skato94 - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 6 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Ostatné grafické karty   Téma: odisla grafika


Odpovede: 7
Zobrazenia: 898


novy pocitac budem mat akurat toto je skoda vyhodit dokial otcovy staci. nebude vadit ze moja stara karta bola 128mb a ddr a ta co si navrhol je 1gb a ddr3?

 Fórum: Ostatné grafické karty   Téma: odisla grafika


Odpovede: 7
Zobrazenia: 898


Odisla mi graficka karta a je to uz taky starsi pocitac, ale otcovi na starcraft II a internet stacil.
Tak by som vas chcel poprosit vybrat nejaku grafiku a aj ramku. mam win xp a monitor samsung 206bw http://www.alza.sk/lcd-panel-samsung-206bw-d72464.htm

tu su ostatne komponenty:
Operačný sys...

 Fórum: PC zostavy   Téma: herny pocitac do aj z monitorom


Odpovede: 15
Zobrazenia: 683


este by som sa chcel spytat ze co za operacny system by ste mi odporucili?

 Fórum: PC zostavy   Téma: herny pocitac do aj z monitorom


Odpovede: 15
Zobrazenia: 683


mne ide hlavne o hry aby som ich mohol hrat v co najlepsom rozliseni plny antialiasing a vysoka kvalita textur atd. lebo toto je moj prvy poriadny pc tak si chcem tu grafiku uzit.

 Fórum: PC zostavy   Téma: herny pocitac do aj z monitorom


Odpovede: 15
Zobrazenia: 683


myslim ze som to zle napisal, pc budem pouzivat hl na hry a na acad, 3dsmax a photoshop minimalne.

 Fórum: PC zostavy   Téma: herny pocitac do aj z monitorom


Odpovede: 15
Zobrazenia: 683


mozte mi poradit ci som si vybral dobre, vychadza mi to do tych 1200 bez dph. HDD budem kupovat od typka za 50E. Budem to vyuzivat hlavne na hry a aCad, 3dsmax a obcas photoshop. a neviete kedy by mal prist fx-8150 do obchodou?

LCD monitor 24" asus VS24h LED
paměť CORSAIR 12GB KIT DDR3 200...
Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 6 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF