym tlakom s inym klucom da tiez dostat a otvorit bez nasilia dvere. Cize mozno nie je zle mat dva az tri zamky pre paranoidnych ludi, ale inac az take velke prachy by som za to nedaval, bohate stacia aj dvere ako pise Skilex.

Ked uz, tak skor invsetovat polovicu tych penazi do nejakeho ticheho alarmu, tak budes hned oboznameny ze sa dostal do bytu niekto neopravneny a v pripade ze by si bol doma a nejaky utocnik by sa chcel k tebe dostat, tak kym by presiel cez asi akekolvek bezpecnostne dvere dojde Policia tak ci tak.







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok Napísal autor témyOffline : 12.08.2015 14:05

No zárubňa je veľmi dôležitá, lebo tie akože bezpečnostné dvere majú zárubňu len proskrutkovanú a vyplnenú pur penou, čo je na smiech. A tie dvere stoja aj 500eur. Zavrel by som ich za to že to ponúkajú ako bezpečnostné dvere, pritom je to čínsky, alebo polský šmejd s jemného plechu a vnútro plnené papierom. Hlavne že to má "tisíc" vysúvateľných zámkov.

Minule som bol v jednom paneláku a tam si ich dali vymeniť snáď úplne všetci. Určite vklude spávajú :-D

https://www.youtube.com/watch?v=MCgCWyxs6Ns&spfreload=10

Mňa proste dostalo ADLO. Takže idem asi do nich. Nehovorím, že očakávam že mi do nich budú strielať delom, ale nech to kľudne skúsia :D na druhej strane, taký zlodej, keď do nich vyskúša kopnúť, tak si akurát môže dať zlomenú nohu pod pazuchu a ísť na pohotovosť :lol: Cena v tomto prípade nehrá rolu, nebudú tam na rok na dva, ale až do kým sa ich niekto nepokúsi prekonať...S tým bezpečnostným zámkom 4+, zárubňou, kovaním, montážou ma výdu cca 1300 eur. Dúfam, že budú slúžiť dlho a dobre.

https://www.youtube.com/watch?v=oQ0K6djwD4M&spfreload=10

Jano: Hej, to som riešil tiež dlho, tú SG metódu. Tiež som rozmýšlal nad CABA, no nakoniec som sa asi rozhodol pre

http://www.adlo.sk/sk/bezpecnostne-dvere-bezpecnostne-vlozky-mul-t-lock-interactive-adlo-lux/66mm-35x31-s-ozubom-460

Má to chránený profil, kľúč nevyrobíš nikde len na základe mojej karty a len v adlo predajniach. Ten profil MUTLOCK nedáva nikomu. ževraj. No uvidíme. Ale vždy lepšie, ako obyčajná fabka. Možno to nejaký makač dokáže otvoriť, ale koľko je takých na svete ? Aj čo sa týka toho, že tú cabu niekto otvoril, ja tomu neverím. Pýtal som sa na to viacerých expertov a ževraj to bol nejaký típek z austrálie, že mu caba ponúkala možnosť prísť do rakúska priamo do firmy, aby im ukázal ako to prekonal, že mu chceli zaplatiť letenku, full pobyt, ale ani neodpísal. Také video je na youtube jedno. V každom prípade, naši zlodejíčkovia sa zameriavajú na obyčajné zámky a skôr vypáčenie, to ani počuť nie je. Do ouajstných bezpečnostných ti musí minálne búchať, robiť veľký hluk a to si každý v paneláku všimne, aj keď dnes je doba taká, že sa každý stará o seba a ešte sa sused poteší, že ťa idú vykradnúť. Nikto ti určite nevýde na chodbu a neodoženie od tvojich dverí zlodeja. maximálne zavolá fízlov.

No viac preto spraviť neviem. Dvere adlo + 4+ vložka a kvalitné kovanie. Na začiatok to stačiť bude. Možno neskôr vymyslie niečo lepšie, potom to vymením :D







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Vchodové dvere do bytu

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.08.2015 14:40

Jasne ze zarubna zaliata betonom, viac bodove dvere by asi nemali potom moc velky zmysel ak by zarubne boli plne papiera ci peny. Ale ako vravim, je uplne jedno ci maju tie dvere 6 bodov alebo 26 bodov, vykopnut ich aj tak nejaky tajtrlik nevykopne a sekerou bude prechadzat priamo cez dvere, cize tie body mu budu na dve veci a presekat sa da cez akekolvek dvere, len je to casovo narocnejsie ale zlodej sa tam hrubou silou dostane ci mas dvere za tych 500eur alebo za 2000eur. Preto tvrdim, ze ked nieco take a clovek nechce vyhodit par tisic eur do luftu dat lacnejsie dvere + tichy alarm a vies okamzite jednat este kym pachatel nie je v byt a nejaky cas mu to bude trvat.

Neviem, ja vlozkam aj tak moc neverim, kabu som zobral preto ze mi ju odporucal viac ako vlozku za tusim 280eur co som mal v oku, cize asi vedel o com hovori, lebo bolo vidiet ze si za svojim nazorom stoji a veci o vlozkach recitoval ako niektori z nas tu recituju o it, no a dalsi dovod bol aj to ze ten kluc je maly a nie megalomansky ako ma asi kazda konkurencia. Ja som videl jedno ci dve videa ze ako otvoril kabu inym klucom a nieco predtym tusim spravil, nepametam si to uz presne, ci to bol fake alebo nie je asi jedno. Normalny zlodejicek to aj tak neotvori a nejaky naspeedovany zlodej by musel ist na istotu a vediet ze mam pod vankusom 10mega v malych neoznacenych bankovkach :lol: cize taky kvoli pracke ci chladnicke ci neviem comu inemu do bytu nevleze. Drahe dvere by som si dal jedine na dom, tam by som asi nesetril, ak by samozrejme boli aj ine mozne otvory adekvatne chranene, asi mi budu na dome vchodove dvere za 2 litre nanic ked okna nebudu ziadnym sposobom chranene proti nasilnemu vniknutiu :)







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok Napísal autor témyOffline : 12.08.2015 16:06

Adlo robi aj folie na okna, su nerozbitne, alebo potom nepriestrelne sklo, mreze atd. Da sa dnes asi vsetko.

To by musel byt mega zlodej s iq 200 o velkosti hulka aby sa mi cez tie dvere a s tou vlozkou dostal. Takze zlodeja vylucujem. Skor sa tymi dverami zameriavam na vandalizmus. Ktovie aka divocina tu moze byt za chvilu, pocernych pribuda, bielych ubuda. A keby sa aj nahodou po par hodinach cez tie dvere niekto dostal, z vnutra ho bude vytat pekny arzenal :D







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Vchodové dvere do bytu

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 4834
Témy: 22
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 12.08.2015 23:20

univerzálny kľúč na multi t lock :-)
https://youtu.be/gsxnn9XTbfc
ale stojí 700€ takže hocijaký feťák si ho nekúpi
otvorenie bežných vložiek je jednoduchšie aj lacnejšie,vraj sa v tom organizujú aj majstrovstvá sveta :-)
http://www.lockpicktools.cz/
čo sa týka vložky Kaba tak tá je vraj extrémne náročná otvorí ju iba profík


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok Napísal autor témyOffline : 13.08.2015 7:38

Ten univerzálny kľúč je na vložku multtlock 7x7, čo je 3.BT. Má len jednoduché stavítka a hlavne, nie je to chránený profil.
http://www.adlo.sk/sk/bezpecnostne-dvere-bezpecnostne-vlozky-mul-t-lock-7x7/65mm-35x30-421

Ja som si vybral multlock interactive, čo je 4+BT, tak isto ako kaba. Má chránený profil, ten kľúč nie je možné nikde inde vyrobiť, len v adle na základe karty a dvoch náhradných kľúčov, čiže keď ho aj niekomu požičiam, neexistuje, aby si vyrobil kópiu. Aj keby mal taký stroj za pár tisíc, nebude mať surový kľúč. Multlock ho dáva jedine adlu. Ževraj. No uvidíme v praxi :lol: V každom prípade, kľúč nebudem dávať pre istotu nikomu. Ten interactive má aj plávajúce stavítko, takže SG metóda by nemala pripadať do úvahy. 7x7 by možno nejaký macher otvoril. Ale opakujem, koľko je takých ? To by museli vedieť, že mám doma tonu zlata, aby takého machra našli a išli na istotu.
http://www.adlo.sk/sk/bezpecnostne-dvere-bezpecnostne-vlozky-mul-t-lock-interactive-adlo-lux/66mm-35x31-s-ozubom-460

Inak aj pri 7x7 by nemali vyrobiť kľúč bez karty, ale ževraj sa im náhodným skúšaním u jednotlivých klúčiarov stalo, že zopár ich dokázalo vyrobiť aj 7x7 bez karty, len na základe kľúča. Trvalo to síce pár dní, ale dokázali taký surový kľúč zohnať a vyrobiť ho. Bez karty je to samozrejme zakázané, ale holt, slovenskooo...

V každom prípade sa s touto zostavou budem cítiť bezpečne :) Podľa mňa to nie je taká vysoká cena za tú kvalitu a "nedobytnosť". Nové vchodové čínske dvere výdu tak či tak cca 400 eur, čo mi rozrežú s otváračom na konzervy a s páčidlom to trvá pár sekúnd. Za také dvere by som nedal ani 1 euro. Dobré tak do špajze. Potom tu sú síce kvalitnejšie, napr. sherlocky od cca 700 eur, ktoré neotvoria síce s otváračom na konzervy, ale hrubou silou sa mi cez ne dostanú. Tak dám o 600-700 viac, ale mám istotu že sa mi cez ne nedostanú. Jedine s naozaj ťažkým náradím na ktoré budú potrebovať elektrinu od susedov :-) A aj to bude niečo trvať. Keby za ne chceli 5 tis, tak ok, to je trochu moc, ale aj tak by som ich chcel. Ale 1400 ? Pohoda :)

Pravda je taká, že certifikát na bezpečnostnú triedu od NBU je síce pekná vec, ale je obrovský rozdiel v tom, čo ponúka napr. sherlock v 3.BT a Adlo v 3.BT. Napríklad SHERLOCK – K330/3 v 3.BT sa nechytá na adlo v 3.BT. Video už samozrejme stiahli, lebo pre sherlock to nie je dobrá reklama. Dvere pritom výdu cca na rovnako. Preto som sherlock vylúčil, hrajú sa na niečo, čo nie sú a na čo nemajú. Za tie prachy chcem mať istotu, minimálne že sa mi tam nedostanú hrubou silou. Lebo sú len dve možnosti. Buď sa mi tam dostanú, alebo nedostanú. Tých pár sto eur navyše si za tú druhú možnosť rád priplatím :)

http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/651976-konecne-skutocne-porovnanie-bezpecnosti-dveri/

// Spojený príspevok 13 Aug 2015, 08:04

JanoF píše:
Ked uz, tak skor invsetovat polovicu tych penazi do nejakeho ticheho alarmu, tak budes hned oboznameny ze sa dostal do bytu niekto neopravneny a v pripade ze by si bol doma a nejaky utocnik by sa chcel k tebe dostat, tak kym by presiel cez asi akekolvek bezpecnostne dvere dojde Policia tak ci tak.


Tu by možno stačilo len vylepiť nápis niekde na stenu, že objekt monitorovaný a napojený na políciu. Myslím si, že by hneď každého po prečítaní prešla chuť niečo skúšať. A keby to bol aj nejaký magor a skúsil by, tak by narazil na dvere a potom by už isto zistil, že majiteľ to so zabezpečením myslí vážne a že nie je vylúčené, že s tým alarmom a fízlami len tak blafuje...Podľa mňa by to malo pozitívny psychlogický efekt na toho zlodeja, vandala, kohokoľvek. Čo myslíš ? :)







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Vchodové dvere do bytu

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 13.08.2015 8:12

Smith Wesson píše:
čo sa týka vložky Kaba tak tá je vraj extrémne náročná otvorí ju iba profík
take nieco mi spominal aj ten predajca a preto mi odporucil skoro o polovicu lacnejsiu vlozku a mozno nieco na tom bude, lebo raz som sa pomaly nedostal do bytu ani ja, kluce mi spadli do bordelu a nie je to vidiet az tak na tom kluci a asi na 5 ci 6 krat po zasunuti sa mi podarilo otvorit, paci sa mi na nej to, ze sa vdaka tomu vlozka dost z vnutra zasrala a na pockanie mi ju v predajni vycistili celu vramci ceny, tiez tam je vyhoda ta ze ak stratis kluc, tak nemusis kupovat celu vlozku, len ti vymenia vnutro a dostanes k tomu aj nove kluce a zaplatis asi tretinu z ceny ci tak nejako, nepametam uz

// Spojený príspevok Štv 13.08.15 8:14

nicobb píše:
ktoré neotvoria síce s otváračom na konzervy, ale hrubou silou sa mi cez ne dostanú. Tak dám o 600-700 viac, ale mám istotu že sa mi cez ne nedostanú. Jedine s naozaj ťažkým náradím na ktoré budú potrebovať elektrinu od susedov :-)
to nie je pravda, do hodiny sa cez take dvere da dostat bez problemov a elktrinu od susedov vobec nebudu potrebovat ;) zas sa nejedna o nejake pancierove dvere, to by museli stat par krat viac, ale cez akekolvek bezpecnostne dvere pre domacnosti sa da do hodiny hrubou silou dostat a je jedno ci stoja 7kil alebo 1500

// Spojený príspevok Štv 13.08.15 8:20

nicobb píše:
Tu by možno stačilo len vylepiť nápis niekde na stenu, že objekt monitorovaný a napojený na políciu. Myslím si, že by hneď každého po prečítaní prešla chuť niečo skúšať. A keby to bol aj nejaký magor a skúsil by, tak by narazil na dvere a potom by už isto zistil, že majiteľ to so zabezpečením myslí vážne a že nie je vylúčené, že s tým alarmom a fízlami len tak blafuje...Podľa mňa by to malo pozitívny psychlogický efekt na toho zlodeja, vandala, kohokoľvek. Čo myslíš ? :)
Byty sa uz nevykradaju tak ako volakedy, lebo za:
a) v byte nemas uz taky majetok aby sa to zlodejovi oplatilo, panelaky o to viac, kedze sa rozmohli magneticke zamky na vstupoch do panelakov
b) ziaden zlodej nebude riskovat basu za to ze ti odcudzi tv, ci vezu aby sa prebijal cez akekolvek bezpecnostne dvere, nehovorim o polskych smejdoch
c) cez akekolvek bezpecnostne dvere a je jedno ci by bola zarubna zaliata v betone alebo nie, by trvalo minimalne 20-30 minut a viac sa dostat do bytu v ktorom dany fetak, alebo niekto co ide len na blind zisti ze tam nic nemas, a aj keby siel dajme tomu po elektronike, tak za 30 minut sa policia na miesto cinu dostane aj keby sa plazila a ludia zas nebudu v panelaku taky ze nezavolaju, nemozu vediet ze ci dany zlodej nezavita aj u nich, takze to si zas nemyslim ze aj keby mal niekto zle susedske vztahy, tak by nesiahol dany sused po telefone, ale bavime sa o panelaku kde vzdy niekto je, ak je to nejaky odkundes panelak mimo civilizacie kde cez den nik nie je, tak si tam zlodej moze pri presekavani sa cez dvere popijat aj kavu, tam jedine alarm, ale ak ide na istotu tak ho ani dvere za 2 tisicky nezastavia, len pri tom stravi viac casu







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok Napísal autor témyOffline : 13.08.2015 8:22

Prosím ťa a ako ? Ak vylúčime tú elektrinu ? Neviem čo je viac hrubá sila od obrovského páčidla, alebo od obrovského baranidla ? Tie dvere jednoducho nepustia. Tieto dvre v tejto ukážke evidentne nemali kotvený najdôležitejší bod do podlahy a myslím si, že aj napriek tejto slabine sa frajeri zo špeciálky celkom dosť namakali, nakoniec to vzdali. Takže ako bez problémov sa dá cez tie dvere dostať ??

https://www.youtube.com/watch?v=5mrL2LfHmfk&spfreload=10







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Vchodové dvere do bytu

Registrovaný: 10.02.12
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 2485
Témy: 73
Bydlisko: Zvolen
Príspevok NapísalOffline : 13.08.2015 8:27

Autogenom







_________________
CPU: Intel Core i5-13500 | CPU Cooler: ID-COOLING SE-226-XT ARGB | MB: ROG STRIX B660-G GAMING WIFI | GPU: Palit GeForce RTX 3090 Gaming Pro OC 24G@1960MHz | RAM: Patriot Viper Venom DDR5 32GB | SSD: Kingston KC3000 NVMe 1TB | HDD 1: WD Blue 4TB 3.5 5400rpm | HDD 2: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 3: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 4: SAMSUNG 860 QVO SATA 2.5" SSD 1TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 80+Gold | CASE: Zalman Z1 | MONITOR 1: 32" BenQ EW3270U 3840x2160p | MONITOR 2: 22" ASUS VW22AT 1680x1050p | MONITOR 3: 22" DELL 1920x1080p | KLAVESNICA: A4Tech Bloody B120 | MYS: A4Tech Bloody V7 Core2 | SLUCHADLA: Logitech G935 Wireless 7.1 | REPRO: Genius GX Gaming SW-G 2.1 3000
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Vchodové dvere do bytu

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 13.08.2015 8:36

Elektrinu mozes vylucit preto, ze je plno el. naradia ktore je prenosne s bateriou a nahradi aj el. naradie, pri tychto dverach by bolo asi obtiazne sa presekat, urcite to je na hodinu a viac, ale ist by to slo, zas never vsetkemu co kde napisu, to nie su dvere do trezoru, vystuzene pancierom, zaliate a ukotvene zarubne hlboko v betone a neviem co ine. Jasne ze vychrdnuty fetak cez ne neprejde ani za den a ani sa o to nebude pokusat ci tie dvere budu stat 500 alebo 1500 eur, ak samozrejme nevyzeraju ako nejake papierove. Aj na tom videu vidis sam co spravili za 13 minut, cize do hodiny co je asi taky cas na taku triedu bezpecnosti uplne mozne sa cez ne dostat. Aj ten chlapik mi vravel, ze sa da prejst cez akekolvek dvere a este niekto mi o tom hovoril, len potrebujes na to viac casu a takyto ramus si proste tak ci tak niekto vsimne kto privola policiu. Proste to nie su dvere ako boli volakedy do ktorych stacilo silno kopnut a bol si jednou nohou dnu, len sa pri tom proste namakas, cize aj dvere za 7 kil zastavia akehokolvek fetaka a ak mas v byte zlato za niekolko tisic ci desiatok tisic eur alebo nieco kvoli comu by sa tam dalo ist na istotu, tak do toho fetak nepojde, pojde do toho niekto kto vie co robi a prejde ti cez take dvere hrubou silou ci to ma certifikat od kohokolvek. Zas sa tu nehrajme na to, ze dvere za 2 litre su neprekonatelne, urcite nie su, ale kym sa cez ne zlodej ci utocnik dostane tak aj keby si bol 100km od policajtov tak stihnu dojst aj keby sa zastavili este niekde na kavu.







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok Napísal autor témyOffline : 13.08.2015 8:42

Walcott píše:
Autogenom


Iné nápady ?

http://www.adlo.sk/sk/novinky-pokusy-o-vlamanie/2236

Jano:

Tak tam dám rovno tieto, to už je iná káva :D

http://www.adlo.sk/sk/bezpecnostne-dvere-cennik-dveri/w-max







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Vchodové dvere do bytu

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 13.08.2015 8:45

"Používané k ochrane trezorových a zbrojných miestností. Dvere s obmedzeným otváraním." Take dvere si ale obycajny clovek neda do bytu, lebo tam je cena urcite inde ako od beznych bezpecnostnych a hlavne by neboli komfortne, kedze su s obmedzenym otvaranim :)







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok Napísal autor témyOffline : 13.08.2015 9:04

Máš pravdu, budú stačiť tieto :)

http://www.adlo.sk/sk/bezpecnostne-dvere-cennik-dveri/zenex







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 13.08.2015 9:27

znami mal par rokov do zadu bezpecnostne dvere, byval na 6stom poschodi, a vykradli ho.... cez balkon
spustili sa mu na balkon zo strechy a vchodove dvere mihol mat ake chce

radsej tych 800€ naciac daj na zabezpecovacku

aj ked tebe zbytocne pisat :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Vchodové dvere do bytu

Registrovaný: 10.10.06
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 4988
Témy: 171
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 13.08.2015 10:00

nicobb píše:
No zárubňa je veľmi dôležitá, lebo tie akože bezpečnostné dvere majú zárubňu len proskrutkovanú a vyplnenú pur penou, čo je na smiech. A tie dvere stoja aj 500eur. Zavrel by som ich za to že to ponúkajú ako bezpečnostné dvere, pritom je to čínsky, alebo polský šmejd s jemného plechu a vnútro plnené papierom. Hlavne že to má "tisíc" vysúvateľných zámkov.

Ak niekto predava bezpecnostne dvere, musia mat certifikat, ak nemaju, tak nad nimi nema zmysel ani uvazovat.
Mne nedavno instalovali tieto: http://www.vyrobadveri.sk/bezpecnostne-dvere-4/bezpecnostne-dvere-praktikal-499-e
Dal som si len vymenit kovanie a vlozku, nakolo Mul-T-Lock 7x7 sa da prekonat za 5 sekund.
Sa mi paci, ze v blogu maju vsetko detailne popisane: http://www.vyrobadveri.sk/category/blog







_________________
CASE Lian Li PC-7NB with 3x Noctua NF-S12A FLX | PSU Seasonic M12II-520 80 Plus Bronze | MB MSI B450 TOMAHAWK | CPU AMD Ryzen 5 3600 with Noctua NH-U12S | RAM 4x8GB ADATA XPG GAMMIX D10 DDR4 3200MHz CL16 | GPU MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G OC | DISK ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD 512GB
MOUSE Logitech M330 Silent Plus | KEYBOARD HP Wired Desktop 320K Keyboard | SOUNDCARD Creative Sound Blaster Z | HEADPHONES Sennheiser RS170 | MONITOR 24" AOC G2460VQ6 1920×1080@75Hz with FreeSync | INTERNET 400/40 Mbps | OS Home 11 & MS 365 Basic | EXTRA ImDisk Toolkit (Desktop/Caches)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok Napísal autor témyOffline : 13.08.2015 10:03

Ale nie, prečo zbytočne ? :) Veď si tu radíme navzájom, každý máme na vec iný pohľad, niekto viac, niekto menej...to je normálne :D

Nič, tie dvere si dám, už len kvôli pocitu, prerábam komplet celý byt od základov, už som dal toľké prachy od elektriny cez kadečo možné aj nemožné, že nejakých cca 2000 eur za dvere je už jedno. Či 800, alebo 2000 sa v tom rozpočte stratí. A je mi jasné, že cez každé dvere sa dá dostať, ale tak keby som takto rozmýšlal, nechám tam tie, čo som zdedil po bývalom majitelovi, čiže papierové :) Ja budem mať byt na 3ťom, tak by sa musel spúšťať 4 poschodia a potom šplhať 4 poschodia :lol: Takže u mňa bude jediný vstup do bytu cez dvere. A hovorím, vedľa dverí dám tabuľku s výstrahou, objekt monitorovaný a napojený na políciu a myslím si, že to každého adekvátne odratí aby vôbec niečo skúšal a ušetrím za reálne napojenie alarmu atď. :)

// Spojený príspevok 13 Aug 2015, 10:06

tairikuokami:

akú vložku si si dal ?

Inak sere ma, že 3.BT trieda 7x7 môže byť vôbec prekonaná, nie to ešteže za "5s". To čo je ? Načo také vôbec vyrábajú a ako je možné, že keď sa to prekonanie dokáže a že to aj na youtube, že to aj predávajú ??







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Vchodové dvere do bytu

Registrovaný: 10.10.06
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 4988
Témy: 171
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2016 16:38

Mauer NW4 (4. trieda), jej prekonanie trva 5 az 15 minut. Zlodeji pisali, ze ak si niekto da 2 taketo zamky, tak je sanca, ze sa na to zlodej radsej vykasle. :)

Prekonat sa da vsetko, vzdy ide len o to, aky cas to vydrzi, napr Adlo garantuje, ze ich dvere vydrzia 30 minut. Viac casu = vetsia sanca, ze si to niekto vsimne.







_________________
CASE Lian Li PC-7NB with 3x Noctua NF-S12A FLX | PSU Seasonic M12II-520 80 Plus Bronze | MB MSI B450 TOMAHAWK | CPU AMD Ryzen 5 3600 with Noctua NH-U12S | RAM 4x8GB ADATA XPG GAMMIX D10 DDR4 3200MHz CL16 | GPU MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G OC | DISK ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD 512GB
MOUSE Logitech M330 Silent Plus | KEYBOARD HP Wired Desktop 320K Keyboard | SOUNDCARD Creative Sound Blaster Z | HEADPHONES Sennheiser RS170 | MONITOR 24" AOC G2460VQ6 1920×1080@75Hz with FreeSync | INTERNET 400/40 Mbps | OS Home 11 & MS 365 Basic | EXTRA ImDisk Toolkit (Desktop/Caches)
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Vchodové dvere do bytu

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 4834
Témy: 22
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2016 17:52

myslím že zlodeji si ťa dnes najprv preveria:
aké máš zvyky (práca,voľno)
akých máš susedov
aký máš majetok (auto...)
sused mal vložku za 200€ a vykradli ho za 20 min,zobrali dva notebooky a nejaké peniaze


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Vchodové dvere do bytu

Registrovaný: 10.10.06
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 4988
Témy: 171
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2016 18:16

To mas pravdu, cim viac ludia investuju, tym viac pozornosti na seba lakaju. Samozrejme je dobre nemat drevotrieskove dvere, ale ide aj o to, ci sa oplati oprava, nahrada, v pripade potreby. Ja som kupoval dvere, len aby boli co najviac zvukotesne a branili uniku tepla, o bezpecnost mi ani tak neslo, tie dvere maju vetsiu hodnotu, ako vsetko co mam v byte. :P







_________________
CASE Lian Li PC-7NB with 3x Noctua NF-S12A FLX | PSU Seasonic M12II-520 80 Plus Bronze | MB MSI B450 TOMAHAWK | CPU AMD Ryzen 5 3600 with Noctua NH-U12S | RAM 4x8GB ADATA XPG GAMMIX D10 DDR4 3200MHz CL16 | GPU MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G OC | DISK ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD 512GB
MOUSE Logitech M330 Silent Plus | KEYBOARD HP Wired Desktop 320K Keyboard | SOUNDCARD Creative Sound Blaster Z | HEADPHONES Sennheiser RS170 | MONITOR 24" AOC G2460VQ6 1920×1080@75Hz with FreeSync | INTERNET 400/40 Mbps | OS Home 11 & MS 365 Basic | EXTRA ImDisk Toolkit (Desktop/Caches)
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Vchodové dvere do bytu

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 4834
Témy: 22
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 30.10.2016 22:30

tak zase sú na Slovensku miesta kde také dvere potrebuješ pre svoju bezpečnosť :-)


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Vchodové dvere do bytu

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10616
Témy: 70
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 04.11.2016 9:35

nicobb píše:


Pisal si o 1300 eurach a tu uz mas dobrych 1800

Inak ale aj tie zakladne adlo dvere su inde ako polske dvere so zamykanim do vsetkych svetovych stran, a to aj tym ako tlmia hluk zvonku.







_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Corsair K70 mk.2 Low Profile + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x NF-A9; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Logitech Multimedia Keyboard & G5; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 26 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. CSS Dvere

v HTML, XHTML, XML, CSS

6

1269

16.12.2007 0:11

jablko05 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vinylova podlaha + protihlukové dvere

v Život, životný štýl, móda, bývanie

14

1129

18.01.2017 22:22

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Budeme odomykať dvere pomocou smartfónu?

v Novinky

16

1146

28.04.2012 23:05

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bezpecnostne Dvere Firma v okoli TN

v Ostatné

3

610

02.11.2020 11:09

Y0G1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako odomknut zamknute dvere do auta

v Automobily, motorky

27

20537

10.01.2009 21:18

Harlequin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dazdova clona na dvere auta - presny nazov ?

v Automobily, motorky

13

2276

15.12.2018 9:55

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Odhlučnenie bytu

v Krčma

17

3126

15.12.2015 19:01

SKiLEX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pokrytie panelakoveho bytu

v Siete

7

784

01.12.2015 19:07

Tomas1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Klimatizacia do bytu

v Život, životný štýl, móda, bývanie

10

2625

29.06.2014 17:53

tarezni Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Wiffi router do bytu

v Ostatné

15

680

09.12.2013 18:24

fubu Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Veber wifi do bytu

v Siete

4

576

12.10.2009 15:43

koudy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vyber routeru do bytu

v Siete

0

650

11.02.2008 14:36

tomcop Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Wifi siet do bytu

v Siete

5

565

31.01.2009 10:32

Tomas1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nákup routra do bytu

v Ostatné

4

483

08.09.2008 9:01

pacinko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. jednoduchy soft na zariadovanie bytu?

v Ostatné programy

6

756

25.04.2011 11:36

TommyHot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aky ethernet kabel do bytu?

v Siete

11

591

12.10.2022 14:07

eon5 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra