SlOw - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 2 [ Vyhľadávanie našlo 38 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Ostatné úložné zariadenia   Téma: FDD


Odpovede: 2
Zobrazenia: 508


Čítačka je rozpoznaná. Disketovka bola zapnutá v BIOSe. Ďakujem za pomoc.

 Fórum: Ostatné úložné zariadenia   Téma: FDD


Odpovede: 2
Zobrazenia: 508


Vo Win7 mi počítač ukazuje v prieskumníkovi disketovú mechaniku, ktorú avšak nemám. Zdá sa mi, že za disketovú mechaniku pokladá internú čítačku pamäťových kariet. Driver som k nej nedostal. Stretol sa s tým niekto? Pozná niekto nejaké riešenie? Ďakujem.

 Fórum: PC zostavy   Téma: prosim o zhodnotenie komponentov


Odpovede: 20
Zobrazenia: 816


ok, všetko vyriešené, ďakujem všetkým, veľmi ste mi pomohli

 Fórum: PC zostavy   Téma: prosim o zhodnotenie komponentov


Odpovede: 20
Zobrazenia: 816


ja to v poriadku?

 Fórum: PC zostavy   Téma: prosim o zhodnotenie komponentov


Odpovede: 20
Zobrazenia: 816


cpu http://datacom-ke.sk/intel-core-i5-750- ... 44675.html

 Fórum: PC zostavy   Téma: prosim o zhodnotenie komponentov


Odpovede: 20
Zobrazenia: 816


http://datacom-ke.sk/mb-gigabyte-intel- ... 45080.html doska
http://datacom-ke.sk/mb-gigabyte-intel- ... 45080.html cpu
http://www.datacom-ke.sk/ddram3-2x2gb-k ... 27960.html RAM
http://datacom-ke.sk/vga-gigabyte-ati-h ... 59327.html grafika
http://datacom-ke.sk/seasonic-energy-kn ... 48184.html...

 Fórum: PC zostavy   Téma: prosim o zhodnotenie komponentov


Odpovede: 20
Zobrazenia: 816


len tie 4

 Fórum: PC zostavy   Téma: prosim o zhodnotenie komponentov


Odpovede: 20
Zobrazenia: 816


ďakujem za každú radu

 Fórum: PC zostavy   Téma: prosim o zhodnotenie komponentov


Odpovede: 20
Zobrazenia: 816


ach, naozaj, vďaka za upozornenie

 Fórum: PC zostavy   Téma: prosim o zhodnotenie komponentov


Odpovede: 20
Zobrazenia: 816


500 - 600 €

 Fórum: PC zostavy   Téma: prosim o zhodnotenie komponentov


Odpovede: 20
Zobrazenia: 816


chystám sa dokúpiť hardware a rozmýšľal som nad niečím takýmto:

grafická karta
http://www.datacom-ke.sk/vga-asus-gefor ... 52016.html

RAM
http://www.datacom-ke.sk/ddram3-2x2gb-k ... 27960.html

procesor
http://www.datacom-ke.sk/intel-core-2-d ... 44678.html
alebo
http://www.datacom-ke.s...

 Fórum: Pevné disky a radiče   Téma: radič a XP


Odpovede: 4
Zobrazenia: 533


áno, inštaloval som Windows XP sp3, je veľmi možné, že to bude tým

 Fórum: Pevné disky a radiče   Téma: radič a XP


Odpovede: 4
Zobrazenia: 533


Prosím o názor.
Kamarát dostal novú multimediálnu počítačovú zostavu a mojou úlohou bolo nainštalovať operačný systém windows XP.
Lenže, ja som sa obával SATAII ovládačov, ale na moje prekvapenie všetko išlo bez problémov.
Ako je to možné?Je možné aby celkom slušná dnešná zostava mala stále ATA? ...

 Fórum: Siete   Téma: domáca sieť - xp a vista


Odpovede: 5
Zobrazenia: 1468


Mám ďalší problém s touto sieťou, po dlhšom používaní som zistil, že prístup zo stolného počítača na notebook získam bez problémov, ale naopak, z notebooku na stolný počítač nemôžem získať prístup, po kliknutí na sieťové umiestnenie stolného počítača mi napíše chybu: Systém windows nemôže získať prí...

 Fórum: Siete   Téma: domáca sieť - xp a vista


Odpovede: 5
Zobrazenia: 1468


Problém vyriešený, ďakujem za radu, problém bol v nastavení sieťovej karty.

 Fórum: Siete   Téma: domáca sieť - xp a vista


Odpovede: 5
Zobrazenia: 1468


dal som hľadať počítač v sieti a napísalo mi, že na zobrazenie nie sú žiadne výsledky

 Fórum: Siete   Téma: domáca sieť - xp a vista


Odpovede: 5
Zobrazenia: 1468


Hľadal som na túto tému viacero príspevkov, ale každý vravel niečo iné.
Popis problému:
Mám stolný počítač s Windows XP Professional a notebook s Vista Home Basic a chcel by som ich zosieťovať cez router Airlive, tým spôsobom, že notebook by bol pripojený cez wifi a stolný počítač cez kábel. Dá s...

 Fórum: Externé zariadenia   Téma: Router


Odpovede: 8
Zobrazenia: 1254


2.

 Fórum: Windows   Téma: Install win


Odpovede: 22
Zobrazenia: 1070


Aka je verzia toho druheho winu? Tento druhy win ti prepisal specialne factory MBR, musis ho teraz obnovit ak chces nacitat povodny win zo skrytej particie. Aky mas typ notebooku?

 Fórum: Unix-like systémy   Téma: Format hdd s linuxom


Odpovede: 2
Zobrazenia: 679


ano, presne tak, musis potom obnovit MBR cez recovery

 Fórum: Pevné disky a radiče   Téma: Ako spojiť 2 partície?


Odpovede: 4
Zobrazenia: 2371


cez Acronis sa to da

 Fórum: Pevné disky a radiče   Téma: Aku znacku HDD


Odpovede: 22
Zobrazenia: 3390


Maxtor alebo Baracuda, su super:D

 Fórum: Video programy   Téma: spajanie avi suborov


Odpovede: 4
Zobrazenia: 3284


VirtualDub

 Fórum: Video programy   Téma: Aky prehravac je naj....


Odpovede: 14
Zobrazenia: 1210


GOMplayer odporúčam

 Fórum: Video programy   Téma: Problém s videom


Odpovede: 1
Zobrazenia: 547


Najskôr to budú codeky, skus si ich aktualizovať

 Fórum: Video programy   Téma: Aky najlepši codec?


Odpovede: 2
Zobrazenia: 1634


CodecPack AllInOne alebo pre vistu Vista Codec Package

 Fórum: Video programy   Téma: Probelm WinDVD 7 nejde zvuk


Odpovede: 1
Zobrazenia: 726


Pozri sa na zvukové filtre:)

 Fórum: Video programy   Téma: Aky je najlepši prehravač?


Odpovede: 22
Zobrazenia: 12391


jj, nový GomPlayer je vsestranny

 Fórum: Video programy   Téma: Program na spojenie niekolko .avi suborov


Odpovede: 8
Zobrazenia: 4462


Najlepší je podľa mňa VirtualDub :)

 Fórum: Krčma   Téma: Akú e-mailovú schránku?


Odpovede: 93
Zobrazenia: 8620


gmail, jednoznacne, najlepsie, co moze byt :)
Stránka: 1 z 2 [ Vyhľadávanie našlo 38 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF