tomas25.3 - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 20 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: AMD platformy   Téma: Akú kúpiť zakladnu dosku na FX6300


Odpovede: 11
Zobrazenia: 879


http://www.alza.sk/asrock-970-extreme3-r2-0-d521709.htm

 Fórum: AMD platformy   Téma: Akú kúpiť zakladnu dosku na FX6300


Odpovede: 11
Zobrazenia: 879


Viac si mohol napisat ale tu mas napr. http://www.alza.sk/asrock-970-extreme4-d485690.htm

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook do 300EUR


Odpovede: 4
Zobrazenia: 520


Napr. http://www.alza.sk/lenovo-ideapad-b590-d462357.htm alebo http://www.alza.sk/asus-x551ca-sx012d-d504069.htm

 Fórum: AMD platformy   Téma: Akú kúpiť zakladnu dosku na FX6300


Odpovede: 11
Zobrazenia: 879


V akej cenovej kategórii ? na čo budeš používať ten počítač ? zdroj a zvyšok PC máš aký ?

 Fórum: AMD   Téma: Procesor na 100%


Odpovede: 21
Zobrazenia: 2033


Mohol to byt aj kludne virus ktory sa pri dalsom starte pusti zas :P ak ti to este ukaze tak napis aky to bol proces :)

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Ktory notebook (zoznam)


Odpovede: 6
Zobrazenia: 286


Toto lenovo co tu dal nescafe je paradne :) :) toto by som bral :)

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: vysoke teploty grafiky


Odpovede: 13
Zobrazenia: 1027


Stiahni si program speccy nainstaluj ho a ked bude pc teply otvor ho tam mas suhrn a tam vidis teploty sprav nam screenshot aby sme vedeli co ma aku teplotu :) ale podla mna to neni nic strasne ked hras tak teploty do takych 60°C su v pohode podla mna :)

 Fórum: Siete   Téma: zdielanie wifi internetu


Odpovede: 3
Zobrazenia: 725


budes potrebovat este jedno Wi-fi do toho prveho pc alebo odkial to bude vysielat :) alebo ich prepoj cez lan ten 1 a 3 ale ten prvy by musel mat 2xlan port :)

 Fórum: Pamäte   Téma: upgrade RAM


Odpovede: 8
Zobrazenia: 402


Dobre dakujem :)

 Fórum: Pamäte   Téma: upgrade RAM


Odpovede: 8
Zobrazenia: 402


No na vela veci, AutoCAD, web, starsie hry, office, atd

// Spojený príspevok Štv 27.03.14 10:28

ja len chcem vediet ze ked chipset ma napisane ze (up to 1600MHz) ram ze ked by som tam dal 1866MHz ci by to slo ?
a videl by som niaky rozdiel ?
nie tuto co mam v pc by som predal a nechal si len hentu

 Fórum: Pamäte   Téma: upgrade RAM


Odpovede: 8
Zobrazenia: 402


ASUS X550CA-XX214 Windows 7 64bit Home premium

// Spojený príspevok Štv 27.03.14 10:19

Ja mam integrovanu grafiku od intelu a ja chcem nech je ta pamat co najrychlejsia 6gb by mi stacilo a ja potrebujem poriadne rychlu ju poradte mi niaku diky // Spojený príspevok Štv 27.03.14 10:20 Znacka noteb...

 Fórum: Pamäte   Téma: upgrade RAM


Odpovede: 8
Zobrazenia: 402


Mám intel chipset HM76 (up to 1600MHz RAM) a mam v nb

6GB
PC3-12800 (800 MHz)
CAS# Latency (CL) 11 clocks
RAS# to CAS# Delay (tRCD) 11 clocks
RAS# Precharge (tRP) 11 clocks
Cycle Time (tRAS) 28 clocks

mozem si kupit tuto ram?? : http://www.alza.sk/crucial-so-dimm-8gb-ddr3-1866mhz-cl10-ballistix-...

 Fórum: Monitory, televízory a projektory   Téma: Monitory do kanclu, 24"+FHD


Odpovede: 6
Zobrazenia: 494


Ten benq vyzera dobre :)

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: po rozsireni RAM nejde zapnut notebook


Odpovede: 2
Zobrazenia: 442


A časovanie maju tiež rovnake ? mne to robilo na starom pc rovnake ramky ale casovanie bolo inea akonahle som ich dal spolu nezapol som pc :P

 Fórum: Intel   Téma: i5 3350p 3.10GHz - CPU Fan Error


Odpovede: 3
Zobrazenia: 541


skus ho este raz odpojit a zapojit :) a zapojil si ten kablik do CPUFAN ? lebo chladic procesoru sa nezapaja do tej istej diery ako chladic co mas v bedni :)

 Fórum: Ovládače   Téma: ovladace pre DELL 7537


Odpovede: 1
Zobrazenia: 391


Skus ten updater spustit ako správca alebo ho preinstaluj :)

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Ktory notebook (zoznam)


Odpovede: 6
Zobrazenia: 286


Ťažko povedať ako FHD neni na škodu všetky moju dobru grafickú kartu tak neviem ti povedať ale osobne by som nebral ten Asus, radšej jeden z tých dvoch čo majú i5. :)

 Fórum: Windows   Téma: Ako dostanem logo do systemovych informacii v casti system


Odpovede: 4
Zobrazenia: 329


Dakujem :)

 Fórum: Windows   Téma: Ako dostanem logo do systemovych informacii v casti system


Odpovede: 4
Zobrazenia: 329


ja som ho nenasiel ak ho najdes za 5sekund prosim posli mi ho sem :)

 Fórum: Windows   Téma: Ako dostanem logo do systemovych informacii v casti system


Odpovede: 4
Zobrazenia: 329


Ako dostanem sem to logo napr. HP ???

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf-JAVA/Doc/images/861/c01883666.gif

kupil som notebook bez OS a dal som si nan WIN7 a zaujimalo by ma to ako by som to
tam mohol dat takze komentare ako nemas nic lepsie na praci ma nezaujimaju :) Dakujem za odpoved :)
Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 20 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF