| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Lenovo IdeaPad U430p Graphite Grey |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 749
| znacku acer nejak nemusim kazdopadne dakujem za radu  |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Lenovo IdeaPad U430p Graphite Grey |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 749
| zdravim chcem sa opytat na skusenosti s tymto notebookom: http://www.alza.sk/lenovo-ideapad-u430p ... 459326.htm ci je kvalita spracovania na slusnej urovni a ako to je s vykonom resp. ci ten procesor nieje slaby kedze to je 1.4 ghz
popripade nejake ine navrhy, potrebujem notebook do skoly ktory je... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: PC NA HRY DO 450 € |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 335
| Zdravim potreboval by som poradit nejaku zostavu do 450€ stym ze skrinku a CD romku pouzijem zo stareho PC
MOJ NAVRH:
http://www.alza.sk/kingston-4gb-kit-ddr ... 148094.htm RAM
http://www.alza.sk/amd-phenom-ii-x4-955-d115465.htm CPU
http://www.alza.sk/gigabyte-n460oc-1gi-d178020.htm VGA
http... |
|
Fórum: Bazár Téma: K: 2gb DDR2 ram |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 497
| mam zaujem o RAM-ky 2x1gb najlepsie s frekvenciou od 533-677
cena do 20 €
dakujem |
|
Fórum: Bazár Téma: K:2gb ram DDR2 667 |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 435
| | kupim 2GB ram cena max 20-25 euro |
|
Fórum: Bazár Téma: P:skoro komplet PC core2duo |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 782
| | kupil by som ramky za 20-25 eur |
|
Fórum: Bazár Téma: P: ATI HD 3870 512MB |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 932
| | tak sme dohodnuty na ten utorok..... |
|
Fórum: Bazár Téma: P: ATI HD 3870 512MB |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 932
| |
Fórum: Bazár Téma: P: ATI HD 3870 512MB |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 932
| |
Fórum: Bazár Téma: P: ATI HD 3870 512MB |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 932
| | mohli by sme to naplanovat na pondelok...ok |
|
Fórum: Bazár Téma: P: ATI HD 3870 512MB |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 932
| | dam za nu 50e a mozem osobne v BA |
|
Fórum: Bazár Téma: K: ati HD4670 |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 420
| | rad by som kupil VGA ati HD4670, cena do 45€-55€, najlepsi by bol osobny odber v BA. |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASROCK 775Dual VSTA BIOS |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 689
| | Ja potrebujem ten bios aby mi šiel prosesor na plno e5200 a keď sa to pokúšam flasnut podľa oficiálneho navodu tak to nejde vždy mi to nakoniec nič nerobí |
|
Fórum: Intel platformy Téma: ASROCK 775Dual VSTA BIOS |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 689
| | Zdravim neviem preco mi nejde flasnut bios ???? je to neoficialny bios |
|
Fórum: Intel Téma: E5200 nizky takt |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 1297
| a to pomaha
som cital
// a upravuj si prispevky !! ac.milan |
|
Fórum: Intel Téma: E5200 nizky takt |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 1297
| | no lenze mne ta stanka nejde |
|
Fórum: Intel Téma: E5200 nizky takt |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 1297
| | ale je zevraj nejaky 3.13g ale ta stranka na ktorej bol uy nefunguje |
|
Fórum: Intel Téma: E5200 nizky takt |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 1297
| |
Fórum: Intel Téma: E5200 nizky takt |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 1297
| | hej mam 3.10 pre windows mam mat aj dos bios ??? |
|
Fórum: Intel Téma: E5200 nizky takt |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 1297
| mam to takto spread spectrum auto
boot failure guard enabled
radio actual value 6 nic stym neurobim
max cpuid value limit enabled
no execute memory protection enable |
|
Fórum: Intel Téma: E5200 nizky takt |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 1297
| | ja tam len radio artual value |
|
Fórum: Intel Téma: E5200 nizky takt |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 1297
| noo max CPUID value limit mam enable a nic
doska asrock 775dual vsta |
|
Fórum: Intel Téma: E5200 nizky takt |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 1297
| nico ye spread...
a potom uz len fan speed |
|
Fórum: Intel Téma: E5200 nizky takt |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 1297
| | mno lenze ja tam mam auto |
|
Fórum: Intel Téma: E5200 nizky takt |
Odpovede: 26 Zobrazenia: 1297
| |