| Autor | Správa |
|---|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: Prepojenie grafických kariet |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 2890
| | a ako ten SLI mostík vyzerá? |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: Prepojenie grafických kariet |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 2890
| | aký kábel je potrebný na prepojenie dvoch grafických kariet? |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Fallout 3 je nezastavitelne tu!!! |
Odpovede: 262 Zobrazenia: 16375
| | vedel by mi niekto na to poradiť nejaký mód? lebo moja angličtina je dosť mizerná |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Fallout 3 je nezastavitelne tu!!! |
Odpovede: 262 Zobrazenia: 16375
| | dá sa nejako v hre obísť pridávanie zručností, alebo ho nejako vypnúť? |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Call of Duty 5 : World at War |
Odpovede: 328 Zobrazenia: 33891
| | nainštaloval som ten patch. útok sa dá privolať, ale tanky sa nedajú zničiť |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Call of Duty 5 : World at War |
Odpovede: 328 Zobrazenia: 33891
| |
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Call of Duty 5 : World at War |
Odpovede: 328 Zobrazenia: 33891
| | najprv mi nešlo privolať vysielačkou raketový útok na tie dva Japonské tanky v tej 2.misii, a po preinštalovaní hry mi síce šlo privolať ten útok, ale nedali sa zase zničiť ie tanky. aj mi povedali do vysielačky, že cieľ je zničený, ale tanky boli stále funkčné, bez poškodenia, a stále strieľali. ni... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Call of Duty 5 : World at War |
Odpovede: 328 Zobrazenia: 33891
| | ja viem. len že mne to vôbec neide. mierim na ten tank, ale keď chcem aktivovať útok, tak sa nič nedeje |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Call of Duty 5 : World at War |
Odpovede: 328 Zobrazenia: 33891
| | ale ide o to, že mi ten útok vôbec neide. myslím tým, že ho ani neprivolám. držím síce vysielačku v ruke, ale nič sa nedeje |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Call of Duty 5 : World at War |
Odpovede: 328 Zobrazenia: 33891
| | mám problém z 2.misiou. keď obsadím ten veľký Japonský bunker, tak mi mi povedia, že mám zničiť raketovým útokom dva Japonské tanky. len že mi ten útok nechce fungovať. vedel by mi niekto poradiť, čo s tým? |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Deus Ex |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 657
| | v kolekcii je Deus Ex, Deus Ex 2: Invisible War, Project Snowblind |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Deus Ex |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 657
| | má niekto originálnu Kolekciu klasiky tejto hry? |
|
Fórum: Ostatné programy Téma: Poštová poukážka |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 2822
| | dá sa nejako vo Worde, alebo pomocou nejakého iného programu spracovať poštová poukážka? myslím tým napríklad jej vyplnenie |
|
Fórum: Windows Téma: Problém z počítačom |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 405
| | ale grafická karta je nová |
|
Fórum: Windows Téma: Problém z počítačom |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 405
| | nevedel som, kam som mal túto tému zaradiť, tak som ju dal sem. keď hrám hry, tak sa mi stáva, že počas hrania sa mi zdá, akoby sa v počítačovej skrini niečo zastavilo. po chvíli to znova nabehne, a hra začne sekať, až nakoniec úplne zamrzne, a po pár sekundách nabehne modrá obrazovka z nejakou syst... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Mass Effect |
Odpovede: 123 Zobrazenia: 9514
| | má niekto prídavok k tejto hre? myslím Bring Down the Sky. lebo neviem, že či sa dá nejako zmeniť angličtina v hre na češtinu |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Rainbow Six: Vegas 2 |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 452
| | čo mám robiť pri tom tenisovom kurte, kde po mne neustále strieľa tá helikoptéra? stále sa kryjem za jedným z tých pilierov, a nič sa nedeje |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Mass Effect |
Odpovede: 123 Zobrazenia: 9514
| | nie. zamŕza mi hocikedy. napríklad počas dialógov, alebo pri animáciach |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Mass Effect |
Odpovede: 123 Zobrazenia: 9514
| | nechápem, prečo mi tá hra zamŕza. predtým mi šla v pohode, ale keď som včera nainštaloval najnovšie grafické ovládače, a potom som znova nainštaloval hru, tak mi začala zamŕzať. a počítač mám dosť výkonný, tak neviem, v čom je problém. vie mi niekto poradiť, čo s tým? |
|
Fórum: Windows Téma: Užívateľský účet na Windows XP |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 565
| | a nedá sa to nejako nastaviť tak, keď už je Windows nainštalovaný? |
|
Fórum: Windows Téma: Užívateľský účet na Windows XP |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 565
| | dá sa nejako užívateľský účet nastaviť tak, že keď je zapnutý len z obmedzeným prístupom, tak aby si dotyčný užívateľ mohol inštalovať niektoré dôležité programy? napríklad súčasti potrebné k Windowsu |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Need For Speed : Carbon |
Odpovede: 63 Zobrazenia: 7062
| | pri spustení online módu hra odo mňa vyžaduje aktualizáciu. len že, keď ju chcem nainštalovať, tak sa mi objaví len nejaké DOSácke okno, ktoré ale hneď zmizne, a patch sa ani nenainštaluje. vie mi niekto poradiť, v čom je problém? |
|
Fórum: Antivírusy a ochrana Téma: Vírus |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 804
| | mám AVG 7.5. ide o to, že keď si stiahnem trainer k nejakej hre, tak mi počítač niekedy ohlási vírus v tom traineri. problém je v tom, že môžem ten trainer staihnuť z ktorejkoľvek stránky, aj tak mi v ňom nájde ten istý vírus. väčšinou ide o Trójskeho koňa. ako je to možné? |
|
Fórum: Grafické programy Téma: Grafika |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 835
| | Vedel by mi niekto poradiť nejaký dobrý grafický program na tvorbu 3D objektov? Najlepšie aj z prekladom |
|
Fórum: Grafické programy Téma: Poser 7 |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 801
| | mám problém z týmto programom. vždy keď chcem nainštalovať do programu opravný balík Service Release 2.1, tak mi vypíše toto: "Poser 7 ist nicht im ausgewählten Werzeichnis". ide o to, že to inštalujem do správnej zložky, tak neviem, v čom je problém |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: The Sims |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 724
| | na hranie datadisku k tejto hre treba aj základnú verziu hry? |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Deus Ex 2: Invisible War |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 972
| | keď som chcel nainštalovať patch, tak mi napísalo toto: "Old file not found. However, a file of the same name was found. No update done since file contents do not match." dám OK, a vypne mi to |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Deus Ex 2: Invisible War |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 972
| |
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Deus Ex 2: Invisible War |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 972
| | kúpil som si originálku Kolekciu klasiky od Cenegy z touto hrou, a keď ju chcem spustiť, tak pri načítavaní mi hra spadne do Windowsu. to mi robí len vtedy, keď do nej nainštalujem češtinu. keď ju mám v originálnom anglickom jazyku, tak hra ide v pohode. vedel by mi niekto poradiť, čo s tým? |
|
Fórum: Ostatné programy Téma: WinRar |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 815
| | ako sa dá viac-objemový, napríklad pár GBový súbor zbaliť do deleného archívu? myslím tak, že sa ten veľký súbor zbalí do viac-početného archívu |
|