Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.12.10
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2010 19:50

Velmi sa ospravedlnujem ak tu tato tema uz bola , ale je o taky specificky problem ze sa tazko aj mne bude opisovat a preto sa aj tazko hlada podobny pripad ,ktori by mi pomohol .

V juli 2010 som si kupil noodbuuk od znacky Gigabyte . Zvolil som ho preto ze jeho cena/ vykon bola bezkonkurencna optori ostatnym .Procesor aj graficka bola celkom vysoko hodnotena na stranke notebookcheck.net. Dal som za nho iba 500 eur ,aj spostovnym a ked som ho kupil zdrazel na 570 a dnes uz v takejto zostave ho nepredavaju uz tam davaju procesory i5 a i7 . Vsadil som peniaze na neznamu a nerozsirenu znacku ide podrobne o model -
GIGABYTE Q1580P-934DCZ
Procesor - C2D P8700
RAM - 4GB
HARD DISK - 500GB 5.4k
Graficka nVidia GT130M
bez OS

Bol som velmi spokojny , ale po case sa zacalo diat nieco zvlastne .
Vzdy ked sa nieco deje s PC to zvalym na virus tak som to spavil aj vtedy .
Islo o to ze behom leta 2010 som stahoval na plno hry , 120 giga som natahal za mesaic .
Hry slapaly perfektne , co ma velmi tesilo .
Pri instalacy datadisku na Spore (Spore Galactic Adventures) , sa instalacia zasekla .
Mozno aj preto ze som Pc vyuzival na plno a to znamenalo ze aj pri instalaci som bud hral hru ,alebo surfoval po internete do vtedy to pri kazdej hre bez problemov slapalo .
Po tomto zaseknuti sa mi ukazala modra obrazovka a sa vypol ,a od vtedy pri procesoch zacalo nodbuk pocut a zacal ist pomalsie.
V lete som mal hlavu smutku stoho lebo isiel o mnoho pomalsie .
Zvalil som to na virus lebo som si to nevedel vysvetlit a ja mam vo zviku byt bez antivirusu .
Po instalaci noveho windowsu znovu slapal vyborne ,bez chyby ,ale o par tyzdnov sa znovu ukazal tento problem.
Uz sa nezasekaval ako minule ani ho nebolo pocut ale pri "nacitavacich" operaciach sa to ukazovalo po case zas .
Prejavuje sa to dlhym nacitanim Windowsu .
Co pred tym trvalo do minuty , teraz roby "nacitavacie ukony " stiry krat dlksie
Laicky by som to nazval ze RAMka nepracuje spravne ,ze vyuziva iba 1 giga ,
Ked kopirujem ,nacita sa mi windows ,instalujem alebo nacitava sa hra ,ide asi 4,5 krat pomalsie .
Ked sa hra konecne nacita hra mi ide bez problemov , vysvetlujem si to laicky tak ze graficka slape normalne ,ale nieco je zramkov ,ale myslim si ze je to softverovy problem , nemoze to byt fizycky problem na ramke .

Ktomuto presvedceniu som dosiel ked som vytvoril novy windows vedla toho druheho , a vnom zase vsetko slapalo normalne ,
Skratka by som potreboval radu ako diagnostikovať problem , lebo ani neviem kde zacať ,
Noodbuk mi slape normalne ,internet vsetko fajn ,aj to nacitavanie windowsu prehltnem ale instalovanie hier ako GTA 4 ,MAFIA 2 , ARMA 2 ktore mam stale v imigoch ,Sa instaluju aj 10 krat dlksie a ich nacitavanie trva tiez tak ,
Vlastne chcem noodbuk vyuzivat naplno ,a nie iba funkcie ktore by som dokazal aj s 1G RAMkovym nodbukom


Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 100% v "SEO analýze"? Možna na to brzy doplatíte

v Novinky

2

425

17.03.2012 22:51

Xarxes Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. spomalenie netu "zavíreným" iným počítačom

v Siete

1

277

27.09.2011 22:38

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tvorba crawlerov, automatizácia úkonov a iné v Pythone

v Dopyt práce

0

515

26.05.2015 10:28

toxicMush Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WIN XP: chyba - modrá obrazovka - "DISK.SYS"

v Operačné systémy Microsoft

1

1052

21.02.2006 9:03

Shit Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. "Chyba pozadovany ovladac jednotky CD/DVD...."

v Ovládače

17

2237

05.06.2017 22:51

MatrixXx Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P:"pokazený" LCD MONITOR BENQ /chyba popisaná v texte

v Predám

1

752

12.07.2012 12:53

hopkok Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. "Chyba" po umount usb

v Operačné systémy Unix a Linux

2

425

21.08.2010 21:08

michalm Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. AMD Radeon HD6290, chýba "AMD IO Driver"

v ATI/AMD grafické karty

3

900

17.01.2012 14:32

laik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chladenie na RAMke (?)

v Pamäte

8

1190

28.02.2019 21:42

patro16 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kvôli ramke nejde pc

v Pamäte

6

637

25.02.2015 15:36

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Virtualna pamat v ramke

v Ostatné programy

4

519

16.05.2010 18:41

Brusska Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Znizit prud Ramke Dimm

v Biosy a ladenie výkonu

6

829

18.09.2006 13:49

Striker646 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pomoc Virus v ramke

v Antivíry a antispywary

27

799

22.01.2013 21:11

xuit123 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Bude to v Ramke?

v Pamäte

4

584

01.10.2007 18:01

creative Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. môže to byť koli ramke?

v Pamäte

3

437

15.08.2010 11:50

KocuR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Klavecnica - pokazené tlačítka "*" "Fn" "S" "L CTRL"

v Externé zariadenia

9

2869

04.12.2009 12:28

vigoss99 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra