Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 52 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Socializmus vitazi, vzdy znova a znova...

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 19.06.2006 11:00

čo vám ja sľúbim, to vám nikto nesplni







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.03.06
Prihlásený: 21.08.07
Príspevky: 32
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2006 11:01

Citácia:
Zrusit DEMOKRACIU a demokraticke volby. Nasilim presadit, ze volit mozu iba ludia s IQ > 120 . A s majetkom nad 1 mil. Sk."

Citácia:
ze ti nepojde volit gadzo z dediny co ani rozpravat pomaly nevie kss, sns a pod...
A volili by rozumni ludia a podnikatelia, ktorym nie je jedno ci z ich penazi by sa davalo lenivym a chudobnym... ;)


Takže ja ako študent by som podľa toho nemal právo voliť. Lebo akosi nemám majetok nad milión. A takisto kopec vysokoškolsky vzdelaných ľudí, ktorí jednoducho nemajú vysoké platy ale svoju robotu robia kôli niečomu inému. Naproti tomu by mohli voliť deti bohatých rodičov, ktoré v živote nič nedokázali, iba sa nechať dosadiť do rodičovských firiem.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2006 12:17

D.I.Y. píše:
Citácia:
Zrusit DEMOKRACIU a demokraticke volby. Nasilim presadit, ze volit mozu iba ludia s IQ > 120 . A s majetkom nad 1 mil. Sk."

Citácia:
ze ti nepojde volit gadzo z dediny co ani rozpravat pomaly nevie kss, sns a pod...
A volili by rozumni ludia a podnikatelia, ktorym nie je jedno ci z ich penazi by sa davalo lenivym a chudobnym... ;)


Takže ja ako študent by som podľa toho nemal právo voliť. Lebo akosi nemám majetok nad milión. A takisto kopec vysokoškolsky vzdelaných ľudí, ktorí jednoducho nemajú vysoké platy ale svoju robotu robia kôli niečomu inému. Naproti tomu by mohli voliť deti bohatých rodičov, ktoré v živote nič nedokázali, iba sa nechať dosadiť do rodičovských firiem.

no moment, to nebolo pisane s tym, ze by to bolo najspravnejsie alebo idealne, ale to bol jeden z dvoch prikladov, ako dosiahnut aby kktny laviciari sa nedostali do parlamentu a nedevastovali nas stat. V podstate utopia, ale ciste hypoteticky by to pomohlo...







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Socializmus vitazi, vzdy znova a znova...

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 1032
Témy: 37
Bydlisko: czech republik
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2006 19:27

Zastřelíme, pověsíme socany a komouše a pak může být volební právo pro každého. :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Socializmus vitazi, vzdy znova a znova...

Registrovaný: 12.10.05
Prihlásený: 09.01.08
Príspevky: 687
Témy: 15
Bydlisko: blawa ne?
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2006 19:36

Ivo Mašek píše:
Zastřelíme, pověsíme socany a komouše a pak může být volební právo pro každého. :lol:

To by šlo :rolleyes:







_________________
Toto je náš svět, svět aut s motorem vzadu, krása okřídleného šípu. Jezdíme s nimi proto, že je máme radi, mohli by jsme jezdit pořád, pokud by ti nenažranci nezlikvidovali veškeré nahradní díly na naše miláčky. My jezdíme dál....... a řikají, že jsou to šroty. Existujeme bez barvy pleti, bez národnosti, bez náboženské zaujatosti.... a vy nás chcete dostat ze silnic. Vy vyrábíte atomové bomby, vedete války, vraždíte, podvádíte, a lžete nám a pokoušíte se, abychom věřili tomu, že je to pro naše vlastní dobro, přesto zvyšujete požadavky u STK. Jsem škodofkár a mým zločinem je jezdit škodofkou. Neposuzujeme auta podle toho jak jsou hlučný, oblepený plastama, ale podle toho jak jsou jednoduchý a je možno je kdykoliv v polních podmínkach opravit. Jsem škodofkár a toto je můj manifest, můžete zastavit jednotlivce, ale nemůžete nás zastavit všechny...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Socializmus vitazi, vzdy znova a znova...

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 21.10.07
Príspevky: 200
Témy: 3
Bydlisko: Bra-ti-sla-...
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2006 21:40

spraviť verejnu popravu na zimaku a potom vyhlasit štatny sviatok slovenský Deň Vďakyvzdania :lol: :-D


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2006 22:09

skonsolidujte sa troska a neblbnite :)







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Socializmus vitazi, vzdy znova a znova...

Registrovaný: 13.07.05
Prihlásený: 04.03.08
Príspevky: 1186
Témy: 10
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2006 23:31

Je to pohoda...treba to brat tak ako to je.Volby skoncili tak ako skoncili.Raz ryzuje pravica raz lavica.Ale je tu aj pekny moment a to ze KSS totalne prepadlo.Ja som sice Fica nevolil ale ked uz vyhral nech sa ukaze,pri koryte este nebol tak uvidime ako sa vyfarbi :)







_________________
PMD 85
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Socializmus vitazi, vzdy znova a znova...

Registrovaný: 10.11.05
Príspevky: 1342
Témy: 67
Bydlisko: Banská Byst...
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2006 9:02

M@rek píše:
nepochopim ludi...30 % to je skoro kazdy treti slovak...sak cele Slovensko je naivneee...

MATEMATICKÉ OKIENKO: Smer volilo 671 185 a voličov je 4 272 517 čize to je kazdy 6,3 Slovak. Si zabudol na to ze bola 54% ucast zjavne ;)







_________________
Bezpodpisoid fórumový
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Socializmus vitazi, vzdy znova a znova...

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.06.2006 9:17

no hej lenze keby bola ucast 100% tak je to cislo este vysie
nehovoriac o stranach typu SNS, HZDS, KSS, SLNKO, HZD, LB, SOS...







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Socializmus vitazi, vzdy znova a znova...

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2006 10:06

keby, mozno, asi to su terminy pre nejakych filozofov, neviem ocom stale tak dlho mozete pisat, vyhral to smer, myslite ze sa teraz niekto postavi na hlavu? Tommy teba to nejak poznamena? alebo niekoho ineho? velice otom pochybuje a ked si ficko mysli ze nato ma tak preco mu nedat moznost, kradnut bude kazdy a nikto nespravi to co je vhodne pre nas, obycajnych ludi a vzdy nato mi doplatime, stym nic nespravis ;)







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Socializmus vitazi, vzdy znova a znova...

Registrovaný: 06.09.05
Prihlásený: 17.03.10
Príspevky: 236
Témy: 18
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2006 15:09

marzo píše:
MATEMATICKÉ OKIENKO: Smer volilo 671 185 a voličov je 4 272 517 čize to je kazdy 6,3 Slovak. Si zabudol na to ze bola 54% ucast zjavne ;)

no presne... 100% je 4 272 517 volicov...lenze ked si to zoberes ako 54% tak to je 2 307159 volicov...a teraz SMER z tychto 2 307159 ho zvolilo cca. 29.5%...to je 680612 volicov...a to je skoro kazdy 3.4 Slovak...tak neviem o com hovoris :?







_________________
MoBo: MSI K9N Platinum (AM2) | CPU: Athlon 64 ® 3200 (AM2) | HDD: Seagate 250GB Serial ATA II 7200ot. 16MB | RAM: 2x DDRAM2 512MB Kingmax 667 + DDRAM2 2GB Kingstone 800 | VGA: MSI Geforce NX7600GT T2D256EZ 256 MB (PCle) HeatPipe | Case: AeroCool Magic 3D Black | LCD: Philips 170S7FS 17" Silver | PSU: LC Power Silent Giant Black 65550G rev.2 550W | FDD: Alps FDD 3.5" Black | DVD-RW: LG DVD-RW GSA H20LS Black | Keyboard: Genius KB Calculator | Mouse: Canyon Optical Mouse | Speakers: Logitech Z4 2+1 Black | OS: Windows Seven Ultimate | NET: Antik computers & communications 64Mbit/s
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Socializmus vitazi, vzdy znova a znova...

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.06.2006 22:11

680612´*3.4=4 272 517 :?
asi si nieco zle natukal do kalkulacky







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Socializmus vitazi, vzdy znova a znova...

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.06.2006 23:53

na zaciatku 90. rokov Berlusconi Meciarovi povedal, ze v kazdom narode je tretina hlupakov a taych sa tych snazit oslovit
a nedavne volby to len potvrdili
akurat sa ovecky presunuli z kosiara HZDS do kosiara SMERu

P.S. je tu este niekto kto veri vo vseobecne volebne pravo?

krasne povedane: http://www.youtube.com/watch?v=4QRm0ByyupI







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Socializmus vitazi, vzdy znova a znova...

Registrovaný: 10.11.05
Príspevky: 1342
Témy: 67
Bydlisko: Banská Byst...
Príspevok NapísalOffline : 21.06.2006 20:47

JanoF píše:
vyhral to smer, myslite ze sa teraz niekto postavi na hlavu? Tommy teba to nejak poznamena? alebo niekoho ineho? velice otom pochybuje

Smer budis, ale ked sa daju dokopy s HZDS a SNS tak nas ani cez hranice pomaly nepustia, o to tu ide.







_________________
Bezpodpisoid fórumový
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Socializmus vitazi, vzdy znova a znova...

Registrovaný: 13.07.05
Prihlásený: 04.03.08
Príspevky: 1186
Témy: 10
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2006 0:08

marzo píše:
Smer budis, ale ked sa daju dokopy s HZDS a SNS tak nas ani cez hranice pomaly nepustia, o to tu ide.

Ale pustia...navyse sme v EU tak o nejakej izolacii nemoze byt rec,aspon co sa tyka hranic EU.







_________________
PMD 85
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Socializmus vitazi, vzdy znova a znova...

Registrovaný: 05.01.06
Prihlásený: 19.10.07
Príspevky: 138
Témy: 4
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2006 12:58

marzo píše:
Smer budis, ale ked sa daju dokopy s HZDS a SNS tak nas ani cez hranice pomaly nepustia, o to tu ide.

Co sa bojis? Z pohladu praviciarov by to bola "idealna vlada". Dzurindovi uz nikto neveri a myslim, ze mu mala pauza v opozicii neuskodi... Je nerealne, aby sa on vzdal nejakej funkcie a pustil tam Miklosa alebo Radicovu... My co sme volili SDKU, sme zasa volili mensie zlo. Ja sice iba po prvykrat, ale aj tak ma to dost sere, ze som iba obycajna babka v ich hre :sick: Kolko ludi co volilo Dzurindu si mysli, ze je to clovek na spravnom mieste? Asi len par skalnych + rodina :D Ale ti, co volili SMER, si to o Ficovi myslia...
Jedinny vysledok spolocneho vladnutia SMER, HZDS, SNS bude, ze sa navzajom potopia. Je uplne naivne si mysliet, ze Fico spolu s Meciarom a Slotom dokazu nieco rozumne vymysliet.. Ked budu po sebe stekat jak psi, tak potom sa mozno "socialne zmyslajuce obyvatelstvo" zobudi a nebude volit magorov :P
Dolezity je tiez kratky polcas rozpadu HZDS, SNS a asi aj SMER-u a za tie dva roky sa toho az tak vela dosrat neda... Vysledkom toho by mohlo byt, ze sa HZDS po dalsich volbach nedostane do parlamentu a Fico nebude mat 30% :)
Dufam, ze KDH prestane hrat mrtveho chrobaka a posle Fica doprdele @ do vlady s HZDS a SNS... :rolleyes: Najhorsie co sa moze stat, je vlada SMER, KDH a SMK (alebo SNS).... Bo takyto zlepenec by bol v podstate neskodny. Vo velkej miere by sa zachoval sucasny stav + Fico by si presadil par jeho zazracnych lavicovych receptov na odstranenie chudoby na ukor zvysenia statneho dlhu a potom za styri roky opat dostane 30%.... A sudruh Fico to dobre vie, bo inak uz dnes by zostavoval vladu SMER, SNS, HZDS...

Ale aspon je sranda... Cele Drislakoviny aj Senzi Senzus sa mozu ist schovat :P Staci si pozriet, jak na tlacovke v centrele SMER-u sedia vedla seba Dzurinda s Ficom ako najvacsi kamarati a hladaju prieniky :D

jumich píše:
a zlaty kliniec programu je ze u nas v robote je jeden 24r chlapec ktory hlasa ze za meciara bolo lepsie lebo za meciara sa nekradlo
Nie je to nahodou gen1us?? :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.07.05
Prihlásený: 05.04.22
Príspevky: 1517
Témy: 90
Bydlisko: Trebišov
Príspevok NapísalOffline : 22.06.2006 16:36

murciano píše:
Nie je to nahodou gen1us?? :D


nie ani nahodou.







_________________
Apple MacBook Pro 13 M1 | 16GB ram | 1tb hdd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Socializmus vitazi, vzdy znova a znova...

Registrovaný: 03.12.05
Prihlásený: 11.07.07
Príspevky: 248
Témy: 12
Bydlisko: Slovensko, ...
Príspevok NapísalOffline : 07.07.2006 16:26

to murciano: no troska sa pozriem na to, kde byvam ja a jumich. cize to je najmenej realne za by som to mohol byt ja.
no treba povedat ze podla jednich sa kradlo vtedy, podla druhych teraz atd. 100 ludi 100 nazorov.
no ked pocujes retoriku meciara, nepripada ti jak debil a ani jak nic horsie, proste vzdelany clovek, no uz ked zacnes sa zaoberat problemami viac podrobnejsie atd. je par veci blbost (par myslim kopec) :rolleyes: no meciar je osobka dzivna.

to tommy: podla vsetkeho a aj vela ludi je zatial demokracia to najlepsie co je na celom svete. tak teda ak nechces demokraciu, staci zajst do Somalska prip. Konzskej Dem. Rep. a tam mas ukazku modernej nedemokracie.
teda ak nechces demokraciu (navrhujes v tom modeli inu formu demokracie) na vyber je este feudalizmus, anarchia, diktator a rozne kmenove zvyky. no tak ja osobne by som si volil radsej demokraciu


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Socializmus vitazi, vzdy znova a znova...

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.07.2006 10:30

gen1us píše:
tteda ak nechces demokraciu (navrhujes v tom modeli inu formu demokracie) na vyber je este feudalizmus, anarchia, diktator a rozne kmenove zvyky. no tak ja osobne by som si volil radsej demokraciu

nechapem preco chces silou mocou mat niejaky SYSTEM, vidim ze ti uz moderny svet, byrokracia stat a etatisti roznehu druhu riadne vymili mozog
ja chcem jednoducho slobodnu spolocnost kde si kazdy bude robit co sa mu zachce, pokial nebude narusovat slobodu ostatnych, a nikto mu nebude vladnut, teoreticky by do toho systemu mohla spadat aj ta vasa demokracia, ale urcite nei demokracia aka je dnes, ze väcsina moze vpodstate vsetko







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Socializmus vitazi, vzdy znova a znova...

Registrovaný: 03.12.05
Prihlásený: 11.07.07
Príspevky: 248
Témy: 12
Bydlisko: Slovensko, ...
Príspevok NapísalOffline : 08.07.2006 22:51

tommy no tak ako to co tu je, tak to nie je demokracia uplna, vsade je len ciastocna.

jasne, viem co chces. no asi priblizne :rolleyes: , cize stat by bol len vydajca zakonov a dozeral by na ich dodrziavanie a trestal by prestupky a obrana uzemia statu. to si hovorl uz skorej. no zaujimalo by ma, co si myslis o tom, ze by stat "budoval a udrziaval verejne zariadenia o ktore nema zaujem ziaden jednotlivec"? pretoze inak si to viem velmi dobre prestavit a malo by to byt aj jednoduchsie a "mozno" aj lepsie.

este jedna odpoved na tvoju otazku v tvojom prispevku, ktora je v prvej vete, system sa da riadit a ovladat. a mozno aj vsetko ma svoj system.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Socializmus vitazi, vzdy znova a znova...

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.07.2006 22:57

gen1us píše:
budoval a udrziaval verejne zariadenia o ktore nema zaujem ziaden jednotlivec

no jasne ze NIE, stat by nemal okrem policie armady sudov ciest a zopar fundamentalnych institucii budovat udrziavat a financovat NIC

viem si predstavit zeby sme napriklad v reference alebo v parlamente odhlasovali ci stat postavi dialnicu KE-BA juznou cestou alebo severnou, alebo ze by sme demokraticky odhlasovali trest smrti
ale v ziadnom pripade nesmieme demokraticky hlasovat o zvyseni dani urcitej skupine ludi a o zvyseni socialnych davok dalsej







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 52 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. znova zdroj

v PC skrinky, zdroje a všetky druhy chladenia

16

586

04.04.2012 13:31

mino_85 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. RSS znova

v Správy pre vedenie fóra

11

1237

09.11.2008 13:22

Blackshadow Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC ZOSTAVA !!! (znova)

v PC zostavy

24

910

10.06.2009 15:16

Caliente Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. znova mi to nejde :(

v PHP, ASP

16

799

03.12.2007 18:17

Flety Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. znova otázka ktoré SSD

v Úložné zariadenia

7

449

01.05.2016 11:36

t0m@$ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. grafika do 100e znova :-)

v Grafické karty

8

506

05.03.2011 20:42

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Znova notebook do 600 e

v Notebooky a netbooky

2

453

07.11.2010 22:28

sprin1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kde je chyba (zas a znova)

v Databázy

4

762

16.10.2008 15:30

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. E6600 sa nechce dať znova pretaktovat

v Biosy a ladenie výkonu

3

281

02.07.2013 10:53

BOBO415 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ping niekedy stúpa a potom znova padne.

v Poskytovatelia internetu

6

373

21.04.2017 18:01

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem s USB radicom znova :)......skuste poradit

v Ostatné zariadenia

0

337

20.02.2014 14:45

Imrisko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zapnem pc, vypne sa a znova zapne..

v PC skrinky a zdroje

12

681

20.12.2017 14:44

Vexator Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Po inštalácii Windows mi dá znova začiatok inštalácie

v Operačné systémy Microsoft

28

759

09.12.2020 1:43

Mindfreak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HD ochrana AACS aktualizovaná, ale piráti znova víťazia

v Novinky

1

405

13.04.2007 14:11

maross Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. pri vipnuti kompu sa znova zapne.....som zufaly..pomozte pls

v nVidia čipové sady

10

949

24.08.2009 13:10

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Easy mod - vymazal som ho a chcem ho znova

v Redakčné systémy

1

447

05.01.2007 7:05

Leachim Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra