Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 19 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Test mobilných dvojjadier

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.06.2011 10:04

Jak dlouho trvá nejvýkonnějším smartphonům start systému a který z nich je nejrychlejší?

Hlavne je tu perfektne vidieť aký strašný je displej htc http://goo.gl/K0fVZ







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Test mobilných dvojjadier

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 2246
Témy: 176
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 29.06.2011 8:02

HTC svindluje :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Test mobilných dvojjadier

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 20312
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 29.06.2011 10:02

HTC a strasny displej? dobre si pobavil....
a merat start OS na mobile...maximalna hovadina. Kolko krat za den ho restartujes? zbytocne.
riesis kraviny.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Test mobilných dvojjadier

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.06.2011 10:05

porovnaj si tie displeje keď sú vedla seba, htc vyzerá ako chudobný príbuzný







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Test mobilných dvojjadier

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 29.06.2011 10:27

keby dali rovnaku temu nebol by ten rozdiel taky velky, proste tie dva maju presytenejsie farby to je cele, ale urcite ma jemny displej aj sensation. troska mu uberaju aj horsie pozorovacie uhly (kamera ich nesnima priamo z hora) oproti amoledu v s2 a ips v lg.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.06.2011 11:38

Mne je napríklad úplne jedno, ako dlho sa telefón štartuje. Neveim, prečo by to mala byť kľúčová vlastsnoť.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Test mobilných dvojjadier

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 20312
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 29.06.2011 13:08

david3504 píše:
porovnaj si tie displeje keď sú vedla seba, htc vyzerá ako chudobný príbuzný

ocividne si nepocul o automatickom nastaveni jasu displeja podla okolneho svetla, pravdepodobne to ostatne mobily nemali, alebo to mali vypnute. navyse nic neveme o nastaveni jasu a podobnych ficur u vsetkych tych mobilov tam, takze je zbytocne kydat, ktory z nich ma zly displej. Toto ta malo napadnut hned.

Spartan.Ex
ano, praveze to vobec nieje klucove, lebo mobil vypinas uplne kolko krat...1x za mesiac? je preto nepodstatne to merat. Na testy CPU su ine, lepsie softy ako prave testovat to nejakym bootom OS.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Test mobilných dvojjadier

Registrovaný: 03.05.10
Prihlásený: 01.11.22
Príspevky: 98
Témy: 4
Bydlisko: LM
Príspevok NapísalOffline : 02.07.2011 14:20

shiro a tebe podobny:
Kludne si si mohol všimnuť že je to prvy z x dalších poravnaní týchto troch mobilov a je pochopitelne že prve čo spraviš ked si telefon kupiš tak ho zapneš preto je to I test.
Nie je to test procesorov, ale ako kto dokazal odladit android prave na dvojjadro, a ta odladenosť sa prejavuje aj pri bootovani systemu.
Robite tu vedu že henten a henten vypne mobil 1 za mesiac, niekto to robí každy deň napr. pri vymene simky atď. Proste je to test tak nechapem prečo sa nad tym vzrušujete.

a ešte samozrejme že htc ma o ničom display ked je to SLCD ktory nema take podanie farieb


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Test mobilných dvojjadier

Registrovaný: 01.10.06
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 6562
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 02.07.2011 14:47

Ja vypinam telefon kazdu noc takze takyto test pre mna ma vyznam a vychadza z neho najlepsie HTC lebo baterku vyberem raz za pol roka mozno ale aj samsung to zvladol za slusny cas.

Kazdopadne samsung galaxy S u mna skoncil vydrzi na jedno nabitie cca 10 hodin na slnku je ten display onicom a moze mi byt u zadku ze ake ma podanie farieb ked na nom nic nevidim v tomto je galaxy S2 omnoho lepsi vydrz ma 4-5nasobnu a aj display je citatelnejsi







_________________
PC: Intel Q6600@3,33GHz, MSI GTX 670 OC (TwinFrozr IV), DDR2 1066 A-data 8Gb, Seagate Barracuda 7200.12 2000GB, Kingston 240GB SSD, Gigabyte EP35-DS4, MSI OPTIX G273QF , Logitech G502 Proteus Spectrum
Notebook: Sony VAIO CW Series (VPC-CW1S1E/B) / LENOVO Legion 5 Pro 16ACH6H Stingray White || Mobil: Samsung Galaxy S21 FE || Auto: Audi S5 Sportback
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.07.2011 15:13

tomaskos35 píše:
shiro a tebe podobny:
Kludne si si mohol všimnuť že je to prvy z x dalších poravnaní týchto troch mobilov a je pochopitelne že prve čo spraviš ked si telefon kupiš tak ho zapneš preto je to I test.
Nie je to test procesorov, ale ako kto dokazal odladit android prave na dvojjadro, a ta odladenosť sa prejavuje aj pri bootovani systemu.
Robite tu vedu že henten a henten vypne mobil 1 za mesiac, niekto to robí každy deň napr. pri vymene simky atď. Proste je to test tak nechapem prečo sa nad tym vzrušujete.

a ešte samozrejme že htc ma o ničom display ked je to SLCD ktory nema take podanie farieb

To je blbosť. Nezáleži len od toho, ako je systém doladený. Ide aj o to, aká je veľkosť RAM, aký je samotný procesor výkonný atd, aká je veľkosť užívateľského prostredia daného výrobcu. Takže vôbec to nukazuje aký je telefón výkonný, ako danému človeku poslúži ani nič podobné, a už vôbec nie doladenosť systému. Takže je velmi málo podstatný, a ak by to niekto bral ako kritérium výkonu telefónu, tak by to mohlo byť dokonca mätúce.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.07.2011 15:23

mno neviem ale u mna vydrzi galaxy S aj 3dni, na slnku je displej dobre citatelny :) vypinat mobil na noc je totalna blbost, tak ci tak si vezme za noc max 1% pri zapnutom stave. A v pripade, ked ho cez noc nabijam, tak sa mi vtedy zalohuje obsah fonu, synchronizuju sa mi stiahnute nove podcasty zo serveru, nad ranom nacitaju nove spravy a ked rano vstanem, tak mi telefon usetri hodinu casu, kedze to nemusim robit sam pravidelne kazdy druhy den :)

a ano, htc nema konkurencie schopny display oproti samsungu vid:
http://www.youtube.com/watch?v=u-_5ft7Pntg

ale kazdy ma iny vkus :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Test mobilných dvojjadier

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 02.07.2011 15:30

Jedine co vidim, je ze ten Galaxy nejak rychlo straca signal :rolleyes:

K teme: SAMOLED ma vynikajucu cierne, ale tie farby su proste moc presaturovane, co na vacsinu asi psoobi lepsie. Sam neviem, ktory by som bral viac.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Test mobilných dvojjadier

Registrovaný: 01.10.06
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 6562
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 02.07.2011 15:31

Aj ja som bol prekvapeny ze tak malo vydrzi ten samsung a to sa pritom pouziva len na SMS telefonovanie a maily nic viac. Ci to je taky na nic kus alebo co neviem.

Ked cez noc telefon vypnem tak sa mi nemoze stat ze ma nejaki debilko zobudi co nema ine na robote ako volat rano. Nevypinam to koli setreniu baterky.
Ak by mi mobil zobral hodinu casu len koli tomu ze ho vypnem tak sa vykaslem na taky mobil a zoberem si nokiu 6230i :D.

Ten display na slnku je ale ozaj na nic celkovo vsetky dotykove telefony nemozu superit na slnku s tymi co maju klavesnicu na nich si nahmatam tlacidla a zavolam bez toho aby som musel cumiet na display na ktorom aj tak nic nie je vidiet.

Inak celkovo testovat dvojadrove telefony je zbytocne vsetky maju vykonu na rozdavanie a v 99,9% situaci ani jeden z nich nebude mat problem zvladnut to co od neho uzivatel bude vyzadovat







_________________
PC: Intel Q6600@3,33GHz, MSI GTX 670 OC (TwinFrozr IV), DDR2 1066 A-data 8Gb, Seagate Barracuda 7200.12 2000GB, Kingston 240GB SSD, Gigabyte EP35-DS4, MSI OPTIX G273QF , Logitech G502 Proteus Spectrum
Notebook: Sony VAIO CW Series (VPC-CW1S1E/B) / LENOVO Legion 5 Pro 16ACH6H Stingray White || Mobil: Samsung Galaxy S21 FE || Auto: Audi S5 Sportback
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.07.2011 15:57

MTK píše:
Ked cez noc telefon vypnem tak sa mi nemoze stat ze ma nejaki debilko zobudi co nema ine na robote ako volat rano. Nevypinam to koli setreniu baterky.
Ak by mi mobil zobral hodinu casu len koli tomu ze ho vypnem tak sa vykaslem na taky mobil a zoberem si nokiu 6230i :D.


Asi si ma nepochopil :) Tvoj telefon je cez noc vypnuty, takze to co mne cez noc telefon SAM spravi, ty to musis urobit zanho cez den /stiahnut pesnicky, filmy, zalohovat fon atd./
Mne toto vsetko spravi mobil sam, ked spim. Rano vstanem, mam ho plne nabity, zalohovany a v nom nahrane najnovsie mp3 a pod.
A v noci ma nikto nezobudi, kedze sa mi automaticky od 22:00 do ranneho budika vypnu vsetky zvonenia a rano znova zapnu. + stiahnu maily, rss, twitter.
To vsetko, ked este stale spim :) rano len vezmem mobil a idem spokojne do prace :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Test mobilných dvojjadier

Registrovaný: 03.05.10
Prihlásený: 01.11.22
Príspevky: 98
Témy: 4
Bydlisko: LM
Príspevok NapísalOffline : 02.07.2011 16:03

Spartan.Ex píše:
To je blbosť. Nezáleži len od toho, ako je systém doladený. Ide aj o to, aká je veľkosť RAM, aký je samotný procesor výkonný atd, aká je veľkosť užívateľského prostredia daného výrobcu. Takže vôbec to nukazuje aký je telefón výkonný, ako danému človeku poslúži ani nič podobné, a už vôbec nie doladenosť systému. Takže je velmi málo podstatný, a ak by to niekto bral ako kritérium výkonu telefónu, tak by to mohlo byť dokonca mätúce.


Si robiš srandu alebo to myslíš vážne??

Odladenosť SW a celkovo operačneho systému je alfa a omega a odvíja sa od toho kopa veci. Či už je to otázka stability alebo vyťažovania procesora pri roznych operaciach. Možeš mať darmo aj 10 jadrovy procesor v mobile s taktom aj 2GHz na jadro ale ked nebudeš mať dobre optimalizovane jadro systemu tak ti bude sekať a robiť zmätky, a vysledne sa ti to prejavi aj na výdrži baterie (čim viac strojovych cyklov vykona CPU tym dlkšie ti papa wattiky a skracuje ti výdrž mobilu).


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Test mobilných dvojjadier

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 02.07.2011 16:05

To mas sice pravdu, ale dost pochybujem ze vyrocovia ladia Droida az na takej urovni ... . Ale mozno sa mylim.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Test mobilných dvojjadier

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 20312
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 02.07.2011 16:07

tomaskos35 píše:
shiro a tebe podobny:
Kludne si si mohol všimnuť že je to prvy z x dalších poravnaní týchto troch mobilov a je pochopitelne že prve čo spraviš ked si telefon kupiš tak ho zapneš preto je to I test.

si zabil...99% ludi absolutne netrapi ako dlho to startuje, pretoze ako som pisal, mobil vypinas tak 1x mesacne, niektori ho nevypnu ani raz za pol roka.
tomaskos35 píše:
Nie je to test procesorov, ale ako kto dokazal odladit android prave na dvojjadro, a ta odladenosť sa prejavuje aj pri bootovani systemu.

nepodstatne. kde chodis na tieto blbosti? Odladenost je o pouzivani daneho OS, nie o vypinani zariadenia dookola. Dufam ze vies co znamena slovne spojenie "odladeny system".
tomaskos35 píše:
Robite tu vedu že henten a henten vypne mobil 1 za mesiac, niekto to robí každy deň napr. pri vymene simky atď. Proste je to test tak nechapem prečo sa nad tym vzrušujete.

kolko ludi meni napr. 4x denne SIMku? robis absolutne nestandartnu vec niekolko krat za den, na zaklade ktorej obhajujes svoju pravdu. Rozsirujes po svete blbosti len kvoli tomu, ze si nevies vyriesit dualSIM mobil, pripadne este jeden mobil navyse. 99.9% uzivatelov strci do mobilu SIMku a dalsie 2r ju nevyberie.
tomaskos35 píše:
a ešte samozrejme že htc ma o ničom display ked je to SLCD ktory nema take podanie farieb

porovnavas neporovnatelne. AJ preto je ten kec o shitnom LCD na HTC len drist. jasne ze Amoled alebo SLCD mozu byt lepsie...ale kolko to stoji a ze je to ina technologia, o tom sa uz taktne mlci. Navyse tie fotky kde vidno ze displej na HTC je akokeby zasednuty ci co mozu byt sposobene hned niekolko vecami, ako sme ti tuna uz pisali.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.07.2011 16:07

tomaskos35 píše:
Si robiš srandu alebo to myslíš vážne??

Odladenosť SW a celkovo operačneho systému je alfa a omega a odvíja sa od toho kopa veci. Či už je to otázka stability alebo vyťažovania procesora pri roznych operaciach. Možeš mať darmo aj 10 jadrovy procesor v mobile s taktom aj 2GHz na jadro ale ked nebudeš mať dobre optimalizovane jadro systemu tak ti bude sekať a robiť zmätky, a vysledne sa ti to prejavi aj na výdrži baterie (čim viac strojovych cyklov vykona CPU tym dlkšie ti papa wattiky a skracuje ti výdrž mobilu).

Si robíš srandu, alebo nevieš čítať?
Nájdi, kde som písal, že doladenosť nie je dôležitá. Písal som, že rýchlosť štartu nezáleží len od doladenosti systému, tak nerob múdreho, keď nie si.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Test mobilných dvojjadier

Registrovaný: 03.05.10
Prihlásený: 01.11.22
Príspevky: 98
Témy: 4
Bydlisko: LM
Príspevok NapísalOffline : 02.07.2011 21:26

shiro píše:
si zabil...99% ludi absolutne netrapi ako dlho to startuje, pretoze ako som pisal, mobil vypinas tak 1x mesacne, niektori ho nevypnu ani raz za pol roka.


Nevieš čítať alebo čo? je to prvy test z x dalších ktore teraz prebiehaju tak je pochopitelne že prvy test bude štart telefonov. Čo na tom nie je pochopitelne?

shiro píše:
nepodstatne. kde chodis na tieto blbosti? Odladenost je o pouzivani daneho OS, nie o vypinani zariadenia dookola. Dufam ze vies co znamena slovne spojenie "odladeny system".


Neboj sa viem, ale možeš mam to vysvetliť lebo ty to vieš istotne lepšie.

shiro píše:
kolko ludi meni napr. 4x denne SIMku? robis absolutne nestandartnu vec niekolko krat za den, na zaklade ktorej obhajujes svoju pravdu. Rozsirujes po svete blbosti len kvoli tomu, ze si nevies vyriesit dualSIM mobil, pripadne este jeden mobil navyse. 99.9% uzivatelov strci do mobilu SIMku a dalsie 2r ju nevyberie.


Neviem ako si prišiel na to že prave ja mam takyto problem ja telefon vypnem iba ked mi padne na zem, ale zrejme si daky truhlik. Po dalšie daj mi dualSIM smartphone ktory je na urovni tychto troch mobilov. čo može byť pre teba neštandartne pre niekoho to može byť štandart tak tu nešir osvetu.

shiro píše:
porovnavas neporovnatelne. AJ preto je ten kec o shitnom LCD na HTC len drist. jasne ze Amoled alebo SLCD mozu byt lepsie...ale kolko to stoji a ze je to ina technologia, o tom sa uz taktne mlci. Navyse tie fotky kde vidno ze displej na HTC je akokeby zasednuty ci co mozu byt sposobene hned niekolko vecami, ako sme ti tuna uz pisali.


Neviem čo tu riešiš za blbosti. Najskor píšeš Amoled alebo SLCD a potom o technologiach, hlavne že SLCD vychádza z TFT len je zmenena technologia. SLCD samo o sebe už lepšie nebude, pri každej zmene sa meni nazov. A nikde som nepisal že SLCD je shit ale na amoled sa to nechyta a skus si pozrieť testy displejov ked tym jasom sa tu ohaňaš.

http://www.mobilmania.sk/clanky/velky-suboj-displejov-tft-slcd-a-super-amoled/sc-3-a-1124816/default.aspx


Citácia:
To mas sice pravdu, ale dost pochybujem ze vyrocovia ladia Droida az na takej urovni ... . Ale mozno sa mylim.


Ano v top modeloch výrobcovia velmi dbaju na vyladenie androida aj koli svojim nadstavbam.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 19 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Minirecenzie mobilných telefónov

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Články

42

28565

07.08.2016 22:36

20niceboy20 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Porovnanie mobilných procesorov

v Notebooky a netbooky

1

10903

21.10.2007 15:36

Spirit Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Statistiky mobilnych aplikacii

v Internetový marketing, SEO, reklama

0

452

12.03.2014 13:06

HAE07 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zarabanie na mobilnych reklamach

v Krčma

5

603

26.10.2011 21:37

david3504 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Porovnanie mobilných grafických kariet

v Notebooky a netbooky

2

18220

30.11.2008 20:48

elsofi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Rebríček mobilných grafických kariet

v Ostatné grafické karty

7

3009

30.10.2010 8:41

Icehammer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Schéma: Rušička mobilných telefónov

v Elektronika

16

9694

29.04.2009 15:29

ElNorka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ZOH Vancouver na mobilných telefónoch

v Krčma

4

608

24.02.2010 18:49

adamico Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dobry servis mobilnych telefonov - lacny :D

v Obchody, reklamácie a právo

1

564

30.05.2016 16:22

void Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Používanie mobilných telefónov nespôsobuje rakovinu moz

v Novinky

2

708

08.12.2006 18:35

POM4R4NC Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. LenovoIdeapad 300 a sťahovanie mobilných dát

v Notebooky a netbooky

0

215

23.01.2017 20:00

Katrin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Architektúra mobilných telefónov s dvoma rozličnými CPU

v Novinky

1

560

30.10.2011 21:40

nBXXL Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WIFI ROUTER NA VISE 130 MOBILNYCH ZARIADENI /TABLET /TELEFON /

v Siete

2

299

14.12.2015 20:14

falkom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Wifi nefunguje na mobilných zariadeniach iba na pc

v Bezpečnosť a firewally

1

308

26.06.2014 9:53

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Porovnanie mobilnych gpu vs. desktopove gpu

v Ostatné grafické karty

8

1280

09.04.2011 0:06

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Test

v Ostatné programy

3

694

24.12.2008 16:17

McDog Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra