Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 6 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.05.07
Prihlásený: 23.07.19
Príspevky: 420
Témy: 151
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2010 20:57

Zdravím,

robím jednu stránku a mám k nej zatial iba tento počiatočný vzhlad. páči sa mi ten obrázok čo som tam dal, ale inak farby ani nič iné sa mi nepáči. a furt neviem ako to vylepšit. skúšal som pozadie rozne - farebné, sivé, rozostrený text, nejaké jednoduché obrazce. kombinoval som rozne farby. a furt je to hnusné. tak som dúfal že mi možno poviete niečo čo mi pomože pouvažovat nad tým, a naviest ma na nejaký zaujímavý nápad. resp. aspon že uvidím smer rozmýšlania profesionálnych webdesignerov a pomože mi to aspon dostat sa na taku uroven, že si zvládnem navrhnut ake také webovky.

dakujem


škaredý design - poradite mi?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
škaredý design - poradite mi?

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.12.2010 21:12

davider137 - ono to nie je o rozmýšľaní profesionálnych webdizajnérov, ono je to o tom, či máš talent na grafiku, alebo nie. A to sa naučiť nemôžeš.
Ak máš problém s takými drobnosťami, ako vycentrovanie menu (text máš posunutý dohora), základnou kombináciou farieb, správnym výberom fontov, tak je dosť možné, že patríš k rovnako netalentovaným ľuďom, ako som napr. ja.
Ja som to pochopil už dávnejšie a urobil som to najlepšie, čo som mohol, prestal som sa rýpať v niečom, na čo nemám nadanie.







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01.05.07
Prihlásený: 23.07.19
Príspevky: 420
Témy: 151
Príspevok Napísal autor témyOffline : 30.12.2010 9:16

no dík. to beriem. ja to ani nechcem robit pre iných ludí, lebo som si toho vedomý, že na to nie som ten pravý, ale sám pre seba nechcem byt závislý od nejakých stiahnutých templatov. tvorba webov poskytuje slobodu aj vdaka tomu, že mozem bez akýchkolvek vysokých investícii - okrem svojho casu- skusit hocjakú volovinu. a myslim si ze nejaky zaklad sa naucit dat musi :-) zacnem vycentrovanim odkazov


Offline

Užívateľ
Užívateľ
škaredý design - poradite mi?

Registrovaný: 27.11.10
Prihlásený: 20.08.13
Príspevky: 112
Témy: 18
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2010 10:03

Mal som a stale mam rovnaky problem ako ty :) Velmi pomaha ked nerobis web odzaciatku novy ale inspirujes sa inym webom. Priblizne si obkresli nejaku kostru/layout webu + farby a pokus sa nakreslit nieco pekne :). Uvidis ze budes spokojny aj ked to nebude 100% tvoj vytvor. Ale casom budes kopirovat menej a menej az (mozno) nebudes potrebovat ziadne predlohy. Mozno by si neveril ale mam kamarata - velmi dobreho grafika a sam mi povedal ze s ceruzkou krelit nevie :) Ale ked si sadne k Photoshopu stoji to za to. Takze nemaj obavy ze nemas talent. Len trenuj a casoum uvidis. Vela stastia


Offline

Užívateľ
Užívateľ
škaredý design - poradite mi?

Registrovaný: 16.08.09
Prihlásený: 07.03.14
Príspevky: 186
Témy: 16
Bydlisko: Levice
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2010 15:02

davider137 píše:
... okrem svojho casu ...

Toto je vysoká investícia, ktorú si treba dobre premyslieť.







_________________
"Najlepším spôsobom, ako sa na budúcnosť pripraviť, je vymyslieť si ju." - John Sculley
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
škaredý design - poradite mi?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2010 15:45

davider137 píše:
no dík. to beriem. ja to ani nechcem robit pre iných ludí, lebo som si toho vedomý, že na to nie som ten pravý, ale sám pre seba nechcem byt závislý od nejakých stiahnutých templatov. tvorba webov poskytuje slobodu aj vdaka tomu, že mozem bez akýchkolvek vysokých investícii - okrem svojho casu- skusit hocjakú volovinu. a myslim si ze nejaky zaklad sa naucit dat musi :-) zacnem vycentrovanim odkazov

niečo sa naučiť dá, niečo nie... v prvom rade oceňujem, že si sám vieš povedať, že je to zlé - to znamená, že nie si úplne slepý :) Najhoršie totiž je, ak dakto robí, robí, robí a nevidí, že je to nepoužiteľné a príde sem na fórum a čaká neviem aké ovácie. Keď mu povieme, že je to príšerné, začne vyvádzať, urazí sa a podobne. Skús popozerať rôzne webstránky, popozeraj tutoriály "ako na to" a investuj do toho čas. Ak máš aspoň trochu talent na grafiku, skôr či neskôr sa to prejaví a budeš tvoriť také veci, za ktoré sa hanbiť nebudeš musieť. To, či ti stojí za to investovať do toho toľko času je už ale len na tebe, pretože ako písal pizet "toto je vysoká investícia" :)







_________________
C#, PHP, ...
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 6 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. poradite mi?

v Optické zariadenia

17

1380

15.11.2007 17:41

inga Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ktory mi poradite?

v Notebooky a netbooky

2

354

17.12.2008 14:36

petocervik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. KÚPA NOTEBOOK PORADÍTE MI?

v Notebooky a netbooky

4

490

04.03.2011 22:33

twingo80 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aký mobil mi poradíte ?

v Mobilné zariadenia

2

334

26.05.2013 15:57

qkrusty Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. aku grafiku mi poradite

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v ATI/AMD grafické karty

123

5883

16.09.2008 20:26

pukepulos Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aky pc kurz mi poradite ?

v Ostatné

14

707

02.07.2012 23:23

Strýco Mat Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. poradite mi kde je problem ?

v ATI/AMD grafické karty

3

423

01.09.2012 16:23

brt.adrian Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Poradite mi s FAN-om?

v Chladiče a všetky druhy chladenia

9

634

03.02.2008 14:53

.:M@Rt!nKo:. Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Poradite mi kvalitnu externu tv kartu

v TV

11

2322

24.08.2010 15:14

armin.owen Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Poradite mi pri vytvoreni PC zostavy?

v PC zostavy

2

408

02.11.2016 18:12

fero11 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Poradíte mi s hrou Robot Arena 2?

v Počítačové hry

13

454

04.01.2008 18:47

mukel Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PORADITE MI AKY ZOSIL A REPROBOXY KUPIŤ

v Ostatné

6

960

13.08.2010 9:00

DJStofan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diakritika phpbb2 - dačo podivné, nwm či mi poradíte :((

v Redakčné systémy

1

600

27.09.2008 14:03

mokus Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Poradite mi niekto ci je tato graficka karta dobra?

v ATI/AMD grafické karty

15

1251

05.07.2007 22:55

RZA Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. skaredy swap

v Operačné systémy Microsoft

18

1166

05.10.2008 21:17

Lenco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Poradite strielacku?

v Počítačové hry

9

476

16.03.2008 13:59

xentoo Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra