shokker - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 25 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Lenovo IdeaPad U430p Graphite Grey


Odpovede: 11
Zobrazenia: 749


znacku acer nejak nemusim kazdopadne dakujem za radu :)

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Lenovo IdeaPad U430p Graphite Grey


Odpovede: 11
Zobrazenia: 749


zdravim
chcem sa opytat na skusenosti s tymto notebookom: http://www.alza.sk/lenovo-ideapad-u430p ... 459326.htm
ci je kvalita spracovania na slusnej urovni a ako to je s vykonom resp. ci ten procesor nieje slaby kedze to je 1.4 ghz

popripade nejake ine navrhy, potrebujem notebook do skoly ktory je...

 Fórum: PC zostavy   Téma: PC NA HRY DO 450 €


Odpovede: 1
Zobrazenia: 335


Zdravim potreboval by som poradit nejaku zostavu do 450€ stym ze skrinku a CD romku pouzijem zo stareho PC

MOJ NAVRH:
http://www.alza.sk/kingston-4gb-kit-ddr ... 148094.htm RAM
http://www.alza.sk/amd-phenom-ii-x4-955-d115465.htm CPU
http://www.alza.sk/gigabyte-n460oc-1gi-d178020.htm VGA
http...

 Fórum: Bazár   Téma: K: 2gb DDR2 ram


Odpovede: 1
Zobrazenia: 497


mam zaujem o RAM-ky 2x1gb najlepsie s frekvenciou od 533-677
cena do 20 €
dakujem

 Fórum: Bazár   Téma: K:2gb ram DDR2 667


Odpovede: 0
Zobrazenia: 435


kupim 2GB ram cena max 20-25 euro

 Fórum: Bazár   Téma: P:skoro komplet PC core2duo


Odpovede: 9
Zobrazenia: 782


kupil by som ramky za 20-25 eur

 Fórum: Bazár   Téma: P: ATI HD 3870 512MB


Odpovede: 11
Zobrazenia: 932


tak sme dohodnuty na ten utorok.....

 Fórum: Bazár   Téma: P: ATI HD 3870 512MB


Odpovede: 11
Zobrazenia: 932


vyhovuju nivy

 Fórum: Bazár   Téma: P: ATI HD 3870 512MB


Odpovede: 11
Zobrazenia: 932


dalo by sa...

 Fórum: Bazár   Téma: P: ATI HD 3870 512MB


Odpovede: 11
Zobrazenia: 932


mohli by sme to naplanovat na pondelok...ok

 Fórum: Bazár   Téma: P: ATI HD 3870 512MB


Odpovede: 11
Zobrazenia: 932


dam za nu 50e a mozem osobne v BA

 Fórum: Bazár   Téma: K: ati HD4670


Odpovede: 1
Zobrazenia: 420


rad by som kupil VGA ati HD4670, cena do 45€-55€, najlepsi by bol osobny odber v BA.

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASROCK 775Dual VSTA BIOS


Odpovede: 3
Zobrazenia: 689


Ja potrebujem ten bios aby mi šiel prosesor na plno e5200 a keď sa to pokúšam flasnut podľa oficiálneho navodu tak to nejde vždy mi to nakoniec nič nerobí

 Fórum: Intel platformy   Téma: ASROCK 775Dual VSTA BIOS


Odpovede: 3
Zobrazenia: 689


Zdravim neviem preco mi nejde flasnut bios ???? je to neoficialny bios

 Fórum: Intel   Téma: E5200 nizky takt


Odpovede: 26
Zobrazenia: 1297


a to pomaha
som cital

// a upravuj si prispevky !! ac.milan

 Fórum: Intel   Téma: E5200 nizky takt


Odpovede: 26
Zobrazenia: 1297


no lenze mne ta stanka nejde

 Fórum: Intel   Téma: E5200 nizky takt


Odpovede: 26
Zobrazenia: 1297


ale je zevraj nejaky 3.13g ale ta stranka na ktorej bol uy nefunguje

 Fórum: Intel   Téma: E5200 nizky takt


Odpovede: 26
Zobrazenia: 1297


ale jam bios 3.10

 Fórum: Intel   Téma: E5200 nizky takt


Odpovede: 26
Zobrazenia: 1297


hej mam 3.10 pre windows mam mat aj dos bios ???

 Fórum: Intel   Téma: E5200 nizky takt


Odpovede: 26
Zobrazenia: 1297


mam to takto spread spectrum auto
boot failure guard enabled
radio actual value 6 nic stym neurobim
max cpuid value limit enabled
no execute memory protection enable

 Fórum: Intel   Téma: E5200 nizky takt


Odpovede: 26
Zobrazenia: 1297


ja tam len radio artual value

 Fórum: Intel   Téma: E5200 nizky takt


Odpovede: 26
Zobrazenia: 1297


noo max CPUID value limit mam enable a nic
doska asrock 775dual vsta

 Fórum: Intel   Téma: E5200 nizky takt


Odpovede: 26
Zobrazenia: 1297


nico ye spread...
a potom uz len fan speed

 Fórum: Intel   Téma: E5200 nizky takt


Odpovede: 26
Zobrazenia: 1297


mno lenze ja tam mam auto

 Fórum: Intel   Téma: E5200 nizky takt


Odpovede: 26
Zobrazenia: 1297


je tam nasobic 6
Stránka: 1 z 1 [ Vyhľadávanie našlo 25 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF