Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 5 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Športová strelba

Registrovaný: 23.02.08
Prihlásený: 19.03.24
Príspevky: 2691
Témy: 121
Bydlisko: Štúrovo
Príspevok NapísalOffline : 18.04.2014 9:32

Čaute, pochváľte sa máte nejakú malorážku, Flobertku ? Ako často chodíte strieľať? Ako dlho sa venujete tomuto koníčku?

Ja chodím strieľať už 6 rokov, a mám túto 6mm flobertku, Alfa proj model 640
Športová strelba


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.04.2014 10:07

Ja som sa venoval športovej strelbe cca. 4 roky, bol som aj majster Bratislavského kraja vo vzduchovej pištoli na 10m, 40 rán, ale totálne ma to prestalo baviť, po pár rokoch tréningu a vykonávania toho istého procesu mi to už prišlo ako strašná nuda, tak som to nechal tak a ani to nejako nelutujem.
Doma mám ešte Steyer LP-10 s ktorou som strielal a mám dom aj priťahovacie zariadenie a klasický stav, ale už asi 4 roky som to nepoužil.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Športová strelba

Registrovaný: 17.09.11
Prihlásený: 14.03.24
Príspevky: 1670
Témy: 66
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.04.2014 10:25

Podobne ako Spartan, tiež som sa tomu chvíľu venoval, ale prestalo ma to baviť omnoho rýchlejšie. Prakticky po prvej súťaži som zistil, že to nie je nič pre mňa.
Tak mám doma vzduchovku a keď chcem, zavesím terč a zastrieľam si. Slavia 631-čka, klasika. Repasovaná, aj tak ju sotva používam. Uvažujem že kúpim nejakú optiku, ale teraz ide viac € do bike-u.







_________________
PC: CPU: Intel i7-4790 Cooler: EK Supremacy EVO MB: Gigabyte B85N RAM: Adata 4GB + Kingston 8GB SSD: Samsung 850 EVO 500GB GPU: XFX GTR RX 480 8GB with Alphacool NexXxoS GPS-07T Case: Advantech IPC-510 PSU: Corsair RM1000i KB: Drevo Gramr modded to ortholinear with Cherry MX Blues Mouse: Logitech G305 Mousepad: LTT Deskpad Headphones: AKG K240 Sextett with Brainwavz Velour pads
Mobil: Sony Xperia 5 II
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Športová strelba

Registrovaný: 23.02.08
Prihlásený: 19.03.24
Príspevky: 2691
Témy: 121
Bydlisko: Štúrovo
Príspevok Napísal autor témyOffline : 18.04.2014 11:09

Ja sa tomu venujem fakt len ako moj koníček, nikdy som nechodil na žiadne súťaže. Hej to máte pravdu nedá sa to robiť stále, tiež si zastrielam tak 2-3 x do mesiaca, denne by sa to robiť nedalo.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.04.2014 14:23

Ono športová strelba je velmi "zapeklitá" vec, ono je to strašne o psychike, tam je to tak, že keď pohneš rukou o milimeter pri jednej rane, je po súťaži, je to na vyššej úrovni strašný tlak ak to berieš vážne a chceš vyhrávať. Preto som si po čase uvedomil, že to vlastne ani nerobím rád a skončil som s tým.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 5 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Strelba z kuše, ako začať ?

v Vzdelanie, štúdium, škola

8

1882

09.07.2012 11:37

david3504 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra