vaci - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 12 z 23 [ Vyhľadávanie našlo 690 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: MSI R9 290X 4GB Problém - reštart pri zaťaži [vyriešené]


Odpovede: 7
Zobrazenia: 938


Spočiatku to vypadalo na to že sa GPU prehrieva a vypne sa. Ale keď vidím ten CorsairCX ....-_-

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC prevažne na hry, 1000€+-


Odpovede: 13
Zobrazenia: 881


Ak nie je veľa za tento tak určite ber, najlepší chladič na trhu http://chladenie.heureka.sk/scythe-scnj-4000/?gclid=CIrDj9maiMsCFYMK0wodG3MA9A

http://pc.zoznam.sk/scythe-ninja-4-bojovnik-za-chlad

 Fórum: AMD   Téma: Najvýhodnejší AMD CPU na hry?


Odpovede: 37
Zobrazenia: 1849


Je to pravda nebolo to tak dávno čo takýmto doskám zhorela kaskáda po OC. Takže OC by som sa radšej vyhol

 Fórum: Ostatné   Téma: FiiO E10K vs. Realtek 1150


Odpovede: 8
Zobrazenia: 549


Sry :lol: zatiaľ ďakujem

 Fórum: Ostatné   Téma: FiiO E10K vs. Realtek 1150


Odpovede: 8
Zobrazenia: 549


Je to stará doska a nedá sa mi akurát pozrieť aká tam je zvukovka..
Ku slúchadlám. Hd598 som chcel hlavne pre soundstage, vzdušný zvuk atď
M50x majú lepšie basy a sú uzatvorené čo je pre mňa dosť veľké plus keďže v izbe spí aj brat a nechcem ho rušiť zvukom unikajucim z otvorených HD598... + mohol...

 Fórum: Ostatné   Téma: FiiO E10K vs. Realtek 1150


Odpovede: 8
Zobrazenia: 549


aj ja rozmýšľam že by som si kúpil buď Sennheisery HD598 alebo Audio-Technica ATH-M50x a ku nim tento zosik.. otázka znie že či ten zosilovač bude brať zdroj signálu z šitnej integrovanej zvukovky alebo ju nejako obíde a bude si brať ešte nespracovaný signál z PC..
Odporúčate si kúpiť aj nejakú inte...

 Fórum: PC zostavy   Téma: Herné PC cca 1200 €


Odpovede: 10
Zobrazenia: 855


Dá sa kúpiť aj skylake Xeon za celkom dobrú cenu a desktop dosky by mali byť na trhu každú chvíľu
http://datacomp.sk/quad-core-intel-xeon-e3-1230v5-3-4ghz-8mb-lga1151_d297791.html#.VqnPGUk1XqA

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Lagy


Odpovede: 8
Zobrazenia: 593


Zase ďakujeme za informáciu....

// Spojený príspevok Uto 26.01.16 14:07

Zostava???

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Zdroj pre R9 390 ??


Odpovede: 13
Zobrazenia: 516


áno 390x.... 390 je trochu menej

 Fórum: Ostatné   Téma: Problem s hrami


Odpovede: 17
Zobrazenia: 805


Skúšal si odinštalovať a znova nainštalovať ovládače?

 Fórum: Ostatné   Téma: Vymena normalnej sim karty za micro sim - Orange


Odpovede: 25
Zobrazenia: 20056


Je to zadarmo. Pôjdeš do predajne a poprosíš tetu aby ti ju vystrihla. Zabere to dokopy minútku
Zadarmo to veru nie je, mozno nejake vysoke baliky to zadarmo maju, ja som tam bol dva krat, naposledy pred mesiacom a stalo ma to tusim 4 ci 5 eur, tiez som chcel ostrihat a povedali mi 2x vzdy v inej ...

 Fórum: Ostatné   Téma: Vymena normalnej sim karty za micro sim - Orange


Odpovede: 25
Zobrazenia: 20056


Je to zadarmo. Pôjdeš do predajne a poprosíš tetu aby ti ju vystrihla. Zabere to dokopy minútku

 Fórum: AMD   Téma: AMD FX-4130 | Vysoká Teplota


Odpovede: 19
Zobrazenia: 1198


Môžeš skúsiť prepastovať CPU

 Fórum: Ostatné úložné zariadenia   Téma: Pad na zem (Eterny HDD)


Odpovede: 14
Zobrazenia: 985


Kúp externý SSD ten nemá žiadne mechanické časti takže teoreticky by sa mu pri páde nemalo nič stať

 Fórum: AMD   Téma: FX 6300 100%


Odpovede: 19
Zobrazenia: 787


Ehm môžeš v pohode sťahovať aj z uložto iba každý link treba prebehnúť cez túto stránku https://www.virustotal.com

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC Zostava pomoc [vyriešené]


Odpovede: 7
Zobrazenia: 595


Tak na hranie to fail je pretože sa nemôže porovnávať ani s nejakou lacnou i3. Pri nejakých benchmarkoch ktoré využívajú viac jadier to bude na úrovni I5. Na hry teraz jednoznačne intel

 Fórum: Pamäte   Téma: uprage ram na starom pc


Odpovede: 8
Zobrazenia: 498


Pasovať budú ale na tvojom mieste by som tie staré dal von nie je totiž isté či si budú rozumieť

 Fórum: Grafické karty   Téma: Nvidia GTX97


Odpovede: 9
Zobrazenia: 1344


Veď máš evga 750 g2 tá by kľudne potiahla aj 2 také grafiky..

 Fórum: Ovládače   Téma: Graficky ovadač prestane pracovat iba pri prvom spusteni hry


Odpovede: 11
Zobrazenia: 849


Skús ju upiecť :lol: (v rúre)

 Fórum: Diskusia   Téma: Vsetko co sa vam stalo mysteriozne


Odpovede: 518
Zobrazenia: 34639


kllr007 píše:
No ale ja nemám len pocit že som to zažil.
Ja viem dopredu čo sa stane. Proste zrazu mi pride že f*uck toto som už videl a viem že čo povie ten človek. Kuknem naňho a on to fakt presne povie. Atd.

http://i.imgur.com/qPj2ku3.gif

 Fórum: Novinky   Téma: Skylake Xeon do desktopu konečne tu.


Odpovede: 18
Zobrazenia: 1309


Dobrá správa aj gigabyte má dosku pre xeony
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5704#ov

 Fórum: Novinky   Téma: Skylake Xeon do desktopu konečne tu.


Odpovede: 18
Zobrazenia: 1309


Určite im nejde o blaho ľudu to mi je jasné.
Podľa mňa by sa to ľuďom nepáčilo viď. NVidia a zakázanie taktovania maxwellu. Pohnevali by si komunitu a to by asi nechceli

 Fórum: Novinky   Téma: Skylake Xeon do desktopu konečne tu.


Odpovede: 18
Zobrazenia: 1309


Toho sa bojím aj ja.. :lol: ale snáď nie lebo by si pohnevali veľa ľudí a bolo by jasné že im ide iba o zisk

 Fórum: Novinky   Téma: Skylake Xeon do desktopu konečne tu.


Odpovede: 18
Zobrazenia: 1309


Správy že Intel zákaze svoje skylake Xeon procesory pre desktop ma trochu nasrala a Intel sa mi s tým značne znechutil. Platiť 350€+ za I7 s integrovanou grafikou ktorú nikdy nevyužijem je šialenstvo a I5 štvorjadro bez HT je pre mňa do budúcnosti málo...

Našťastie pred pár dňami ASUS oznámil novú ...

 Fórum: Ovládače   Téma: Graficky ovadač prestane pracovat iba pri prvom spusteni hry


Odpovede: 11
Zobrazenia: 849


Ak neodinštaloval staré ovládače tak je možné že mu to blbne..

 Fórum: Ovládače   Téma: Graficky ovadač prestane pracovat iba pri prvom spusteni hry


Odpovede: 11
Zobrazenia: 849


Ak si nepretaktovával grafiku tak to bude všetko iba v ovládačoch

 Fórum: Ovládače   Téma: Keyboard ovladače


Odpovede: 15
Zobrazenia: 817


Ak to má v záruke tak nech to reklamuje

 Fórum: Ostatné programy   Téma: Sekavý PC,zrýchlenie


Odpovede: 10
Zobrazenia: 643


Tak si urob zálohu tohoto systému a keď ho budeš vracať tak ho tam znova nahodíš

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: 7.1.Channel Audio Adapter pre 5.1 system


Odpovede: 1
Zobrazenia: 549


Určite pretože to má vstup na USB

 Fórum: Grafické karty   Téma: r9 380x


Odpovede: 5
Zobrazenia: 499


Áno s nadhľadom.
Stránka: 12 z 23 [ Vyhľadávanie našlo 690 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF