| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Zdravim mam na Vas prozbu neviem zohnat driver na graficku kartu na notebook Acer extenzia 5220 aj ked som nejake stiahol z... v Ovládače | HRONALD | 17 | 1420 | 05.01.2010 17:01 HRONALD |
 | Ahojte akým spôsobom viem dosiahnuť to aby sa pod XP nedalo nič stiahnuť (uložiť na HDD) z internetu? Najlepšie ak by to išlo... v Windows | m6692 | 8 | 731 | 05.01.2010 11:51 LoggedUser |
 | za par dni budem predavat hore uvedeny cpu......zaruka do 23.5.2011 v alza.sk...kolko mozem za neho pytat? v Bazár | Ikinko | 9 | 899 | 04.01.2010 22:12 9tommy9 |
 | cawte mam problem zo zvukom preinstaloval som windos naistaloval asi 5x zvukovu kartu a stale mi pise ze nieje ziadna v pc... v Audio programy | JUKI32 | 13 | 872 | 04.01.2010 13:30 JUKI32 |
 | Zdravim, Uz som precital vela navodov a vela veci vyskusal....ale nemozem na moj notebook nahodit xpcko.....bud davam zly sata... v Windows | vladddo | 8 | 554 | 03.01.2010 23:25 Milanese |
 | Hľadam novy disk k zostave z podpisu (pravdepodobne vytvorim dve particie - jedna pre čisto os a druha pre ostatne veci).... v Úložné zariadenia | Craig | 21 | 1159 | 03.01.2010 15:34 Brani |
 | Prosim pekne o radu - kde mozem stiahnut ovladac na zvukovku Analog Devices AD 1986....Intel82801 fb ich6 - AC´97 Audio... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Ovládače | ondroo73 | 59 | 3733 | 03.01.2010 13:41 orc |
 | doska: ECS L7VTA KT400 mam tam athlon XP 2000+, chcel by som vymenit za nejaky 3000+ .... chcem vediet ze ci by tam bol daky... v Procesory | D4NIEL | 3 | 536 | 03.01.2010 13:07 D4NIEL |
 | ahojte pocujte mozte mi niekto ponuknut viacere typy zostav neveim aku si vybrat tak napisem tu cim vykonnejsi a cca do 820€ +-... v PC zostavy | S t e v e | 11 | 739 | 03.01.2010 11:36 S t e v e |
 | tu je skrinka : zdroje: poradte v PC skrinky, zdroje a chladenie | VASEK_007 | 10 | 771 | 02.01.2010 21:27 Jari331 |
 | Zdravíím nenasiel som tu podobny problem tak zakladam tému.. Nedavno som instaloval OS XP vlastne preinstaloval som ho lebo mi... v Ovládače | Lumpy153 | 7 | 772 | 01.01.2010 19:51 AsuSmaNiaK |
 | Dobry den, mam nasledovny problem.Pod stromcekom som si rozbalil win7 ale po setupe sa mi system nespusti (len po logo ms win7)... v Windows | f3ro | 11 | 555 | 01.01.2010 19:13 AsuSmaNiaK |
 | Ahoj. Potreboval by som externy disk na ukladanie väcsieho mnozstva dat. Ide o zalohovanie dolezitych suborov a dokumentov z... v Úložné zariadenia | F!LL | 9 | 751 | 31.12.2009 11:41 vazovski |
 | Chcem sa opýtať aký operačný systém sa ideálne hodí na môj počítač nieje to síce žiaden zázrak ale fakt neviem čo si naňho mám... v Windows | neuro_dnb | 17 | 745 | 31.12.2009 0:11 neuro_dnb |
 | caute mam problem s mojou mp3kou kupil som mp3ku a ked som ju zapojil do pocitaca tak normalne sa zapojila ale po chvilke si... v Ostatné úložné zariadenia | JakSak97 | 2 | 755 | 29.12.2009 13:29 JakSak97 |
 | Dobry, kedze som nemal spatneho jeziska a rozhodol som sa rozbit prasiatko tak sa mi vyskytla moznost dat dohromady novy pc.... [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v PC zostavy | dzola | 64 | 2835 | 28.12.2009 21:09 M84 M4ST3R |
 | Helloo, kupil som original Win7 Pro 64bit a mam problem s jeho nainstalovanim .. mal som nainstalovany aj Win7 Beta 32bit, ten... v Windows | zako6979 | 8 | 1244 | 28.12.2009 19:09 Mindfreak |
 | Ahojte, idem kupovat novy cpu tak by som potreboval poradit. Mal by byt stvorjadrovy. Moja zostava: CPU: Intel Core 2 Duo E7500... v Procesory | Lukas23 | 9 | 1025 | 28.12.2009 14:10 dixi |
 | Po dlhom case uz vazne potrebujem kupit do pc novy procak lebo je to bieda .. moc sa v tych kategoriach nevyznam a preto ziadam... v Procesory | Louroun | 19 | 1325 | 28.12.2009 10:30 Louroun |
 | Cawte. Asi ako kazdy majitel mysky Razer mam trochu problem s jej povrchom. Ten je íce super protišmykový, ale myš po dvoch... v Externé zariadenia | Spartan.Ex | 16 | 1034 | 28.12.2009 0:23 PietroLM |
 | neviete niekto poradiť?mojim problemom je to že v časti ovládací panel-odinštalovať programy mam veľa vecí no čo mi nejdu vobec... v Windows | jozuo | 2 | 450 | 27.12.2009 16:09 vazovski |
 | Čaute mám problém...keď zapnem notebuk ktory mam pripojeny na monitor (monitor na notebuku je rozbity) tak pri načítavaní... v Windows | miso1993 | 7 | 515 | 27.12.2009 15:11 shiro |
 | Zdravim Mam jednu otazku.Som nuteny kupit novy HDD do mojho laptopu Acer Aspire 1640z.V manuali som sa docital ze laptop... v Úložné zariadenia | wiper999 | 4 | 515 | 27.12.2009 14:20 wiper999 |
 | Chcem kúpiť ext. HDD, veľkosťou mi vychádza 2.5-ka, aký názor máte na tento? V porovnaní s inými 2.5-kami je dosť rýchly? (má... v Úložné zariadenia | derdis | 22 | 2012 | 27.12.2009 13:58 vazovski |
 | Zdravím, mohli by ste mi prosím poradiť nejakú dobrú webkameru, tak do 20€. Najlepšie aj s mikrofónom. :) Do kamier sa vôbec... v Ostatné | KingTommy | 4 | 952 | 27.12.2009 11:43 Semp |
 | Zdrawim...Mam taky problem, chcel som si rozdelit disk na dve particie, pouzil som pri tom soft Paragon partition manager, vo... v Pevné disky a radiče | Scotie | 21 | 1411 | 27.12.2009 11:36 martinmmm |
 | Prosim Vas poradte mi chcem si vybrat chladič na CPU idealne od AC Typ procesora: Intel Celeron, 2633 MHz (26 x 101) Pôvodný... v Procesory | killer | 5 | 707 | 26.12.2009 22:11 killer |
 | Zdravím vás..už dlhšiu dobu mi pri načítavaní windowsu(obrázok vitajte) tak vtedy mi vyhodí túto chybu:Aktivace... v Windows | boris077 | 7 | 1165 | 26.12.2009 15:31 eXistenZ |
 | chcel by som nejaký widescreen monitor stačí tych 19" môže byť aj viac ale do 80€ keby sa dalo v Monitory, televízory a projektory | Dany | 7 | 958 | 26.12.2009 11:39 killer |
 | dobry den ja si idem prvy krat kupit notebook a kedze nechcem kupit hned to najhorsie tak chcem vas poprosit o radu tak tu su... v Notebooky a netbooky | Xiao Zhuänjiä | 11 | 871 | 25.12.2009 22:20 Xiao Zhuänjiä |
 | Zdravicko, kupil som si new netbook a je tam windows XP a chcel by som ho zmazat a dat si tam win 7 a linux.. Potreboval by som... v Windows | matik_one | 8 | 669 | 25.12.2009 9:37 tairikuokami |
 | Caute potreboval by som poradit ohladom operacnych systemov neviem sa rozhodnut ci mam ponechat Win Vista 32bit Ultimate alebo... v Windows | GeForce888 | 26 | 1743 | 22.12.2009 19:28 killmaster |
 | Čawes. Kamarát má notebook Pavilon DV6899EC a inštaloval som mu tam Windows 7 Ultimate v Anglickej verzii. Ako originálny OS sa... v Windows | XxRENDYxX | 3 | 489 | 21.12.2009 18:27 Kamcos |
 | dobry den chcel by som pomoct zo zostavou do 330eur ... v PC zostavy | hajnik.peter | 16 | 654 | 20.12.2009 20:34 vazovski |
 | Zdravim, kamos mi doniesol notebook HP Pavillion dv6000, pretoze mu tam nefungoval WIN a chcel tam XP (predtym tam mal Vistu).... v Ovládače | ovi77 | 4 | 798 | 19.12.2009 22:17 ovi77 |
 | Nazdar. Pouzivam winXP a mam taky mensi problem... Nejde mi PC dat do usporneho rezimu. Neviem preco. Pred mesiacom alebo dvoma... v Windows | Pietro93 | 6 | 448 | 19.12.2009 17:11 vazovski |
 | Ahojte, potreboval by som poradit hlavne s tym, aby to bolo kompatibilne s tym co mam: - zdroj fortron 420W - graf.kartu... v PC zostavy | martin91x | 6 | 655 | 19.12.2009 13:31 Matias555 |
 | Uvazujem o kupe externeho disku a zaujijma ma aky je realny rozdiel mezdi rychlostami USB 2.0, FW 400 a eSATA a ci mozem cakat... v Úložné zariadenia | Holup | 2 | 705 | 19.12.2009 12:52 Holup |
 | Poraďťe mi nejakú dobrú myš.Hlavne na akčné hry (COD6,COD4,Frontlines Fuel of War,Quake live,Crysis.....) ja som rozmýšľal nad... [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v Externé zariadenia | flip | 66 | 3059 | 18.12.2009 19:41 vagino |
 | MAm USB kluc kingston 2gb. PRi kopirovani väcsieho suboru cca 1.85GB mi zrazu pred koncom vypisalo ze Zariadenie je chranene... v Ostatné úložné zariadenia | P€PoX | 10 | 4171 | 17.12.2009 19:45 vlukas |
 | dobry den prajem, chcem sa spytat jednu vec, ze preco mi vo win7 nechce ziadny burn program najst DVD mechaniku "ziadna... v Ostatné úložné zariadenia | roocoX | 8 | 1153 | 14.12.2009 21:12 roocoX |
 | Mam doma tento router na chello net a chcem sa spytat ci by bol vhodny aj pre Satro(kablovy internet s modemom.) Router: v Ostatné | vazovski | 1 | 985 | 14.12.2009 16:21 Jaro |
 | Caute,potreboval by som poradit pri kupe PC. Pozeral som tu na fore,ale kazdy mal ine poziadavky na kupu ako mam ja, preto som... v PC zostavy | mato123 | 9 | 641 | 14.12.2009 15:44 pukepulos |
 | Dobry! Mam takyto problem : Pri spusteni windowsu sa objavi hlaska : wcescomm .exe sucast neleze najit Aplikacia nemohla byt... v Windows | Luigy88 | 2 | 377 | 13.12.2009 15:26 Luigy88 |
 | Ahojte, potrebujem kúpiť nové PC. PC bude využívané na beznú kancelársku prácu, internet, DVD, hudba a úprava videa v programe... v PC zostavy | s.t.i | 23 | 1090 | 13.12.2009 15:13 s.t.i |
 | Nakolko sa nevyznam potrebujem poradit ohladom ext.HDD.Mam doma Notebook Asus F5RL s pomerne plnou pamatou a potrebujem kupit... v Ostatné úložné zariadenia | jojci | 20 | 3506 | 13.12.2009 12:08 Matrix44 |
 | Skladam to pre kolegove vnucence8+11 rokov.Bude to ich prvy komp.Cena do 500€.Co vy na to? v PC zostavy | vazovski | 17 | 789 | 11.12.2009 22:50 Louroun |
 | Mam na stole 2 PC: PC1 : Procesor : Intel Core 2 Duo E4500 @ 2200 MHz, ASUS EAH2600 PRO 512 PC2 : Intel E6300 DualCore ATI... v PC zostavy | konig | 3 | 608 | 10.12.2009 19:53 perdo |
 | Zdravím,vždy keď hrám nejakú hru po chvíli začne strašne lagovať a keď hrám aj takú hodinu a pol tak po vypnutí hry sa mi... v Chladiče a všetky druhy chladenia | Charg3r | 11 | 888 | 07.12.2009 20:05 vazovski |
 | Mám napaľovačku HL-ST DVD-RAM GSA-H50L. Používám soft NERO 7. Pri napaľovaní hudobného cd, ale aj iných, nemôžem znížiť... v Ostatné úložné zariadenia | holmesko | 9 | 1338 | 07.12.2009 19:58 prandof |