[ Príspevkov: 21 ] 
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 30.05.2007 22:16 | unesenie grafiky na zakl.doske

mam zakladovu dosku INTEL GTL+.chcel by som kupit grafickukartu Gforce fx 6200,256 Mb.zvladne mi to zakladka?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
unesenie grafiky na zakl.doske

Registrovaný: 02.10.06
Prihlásený: 24.01.22
Príspevky: 2212
Témy: 114 | 114
Bydlisko: PORTUGAL --...
NapísalOffline : 30.05.2007 22:21 | unesenie grafiky na zakl.doske

a ake je cislo tej dosky?


_________________
Desktop: CPU: Intel C2D E7200 Cooler: AC Freezer 7 Pro MB: Asus P5Q-PRO VGA: ATI sapphire HD4850 RAM: OCZ DDR2 PC2-8000 /1000 MHz/2x2GB Platinum Edition HDD: Samsung HD753LJ 750GB LCD: Samsung SyncMaster 2232BW PSU: OCZ Stealth X Stream 500W DVD-RAM: Asus DRW-2014L1T Case: NOX COOLBAY Windows series Audio: Logitech x-230 Mys: A4TECH X-710BF Keyboard: Logitech Media Keyboard 600 Webcam+mic: Logitech S5500 pro OS: Windows XP PRO SP3 & Windows Vista Ultimate SP1 64bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 30.05.2007 22:24 | unesenie grafiky na zakl.doske

to neviem nikde najst.pozeral som cez everest ale nic


Offline

Užívateľ
Užívateľ
unesenie grafiky na zakl.doske

Registrovaný: 02.10.06
Prihlásený: 24.01.22
Príspevky: 2212
Témy: 114 | 114
Bydlisko: PORTUGAL --...
NapísalOffline : 30.05.2007 22:25 | unesenie grafiky na zakl.doske

Kleno píše:
to neviem nikde najst.pozeral som cez everest ale nic


mas manual k tej doske?


_________________
Desktop: CPU: Intel C2D E7200 Cooler: AC Freezer 7 Pro MB: Asus P5Q-PRO VGA: ATI sapphire HD4850 RAM: OCZ DDR2 PC2-8000 /1000 MHz/2x2GB Platinum Edition HDD: Samsung HD753LJ 750GB LCD: Samsung SyncMaster 2232BW PSU: OCZ Stealth X Stream 500W DVD-RAM: Asus DRW-2014L1T Case: NOX COOLBAY Windows series Audio: Logitech x-230 Mys: A4TECH X-710BF Keyboard: Logitech Media Keyboard 600 Webcam+mic: Logitech S5500 pro OS: Windows XP PRO SP3 & Windows Vista Ultimate SP1 64bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 30.05.2007 22:26 | unesenie grafiky na zakl.doske

cislo je tu iba jedno.ID zakl. dosky


Offline

Užívateľ
Užívateľ
unesenie grafiky na zakl.doske

Registrovaný: 02.10.06
Prihlásený: 24.01.22
Príspevky: 2212
Témy: 114 | 114
Bydlisko: PORTUGAL --...
NapísalOffline : 30.05.2007 22:28 | unesenie grafiky na zakl.doske

tak si stiahni toto CPU-Z tam je aj nazov dosky vacsinou

http://www.cpuid.com/download/cpu-z-140.zip


_________________
Desktop: CPU: Intel C2D E7200 Cooler: AC Freezer 7 Pro MB: Asus P5Q-PRO VGA: ATI sapphire HD4850 RAM: OCZ DDR2 PC2-8000 /1000 MHz/2x2GB Platinum Edition HDD: Samsung HD753LJ 750GB LCD: Samsung SyncMaster 2232BW PSU: OCZ Stealth X Stream 500W DVD-RAM: Asus DRW-2014L1T Case: NOX COOLBAY Windows series Audio: Logitech x-230 Mys: A4TECH X-710BF Keyboard: Logitech Media Keyboard 600 Webcam+mic: Logitech S5500 pro OS: Windows XP PRO SP3 & Windows Vista Ultimate SP1 64bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 30.05.2007 22:33 | unesenie grafiky na zakl.doske

napisalo mi ze model je 694x


Offline

Užívateľ
Užívateľ
unesenie grafiky na zakl.doske

Registrovaný: 02.10.06
Prihlásený: 24.01.22
Príspevky: 2212
Témy: 114 | 114
Bydlisko: PORTUGAL --...
NapísalOffline : 30.05.2007 22:36 | unesenie grafiky na zakl.doske

to uz je celkom stara doska ved to je pre Pentium III


_________________
Desktop: CPU: Intel C2D E7200 Cooler: AC Freezer 7 Pro MB: Asus P5Q-PRO VGA: ATI sapphire HD4850 RAM: OCZ DDR2 PC2-8000 /1000 MHz/2x2GB Platinum Edition HDD: Samsung HD753LJ 750GB LCD: Samsung SyncMaster 2232BW PSU: OCZ Stealth X Stream 500W DVD-RAM: Asus DRW-2014L1T Case: NOX COOLBAY Windows series Audio: Logitech x-230 Mys: A4TECH X-710BF Keyboard: Logitech Media Keyboard 600 Webcam+mic: Logitech S5500 pro OS: Windows XP PRO SP3 & Windows Vista Ultimate SP1 64bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 30.05.2007 22:38 | unesenie grafiky na zakl.doske

ano je.takze to asi neuneseze?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
unesenie grafiky na zakl.doske

Registrovaný: 02.10.06
Prihlásený: 24.01.22
Príspevky: 2212
Témy: 114 | 114
Bydlisko: PORTUGAL --...
NapísalOffline : 30.05.2007 22:41 | unesenie grafiky na zakl.doske

skus uploadnut fotku toho co ti everest aj cpu.z ukazuje ohladom dosky


_________________
Desktop: CPU: Intel C2D E7200 Cooler: AC Freezer 7 Pro MB: Asus P5Q-PRO VGA: ATI sapphire HD4850 RAM: OCZ DDR2 PC2-8000 /1000 MHz/2x2GB Platinum Edition HDD: Samsung HD753LJ 750GB LCD: Samsung SyncMaster 2232BW PSU: OCZ Stealth X Stream 500W DVD-RAM: Asus DRW-2014L1T Case: NOX COOLBAY Windows series Audio: Logitech x-230 Mys: A4TECH X-710BF Keyboard: Logitech Media Keyboard 600 Webcam+mic: Logitech S5500 pro OS: Windows XP PRO SP3 & Windows Vista Ultimate SP1 64bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 30.05.2007 22:42 | unesenie grafiky na zakl.doske

v takychto veciachh som lama.ako to mam urobit.sorry dik


Offline

Užívateľ
Užívateľ
unesenie grafiky na zakl.doske

Registrovaný: 02.10.06
Prihlásený: 24.01.22
Príspevky: 2212
Témy: 114 | 114
Bydlisko: PORTUGAL --...
NapísalOffline : 30.05.2007 22:44 | unesenie grafiky na zakl.doske

http://allyoucanupload.webshots.com/

tam ju uploadni a potom skopiruj odkaz a napis ho aby som to videl


_________________
Desktop: CPU: Intel C2D E7200 Cooler: AC Freezer 7 Pro MB: Asus P5Q-PRO VGA: ATI sapphire HD4850 RAM: OCZ DDR2 PC2-8000 /1000 MHz/2x2GB Platinum Edition HDD: Samsung HD753LJ 750GB LCD: Samsung SyncMaster 2232BW PSU: OCZ Stealth X Stream 500W DVD-RAM: Asus DRW-2014L1T Case: NOX COOLBAY Windows series Audio: Logitech x-230 Mys: A4TECH X-710BF Keyboard: Logitech Media Keyboard 600 Webcam+mic: Logitech S5500 pro OS: Windows XP PRO SP3 & Windows Vista Ultimate SP1 64bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 30.05.2007 23:04 | unesenie grafiky na zakl.doske

http://aycu27.webshots.com/image/18626/ ... 304_rs.jpg
http://aycu40.webshots.com/image/18239/ ... 639_rs.jpg
http://aycu23.webshots.com/image/16182/ ... 212_rs.jpg


Offline

Užívateľ
Užívateľ
unesenie grafiky na zakl.doske

Registrovaný: 02.10.06
Prihlásený: 24.01.22
Príspevky: 2212
Témy: 114 | 114
Bydlisko: PORTUGAL --...
NapísalOffline : 30.05.2007 23:07 | unesenie grafiky na zakl.doske

tak ako vidim fotil si mobilom..... sice pekne ale nabuduce staci stlacit PrtSc---------- to mas nad sipkami to ti odfoti celu obrazovku ;)


_________________
Desktop: CPU: Intel C2D E7200 Cooler: AC Freezer 7 Pro MB: Asus P5Q-PRO VGA: ATI sapphire HD4850 RAM: OCZ DDR2 PC2-8000 /1000 MHz/2x2GB Platinum Edition HDD: Samsung HD753LJ 750GB LCD: Samsung SyncMaster 2232BW PSU: OCZ Stealth X Stream 500W DVD-RAM: Asus DRW-2014L1T Case: NOX COOLBAY Windows series Audio: Logitech x-230 Mys: A4TECH X-710BF Keyboard: Logitech Media Keyboard 600 Webcam+mic: Logitech S5500 pro OS: Windows XP PRO SP3 & Windows Vista Ultimate SP1 64bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 30.05.2007 23:08 | unesenie grafiky na zakl.doske

dik.ja som neni az taky profik


Offline

Užívateľ
Užívateľ
unesenie grafiky na zakl.doske

Registrovaný: 02.10.06
Prihlásený: 24.01.22
Príspevky: 2212
Témy: 114 | 114
Bydlisko: PORTUGAL --...
NapísalOffline : 30.05.2007 23:16 | unesenie grafiky na zakl.doske

Kleno píše:
dik.ja som neni az taky profik
to som povedal aby si sa nim stal ;) a ta doska je dost stara to sa ti moc neoplaca.. a aj tak by si si na to nove hry zahral ak tak na nimimum detailoch.... radsej setri na novy komp

a mimochodom aku mas RAM?


_________________
Desktop: CPU: Intel C2D E7200 Cooler: AC Freezer 7 Pro MB: Asus P5Q-PRO VGA: ATI sapphire HD4850 RAM: OCZ DDR2 PC2-8000 /1000 MHz/2x2GB Platinum Edition HDD: Samsung HD753LJ 750GB LCD: Samsung SyncMaster 2232BW PSU: OCZ Stealth X Stream 500W DVD-RAM: Asus DRW-2014L1T Case: NOX COOLBAY Windows series Audio: Logitech x-230 Mys: A4TECH X-710BF Keyboard: Logitech Media Keyboard 600 Webcam+mic: Logitech S5500 pro OS: Windows XP PRO SP3 & Windows Vista Ultimate SP1 64bit
Offline

Čestný člen
Čestný člen
unesenie grafiky na zakl.doske

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 06.12.10
Príspevky: 15721
Témy: 7 | 7
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 30.05.2007 23:50 | unesenie grafiky na zakl.doske

meoplati sa ju k tomu kupovat


_________________
CPU Core i5 2400 cooler: CM Hyper 212+ | MB GB PH67-UD3-B3 | RAM 4GB DDR3 1600 | VGA Gainward 9600GT 512MB | monitor Samsung LE37A559 | HDD HITACHI 250GB + WD 640GB | PSU Fortron FSP400-60GLN | Case TT Soprano VB1000 BWS black | Mouse Razer DeathAdder
NB HP ProBook 6450b
Offline

Užívateľ
Užívateľ
unesenie grafiky na zakl.doske

Registrovaný: 02.10.06
Prihlásený: 24.01.22
Príspevky: 2212
Témy: 114 | 114
Bydlisko: PORTUGAL --...
NapísalOffline : 31.05.2007 17:20 | unesenie grafiky na zakl.doske

Jaro píše:
meoplati sa ju k tomu kupovat


jj a predpokladam ze ma aj ram iba 256mb co je na hry malo...


_________________
Desktop: CPU: Intel C2D E7200 Cooler: AC Freezer 7 Pro MB: Asus P5Q-PRO VGA: ATI sapphire HD4850 RAM: OCZ DDR2 PC2-8000 /1000 MHz/2x2GB Platinum Edition HDD: Samsung HD753LJ 750GB LCD: Samsung SyncMaster 2232BW PSU: OCZ Stealth X Stream 500W DVD-RAM: Asus DRW-2014L1T Case: NOX COOLBAY Windows series Audio: Logitech x-230 Mys: A4TECH X-710BF Keyboard: Logitech Media Keyboard 600 Webcam+mic: Logitech S5500 pro OS: Windows XP PRO SP3 & Windows Vista Ultimate SP1 64bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 31.05.2007 21:51 | unesenie grafiky na zakl.doske

nevedel by si poradit nejaky dobru zostavu.chcel by som si dat poskladat comp


Offline

Čestný člen
Čestný člen
unesenie grafiky na zakl.doske

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 06.12.10
Príspevky: 15721
Témy: 7 | 7
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 31.05.2007 21:54 | unesenie grafiky na zakl.doske

skus si najprv pozriet niektore zostavy v nakupnej poraddni tam sme ich uz "poskldali" dost v roznych cenovych kategoriach väcsinou s hernym zameranim


_________________
CPU Core i5 2400 cooler: CM Hyper 212+ | MB GB PH67-UD3-B3 | RAM 4GB DDR3 1600 | VGA Gainward 9600GT 512MB | monitor Samsung LE37A559 | HDD HITACHI 250GB + WD 640GB | PSU Fortron FSP400-60GLN | Case TT Soprano VB1000 BWS black | Mouse Razer DeathAdder
NB HP ProBook 6450b
Offline

Užívateľ
Užívateľ
unesenie grafiky na zakl.doske

Registrovaný: 02.10.06
Prihlásený: 24.01.22
Príspevky: 2212
Témy: 114 | 114
Bydlisko: PORTUGAL --...
NapísalOffline : 31.05.2007 23:03 | unesenie grafiky na zakl.doske

Kleno píše:
nevedel by si poradit nejaky dobru zostavu.chcel by som si dat poskladat comp

takto zalezi kolko si do nej ochotny investovat ak mas peniaze tak definitivne C2D a ked je malo penazi tak daky AMD


_________________
Desktop: CPU: Intel C2D E7200 Cooler: AC Freezer 7 Pro MB: Asus P5Q-PRO VGA: ATI sapphire HD4850 RAM: OCZ DDR2 PC2-8000 /1000 MHz/2x2GB Platinum Edition HDD: Samsung HD753LJ 750GB LCD: Samsung SyncMaster 2232BW PSU: OCZ Stealth X Stream 500W DVD-RAM: Asus DRW-2014L1T Case: NOX COOLBAY Windows series Audio: Logitech x-230 Mys: A4TECH X-710BF Keyboard: Logitech Media Keyboard 600 Webcam+mic: Logitech S5500 pro OS: Windows XP PRO SP3 & Windows Vista Ultimate SP1 64bit
 [ Príspevkov: 21 ] 


unesenie grafiky na zakl.doske



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Poradte mi akú skrinku k zakl. doske???

v Intel platformy

2

604

06.11.2009 18:52

dixi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zadný kryt k zákl. doske Gigabyte GA-970A-UD3

v Bazár

0

353

08.06.2020 11:07

Jozef4

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zdroj Pre Zakl dosku + update grafiky

v Kôš

10

123

30.10.2016 16:58

brmbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

svieti "Error" led kontrolka CPU na zákl. doske pri štarte PC

v AMD

8

973

28.07.2023 8:32

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Podpora grafiky na intel doske

v Grafické karty

8

471

29.09.2014 18:15

dark_globe

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Poradte S pripojením grafiky ku zakladnej doske.

v nVidia grafické karty

21

857

10.03.2015 21:48

michaleres

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

mensi vykon grafiky nez je maximum grafiky

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v nVidia grafické karty

33

2701

25.03.2007 11:14

raddo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zakl.doska

v Základné dosky

12

816

01.08.2011 17:05

Echo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zakl. doska LGA775

v Základné dosky

0

979

12.01.2007 19:10

p4ra

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zakl. doska+RAM

v Základné dosky

4

862

07.01.2011 15:39

tmt905

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zákl. doska - ODPORÚČTE

v Základné dosky

4

849

19.05.2008 18:33

Kiwi-Bastard

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Nova zakl. doska

v Základné dosky

12

1010

20.10.2009 21:12

Lukas23

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zakl. Doska Am3+

v Základné dosky

5

510

15.09.2014 10:01

Dashboard

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Test Zakl.dosky.

v AMD platformy

4

827

31.12.2008 18:45

Tomas1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Karta, zakl. doska

v Grafické karty

9

857

07.10.2009 0:10

petas20

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zakl.doska driver

v Ovládače

7

768

21.12.2015 9:24

shiro



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF