Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 184 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 11:08

Tak to mas tak trosku viac pomiesane :D
http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik ... 3%BA%C5%A5







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 10.10.06
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 4985
Témy: 171
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 11:26

Apropo "usly zisk", niekolko studii potvrdilo, ze nelegalne stahovanie praveze zisk prinieslo. Niekto si stiahne serial/film, pozrie si ho a paci sa mu, tak to povie znamym, ktori by o nom nevedeli a niektori z tych znamych si ho kupia/pozru legalne. Sam Microsoft povedal, ze je radsej, ak ludia pouzivaju Windows nacierno ako keby isli ku konkurencii. Na druhu stranu, taka hra Arcannum, dvojka nevysla, pretoze 1 si kopa ludi stiahla nacierno, tak nemali na dalsi vyvoj. Bohuzial aj ja som bol jeden z tych ludi, vtedy chudobny student, teraz to mam legal, ale uz je neskoro. :cry:







_________________
CASE Lian Li PC-7NB with 3x Noctua NF-S12A FLX | PSU Seasonic M12II-520 80 Plus Bronze | MB MSI B450 TOMAHAWK | CPU AMD Ryzen 5 3600 with Noctua NH-U12S | RAM 4x8GB ADATA XPG GAMMIX D10 DDR4 3200MHz CL16 | GPU MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G OC | DISK ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD 512GB
MOUSE Logitech M330 Silent Plus | KEYBOARD HP Wired Desktop 320K Keyboard | SOUNDCARD Creative Sound Blaster Z | HEADPHONES Sennheiser RS170 | MONITOR 24" AOC G2460VQ6 1920×1080@75Hz with FreeSync | INTERNET 400/40 Mbps | OS Home 11 & MS 365 Basic | EXTRA ImDisk Toolkit (Desktop/Caches)
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 11:31

Aj HBO povedalo, ze im nevadi stahovanie GOT, lebo im to tak ci tak prinieslo zisk niekolko milionov dolarov na novych predplatiteloch.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 12:56

Jj tiez som to cital myslim, ze niektore dokonca davaju free na YT ... Napriklad ja som za, ze ked si zaplatis raz kino mal by si mat dostupnu kopiu (aj ked vela krat o to clovek nestoji :D ). Inak tiez je zaujimave ze ak ides do kina na film a je to brak tak stym nemozes nic spravit, pricom aj jedlo v restauracii mozes vratit ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 16:01

Daron píše:
Nie, zdegenerovani ste preto, lebo ukradnut (vytvorit nelegalnu kopiu) dusevneho vlastnictva je OK, lebo nikomu nic nechyba...

Netvrdim, ze to nieje kradez ale ze to nieje kradez tak uplne zrovnatelna s tym ako ked cornes materialnu vec.
Ale este raz. Uz som sa ta v tejto teme pytal snad 3 krat tak mi skus teraz uz konecne odpovedat lebo doteraz som sa odpovede nedocital.
Ja som zdegenerovany lebo stiahnem film za ktory nechcem dat 20 E ale ty ked stiahnes film len preto lebo sa ti nan nechce cakat uz zdegenerovany niesi? Je to uplne v poriadku stiahnud koli lenivosti ale nie koli peniazom?
Robis to iste co ja a teda si rovnako zdegenerovany nech to robis z akehokolvek dovodu. Ked niekoho zastrelis a pri sude povies, ze si ho zastrelil lebo si lenivy mislis ze dostanes mensi trest ako keby som ja povedal, ze som ho zastrelil lebo som mu nechcel zaplatit? Ziadny rozdiel tam nieje!!!!!!!
Existuju len 2 moznosti bud piratis alebo nepiratis a to z akeho dovodu to robis je maximalne nepodstatne.

// Spojený príspevok 15 Apr 2014, 16:02

delong píše:
zajimalo by ma ako to budu prakticky kontrolovat, to budu chodit od dveri k dveram a kontrolovat? ze ukazte nam vasu zasobicku

Na to by potrebovali sudny prikaz.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 13955
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 16:15

Mozno si vitipuju od ISP podla traficu, zaobstaraju sudny prikaz, a čeknu...

Mne osobne prisiel od ISP tiez papier ze stahjujem nad ramec ( preinstaloval som 2x po sebe win, takze aktualicacie atd, + steam games) a upozornenie ze ak delim internet medzi dalsich je to postihnutelne ( tj. podla prenesenych GB usudzovali ze dodávam internet aj susedom ) takze uz v nejakej tej DB asi som :D







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10615
Témy: 69
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 17:58

tak keby logovali nielen kolko, ale aj co prenasas, tak by snad vedeli ze to dalej neposkytujes.

Ja si nemyslim ze budu aktivne vyhladavat notorickych stahovacov. Mozno si vytipuju par ludi co si stiahli dvanast pesniciek z nejakej webovej stranky a tych potom exemplarne potrestaju, aby bolo bububu. Ako to byva zvykom...







_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL32; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Corsair K70 mk.2 Low Profile + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x PureWings2 92; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:Ryzen 7 8700G delid + Noctua NH-L12S + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6800MHz CL40; Gigabyte B650I AX; 1TB NVMe; Silverstone ML05 + 2x Arctic P8; Seasonic Focus SGX-500; Dell P2417H/LG 49UH661V; Logitech Multimedia Keyboard & G5; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 19.08.08
Prihlásený: 09.04.24
Príspevky: 420
Témy: 29
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 18:11

Môj názor je, že súhlasím stým aby bolo aj sťahovanie pre vlastnú potrebu tresné keď to nemám legálne zakúpené.
Ale potom žiadam zrušenie poplatku za nosiče lebo je to trestanie hlavne tých čo nič neurobili.
Ak si niečo kúpim potom je to moje vlastníctvo, čiže tam nechcem nejaké sprosté video o tom že kradnúť sa nemá lebo toto zase len trestá tých čo neurobili, žiadne ochrany v zmysle že si to nebudem môcť prehrať na počítači alebo že náhodou to neprehrá prehrávač lebo bol zakúpený mimo EU (v dnešnom globálnom svete je to nonsens). Môžem si z toho urobiť kópii koľko chcem (jasne že pre vlastnú potrebu).
Nech sa na to vzťahujú podobné pravidlá ako na akýkoľvek tovar, veď to je len tovar, niekto to vytvoril za účelom predaja. Mám na mysli že keď sa mi nebude film páčiť tak mi vrátia peniaze minimálne by to malo byť do tretiny až polky filmu lebo za 10minút sa nedá urobiť názor.
Duševné vlastníctvo uznávam ale aj to má hranice lebo v dnešnej dobe je to nevyrovnané a dopláca na to len ten čo si to chce kúpiť. Ten čo to si chce upirátiť tak ho nič nezastaví.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 18:14

Nie mirom. Pisal som to uz hadam 3x, no je nad tvoje schopnosti to pochopit. Alebo si zase len necital poslednu stranu, ale len si to preletel. Uz nemam chut to pisat zase dookola, kvoli tvojej nechapavosti, alebo lenivosti.
Nemam o com s tebou viac diskutovat, ked by som to hovoril nejakemu psovi, tak by to uz pochopil...
A nie je to prvykrat, co si mimo a nieco ti dochadza strasne pomaly. Mal by si so sebou nieco robit.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 19:09

Tentoraz nie, mimo si ty ale uplne mega.
Jediny prispevok ktorym si sa mi na to ako tak vyjadril je na strane 5 kde konverzacia znie:
mirom píše:
Ukradnut film lebo sa ti nan nechce cakat je diametralne odlisne od ukradnutia lebo sa ti zan nechce platit.

Daron píše:
Ano je.

Co viac dodat? Ja som mimo? Skutocne? Prosim vyjadrite sa aj niekto iny...

Stale na mna a ostatnych ukazujes, ze sme zdegenerovani lebo kradneme koli peniazom, ty kradnes koli pohodliu a tvrdis, ze to je OK.
Dobre, ododneska budem aj ja stahovat koli pohodliu, uz niesom zdegenerovany? Chapes co sa ti vobec snazim povedat? AKY JE MEDZI NAMI ROZDIEL???? Konecny vysledok je rovnaky, obaja spachame rovnaky trestny cin a sposobime rovnaku financnu skodu. Uz to pochop. Lepsie to napisat neviem, ak uz toto nechapes tak by som to asi musel nakreslit aby to bolo jednoduchsie podane.

Nesklopim usi a nebudem pritakavat za to ze si administrator ako to niektori robia. Proste nesuhlasim s tym co pises pretoze je to totalne zvratene a proti zdravej logike.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 19:55

keď raz niekto stiahne film tak je to trestné a hotovo. Jeho pohnútky nikoho zaujímať nebudú :D
BTW to ale neznamená že s tou trestnosťou súhlasím, osobne si myslím že celá táto problematika okolo sťahovania je pekná chujovina. Veď fakticky som tvorcov filmu o nič nepripravil, nakoľko som neprišiel do obchodu a nekradol som DVD nosiče s ktorými mali náklady. A kradnutie nejakého fyzicky existujúceho tovaru ktorý musel výrobca vyrobiť nie je to isté ako keď si stiahnem film, ktorý je vďaka digitálnej dobe možné množiť neobmedzene. Teraz možno použijem príklad ktorý je pritiahnutý za vlasy: ale je to ako keby som si nejakým prístrojom dokázal "naklonovať" auto suseda (teda presnú kópiu) a výrobca automobilov by ma naháňal že som ho okradol. Veď to moje auto ho nič nestálo :D
Skrátka, keď si to človek nebude môcť stiahnuť, tak si to ani nekúpi a obidve strany odídu s dlhým nosom :D







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 20:10

sysel777 - diky ze si mi to potvrdil to sa cely cas snazim vysvetlit, nieje v tom rizdiel.
Dalej ale nesuhlasim, ze nesposobim skodu ked stiahnem. Nesposobim taku ako ked ukradnem materialnu vec ale sposobim. Je samozrejme, ze filmy ziju hlavne z hrania v kinach a TV, zakupene DVD tvoria mizive percento ale aj tak. Rovnako aj hudba. Interpreti ziju hlavne z koncertov aj ked tam je percento zakupeni podstatne vacsie ako u filmov.
Interpreti, filmove studia atd si ale zas neuvedomuju, ze ziju ciastocne aj diky piratstvu. Keby sa nepiratilo lebo by to povecme teoreticky nebolo mozne tak sa hudba, filmy a pod. nemaju sancu rozsirit medzi tolko ludi a stat sa popularne a popularita = zarobky.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 21.09.13
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 2110
Témy: 77
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 20:17

Myslim že sťahovanie pre seba by malo byť legalne. Veď aj keď si od kamarata požičiam knihu a skopirujem si to pre seba tak ma nikto za to nestíha.
Ach, vydno že chcu zarobiť naozaj všade, teda tu, kde im ide 20% dph







_________________
Nesnívaj svoj život, ale ži svoj sen.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.07.13
Príspevky: 423
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 20:22

Interpreti zarabaju celkom slusne aj na autorskych pravach. Dokazom su zosnele celebrity ktore stale prinasaju svojim potomkom zisky v milionoch. http://entertainment.howstuffworks.com/ ... rities.htm

To mi tiez nepride velmi koser voci niekomu co nieco vymysli a jeho patent je chraneny len po dobu 10 rokov. Zabavny priemysel zacina byt dost zvyhodnovany co nie je moc dobre podla mojno nazoru.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 20:41

Kamarat tu knihu nenapisal, takze mu tym ziadnu skodu neurobis :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 20:41

Je to normalne. Zvyhodnuje sa to o co je zaujem. Pozriarnik alebo zachranar ma podstatne zodpovednejsiu a dolezitejsiu pracu ako spevak no koho zaujimaju taki ludia? Nikoho a preto ani nemozu poriadne zarobit aj ked su doleziti.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 22:18

Tu som ti to jasne napisal: stahovanie-filmov-a-serialov-je-od-stvrtka-nelegalne-vt162984-105.html#p1522652

Je mi luto, ze tomu nerozumies a stale si omielas dookola nieco o dovodoch na stahovanie...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 22:30

Dobre... A realna ucinnost tohto zakona? Ako sa to bude zistovat, napriklad take p2p?







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 15.04.2014 23:49

V DE sa to kontroluje, neviem ako a ani nemam chut to zistovat.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2014 16:30

Daron píše:
Tu som ti to jasne napisal: stahovanie-filmov-a-serialov-je-od-stvrtka-nelegalne-vt162984-105.html#p1522652

Je mi luto, ze tomu nerozumies a stale si omielas dookola nieco o dovodoch na stahovanie...

Kamo ja uz sa fakt nechcem hadat. No omielas si to iste ty.
Mne nejde vobec o to ze stahovat je spravne a ze tento nazor zastavam (som za to ze to spravne nieje, aj preto mam kopu legalneho SW a OS). Mna jednoducho vyslovene nasralo, ze ja mam byt zdegenerovany lebo stiahnem koli financiam a ty niesi lebo stahujes z ineho dovodu. A toto proste stale nevies alebo skor nechces pochopit. Stahujeme obaja cize sme bud obaja zdegenerovani alebo obaja normalni, je jedno z akeho dovodu stahujeme.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2014 17:52

Ako povedal Kevin Spacey, ak dáte luďom to čo chcú a kedy to chcú za rozumnú cenu, nebudú to kradnúť. Ja som si osobne predplaiť Netfilx, nie preto, že by ma trápilo, že niečo "kradnem" to je mi vzhladom na to, aká je dnes doba jedno, ale je to pohodlnejšie a prístupnejšie. Problém je, že v Európe to minimálne vtedy oficiálne dostupné nebolo a musel som sa vyslovene... viete čo s IP adresou aby som to spojazdnil, ale potom som sa na to... znova viete čo a ďalej to sťahujem nie preto, že by som za to nechcel zaplatiť rozumnú cenu (podplatok sa subscribe Netflixu podla mňa rozumný je), ale že sa k tomu nedá dostať.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2014 17:56

Tak to je jasne, keby bolo na filmy nieco ako spotify tak nieje co riesit.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.09.10
Prihlásený: 16.01.24
Príspevky: 644
Témy: 95
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2014 18:40

Podla mna je stahovanie filmov a serialov kradez a napriek tomu robim. Na jednej strane to je moja chyba, pretoze by som to robit nemal a mal by som si pockat na vydanie oficialneho blu-ray alebo DVD. Na strane druhej to je chyba aj samotnych studii. Jednoducho trend v dnesnej dobe je, ze clovek chce mat vsetko co najrychlejsie, co najpohodlnejsie a co najlacnejsie. Vynikajucim prikladom je Netflix. Ak by takato sluzba existovala na uzemi EU, tak by som si ju jednoznacne zaplatil. Studia sa podla mna snazia o nemozne: zmenit samotneho divaka prostrednictvom roznych zakonov, lobovanim a dalsimi vecami. Musia si uvedomit jednu vec: mame tu internet, ktory pouzivame, ktory chceme, bez ktoreho si uz takmer nevieme predstavit zivot (jasne, ze sa bez internetu zit da, ale chapete pointu). Oni sa musia prisposobit nam, my sme zakaznici, my jednoducho chceme serialy a filmy dostavat inou cestou, akou nam to studia poskytuju. Mali by vymysliet nejaky moderny obchodny model, ktory by co najviac potlacil piratov.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 21.09.13
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 2110
Témy: 77
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2014 21:41

Aj tak, na slovensku to nikto riešiť nebude pokial sa s tym nebudeš niekde chvaliť a nebudeš tie posťahovane filmy predavať.
Ako mi policia dokaže že som sťahoval nelegalny obsah ak mam šifrovany disk - nijak pokial im nedam heslo, na to je tiež riešenie







_________________
Nesnívaj svoj život, ale ži svoj sen.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2014 22:58

mirom píše:
Daron píše:
Tu som ti to jasne napisal: stahovanie-filmov-a-serialov-je-od-stvrtka-nelegalne-vt162984-105.html#p1522652

Je mi luto, ze tomu nerozumies a stale si omielas dookola nieco o dovodoch na stahovanie...

Kamo ja uz sa fakt nechcem hadat. No omielas si to iste ty.
Mne nejde vobec o to ze stahovat je spravne a ze tento nazor zastavam (som za to ze to spravne nieje, aj preto mam kopu legalneho SW a OS). Mna jednoducho vyslovene nasralo, ze ja mam byt zdegenerovany lebo stiahnem koli financiam a ty niesi lebo stahujes z ineho dovodu. A toto proste stale nevies alebo skor nechces pochopit. Stahujeme obaja cize sme bud obaja zdegenerovani alebo obaja normalni, je jedno z akeho dovodu stahujeme.



Ty fakt NEDOKAZES pochopit, ze ja NEHOVORIM o tom, kto a preco stahuje? Nazval som generaciu zdegenerovanou, lebo podla nej NIE JE KRADNUTIE to, ked si nieco skopirujes, lebo fyzicky nikomu nic nechyba.

Chapes? Uz chapes? Ja neviem ako ti to este napisat, ze nehovorim o tom, preco to stahujem ja a preco to stahujes ty a na zaklade toho ta oznacujem ako zdegenerovaneho. Chapes? Precitaj si to este 100x ak nechapes, ale ja uz to inak povedat neviem. Prepac.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 30.06.07
Prihlásený: 25.08.20
Príspevky: 300
Témy: 87
Bydlisko: Ocova-Zvolen
Príspevok NapísalOffline : 17.04.2014 8:55

Podla mojho nazoru nemame sa na SK momentalne ničoho bat prečo aj ? :shock: Ved policia ma problem sama zo sebou :-D A ty ich IT technici no nuž podla mna zakon bude ale nič dalej sa snim nebude robit stranky budu kde su online filmy warez fora budu aj dalej torenty su tu stale a aj budu. čo sa vlastne zmeni ? čo chcu zmenit? Aby si ludia kupovali filmy ? na dvd alebo ja neviem doba je už uplne inde :-D A ked už ide o to nie každy sme z bohadej rodiny alebo nemame super pracu s velkym platom proste som rad ked zaplatim net na DVD nemam tak si to stiahnem ale vezmem od niekoho a kuknem a tym im robim reklamu lebo ak je to dobry film odporučim ho dalej a ten iny človek si to kupi takže sa necitim ako zločinec.







_________________
najdivset koMoj život
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 17.04.2014 16:10

Daron nehnevaj sa ale z tvojho prispevku to cisto vyznelo tak ze stahovanie je v tvojom pripade OK + nasledovnym prispevkom si to potvrdil a kedze si v tomto zmysle odpovedal tak som sa este viac utvrdil v tom ze sa stale bavime o hentej veci (o ktorej sme sa aj bavili ako to vyplyva z tvojej odpovede dole).
mirom píše:
Ukradnut film lebo sa ti nan nechce cakat je diametralne odlisne od ukradnutia lebo sa ti zan nechce platit.

Daron píše:
Ano je.

Vies ja ked sa pomylim alebo proste nieco nepochopim ako kedysi v teme o politike ci kde to bolo tak si to aspon priznam a niesom tvrdohlavy za kazdu cenu. Tentoraz si bohuzial nemam co priznavat lebo mam proste pravdu. Koniec, nejdem sa dalej ohladom tohto vyjadrovat nech tu napises cokolvek, stejne je to ako hrach o stenu hadzat.

IntelSK - nebude ta nikto stihat pokial to nebudes dalej sirit nejako moc okato. Podla mna aspon 98% personalnych pocitacov na slovensku ma nainstalovane/stiahnute nieco nelegalne takze keby mali skontrolovat vsetkych by sa z toho aj zblaznili.
A ohladom toho platu co si pisal...nieje to o tom. Slovak aj keby zarabal 5000 eur tak si Windows napali lebo preco by zan mal platit ked ho moze mat zdarma. Tento nazor som pocul nejeden krat. Taka je nasa mentalita.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 17.04.2014 16:23

IntelSK píše:
A ked už ide o to nie každy sme z bohadej rodiny alebo nemame super pracu s velkym platom proste som rad ked zaplatim net na DVD nemam tak si to stiahnem

ja poviem tak, kazdy nech si stahuje zakial sa da, nemozem byt proti, len netreba okolo toho mudrovat, ze na to nemam zato take robim.
lebo to je tak, ked raz na volaco nemam tak to nemam co mat. ani ked prides do obchodu nezoberes si zadarmo ked na to nemas. len podaktori opaleni to tak robia.
len tuna je ta vyhoda, ze sa to da rozdavat zadarmo, zatial.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.05.14
Prihlásený: 26.08.14
Príspevky: 8
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 08.05.2014 22:26

ja pravidelne stahujem som serialovy maniak
dvd zberace prachu suhlasim


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka nelegálne

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 18.04.24
Príspevky: 13955
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 08.05.2014 22:29

A mozno orave o to islo, kedze 98% nieco ma... Mozu si zavriet kohokolvek nepohodlného, proste na kazdeho teraz aspon toto maju.







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 184 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Stahovanie filmov je nelegalne

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Obchody, reklamácie a právo

70

8393

04.12.2010 21:01

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zoznam českých filmov/rozprávok/seriálov na Netflixe?

v Kultúra, umenie, filmy, hudba, história, média

0

240

13.03.2020 12:59

Joeyeti Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Mladík možno zaplatí za nelegálne sťahovanie 20 milión

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

39

2283

05.02.2007 21:09

javo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Američanka má za nelegálne sťahovanie hudby zaplatiť 1,5 mil

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

30

1838

08.11.2010 20:04

majso Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tvorba kreslených seriálov

v Voľný čas a hobby

15

1896

12.10.2008 19:23

soad Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Smartfon na pozeranie serialov

v Mobilné zariadenia

9

434

12.01.2016 23:23

jifo84 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Je nelegálne prevádzkovanie warez webu?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Obchody, reklamácie a právo

44

3008

16.07.2010 14:51

F!LL Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Orange blokuje "nelegalne" stranky

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Novinky

32

3442

01.11.2009 9:12

AsuSmaNiaK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prehravanie filmov

v Modifikácie, návody a projekty

2

470

08.03.2013 10:06

Echo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sekanie filmov

v Operačné systémy Microsoft

3

517

05.02.2008 14:41

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Konvertovanie filmov

v Video programy

9

864

25.12.2013 20:43

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sekanie filmov

v Pevné disky a radiče

5

582

07.08.2010 21:35

Pistuk_14 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prehrávanie videí/filmov

v Smartfóny a tablety

9

470

17.11.2014 10:19

Lessik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Skener filmov

v Predám

2

475

06.07.2018 9:16

T.C.B.E.E Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vymyslene nazvy filmov

v Kultúra, umenie, filmy, hudba, história, média

23

2549

08.05.2007 16:49

Rasputin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prehravac HD filmov

v Video programy

9

2327

17.08.2010 19:25

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra