Snajper2 - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 11 z 13 [ Vyhľadávanie našlo 387 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Prepojenie grafických kariet


Odpovede: 10
Zobrazenia: 2890


a ako ten SLI mostík vyzerá?

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Prepojenie grafických kariet


Odpovede: 10
Zobrazenia: 2890


aký kábel je potrebný na prepojenie dvoch grafických kariet?

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Fallout 3 je nezastavitelne tu!!!


Odpovede: 262
Zobrazenia: 16375


vedel by mi niekto na to poradiť nejaký mód? lebo moja angličtina je dosť mizerná

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Fallout 3 je nezastavitelne tu!!!


Odpovede: 262
Zobrazenia: 16375


dá sa nejako v hre obísť pridávanie zručností, alebo ho nejako vypnúť?

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Call of Duty 5 : World at War


Odpovede: 328
Zobrazenia: 33891


nainštaloval som ten patch. útok sa dá privolať, ale tanky sa nedajú zničiť

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Call of Duty 5 : World at War


Odpovede: 328
Zobrazenia: 33891


nemám

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Call of Duty 5 : World at War


Odpovede: 328
Zobrazenia: 33891


najprv mi nešlo privolať vysielačkou raketový útok na tie dva Japonské tanky v tej 2.misii, a po preinštalovaní hry mi síce šlo privolať ten útok, ale nedali sa zase zničiť ie tanky. aj mi povedali do vysielačky, že cieľ je zničený, ale tanky boli stále funkčné, bez poškodenia, a stále strieľali. ni...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Call of Duty 5 : World at War


Odpovede: 328
Zobrazenia: 33891


ja viem. len že mne to vôbec neide. mierim na ten tank, ale keď chcem aktivovať útok, tak sa nič nedeje

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Call of Duty 5 : World at War


Odpovede: 328
Zobrazenia: 33891


ale ide o to, že mi ten útok vôbec neide. myslím tým, že ho ani neprivolám. držím síce vysielačku v ruke, ale nič sa nedeje

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Call of Duty 5 : World at War


Odpovede: 328
Zobrazenia: 33891


mám problém z 2.misiou. keď obsadím ten veľký Japonský bunker, tak mi mi povedia, že mám zničiť raketovým útokom dva Japonské tanky. len že mi ten útok nechce fungovať. vedel by mi niekto poradiť, čo s tým?

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Deus Ex


Odpovede: 2
Zobrazenia: 657


v kolekcii je Deus Ex, Deus Ex 2: Invisible War, Project Snowblind

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Deus Ex


Odpovede: 2
Zobrazenia: 657


má niekto originálnu Kolekciu klasiky tejto hry?

 Fórum: Ostatné programy   Téma: Poštová poukážka


Odpovede: 1
Zobrazenia: 2822


dá sa nejako vo Worde, alebo pomocou nejakého iného programu spracovať poštová poukážka? myslím tým napríklad jej vyplnenie

 Fórum: Windows   Téma: Problém z počítačom


Odpovede: 4
Zobrazenia: 405


ale grafická karta je nová

 Fórum: Windows   Téma: Problém z počítačom


Odpovede: 4
Zobrazenia: 405


nevedel som, kam som mal túto tému zaradiť, tak som ju dal sem. keď hrám hry, tak sa mi stáva, že počas hrania sa mi zdá, akoby sa v počítačovej skrini niečo zastavilo. po chvíli to znova nabehne, a hra začne sekať, až nakoniec úplne zamrzne, a po pár sekundách nabehne modrá obrazovka z nejakou syst...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Mass Effect


Odpovede: 123
Zobrazenia: 9514


má niekto prídavok k tejto hre? myslím Bring Down the Sky. lebo neviem, že či sa dá nejako zmeniť angličtina v hre na češtinu

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Rainbow Six: Vegas 2


Odpovede: 0
Zobrazenia: 452


čo mám robiť pri tom tenisovom kurte, kde po mne neustále strieľa tá helikoptéra? stále sa kryjem za jedným z tých pilierov, a nič sa nedeje

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Mass Effect


Odpovede: 123
Zobrazenia: 9514


nie. zamŕza mi hocikedy. napríklad počas dialógov, alebo pri animáciach

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Mass Effect


Odpovede: 123
Zobrazenia: 9514


nechápem, prečo mi tá hra zamŕza. predtým mi šla v pohode, ale keď som včera nainštaloval najnovšie grafické ovládače, a potom som znova nainštaloval hru, tak mi začala zamŕzať. a počítač mám dosť výkonný, tak neviem, v čom je problém. vie mi niekto poradiť, čo s tým?

 Fórum: Windows   Téma: Užívateľský účet na Windows XP


Odpovede: 5
Zobrazenia: 565


a nedá sa to nejako nastaviť tak, keď už je Windows nainštalovaný?

 Fórum: Windows   Téma: Užívateľský účet na Windows XP


Odpovede: 5
Zobrazenia: 565


dá sa nejako užívateľský účet nastaviť tak, že keď je zapnutý len z obmedzeným prístupom, tak aby si dotyčný užívateľ mohol inštalovať niektoré dôležité programy? napríklad súčasti potrebné k Windowsu

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Need For Speed : Carbon


Odpovede: 63
Zobrazenia: 7062


pri spustení online módu hra odo mňa vyžaduje aktualizáciu. len že, keď ju chcem nainštalovať, tak sa mi objaví len nejaké DOSácke okno, ktoré ale hneď zmizne, a patch sa ani nenainštaluje. vie mi niekto poradiť, v čom je problém?

 Fórum: Antivírusy a ochrana   Téma: Vírus


Odpovede: 3
Zobrazenia: 804


mám AVG 7.5. ide o to, že keď si stiahnem trainer k nejakej hre, tak mi počítač niekedy ohlási vírus v tom traineri. problém je v tom, že môžem ten trainer staihnuť z ktorejkoľvek stránky, aj tak mi v ňom nájde ten istý vírus. väčšinou ide o Trójskeho koňa. ako je to možné?

 Fórum: Grafické programy   Téma: Grafika


Odpovede: 4
Zobrazenia: 835


Vedel by mi niekto poradiť nejaký dobrý grafický program na tvorbu 3D objektov? Najlepšie aj z prekladom

 Fórum: Grafické programy   Téma: Poser 7


Odpovede: 0
Zobrazenia: 801


mám problém z týmto programom. vždy keď chcem nainštalovať do programu opravný balík Service Release 2.1, tak mi vypíše toto: "Poser 7 ist nicht im ausgewählten Werzeichnis". ide o to, že to inštalujem do správnej zložky, tak neviem, v čom je problém

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: The Sims


Odpovede: 3
Zobrazenia: 724


na hranie datadisku k tejto hre treba aj základnú verziu hry?

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Deus Ex 2: Invisible War


Odpovede: 5
Zobrazenia: 972


keď som chcel nainštalovať patch, tak mi napísalo toto: "Old file not found. However, a file of the same name was found. No update done since file contents do not match." dám OK, a vypne mi to

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Deus Ex 2: Invisible War


Odpovede: 5
Zobrazenia: 972


skúšal som češtiny z www.abcgames.sk, a www.cestiny.cz. a neide to

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Deus Ex 2: Invisible War


Odpovede: 5
Zobrazenia: 972


kúpil som si originálku Kolekciu klasiky od Cenegy z touto hrou, a keď ju chcem spustiť, tak pri načítavaní mi hra spadne do Windowsu. to mi robí len vtedy, keď do nej nainštalujem češtinu. keď ju mám v originálnom anglickom jazyku, tak hra ide v pohode. vedel by mi niekto poradiť, čo s tým?

 Fórum: Ostatné programy   Téma: WinRar


Odpovede: 3
Zobrazenia: 815


ako sa dá viac-objemový, napríklad pár GBový súbor zbaliť do deleného archívu? myslím tak, že sa ten veľký súbor zbalí do viac-početného archívu
Stránka: 11 z 13 [ Vyhľadávanie našlo 387 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF