Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 21 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.11.07
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 802
Témy: 289
Bydlisko: Roznava
Príspevok NapísalOffline : 29.06.2015 9:40

zdravim, neviem ci som to dobre nazval ale potreboval by som nejaky jednoduchy free soft, web aplikaciu na evidenciu vydanych tonerov
cize aby tam bol sklad - kolko ks je na sklade z akeho typu toneru
a idealne by bolo keby som si tam vedel zadat kto ma aku tlaciaren, aky toner potrebuje a len by som si pri jeho mene odklikaval kedy si berie toner a mal by som potom nejaky log kedy si bral tonery

cize by mi zavolal pan Mrkvicka ze potrebuje toner, ja by som si nasiel pana Mrkvicku v tom programe pozrel sa aky toner potrebuje, klikol by som na tlacitko +1 alebo -1 alebo nejake tlacitko a ono automaticky by zo skaldu odcitalo 1 toner
keby to robilo nejaku statistiku (stvrtrocnu, polrocnu...) ze aka bola spotreba akych tonerov tak to by tiez nebolo zle

a keby sa to cele dalo hodit na intranet a fungovalo by to ako eshop, ze pan mrkvicka by siel na intranet tam by si niekde klikol na tlacitko ze TONER a mne by prisiel mail, alebo nejake ine upozornenie a po vybaveni by som tam klikol len na nejaku fajku ze vybavene

keby to bolo v zlej sekcii (nevedel som ci to dat do programovanie a tvorba webu), tak prosim moda keby to premiestnil do spravnej sekcie, dik


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Soft na evidenciu vydanych tonerov

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 20301
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 29.06.2015 10:25

toto je tak do sekcie Ponuka Prace a nech ti to dakto vyrobi na mieru....







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.11.07
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 802
Témy: 289
Bydlisko: Roznava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.06.2015 11:10

no len ja by som za to nechcel velmi platit
podla mna nieco take by mohlo byt aj free, ale ani neviem ako by som to mal hladat na googli napr. po anglicky
a nemuselo by to byt prave presne na tonery ale nejaky skladovy soft a napr. namiesto ineho materialu by som si tam dal tonery

popriapde keby som vedel ako na to tak by som si to mozno spravil aj sam, ale neviem ako na to, pravdeodobne tam bude treba robit s databazou a ohladne toho nemam ziadne skusenosti/vedomosti


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Soft na evidenciu vydanych tonerov

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 29.06.2015 11:14

Free to nebude žiadna sláva. Niekam na hosting si hoď napríklad Prestashop, alebo OpenCart (internetové obchody), nastav si sklady a budeš normálne dostávať objednávky.
Bude to viac kompromis, ako funkčná a komplexná aplikácia, ale vieš ako je to... zadarmo ani kura nehrabe.







_________________
always is always wrong
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Soft na evidenciu vydanych tonerov

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 20301
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 29.06.2015 11:17

Dobre si pobavil.
Chces dost specializovanu vec a myslis si, ze prave to, co chces je celosvetovo pouzivane a zadarmo dostupne....tolko naivity v tak malom baleni :-)
A este pozadujes pristup zvonku pre zakaznikov, aby si to naklikavali sami - dalsia komplikacia a vec navyse.

Nechces platit - mozes sa zacat ucit html, css, php, sql a pripadne javascript. Nieje to vobec tak jednoduche ako si to predstavujes.
Alebo si to proste zaplatis a budes mat produkt na veci, ktore presne potrebujes.
Dalsia moznost je kompromisna, ako napisal killer, ale bude to ako skrabat sa lavou rukou na pravom uchu.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.11.07
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 802
Témy: 289
Bydlisko: Roznava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.06.2015 15:06

ono mne to netreba robit presne na mieru
som uz rozmyslal aj nad tym ze by som si v exceli proste nahodil kolko mam na skalde a cez funkciu odpocitaval, lenze tam by som uz musel rucne dopisovat datumy
podla mna je to dost celosvetovo pouzivane, minimalne kazdy podnik ktory ma sklad, ja nehovorim ze to musi byt presne na evidenciu tonerov, kludne to moze byt na evidenciu inych veci

si to predstavujem nejak takto
_____|Toner A|Toner B|Toner C|
Stav | 15 | 10 | 7 |
Jan | - | - | - |
Ivo | - | - | - |
Miso | - | - | - |
tie "-" by boli klikatelne tlacitka na ktore ked by som klikol tak odpocita zo stavu 1ks a spravi niekde log kedy bolo na to kliknute (staci len datum)
len nieco take jednoduche, a najradsej by som bol keby to bola web aplikacia ze to hodim na intranet a dam k tomu pristup dalsiemu cloveku ktory ma bude zastupovat v priapde nepritomnosti

tie dalsie veci co som pisal su len doplnky ze keby nieco take bolo ale nieje to nutne

rozmyslal som nad tym ze hodim nejaky free eshop na intranet, len to mi prislo zlozite a hlavne ludia by asi s tym mali problem najst si v eshope toner ktory potrebuju

v krajnom pripade keby som si to chcel dat vyrobit kolko € by to mohlo stat ?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Soft na evidenciu vydanych tonerov

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 29.06.2015 15:17

Existujú veci, ktoré sú špecializované na tvoje čiastkové problémy (napr evidencia tovaru), ale ty chceš kombináciu viacerých funkcií a to tak ružovo už nevidím.
Čo sa týka ceny, tak to závisí od tvojho šťastia, na koho narazíš. Možno ti to nejaký študent zbúcha amatérsky aj zadarmo, ale akonáhle by si chcel od firmy, čakal by som 3-4 cifernú sumu (podľa náročnosti a komplexnosti). Lebo ono poznám takých zákazníkov, čo opisujú program ako ty.. "však to mne stačí len pár funkcií", a napokon sa z toho vykľuje profesionálny program v hodnote pár tisíc.
A tiež si treba uvedomiť, že je to pre teba niečo, čím si chceš pomôcť pri podnikaní.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Soft na evidenciu vydanych tonerov

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 20301
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 30.06.2015 9:03

Gr4s5 píše:
podla mna je to dost celosvetovo pouzivane, minimalne kazdy podnik ktory ma sklad, ja nehovorim ze to musi byt presne na evidenciu tonerov, kludne to moze byt na evidenciu inych veci

Ano, a vola sa to "uctovny software" napr. money s3 alebo pohoda + jeho spojenie s nejakym eshopom. Alebo podobne veci.

Gr4s5 píše:
najradsej by som bol keby to bola web aplikacia ze to hodim na intranet a dam k tomu pristup dalsiemu cloveku ktory ma bude zastupovat v priapde nepritomnosti

Cize automaticky treba este navyse riesit spravu nejakych uziv. kont a podobnych veci, aby ti tam daky zamestnanec nenarobil bordel ci podfuky.

Gr4s5 píše:
rozmyslal som nad tym ze hodim nejaky free eshop na intranet, len to mi prislo zlozite a hlavne ludia by asi s tym mali problem najst si v eshope toner ktory potrebuju

Lol, a myslis ze s tvojim systemom problem mat nebudu? aj tam budu musiet hladat. A ked ti je zlozite rozbehnut eshop, tak samozrejme to das cloveku, co sa vyzna.

Gr4s5 píše:
v krajnom pripade keby som si to chcel dat vyrobit kolko € by to mohlo stat ?

Ako bolo pisane, nejaky student by to mohol spravit zadarmo, alebo za 100-300e, ale potom aj cakaj podporu ako od studenta...cize ziadnu alebo pochybnej kvality a budes za nu opat platit. Alebo cez firmu, co sa tym zivi, pocitaj v stovkach eur, podla rozsiahlosti + samozrejme budes mat aj zodpovedajucu podporu kedze tam to isto bude podchytene nejakou zmluvou.

Vravim, predstavujes si ho veeeelmi jednoducho a naivne.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.11.07
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 802
Témy: 289
Bydlisko: Roznava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.06.2015 9:22

mne by uplne stacil nejaky soft na vydaj/prijem tovarov
kludne aj pre nejaky velkosklad potravin, kde by som si len prepisal nazvy napr. napojov na tonery
mne ide hlavne len o to aby som mal nejaky vystup ze kedy ktory odberatel si bral ten toner
vsetky tie veci co som okolo popisal by boli len plusom a nie su vobec potrebne
hlavne je aby som mal nejaky sklad s tovarmi, k tomu odberatelov a nejaku evidenciu kedy ktory odberatel bral tovar

proste spustim si program vidim sklad a stav tovarov (tonerov) v kusoch
kliknem na expedovanie vyberem partnera (zamestnanca) zadam aky tovar a kolko ks si berie, kliknem na ok, ono to odcita zo skladu zadany pocet ks a spravi niekde zapis "30.06.2015 bolo expedovane pre partnera ABC x kusov"
potom kliknem na prijem vyberem partnera (dodavatela tonerov) zadam aky tovar a kolko ks mi dodal, kliknem na ok a ono to pripocita na sklad zadany pocet ks
to je zaklad co by som potreboval od toho programu a to by mi stacilo


plusom by bolo keby to bola web aplikacia ze to dam na intranet a niekto v mojej nepritomnosti by sa tam vedel prihlasit a obsluzit to za mna, ale nieje to nutne lebo ten niekto si to moze pisat na papierik a ked pridem do prace tak to nahodim podla jeho zapiskov do programu (ziadne uzivatelske konta, maximalne heslo, alebo admin intranetu by tam dal len pristup pre 2-3 ludi)

takisto by bolo plus ale nieje to nutne keby som vedel nastavit ze partner abc berie len tovar xyz a len 1ks


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Soft na evidenciu vydanych tonerov

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 20301
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 30.06.2015 16:00

Darmo to papagajujes dookola, my chapemeco chces. A odpoved je stale rovnaka - pozadujes specializovanejsiu vec a navyse si myslis ze je mozne to len tak strieskat za kratky cas a zadarmo. Tolka naivita v tak malom baleni :-)

To tvoje webove riesenie musi zakonite vyuzivat nejaku databazu. A je fuk, ci bude webove alebo nie. databaza musi byt. Dalej ju potrebujes isto prepajat s nejakym svojim uctovnictvom. To chces riesit ako? Ani nevieme ako mas vo firme co spravene, tak necakaj ze ti tu dakto rovno napise ze "potrebujes program janko-hrasko". Nic take neexistuje.

Citácia:
mne ide hlavne len o to aby som mal nejaky vystup ze kedy ktory odberatel si bral ten toner

Si to zapisuj do kalendara alebo do excelu :-) Vybavene.

Citácia:
hlavne je aby som mal nejaky sklad s tovarmi, k tomu odberatelov a nejaku evidenciu kedy ktory odberatel bral tovar

= uctovny soft, ktory som spominal vyssie, alebo vytvoreny webovy system, ako si pisal, s vyuzitim databazy a exportom dat z nej tam, kam ti treba (uctovnictvo alebo nejaka evidencia, atd.). No zadarmo nebude ani jedno, ani druhe. Musis mat dakoho kto ti bude robit podporu, ak nevies nic o databazach a html...
Ked sa ti daco pokazi a ten system bude tyzden v prdeli, lebo to nebudes vediet opravit, ako hlboko do straty pojdes? nehovoriac o stratenom case...

Citácia:
niekto v mojej nepritomnosti by sa tam vedel prihlasit a obsluzit to za mna, ale nieje to nutne lebo ten niekto si to moze pisat na papierik a ked pridem do prace tak to nahodim podla jeho zapiskov do programu (ziadne uzivatelske konta, maximalne heslo, alebo admin intranetu by tam dal len pristup pre 2-3 ludi)

Ano, naivne si myslis ze kady je poctivy a neomylny :D
Ked sa daco pokasle a bude chaos v sklade, vinnika budes hladat ako? Nikto sa ti dobrovolne neprizna, to by ti ludia boli blbci. Potrebujes nejaku spravu uzivatelov (konta), aby si si mohol vylistovat co ktore konto robilo za operacie. A hned vies co kto zbabral v pripade problemov.

S tym papierikom si pobavil. Do tyzdna by si plakal, ze nic ine nerobis a nemas na to cas. Taketo veci treba co najviac automatizovat, ty nemas cas sa ondit s blbostami. Mas v praci dolezitejsie veci, ako prepisovat papieriky. Ale v pripade ze na papieriku budu tri tonery/den, by to asi bolo fuk....no tolko malo asi nepredavas, to by ta asi neuzivilo.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Soft na evidenciu vydanych tonerov

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 30.06.2015 16:11

To je presne to, že užívateľ si myslí, že "potrebujem len toto", lenže na pozadí musí fungovať omnoho komplexnejší systém, aby to bolo navonok "len toto".







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Soft na evidenciu vydanych tonerov

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 20301
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 30.06.2015 17:14

Presne, nevidi do pozadia. To sa mu tu cely cas snazim vysvetlit. Navonok je to jedna webstranka s formularom. A v pozadi 5 dalsich veci.
A potom sa bude cudovat, preco nevidi mnozstvo odobratych tonerov v nejakom reporte, preco hento a preco tamto...no lebo to chcel jednoducho a lacno. Pricom jednoducho + lacno = malo funkcii.
A s tym ostatkom "este toto, este hento a vysledok je specializ. program za 1000e" mas tiez pravdu, bezne sa to tak deje.

Sa cudujem ze si chce daco tak nedoriesene natiahnut do firmy. S nejakymi problemami vobec nepocita, sak naco, ze...
Staci, ze sa polozi disk v pc s tou databazou a je v prdeli cely system.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.11.07
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 802
Témy: 289
Bydlisko: Roznava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.07.2015 10:45

ok, tak pravdepodobne to bude zlozitejsie ako som si predstavoval

par veci chcem uviest na spravnu mieru a to ze nechcem si to dat do ziadnej firmy, som zamestnancom jednej firmy a mam na starosti sklad kde su ulozene aj tonery, firma ma cca. 100 tlaciarni (cca. 200 zamestnancov) a ja tieto tonery vydavam pre tych zamestnancov, takze mi treba len nieco jednoduche aby som mal info kedy som komu vydal toner

napada ma ci by bol problem/narocne spravit nejaku tabulku kde v prvom stlpci by som mal nazov tlaciarne, druhy stlpec by bolo meno zamestnanca, treti stlpec by bolo cislo kanc., a vo stvrtom stlpci by bol klikatelny nazov toneru, odkaz a pri kazdom kliknuti na nazov toneru by spravilo log kde by bola informacia zo vsetkych buniek + datum (nieco taketo - HP LJ 1320, Janko Hrasko, 616, Q5949A - 17.05.2015)

a niekde hore by bola druha tabulka kde v hornom stlpci by boli pocty kusov a v dolnom nazvy tonerov, a pri kazdom klknuti na nazov toneru by odpocitalo 1
proste bez databazy len nejak cez funkcie ze kliknutie na to spravi log a odpocita -1 od cisla
Soft na evidenciu vydanych tonerov
nevidim do tejto problematiky takze neviem ako je to s narocnostou, ale mne treba naozaj len nieco jednoduche z jednoduchymi funkciami

proste po predchadzajucom kolegovi mi tu ostala kopa šanónov kde zakldal tie info strany z tlaciarni kde dal datumovkou datum a napsial meno a chcem si to zjednodusit, vyhodit tu kopu sanonov a spravit si meisto + zhruba si spravit statistiku pouzivania tonerov aby som vedel kolko zhruba objednavat a nebol zbytocne zaplneny sklad


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Soft na evidenciu vydanych tonerov

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 15.07.2015 10:50

Citácia:
nechcem si to dat do ziadnej firmy, som zamestnancom jednej firmy a mam na starosti sklad kde su ulozene aj tonery

Rozdiel je teda v čom? Že keď sa vyskytne chyba, bude mať z toho problém firma a nie ty? Tabuľka nie je problém ani v Exceli, ťažšie je to navrhnúť dobre tak, aby to človeku naozaj uľahčilo robotu a aby keď niekto príde na tvoje miesto po tebe, nemusel vymýšľať nový systém, pretože sa o tvojom vyjadrí, že je to nepoužiteľné. Tá časť, že to "stačí jednoduché", je z tvojho pohľadu, nie z pohľadu logiky aplikácie.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.11.07
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 802
Témy: 289
Bydlisko: Roznava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.07.2015 11:16

rozdiel je taky ze nepotrebujem z toho vystupy do uctovnictva ani nikde je to v podstate len pre moju osobnu potrebu
nenapada ma aky druh chyby by sa mohol vyskytnut, ktory by bol problem odstranit za max 1 den
viem ze by sa to dalo aj v exceli, ale lepsie by bolo nejake webove rozhranie ze by k tomu mali pristup 1-2 kolegovia v priapade mojej absencie
a nemyslim si ze do buducna by mohol mat s tym niekto problem, ked v podstate by musel len odklikavat aky toner vyda


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Soft na evidenciu vydanych tonerov

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 20301
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok NapísalOffline : 15.07.2015 11:28

to odratavanie po kliknuti urobis cez skript v exceli a ten subor nasharujes cez LAN kolegom na ich pc, alebo sa oni budu pripajat na ten pc kde je ulozeny po LAN. ziaden problem. Podla toho co si popisoval, je zbytocne do toho pchat webove rozhranie.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.11.07
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 802
Témy: 289
Bydlisko: Roznava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.07.2015 11:37

a da sa v exceli spravit aj nejaky log? aby tam bol datum kedy som klikol?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 15.07.2015 13:30

Dá.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.11.07
Prihlásený: 17.04.24
Príspevky: 802
Témy: 289
Bydlisko: Roznava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.07.2015 14:11

a hodil by mi tu niekto navod ako na to (skript aj log), popriapde ako to mam hladat?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 15.07.2015 14:13

Skus hladat Excel VBA.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Soft na evidenciu vydanych tonerov

Registrovaný: 26.01.15
Prihlásený: 11.11.20
Príspevky: 79
Témy: 11
Bydlisko: Bratislava,...
Príspevok NapísalOffline : 01.08.2015 20:48

Ahoj, poradim skus si tu popozerat nejake softy, napr BorrowCD, alebo priamo toto, mozno ti to pomoze :)
Urcite sa najde nieco co by sa dalo pouzit tu :
http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a_domacnost/databaze/

Horuci kandidat :D -> http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a_domacnost/databaze/ostatni/pujcovna-prumysloveho-zbozi/?g[hledano]=pujcovna&g[oz]=0.1


napr:
http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a_domacnost/databaze/ostatni/program-pujcovna-2/nahledy/
http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a_domacnost/databaze/ostatni/pujcovna30/nahledy/
http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a_domacnost/databaze/ostatni/matlafous-kartoteka/nahledy/

http://www.stahuj.centrum.cz/podnikani_a_domacnost/databaze/ostatni/dm-pujcky/?g[hledano]=pujcovani&g[oz]=1.0

Popozeraj, keby daco, tak suktromna sprava ;)







_________________
AMD Phenom 64 x4 (2,2ghz) + Arctic freezer silent or Scythe Katana silent rev.2, Ram 2x2GB zeppelin Gold 800mhz ddr2, MoBo ASRock NF7G HD ready, gk Gigabyte Radeon HD5770 128bit 1GB DDR5 (1700b benchmark). HDD 350GB + 160GB + 1TB, zdr. Coller master -thermal master 500W. 10 USB, 2x usb3.0, Monitor FTS 25" HDMI DVI repro, full HD 4ms. volant Logitech MOMO
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 21 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Jednoduchá web aplikácia na evidenciu osôb

v JavaScript, VBScript, Ajax

6

480

30.03.2012 14:31

Manny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Predaj tonerov do tlačiarne SAMSUNG MLT-D 111L

v Predám

0

340

15.06.2022 11:47

sarlotka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. soft

v Pamäte

3

694

22.12.2007 13:44

twistik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. spy soft

v Sieťové a internetové programy

2

732

30.09.2007 20:07

POM4R4NC Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Audio soft

v Audio programy

7

842

19.01.2011 19:03

richidz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dobrý soft...

v Ostatné programy

11

800

22.10.2008 21:07

FERDA23 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. @urel-soft

v Webdesign

5

766

20.04.2009 21:02

eXistenZ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hladam soft

v Sieťové a internetové programy

24

981

20.02.2008 20:28

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. hladam soft

v Ostatné programy

0

612

07.01.2008 10:07

belani Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I:soft

v Ostatné programy

2

286

05.01.2015 20:59

radoDM Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diagnostický Soft

v Ostatné programy

4

416

04.01.2012 15:46

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. OCR soft

v Ostatné programy

23

584

05.03.2020 22:35

peto111 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. soft na screenshoty

v Grafické programy

16

5355

22.09.2011 21:44

Roam Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. soft na scanovanie

v Ostatné programy

5

1337

10.03.2006 12:46

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Soft na odheslovanie

v Ostatné programy

0

1421

02.04.2008 22:03

belani Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Soft na videa

v Ostatné programy

1

509

28.02.2009 19:15

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra