Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 33 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok NapísalOffline : 07.09.2007 23:48

Sry za debilny nazov temy ale co uz mozete ho upravit :D
Takze urobil som jeden (zatial) design nefunguje tam zatial takmer nic ale ohodnotte tuto stranku: http://fyzika.all4um.net
kludne sa zasmejte


Offline

Užívateľ
Užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 28.06.15
Príspevky: 2278
Témy: 45
Bydlisko: ZA
Príspevok NapísalOffline : 07.09.2007 23:55

sorry ale naco sem davas hodnotit takyto web ked vies ze sa na tom akurat zasmejeme, naprv si riadne nastuduj ako sa to robi a ked s tym budes 100% spokojny daj to sem


Offline

Čestný člen
Čestný člen
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 13.01.07
Prihlásený: 28.05.17
Príspevky: 10032
Témy: 60
Bydlisko: Dorú Araeba...
Príspevok NapísalOffline : 07.09.2007 23:56

:lol: dobre som sa pobavil :lol:
najviac sa mi paci to odpocitavanie do prazdnin. neviem co by sa tam dalo vylepsit. iba cele prekopat.







_________________
PC: ASUS P5B deluxe, Q9400 @ 3.2GHz @ 1.25V, ATi 4670, WD 640GB Samsung 2TB, SB Audigy 2 @ kX drivers, Leadtek DTV 2000H; NB: Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530; Foto: Canon EOS 550D @ Tamron VC 17-50mm F/2.8 & Tamron 55-200 F/4-5.6
Neposkytujem poradenstvo cez ICQ
"You have not lived, until you found something worth dying for"

Ak nieco potrebujete a dlhsie sa neozyvam, skuste IRC
Offline

Užívateľ
Užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.09.2007 0:01

no ja som s tym 100% spokojny :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 15.05.07
Prihlásený: 21.11.15
Príspevky: 63
Témy: 11
Bydlisko: Snina
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2007 8:22

Nj, je to zlé, pozri si nejaké weby zaoberajúce sa dizajnom pre inšpiráciu, tak sa učím aj ja.. Samozrejme, svoj účel to spĺňa, ale chcelo by to fakt niečo krajšie a prehľadnejšie..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 16.05.07
Prihlásený: 01.08.17
Príspevky: 837
Témy: 6
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2007 8:56

no tak zato ta nemozem(z....t), lebo viem ze tento design je o astronomicku dlzku lepsi nez ten kde ponukas sluzby. takze ta len pochvalit ze sa zlepsujes. len tak dalej aj ten php kod sa tam nachadza.
len countdown script je asi tak na tri (A4)strany. a zober mys kurzorom stlac napriklad na pole z menu nad textom drz mys a potiahni dole, uvidis ze sa ti to zasekne napravo a neprepne to.
+ale za toto ta musi kazdy nenavidiet----pozri si to v InternetExploreri.(najpouzivanejsi prehliadac)a optimalizuj to







_________________
getch();?{readkey;?} na konci? !A naco! Riesenie je (Alt+F5)
99% pochopí a shaggy je druhá kategória
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2007 9:15

To som teraz mienis davat kazdy skaredy web ktory ti napadne ? Drako pozri sa nato z ineho pohladu, keby si natu stranku prisiel, zaujala by ta ? Pozri sa na moderne weby ako sme.sk, azet.sk alebo napr. craftcom.net a porovnaj si to, pripadne sa inspiruj.
Ako jednu z velkych chyb vidim nechutne kocakate pismo


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.02.07
Prihlásený: 16.02.16
Príspevky: 876
Témy: 144
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2007 9:43

Tie fonty pouzivas na kazdy web rovnake ? A je to na ... :shit:

A radsej na tom tvojom webe kde ponukas svoje sluzby zrus grafiku. ved tie loga co som videl je najeke pozadie a do toho capnute obrazky a font. nic viac ---- Moj nazor


Offline

Správca fóra
Správca fóra
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2007 10:29

nj, pre MSIE by si to fakt mohol optimalizovat, mas to v nom dost dozhadzane...font dost velky, ale pre horsie vidiacich je to plus...Monotype Corsiva radsej nepouzivaj...nikdy nevies, kto ho ma nainstalovany a kto nie...

myslim, ze to je o nieco lepsie, ako tvoja stranka, ktoru si tu predviedol uz davnejsie...

ale inak, v pravom paneli s menu, skus to modre pozadie presunut pod jednotlive celky - nadpisy kategorii (optika,akustika,astonomia,...) a vyhodit ho spod jednotlivych poloziek (odraz svetla,rozklad svetla,testy,...), mozno by to vypadalo lepsie...pouzivas velmi kriklave farby, moc to taha oci...

ale toto ma zaujalo: Náhoná práca :) vyznie to celkom vtipne, ale kedze je to nadpis, oprav si ten preklep...

dalsie plus vidim v pouziti php, ale kedze je tato tema o webdizajne, ma len malu vahu...
ale aj efekt s menu je dobry (v ramci moznosti) ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.05.07
Prihlásený: 17.09.07
Príspevky: 207
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2007 10:54

Dalši shit :lol: ,maš to blbo rozmiestnene , a grafika to je grafika? sa mi nezdá to vypada ako keby si to robil v Painte sry , za vyrazi :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2007 20:47

Drako, čo keby si sa už konečne poriadne naučil CSS a nezaťažoval svoje stránky zbytočnosťami vo flashi, či JS. A chcelo by to opustiť klasickú schému header - left - main - right - footer, opustiť dvojité scrollovanie, fádne farby a nevhodné písmo. Veľký progres oproti iným tvojim prácam nevidím.







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2007 21:01

Aj v FF to teraz vyzera dobre, vidiet ze optimalizujes :)

http://numline1.ihrisko.org/upload_2/sc ... oard01.jpg


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.01.07
Prihlásený: 29.03.20
Príspevky: 660
Témy: 53
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2007 12:16

Ježiši, ten banner ma pobavil: Profesionálny webdesing za najnižšie ceny :-D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.09.2007 16:48

p360t píše:
Drako, čo keby si sa už konečne poriadne naučil CSS a nezaťažoval svoje stránky zbytočnosťami vo flashi, či JS. A chcelo by to opustiť klasickú schému header - left - main - right - footer,
co myslis tymy zbytocnostami? na co narazas tym ze sa mam poriadne naucit css? a aku schemu by si navroval ty? snad mi nechces povedat ze mam dat logo na koniec strannky kto to urobil na zaciatok a cely obsah niekde uplne mimo
Numline1 píše:
Aj v FF to teraz vyzera dobre, vidiet ze optimalizujes

http://numline1.ihrisko.org/upload_2/sc ... oard01.jpg


neviem ako sa to mohlo stat :cry: kod mam takyto a neviem kde je chyba pls help
Kód:
div.mainbox
   {
    border: 8px solid grey;
    margin: auto;
    width: 908px;
    height: 715px; 
   }
div.novinky
   {
    width: 200px;
    border: 2px solid #f90;
    float: left;
    height: 697px;
    text-align: center;
   }   
div.menu
   {
    width: 200px;
    border: 2px solid #f90;
    float: right;
    height: 697px;
    text-align: center;
   }   
div.head
   {
    margin: auto;
    width: 500px;
    height: 150px;
   }
div.main
   {
    width: 490px;
    margin: auto;
    background: black;
    color: white;
    height: 540px;
    padding: 5px;
    overflow: auto;
   }
div.foot
   {
    height: 15px;
    width: 908px;
    background-image: url(img/footbg.png);
    text-align: center;
    font-size: 10px;
   }


Offline

Užívateľ
Užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 16.05.07
Prihlásený: 01.08.17
Príspevky: 837
Témy: 6
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2007 17:11

mne to vo firefoxe ide normalne len v IE to blbne a teraz to zacalo vypisovat chybu 403(pristupove prava). a teraz si toto zapamataj ked chces robit v css tak si tam musis dat
Kód:
xhtml doctype
a je jasne ze mas to logo dole ked si ho tak umiestnil. si pozri kod.







_________________
getch();?{readkey;?} na konci? !A naco! Riesenie je (Alt+F5)
99% pochopí a shaggy je druhá kategória
Offline

Užívateľ
Užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.09.2007 17:31

preco tam musi byt xhtml doctype vet ja tvorim v html a xhtml tam nemam nic logo neje dole, iba na ie a to je zlym rozmiestnenim ale to este poriesim (ked mi pojde js na ie) a myslim ze si to trochu nepochopil pisem ze aku by p360t dal ssblonu, ci taku ze logo dole a kto to vytvoril hore...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2007 17:33

Zbytočnosti: minule to boli flashové hodiny, teraz JS odpočítavanie do prázdnin... Poriadnym naučením CSS myslím správne zobrazovanie v rôznych prehliadačoch (napr mne v Opere to blbe, iní píšu, že aj v IE...), no a keď si nevieš nájsť niekde iný ako trojstĺpcový layout, tak to s tebou nevyzerá na profesionálny webdesign... Minule som bol zhovievaveší, pretože som si myslel, že sa zlepšíš. Ale nezlepšil si sa, v podstate je to rovnako nepozerateľná stránka.







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.09.2007 18:01

predchadzajuci layout bol dvojstlpcovy s headerom nad tymi dvoma to odpocitavanie do prazdnin sa podla mna na stranku zaoberajucou sa fyzikou (ked tam navyse pise ze v uvode su informacie o skole vseobecne) aj celkom hodi a mimochodom neviem preco ale kazdy znami (aj ked ma nema 2x v laske) mi povedal ze je to dobra stranka (mozno to byude tym ze sa do toho nevyzna) ale tu na fore mi stale zdrbete tak potom neviem mozno ze pc "maniaci" a odbornici maju iny vkus na web ako obycajne "lamy"

p.s.: nechcel som nikoho urazit


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2007 20:17

Ach jaj... Drako, určite si aspoň raz videl súťaž s takým romantickým názvom "Slovensko hľadá superstar". V tejto súťaži je neskutočné množstvo ľudí, ktorí sú ostatným neuveriteľne nasmiech, avšak sami si to neuvedomujú a zostávajú v presvedčení o vysokej kvalite vlastného spevu (veď im predsa mamka, babka, strýko a frajer/ka stále tvrdia, ako krásne spievajú) a z vlastného neúspechu obviňujú napr. Paľa Haberu (veď on je taký debil a navyše vôbec nevie spievať).

Vnímaš tú paralelu medzi Superstar a tvojou tvorbou? Namiesto zlepšenia hľadáš výhovorky. Namiesto nejakej vlastnej iniciatívy sa pýtaš ostatných, ako by to spravili. Pritom existuje toľko webdizajnových galérii (často aj s možnosťou stiahnuť si šablónu a tak ju analyzovať a pochopiť).

Tento tvoj počin obsahuje zjavné a závažné chyby, napriek tomu ho zubami-nechtami obhajuješ.

Už len keby si si pozrel http://www.csszengarden.com/ alebo http://www.google.com/search?num=50&hl= ... %C5%A5&lr= prečítal nejakú schopnú literatúru alebo tutoriály a prišiel hoci aj s určitej miery kópiou, ale kvalitnou kópiou, bolo by to lepšie. Veď aj Picasso začínal tak, že kopíroval práce svojho otca.

Ak sa nepohneš z miesta, nič iné ako kritiku nečakaj.







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.09.2007 20:45

layout: neobhajujem, iba ta opravujem :)
odpocitavanie: na tuto stranku sa hodi, ale tot je pravda ze to obhajujem ale nechapem co sa ti nepaci

nevravim ze ste debili, vravim ze mate iny vkus ako ti ludia, pre ktorych su moje stranky urcene a ako si povedal ze vsetci znami a rodina hovoria ze je to dobre ale mne to povedali kamarati aj ludia ktory ma obcas dost neznasaju ale ok im sa to paci a pre nich je to urcene takze som dosiahol co som chcel a to je uspech


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2007 20:50

No dobre, veď aj speváci sú ako Robo Kazík a aj ako Robbie Williams... Keď ti stačí táto úroveň, tak niet o čom diskutovať a ani si sem tú stránku nemusel dávať.







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.09.2007 21:30

to napadlo aj mna hned po prvych dvoch odpovediach ale co uz :D asi by te toto tu aj mohli cele zmazat


Offline

Užívateľ
Užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 08.10.2007 22:05

Co ja viem, takejto stranke daj jednoduchy design, nech nerusi, a hlavne ju napln a rad sa na nu budem vracat.. je to stranka o obsahu, nie o vzhlade ;)







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.10.2007 22:46

no ja vem ze je o obsahu naplnat ju budu najmä moji spoluziaci, ktorych prace sem poputuju ale ak mas nieco alebo niekto z vas tak mi moze poslat, ci uz prezentaciu alebo referat, budem vdacny na adreesu fyzika@all4um.net a ten design je to urcne najmä mojim spoluziakom a tym sa to paci a navyse mne sa uz nechce to cele robit odznovu no co uz asi to ostane take ake to je :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 18.10.2007 14:33

no ja budem napodiv hodnotiť pozitívne ale ešte pred tým som 9-tak a tvoja stránka je nič-moc (nebudeme predsa nadávať - sme ľudia).
Tearz k podstate:
1, KONEČNE NEJAKÉ zlepšenie; stále to vyzerá hrozne ale zlepšil si sa
2, použil si photoshop máš +; aj keď si ho zlé použil a zbytočne ale použil si
4, normálne farby tlačítok, síce také butony sú oničom kvádre naukladané za sebou s čiernou medzerou, ale farby sú ok
5, použil si 2 fonty naraz, máš +; aj keď sú obidva hnusné a neladia máš +
6, použil si CSS, síce to vyzerá divne (2 biele obdĺžniky po stranách[OPERA, INTERNET]) ale použil si
7, počítanie do prázdnin - podľa mňa jediná PODSTATNÁ VEC na stránke, už len kvôli tejte informácií sa oplatilo zakladať stránku (myslím vážne) máš +; bohužial nejaký blbý čas (rátaš Vianoce?, nokiec novebra) prepočítal si sa myslím o 30 dní;
-----------------
ako som spomýnal stránka je nahovno ale zlepšil si, sa máš +

PS:// tá najnižia cena je 0,-Sk ??


Offline

Užívateľ
Užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 16.01.07
Prihlásený: 22.07.08
Príspevky: 304
Témy: 33
Príspevok NapísalOffline : 18.10.2007 14:50

Tominator píše:
no ja budem napodiv hodnotiť pozitívne ale ešte pred tým som 9-tak a tvoja stránka je nič-moc (nebudeme predsa nadávať - sme ľudia).
Tearz k podstate:
1, KONEČNE NEJAKÉ zlepšenie; stále to vyzerá hrozne ale zlepšil si sa
2, použil si photoshop máš +; aj keď si ho zlé použil a zbytočne ale použil si
4, normálne farby tlačítok, síce také butony sú oničom kvádre naukladané za sebou s čiernou medzerou, ale farby sú ok
5, použil si 2 fonty naraz, máš +; aj keď sú obidva hnusné a neladia máš +
6, použil si CSS, síce to vyzerá divne (2 biele obdĺžniky po stranách[OPERA, INTERNET]) ale použil si
7, počítanie do prázdnin - podľa mňa jediná PODSTATNÁ VEC na stránke, už len kvôli tejte informácií sa oplatilo zakladať stránku (myslím vážne) máš +; bohužial nejaký blbý čas (rátaš Vianoce?, nokiec novebra) prepočítal si sa myslím o 30 dní;
-----------------
ako som spomýnal stránka je nahovno ale zlepšil si, sa máš +

PS:// tá najnižia cena je 0,-Sk ??

:lol: :-D Som sa skoro ušúlal ale máš pravdu :) Ale ten banner "Profesionálny webdesing za najnižšie ceny" ma dostal x-D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 16.05.07
Prihlásený: 01.08.17
Príspevky: 837
Témy: 6
Príspevok NapísalOffline : 18.10.2007 14:56

pitrik1 píše:
:lol: :-D Som sa skoro ušúlal ale máš pravdu :) Ale ten banner "Profesionálny webdesing za najnižšie ceny" ma dostal x-D
a co z toho ?profesionalny design? alebo ?za najnizsie ceny?







_________________
getch();?{readkey;?} na konci? !A naco! Riesenie je (Alt+F5)
99% pochopí a shaggy je druhá kategória
Offline

Užívateľ
Užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 16.01.07
Prihlásený: 22.07.08
Príspevky: 304
Témy: 33
Príspevok NapísalOffline : 18.10.2007 14:58

juho píše:
a co z toho ?profesionalny design? alebo ?za najnizsie ceny?

<ot> no skôr ten profesionálny :) viem, že ja by som sa nemal ozývať ale videl som pár ozajstných profesionálov a to už je iná káva </ot> :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 18.10.2007 15:35

ale no zas celý VÝROK je v pohode -> profesionálny design za najnižšie ceny;
ale keď to zoberieme prakticky tak profesionálny design asi ťažko a najnižšie ceny z toho vyplývajú resp. mali by byť nulové


Offline

Užívateľ
Užívateľ
takze podte ma zdrbat :)

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok Napísal autor témyOffline : 18.10.2007 15:42

no najnizsie sa mysli vacsinou ako medzi konkurenciou ale neva tie biele obdlzniki su google ads ale nejak mi nechcu zobrazit reklamy :(


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 33 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. takze aku ???

v ATI/AMD grafické karty

19

973

01.12.2007 20:49

Miky99 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. takze: FICO+MECIAR+SLOTA

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

80

7522

28.09.2006 17:13

Rammstein16 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Takze opat raz ASUS GF 8800 GTX

v nVidia grafické karty

10

955

11.03.2008 12:09

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. c&c TW podte hrat

v Počítačové hry

0

422

17.07.2009 11:56

petess Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Takze nielen MS znasilnuje, GOOGLE sa rad pridava... :(

v Ostatné programy

14

697

07.05.2015 0:59

spc Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. stary modem asi odchadza takze novy (Microcom AD 2622)

v Siete

0

397

17.07.2008 10:04

Didaktik_Si Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra