Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 214 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2011 20:35

ale Daron no tak, trocha sudnosti. pozri si zaznam akym stylom sa ta budova zosypala. nestudujem fyziku ale mali sme na vyske-informe aj fyziku ale to je nepodstatne, zosypala sa ako riadeny odstrel.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2011 20:39

..hlavne wtc7, ktora sa zrutila z dovodu poziaru ako domcek z kariet ;)

a nemame tu nikoho kto pracuje pre CIA takze sa nikto nevyjadrujte a drzte hubu lebo hovno viete, lock! ..takisto tema o fukusime, neni nikto z vas ziadny jadrovy fyzik, ako sa opovazujete vobec diskutovat o tej jadrovej elektrarni... (irony)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27825
Témy: 149
Bydlisko: Sládkovičovo
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.05.2011 20:55

tuto temu som zalozil preto, aby som videl a vedel nazory inych na danu problematiku ale vidim, ze sa tu zacinate iba vadit ako psy, drzte sa temy alebo to tu locknite, je vidiet, ze slovaci ako narod vobec este nedospeli na uroven rozumnej a plnohodnotnej diskusie na urcitu temu, vsetci ste jadrovi fyzici, pracovnici CIA, FBI a ja neviem coho este, len najvacsi osocovatelia, mudrlanti, vobec sa s vami neda bavit na urovni - LOCKNITE TO zbytocne sa dalej vyjadrovat







_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2011 20:59

tak diskusia je to taka jak osoba o ktorej je rec, jak sa hovori "aka otazka taka odpoved". neda sa cakat, ze tu budu padat neviem ake duchaplne myslienky. pochybujem, ze niekto vidi do podstaty veci so 100% istotou, kedze priamo pri tom nebol, takze tu vzdy budu padat len dohady.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2011 21:24

brmbo píše:
tuto temu som zalozil preto, aby som videl a vedel nazory inych na danu problematiku ale vidim, ze sa tu zacinate iba vadit ako psy, drzte sa temy alebo to tu locknite, je vidiet, ze slovaci ako narod vobec este nedospeli na uroven rozumnej a plnohodnotnej diskusie na urcitu temu, vsetci ste jadrovi fyzici, pracovnici CIA, FBI a ja neviem coho este, len najvacsi osocovatelia, mudrlanti, vobec sa s vami neda bavit na urovni - LOCKNITE TO zbytocne sa dalej vyjadrovat


ak si reagoval na mna, tak to bola ironia, pretoze Daron sa moze bavit len s architektmi a statikmi a stavebnymi inziniermi a ak niekto povie ze sa mu nezda pad wtc tak zo seba robi borca lebo ma len maturitu a o stavbach nevie nic preto sa nema pravo vyjadrovat ..ale ok, toto je tema o bin Ladinovi, ale co preboha cakas od tejto diskusie? kazdy ma informacie len z telky a sprav na internete, automaticky sa vytvaraju spekulacie


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27825
Témy: 149
Bydlisko: Sládkovičovo
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.05.2011 21:26

nie na teba, nikdy sa nevyjadruj v takejto diskusii na jednotlivcov, reagujem v globale, nebudem urazat nikoho

a preboha necakam na nic, iba konstruktivnejsiu rozpravu na urovni







_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2011 21:34

ale tak vies, to co si my myslime, vzdy bude pre niekoho druheho pripadat ako konspiracie a pritom ja osobne vychadzam zo zdraveho sedliackeho rozumu. napr. velka hovado budova, male lietadlo a spadne cela wtc nakomplet- dobre, ze nie na centimetry (sypala sa dole jak vezicka z karat).opakujem to je len priklad!!! tazko tu diskutovat na urovni. to je to iste ako by si tu isiel diskutovat na urovni o marťanoch a pod..


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2011 21:43

delong a preco by ju neodstrelili tak, aby padla na bok? Myslis ze sa to neda?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 04.05.2011 21:44

vacsie skody, viac zivotov, mozno byvala prezidentova svokra vo vedlajsom baraku, co ja viem :) ale kazdopadne dobry postreh.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 9:46

a vies si predstavit ako to padne nabok? lebo by to bolo este viac podozrive, lietadlo narazilo do vrchu veze, preco by mala padat nabok? iba ak myslis ze by padol ten vrsok ale to by bolo moc, padlo to dole tak je menej skody, neposkodene okolite budovy, je to najcistejsie riesenie ..ale nech sa na to pozeram akokolvek, tolko ocele by nezosypali keby to padlo nabok a ostalo by to viacmenej v celku, ale ked si to len predstavim tak by to PODLA MNA bolo nemozne ..nech by to zosypali akokolvek, vzdy to bude nedomyslene pretoze tie lietadla tol proste nemohli zhodit ..najprv to len dymelo a potom sa to zrazu zosypalo

...mimochodom pri pade obidvoch vezi okolite budovy v tesnej blizkosti boli znicene, niektore skoro uplne, ine len trocha, ale ich jadra stali a znicili ich akurat tak trosky od vezi ..pricom wtc7 padla rovnako ako veze dvojicky (nezostalo po nej nic) a bola ovela dalej od dvojiciek ako tie okolite budovy, oficialna verzia tvrdi ako pricinu poziar


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 03.05.10
Prihlásený: 16.10.13
Príspevky: 33
Témy: 6
Bydlisko: Trenčín
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 12:53

Studujem statiku a poviem Vam jednu vec ziadna "civilna" budova na svete nepocita z takym vonkajsim zatazenim. Statika budov je tak zlozita veda, ze niektori si to ani nedokazete predstavit co vsetko ovplyvnuje statiku... od teploty , ktora posobi na roztaznost materialov hlavne pri ocelovych konstrukciach, vlhkosti, vetru, zataznia vonkajsieho, vnutorneho a vlastnej tiaze budovy,prevedenia prace, opotrebovania materialov atd tych premenych je niekolko tisic niektore su zanedbatelne ine nie, ale ked konstrukcia prekroci svoje medzni stav je normalne, ze skolabuje. Material urcitu dobu este odolava ale ked su tie medzne stavy vysoko prekrocene zacne sa to rutit ako domcek z kariet a opat zalezi od miliona faktorov kam to padne.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 12:57

Statiku som síce neštudoval, ale prešiel som ju okrajovo na škole.. Je to tak. Ono keď nastane ten bod, kedy statika nevydrží, tak to ide, ide a ide až pokiaľ sa to nezrúti celé... To už je domino efekt.

Každopádne aj do Empire State Building narazilo lietadlo kedysi dávnejšie a statika to ustála. No ono je zbytočné nad tým polemizovať, nie že zbytočné, ale tu sa proste ľudia budú stále len hádať.
Každý to vie najlepšie. Každý má svoj názor, každý ho ide presadiť, ako keby to mal podložené dôkazmi. O tomto diskusia nie je.







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 25.12.08
Príspevky: 2945
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 14:10

pokial si pamatam tak do empire state b. narazilo mensie lietadlo,
btw. uz aj na google maps je usamov dom http://maps.google.sk/maps?hl=sk&q=Abbo ... 5&t=h&z=18







_________________
PC:AMD phenom 9950BE, GIGABYTE MA790X-DS4, Kingston HyperX 800mhz 2x2GB, 1TB samsung spinpoint F1, Ati 5770 vapor-x, zdroj Seasonic S12II-520W
Phone: Galaxy s4Tab: Galaxy Tab 8.4 Pro NTB: TOSHIBA Satellite L505-13G: i5-430M, 4gb ram, ati5165 Foťák: Nikon D90 + 18-105, 35 1.8
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 14:36

KingTommy este ta doplnim, palivo z toho bombarderu tam horelo takmer 24 hodin v kuse, a dvojicky sa zosypali do dvoch hodin tusim?

Ja osobne si myslim, ze islo o riadenu demolaciu, ALE. Kedze islo o dost vysoke budovy v centre New Yorku, pri ich stavbe tam schvalne umiestnili naloze, ktore odpalia v pripade, ze by malo dojst k riziku zrutenia sa na polovicu biznis centra NY. Takto sa zosypali na malu plochu. Nestudujem sice statiku, ale tieto mrakodrapy su konstruovane aby bez problemu odolali vetru, ktory do nich naraza v 200 a viac km/h rychlosti. Je tam viacej veci pre ktore si myslim, ze islo o riadenu demolaciu, no najzaujimavejsie je to, ze 400 m budova sa zosypala do 10 sekund, ako keby spodne poschodia vobec nekladli odpor tym vrchnym. Na to mi staci uz len elementarna fyzika..

Proste tvarit sa, ze budovy neboli odpalene mi pride ako prilis velky alibizmus (zrezane zelezobetonove nosniky, roztavena ocel, megarychly pad), ale urcite netvrdim, ze sa odpalili preto aby USA mohla zacat vojnu s afganistanom. Podla mna islo len o bezpecnost okoliteho NY v pripade, ze by sa tie budovili zrutili same. Kazdopadne preco musela padnut WTC7, vzdialena dost daleko od dvojiciek je zahadou.







_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 03.05.10
Prihlásený: 16.10.13
Príspevky: 33
Témy: 6
Bydlisko: Trenčín
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 14:51

Uz som videl vselico ale umiestnovat pri stavbe do objektu naloze to je fantazmagoria na entu, Ano je pravda , ze budova dokaze odolat 200km/h vetru ale ten sa jednoduchsie eliminuje roznymi povrchovymi upravami aby "obtiekol" okolo budovy ako to lietadlo to by si s tvojimi elementarnymi znalostami fyziky mal vediet, pevne a plynne skupenstvo je rozdiel.. Elementarne znalosti fyziky z 5 triedy su ti pri statike celkom zbytocne kedze to ma s nimi spolocne asi len tiaz...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 17.01.10
Prihlásený: 18.11.20
Príspevky: 4864
Témy: 84
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 15:13

Myslel som si ze to bude zaujimava tema ale po pol strane mam dost. kto ma citat taketo konspiracne ko******. Fakt pani ocakaval by som ze ste vyspelejsi.







_________________
PC1: MB:ASRock AM2NF3-VSTA, CPU: AMD Athlon 64 3500+ 2,2GHz @ 2,6GHz, VGA: nVidia Geforce FX 5500, RAM: 3GB, HDD1: IDE WD Caviar 80GB, PSU: Fortron Economy 300W,
PC2:Case: Zalman Z9 plus, MB: ASRock Fatal1ty 990FX PRO, CPU: AMD Phenom 965 BOX, VGA: ASUS ENGTX 470,RAM: DDR3 Corsair Dominator 1600 CL7 4GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 500GB, Samsung Spinpoint f3 500GB, PSU: Cougar GX 600W, Zvukovka: Asus Xonar DX2, TABLET:G-Pen 450

NTB: Lenovo Z500

"Any society that would give up a little liberty to gain a little security will deserve neither and lose both." Benjamin Franklin
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 04.09.08
Prihlásený: 04.05.23
Príspevky: 857
Témy: 77
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 15:20

Earl píše:
Uz som videl vselico ale umiestnovat pri stavbe do objektu naloze to je fantazmagoria na entu

A videl si to video čo bolo na google video zavesené? ...že v budove bolo tri týždne pred jej pádom prašno vďaka "údržbe" na tých "medziposchodiach"? že dvojičky boli konštruované na náraz dovtedy najväčšieho dopravného lietadla boeing 707?? keď si taký statik je možné aby pri budove ktorá spadla kolmo dole že niekoľko sto tonový nosník rozdrbal budovu 100 metrov vzdialenú? že sa na spodných sklách podla viacerých svedectiev rozbili okná a to mala od výbuchu ešte daleko? že wtc 7 sa tiež podozrivo rýchlo zrútila a pritom bola poškodená "ľahko"? hlavne že tam boli uložené najvačšie korupčné prípady viď enron a podobne v historii USA? niesom fyzik ale jedna veža dvojičiek bola už v plamenoch a zniesla to a to horeli podlažia na ktoré bola omnoho vačšia záťaž , letecké palivo horí pri teplote700 stupnov ak nie ešte menej? a vieš kolko znesie ocel? že na fotkách z pentagonu kde "vletelo" druhé lietadlo vidno ako trosky lietadla odnášajú záchranárske čaty pritom tie trosky by mali v reale vážiť niekolko 100 kíl? a ešte že budovy dvojičiek mali potrubia izolované azbestom a odstránenie azbestu by bolo veľmi nákladné? že trosky horeli niekoľko týždnov, a to preto lebo tam bola roztavená ocel ktorú letecké palivo nedokáže roztaviť? ...je toho veľa čo by som ti mohol dalej povedať ale načo však sú to len konšpirácie :)

Smrti bin ládina verím ale čo tým dosiahnu, odsekneš drakovi hlavu vyrastú dalšie tri...







_________________
PC Core i5-3470,GIGABYTE GTX 970 MINI Gaming 4GB,MB MSI B75MA-E33,Corsair 2x4GB DDR3 1600MHz CL9 Vengeance, SSD ADATA Premier Pro SP900 64GB, WD Scorpio Blue 1000GB, WD Green 2000GB,PSU Corsair VS550 ,View: LG FLATRON IPS236 FullHD,Keyboard: Zalman ZM-K400G,Mouse: A4Tech Bloody V8
HP PAVILION DV5-1235ec; RAZER DIAMONDBACK 3G FLAME RED , RAZER GOLIATHUS CONTROL EDITION; WIN 10; iPhone 6s Space Grey 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 15:33

Earl, chces mi povedat, ze budova moze padat volnym padom takmer bez akehokolvek odporu? Nemam dovod ti neverit, ze pri naraze do budovy sa narusi statika a deju sa vsetky tie veci, ktore ty studujes, ALE nepresvedcis ma o tom, ze pad budovy zreze zelezobetonove nosniky do 45 stupnoveho uhla, alebo ze sa 400 metrov zelezobetonu zosype do 10tich sekund.







_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 03.05.10
Prihlásený: 16.10.13
Príspevky: 33
Témy: 6
Bydlisko: Trenčín
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 15:43

foxXx píše:
A videl si to video čo bolo na google video zavesené? ...že v budove bolo tri týždne pred jej pádom prašno vďaka "údržbe" na tých "medziposchodiach"? že dvojičky boli konštruované na náraz dovtedy najväčšieho dopravného lietadla boeing 707?? keď si taký statik je možné aby pri budove ktorá spadla kolmo dole že niekoľko sto tonový nosník rozdrbal budovu 100 metrov vzdialenú? že sa na spodných sklách podla viacerých svedectiev rozbili okná a to mala od výbuchu ešte daleko? že wtc 7 sa tiež podozrivo rýchlo zrútila a pritom bola poškodená "ľahko"? hlavne že tam boli uložené najvačšie korupčné prípady viď enron a podobne v historii USA? niesom fyzik ale jedna veža dvojičiek bola už v plamenoch a zniesla to a to horeli podlažia na ktoré bola omnoho vačšia záťaž , letecké palivo horí pri teplote700 stupnov ak nie ešte menej? a vieš kolko znesie ocel? že na fotkách z pentagonu kde "vletelo" druhé lietadlo vidno ako trosky lietadla odnášajú záchranárske čaty pritom tie trosky by mali v reale vážiť niekolko 100 kíl? a ešte že budovy dvojičiek mali potrubia izolované azbestom a odstránenie azbestu by bolo veľmi nákladné? že trosky horeli niekoľko týždnov, a to preto lebo tam bola roztavená ocel ktorú letecké palivo nedokáže roztaviť? ...je toho veľa čo by som ti mohol dalej povedať ale načo však sú to len konšpirácie :)

Smrti bin ládina verím ale čo tým dosiahnu, odsekneš drakovi hlavu vyrastú dalšie tri :)
Na Vase konspiracne teorie som fakt neni zvedavy ja len hovorim o tych Vasich "elementarnych znalostiach fyziky".

S tym, ze dvojicky boli konstruovane na naraz lietadla mas pravdu ale boli pocitane niekedy v 70 rokoch a dokazes si predstavit co dokazali vtedy tie pocitace asi vypocitat.Staticke vypocty sa zjednodusovali na jednoduche schemy, co sa z dneskom ani neda porovnat ked sa robi cely priestorovy mode lkonstrukcie a mame mnozstvo zatazovacich stavov a kombinacii a to trva na dnesnych pc niekolko dni! Vtedajsi konstrukter to musel pocitat prakticky rucne kde bolo nemozne pocitat z viacerymi aspektmi, on zadal jednoduche zatazenie od narazu lietadla ano vedel hmotnost, rychlost teda vypocital nejaku okamzitu silu ale to mas len jeden ucinok sily.

Nedokazal pocitat s tym, ze mu na niekolkych podlaziach zmiznu vodorovne a zvysle prvky alebo sa len porusia ... Vznikne ti mnozstvo plastickych klbov a zmena statickej schemy budovy. Material sa dostava na svoje medzne stavy az kym nedojde k trvalej deformacii alebo pretvoreni.Ten sa zruti na nizsie poschodie a tam su medzne stavy prekrocene niekolko nasobne potom uz material nedokaze odolavat vobec a konstrukcia skolabuje.Samozrejme ked k tomu pripocitas teplotu , ktora tam vznikla okolo 800 stupnov co ti pri ocelovej konstrukci tu rychlost len umocnuje pretoze aj len obycajne slnko ti pretvara konstrukciu. A ano pytat sa blbe otazky bez akychkolvek znalosti dokaze kazdi ale vysvetlit preco to tak je, na to musis studovat ale aj tak sa malokomu zavdacis pretoze kazdi ma v hlave tu svoju "elementarnu fyziku"


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 04.09.08
Prihlásený: 04.05.23
Príspevky: 857
Témy: 77
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 15:51

vysvetlovali to ľudia omnoho viac skúsení a zasvetení a nielen na jednom videu :) vďaka takým ako ty sa toto všetko prepečie papalašom :)







_________________
PC Core i5-3470,GIGABYTE GTX 970 MINI Gaming 4GB,MB MSI B75MA-E33,Corsair 2x4GB DDR3 1600MHz CL9 Vengeance, SSD ADATA Premier Pro SP900 64GB, WD Scorpio Blue 1000GB, WD Green 2000GB,PSU Corsair VS550 ,View: LG FLATRON IPS236 FullHD,Keyboard: Zalman ZM-K400G,Mouse: A4Tech Bloody V8
HP PAVILION DV5-1235ec; RAZER DIAMONDBACK 3G FLAME RED , RAZER GOLIATHUS CONTROL EDITION; WIN 10; iPhone 6s Space Grey 64GB
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 15:54

vybusniny pri stavbe budov? ..myslim si ze troska fantazia, ale ak ide o to ze "ako ich tam dostali" tak si myslim ze to nebol ziadny problem, ...staci "zamestnat spravneho udrzbara" a zvysok pojde samo, urcite to nepripravovali tyzden a za nejaku dobu sa do budovy v ramci beznych oprav a udrzby daju nastrkat potrebne veci


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 03.05.10
Prihlásený: 16.10.13
Príspevky: 33
Témy: 6
Bydlisko: Trenčín
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 16:03

foxXx píše:
vysvetlovali to ľudia omnoho viac skúsení a zasvetení a nielen na jednom videu :) vďaka takým ako ty sa toto všetko prepečie papalašom :)
Vdaka takym ako ty sa v stredoveku upalovali carodejnice...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 16:15

Earl teraz neviem ci zamerne ignorujes fakt, ze spodne podlazia su odporom pre tie vrchne, alebo vies o fyzike tolko co ja o koseni lekvaru v kambodzi? Ako som povedal, verim ti, ze vsetky tie faktory o ktorych ty rozpravas mozu sposobit pad budovy, ale odpovedz uprimne.. Dokazes si predstavit, ze taky masiv sa zosype ako domcek z karat pod 10 sekund?







_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 17.01.10
Prihlásený: 18.11.20
Príspevky: 4864
Témy: 84
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 16:22

V prvom rade amici niesu rusi alebo cinania. Vazia si cenu ludskeho zivota a kvoli pochybnym ziskom by si neodpalili svetove obchodne centrum co bol jeden z ich narodnych symbolov. Navyse zabudate ze utok bol v tom case spraveny aj na pentagon co je ich sidlo obrany (!) Taketo nieco spravi psychopat nie prezident svojho naroda. A aky z toho mali amici uzitok? Odpovedou bola vojna ktora ich stala miliardy dolarov a dasie zivoty. Ziaden zisk z toho nemali a to ze zabili vodcu jedneho z najnebespecnejsich organizacii sveta je plus nielen pre bespecnost USA ale vsetkych krestanskych zemi sveta.

Takze sa prestante spravat ako Nora Mojsejova co sicko zna bo ona je tota mudra a skuste racionalne uvazovat.







_________________
PC1: MB:ASRock AM2NF3-VSTA, CPU: AMD Athlon 64 3500+ 2,2GHz @ 2,6GHz, VGA: nVidia Geforce FX 5500, RAM: 3GB, HDD1: IDE WD Caviar 80GB, PSU: Fortron Economy 300W,
PC2:Case: Zalman Z9 plus, MB: ASRock Fatal1ty 990FX PRO, CPU: AMD Phenom 965 BOX, VGA: ASUS ENGTX 470,RAM: DDR3 Corsair Dominator 1600 CL7 4GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 500GB, Samsung Spinpoint f3 500GB, PSU: Cougar GX 600W, Zvukovka: Asus Xonar DX2, TABLET:G-Pen 450

NTB: Lenovo Z500

"Any society that would give up a little liberty to gain a little security will deserve neither and lose both." Benjamin Franklin
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 04.09.08
Prihlásený: 04.05.23
Príspevky: 857
Témy: 77
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 16:44

Millfox píše:
Vazia si cenu ludskeho zivota.

To vysvetli vezňom v Guantanáme, Irackému aj afgánskemu ľudu :)







_________________
PC Core i5-3470,GIGABYTE GTX 970 MINI Gaming 4GB,MB MSI B75MA-E33,Corsair 2x4GB DDR3 1600MHz CL9 Vengeance, SSD ADATA Premier Pro SP900 64GB, WD Scorpio Blue 1000GB, WD Green 2000GB,PSU Corsair VS550 ,View: LG FLATRON IPS236 FullHD,Keyboard: Zalman ZM-K400G,Mouse: A4Tech Bloody V8
HP PAVILION DV5-1235ec; RAZER DIAMONDBACK 3G FLAME RED , RAZER GOLIATHUS CONTROL EDITION; WIN 10; iPhone 6s Space Grey 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 03.07.06
Prihlásený: 01.02.24
Príspevky: 1486
Témy: 73
Bydlisko: Martin
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 17:02

A vsak ti co veria oficialnym teoriam, si im aj verte, vsak pravda raz musi vyjst na povrch... potom pochopite.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 17.01.10
Prihlásený: 18.11.20
Príspevky: 4864
Témy: 84
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 17:02

Takze to mali nechat tak a len upratovat trosky po tom co im kedy odpalia. A to ze nejakemu vezenskemu dozorcovi preskoci v hlave tiez vpoveda o celom narode ze. Navyse ta veta je vytrhnuta z kontextu, jedine co tu robis je ze trollujes.







_________________
PC1: MB:ASRock AM2NF3-VSTA, CPU: AMD Athlon 64 3500+ 2,2GHz @ 2,6GHz, VGA: nVidia Geforce FX 5500, RAM: 3GB, HDD1: IDE WD Caviar 80GB, PSU: Fortron Economy 300W,
PC2:Case: Zalman Z9 plus, MB: ASRock Fatal1ty 990FX PRO, CPU: AMD Phenom 965 BOX, VGA: ASUS ENGTX 470,RAM: DDR3 Corsair Dominator 1600 CL7 4GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 500GB, Samsung Spinpoint f3 500GB, PSU: Cougar GX 600W, Zvukovka: Asus Xonar DX2, TABLET:G-Pen 450

NTB: Lenovo Z500

"Any society that would give up a little liberty to gain a little security will deserve neither and lose both." Benjamin Franklin
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 03.05.10
Prihlásený: 16.10.13
Príspevky: 33
Témy: 6
Bydlisko: Trenčín
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 17:09

TommyHot píše:
Earl teraz neviem ci zamerne ignorujes fakt, ze spodne podlazia su odporom pre tie vrchne, alebo vies o fyzike tolko co ja o koseni lekvaru v kambodzi? Ako som povedal, verim ti, ze vsetky tie faktory o ktorych ty rozpravas mozu sposobit pad budovy, ale odpovedz uprimne.. Dokazes si predstavit, ze taky masiv sa zosype ako domcek z karat pod 10 sekund?
Co spravia tvoje nohy ked ti na ruky niekto hodi 500kg? Vsetko mas hore.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Usáma bin Ládin je mŕtvy

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 17:09

millfox, prosim ta, narodne symboly, ti co su na vrchu retazca, ktori idu len po peniazoch im je jedno kolko obeti alebo co vsetko sa znici, vo vojne sa nehladi na obete.
ja som to hovoril, toto je taka tema, jak hovorit o martanoch, nikto sme pri tom neboli, takze sa mozme len dohadovat.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 05.05.2011 17:22

Earl píše:
Co spravia tvoje nohy ked ti na ruky niekto hodi 500kg? Vsetko mas hore.


potom by ten boeing musel mat neviem kolko milionov ton v porovnani s pevnostou a vahou celej veze (porovnas 500kg s 80 kilovým telom)..ale keby si mi hodil do ruk 10kg tak by to bolo celkom porovnatelne - a co sa stane? nic.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 214 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. .bin

v Počítačové hry

17

1503

14.09.2010 16:40

mEyz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bin subory

v Ostatné programy

8

6035

14.11.2007 21:59

jayrro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. subor.bin

v Operačné systémy Unix a Linux

2

1286

20.06.2007 19:42

t0ki Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bin subor

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Počítačové hry

32

27646

18.05.2007 8:03

Luboos Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. .bin, .orig, .ori

v Ostatné programy

3

692

26.07.2008 23:09

dedko45 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Recycle Bin/Kôš

v Operačné systémy Microsoft

5

590

25.02.2007 20:21

Toxin_SK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. mediaid.bin 0x8100001A error

v Operačné systémy Microsoft

0

324

05.05.2011 13:04

LuckyC Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako vypalit bin subory

v Ostatné programy

0

441

25.12.2010 1:46

gylu Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. hladam nejaky .bin konvertor.

v Biosy a ladenie výkonu

4

1245

23.09.2006 20:28

Intelman Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zmena nazvu Recycle Bin

v Operačné systémy Microsoft

4

619

17.01.2008 21:05

Patrik1974 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problém s BIN súborom

v Ostatné programy

3

1123

20.08.2006 19:21

wolf14 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Cim mam otvorit .bin???

v Ostatné programy

4

2165

03.10.2009 10:35

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. otvorenie súboru CUE a BIN

v Video programy

2

35437

25.09.2006 10:47

palinodsl Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. kde najdem koš (recicle bin)

v Operačné systémy Microsoft

4

1000

09.02.2014 13:49

misocko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Je mŕtvy?

v Pevné disky a radiče

5

446

05.04.2019 17:37

shifury Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Mŕtvy HDD?

v Pevné disky a radiče

8

405

01.06.2016 20:20

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra