Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 15 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 30.03.2011 21:30

Mne vymažete príspevok a dáte ma hneď za napomenutého kvôli tomu, že som povedal pravdu :lol: , ale že walther úplne prekrútil moje vety a obvinil ma, že ja som toho chlapca poslal pre lieky k imunológovi to je akože v poriadku však ? Na to ja adekvátne nemám právo reagovať však ? Klamať a zavádzať sa tu môže, to v pravidlách nie je?, ale to že napíšem :shit: alebo zožrať to už je tu akože nemiestne až priam vulgárne:lol: V pravidlách je tiež, že sa majú prispievať gramaticky správne príspevky či nie ? Zato taký hornyak sa vyjadruje po celý čas ako keby práve vyšiel z osobitnej 5.B. To je tiež v poriadku. Hlavne že ja za svoju pravdu, ktorá je aj vedecky dokázaná som zase hneď napomenutý. Totálna spravodlivosť.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Toto je spravodlivé ?

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 13.04.18
Príspevky: 7744
Témy: 127
Bydlisko: BA/TT
Príspevok NapísalOffline : 30.03.2011 21:34

mam pocit, ze ty si ten co prekruca. Naslo o obsah postu, ale vyjadrovanie na adresu userov. Da sa to aj inac napisat.







_________________
CPU: AMD Ryzen5 1600 @ 3,9GHz, Hyper 212, MB: Fatal1ty AB350 Gaming K4, RAM: 2x8GB DDR4 Kingston 3000MHz, GPU: MSI RX 580 GAMING+ X 8G, SSD: Samsung EVO 500GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 2TB,
LCD: AOL Q3279VWF, Key/M: A4Tech Bloody B318, A4Tech Bloody P93, Seasonic 520W, Antec 300, OS: Win10 x64 , NAS: Synology DS115(2TB)
CP: Honor 9, PlayStation4 NB: Lenovo IdeaPad 110, Galaxy Tab
Inteligencia je to, čo používaš keď nevieš čo máš robiť Jean Piaget
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Toto je spravodlivé ?

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 08.04.24
Príspevky: 13258
Témy: 420
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 30.03.2011 21:43

znova len urazas uzivatelov, ignorujes pravidla fora, robis bordel v teme a este si ziadas spravodlivost? uchvatne spravanie, pripomina mi istu skupinu obyvatelov nasho statu.

nazyvat niekoho clovekom, akoby vysiel z osobitnej, debilkom a podobne, je podla teba v poriadku? podla mna ubohe, velmi ubohe. ak hornak napise nezmysel, da sa mu to povedat slusne, ako aj kazdemu inemu uzivatelovi. toto bude slusne forum, urazat si chod na pokec a podobne weby.

// edit, continue:

ako vies len krasne prekrucat skutocnosti :) ukaz, kde som ta nazval romom. ja som iba napisal, ze tvoje spravanie tu na fore mi pripomina spravanie tej istej skupiny obyvatelstva. oni robia bordel a este sa stazuju, ze sa im krivdi. porovnal som iba z dialky spravanie, ale romom som ta nenazval. a este na toto ked sa niekto uraza ako male decko, nemam tu dalej co riesit. urazal si uzivatelov, nadaval si im, podla pravidiel si dostal BP, s tym myslim bude suhlasit nielen vedenie, ale aj uzivatelia fora.







_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Microlab SOLO9C / Microlab B77 / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 10 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S9 Phone2: Samsung Galaxy S20+
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.03.2011 22:53

Jasné , jasné. Ja zato, že poviem dokázanú pravdu som s waltherom vysmiaty, pretože podľa neho je mäso zdraviu prospešné. Sa skús trošku vzdelať aj v iných veciach ako v spravovaní fóra. Takže za to, že si stojím za pravdou robím bordel a ešte sa aj sťažujem, že mi tá pravda bola zmazaná. A preto ti pripomínam istú skupinu obyvateľstva na Slovensku. Ok, môžeš tému zmazať.

// pridané po 12 minútach od posledného príspevku

eXistenZ:
Snaž sa držať jednej témy a nerozťahovať tvoju malú vojnu voči vedeniu na viacero threadov.

Tú tému som otvoril preto, lebo Ac.Milan si povedal svoju pravdu a hneď mi túto prvú tému zmazal. A vzápätí znovu otvoril. Pre teba som vyzeral ako DILINKO čo rozoberá tú istú vec v dvoch témach ale pravda je zase niekde inde. U Ac.Milana.

// pridané po 5 minútach od posledného príspevku

A keď slovo dilinko či debilko je urážka za ktorú je BP, tak potom čo je toto ?

hornak napísal:
To asi sranduješ vo 21 davat vodičáky

jeffito napísal:
no ten pravy sa ozval, co chodi ozraty po poli a bura do traktorov

Ale samozrejme za túto urážku sa BP nedostáva. To, že hornyak na to nereagoval je jeho vec. Možno sa len bál, že aj on reakciou na osočovanie svojej osoby dostane BP. Žiadnu malú vojnu tu viesť nechcem. Len ma naštvalo, že zase bol môj príspevok zmazaný.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Toto je spravodlivé ?

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 30.03.2011 23:35

Nechcem sa do toho miešať, ale hornak sa sám "pýšil" tým, že jazdí opitý po poli a aj to že búral do traktora. Ak sa nemýlim tak aj fotky upoval. ;) V žiadnom prípade to urážka nie je. Dilinko a debilko urážka je. Naštuduj si čo sa považuje za urážanie či osočovanie osoby.
Pardon, za vmiešanie sa. :-)







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Toto je spravodlivé ?

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 08.04.24
Príspevky: 13258
Témy: 420
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 30.03.2011 23:40

o hornakovi vieme, aky ma styl pisania a nie je foru skodlivy, pravidla neporusuje a ak je OT, tak ho upozornime. ale doteraz tu nikoho neurazil, ani nikomu nenadaval, nikoho nezosmiesnoval.

jeffito napisal to, co kedysi hornak sam. hornak kedysi napisal, ze sa vozil opity a nabural do traktora, cize to neriesim. // KingTommy rychlejsi, cize vidis, slova potvrdene.

a moje vzdelanie v mojom odbore povazujem za postacujuce, nepotrebujem, aby ma niekto ako ty este poucoval. z akeho titulu? spravovanie fora mam iba vo volnom case. mas nejaku vysoku skolu potravinarsku, pracujes v nejakej sprave ohladne toho, potravinova biochemia a podobne? ked tu davas take zarucene vedecke spravy... mimochodom som NEhodnotil tvoje znalosti v potravinarstve, ale tvoje spravanie na fore, nic ine. a to bolo na urovni drzeho decka, preto som udelil BP. nemam k tomu viac co dodat. BP ti bol uz raz nedavno udeleny z podobneho dovodu inym moderatorom, vtedy to tiez podla teba bolo nespravodlive? ak sa tu citis diskriminovany, su ti odopierane nejake prava, tak nech sa paci, nikto ta na fore nenuti byt, nemusis sem chodit, su aj ine na webe, tu je to dobrovolne. zvlastne, ze ty jediny tu mas taketo problemy. a ak ti vadi nieco na mne alebo mojich rozhodnutiach vo vedeni fora, ktore robim zadarmo a vo volnom case, dobrovolne, tak sa na mna stazuj, kludne hociktoremu administratorovi/moderatorovi, pripadne webmasterovi JanoF s konkretnym navrhom. Garantujem ti ze tu bratrickovanie nefunguje, nemam s nimi osobne nic, takze mozu kludne objektivne rozhodnut.







_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Microlab SOLO9C / Microlab B77 / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 10 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S9 Phone2: Samsung Galaxy S20+
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Toto je spravodlivé ?

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 13.04.18
Príspevky: 7744
Témy: 127
Bydlisko: BA/TT
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2011 7:32

f4r0 píše:
Neslo o obsah postu, ale vyjadrovanie na adresu userov. Da sa to aj inac napisat.

ja len dodam, ze keby ti BP nedal milan, tak ti ho dam ja, alebo niekto iny. Urcite to nieje osobne, ale oslovenia typu "ty mudrlant, debilko a pod. len podnecuju k dalsim nadavkam a degraduju cely thread ak nie aj forum. je teda pochopitelne, ze sa snazime to zarazit hned v zarodku. Nikto nenapada tvoje "znalosti" v oblasti imunologie a zdraveho stravovania. Ak mas iny nazor, kludne sa vyjadri, o tom je diskusia. Ale v ramci slusnosti. Niesme tu preto aby sme si nieco dokazovali, ale poradili ak sme v danej oblasti zdatnejsi.







_________________
CPU: AMD Ryzen5 1600 @ 3,9GHz, Hyper 212, MB: Fatal1ty AB350 Gaming K4, RAM: 2x8GB DDR4 Kingston 3000MHz, GPU: MSI RX 580 GAMING+ X 8G, SSD: Samsung EVO 500GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 2TB,
LCD: AOL Q3279VWF, Key/M: A4Tech Bloody B318, A4Tech Bloody P93, Seasonic 520W, Antec 300, OS: Win10 x64 , NAS: Synology DS115(2TB)
CP: Honor 9, PlayStation4 NB: Lenovo IdeaPad 110, Galaxy Tab
Inteligencia je to, čo používaš keď nevieš čo máš robiť Jean Piaget
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.03.2011 9:00

Nemusím mať vyštudovanú žiadnu vysokú školu potravinársku aby som vedel čo je pre moje telo prospešné a čo nie. Sú o tom desiatky kníh a net je o tom plný tiež. To, že lekárstvo je obyčajný biznis je hádam jasné každému. Lekár chce len predpísať lieky , poprípade napísať poisťovni úkony ktoré na mne ani nespravil len aby dostal viac prachov. Preto nám robia len základné vyšetrenia. Ak si chceš dať vyšetriť chlamídie, kandidu, homocisteín a podobné veci tak ani nevedia čo to je. Bežne si to chodím dať vyšetrovať takže viem o čom hovorím. Bol som už u viacerých lekárov ale len kvôli odberu. Niektoré veci si ako samoplátca v laborátoriu vybaviť neviem. Pri homocisteíne je napríklad rozpätie hodnôt akceptované lekárstvom od 4-20. Čiže ty ak budeš mať hodnotu 17 je to podľa lekára v pohode a ževraj si zdravý. Homocisteín ale nemá byť vyšší ako max 5. Čiže ich rozpätie je úplne zlé, áno, prispôsobili sa životnému štýlu pretože dnes má každí homocisteín vyše 15. Takže len zmenili stupnicu. To isté je pri cholesterole a ďaľších stoviek hodnôt ktoré si v dnešnej dobe môže každí ak má trochu peňazí sledovať. Svojmu telu a v podstate zdraviu sa venujem cez 10 rokov nie preto lebo ma to baví, ale preto že nechcem zomrieť v 50-60tke na infarkt alebo na rakovinu. Neviem kde žijete, ale pozrite si štatistiku v ktorom veku dostávajú ľudia v dnešnej dobe choroby rôzneho typu. Kamarát má 120 kíl, každú chvíľu je chorý a z ritného otvoru mu trčí tenké črevo(zlatá žila). Jeho matka -lekárka do neho pchá len antibiotiká, dokonca sa o neho tak stará že mu ani nepovie aby k antibiotikám bral probiotiká. Krvné testy na ktoré ma každý právo myslím raz za 2 roky od obvodnej lekárky mu ukázali, že je úplne v poriadku a zdravý ako ryba. Len má trošku zvýšený cholesterol ale inak v pohode. Ten cholesterol má 7 niečo. To je podľa lekárkov len trošku nad normu a je to podľa nich v pohode. Má 25 rokov a jeho jedálniček sa skladá prevažne z pizze, mäsa a cocacoly. Keď idem po meste tak už decká v kočíku si veselo popíjajú jupíkov a podobné chemikálie čiže áno, taký životný štýl žijeme. Je ťažké to vysvetliť niekomu, kto sa do toho prd rozumie, v prvom príspevku som sa o to snažil myslím si že slušne, ale keď niekto zpochybní dokázanú pravdu, už len takú maličkosť, že mäso je škodlivé pre človeka, pretože ho nevie stráviť tak ako zviera nakoľko zviera má krátke hrubé črevo a logicky aj na trhanie mäsa prispôsobené zuby, tak to naštvalo. Naštvalo ma to preto, pretože je to vyslovené klamstvo a zavádzanie, čiže hovorenie nepravdy na fóre ! Ohradil som sa voči tomu, lebo to bolo na moju adresu. Keď niekto v nákupnej poradni zle radí, hneď sa voči nemu ohradí ten, kto sa do toho rozumie viac a vyslovene zhodí užívateľa ktorý zle poradil. Možno nie tak "drzo" ako ja, ale je zjavné, že písanie klamstiev naserie aj iných. Toto fórum má byť o správnych radách. A nie o klamstvách. Ak niekomu prekáža slovo debilko alebo že vyšiel z osobitnej školy, a ten istý ma nazve istou skupinou obyvateľstva na slovensku, čo je každému jasné koho tým myslel....ďalej ma nazve dementným a to len kvôli tomu že som sa trošku tvrdšie ohradil voči klamstvám a zavádzaniu tak to je dosť smutné. Neviem či ac.milan žije v kláštore, ale ak sú podľa neho slová ako mudrlant alebo debilko nemiestnou urážkou pri reakcii na vyslovené klamstvo, zavádzanie a zosmiešnovanie prispievateľa ktorý chcel pomôcť a povedal pravdu, tak potom pri iných slovách by sa zrejme prežehnával. Takých ľudí mám najradšej. Hlavne že oni sami nazvú človeka dementom a cigáňom.

ac.milan:

sťažovať sa na teba ? teraz ty nebuď malé decko. Si myslíš , že ma urazí priamo myslené slovo cigáň, len nepriamo povedané ? V dnešnej dobe okrem toho že sa zabíjame chemikáliami a mäsom sa používajú aj tvrdšie výrazy ako debilko, cigáň a pod. Treba výzť z toho kláštora a poobzerať sa okolo seba koľko "cigáňov" a "dementov" žije okolo teba. Každí tretí ním je. Malé deti fetujú a fajčia od 13tich, dcéri rodičov rozťahujú nohy tiež od 13tich, kradne sa, vraždí sa atď. Takže to je tá naša dnešná doba, čiže sa netvár ako svätý. To, že sa na fóre šíria klamstvá tu nikomu nevadí ale zdrobnelina debilko už akosi veľmi. Ako som už povedal, v nákupnej poradni sa voči nepravdám veľmi tvrdo ohradia viacerí užívatelia a urazia človeka podobným spôsobom ako si to spravil ty s tým cigáňom.

Ale uvedomujem si, že som sa vyjadril na tomto fóre nemiestne a drzo. Mal som sa vyjadriť na klamstvá spôsobom ala ac.milan. To sa tu smie. Čiže keď niekto povie, že dotyčný trpý demenciou alebo že mu pripomína istú skupinu nášho obyvateľstva ktorá robí bordel, tak to ako urážka na tomto fóre nie je. V poriadku, nemám problém používať aj nadávky tohto typu.

Takže sorry za moju demenciu, chcel som len poradiť v tom, do čoho si myslím že sa rozumiem. Ten, kto minimálne 12 rokov nebral antibiotiká, bol za tú dobu možno 2 krát nachladnutý, neje mäso ( bielkoviny sú aj inde a nie na 120 gramov len 15 gramov ) a lekárom chodí len na odber krvy, si myslím že má právo sa ohradiť voči vysloveným klamstvám tak isto ako niekto, kto sa rozumie PC v nákupnej poradni. Tiež keď tam niekto napíše klamstvo tak je v momente pourážaný systémom ac.milan. A tak to má byť. Má sa tu hovoriť pravda a má sa tu pravdivo a správne radiť. Ja som sa na toho cigána ani dementa neurazil, len sa mi to zdá byť to isté ako slovo debilko, osobitná škola či mudrlant. No to už fakt je urážka.

Sorry za dlhý príspevok. Pravda sa ťažko počúva takže váš názor na mňa úplne beriem. Žijeme svinskú dobu, ľudia sa hrajú na svätých, chodia do kostolíka a modlia sa aj na wc, ale z vačku vyťahujú nožíky. Však ac.milan ?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Toto je spravodlivé ?

Registrovaný: 08.11.06
Prihlásený: 13.04.18
Príspevky: 7744
Témy: 127
Bydlisko: BA/TT
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2011 9:08

moje posty necitas, alebo ako?!
nerob s toho osobnu zalezitost voci milanovi. jasne som ti napisal (2x), ze neislo o obsah ako taky. pokial mas pocit, ze sa danej teme rozumies viac, tak to samozrejme treba uviest na pravu mieru. islo o to, ze si priamo urazal userov. Dokazes to uz pochopit? Dochadzaju mi totiz varianty ako ti to napisat.







_________________
CPU: AMD Ryzen5 1600 @ 3,9GHz, Hyper 212, MB: Fatal1ty AB350 Gaming K4, RAM: 2x8GB DDR4 Kingston 3000MHz, GPU: MSI RX 580 GAMING+ X 8G, SSD: Samsung EVO 500GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 2TB,
LCD: AOL Q3279VWF, Key/M: A4Tech Bloody B318, A4Tech Bloody P93, Seasonic 520W, Antec 300, OS: Win10 x64 , NAS: Synology DS115(2TB)
CP: Honor 9, PlayStation4 NB: Lenovo IdeaPad 110, Galaxy Tab
Inteligencia je to, čo používaš keď nevieš čo máš robiť Jean Piaget
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.03.2011 9:26

Ale čoby nie ! Čítam aj tvoje posty !

Napísal si, že nadávkami typu mudrlant alebo debilko sa degraduje toto fórum. Ja ti hovorím, že toto fórum sa degraduje aj zavádzaním a šírením klamstiev. Hlavne keď to, čo som napísal ja je vedecky dokázané. Len preto že ti mäso chutí , zato ešte nemusí byť zdravé. A čo sa týka tých mojích nadávok že mudrlant alebo že vyšiel z osobitnej školy, ktoré som použil pretože som bol zhodený ja, že táram, ti opakujem už po neviem koľkátykrát, že tieto moje typy urážok sú tak isto urážajúce ako keď ma ac.milan nazve istou skupinou obyvateľstva ktorá robí bordel, alebo napíše, že trpím demenciou. Tiež mi už dochádzajú varianty ako ti to napísať. Čiže môžme túto tému ukončiť nakoľko je evidentné, že čo nie je dovolené volovi, je dovolené bohovi. Preto som reagoval na ac.milana a nie na teba. Ja si uznám, že som sa vyjadril možno tvrdšie, ale žeby to bolo až na toľko tvrdé aby som dostal BP a príspevok bol vymazaný, hlavne keď som mu chcel poradiť, tak to si nemyslím. To, že tu 10ti máte ten istý názor, ešte neznamená že je aj správny. Takže naposledy. Moje nadávky neboli o nič horšie ako ac.milanove na moju adresu. Toto keď niekto neuzná, tak je ....Ale priznávam si, že to bolo nemiestne a nabudúce sa to opakovať nebude ! Budem sa to snažiť vyargumentovať iným štýlom. Už viem akým.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Toto je spravodlivé ?

Registrovaný: 10.09.08
Prihlásený: 24.10.23
Príspevky: 2201
Témy: 125
Bydlisko: Harlow England
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2011 9:30

Prepáčte, že sa sem vmiešavam. Ja mám potravinársku školu a má pravdu s tým mäsom, ale na druhej strane, si treba vybrať spôsob, akým to odprezentuje a nie pourážať užívateľov tohto fóra, ako keby to boli handry. Myslím, že ste mu to vysvetlili dosť jasne a ak to nepochopí a bude sem písať bájky na 20 riadkov (obrazne povedané) tak to svedčí o jeho inteligencii. Majte sa ;-)







_________________
Laptop Asus TUF A15
Ryzen 5 4600
1650 Ti 4GB
8GB RAM
512gb ssd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.03.2011 10:06

Bájky sa učíš ty na tej potravinárskej škole. To, že je mäso škodlivé nevie už len málokto. Ale spôsob akým sa mäso v diskusii obhajovalo ( čiže klamstvá ) a zhadzovanie môjho pravdivého názoru a rady užívateľovi ktorý má o svoje zdravie záujem ma naštvalo natoľko, že som ich do kosti pourážal. Dovoľ aby som sa zasmial. Keď si decko sadne dnes pred telku tak tam má v rozprávkach tvrdšie nadávky ako som použil ja ! A ďalej som vo svojej "bájke" chcel poukázať na rovnakú urážku ku mne ako som ja použil na walthera alebo toho druhého mudrlanta ktorý povie že surové mäso je zdravé !!! Samozrejme že by bolo odo mňa detinské sa urážať na tým čím ma ac.milan nazval. A s mojou inteligenciou sa nezaoberaj. Keď si nepochopil ani ty, ktorý by mal dačo o tom vedieť, tak potom sa už ani ja ničomu nečudujem. Tam išlo o to, že walther ma zhodil a drzo klamal. Ten druhý tak isto. Tak som sa voči tomu ohradil. Bol som sám proti viacerých, pretože každí je zástancom mäsa.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Toto je spravodlivé ?

Registrovaný: 18.08.10
Prihlásený: 12.10.20
Príspevky: 4727
Témy: 58
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2011 10:57

nič ma do toho síce nie je a možno je to spam, ale už to preboha predýchaj. zmizol ti jeden príspevok, je tam toho. /netuším či oprávnene alebo neoprávnene, tú diskusiu som vôbec nečítal/ ale vyrobíme z toho teraz proces v štrasburgu, alebo čo?

aj tak toto má byť fórum hlavne o IT, nie o zdravej výžive. :roll: polkni to.







_________________
MB: ASUS Maximus V Formula CPU: INTEL Core i5 2500K @ 4,5 GHz CPU cooler: Cryorig R1 Ultimate RAM: 16 GB Corsair Vengeance Low Profile White+Red VGA: ASUS GTX780 DCII + Prolimatech Black Series MK-26 + 2x Noiseblocker Multiframe M12-S2 PSU: SuperFlower SF-550P14PE Golden King System SSD: Samsung SSD 830 128GB Data HDD: Seagate Barracuda 3TB + TichePC Vibration Killer Case: Fractal Design Define R4 Black Pearl Window Case fans: Intake: front - 2x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm, bottom - 1x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm; Outtake: 1x BeQuiet! SilentWings 2 140 mm Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 5 LT LCD: Samsung PX2370 23" Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos 7000 Mouse pad: SteelSeries QCK Mass Audio: Creative SOUND BLASTER Recon3D + Creative GigaWorks T20 Series II
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.03.2011 11:06

Jasné mino, už som sa ospravedlnil. Ten príspevok bol možno drzí, nejako som si to neuvedomil. Len mi išlo o to, aby sa neosočovala pravda, ktorá niekomu môže pomôcť. A zároveň aby sa nezastávali klamstvá. Ale inak pohoda jazz tabáček :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.03.2011 12:36

daj si trosku zeleninky, rozdychaj to a bude lepsie. Dufam ez dalsiu temu o tom ak oti krivdime uz nezalozis, kedze podla posledneh opostu, zda sa, ze si vsetko pochopil.


Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 15 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako odstranit toto

v HTML, XHTML, XML, CSS

3

804

15.06.2007 13:13

ma®tin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Preco toto nefunguje?

v PHP, ASP

3

720

13.08.2011 16:22

juho Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. oplati sa toto ?

v PC zostavy

12

1054

27.11.2005 11:29

jaffar Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pojde toto spolu?

v Grafické karty

13

1035

27.07.2008 20:18

stribi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. co je toto?

v Služby a webstránky

10

642

19.01.2015 22:50

Vinchenzo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Je toto dobre?

v PC zostavy

12

846

25.06.2008 15:35

Qpkqkma Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Je toto možné?

v Biosy a ladenie výkonu

5

672

22.10.2007 21:01

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Doporučit toto fórum

v Redakčné systémy

0

736

26.12.2006 20:07

AVAST Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kde toto zozeniem?

v Ostatné

2

467

29.03.2009 9:21

zajo301 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kde zozeniem toto ?

v Chladiče a všetky druhy chladenia

9

929

21.09.2006 19:32

bsE Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako docielit toto?

v PHP, ASP

13

893

12.01.2008 14:59

andreas Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Oplati sa toto?

v PC zostavy

9

1012

09.12.2005 22:07

jaffar Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. co je toto???

v ATI/AMD grafické karty

22

1159

02.11.2007 14:26

tntckoo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pomožte ohodnotiť toto

v PC zostavy

1

736

08.05.2009 16:05

AsuSmaNiaK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ako na toto??

v Grafické programy

3

805

24.05.2008 22:55

Seth Sparrow Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Čo je toto...?!

v HTML, XHTML, XML, CSS

5

567

05.05.2010 17:28

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  
cron

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra