Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 20 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
T-DEB*L A MOJ PROLEM S TOUTO FIRMOU

Registrovaný: 21.03.06
Prihlásený: 03.02.24
Príspevky: 931
Témy: 95
Príspevok NapísalOffline : 04.04.2008 18:06

mam poblem s tdeb*lom....
po najekych cca 6-7 rokoch pouzivania ich sluzieb a bezproblemoveho platenia,som zabudol zaplatit jednu fakturu.
poslali mi najskor sms,klasika.
mal som toho vela a zabudol som na to......az mi v stredu prisla sms,ze nech poslem FAXOM doklad o zaplateni,inak mi obmedzia sluzbu na primanie sms a hovorov.
v tej chvily som isiel na netbanking a zaplatil som to.hned na druhy den som mal vsak telefon blokovany len na prijem.
zevraj to banka este neprijala,a ze odblokovanie budem mat vo fakture,asi 1000 sk.nevedia presne.

co mam robit?
urcite sa stava,ze clovek na nieco zabudne.
ale po 6-7 rokoch si este takto nechutne zarabat.....este ze mi v lete konci zmluva.palim prec od takejto firmy,citim sa ozaj svetovo.
to si mozem aj ja uctovat od nich 1000sk,ked nedorucia nejaku surnu sms,alebo potrebujem nutne volat,ci ist na zakaznicku linku,no nemozem....?

rozmyslam nad staznostou.
ma zmysel? (asi nie co...)
ako sa to da este riesit?
da sa zrusit zmluva?do konca asi 4 mesiace.....

vazne nemam najmensiu chut platit tento spinavy poplatok.
poobede poslu upozornenie ze chcu poslat faxom doklad,a potom na druhy den hned bloknutie telefonu.
(a co ak niekto nema fax?.....to je bezne takto zarabat).....







_________________
Doplnim vecer
Offline

Užívateľ
Užívateľ
T-DEB*L A MOJ PROLEM S TOUTO FIRMOU

Registrovaný: 02.09.07
Prihlásený: 19.01.20
Príspevky: 6373
Témy: 298
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 04.04.2008 18:12

no neviem, ako t-combile, ale orange mi posle asi 3 SMS o tom ze mam zaplatit, potom esemesku ze mi obmedzia sluzby, a ked to otec zaplati tak je pohoda...na druhy den to nabehne







_________________
NTB: Dell Vostro 5470 - Core i5-4200U, GT 740M, 8GB DDR3-1600, Crucial MX100 256GB, 14" 1366x768
Audio: KRK RoKit 5 G2 White, Lexicon Alpha, M-Audio Axiom 25 MKII, AKG Y55
Phone: Samsung Galaxy S8
Vozenie: Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm 110kW - DPF/EGR/SWIRL OFF, BOSE SOUND
Offline

Čestný člen
Čestný člen
T-DEB*L A MOJ PROLEM S TOUTO FIRMOU

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 04.04.2008 18:16

Len pekne do nich a choď sa sťažovať priamo do predajne. Nenapísali ti predsa že dokedy máš poslať ten doklad o zaplatení, takže ťa vôbec nemusí zaujímať či to banka spracovala alebo nie. Zaplatil si to tak čo. :jaw:







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
T-DEB*L A MOJ PROLEM S TOUTO FIRMOU

Registrovaný: 21.03.06
Prihlásený: 03.02.24
Príspevky: 931
Témy: 95
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.04.2008 18:47

ano,teraz v stredu za februar.....(splatnost faktury bola dop 5.3.2008)
ale to mi neobmedzili v predajni,kazdopadne to tak nenecham.....

neviete ako to je zmluvne?
nie vypovedanie,ale zrusenie zmluvy......
niekedy to bolo 10 000 ci tak nejako,ale asi nie 4 mesiace pred vyprsanim 2 rokoch predlzenia zmluvy nie...?

inak poslali jednu pripomienkovu sms asi v polke marca(splatnost faktury bola dop 5.3.2008),a potom az vcera ta druha sms ohladom toho poslania na fax......

akoze dost ma to nasra*o....ja som bol uz dlhsie rozhodnuty,ze prejdem na prepaid od o2,toto ma len utvrdilo v tomto kroku.
po 6 rokoch ziadne benefity,len problemy a nic ine.....ani pero som nedostal..... :lol:

no uvidime kolko mi pride najblizsia faktura,potom to budem riesit staznostou.......a ked neuspejem,poradim sa s kamosovim kamosom.je advokat ci pravnik ci co.....







_________________
Doplnim vecer
Offline

Užívateľ
Užívateľ
T-DEB*L A MOJ PROLEM S TOUTO FIRMOU

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 04.04.2008 20:01

Orange to mal tak, ze 10 000 si platil hoci aj 2dni pred ukocenim zmluvy.







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
T-DEB*L A MOJ PROLEM S TOUTO FIRMOU

Registrovaný: 02.03.08
Prihlásený: 11.12.08
Príspevky: 238
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 04.04.2008 20:21

no akurat som sa o tom bavil s kamosom co ma t-mobile a on mal tieto upomienky uz viackrat aj prave teraz je obmedzeny len na prichadzajuce hovory :-D a vraj sa za to neplati nic. platis len v tom pripade ze ta odpoja uplne a platis za znovuzapojenie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
T-DEB*L A MOJ PROLEM S TOUTO FIRMOU

Registrovaný: 21.03.06
Prihlásený: 03.02.24
Príspevky: 931
Témy: 95
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.04.2008 20:38

tak to si mi dal trosku nadej.....uvidime.....dnes aj vcera mi trebalo niekolkokrat volat,no mohol som siediet len jak taky cct...... :(
a uvidim,ci to pojde aspon v pondelok.....







_________________
Doplnim vecer
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 04.04.2008 20:52

Zmluva ti konci o niekolko mesiacov, nijak raz sa to predcasne zrusit neda. A ked ti skonci musis si poziadat o ukoncenie, a to ukoncenie trva asi mesiac, ked to chces mat behom par dni tiez si treba zaplatit par stovak ked sa nemylim. Tiez sme mali s nimi problemi. Kamarat mal tiez problem tak volal az hlavnemu sefovi do Blavy. Treba si ich podat, stazuj sa kde sa len da, volaj ich sefovi a podobne, hadaj sa s nimi a mozno dosiahnes odblokovanie telefonu. Je to smutne ako musia ozobravat ludi :roll:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
T-DEB*L A MOJ PROLEM S TOUTO FIRMOU

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 10.01.17
Príspevky: 1129
Témy: 41
Príspevok NapísalOffline : 04.04.2008 21:58

Lub0$ píše:
Zmluva ti konci o niekolko mesiacov, nijak raz sa to predcasne zrusit neda. A ked ti skonci musis si poziadat o ukoncenie, a to ukoncenie trva asi mesiac, ked to chces mat behom par dni tiez si treba zaplatit par stovak ked sa nemylim. Tiez sme mali s nimi problemi. Kamarat mal tiez problem tak volal az hlavnemu sefovi do Blavy. Treba si ich podat, stazuj sa kde sa len da, volaj ich sefovi a podobne, hadaj sa s nimi a mozno dosiahnes odblokovanie telefonu. Je to smutne ako musia ozobravat ludi :roll:


1. Zmluva sa da predcasne zrusit za iste penale. 4 000 SKK, mozno aj viac.
2. Ano, mylis sa. Ukoncenie urcite netrva mesiac a uz duplom si nemas za co priplacat. Dojdes do predajne, povies, ze svoju viazanost uz predlzit nechces. Pracovnicka to spracuje a behom pol hodinky (mozno aj menej) odides z predajne s usmevom na tvari (v pripade, ze vsetko klaplo a pracovnicka Ta nenastvala).
3. Pochybujem, ze Tvoj, vtedy, odhadujem, 13 - 14 rocny, kamarat volal rovno sefovi T - Mobileu. Sefovia nadnarodnych spolocnosti nedavaju svoje (sukromne ani sluzobne) tel. c. verejnosti. Vsetko vybavuju radovi pracovnici, pravnici... Z toho vyplyva jedine - kamarat klamal a zasluzi si po ustach za taku nehanebnu urazku zdraveho ludskeho rozumu.
4. Hadaj sa s nim a dosiahnes akurat tak to, ze Ti v pripade sudnych tahanic, kt. by si s velkou pravdepodobnostou prehral (ak nie si dobre zazobany), dali platit sudne trovy.

Co by som spravil: Dosiel by som do predajne s telefonom, dokladom o zaplateni faktury aj s peciatkou pobocky prislusnej banky a podpisom pracovnicky a fakturou.
S maximalnym kludom a slusne by som pracovnicke vysvetlil problem, predlozil kopiu dokladu o zaplateni, kopiu faktury a SMS.
Na zaklade tychto nezvratnych a hmatatelnych dokazov by sama musela uznat, ze pochybila. Ak by tak neurobila, prevadzkar/-ka urcite ano.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 04.04.2008 22:20

Mastros píše:
1. Zmluva sa da predcasne zrusit za iste penale. 4 000 SKK, mozno aj viac.
2. Ano, mylis sa. Ukoncenie urcite netrva mesiac a uz duplom si nemas za co priplacat. Dojdes do predajne, povies, ze svoju viazanost uz predlzit nechces. Pracovnicka to spracuje a behom pol hodinky (mozno aj menej) odides z predajne s usmevom na tvari (v pripade, ze vsetko klaplo a pracovnicka Ta nenastvala).
3. Pochybujem, ze Tvoj, vtedy, odhadujem, 13 - 14 rocny, kamarat volal rovno sefovi T - Mobileu. Sefovia nadnarodnych spolocnosti nedavaju svoje (sukromne ani sluzobne) tel. c. verejnosti. Vsetko vybavuju radovi pracovnici, pravnici... Z toho vyplyva jedine - kamarat klamal a zasluzi si po ustach za taku nehanebnu urazku zdraveho ludskeho rozumu.
4. Hadaj sa s nim a dosiahnes akurat tak to, ze Ti v pripade sudnych tahanic, kt. by si s velkou pravdepodobnostou prehral (ak nie si dobre zazobany), dali platit sudne trovy.


Takze, moj otec potreboval zrusit pausal (po ukonceni zmluvy) do tyzdna, lebo sme sa stahovali do UK a nemal to kto platit. Prisiel do predajne, povedal co chce atd. Teta predavacka mu povedala, ze vypovedna lehota trva asi 1 alebo 2 mesiace a pocas tej doby ti ten pausal stale plati a tym padom si zanho musis stale platit. To mu prave nevyhovovalo, lebo ako som uz spominal, nemal to kto zaplatit. Tak ziadal, ci sa to neda hned, odpoved bola, ano samozrejme, ze sa da, asi do 3 dni ale musite si to zaplatit. Co bolo tych par stovak, proste ked to je surne tak to nebolo nic strasne.


A nie nie, ten kamarat neni tvoj rovesnik. Bolo to asi pred 1 alebo 2 rokmi a vtedy mal 18, zodpovedny, rozumny clovek, ktory nikdy neklame a plne mu veri ma doverujem. Ano volal hlavnemu sefovi, je pravda ze prevolal dost, kym sa tam prevolal, ale cez sefa podal staznost na pracovnika, ktory donutil jeho 14 rocnu podpisat zmluvu na 2 roky!!!
A samozrejme vsetci vieme, ze zmluvu moze podpisat osoba starsia ako 18 rokov a to s obcianskym preukazom atd...

A ktomu 4. bodu ti poviem asi to, ze kym nikto neotvori hubu (sprepacenim) tak si tie velke firmy budu dovolovat na kazdeho. Co by si vyriesil tym, ze im to poslusne zablatis tych 1000sk za odblokovanie a uznas ze to bola tvoja chyba? Nic len dalsie ojebabravanie. :roll:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
T-DEB*L A MOJ PROLEM S TOUTO FIRMOU

Registrovaný: 21.03.06
Prihlásený: 03.02.24
Príspevky: 931
Témy: 95
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.04.2008 22:44

urcite ked pride nejaka suma vo fakture za "odblokovanie",tak najskor pojdem slusne,ak to nepojde,pride na rad staznost......a uvidime,co dalej :D
za "jedno stlacenie tlacitka" pri odblokovani(ktore hned na druhy den zapli,aj ked to uz bolo zaplatene v den,ked dosla sms) sa mi zda liter neprimerane vela....







_________________
Doplnim vecer
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 04.04.2008 22:52

sorry mam chybu v mojom prispevku, mam tam napisane 4000sk a ma to byt len 1000sk prosim opravte mi to. dakujem a ospravedlnujem sa.

//Shark: Hotovo


Offline

Užívateľ
Užívateľ
T-DEB*L A MOJ PROLEM S TOUTO FIRMOU

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 10.01.17
Príspevky: 1129
Témy: 41
Príspevok NapísalOffline : 04.04.2008 23:10

Lub0$ píše:
Takze, moj otec potreboval zrusit pausal (po ukonceni zmluvy) do tyzdna, lebo sme sa stahovali do UK a nemal to kto platit. Prisiel do predajne, povedal co chce atd. Teta predavacka mu povedala, ze vypovedna lehota trva asi 1 alebo 2 mesiace a pocas tej doby ti ten pausal stale plati a tym padom si zanho musis stale platit. To mu prave nevyhovovalo, lebo ako som uz spominal, nemal to kto zaplatit. Tak ziadal, ci sa to neda hned, odpoved bola, ano samozrejme, ze sa da, asi do 3 dni ale musite si to zaplatit. Co bolo tych par stovak, proste ked to je surne tak to nebolo nic strasne.


A nie nie, ten kamarat neni tvoj rovesnik. Bolo to asi pred 1 alebo 2 rokmi a vtedy mal 18, zodpovedny, rozumny clovek, ktory nikdy neklame a plne mu veri ma doverujem. Ano volal hlavnemu sefovi, je pravda ze prevolal dost, kym sa tam prevolal, ale cez sefa podal staznost na pracovnika, ktory donutil jeho 14 rocnu podpisat zmluvu na 2 roky!!!
A samozrejme vsetci vieme, ze zmluvu moze podpisat osoba starsia ako 18 rokov a to s obcianskym preukazom atd...

A ktomu 4. bodu ti poviem asi to, ze kym nikto neotvori hubu (sprepacenim) tak si tie velke firmy budu dovolovat na kazdeho. Co by si vyriesil tym, ze im to poslusne zablatis tych 4000sk za odblokovanie a uznas ze to bola tvoja chyba? Nic len dalsie ojebabravanie. :roll:


Tak mi potom T - Mobile pride cudny s jeho praktikami rusenia viazanosti...

Nie, nie je ani moj, ani Tvoj rovesnik. Teda nie je nas.
Ale stale mi nejde do hlavy, ako ho mohol PRACOVNIK DONUTIT PODPISAT zmluvu. Niecim sa mu vyhrazal alebo co?

Tym, ze by som im poslusne zaplatil by som ustril mnohonasobne viac penazi za sudne tahanice. Avsak nemusim uznat, ze to bola MOJA chyba.
Je len prejav rozumu, ze tu tisicku um d*bnem na stol, nech sa s nou udavia.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 04.04.2008 23:20

Pre niekoho je aj 1000sk vela ;)
No najradsej by som tou tisickou obalil nejaky kamen a ten kamen hodil do predajne cez okno.


btw.//ano na ulici chodili pracovnici a ponukali pausaly, no a zastavili 14 rozne dievca, ktoremu to ukecali a poziadali o podpis, proste to bolo 14 ked nie 13 rocne preplasene dievca, ktore hned prislo domov s placom, co sa stalo.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
T-DEB*L A MOJ PROLEM S TOUTO FIRMOU

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 10.01.17
Príspevky: 1129
Témy: 41
Príspevok NapísalOffline : 04.04.2008 23:31

Ale 1000 je stale menej ako 10 000 ci viac... A ked T - Mobile pracovnici osluvuju pubisov na ulici, svedci to o ich neprofesionalite. Ktovie, ci sa da pre take nieco vzniest zaloba... keby ju tak podala konkurencia. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
T-DEB*L A MOJ PROLEM S TOUTO FIRMOU

Registrovaný: 21.03.06
Prihlásený: 03.02.24
Príspevky: 931
Témy: 95
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.04.2008 16:49

ano,ale preco by som mal platit 1000,ked v ten den,ked prisla ta sms(o 15.00!),a zaplatil som okolo 16tej v ten den.....
je normalne,aby prisla sms o 15tej,a hned na druhy den uz bol fon bloknuty?
to ma mat kazdy doma fax?







_________________
Doplnim vecer
Offline

Čestný člen
Čestný člen
T-DEB*L A MOJ PROLEM S TOUTO FIRMOU

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 05.04.2008 16:55

Nič im neplať, pekne choď do nejakej predajne čo máš najbližšie a tam im to ráznym tónom vysvetli. Uvidíš že ešte dostaneš aj nejaký bonus za to ak u nich ostaneš aj po tom ako ti má vypršať zmluva :D







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 05.04.2008 18:03

ScorpionSX píše:
Nič im neplať, pekne choď do nejakej predajne čo máš najbližšie a tam im to ráznym tónom vysvetli. Uvidíš že ešte dostaneš aj nejaký bonus za to ak u nich ostaneš aj po tom ako ti má vypršať zmluva :D

A ked nepomoze decentne razny hlas tak sa uvolni a odviaz sa, nandaj im to! :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
T-DEB*L A MOJ PROLEM S TOUTO FIRMOU

Registrovaný: 02.03.08
Prihlásený: 11.12.08
Príspevky: 238
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 05.04.2008 19:54

omg co tu furt riesite. nic nebudes platit. plati sa len pri znovupripojeni pokial ta vypnu uplne. kedze teba len obmedzili na prichadzajuce hovory tak sa nic nedeje, jednoducho len zaplatis tie faktury co mas a ides dalej.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
T-DEB*L A MOJ PROLEM S TOUTO FIRMOU

Registrovaný: 21.03.06
Prihlásený: 03.02.24
Príspevky: 931
Témy: 95
Príspevok Napísal autor témyOffline : 05.04.2008 22:33

ano,ked to aj tak bude.....ale platil som v stredu,a od stvrtku nemozem volat.....to bude 4 dni,pokial to aj v pondelok zapnu......kruci este by mi oni mali dat nejaky bonus.... :P







_________________
Doplnim vecer
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 20 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. M+M-COMPUTERS...mate niekto skusenosti s touto firmou

v Obchody, reklamácie a právo

4

1393

20.01.2011 13:43

M0f0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Znaky-č ť ľ

v Redakčné systémy

4

757

23.10.2006 15:29

jaji Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. zla diakritika - nejdu pismena l a t

v Operačné systémy Unix a Linux

9

879

11.08.2007 11:38

javo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. S.T.A.L.K.E.R

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Počítačové hry

40

3215

04.05.2010 14:57

dom34 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. phpbb2: nezobrazuje č ť ď a ľ

v Redakčné systémy

7

861

16.07.2007 19:56

Flety Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. S.T.A.L.K.E.R. 2

v Počítačové hry

7

581

03.05.2023 12:55

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. K: ThinkPad 14" seria L,T .. v zaruke

v Kúpim

1

235

23.08.2013 11:14

Andre Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. S.T.A.L.K.E.R Clear sky

v Počítačové hry

12

882

27.09.2008 14:29

michal1313 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. S.T.A.L.K.E.R. Konecne je tu

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Počítačové hry

50

3217

11.06.2007 22:15

Harlequin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl Cestina

v Počítačové hry

0

782

08.04.2012 15:16

achiles142 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. S.T.A.L.K.E.R. Clear sky cz edícia

v Informujem sa

0

325

10.04.2021 10:59

Marweys Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky, Alone in the Dark

v Počítačové hry

11

842

30.05.2009 16:35

Snajper2 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat CD key problem

v Počítačové hry

4

1345

22.09.2011 6:48

patrikos68 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Obchod kde by som našiel S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

v Ostatné

7

606

22.12.2016 19:25

Enrik01 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, BlackSite: Area 51, GoW...

v Predám

14

1184

13.05.2011 10:05

007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. .deb subory

v Operačné systémy Unix a Linux

10

868

30.07.2007 18:11

javo Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra