Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 44 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2
AutorSpráva
Offline

Správca fóra
Správca fóra
slavni popovi spevaci satanisti?

Registrovaný: 17.04.08
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 13258
Témy: 420
Bydlisko: Myjava
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2011 17:28

don jebot píše:
len ty si lietadlo ..

BTW paci sa mi ze spajas iluminatov zo satanistami a napises "nastudujte si o tom viac" FAIL

Korag nema co na praci, tak musi vymyslat taketo nezmysly :rolleyes:







_________________
PC: MSI B450 GAMING PLUS / AMD Ryzen 5 2600 / SilentiumPC Fera 3 HE1224 / ADATA XPG Spectrix D40 DDR4 2x8GB / Gainward GeForce GTX 1060 Phoenix 6GB / Adata XPG Gammix S11 M.2 SSD 480GB NVMe / Seagate BarraCuda HDD 2TB / WD Green 4TB / WD My Book Essential 3.0 2000GB / WD Elements 2000GB / ASUS BW-16D1HT / Creative Sound Blaster Audigy RX / Corsair CX450M / SilentiumPC Regnum RG4T / Dell P2719H / Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 / Logitech G102 Prodigy Gaming Mouse / Microlab SOLO9C / Microlab B77 / SONY WH-1000XM4 / Koss Porta Pro / Microsoft Windows 10 64-bit FPP
PC (history): ASUS M4A785TD-V EVO / Athlon II X4 640 / Hynix 8GB (2x4GB) DDR3 1600 MHz / Sapphire HD7750 1GB Ultimate Silent Series / AMD Radeon R3 120GB / Seagate 7200.12 500GB / Samsung SH-S223L / Creative Sound Blaster X-Fi XtremeMusic / Axago PCEU-43R USB3.0 / TP-LINK TG-3269 / Corsair VS450 / 24" BenQ G2420HDBL / Gigabyte GT-U8300
NTB: Huawei MateBook D15 NTB2: Alcatel PLUS 10 LTE NTB3: MSI M670X-091SK / Transcend 2x1GB DDR2 667MHz
Phone: Samsung Galaxy S9 Phone2: Samsung Galaxy S20+
Turntable: Tesla NC 470 / Ortofon OM 5E
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.10
Prihlásený: 06.01.11
Príspevky: 85
Témy: 6
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.01.2011 17:29

OMG mna to uz fakt nebavi dokola pisat Spartan.Ex: ODPOVED: PRETOZE SU TO KONSPIRACNE TEORIE tak nikdy nebudu mat priamy dokaz atd. vsetko vieme co si napisal


Offline

Užívateľ
Užívateľ
slavni popovi spevaci satanisti?

Registrovaný: 25.12.08
Príspevky: 2945
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2011 17:29

pred par rokmi som cital rozhovor s jednym slobodomurarom v denniku pravda bol to obycajny clovek ale vela tam toho nepovedal, tak to nie su len politici(tych ovladaju financne skupiny)
cely tyto satanisti su len vysledok nabozenstva ( krestanstva) ja niesom verici ale dnesne nabozenstva podla nestoja za to aby sa nimi bezprostredne riadil ( korene v staroveku a pre sucasne potreby sa musia upravovat)
moderne nabozenstvo by malo mat: slobodu vlastne mysle, uznavanie ostatnych, a spravny kusok kazdeho z inych nabozenstiev







_________________
PC:AMD phenom 9950BE, GIGABYTE MA790X-DS4, Kingston HyperX 800mhz 2x2GB, 1TB samsung spinpoint F1, Ati 5770 vapor-x, zdroj Seasonic S12II-520W
Phone: Galaxy s4Tab: Galaxy Tab 8.4 Pro NTB: TOSHIBA Satellite L505-13G: i5-430M, 4gb ram, ati5165 Foťák: Nikon D90 + 18-105, 35 1.8
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
slavni popovi spevaci satanisti?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2011 17:35

Citácia:
moderne nabozenstvo by malo mat: slobodu vlastne mysle, uznavanie ostatnych, a spravny kusok kazdeho z inych nabozenstiev

Koľko takých moderných náboženstiev poznáš? Náboženstvo bolo stvorené len z dvoch dôvodov - uspokojenie túžby človeka po vysvetleniach (kým nebola veda, teraz je to len pre ten pocit, že tu nie sme nadarmo) a pre ovládanie más ľudí (stačí si pozrieť, akú úlohu malo náboženstvo od počiatku na vládnutí a ako to bolo a stále je spolu prepletené)

Voldemort, vieš, ty na jednej strane hovoríš, že všetci tu sú slepí, ale zároveň nevidíš jednu do očí bijúcu pravdu - všetko sú to len výmysly podľa hesla "kto chce, nájde".. nehnevaj sa, ale šachovnicová podlaha a podobne a ty to tu ešte obhajuješ...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
slavni popovi spevaci satanisti?

Registrovaný: 25.12.08
Príspevky: 2945
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2011 17:40

@walther ziadne take ani nieje, len som to vymyslel, v podstate som to myslel rovnako ako si to napisal, len sa mi nechce velmi rozpisovat







_________________
PC:AMD phenom 9950BE, GIGABYTE MA790X-DS4, Kingston HyperX 800mhz 2x2GB, 1TB samsung spinpoint F1, Ati 5770 vapor-x, zdroj Seasonic S12II-520W
Phone: Galaxy s4Tab: Galaxy Tab 8.4 Pro NTB: TOSHIBA Satellite L505-13G: i5-430M, 4gb ram, ati5165 Foťák: Nikon D90 + 18-105, 35 1.8
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2011 17:47

Voldemort: Nerob sa tu vazny, ked ta to "uz fakt nebavi dokola pisat" tak to nepis a daj si pozor na CapsLock. Moj koment mal smerovat asi k tomu, ze ja osobne nemam ziadny racionalny dvovod verit podobnym veciam. Samozrejme verim, ze existuju slobodomurari aj satanisti...to uz je ich vec.
K tej cirkvi: Ja som dost silno veriaci clovek, chodim do kostola, na spoved... Ja si tiez ciastocne uvedomujem ze v cirkvi to nie je uplne v poriadku, ked je Vatikan stat s najväčšim majetkom na obyvatela na svete. Ja vsak do kostola nechodim kvoli fararovi, ani cirkvi, ale ako prejav ucty Bohu, cize sa moc o cirkev ako taku nestaram.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
slavni popovi spevaci satanisti?

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2011 17:51

S tou cirkvou a vierou to bolo u mna aku u teba teraz...potom spom si povedal, ze to je pokrytectvo ako aj tie spovede, kedze viera v cirkev je najdolezitejsia (pre nich) hned po bohu...nato aby som veril v boha a bol slusny clovek tu cirkev nepotrebujem a preto som pre nich uz zatrateny...cirkev bola vytvorena z dovodov manipulacie s ludmi a zastrasovania v stredoveku, pre dovody na bezdovodne popravy...dva roky som chodil do kostola ako bez duse...nic nove mi tam nepovedali, len vzdy mi podvedome davali do hlavy, ze som zly a skoncim v pekle pretoze toto alebo hento...aj tie spovede, nemozem sa proste z niecoho vyspovedat a olutovat to, ked to proste nelutujem, lebo podla mna to hriech nie je...pre nich je hriech pomaly aj t oze si prdnem, poslednou kvapkou bolo ked mi spovednik povedal, ze ci si pripadam ako chlap ked sa neviem ovladnut...amen, utrum so spovedou...
/a sory za OT ale musel som to povedat..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.10
Prihlásený: 06.01.11
Príspevky: 85
Témy: 6
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.01.2011 18:01

ominus ved ja viem ze cirkev je nanic to je jasne...co ma vlastne cirkev podobne s nabozenstvom? akurat to ze veri v Boha inac si cirkev urobila vsetko podla seba uz od stredoveku...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
slavni popovi spevaci satanisti?

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2011 18:02

Ominous prvy o ktorom viem ze ma podobne nazory ako ja...ked uz by som chcel byt s Bohom, urcite na to nepotrebujem trapnu cirkev a kostol...na spovede nechodim tiez, ale ani nie kvoli tomu ze by som nieco nelutoval, ale radsej to olutujem uprimne sam v sebe a snazim sa polepsit, ako keby som sa mal rozpravat o sukromnostiach takehoto razu s clovek ktory je pre mna absolutne cudzi, a nech si hovori ze on je tym "spojenim"...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
slavni popovi spevaci satanisti?

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2011 18:23

Zopár postrehov z videí:
WoW(http://www.youtube.com/watch?v=GB9Mq6NLYvM):
- Loading: nepochopil som, čo symbolizuje koza na rukoväti meča. Ale pochopil som, že keby tam nebola, tak by tá rukovať bola asi prázdna a nudná
- Pentagram: ako by si chcel uložiť 5. pre hru dôležitých objektov do kruhu, okolo osoby? Inak ako s pravidelnými rozostupmi by to bolo minimálne divné. A to samozrejme autor hry asi nechcel.
- Mason: skúšal si si to pozrieť v slovníku? Okrem slobodomurára to znamená aj murár. Niekto predsa musí stavať domy a čo že po anglicky sa povie rovnako ako "ten zlý politik"?
- Kladivo dwarfa(trpaslíka či čo to je): videl si už vymeriavadlo(alebo ako sa to volá? taká malá dvojnožka podobná kružidlu, s ihlami na oboch koncoch) myslím, že si ho videl. majú ho v znaku aj slobodomurári. Lenže teraz nesmieme používať jeden nástroj, lebo si ho zvolila nejaká komunita(ktorá možno ani neexistuje) do svojho znaku? Pripadá mi to ako facebook(nesmieš používať slovo face)
potom sa tam ukazovalo nejaké oko s 3 nožičkami: to netuším čo je. skús mi ot objasniť. ale zrejme to bude niečo zo starej Rímskej/Gréckej/Egyptskej mytológie
- Oko v trojuholníku: pokiaľ viem je to symbol Boha. Nie som si istý, či toho Boha, v ktorého veria Kresťania, ale určite to neznamená, že je za tým ujo Mason alebo Satan.
- Pyramída na 1:40 - je to totálne scestné: takto si môžeš poskladať akýkoľvek obrazec(vo filme Beautifull Mind to John Nasch krásne ukázal svojej priateľke, keď jej nakreslil z hviezd dáždnik na oblohe, inak, ja vidím nad tou pyramídou lietadlo, Ty nie?). Navyše ČO ako má znamenať Židovská/Izraelská - 6cípa hviezda?
- Démon: veľa charakterov vo wowku môže transformovať do nejakej podoby. Sú tu medvede, panteri atp. Do čoho asi môže transformovať čarodejník? A prečo by nemohol do démona?

CoD(http://www.youtube.com/watch?v=Qo-rYfmRCQc):
- Tri šestky: pozrel si sa na to lepšie? Je to 9mm nábojnica zozadu. a tie šestky po obvodu sú v skutočnosti deviatky nasledované dvoma m.
A k šachovnici sa už vyjadrili

Assassin's Creed(http://www.youtube.com/watch?v=GoLUklf1NLc):
- Tri spojené kruhy: symbol svätej trojice - ČO je na tom satanistické??!!(predstav si ma s nechápavým ironickým výrazom v tvári)
- Zoradenie planét(na tej tabuli nad posteľou): A čo? tak je tam napísané kedy sa zoradia ako planéty- číra matematika - matematici sú satanisti?

Nehral som to(asi si to zahrám) ale myslím, že v tej hre to má úplne iný význam a možno absolútne žiadny, len použili už existujúce symboly, aby steny a podlaha nebola prázdna, takisto ako to robia takmer vo všetkých hrách.

Mimochodom: tiež som silno veriaci ale verím, že existuje aj diabol, ktorý nás pokúša a chce nás odlúčiť od Boha. Lenže na všetko sa treba pozerať so zdravým rozumom a reálne. Netreba za všetkým okrem motlitebnej knižky a posväteného kríža vidieť satana. Ak si veriaci, drž sa Boha, nepripustí si Diabla k telu a nič sa ti nemôže stať. Ak nie si veriaci tak ti to všetko môže byť aj tak jedno.

A prestaňte sa tu baviť o cirkvi, náboženstve a božstvách, pretože to tu znova zamknú ako to už mnoho krát pred tým spravili s témami o náboženstve.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
slavni popovi spevaci satanisti?

Registrovaný: 01.12.07
Prihlásený: 03.05.16
Príspevky: 987
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2011 18:38

Jejda, nechajte chlapca tak, on ma uroven dejepisu ako dieta zo zakladnej skoly, vyjadrovanie podobne... ked mu robi dobre, ze sa tu nad ostatnych povysuje tym, ze si mysli, jaky je borec ze on vie najvacsiu pravdu o svete ever, tak je to jeho vec... ked si taky mudry, ze to vsetko vies, preco este sedis za kompom a snazis sa to vysvetlit nam, ubohym oveckam a obetiam svetovej nadvlady satanizmu a slobodomurarstva?







_________________
MB:: GIGABYTE P55-USB3 | CPU: INTEL Core i3-540 | RAM: 4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1333MHz PC10600 CL9 PATRIOT Signature Line | PSU: Seasonic S12 430W | HDD: Samsung SpinPoint 320GB | VGA: ASUS EAH5770 CuCore 1GB DDR5 | Case: CoolerMaster Dominator 690 | DVD-RW: Samsung SH-S202J | LCD: Samsung B2440L | Mouse: Roccat Kone | Keyboard: OCZ Elixir | Repro: Labtec Pulse 485 | Phone: Samsung Galaxy Spica (root + Android 2.1 + multitouch)
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2011 19:03

Voldemort asi ta v kostoliku nenaucili, ze klamat sa nema, ze? Tak teraz mas viac casu tam chodit castejsie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
slavni popovi spevaci satanisti?

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2011 19:13

on je Korag? :D hned mi bolo nieco podozrive a nechapal som preco to milan hore pisal,uz viem,sorry za OT,inak dost blba tema,skareda fuuuj prec s nou :)







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Čestný člen
Čestný člen
slavni popovi spevaci satanisti?

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2011 19:16

Staci.


Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 44 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra