| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Zdravím potrebujem poradiť pri výbere monitoru. Môj rozpočet je 250€ bez dph v alza.sk Bude určený na grafiku-foto a občas... v Monitory, televízory a projektory | Tomto | 6 | 530 | 29.07.2015 0:44 liqua1 |
 | Dobrý deň, potrebujem poradiť s výberom GPU a nesledujem už ako si vývoj GPU len okrajovo. GPU by som chcel na zostavu v... v Grafické karty | Tomto | 7 | 656 | 27.12.2013 23:18 Tomto |
 | Ahoj. Môj problém tkvie v tom, že som začal mať problém s frekvenciou môjho CPU. Procesor sa mi nechce vrátiť na výrobnú... v AMD | Tomto | 4 | 506 | 30.06.2013 15:14 shiro |
 | EA Prekvapilo tym že NFS žije a na koniec roka k nám prídu hneď 3 tituly. NFS Shift - štúdio Slightly Mad, známe z výroby GT... [ Choď na stránku: 1 ... 9, 10, 11 ] v Hry a herné konzoly | adam230 | 301 | 20276 | 14.02.2011 19:10 DaTio |
 | Dobry deň,potrebujem poradiť s vyberom zariadenia na bezdrátový prenos zvuku a obrazu. Ide oto že otec mi nepovedal kde bude... v TV | Tomto | 0 | 858 | 14.01.2011 21:48 Tomto |
 | Ahoj, potrebujes poradit pri vybere sluchadiel. Sluchadla budem vyuzivat prevazne na hranie hier ( hlavne na MW2 MP :) )... v Ostatné | Tomto | 3 | 632 | 20.10.2010 20:44 Milan14 |
 | ktorú konzolu by ste brali ? ja sa vobec neviem rozhodnuť :( Všade hovoria niečo ine. na PS3 fore, že XBOX 360 je kazova a... [ Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ] v Prenosné zariadenia | Peterson | 116 | 10902 | 07.10.2010 21:54 walther |
 | Zdravim, chcel by som vas uz velmi zufalo poprosit o pomoc. Minuly rok v juni som si kupil novu zostavu: MB - Gigabyte... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v AMD grafické karty | raggamuffin | 36 | 2277 | 19.08.2010 11:37 raggamuffin |
 | Ahoj all, tak ze idem kupit novu Case ale neviem sa rozhodnut medzi timato skrinami. Cena by mala byt tak do max 50€.... v PC skrinky, zdroje a chladenie | Tomto | 11 | 710 | 12.08.2010 22:10 Spartan.Ex |
 | Ahoj, potreboval by som vediet ci by ten moj zdroj dokazal utiahnut dve GPU rovnakeho typu ak mam tuto zostavu: -ASUS M2N32-SLI... v PC skrinky, zdroje a chladenie | gohanko | 3 | 501 | 12.08.2010 21:57 ac.milan |
 | Ahoj all,tak nastal cas ist kupit novy HDD. Moj starucky Maxtor na na mojom druhom slapsom PC uz zacina pomali dosluhovat... v Úložné zariadenia | Tomto | 4 | 520 | 23.05.2010 10:55 Tomto |
 | mozem sa opytat ci je normalne ked ma precesor (AMD Athlon x2 dual-core ql-64) 77 stupnov pri beznej praci ?? (len surfovanie... v AMD | becks | 19 | 981 | 16.04.2010 18:13 Jarko |
 | zdravim, vie niekto ci tento cpu v ageme je c2 alebo c3 ? podla kodu by to mal byt c3 ale na agemom uvedenom webe produktu pise... v AMD | kato | 24 | 1463 | 15.04.2010 22:14 Icehammer |
 | Ahoj. Mam v plane ist kupit novu grafiku z 5000 rady. Vedeli byste mi popisat priblizne ake su medzi nima rozdiely. Ma zmysel... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v AMD grafické karty | Tomto | 30 | 1111 | 06.04.2010 23:57 Tomto |
 | dobry den, potraboval by som poradit ohladom VGA. Usetril som nejake peniaze a rozdol som sa pre 5850, je to dobra volba??? a... v Grafické karty | spyker555 | 15 | 1161 | 07.03.2010 22:53 Tomto |
 | Cafte... chcem sa spitat ze ci mi pojde AMD Phenom II 955 QUAD X4 BE AM3 do mojej dosky kamos mi povedal ze NIE lebo AM2+ a AM3... v AMD | Maximiliankovic | 10 | 1346 | 24.02.2010 12:12 Tomto |
 | Ahojte mam problem s taktmi na mojej grafike. Mam notebook Asus K70 AB a graficku kartu ATI HD 4570. Problem spociva v tom ze... v Notebooky a netbooky | Tomto | 18 | 894 | 20.02.2010 7:18 Jaro |
 | Mam maticnu dosku Asus M2N-E a chcem zakupit novy chladic pre CPU. Bol som rozhodnuty pre Arctic Cooling Freezer 64 Pro. Ale na... v Chladiče a všetky druhy chladenia | lukas033 | 18 | 1202 | 15.02.2010 12:50 AsuSmaNiaK |
 | Zdravim all mam otazku bude dajaky narast vykonu ked si kupim novy procesor a zamenim ho za ten co mam v popise mam 3 na vyber. v Procesory | Tomto | 28 | 1532 | 12.01.2010 23:59 armyk |
 | Bratranec si ide poskladat PC a vybrali sme dajake suciastky Cenu neviem ale malo by to byt cca 420€ bez DPH Zostava CPU: MB:... v PC zostavy | Tomto | 17 | 672 | 03.01.2010 21:38 brmbo |
 | Ahoj vsetci, planujem kupu este jedne GPU co mám v podpise. A pitam sa aky zdroj utiahne dve graficke karty. Ten Seasonic 500W... v AMD grafické karty | Tomto | 15 | 905 | 20.09.2009 22:26 Tomto |
 | Mam mensi problem ked si vytvorim ISO format trebarst dajako programu alebo hry z originalky tak pri instalacii z ISO suboru sa... v Ostatné | Tomto | 5 | 694 | 28.08.2009 11:58 RichArt |
 | Chcem si ist kupit novu graficku kartu a neviem sa rozhodnut medzi touto a touto Ktora je lepsia a aky zdroj na ne potrebujem.... v nVidia grafické karty | Tomto | 8 | 792 | 13.05.2009 13:18 Tomto |
 | Chcem sa spitat utiahne 350W zdroj tuto grafcu ? v Grafické karty | Tomto | 19 | 1242 | 21.04.2009 20:30 eXistenZ |
 | Ktory zdroj na tuto zostavu: Pevný disk Samsung SpinPoint F1 250GB, SATA II NCQ, 16MB cache, 7200ot., 8.9ms, HD252HJ AMD... [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v PC skrinky, zdroje a chladenie | Tomto | 83 | 3520 | 06.04.2009 11:21 mimkork |
 | tak poradte nieco medzi tymto: bude mys k notebooku v Externé zariadenia | szen | 16 | 1522 | 26.03.2009 19:55 Tomto |
 | Mam asi hlupu otazku ale uz som kupil maticnu, procak, ramky, case a pozajtra idem kupit zdroj... Chcem vediet ci by uz... v Ostatné | grimjow12323 | 13 | 675 | 23.03.2009 20:05 Svolo |
 | GPU- HDD Zakladovka CPU RAM Idem si zložíť PC do cca 300€ bez DPH Pc bude viužívany len na video a hry. Utiahne mi to 350W... v PC zostavy | Tomto | 10 | 830 | 14.02.2009 9:45 chup44 |
 | Chcel by som sa spítat či sa dá kúpi TV satelit pre 15 TV. Ak by mal niekto nejakú stránku tak by som bol velmi rad. v Notebooky a netbooky | Tomto | 1 | 622 | 29.01.2009 21:39 rezystor |
 | Zdarec všeci chcem sa spítat dá sa ešte kupit zakladna doska so socketom 754. Hladalsom na googlil som,aj som našiel ale drahu.... v Základné dosky | Tomto | 4 | 1542 | 26.01.2009 20:26 Xaltotun |
 | Zdarec, no vec je vtom ze bratrancovi so mskladal komp s novim hdd Western Digital 160 GB. No siel som ho naformatovat tak... v Pevné disky a radiče | Tomto | 3 | 949 | 31.12.2008 0:51 Tech |
 | chcem sa opytat aka by mala byt optymalna teplota HDD alebo aké rozmedzie teplot by to malo byt ? mam dva HDD WDC5000AA...... v Pevné disky a radiče | Falcko | 7 | 1310 | 08.11.2008 19:34 Ivuso |
 | zdravim pani, mam problem ze brat ma notas a vcera sa normalne hral vsetko v poho a dnes zrazu ho zapal a displej vobec... v Notebooky a netbooky | zmija31 | 3 | 539 | 31.10.2008 10:08 belani |
 | Zdar chcel by som sa spitat či sa da pripojit ATA/133 HDD cez SATA(na zakladovke). Mam tuto zak.dosku . Alebo cez SATA pripojit... v Pevné disky a radiče | Tomto | 6 | 564 | 30.10.2008 21:08 Tomto |
 | Ahoj, prosim vas vie dakto ako presietujem dva pc cez WIFI. Na notebooku mam net a chcem sa nan napojit so stolovim pc do... v Sieťové programy | Tomto | 8 | 1059 | 26.07.2008 9:40 Tomto |
 | Ahoj, chcem kúpit chladič na tu to Grafickú kartu Viem ze pasuje Accelero ale chcem nieco ine. Accelero je rezerva. Checem by... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v nVidia grafické karty | Tomto | 37 | 1909 | 22.07.2008 21:28 jozef.bob |
 | Dobry den, Zakladam tuto temu aby som zistil kolko pridavnych chladicov mate vo vasej skrinke. :) ja mam jeden vzadu [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Chladiče a všetky druhy chladenia | petos | 36 | 2336 | 18.07.2008 22:20 Tomto |
 | Vadi mi totiz, ze nevidim vecer pisat na mojej klavesnici a bud musim zapnut luster co zerie 200W, alebo stolovu lampu, a ta mi... v Externé zariadenia | tommy1104 | 9 | 916 | 10.07.2008 11:15 tommy1104 |
 | Ahoj,da sa z klasickeho 3 vistupového IDE kabla urobyt 4 vístupovi , lebo mam novu dosku a tam je len jeden vstup. v Ostatné | Tomto | 8 | 884 | 08.07.2008 14:14 Tomto |
 | Ahoj,no mam taky problem,ked pustim komp tak sa mi nespusti obraz a zdasa my za ani HDD nechce citat. Podla mna je chyba... v Ostatné platformy | Tomto | 16 | 2200 | 08.07.2008 12:23 Tomto |
 | Čaute! Na ICQ používam IM QIP Infinium 1.0 9010 RC2. Chcem sa spýtať, či by sa nedalo nastaviť, aby sa správy odosielali... v Sieťové programy | Crystalis | 4 | 867 | 30.06.2008 17:56 Crystalis |
 | Da sa vimenit graficka karta v notebooku Fujitsu Siemens AMILO PRO V3505. Snazil som sa googlit ale zatial som nic nenasie . Ak... v Ostatné grafické karty | Tomto | 3 | 978 | 29.06.2008 11:02 shiro |
 | Neviete niekto co sa da pretaktovat ten to procesor Intel Centrino Dou sockek je 479 mPGA- a prosim vas co znamena to mPGA.... v Biosy a ladenie výkonu | Tomto | 1 | 679 | 29.06.2008 2:23 Qpkqkma |
 | Aho Mam 2 PC (stolovy a notebook). Zosietoval som oby dva PC aj zdielanie.A chem ist na net aj cez stolovy.Lebo na stolovom... v Sieťové programy | Tomto | 5 | 609 | 25.05.2008 19:23 Qpkqkma |
 | Ahoj, mam taky problem ze chcem si dat Vistu ale necht si aj XP kvoli tomu som kupil aj pridavny HDD. No ale problem je v to ze... v Windows | Tomto | 2 | 338 | 08.05.2008 16:22 Tomto |
 | Nazdar chleby som sa spitat ze ci mozem dat proceso AMD s iným socketom na zakla.dosku (mam AMD Athlon 64 2800 a socket 754) A... v AMD | Tomto | 20 | 1666 | 20.04.2008 20:36 Jaro |