Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 125 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 05.09.09
Príspevky: 1141
Témy: 127
Bydlisko: Lehota pod ...
Príspevok NapísalOffline : 15.10.2011 17:05

Len by som ešte dal sem jednu zásadu ktorej sa držím ja: Nikdy neútočím. Ja reagujem až na napadnutie. Samozrejme aj na slovné(aj to nie na každé), ale to zase len slovami.

A tiež odporúčam rýchlosť a presnosť pri údieraní. A prípadne kaser a ak nemáš tak kopnúť celou silou do rozkroku. Ale pred tým si dobre premyslite, čo je to vlastne pre vás vaša ľudská dôstojnosť a ako budete reagovať. Lebo veľa ľudí, nad takýmito vecami ani nerozmýšľa, hoci svet okolo je plný agresivity. A potom vyzerajú ako teľatá.

Raz som cestoval autobusom a vedľa mňa stál človek, ktorý vyzeral, ako keby ho pustili z basy. Za ním sedel nejaký pánko a spal. Spal úplne normálne... Po chvíli sa zobudil a pre niečo sa zohol. Na to ho ten basysta chytil za krk a začal ním lomcovať a hulákal, že čo ho ten stále deteraz kopal(Ja som si nič podobné nevšimol, ani nohy mu neviseli). A ten človiečik, proste len kukal a nevyšlo z neho ani to, či mu to nevie slušne povedať. Tak som ho v tom nechal, inak by som bol schopný skočiť mu okamžite na hlavu... Ale keďže dotyčný nehodlal investovať do svojej obrany ani F, tak...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 03.06.10
Prihlásený: 03.11.17
Príspevky: 1360
Témy: 73
Bydlisko: SENICA-BRAT...
Príspevok NapísalOffline : 16.10.2011 10:57

Camo ako dobre obrana pochopím ale zas slovné prestrelky na tie nereagujem jedine žeby niekto urážal alebo tak kamošku alebo kamoša to by ma nasralo ale nebudem s aponižovať na úroven dotyčného ...


inak súhlasim s tebou a myslím že mám presne rovnaky postoj tiež skvôr obranujem druhých ako seba ked už ale ked ten d ruhy nereaguje na agresiu utociaceho človeka tak to nechám tak

ale zas mi povedz čo ma človek urobiť ked naprk su okolo neho 4 "romovia" po novom :roll: a ty si sám a začnu si z teba utohovať a drgať a iné vulgarnosti robiť mne sa raz ta situácia stala asi pred rokom ma nasrali poslal som ich do rozkroku a potom jeden na mna vytiahol nôž a začal ma náhánať nastastie blízko som mal auto rýchlo som nastúpil a davaj preč ... ale keby som nemal auto alebo bol by som mladši čo potom ??


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.10.2011 2:23

Potom by si im to musel riadne namdať... Ja zase nikdy nenapadnem fyzicky... ale keď ma chytí amok, tak som veľmi zly a vtedy kašlem na všetky zákony prírody... dokonca raz ma kamarati mrte nasrali, tak jedneho som päsťoval jedneho kopal a zaroveň s posledným zametal chodník... ale že by som len tak niekomu prenič zanič vylepil, tak to nie


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.03.11
Prihlásený: 17.01.20
Príspevky: 995
Témy: 106
Bydlisko: Martin, Slo...
Príspevok NapísalOffline : 18.10.2011 7:21

44mato44 píše:
Dobry večer
Mam brata ktory ma 13 rokov a asi 2roky ho v škole šikanuju dvaja deviataci.Stale sa mu vyhražaju už par krat dostal od nich bitku kradli mu desiatu pytali od neho penieza stale mu nedali pokoj.No moj brat doma nepovedal nič.Až vo stvrtok mi povedal že co ma za problemy a ja som sa rozhodol s tym skoncovat.
Teraz všetko pekne napišem

Ked mi to brat povedal čo sa v škole deje tak som brata zjazdil ako hada prečo to nepovedal.
Včera som isiel s nim do školy Brat sa robil že ma nepozná a šiel za tým idiotom. Ten sa mu zasa vyhrážal a skákal do bitky. Z nenazdajky som prišiel k nemu, chytil som ho za vetrovku, tresol som s ním o zem a začal som na neho nieže kričať. Revať.
Ten sa skoro zosral od strachu.
Troška som ho chcel postrašiť, tak som natiahol ruku a zreval som na neho či ja mu mám teraz prije***.
Nakoniec som ho postavil do rohu a počkal som toho druhého. História sa opakovala, ale s tým, že ten začal utekať, tak keď som ho dobehol ako bonus dostal dva po papuly. No a oboch za golier a rovno do riaditeľne. No a do riaditeľne som takmer doslova dotiahol v zuboch. Nestačili prepletať nohami.
Riaditeľke som všetko vysvetlil.....

Len chcem počut vaš nazor či som spravil dobre či zle.Alebo čo by ste spravili na mojom mieste
Diky


Ja som tiez raz takto branil mojho brata, ale trocha som sa neovladol a udrel trocha silnejšie a mal som stym problemy od ich rodicov ze to riešili ako sikanu. Tak na toto bacha.







_________________
uz nemam pocitadlo
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.10.11
Prihlásený: 18.10.11
Príspevky: 3
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 18.10.2011 11:20

Opat SIKANA na skole! Riesenie: Vymenit riaditelku skoly, ma maslo na hlave. STOP sikane na ZSkole Holicska Petrzalka! Sikana na skolach je vazny problem pre rodicov, ktorym deti sikanuju. Riaditelia a ucitelky v snahe ochranit povest skoly nikdy nepripustia, ze ide o sikanu, aj keby ste to mali nahrate. Sud by to nevzal do uvahy, tak to uz na svete bezi. Spravodlivost je iba pre vyvolenych. Ved u nas je uplne bezne, ze dnes chytia zlocinca a na druhy den je vonku. Tak veru…Zial, je statisticky dokazane, ze realne sa dokaze menej ako 5 % sikany. Sikana sa velmi tazko dokazuje. Je to vdaka riaditelom a prisluhovackam ucitelkam, ktore nesmu, nechcu priznat, ze v skole nieco nie je v pozadku. Verte mi,vsetci pisu o sikane, pisu svoj nazor nan, ale ine je, ak ide o vase dieta a vy to spolu s nim cele prezivate, tu bezmocnost. Vsetci su proti vam. Ucitelia, policajti, sudy. Policajti vas vysmeju, ved kto by sa tam zaobíral sikanou? Oh… Prave teraz zazivam problem, sikanuju mi syna v skole na Holicskej ul. - ucitelky aj s riaditelkou su tak drze, ze moje sikanovane dieta ubijaju a snazia sa dosiahnut iba jedno: aby moje dieta sa priznalo, ze nie je sikanovane, ze si to vymysla, a ma bujnu fantaziu, sniva sa mu to doma, chce sa tak zviditelnit, etc...Mam toho uz dost. Nechcu to riesit, pojdem na to uplne inak. Vyzyvam preto vsetky matky, ktore maju deti na tejto skole, ak im dieta sikanuju, aby to smelo napisali na internet, cim viac nas bude bojovat o dusevne i telesne zdravie svojho dietata /a prestaneme sa bat ucitelov/riaditelov (ze to dietatu v skole vratia/osladia ak sa ozveme) – tym lepsie. Nedovolme, aby skola Holicska - v Petrzalke robila nasim detom peklo uz na zemi a aby konecne uz skoly nechranili agresorov/sikanistov! STOP sikane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

ac.milan píše:
Dobre si spravil. Zastat si brata, postrasit utocnikov, oznam riaditelke, dobry postup.

Opat SIKANA na skole! Riesenie: Vymenit riaditelku skoly, ma maslo na hlave. STOP sikane na ZSkole Holicska Petrzalka! Sikana na skolach je vazny problem pre rodicov, ktorym deti sikanuju. Riaditelia a ucitelky v snahe ochranit povest skoly nikdy nepripustia, ze ide o sikanu, aj keby ste to mali nahrate. Sud by to nevzal do uvahy, tak to uz na svete bezi. Spravodlivost je iba pre vyvolenych. Ved u nas je uplne bezne, ze dnes chytia zlocinca a na druhy den je vonku. Tak veru…Zial, je statisticky dokazane, ze realne sa dokaze menej ako 5 % sikany. Sikana sa velmi tazko dokazuje. Je to vdaka riaditelom a prisluhovackam ucitelkam, ktore nesmu, nechcu priznat, ze v skole nieco nie je v pozadku. Verte mi,vsetci pisu o sikane, pisu svoj nazor nan, ale ine je, ak ide o vase dieta a vy to spolu s nim cele prezivate, tu bezmocnost. Vsetci su proti vam. Ucitelia, policajti, sudy. Policajti vas vysmeju, ved kto by sa tam zaobíral sikanou? Oh… Prave teraz zazivam problem, sikanuju mi syna v skole na Holicskej ul. - ucitelky aj s riaditelkou su tak drze, ze moje sikanovane dieta ubijaju a snazia sa dosiahnut iba jedno: aby moje dieta sa priznalo, ze nie je sikanovane, ze si to vymysla, a ma bujnu fantaziu, sniva sa mu to doma, chce sa tak zviditelnit, etc...Mam toho uz dost. Nechcu to riesit, pojdem na to uplne inak. Vyzyvam preto vsetky matky, ktore maju deti na tejto skole, ak im dieta sikanuju, aby to smelo napisali na internet, cim viac nas bude bojovat o dusevne i telesne zdravie svojho dietata /a prestaneme sa bat ucitelov/riaditelov (ze to dietatu v skole vratia/osladia ak sa ozveme) – tym lepsie. Nedovolme, aby skola Holicska - v Petrzalke robila nasim detom peklo uz na zemi a aby konecne uz skoly nechranili agresorov/sikanistov! STOP sikane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

// pridané po 12 sekundách od posledného príspevku

[quote="camo"]Len by som ešte dal sem jednu zásadu ktorej sa držím ja: Nikdy neútočím. Ja reagujem až na napadnutie. Samozrejme aj na slovné(aj to nie na každé), ale to zase len slovami.
Opat SIKANA na skole! Riesenie: Vymenit riaditelku skoly, ma maslo na hlave. STOP sikane na ZSkole Holicska Petrzalka! Sikana na skolach je vazny problem pre rodicov, ktorym deti sikanuju. Riaditelia a ucitelky v snahe ochranit povest skoly nikdy nepripustia, ze ide o sikanu, aj keby ste to mali nahrate. Sud by to nevzal do uvahy, tak to uz na svete bezi. Spravodlivost je iba pre vyvolenych. Ved u nas je uplne bezne, ze dnes chytia zlocinca a na druhy den je vonku. Tak veru…Zial, je statisticky dokazane, ze realne sa dokaze menej ako 5 % sikany. Sikana sa velmi tazko dokazuje. Je to vdaka riaditelom a prisluhovackam ucitelkam, ktore nesmu, nechcu priznat, ze v skole nieco nie je v pozadku. Verte mi,vsetci pisu o sikane, pisu svoj nazor nan, ale ine je, ak ide o vase dieta a vy to spolu s nim cele prezivate, tu bezmocnost. Vsetci su proti vam. Ucitelia, policajti, sudy. Policajti vas vysmeju, ved kto by sa tam zaobíral sikanou? Oh… Prave teraz zazivam problem, sikanuju mi syna v skole na Holicskej ul. - ucitelky aj s riaditelkou su tak drze, ze moje sikanovane dieta ubijaju a snazia sa dosiahnut iba jedno: aby moje dieta sa priznalo, ze nie je sikanovane, ze si to vymysla, a ma bujnu fantaziu, sniva sa mu to doma, chce sa tak zviditelnit, etc...Mam toho uz dost. Nechcu to riesit, pojdem na to uplne inak. Vyzyvam preto vsetky matky, ktore maju deti na tejto skole, ak im dieta sikanuju, aby to smelo napisali na internet, cim viac nas bude bojovat o dusevne i telesne zdravie svojho dietata /a prestaneme sa bat ucitelov/riaditelov (ze to dietatu v skole vratia/osladia ak sa ozveme) – tym lepsie. Nedovolme, aby skola Holicska - v Petrzalke robila nasim detom peklo uz na zemi a aby konecne uz skoly nechranili agresorov/sikanistov! STOP sikane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

// pridané po 16 sekundách od posledného príspevku

[quote="camo"]Len by som ešte dal sem jednu zásadu ktorej sa držím ja: Nikdy neútočím. Ja reagujem až na napadnutie. Samozrejme aj na slovné(aj to nie na každé), ale to zase len slovami.
Opat SIKANA na skole! Riesenie: Vymenit riaditelku skoly, ma maslo na hlave. STOP sikane na ZSkole Holicska Petrzalka! Sikana na skolach je vazny problem pre rodicov, ktorym deti sikanuju. Riaditelia a ucitelky v snahe ochranit povest skoly nikdy nepripustia, ze ide o sikanu, aj keby ste to mali nahrate. Sud by to nevzal do uvahy, tak to uz na svete bezi. Spravodlivost je iba pre vyvolenych. Ved u nas je uplne bezne, ze dnes chytia zlocinca a na druhy den je vonku. Tak veru…Zial, je statisticky dokazane, ze realne sa dokaze menej ako 5 % sikany. Sikana sa velmi tazko dokazuje. Je to vdaka riaditelom a prisluhovackam ucitelkam, ktore nesmu, nechcu priznat, ze v skole nieco nie je v pozadku. Verte mi,vsetci pisu o sikane, pisu svoj nazor nan, ale ine je, ak ide o vase dieta a vy to spolu s nim cele prezivate, tu bezmocnost. Vsetci su proti vam. Ucitelia, policajti, sudy. Policajti vas vysmeju, ved kto by sa tam zaobíral sikanou? Oh… Prave teraz zazivam problem, sikanuju mi syna v skole na Holicskej ul. - ucitelky aj s riaditelkou su tak drze, ze moje sikanovane dieta ubijaju a snazia sa dosiahnut iba jedno: aby moje dieta sa priznalo, ze nie je sikanovane, ze si to vymysla, a ma bujnu fantaziu, sniva sa mu to doma, chce sa tak zviditelnit, etc...Mam toho uz dost. Nechcu to riesit, pojdem na to uplne inak. Vyzyvam preto vsetky matky, ktore maju deti na tejto skole, ak im dieta sikanuju, aby to smelo napisali na internet, cim viac nas bude bojovat o dusevne i telesne zdravie svojho dietata /a prestaneme sa bat ucitelov/riaditelov (ze to dietatu v skole vratia/osladia ak sa ozveme) – tym lepsie. Nedovolme, aby skola Holicska - v Petrzalke robila nasim detom peklo uz na zemi a aby konecne uz skoly nechranili agresorov/sikanistov! STOP sikane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

// pridané po 52 sekundách od posledného príspevku

[quote="camo"]Len by som ešte dal sem jednu zásadu ktorej sa držím ja: Nikdy neútočím. Ja reagujem až na napadnutie. Samozrejme aj na slovné(aj to nie na každé), ale to zase len slovami.
Opat SIKANA na skole! Riesenie: Vymenit riaditelku skoly, ma maslo na hlave. STOP sikane na ZSkole Holicska Petrzalka! Sikana na skolach je vazny problem pre rodicov, ktorym deti sikanuju. Riaditelia a ucitelky v snahe ochranit povest skoly nikdy nepripustia, ze ide o sikanu, aj keby ste to mali nahrate. Sud by to nevzal do uvahy, tak to uz na svete bezi. Spravodlivost je iba pre vyvolenych. Ved u nas je uplne bezne, ze dnes chytia zlocinca a na druhy den je vonku. Tak veru…Zial, je statisticky dokazane, ze realne sa dokaze menej ako 5 % sikany. Sikana sa velmi tazko dokazuje. Je to vdaka riaditelom a prisluhovackam ucitelkam, ktore nesmu, nechcu priznat, ze v skole nieco nie je v pozadku. Verte mi,vsetci pisu o sikane, pisu svoj nazor nan, ale ine je, ak ide o vase dieta a vy to spolu s nim cele prezivate, tu bezmocnost. Vsetci su proti vam. Ucitelia, policajti, sudy. Policajti vas vysmeju, ved kto by sa tam zaobíral sikanou? Oh… Prave teraz zazivam problem, sikanuju mi syna v skole na Holicskej ul. - ucitelky aj s riaditelkou su tak drze, ze moje sikanovane dieta ubijaju a snazia sa dosiahnut iba jedno: aby moje dieta sa priznalo, ze nie je sikanovane, ze si to vymysla, a ma bujnu fantaziu, sniva sa mu to doma, chce sa tak zviditelnit, etc...Mam toho uz dost. Nechcu to riesit, pojdem na to uplne inak. Vyzyvam preto vsetky matky, ktore maju deti na tejto skole, ak im dieta sikanuju, aby to smelo napisali na internet, cim viac nas bude bojovat o dusevne i telesne zdravie svojho dietata /a prestaneme sa bat ucitelov/riaditelov (ze to dietatu v skole vratia/osladia ak sa ozveme) – tym lepsie. Nedovolme, aby skola Holicska - v Petrzalke robila nasim detom peklo uz na zemi a aby konecne uz skoly nechranili agresorov/sikanistov! STOP sikane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

:O( SIKANA na skole! Riesenie: Vymenit riaditelku skoly, ma maslo na hlave. STOP sikane na ZSkole Holicska Petrzalka! Sikana na skolach je vazny problem pre rodicov, ktorym deti sikanuju. Riaditelia a ucitelky v snahe ochranit povest skoly nikdy nepripustia, ze ide o sikanu, aj keby ste to mali nahrate. Sud by to nevzal do uvahy, tak to uz na svete bezi. Spravodlivost je iba pre vyvolenych. Ved u nas je uplne bezne, ze dnes chytia zlocinca a na druhy den je vonku. Tak veru…Zial, je statisticky dokazane, ze realne sa dokaze menej ako 5 % sikany. Sikana sa velmi tazko dokazuje. Je to vdaka riaditelom a prisluhovackam ucitelkam, ktore nesmu, nechcu priznat, ze v skole nieco nie je v pozadku. Verte mi,vsetci pisu o sikane, pisu svoj nazor nan, ale ine je, ak ide o vase dieta a vy to spolu s nim cele prezivate, tu bezmocnost. Vsetci su proti vam. Ucitelia, policajti, sudy. Policajti vas vysmeju, ved kto by sa tam zaobíral sikanou? Oh… Prave teraz zazivam problem, sikanuju mi syna v skole na Holicskej ul. - ucitelky aj s riaditelkou su tak drze, ze moje sikanovane dieta ubijaju a snazia sa dosiahnut iba jedno: aby moje dieta sa priznalo, ze nie je sikanovane, ze si to vymysla, a ma bujnu fantaziu, sniva sa mu to doma, chce sa tak zviditelnit, etc...Mam toho uz dost. Nechcu to riesit, pojdem na to uplne inak. Vyzyvam preto vsetky matky, ktore maju deti na tejto skole, ak im dieta sikanuju, aby to smelo napisali na internet, cim viac nas bude bojovat o dusevne i telesne zdravie svojho dietata /a prestaneme sa bat ucitelov/riaditelov (ze to dietatu v skole vratia/osladia ak sa ozveme) – tym lepsie. Nedovolme, aby skola Holicska - v Petrzalke robila nasim detom peklo uz na zemi a aby konecne uz skoly nechranili agresorov/sikanistov! STOP sikane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

// pridané po 16 sekundách od posledného príspevku

:O( SIKANA na skole! Riesenie: Vymenit riaditelku skoly, ma maslo na hlave. STOP sikane na ZSkole Holicska Petrzalka! Sikana na skolach je vazny problem pre rodicov, ktorym deti sikanuju. Riaditelia a ucitelky v snahe ochranit povest skoly nikdy nepripustia, ze ide o sikanu, aj keby ste to mali nahrate. Sud by to nevzal do uvahy, tak to uz na svete bezi. Spravodlivost je iba pre vyvolenych. Ved u nas je uplne bezne, ze dnes chytia zlocinca a na druhy den je vonku. Tak veru…Zial, je statisticky dokazane, ze realne sa dokaze menej ako 5 % sikany. Sikana sa velmi tazko dokazuje. Je to vdaka riaditelom a prisluhovackam ucitelkam, ktore nesmu, nechcu priznat, ze v skole nieco nie je v pozadku. Verte mi,vsetci pisu o sikane, pisu svoj nazor nan, ale ine je, ak ide o vase dieta a vy to spolu s nim cele prezivate, tu bezmocnost. Vsetci su proti vam. Ucitelia, policajti, sudy. Policajti vas vysmeju, ved kto by sa tam zaobíral sikanou? Oh… Prave teraz zazivam problem, sikanuju mi syna v skole na Holicskej ul. - ucitelky aj s riaditelkou su tak drze, ze moje sikanovane dieta ubijaju a snazia sa dosiahnut iba jedno: aby moje dieta sa priznalo, ze nie je sikanovane, ze si to vymysla, a ma bujnu fantaziu, sniva sa mu to doma, chce sa tak zviditelnit, etc...Mam toho uz dost. Nechcu to riesit, pojdem na to uplne inak. Vyzyvam preto vsetky matky, ktore maju deti na tejto skole, ak im dieta sikanuju, aby to smelo napisali na internet, cim viac nas bude bojovat o dusevne i telesne zdravie svojho dietata /a prestaneme sa bat ucitelov/riaditelov (ze to dietatu v skole vratia/osladia ak sa ozveme) – tym lepsie. Nedovolme, aby skola Holicska - v Petrzalke robila nasim detom peklo uz na zemi a aby konecne uz skoly nechranili agresorov/sikanistov! STOP sikane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

// pridané po 29 sekundách od posledného príspevku

:O( SIKANA na skole! Riesenie: Vymenit riaditelku skoly, ma maslo na hlave. STOP sikane na ZSkole Holicska Petrzalka! Sikana na skolach je vazny problem pre rodicov, ktorym deti sikanuju. Riaditelia a ucitelky v snahe ochranit povest skoly nikdy nepripustia, ze ide o sikanu, aj keby ste to mali nahrate. Sud by to nevzal do uvahy, tak to uz na svete bezi. Spravodlivost je iba pre vyvolenych. Ved u nas je uplne bezne, ze dnes chytia zlocinca a na druhy den je vonku. Tak veru…Zial, je statisticky dokazane, ze realne sa dokaze menej ako 5 % sikany. Sikana sa velmi tazko dokazuje. Je to vdaka riaditelom a prisluhovackam ucitelkam, ktore nesmu, nechcu priznat, ze v skole nieco nie je v pozadku. Verte mi,vsetci pisu o sikane, pisu svoj nazor nan, ale ine je, ak ide o vase dieta a vy to spolu s nim cele prezivate, tu bezmocnost. Vsetci su proti vam. Ucitelia, policajti, sudy. Policajti vas vysmeju, ved kto by sa tam zaobíral sikanou? Oh… Prave teraz zazivam problem, sikanuju mi syna v skole na Holicskej ul. - ucitelky aj s riaditelkou su tak drze, ze moje sikanovane dieta ubijaju a snazia sa dosiahnut iba jedno: aby moje dieta sa priznalo, ze nie je sikanovane, ze si to vymysla, a ma bujnu fantaziu, sniva sa mu to doma, chce sa tak zviditelnit, etc...Mam toho uz dost. Nechcu to riesit, pojdem na to uplne inak. Vyzyvam preto vsetky matky, ktore maju deti na tejto skole, ak im dieta sikanuju, aby to smelo napisali na internet, cim viac nas bude bojovat o dusevne i telesne zdravie svojho dietata /a prestaneme sa bat ucitelov/riaditelov (ze to dietatu v skole vratia/osladia ak sa ozveme) – tym lepsie. Nedovolme, aby skola Holicska - v Petrzalke robila nasim detom peklo uz na zemi a aby konecne uz skoly nechranili agresorov/sikanistov! STOP sikane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

// pridané po 11 sekundách od posledného príspevku

[quote="44mato44"]Dobry večer
Opat SIKANA na skole! Riesenie: Vymenit riaditelku skoly, ma maslo na hlave. STOP sikane na ZSkole Holicska Petrzalka! Sikana na skolach je vazny problem pre rodicov, ktorym deti sikanuju. Riaditelia a ucitelky v snahe ochranit povest skoly nikdy nepripustia, ze ide o sikanu, aj keby ste to mali nahrate. Sud by to nevzal do uvahy, tak to uz na svete bezi. Spravodlivost je iba pre vyvolenych. Ved u nas je uplne bezne, ze dnes chytia zlocinca a na druhy den je vonku. Tak veru…Zial, je statisticky dokazane, ze realne sa dokaze menej ako 5 % sikany. Sikana sa velmi tazko dokazuje. Je to vdaka riaditelom a prisluhovackam ucitelkam, ktore nesmu, nechcu priznat, ze v skole nieco nie je v pozadku. Verte mi,vsetci pisu o sikane, pisu svoj nazor nan, ale ine je, ak ide o vase dieta a vy to spolu s nim cele prezivate, tu bezmocnost. Vsetci su proti vam. Ucitelia, policajti, sudy. Policajti vas vysmeju, ved kto by sa tam zaobíral sikanou? Oh… Prave teraz zazivam problem, sikanuju mi syna v skole na Holicskej ul. - ucitelky aj s riaditelkou su tak drze, ze moje sikanovane dieta ubijaju a snazia sa dosiahnut iba jedno: aby moje dieta sa priznalo, ze nie je sikanovane, ze si to vymysla, a ma bujnu fantaziu, sniva sa mu to doma, chce sa tak zviditelnit, etc...Mam toho uz dost. Nechcu to riesit, pojdem na to uplne inak. Vyzyvam preto vsetky matky, ktore maju deti na tejto skole, ak im dieta sikanuju, aby to smelo napisali na internet, cim viac nas bude bojovat o dusevne i telesne zdravie svojho dietata /a prestaneme sa bat ucitelov/riaditelov (ze to dietatu v skole vratia/osladia ak sa ozveme) – tym lepsie. Nedovolme, aby skola Holicska - v Petrzalke robila nasim detom peklo uz na zemi a aby konecne uz skoly nechranili agresorov/sikanistov! STOP sikane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pomstitel

// pridané po 10 sekundách od posledného príspevku

[quote="44mato44"]Dobry večer
Opat SIKANA na skole! Riesenie: Vymenit riaditelku skoly, ma maslo na hlave. STOP sikane na ZSkole Holicska Petrzalka! Sikana na skolach je vazny problem pre rodicov, ktorym deti sikanuju. Riaditelia a ucitelky v snahe ochranit povest skoly nikdy nepripustia, ze ide o sikanu, aj keby ste to mali nahrate. Sud by to nevzal do uvahy, tak to uz na svete bezi. Spravodlivost je iba pre vyvolenych. Ved u nas je uplne bezne, ze dnes chytia zlocinca a na druhy den je vonku. Tak veru…Zial, je statisticky dokazane, ze realne sa dokaze menej ako 5 % sikany. Sikana sa velmi tazko dokazuje. Je to vdaka riaditelom a prisluhovackam ucitelkam, ktore nesmu, nechcu priznat, ze v skole nieco nie je v pozadku. Verte mi,vsetci pisu o sikane, pisu svoj nazor nan, ale ine je, ak ide o vase dieta a vy to spolu s nim cele prezivate, tu bezmocnost. Vsetci su proti vam. Ucitelia, policajti, sudy. Policajti vas vysmeju, ved kto by sa tam zaobíral sikanou? Oh… Prave teraz zazivam problem, sikanuju mi syna v skole na Holicskej ul. - ucitelky aj s riaditelkou su tak drze, ze moje sikanovane dieta ubijaju a snazia sa dosiahnut iba jedno: aby moje dieta sa priznalo, ze nie je sikanovane, ze si to vymysla, a ma bujnu fantaziu, sniva sa mu to doma, chce sa tak zviditelnit, etc...Mam toho uz dost. Nechcu to riesit, pojdem na to uplne inak. Vyzyvam preto vsetky matky, ktore maju deti na tejto skole, ak im dieta sikanuju, aby to smelo napisali na internet, cim viac nas bude bojovat o dusevne i telesne zdravie svojho dietata /a prestaneme sa bat ucitelov/riaditelov (ze to dietatu v skole vratia/osladia ak sa ozveme) – tym lepsie. Nedovolme, aby skola Holicska - v Petrzalke robila nasim detom peklo uz na zemi a aby konecne uz skoly nechranili agresorov/sikanistov! STOP sikane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pomstitel


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.03.11
Prihlásený: 17.01.20
Príspevky: 995
Témy: 106
Bydlisko: Martin, Slo...
Príspevok NapísalOffline : 18.10.2011 11:49

ale nemusel si to sem dať 10 krát...







_________________
uz nemam pocitadlo
Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 14.03.24
Príspevky: 4006
Témy: 398
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.10.2011 13:00

2bojprotisikane: si objavil ctrl+c a ctrl+v ? prečo si tie slohy zopakoval 500 krát?







_________________
-PC: Intel® Core™ i9 14900K +Fractal Design Lumen S28 RGB V2, Gigabyte AORUS Z690 Elite AX,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair RM850i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: Logitech G PRO (GX BLUE) ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Lenovo YOGA 910-13IKB Intel i7 7500U, 8GB RAM,512 NVMe SSD,Touchscreen LCD, Windows 11 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.10.11
Prihlásený: 18.10.11
Príspevky: 3
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 18.10.2011 14:36

[quote="camo"]
:o( SIKANA na Zakl.skole! Navrhujem riesenie: Vymenit riaditelku skoly, jedine ona je za to zodpovedna. Zastavte konecne sikanu na ZSkole Holicska Petrzalka! Sikana na skolach je vazny problem pre rodicov, ktorym deti sikanuju. Riaditelia a ucitelky v snahe ochranit povest skoly nikdy nepripustia, ze ide o sikanu, aj keby ste to mali nahrate. Sud by to nevzal do uvahy, tak to uz na svete bezi. Spravodlivost je iba pre vyvolenych. Ved u nas je uplne bezne, ze dnes chytia zlocinca a na druhy den je vonku. Tak veru…Zial, je statisticky dokazane, ze realne sa dokaze menej ako 5 % sikany. Sikana sa velmi tazko dokazuje. Je to vdaka riaditelom a prisluhovackam ucitelkam, ktore nesmu, nechcu priznat, ze v skole nieco nie je v poriadku. Verte mi, vsetci pisu o sikane, pisu svoj nazor nan, ale ine je, ak ide o vase dieta a vy to spolu s nim cele prezivate, tu bezmocnost. Vsetci su proti vam. Ucitelia, policajti, sudy. Policajti vas vysmeju, ved kto by sa tam zaobíral sikanou? Podajte na ucitelku trestne oznamenie, uvidite jako s vami zatocia. Zrazu sa spusti tajna masineria a ste v tom sama z po usi. Vacsinou to konci tak, ze sikanovany je este via bity a verejne ho ucitelia oznacia za agresora – napr. ze vase dieta provokuje a preto sa nemozte cudovat, ze mu daju do drzky. Oh… Prave teraz zazivam problem, sikanuju mi syna v skole na Holicskej ul. - ucitelky aj s riaditelkou su tak drze, ze moje sikanovane dieta ubijaju a snazia sa dosiahnut iba jedno: aby moje dieta sa priznalo, ze nie je sikanovane, ze si to vymysla, a ma bujnu fantaziu, sniva sa mu to doma, chce sa tak zviditelnit, etc...Mam toho uz dost. Nechcu to riesit, pojdem na to uplne inak. Vyzyvam preto vsetky matky, ktore maju deti na tejto skole, ak im dieta sikanuju, aby to smelo napisali na internet, cim viac nas bude bojovat o dusevne i telesne zdravie svojho dietata /a prestaneme sa bat ucitelov/riaditelov (ze to dietatu v skole vratia/osladia ak sa ozveme) – tym lepsie. Nedovolme, aby skola Holicska - v Petrzalke robila nasim detom peklo uz na zemi a aby konecne uz skoly nechranili agresorov/sikanistov! STOP sikane!!!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 18.01.07
Prihlásený: 14.03.23
Príspevky: 2445
Témy: 142
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 18.10.2011 14:46

is zacykleny boot alebo ze ze to stale sem davas ?







_________________
PC1 Procesor: AMD Athlon 64, 2200 MHz 3700+ Základní deska: DFI Infinity RS482 Paměť: 1024 MB PC3200 DDR SDRAM Grafická karta: ATI Radeon HD 4650 Pevný disk: ST3320620NS (298 GB, IDE) Monitor:Asus VH192D 19" čierny
PC2Procesor: i5-2500K @ 4600 MHz (45 x 102) Základní deska:MB MSI P67A-C45 B3 (1155)Paměť:DDRAM3 2x2GB Kingston 1333 CL9 2x4GB Kingston 1333 CL9Grafická karta:GIGABYTE GeForce GTX 560 OC Ti Pevný disk:HDD Samsung SpinPoint F3, 1TB, HDD WD 350 GB Monitor1: DELL U2412M Monitor2: HP w2207 Case: Moding nerez plexi
PC3ASUS N55SF-S1207V
PC4nieco postarsie

V lavo faza v pravo nulak, kto to neví ten je čurák. Psychologické reakcie davu sú na burze rovnaké, ako v divadle: Jeden zívne a zakrátko zívajú všetci. Jeden zakašle a hneď kašle celá sála Su chvile ked to chce hrusku. Na vsetky ostatne je tu vodka
Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 03.07.11
Prihlásený: 24.06.12
Príspevky: 85
Témy: 11
Bydlisko: Slovakia-Ri...
Príspevok NapísalOffline : 27.11.2011 17:56

44mato44 píše:
Keby si videl tych dvoch velky frajeri ked som ich uvidel prvy krat tak mali cigaretu v ustach kazde druhe slovo vulgarizmus.Ved takych frajerov je vela ale ked sa do nich pustiš tak su pekne vysraty nevedia čo povedat takych frajerov tu v meste kde byvam je plno.Ked pojdem do mesta na disketeku vidim tam samych 15-16 ročnich opitych na mol ..Neviem čo ma robit take decko o druhej rano vonku a este opity.

Ja čo som mal 15 rokov a ked by som prisiel domov o piatej rano opity tak mu rodičia taku strielia po hube že sa mi obrati na ruby

Ja som blavák a na bitky som zviknutí keby si sa n mna pustil ako na nich uz si n zemi ale dobre si im urobil!

// pridané po 2 hodinách 37 minútach od posledného príspevku

KingTommy píše:
Táto téma by sa mala zmazať, každý tu len gratuluje Maťovi aký hrdinský počin spravil a pritom to len opísal z iného fóra od iného uživateľa... :roll: :sick:

Máš nejaký dôkaz?







_________________
Niečo za niečo...Čo ťa nezabije to ťa posilný alebo kúsok oslabý!

LACOKA-NOSTRA!!!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.11.2011 18:58

MAFI5 píše:
Ja som blavák a na bitky som zviknutí keby si sa n mna pustil ako na nich uz si n zemi ale dobre si im urobil!


keby si si radsej zvykol na poriadnu gramatiku, ty blavak ;)







_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 18.01.07
Prihlásený: 14.03.23
Príspevky: 2445
Témy: 142
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 28.11.2011 0:10

MAFI5 píše:

Máš nejaký dôkaz?


Ďuri píše:







_________________
PC1 Procesor: AMD Athlon 64, 2200 MHz 3700+ Základní deska: DFI Infinity RS482 Paměť: 1024 MB PC3200 DDR SDRAM Grafická karta: ATI Radeon HD 4650 Pevný disk: ST3320620NS (298 GB, IDE) Monitor:Asus VH192D 19" čierny
PC2Procesor: i5-2500K @ 4600 MHz (45 x 102) Základní deska:MB MSI P67A-C45 B3 (1155)Paměť:DDRAM3 2x2GB Kingston 1333 CL9 2x4GB Kingston 1333 CL9Grafická karta:GIGABYTE GeForce GTX 560 OC Ti Pevný disk:HDD Samsung SpinPoint F3, 1TB, HDD WD 350 GB Monitor1: DELL U2412M Monitor2: HP w2207 Case: Moding nerez plexi
PC3ASUS N55SF-S1207V
PC4nieco postarsie

V lavo faza v pravo nulak, kto to neví ten je čurák. Psychologické reakcie davu sú na burze rovnaké, ako v divadle: Jeden zívne a zakrátko zívajú všetci. Jeden zakašle a hneď kašle celá sála Su chvile ked to chce hrusku. Na vsetky ostatne je tu vodka
Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 03.07.11
Prihlásený: 24.06.12
Príspevky: 85
Témy: 11
Bydlisko: Slovakia-Ri...
Príspevok NapísalOffline : 28.11.2011 13:46

:D Áno klamár..teda 44mato44....Jáj bože gramatika mi nejde ľudia komu na sto percent ide?







_________________
Niečo za niečo...Čo ťa nezabije to ťa posilný alebo kúsok oslabý!

LACOKA-NOSTRA!!!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 03.06.10
Prihlásený: 03.11.17
Príspevky: 1360
Témy: 73
Bydlisko: SENICA-BRAT...
Príspevok NapísalOffline : 01.12.2011 16:45

Aj ja som paštekár (zato som akože silný ?) :-D a čo to ma čo spoločné zo silou ked provnávam Bratislavu s inými miestami na slovensku je BA ráj pre decká :-D tam ty dajú bitku len ked provokuješ ...


Ja poviem tak macher je človek len ak ma okolo ludí ako jednotlivci su totiž bezcenné hovno ...

Potom tu máme rozumných ľudí ktorý su tkz "diplomatici" a normálny ľudia ktorý nemusia písať "keby ideš na mna si dole som blavák" si toľko nefandi ked ta chytí nejaká partia a budeš sám tak pôjdeš tak na beton že sa už nikdy v živote nepostavíš vidno že si nikdy poriadnu bitku nezažil ty blavák ... ( nič proti tebe ale na internete je každy macher)


Ja mám 1.zásadu a to bráním len iných seba len v nevyhnutnom prípade všetko sa snažím vyduskutovať ...
Ja si priznám nejsom neprekonatelnýý ale ani slabý rozhodne sa nenchám pri fyzickom napadnutí a ešťe k tomu ked chytím amok čo je u každého človeka je mi jedno čo robím hlavný ciel je zabiť :-D i ked nastastie sa to ešťe nestalo a dúfam že ani nestane


A k tej gramatike poviem že je to úplne odveci a nepodstatná vec , čitatelné to je ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.12.2011 17:13

MAFI5 píše:
Ja som blavák a na bitky som zviknutí keby si sa n mna pustil ako na nich uz si n zemi ale dobre si im urobil!

ja som bratislavak, cerstvy stredoskolak... nikdy som sa nebil, vzdy som bol neutralny a nemal som najmensi problem ;)







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 14.03.24
Príspevky: 4006
Témy: 398
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.12.2011 19:24

MAFI5 píše:
Ja som blavák a na bitky som zviknutí keby si sa n mna pustil ako na nich uz si n zemi ale dobre si im urobil!


jou,vyrastol som v petržalke,v drsnej štvrti, som najvačší majster sveta,a hiphop je moj svet... :-D :-D rytmus,si zabil... aby človek čo ma 25 rokov (podla profilu) nevedel pisat slovo "zvyknutý"... lol...

lolek to celkom vystihol... z mojich skuseností z TN kde som prežil vacsinu zivota,bolo omnoho viac prilezitosti sa pobit niekde na dedine,ako v meste... a ak bola bitka v meste,vyvolali ju dedinčania...







_________________
-PC: Intel® Core™ i9 14900K +Fractal Design Lumen S28 RGB V2, Gigabyte AORUS Z690 Elite AX,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair RM850i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: Logitech G PRO (GX BLUE) ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Lenovo YOGA 910-13IKB Intel i7 7500U, 8GB RAM,512 NVMe SSD,Touchscreen LCD, Windows 11 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 02.05.11
Prihlásený: 30.06.13
Príspevky: 405
Témy: 33
Bydlisko: Dlhé nad Ci...
Príspevok NapísalOffline : 02.12.2011 18:27

ty kokso, fakt sila ten film







_________________
MB: MSI P67A-C45 (B3), CPU:INTEL Core i5-2500K 4,2Ghz , CPU cooler:NOCTUA NH-U12P SE2 , RAM:Corsair 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Vengeance , HDD:SEAGATE Barracuda 7200.12 1000GB , VGA:EVGA GTX 680 , PSU:Seasonic X-660 Gold, DVD-RW: SAMSUNG SH-222AB černá, CASE:FRACTAL Define R3 Black Pearl, LCD:21.5" BenQ G2220HD, OS: Windows 7 Home Premium SK, 64bit, , Mouse:RAZER Imperator , Mouse pad:RAZER Goliathus Alpha Speed, Klávesnica:Genius KB-235 černá , Audio:Roccat Kave
Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 03.06.10
Prihlásený: 03.11.17
Príspevky: 1360
Témy: 73
Bydlisko: SENICA-BRAT...
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2011 10:26

tak Semp aj Trty uživatelia ktorým verím že vyrástli v BA :-) Ked je človek normálny žiadna bitka nieje a súhlasím že bitku väčšinou vyvolavajú dedinčania ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 02.05.11
Prihlásený: 30.06.13
Príspevky: 405
Témy: 33
Bydlisko: Dlhé nad Ci...
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2011 10:56

v nasej triede bolo vela roztrziek ale kazdu zacal tipek z mesta, zacal sa frajerovat ze to a tamto, az raz zacal do nás bezdôvodne búchať tak sme mu vrátili, mal zlomenú ruku a nas vyhodili zo školy lebo jeho foter bol primator







_________________
MB: MSI P67A-C45 (B3), CPU:INTEL Core i5-2500K 4,2Ghz , CPU cooler:NOCTUA NH-U12P SE2 , RAM:Corsair 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Vengeance , HDD:SEAGATE Barracuda 7200.12 1000GB , VGA:EVGA GTX 680 , PSU:Seasonic X-660 Gold, DVD-RW: SAMSUNG SH-222AB černá, CASE:FRACTAL Define R3 Black Pearl, LCD:21.5" BenQ G2220HD, OS: Windows 7 Home Premium SK, 64bit, , Mouse:RAZER Imperator , Mouse pad:RAZER Goliathus Alpha Speed, Klávesnica:Genius KB-235 černá , Audio:Roccat Kave
Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 03.06.10
Prihlásený: 03.11.17
Príspevky: 1360
Témy: 73
Bydlisko: SENICA-BRAT...
Príspevok NapísalOffline : 03.12.2011 17:53

Môže byť ja som aje zažíval skvôr také veci že ja som niekam došiel a dedinčania začali rýpať do mna :-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2011 0:15

no neviem, ja mam opacne skusenosti, aj ked nie osobne..u nas v meste nemas problem dostat aj bezdovodne, a tiez to nemaju na svedomi dedincania :) staci partia trulov, ktori maju komplexy rozneho charakteru + vacsi sklon k agresii, a mozes byt aj panbozko, ale ked ich stretnes ak ides v noci cez mesto (je jedno ci slusny, nadrbany na mol) tak mas velku pravdepodobnost ze budes vybaveny :) nastastie uz tak polroka sa mi zda vacsi klud, asi to bude podmienkami narozdavanymi :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2011 3:13

a odkedy sa na zaklade miesta bydliska urcuje kto je k.kot a kto nie?







_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 02.05.11
Prihlásený: 30.06.13
Príspevky: 405
Témy: 33
Bydlisko: Dlhé nad Ci...
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2011 9:17

TommyHot píše:
a odkedy sa na zaklade miesta bydliska urcuje kto je k.kot a kto nie?

my tu dávame konkrétne príklady predsa







_________________
MB: MSI P67A-C45 (B3), CPU:INTEL Core i5-2500K 4,2Ghz , CPU cooler:NOCTUA NH-U12P SE2 , RAM:Corsair 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Vengeance , HDD:SEAGATE Barracuda 7200.12 1000GB , VGA:EVGA GTX 680 , PSU:Seasonic X-660 Gold, DVD-RW: SAMSUNG SH-222AB černá, CASE:FRACTAL Define R3 Black Pearl, LCD:21.5" BenQ G2220HD, OS: Windows 7 Home Premium SK, 64bit, , Mouse:RAZER Imperator , Mouse pad:RAZER Goliathus Alpha Speed, Klávesnica:Genius KB-235 černá , Audio:Roccat Kave
Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2011 10:24

snad to nebolo myslene aj na mna, ja som len reagoval na prispevky predo mnou co sa tykalo dedincanov a tak :) kedze k...i su vsade to ja zasa viem a moze byvat kde len chce :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 14.03.24
Príspevky: 4006
Témy: 398
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2011 12:11

mne skor pride štatisticky vacsia sanca dostat na budku od dedincanov,nakolko drviva vacsina ludi z dediny su ludia čo si potrebuju dokazat a vydobiť rešpekt...
moja teoria vzdy vychadzala z toho,ze taketo chovanie je koly samičkám...mala dedina,málo ludí,málo žien-čiže musis vynaložiť vycsie usilie na ich ziskanie... a ako to už priroda sama navrhla,vačšina samičiek, ide po najsilnejších jedincoch opačného pohlavia... samozrejme,bitka sposobena dedincanmi nemusi byt len koly holkám... proste to podla mna maju uz tak nejak zafixovane...
ale to neznamena že v meste sa nenajde idiot bez vychovania ktory ta stretne na ulici a len tak ti vrazí... ale štatisticky to je menej pravdepodobné...







_________________
-PC: Intel® Core™ i9 14900K +Fractal Design Lumen S28 RGB V2, Gigabyte AORUS Z690 Elite AX,G.SKILL DDR5 6000MHz CL.40 RGB,GPU:Gainward RTX 4080 Phantom 16GB, SSD1 M.2 NVMe Samsung 980 PRO 1TB ,SSD2 M.2 NVMe Samsung MZVKV512HAJH 512GB,SSD3 SATA Samsung MZ7LN512HAJQ 512GB ,SSD4: Samsung 860 EVO 500GB (mSATA -> SATA) , HDD: WesternDigital Purple 3,5" 4TB, PSU: Corsair RM850i,Phanteks Eclipse P400S Tempered+High AirFlow front panel, LCD: 27" Samsung S27R750 QuadHD 144Hz +22" Dell P2212H +22" Lenovo ThinkVision E2224 ,Keyboard: Logitech G PRO (GX BLUE) ,Mouse: Logitech G PRO Wireless,Mouse pad: DEV1S ULTRA Slim XL ,Headphones: Beyerdynamics DT990 pro 250Ω , Sound card: Asus Xonar Essence STX ,Microsoft life cinema webcam,Samson Meteorite MIC, OS: Windows 11 PRO
-NB: Lenovo YOGA 910-13IKB Intel i7 7500U, 8GB RAM,512 NVMe SSD,Touchscreen LCD, Windows 11 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2011 12:32

+ sa na dedine ludia velmi kamaratia s alkoholom :) (samozreme nemyslim vsetkych, ale je ich dost) :)







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 03.06.10
Prihlásený: 03.11.17
Príspevky: 1360
Témy: 73
Bydlisko: SENICA-BRAT...
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2011 16:00

No aj v mestách sa kamrádí s alkoholom už od malička ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2011 16:13

Trty no vidis a ja mam priatelku z malej dediny (asi 500 ludi) a chalani si tam nepotrebovali nic dokazovat a vsetci ma beru uplne normalne. A to su ludia co dost casto chlastaju a par typkov su tam take korby, ze keby mi jednu j3bnu tak preletim z tej dediny 40km rovno do nitry..







_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Online

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 04.06.09
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 2702
Témy: 42
Bydlisko: Rožňava/Brz...
Príspevok NapísalOnline : 04.12.2011 17:05

lolek013 píše:
tak Semp aj Trty uživatelia ktorým verím že vyrástli v BA :-) Ked je človek normálny žiadna bitka nieje a súhlasím že bitku väčšinou vyvolavajú dedinčania ...

najvacsia prkotina co kto, kedy napisal ... :roll:







_________________
Car - Alfa Romeo 159 SW TI 2.0 JTDM 2012 125kw+chip
Moto - 2004 Honda XR 650R Supermotard
Mobil - Xiaomi Redmi Note 12S // Notes - Asus FX506HC
GIGABYTE B650M DS3H // AMD Ryzen 7 7800X3D - DeepCool AK620 // Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT 16GB // WD BLACK SN850X NVMe 2TB // Kingston Fury Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL36 // XPG CORE REACTOR 750 W 80 PLUS Gold // Fractal Design Pop Silent Black TG Clear Tint //
32" Samsung Odyssey G65B // ASUS TUF GAMING M3 Gen II // Rapture X-RAY Outemu Blue //
Offline

Užívateľ
Užívateľ
šikanovanie v škole

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok NapísalOffline : 04.12.2011 18:06

presne, to som si asi nevsimol :) poznam pripady kedy bol niekto normalny ako len chcel a dostal aj tak...to proste s tym nic nespravis niekedy...ked si nejaky prepnuty agresor povie ze ti vrazi (minimalne) tak to spravi a mozes mat aj svatoziaru


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 125 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. BOMBA v skole

v Vzdelanie, štúdium, škola

22

1323

14.05.2007 14:57

Zdravotnik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Poznámky v škole

v Ostatné programy

8

601

01.09.2014 11:47

kemperik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. wifi na škole

v Siete

2

449

09.02.2012 23:34

fubu Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Telecom v skole - prihlasovanie

v Poskytovatelia internetu

12

1469

16.07.2015 7:48

martinius96 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. praca popri skole kosice

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

2

578

10.08.2016 17:30

Cirky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Fungovanie na vysokej skole

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Vzdelanie, štúdium, škola

35

6478

07.01.2012 0:50

.:M@Rt!nKo:. Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problem s wifi v skole

v Siete

4

451

18.01.2012 12:56

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problém s projektorom v škole

v Externé zariadenia

10

432

28.11.2011 6:28

KocuR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako ďalej po strednej škole?

v Vzdelanie, štúdium, škola

17

4437

07.07.2013 19:48

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Pomoc pri výbere Strednej IT škole.

v Vzdelanie, štúdium, škola

13

529

19.11.2014 18:39

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ake hovadiny vyvadzate v skole (ak chodite)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ]

v Krčma

187

12225

19.03.2009 18:42

Skyro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook 550-600 € - hranie hier , práca v škole

v Notebooky a netbooky

3

433

14.12.2014 14:09

pepkopav Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notebook na prácu v škole+iba občasné hranie hier do 500€

v Notebooky a netbooky

6

753

18.01.2011 22:25

delong Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC na výučbu na škole do 500 €

v PC zostavy

6

360

29.03.2012 6:50

6michal6 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra