| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Metro 2033 |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1338
| | ale vies ja hentym poziadavkam neverim na kazdej stranke maju ich inac napisane |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Metro 2033 |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1338
| jj len to stahujem na steame sa mi nechce cakat  |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Metro 2033 |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1338
| vsetko splna  |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Metro 2033 |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1338
| CPU Speed Recommended: Any Quad Core or 3.0+ GHz Dual Core CPU You Have: 3.2 GHz RAM Recommended: 2 GB You Have: 8.2 GB OS Recommended: Windows XP, Vista, or 7 You Have: Microsoft Windows 7 Ultimate Edition (build 7600), 64-bit Click here for the latest Windows drivers. Video Card Recommended... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Metro 2033 |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1338
| jaj sorry  |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Metro 2033 |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1338
| |
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Metro 2033 |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1338
| |
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Cry of Fear - problém so spustením |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 349
| | cauko no ja som mal tiež s tym problém a mas cof v spravnom priecinku ? dam priklad "D:/Steam/tvojucet/steamapps/half-life/TU |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Metro 2033 |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1338
| na ultra ? Mafiu 2 som skusal na ultra a bez trhania aj world of tanks na ultra a išlo bez problemov procesor nebol vobec zataženy iba na 27 percent  |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Metro 2033 |
Odpovede: 38 Zobrazenia: 1338
| Zdravím pojde mi metro 2033 ?
Intel Core i5-3470 Kingston 8GB DDR3 AMD Radeon HD7770 1GB GDDR5  |
|
Fórum: Diskusia Téma: Založenie bankového učtu |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 999
| to by mi aj vyhovovalo  |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Nový PC |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 664
| | noo ale ked ho zapojim do tohto kompu sak ho aj teraz pouzivam tak monitor ide normalne takze si nemyslím ze je chyba v monitori a to je skoro novy monitor mam ho rok |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Nový PC |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 664
| | ano vsetko fachci jak ma aj ked dam ctrl alt del tak sa restartne |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Nový PC |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 664
| |
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Nový PC |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 664
| samozrejme ze ano |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Nový PC |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 664
| | No spravil som to a nic proste len cierna obrazovka stale hnet po zapnuti.. |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Nový PC |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 664
| skusim ked to pojde dam vediet dik zatial za radu  |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Nový PC |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 664
| jasne ale jak mam ist od biosu čo mam držať lebo hovorim že zapnem pc a cierna obrazovka ze vraj F1 mam držať ? |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Nový PC |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 664
| |
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Nový PC |
Odpovede: 21 Zobrazenia: 664
| Zdravím, dneskaj som si kupil nový pc ale ked som ho zapal tak obrazovka len blikala nechápem ? nemalo by naskočit boot menu ? skusal som to zapojiť do oboch koncoviek skusal som tam daj aj instalačne cd no nič nechápem  |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC hell :D |
Odpovede: 36 Zobrazenia: 1443
| však určite že ano ale tak vieš ja by som chcel najradšej skladanu zostavu z nejakeho obchodu a nie takto kupovať komponenty ale jak sa hovori že najlepši pc je zostavený  |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC hell :D |
Odpovede: 36 Zobrazenia: 1443
| | zober si to takto ta 2GB mi bude stačit na tieto hry v tomto období procesor v pohode len som chcel vedieť či sa to opláca ja nechcem s tým orať humno |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC hell :D |
Odpovede: 36 Zobrazenia: 1443
| | ne ne máš pravdu chcem poradiť ale tak vieš da sa zohnať teraz vela veci za par eur ale tieto typy su poskladane |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC hell :D |
Odpovede: 36 Zobrazenia: 1443
| neni v tom moc velký rozdiel ako pozeram nektorí to natáčali na 1GB GDDR5 na ultra a pohodička  |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC hell :D |
Odpovede: 36 Zobrazenia: 1443
| | asi tažko budem mať lepší pc nechcite mi povedať že mate ešte lepšie najvyššie hardwarove komponenty su Intel Core I7, Geforce GTX Titan 6GB GDDR5, doska ASUS P9X79 ram ma nezaujima jak som pozeral gameplay na far cry 3 ultra gtx 660 bez problémov http://www.youtube.com/watch?v=_ZGtCW1B2-4 |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC hell :D |
Odpovede: 36 Zobrazenia: 1443
| inak ako ta grafická je že uplne pp.. všetky hry čo teraz vyjdu idu na ultra bez trhania no ide o to aky by som mal procesor ale tak i5 je podla mna dost výkonny |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC hell :D |
Odpovede: 36 Zobrazenia: 1443
| |
Fórum: Ostatné Téma: PS3 vs Xbox 360 na Far Cry 3 |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 452
| | No v ovládáčoch sa mi viac lubi dualshock je taky akurat do ruky , no už som si kupil ps3 500gb na xboxe je blbost že ma pretaktovany procesor na 3.2 Ghz a pritom ps3 ma 3.2 bez taktu a ešte nebol plne využity škoda no ale aj tak xbox je blbost kvoli tymto veciam premium gold učet, vypáda jak keby h... |
|
Fórum: Ostatné úložné zariadenia Téma: Chyba s USB pls help |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 493
| |
Fórum: Diskusia Téma: Založenie bankového učtu |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 999
| delete píše: V Tatra banke si založíš účet aj sám nemusí ísť zákonný zástupca.
No o tatra moc neviem ale tak bolo by to dobre to by mi tak vyhovovalo ale zas vo VUB su neni skoro žiadne poplatky pre študenta no bože aj ked už skončím školu z tych 0,30 centov sa neposerem  |
|