| Autor | Správa |
|---|
Fórum: AMD platformy Téma: Akú kúpiť zakladnu dosku na FX6300 |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 879
| |
Fórum: AMD platformy Téma: Akú kúpiť zakladnu dosku na FX6300 |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 879
| |
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Notebook do 300EUR |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 520
| |
Fórum: AMD platformy Téma: Akú kúpiť zakladnu dosku na FX6300 |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 879
| | V akej cenovej kategórii ? na čo budeš používať ten počítač ? zdroj a zvyšok PC máš aký ? |
|
Fórum: AMD Téma: Procesor na 100% |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 2033
| Mohol to byt aj kludne virus ktory sa pri dalsom starte pusti zas ak ti to este ukaze tak napis aky to bol proces  |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Ktory notebook (zoznam) |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 286
| Toto lenovo co tu dal nescafe je paradne toto by som bral  |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: vysoke teploty grafiky |
Odpovede: 13 Zobrazenia: 1027
| Stiahni si program speccy nainstaluj ho a ked bude pc teply otvor ho tam mas suhrn a tam vidis teploty sprav nam screenshot aby sme vedeli co ma aku teplotu ale podla mna to neni nic strasne ked hras tak teploty do takych 60°C su v pohode podla mna  |
|
Fórum: Siete Téma: zdielanie wifi internetu |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 725
| budes potrebovat este jedno Wi-fi do toho prveho pc alebo odkial to bude vysielat alebo ich prepoj cez lan ten 1 a 3 ale ten prvy by musel mat 2xlan port  |
|
Fórum: Pamäte Téma: upgrade RAM |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 402
| Dobre dakujem  |
|
Fórum: Pamäte Téma: upgrade RAM |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 402
| No na vela veci, AutoCAD, web, starsie hry, office, atd
// Spojený príspevok Štv 27.03.14 10:28
ja len chcem vediet ze ked chipset ma napisane ze (up to 1600MHz) ram ze ked by som tam dal 1866MHz ci by to slo ? a videl by som niaky rozdiel ? nie tuto co mam v pc by som predal a nechal si len hentu |
|
Fórum: Pamäte Téma: upgrade RAM |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 402
| ASUS X550CA-XX214 Windows 7 64bit Home premium
// Spojený príspevok Štv 27.03.14 10:19
Ja mam integrovanu grafiku od intelu a ja chcem nech je ta pamat co najrychlejsia 6gb by mi stacilo a ja potrebujem poriadne rychlu ju poradte mi niaku diky // Spojený príspevok Štv 27.03.14 10:20 Znacka noteb... |
|
Fórum: Pamäte Téma: upgrade RAM |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 402
| Mám intel chipset HM76 (up to 1600MHz RAM) a mam v nb
6GB PC3-12800 (800 MHz) CAS# Latency (CL) 11 clocks RAS# to CAS# Delay (tRCD) 11 clocks RAS# Precharge (tRP) 11 clocks Cycle Time (tRAS) 28 clocks
mozem si kupit tuto ram?? : http://www.alza.sk/crucial-so-dimm-8gb-ddr3-1866mhz-cl10-ballistix-... |
|
Fórum: Monitory, televízory a projektory Téma: Monitory do kanclu, 24"+FHD |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 494
| Ten benq vyzera dobre  |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: po rozsireni RAM nejde zapnut notebook |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 442
| A časovanie maju tiež rovnake ? mne to robilo na starom pc rovnake ramky ale casovanie bolo inea akonahle som ich dal spolu nezapol som pc  |
|
Fórum: Intel Téma: i5 3350p 3.10GHz - CPU Fan Error |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 541
| skus ho este raz odpojit a zapojit a zapojil si ten kablik do CPUFAN ? lebo chladic procesoru sa nezapaja do tej istej diery ako chladic co mas v bedni  |
|
Fórum: Ovládače Téma: ovladace pre DELL 7537 |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 391
| Skus ten updater spustit ako správca alebo ho preinstaluj  |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Ktory notebook (zoznam) |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 286
| Ťažko povedať ako FHD neni na škodu všetky moju dobru grafickú kartu tak neviem ti povedať ale osobne by som nebral ten Asus, radšej jeden z tých dvoch čo majú i5.  |
|
Fórum: Windows Téma: Ako dostanem logo do systemovych informacii v casti system |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 329
| Dakujem  |
|
Fórum: Windows Téma: Ako dostanem logo do systemovych informacii v casti system |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 329
| ja som ho nenasiel ak ho najdes za 5sekund prosim posli mi ho sem  |
|
Fórum: Windows Téma: Ako dostanem logo do systemovych informacii v casti system |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 329
| Ako dostanem sem to logo napr. HP ???
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf-JAVA/Doc/images/861/c01883666.gif
kupil som notebook bez OS a dal som si nan WIN7 a zaujimalo by ma to ako by som to tam mohol dat takze komentare ako nemas nic lepsie na praci ma nezaujimaju :) Dakujem za odpoved :) |
|