Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 184 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2014 22:22

No dobre my ospravedlnujeme cenami a ty ospravedlnujes dostupnostou. :lol: To je brutalny rozdiel. Ked prides do show roomu a ujebes tu svoju Audi A6 a potom ta chytia policajti tak im povec, ze cakacia doba od importera je moc dlha, ze ti neslo o prachy ale nechcelo sa ti cakat na auto 2 mesiace. Isto ti to odpustia.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2014 22:28

Si zase raz mimo.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 19.11.08
Príspevky: 2702
Témy: 170
Bydlisko: Trenčín/Brno
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2014 22:30

No mozno znovu pridu do mody dvd pozicovne :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2014 22:32

Daron píše:
Si zase raz mimo.

Ako inak.
Ukradnut film lebo sa ti nan nechce cakat je diametralne odlisne od ukradnutia lebo sa ti zan nechce platit.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2014 22:33

Ano je. Lebo moj problem je len technicky a skor ci neskor sa vyriesi. No tvoj problem je moralna slabost a toho sa tak lahko nezbavis.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2014 22:39

Este raz. Vysvelmi mi aky je rozdiel v tom ked porusis zakon koli moralnej slabosti ako to nazyvas alebo koli technickemu problemu (v tvojom pripade lenivosti a nedockavosti)?
Tu sa nerobia rozdiely. Teoreticky by sme obaja dostali rovnaku pokutu.
Najprv tu na nas kydas, ze kradneme filmy a ospravedlnujeme to cenou a potom ked vysvitne ze kradnes aj ty a nevies ako z toho vyliezt tak som moralne slaby a kradnut koli nedockavosti je spravne alebo lepsie povedane "legalne" ci odpustitelne? A toto je aka logika? A my sme zdegenerovani? Vidis vobec co pises?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2014 22:52

Ja narozdiel od teba viem, ze to je kradnutie. Podla teba to kradnutie nie je. A o tom pisem.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 28.10.13
Prihlásený: 01.02.18
Príspevky: 179
Témy: 13
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2014 23:34

To co som ja tvrdil nebolo to ze to nie je kradnutie. Ano je to kradnutie ale je rozdiel ked ukradnes auto a ked ukradnes film. A dokonca je rozdiel ci ten film ukradnes ako disk z pozicovne alebo len doma zo stolicky. A ten tvoj prispevok o audine vravel to ze je to uplne rovnake ukradnut materialnu vec a ukradnut nieco ako film/soft. Nikde som nepisal ze to kradnutie jedno aj druhe nie je. Ty to povazujes za to iste?







_________________
Spoiler: zobraziť
CASE Fractal R4 Black , CPU i5-4670k + Coollaboratory Liquid Ultra @ 4.5 GHz 1.2 V , COOLER Raijintek Ereboss @ Black & White + Alpenföhn WingBoost2 + Arctic MX-4 , MB Gigabyte Z87-HD3 , GPU MSI N760 2GD5/OC Gaming @ 1366 MHz (with boost) , RAM Corsair Vengeance LP 1x8GB CL9 1600 Black , PSU Seasonic M12II-520W , SSD Samsung 840 Pro 128 GB , HDD Seagate Barracuda 3TB 7200.14 + Acutake DarkDisc 2 Black , SC Asus Xonar DG , HP Superlux HD660 + Cable Mod, KEYBOARD SteelSeries 6gv2 @ Black & White , MOUSE SteelSeries Rival / A4Tech V8M , MOUSEPAD Razer Goliathus
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 21.09.13
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 2110
Témy: 77
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2014 23:49

Pripojim sa k tej konverzacii na strane 4, u mňa by si warez tiež nenašiel. Jednak mam disk šifrovany, programy ktore potrebujem tak hladam nejaku open-source nahradu, na pesničky mam platene Spotify no len tie filmy pozeram online, len škoda že na sk nieje niečo ako spotify na filmy myslim že tych par € na mesiac by nikoho nezabilo a mal by si to legalne.

Ešte som čital že 1 rok za to sťahovanie dostaneš iba ak s tym spôsobiš škodu okolo 20 000€ a ak neťaháš tie filmy non-stop a nepredavaš tak myslim že sa k tej sume nikto nedostane







_________________
Nesnívaj svoj život, ale ži svoj sen.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 19.11.08
Príspevky: 2702
Témy: 170
Bydlisko: Trenčín/Brno
Príspevok NapísalOffline : 12.04.2014 23:52

Co tak toto http://voyo.markiza.sk/? Teda neviem ci su tam filmy zrovna aktualne.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.03.08
Prihlásený: 27.12.20
Príspevky: 2680
Témy: 216
Bydlisko: Humenne
Príspevok NapísalOffline : 13.04.2014 0:10

Nie su ;)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 13.04.2014 6:01

To uz fakt budem radsej od rana do vecera pozerat reklamu na Persil, nez pozerat filmy z Voyo :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 13.04.2014 10:29

Daron píše:
Ja narozdiel od teba viem, ze to je kradnutie. Podla teba to kradnutie nie je. A o tom pisem.

Neznalost (v tvojom pripade potom znalost) zakona neospravedlnuje. ;) Nieje medzi tym ziaden rozdiel ci vies, ze pachas trestny cin alebo nevies...ba prave v tvojom pripade ked o tom vies by si to nemal robit.
Netvrdim, ze to nieje kradnutie ale tvrdim, ze to nieje to iste ako ked ukradnes materialnu vec.
Asi takto:
kovinator píše:
To co som ja tvrdil nebolo to ze to nie je kradnutie. Ano je to kradnutie ale je rozdiel ked ukradnes auto a ked ukradnes film. A dokonca je rozdiel ci ten film ukradnes ako disk z pozicovne alebo len doma zo stolicky. A ten tvoj prispevok o audine vravel to ze je to uplne rovnake ukradnut materialnu vec a ukradnut nieco ako film/soft. Nikde som nepisal ze to kradnutie jedno aj druhe nie je. Ty to povazujes za to iste?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 10.10.06
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 4984
Témy: 171
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 13.04.2014 10:35

Ja uz som roky nestiahol ziadnu hru, ked sa daju lacno zohnat kluce na steam, tak nie je co riesit, ked bude taka ista distribucia na filmy, tiez mi odpadne nutnost "kradnut" filmy. :oops:
V PC nemam ziadny warez, ak sa mi nejaky film paci, co je zriedka, tak si ho kupim na ebay, inak si ho len pozriem online, ale podla zakona, aj stiahnutie do cache prehliadaca je stiahnutie.







_________________
CASE Lian Li PC-7NB with 3x Noctua NF-S12A FLX | PSU Seasonic M12II-520 80 Plus Bronze | MB MSI B450 TOMAHAWK | CPU AMD Ryzen 5 3600 with Noctua NH-U12S | RAM 4x8GB ADATA XPG GAMMIX D10 DDR4 3200MHz CL16 | GPU MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G OC | DISK ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD 512GB
MOUSE Logitech M330 Silent Plus | KEYBOARD HP Wired Desktop 320K Keyboard | SOUNDCARD Creative Sound Blaster Z | HEADPHONES Sennheiser RS170 | MONITOR 24" AOC G2460VQ6 1920×1080@75Hz with FreeSync | INTERNET 400/40 Mbps | OS Home 11 & MS 365 Basic | EXTRA ImDisk Toolkit (Desktop/Caches)
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 13.04.2014 10:40

mirom - tak ked nebudes mat s kym sulozit, bez niekam do parku a znasilni prvu slapku, ktora sa ti bude pacit. Tiez jej <> neukradnes, takze ona si moze kludne dalej sulozit, teda sa nestane podla teba ziadna skoda, ved si nic materialne neukradol.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 13.04.2014 10:43

To nieje zrovna najstastnejsi priklad ale budis.
Ty totis znasilnujes tiez len s tym rozdielom ze vies o tom ze je to zle a tej dotycnej ublizujes ale je ti to jedno.
Este raz sa pytam, aky je medzi nami rozdiel?
Odsudzujes ma za nieco co sam robis len si to ospravedlnujes inym dovodom.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.05
Prihlásený: 05.04.22
Príspevky: 1517
Témy: 90
Bydlisko: Trebišov
Príspevok NapísalOffline : 13.04.2014 15:37

ako je to so stahovanim videa z youtube? rad si stahujem rybarske filmy (mrk), ktore si neskor pozriem v robote, alebo navody uzivatelov napr na tvorbu webu, linux, strihove programi.... aj to je nelegalne?







_________________
Apple MacBook Pro 13 M1 | 16GB ram | 1tb hdd
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 13.04.2014 20:38

Tak ci tak, nikto nezisti ze to stahujes, lebo to stahujes aj pri prezerani. A aj keby to bolo nelegalne, nikto by to nikdy neriesil.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 5:43

mirom píše:
Daron píše:
Ja narozdiel od teba viem, ze to je kradnutie. Podla teba to kradnutie nie je. A o tom pisem.

Neznalost (v tvojom pripade potom znalost) zakona neospravedlnuje. ;) Nieje medzi tym ziaden rozdiel ci vies, ze pachas trestny cin alebo nevies...ba prave v tvojom pripade ked o tom vies by si to nemal robit.
Netvrdim, ze to nieje kradnutie ale tvrdim, ze to nieje to iste ako ked ukradnes materialnu vec.
Asi takto:
kovinator píše:
To co som ja tvrdil nebolo to ze to nie je kradnutie. Ano je to kradnutie ale je rozdiel ked ukradnes auto a ked ukradnes film. A dokonca je rozdiel ci ten film ukradnes ako disk z pozicovne alebo len doma zo stolicky. A ten tvoj prispevok o audine vravel to ze je to uplne rovnake ukradnut materialnu vec a ukradnut nieco ako film/soft. Nikde som nepisal ze to kradnutie jedno aj druhe nie je. Ty to povazujes za to iste?



Rozdiel je v jedinej veci. Ked ukradnes auto, sposobis skodu majitelovi auta. Ked ukradnes soft/hudbu/video, sposobis skodu autorovi a celej distribucii. Tak si vyber mensie zlo.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 7:04

Kradnutie je kradnutie a je jedno z akeho dovodu si to ospravedlnite, kradne aj mirom aj daron ... :D







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 20303
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 8:56

ano, lenze pri kradnuti softwaru ho defakto kopirujes, takze nikomu nic nechyba.
Ked by si dakomu ukradol auto tym, ze ho skopirujes a odides na tej kopii (defakto plne funkcny klon), tak si nic nespachal. :-)







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 9:18

Ako ze nechyba ? Usly zisk? Ak ty vytvoris program a investujes do neho miliony a ja si ho skopirujem? Ale o to mi nejde skor o to ze Darom povedal ze sa mu nechce cakat tak je to ok kdezto ak je to o peniazoch tak to ok nieje ... zauimalo by ci si tie filmy potom kupis ked uz si ich videl a vysli ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 9:59

shiro píše:
ano, lenze pri kradnuti softwaru ho defakto kopirujes, takze nikomu nic nechyba.
Ked by si dakomu ukradol auto tym, ze ho skopirujes a odides na tej kopii (defakto plne funkcny klon), tak si nic nespachal. :-)


Tak potom aj znasilnovat je OK, slapke nic nechyba, ved pi... jej neukradnes...

don jebot píše:
Kradnutie je kradnutie a je jedno z akeho dovodu si to ospravedlnite, kradne aj mirom aj daron ... :D


Zatial oficialne nekradol nikto z nas :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 10:21

Daron uz si videl http://img4.wikia.nocookie.net/__cb2014 ... edding.png ? :D
dnes to bude uz aj oficialne ci ?







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 10:28

Nah, celkom som zabudol.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 10:52

Daron ale pokiaľ žena/dievča ten sex vyslovene nechce tak jej to môže spôsobiť psychickú traumu z ktorej sa nemusí spamätať a to je väčšia škoda ako keby si jej ukradol celý jej majetok ale to že niekto skopíruje niečo bez poškodenia a premiestnenia originálu a kópiu si zoberie nikomu nič nepoškodí (podľa mňa ani ten ušlý zisk ) iné samozrejme je keď tú kópiu verejne vyhlási za svoj originálny výtvor a "zabudne " sa zmieniť o skutočnom autorovi ktorý kvôli tomu nemusí dostať honorár za dielo prípadne inú odmenu potom to je jasne ušlý zisk a taký zlodej (áno je zlodej lebo ukradol autorské práva ) si zaslúži minimálne pár po papuli. ale väčšina sťahovačov (aspoň dúfam) kópie nevyhlasuje za svoj výtvor teda nie sú zlodeji ale nanajvýš "porušovatelia licenčných podmienok "







_________________
Math is the best!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 13955
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 11:11

Skor by som to povedal takto:
Vezmi si prehypovany ale nudny film. Do kina by som asi nan po hodnoteniach nesiel, no stiahnut / pozriet online hej. Takze autorovy ja nevytovorim skodu, lebo by som si ho tak ci tak nekupil. Ale pokial si ho stiahnem pozriem a usudim ze je to velmi dobry film no mnohými nepochopeny, viem ze buduci autorov film moze byt aj napriek hodnoteniam OK. A na ten uz do kina pojdem... Chapeme sa ? Takisto s neznamimi autormi, napr pesnicky, kopec som nasiel tak ze som si proste stiahol, usudil ze je OK, a potom som si jeho dalsie a j minule CD kupil...







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 11:22

presne tak . Nečudoval by som sa keby sa dokázalo že za lobingom za nelegálnosť sťahovania nestoja autori diel (herci režiséri programátori atď .),ale vydavatelia a marketingoví manažéri







_________________
Math is the best!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 20303
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 11:27

don jebot píše:
Ako ze nechyba ? Usly zisk? Ak ty vytvoris program a investujes do neho miliony a ja si ho skopirujem?

No vycisli mi ten virtualny usly zisk :-) To je na tom ta hlavna blbost. Si moze hocikto vymyslat nejake cisielka, nicim nepodlozene. Kto je na svete ten pravy Nostradamus, ktory to vidi do buducnosti, kolko asi ten program moze zarobit? Taketo kraviny by vobec nemali existovat.
Ked mi daju pokutu dva miliony eur, ze usly zisk, a ja sa dozviem v nejakej vyrocnej sprave danej spolocnosti, ze im to zarobilo len 500k, tak co, vratia mi preplatok? :D Uz to vidim, hehe.

don jebot píše:
Ale o to mi nejde skor o to ze Darom povedal ze sa mu nechce cakat tak je to ok kdezto ak je to o peniazoch tak to ok nieje ... zaujimalo by ci si tie filmy potom kupis ked uz si ich videl a vysli ...

Cakanie je jedna vec, platba za obsah druha. Jasne ze kazdeho serie, ze si nejaky kravatacik zmysli, ze USA maju film o dva mesiace skorej ako EU. Preco? Lebo (mozno) peniaze - ludia su nadrzani trailermi, tak pojdu do kina a budu kupovat dvd/bd. Ako keby trailery nechodili uz v dobe uvedenia filmu v USA, ze :-) Je to umelo predlzovane uvedenie, ktore je zbytocne. Ked sa to ludom paci, tak je fuk ci budu nadrzani z trailerov v auguste, alebo novembri, ak chcu, tak peniaze za to utratia aj tak a vydavatel zarobi.

Ked raz vidim ze film/hra/hudba vysla v nejakom case, preco mam v dobe digitalnej distribucie na nieco cakat len preto, ze si nejaky trapko v USA daco zmysli? Kto mu na to dava pravo? Zbytocne obmedzuje inych ludi. Ho mozem ocurat a idem tahat. Ak je to dobry film za dobru cenu, tak si ho kupim.

Ked by boli v mojom okoli dostupne za dobru cenu bluray verzie napr. serialov v prevedeni, ake pozadujem, tak nelenim a kupujem.
Napr. Star Trek TNG bluray neexistuje vo verzii s SK/CZ dabingom (pricom je to dost kvalitny dab.) a ani s titulkami. Este aby som za to vyhodil 170e (ak sa mi to vobec podari zohnat, lebo vsade je to nie na sklade. A ked to aj zozeniem, aby som si potom este robil pracu, dolepovat do vyse 170 casti SK alebo CZ dabing z dvdripov, ktore s dabingom boli? Ich mozem kaslat. Bud nech vyrobia normalnu verziu s normalnymi volitelnymi moznostami (original eng zvuk, ten kvalitny cz alebo sk dabing z telky, titulky) alebo nech sa necuduju ked na nich ludia kaslu.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2014 11:35

jarrro píše:
presne tak . Nečudoval by som sa keby sa dokázalo že za lobingom za nelegálnosť sťahovania nestoja autori diel (herci režiséri programátori atď .),ale vydavatelia a marketingoví manažéri



Dobre rano prajem. To je kazdemu davno jasne, ale uz si to pochopil aj ty.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 184 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Stahovanie filmov je nelegalne

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Obchody, reklamácie a právo

70

8393

04.12.2010 21:01

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zoznam českých filmov/rozprávok/seriálov na Netflixe?

v Kultúra, umenie, filmy, hudba, história, média

0

240

13.03.2020 12:59

Joeyeti Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Mladík možno zaplatí za nelegálne sťahovanie 20 milión

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

39

2283

05.02.2007 21:09

javo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Američanka má za nelegálne sťahovanie hudby zaplatiť 1,5 mil

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

30

1838

08.11.2010 20:04

majso Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tvorba kreslených seriálov

v Voľný čas a hobby

15

1896

12.10.2008 19:23

soad Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Smartfon na pozeranie serialov

v Mobilné zariadenia

9

434

12.01.2016 23:23

jifo84 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Je nelegálne prevádzkovanie warez webu?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Obchody, reklamácie a právo

44

3008

16.07.2010 14:51

F!LL Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Orange blokuje "nelegalne" stranky

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

32

3442

01.11.2009 9:12

AsuSmaNiaK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sekanie filmov

v Operačné systémy Microsoft

3

517

05.02.2008 14:41

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Konvertovanie filmov

v Video programy

9

864

25.12.2013 20:43

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sekanie filmov

v Pevné disky a radiče

5

582

07.08.2010 21:35

Pistuk_14 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prehravanie filmov

v Modifikácie, návody a projekty

2

470

08.03.2013 10:06

Echo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prehrávanie videí/filmov

v Smartfóny a tablety

9

470

17.11.2014 10:19

Lessik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Skener filmov

v Predám

2

475

06.07.2018 9:16

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vymyslene nazvy filmov

v Kultúra, umenie, filmy, hudba, história, média

23

2549

08.05.2007 16:49

Rasputin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prehravac HD filmov

v Video programy

9

2327

17.08.2010 19:25

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  
cron

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra