Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 204 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 7 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2011 15:01

Len to som tým chcel povedať, že ak je podľa teba rfactor najreálnejší , dokonca možno podľa teba realistickejší ako aj reálne jazdenie, tak rfactor 2 bude asi ešte realistickejší ako je rfactor a keď neskôr výde LFS 2 tak ten bude ešte realistickejší ako rfactor 2. Neviem čomu zase ty nechápeš. HRA bude vždy na míle vzdialená od skutočnosti. Od reálneho pocitu jazdenia v reálnom aute. A ešte som tým mojím príspevkom chcel povedať, že radšej sa odreagujem pri shifte v ktorom fyzikálny model nie je o nič horší ako v rfactore. Čiže som tým chcel povedať, že sa mi nezdá veľmi zábavné byť zatvorený v izbe s volantom v ruke, sedieť v kresle a stovky hodín krúžiť po tom istom okruhu len aby si dosiahol v HRE o stotinku lepší čas. A popritom si ďaľších pár hodín štelovať stovky rôznych nastavení. Hlavne keď to je iba obyčajná hra, ktorá ti ani náhodou nemôže dať ani len z tretiny podobný pocit ako pri jazde v reály. To je akoby si sa išiel lyžovať na klzisko. Na klzisku síce budeš, aj tie lyže si budeš môcť štelovať aj celé roky, ale nikdy nezažiješ to ako sa naozaj korčuluje. S lyžami to proste nepôjde. Takže či moje príspevky berieš vážne alebo nie, ale porovnávať shift s arkádou ako je nebodaj hot pursuit a na druhej strane hovoriť o rfactor ako o super realistickom simulátore, pomaly mám naozaj pocit že si do toho tak zažratý, že už je rfactor realistickejší ako reálne jazdenie, je zase smiešne pre mňa. Proste aj shift je s volantom veľmi kvalitné jazdenie a aj rfactor. Ale takto degradovať shift oproti rfactoru tak to ti už asi ide na mozog nemyslíš ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Shift 2: Unleashed

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2011 15:19

na mozog tu ides jedine ty, pises uplne somariny, ake hodiny v zavretej izbe? Uz ma seres kua, shift a rfactor sa neda ani porovnat tak tu nepis koko*iny bodka konec a prestan uz prosim ta flamovat v kazdej teme, minule ti nieco bolo povedane ze s tym mas prestat dpc sa to neda citat co za hlody sem pchas... ja niesom nejake zaebane decko s ktorym budes cvicit a pisat mu bajky otom, co je dobre a co nie!







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2011 17:27

Len kľud...si nemysli že nejaký jeffito zavelí s jeho výplodmi a každí mu tu bude salutovať... lebo on a jeho realizmus a len a len rfactor. Ten kto hral shift s volantom musí uznať, že to má od arkády ďaleko. Takže netrep hovadiny. A čo je akože zlé na tom, že napíšem o hodinách a hodinách pri jednej trati v rfactore v zavretej izbe ?? Toto je fórum kde sa to nesmie písať lebo jeffito povedal ? To už aj takáto pravda ťa zdvíha zo stoličky ? Alebo mi chceš povedať že to nehráš v izbe ? Žeby si to hral vonku na ceste aby si sa ešte viac priblížil k realizmu ? Už by som sa ti ani nečudoval. Pre mňa je shift minimálne tak dobrá hra ako rfactor a porovnať sa dá. Určite nie ( zbytočnými ) možnosťami nastavenia ale jazdným modelom na 100 % áno. To, že je tu z teba 90 % užívateľov vykakaných ešte neznamená, že budeš rozhodovať o tom kto môže do fóra písať a kto nie. Kto píše podľa teba správne a kto zase hlody. Chlapče ty by si mal s tvojimi názormi tvoj život prežiť v komunizme a akurát tak za volantom žiguláku. Keď sa ti moje príspevky nepáčia tak ich nečítaj. Ale si nemysli že tu každí bude hltať tie tvoje hlody ako kurence zrná. Ak si ty môžeš rozprávať tvoje hlody, môžu si aj iní. Ak si myslíš, že nie si žiadne zaebané decko tak sa podľa toho aj správaj. Ešte by bolo dobré keby si si po sebe prečítal tvoju poslednú vetu. Že kto komu tlačí do hlavy čo je dobré a čo nie :) Asi tu máš už vycvičený fanclub lebo toto ti žrať tak to je sila.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Shift 2: Unleashed

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2011 17:56

Pozri, viem co je realita a co je hra, vies maximalne prd o hrach, co si aj sam napisal, pises tu nemozne veci co ti poprie aj vyvojar hry, vies o rfactore to, ako kliknut na ikonu exe,nic viac, a ty tu ides porovnat nejake hry? Kludne si porovnavaj a kludne si pis svoje nazory, len prosim ta neporovnavaj hry, o ktorych vies minimum.. nikto ma tu nesalutuje, nikto sa ma neboji, to len ty mas nejake komplexy za ktore ti ja nemozem.. bodka!







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2011 18:14

Ak napíšeš že shift je arkáda a že nemá s rfactorom čo sa jazdenia týka nič spoločné, a nikto ti tu na to nič nepovie tak bohužiaľ musím napísať, že sú z teba buď pokakaní alebo si im už všetkým stihol nahúsť do hláv že rfactor je realistickejší ako sám realizmus. Môj názor je síce iný, ale určite sa ho nebudem báť povedať len kvôli tomu lebo jeffito s ním nebude súhlasiť. Ja a komplexy ? Sa zobuď. Možno nemám skúsenosti s hrami ale zato s realizmom áno. Tak sa tu nepresviedčajme že nejaká hra ktorú hráš z kresla a na monitore sa čo i len priblíži k realizmu. A na odreagovanie je dobrý aj hot pursuit aj shift a aj rfactor. Podľa toho či má niekto volant alebo nie. A ok ja sa tu s tebou nemienim doťahovať ale uznaj že ak niekto povie, že shift je arkáda, tak na to som proste musel reagovať, lebo mám na to iný názor. Nebudem ťa tu osočovať kvôli tvojim názorom tak to nerob ani ty. Keď si ty o sebe myslíš že si neni nejaké zaebané decko tak ja tiež nie som. Určite nemám skúsenosti s hrami také ako ty, ale hral som aj shift aj rfactor. A kedže to viem porovnať, tak na názor že shift je arkáda zareagujem.. bodka !


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Shift 2: Unleashed

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2011 19:22

Už to zase začína... :roll: Hoši, nemám proti vám dvom zhola nič, ale vždy keď sa vy dvaja stretnete v nejakom vlákne, tak je to flame na desať strán. Nechcete si vytvoriť v krčme nejaké vlákno a tam si nejdete do vlasov? To sa to tu potom nedá čítať a človek sa musí prehrabávať tonami, pre ostatných, zbytočných postov ako si navzájom leziete do kapusty... Už ste s tým začali v TDU, teraz aj tu... :roll:







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2011 19:26

Ok SORRY !! Takže shift je arkáda a všetci s tým súhlasíme. Amen. Lebo keď náhodou nie, tak prúser na celej čiare. No pekne...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 10:39

Podporovane volanty oficialne:
Facebook
Citácia:
PC podporované volanty:
Logitech G27 Racing Wheel – plná podpora pro všechny tlačítka
Logitech G25 Racing Wheel
Logitech Driving Force GT
Logitech Formula Force EX
Logitech Driving Force
Logitech Driving Force EX
Logitech Driving Force RX
Logitech Driving Force Pro
Logitech MOMO Force
Logitech MOMO Racing
Thrustmaster RGT FFB Pro Clutch
Thrustmaster Ferrari GT Experience
Thrustmaster Ferrari 430
Fanatec Porsche 911 Turbo S (and similar models)







_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.12.09
Prihlásený: 04.11.23
Príspevky: 614
Témy: 28
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 13:18

topgun a co je podla teba shift?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Shift 2: Unleashed

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 13:25

Ten co pisal toto na FB je riadne sfetovany

// pridané po 5 minútach od posledného príspevku

marek_41 píše:
topgun a co je podla teba shift?
jaaaj radsej nechaj tak ;)







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 13:54

marek_41 píše:
topgun a co je podla teba shift?


Čistá arkáda pri ktorej ti stačí tlačiť šípku nahor a opierať sa o mantinely. Niečo ako nfs world :D Že sa vôbec pýtaš :rolleyes: Čistou arkádou je dokonca aj to, keď teraz v reály sadneš do auta a pôjdeš si s ním zajazdiť. To čumíš čo ? :shock: Iné by ale bolo, keby si sa v tom aute tak zopár hodín povŕtal v nastaveniach motoru, podvozku, to by bola iná reč...to by už nebola arkáda :lol: Ale čistý rfactor :P

// pridané po 8 minútach od posledného príspevku

Ale úplne ideálne by bolo keby sa ti v tom aute pred jazdou zopár hodín povŕtal sám Jeffito. Bez jeho súhlasu by si aj v reály jazdil len čistú arkádu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Shift 2: Unleashed

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 13:55

si trápny :roll:







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 14:08

Hej ? A to už prečo ? :) Jasne sa ma spýtal, čo je podľa mňa shift. No a ja som mu len odpovedal to, čo som sa na tomto fóre naučil od teba. Pozri...ja si shift zahrám rád a pre mňa to nie je vôbec žiadna typická arkáda ako most wanted, blur a podobné. Jednoducho povedané s tou g 27 sa mi to jazdilo veľmi dobre, niekedy som mal naozaj pocit ako v reálnom aute. A naozaj mám š čím porovnávať ! Ale vôbec netvrdím, že rfactor je zlý to vôbec nie. Len nestavaj rfactor na trón a nehádž shift medzi arkády typu nfs world. Keď ti tu bude na to každí pritakávať, je to ich vec. Ja si chcem sem tam len jednoducho zajazdiť a k tomu aby som mal aký taký pocit z realizmu neporebujem výsť z boxov ani si pred 5 minutovou jazdou pol hodinu nastavovať auto. A keď porovnám shift s rfactorom, ja osobne v jazdnom modely a vo fyzike nevýdim žiadny markantný rozdiel. Samozrejme že sa tu bavím o hre s volantom a nie na klávesnici. Takže ja sa na shift 2 celkom teším, dúfam že bude tak hrateľný ako jednotka a že to nejako neposerú. Jazdu v noci alebo či sa mi pri brzdení kýve hlava alebo nekýva ma úprimne pri hre aleže vôbec nezaujímajú. Nechcem do teba vŕtať ani nič podobné, mysli si o mne čo chceš, ale podľa mňa shift nie je o nič menší simulátor ako rfactor. Čo sa jazdného modelu týka. A mám namysli hlavne v shifte upravené autá na továrenské.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Shift 2: Unleashed

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 14:10

v podstate obaja mate v dacom pravdu, tak by ste uz snad aj mohli prestat :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 14:13

Už do tejto témy prispievať nebudem a hlavne ti nebudem už nikdy v ničom protirečiť, lebo to sa tu zjavne nesmie. Mali by to dať do pravidiel, bohužiaľ som to nikde nenašiel a tak som sa ti odvážil protirečiť. Prepáč.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.12.09
Prihlásený: 04.11.23
Príspevky: 614
Témy: 28
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 14:27

topgan teraz si sa totalne potopil nieco som sa ta pytal a ty zase svoje dookola vidno ze sa s tebou neda bavit lebo si arogantny a hlavne strasne namysleny polka tvojich prispevkov je v akych si ty autach jazdil a co ty vsetko si zazil a neviem co tak si sadni do svojho super auticka a jazdi si a radcej neprispievaj


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Shift 2: Unleashed

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 14:39

marek_41, lebo tento tvoj príspevok je čistá altruistická Matka Tereza, všakže :) Nerozumiem, prečo by topgun nemohol napísať svoj názor rovnako, ako to robí jeffito. Skús sa na to pozrieť trochu objektívnejšie a možno si všimneš, že kým jeffito napíše "si trápny", topgun sa snaží svoj názor vyargumentovať a vysvetliť.. Jeffa ale necháš napokoji a rýpeš len do topguna :)

+ nechápem, kde si zobral, že môžeš komukoľvek na fóre diktovať, či prispievať môže alebo nie.. admin nie si, moderátor tiež nie







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.12.09
Prihlásený: 04.11.23
Príspevky: 614
Témy: 28
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 15:02

ja mu nic nediktujem napisal som mu svoj nazor ze nech radcej neprispieva. nieco som sa ho pytal a on mi nic nevyargumentoval klasicka otazka zeco to podla neho je a napisal to co napisal neviem ci si cital vsetky jeho prispevky ak ano tak ti nerozumiem lebo mne uz s tym lezie na nervy a mimochodom sme dost mimo temu tazke dost bolo si myslim


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Shift 2: Unleashed

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 15:13

čítal som tie príspevky a neprikláňam sa na stranu ani jedného či druhého. ako už bolo napísané, obaja majú v niečom pravdu a záleží od uhlu pohľadu. s obomi by som vedel v dačom súhlasiť, ale keď mi dakto nie je sympatický, nebudem sa do neho ešte naschvál obúvať, čo si ty urobil.. keď ti s tým lezie topgun na nervy, pravdepodobne ho poznáš dlhšie a teda si vedel (alebo tušil) ako zareaguje a čiže šlo z tvojej strany len o obyčajnú provokáciu :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 15:20

Tento príspevok preskočte. Je len pre mareka_41.

Marek, to v akých autách som jazdil a aké vlastním je proste pravda, nevidím dôvod prečo si myslíš že sa s tým chcem chvastať. Jazdil som aj na žiguláku , favoritke dokonca aj v malom kilečku. A keď sa bavíme o niečom, čo má simulovať jazdenie v autách, a si to vyskúšam, napríklad rfactor alebo shift tak prečo by som sa k tomu nemohol vyjadriť ? Automaticky môj názor musí byť zlý ? Pretože Jeffito má iný názor ? Ja sa nehrám doma hodiny na pc, z toho som už vyrástol, som si kúpil volant na nejaké príležitostné zajazdenie a odreagovanie sa. Jasné, že si môžem zajazdiť aj na svojom aute, aj to robím, ale pri simulácii by som si mohol vyskúšať s autami aj niečo viac ako v reály. V reály by ma mrzelo keby som išiel do zákrut 200km, otočil sa okolo stromu a potom si povedal že nabudúce skúsim ísť len 190 km. Ja v reály nie som nejaký nedeľný vodič to by ťa o tom moji známi presvedčili veľmi rýchlo, jazdím od 15tich a za volantom sa v podstate nebojím ničoho. Ani spraviť BA-Prešov za 3,5 hod. Viem, že bola chyba písať o autách v ktorých som jazdil, lebo naša mentalita je jasná. Vždy to bude chápané ako chvastanie. Napríklad neni tomu ani pol rok čo som išiel na nissan GTR. A ? Majú ho ako predvádzačku v blave, kamoš si ho chcel kúpiť, tak sme si ho išli vyskúšať. A nešetrili sme ho. Stojí 80 tis EUR. Keď chce niekto vysoliť také prachy za auto, tak si ho môže aj dostatočne odskúšať nemyslíš ? A keď je to predvádzačka, vyskúšať si ho môžeš aj ty.

Takže keď už som sa v tvojich očiach potopil, rád by som sa znovu nadýchol a odpovedal ti. Myslím si, že shift je s volantom s FF pecková hra. Najprv som to skúšal na klávesnici, ale po chvíli som sa zmohol akurát len na uninstal. A na shift som začal nadávať, že väčšiu chujovinu ani nemohli vymyslieť. Už nejakú dobu sa nepohybujem v hernom svete a tak by ma ani vo sne nenapadlo, že dokážu vyrobiť volant ktorý mi aspoň z časti priblíži realitu. Samozrejme, že k realite len volant nestačí. Stále to je len hra a ten volant ti v žiadnom prípade nevie dať celkové pocity z realizmu. Realizmus je preto realizmus lebo v tom aute reálne sedíš a cítiš všetko vrátane rýchlosti proste porovnávať sa to nedá. Možno sa to dá prirovnať k nejakému leteckému simulátoru. Pozrieš sa cez monitor dole ale nič necítiš. Nepotrebuješ k tomu aby sa ti gamepad celý triasol, proste sa nebojíš, nemáš pocity ako v reály. Zase sa budem chvastať ale už je to asi jedno kedže u teba som sa už potopil , ale letel som na niekoľkých vrtulníkoch a lietadlách. Minulý rok som si bol skočiť tandem zo 4 km a pocity som mal zmiešané. Ale napríklad s banjee sa to nedá porovnať. Banje je iná káva, tomu sa hovorí adrenalín. No povedal by si to ? Že skok z pár desiatok metrov je oveľa väčší adrenalín ako skok z lietadla zo 4 km ? Ja tvrdím že hej, lebo som to vyskúšal.

No vrátim sa k shiftu. Čo sa týka nastaveniu volantu, mal som to za minutu a správalo sa to tak, ako keby ten volant bol robený na shift. Proste paráda. Kariéra ma celkom chytila, ten čo to akože moderoval ma normálne vyhecoval k lepším výsledkom. Kariéra sa mi páčila veľmi. A dokonca ma prekvapila aj dĺžka. Bolo to nenormálne dlhé. Keďže v tom aute nesedím v reály tak 70% zmyslov automaticky odpadá, čiže nastavenia som si dal na low myslím asistencie. Hlavne stabilizáciu lebo s vypnutou som to nevedel hrať. Pridal som o milimeter plyn a bol som otočený. Tak sa podľa mňa športové auto v reály nechová. Také auto by som podpálil a nechcel ho ani zadarmo. Takže s nastaveniami na low som s tým autom bol vžitý a vedel ho ovládať. Zo začiatku s pomalými autami to bolo všelijaké, ale neskôr po prerábke na továrenské tie autá reagovali no dovolím si tvrdiť ako v reály, ale zase je smiešne hovoriť o realizme, ale ovládať sa to dalo perfektne. Takže pre mňa je shift minimálne taký dobrý čo sa fyziky týka ako rfactor. Shift má navyše kariéru , ktorá bola naozaj skvelá. Tým pádom je pre mňa rfactor zbytočné hrať, pretože na počítači sa na pretekára hrať nemienim a takisto pritom nemienim ani stratiť nervy, pretože hrať to s vypnutými asistenciami a keď v strede zákruty pri 80 km rýchlosti o milimeter potlačím plyn a auto sa mi začne točiť ako divé a neovládateľné, tak to mi akurát pripomína hranie shiftu na klávesnici a vôbec nie podobu k realizmu. Takže pri rfactor to ide na nervy, hrať sa celý deň s nastaveniami aby som mohol o milimeter stlačiť plyn, vtedy sa mi možno auto udrží na ceste ale ked už o dva tak zase kolotoč no proste dúfam, že chápeš prečo je pre mňa lepší shift a keď niekto povie že shift je arkáda ala world,blur azd tak nehnevaj sa ale...niečo už na to hádam aj niekto povie. Na shift 2 sa teším, dúfam že to bude na takej úrovni ako jednotka.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 15:28

Flameovat si bezte inam, posledne varovanie. ked nie ste schopny akceptovat iny nazor, nelezte na diskusne forum.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Shift 2: Unleashed

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 15:30

Este raz, ziadna hra ti neda realnu predstavivost z jazdy, ved jasne, ze to mozne ani nieje a preto je to SIMULACIA , simuluje ti real, len simuluje...







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 15:36

walther píše:
marek_41, lebo tento tvoj príspevok je čistá altruistická Matka Tereza, všakže :) Nerozumiem, prečo by topgun nemohol napísať svoj názor rovnako, ako to robí jeffito. Skús sa na to pozrieť trochu objektívnejšie a možno si všimneš, že kým jeffito napíše "si trápny", topgun sa snaží svoj názor vyargumentovať a vysvetliť.. Jeffa ale necháš napokoji a rýpeš len do topguna :)

+ nechápem, kde si zobral, že môžeš komukoľvek na fóre diktovať, či prispievať môže alebo nie.. admin nie si, moderátor tiež nie


Walther dikes za pochopenie a podporu, ale radšej to nerob. Lebo budeš nepriateľ tohto fóra a možno aj celého štátu :D

// pridané po 6 minútach od posledného príspevku

Jeffito píše:
Este raz, ziadna hra ti neda realnu predstavivost z jazdy, ved jasne, ze to mozne ani nieje a preto je to SIMULACIA , simuluje ti real, len simuluje...


Normálne s tebou súhlasím. Asi preto, že si povedal pravdu. Ale podľa mňa shift tiež simuluje nejaký ten reál tak isto ako aj rfactor. Samozrejme že nie boxy a tankovanie a také nastavenia všetkého možného ale jazdný model áno. A pre mňa ako jazdca je uznaj najdôležitejší jazdný model. Ten mi v shifte vyhovuje a určite to nepovažujem za arkádu typu, blur, underground a pod. :x


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Shift 2: Unleashed

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 15:37

Citácia:
Lebo budeš nepriateľ tohto fóra a možno aj celého štátu

daktorí ma za nepriateľa považujú už dlhšie, nemusíš sa o mňa báť... :lol:

Jeffito, podľa akých kritérií teda rozhoduješ o tom, čo je ešte simulátor jazdenia a čo už nie? Musíš mať možnosť nastaviť 1000 prkotín, natunovať si auto, mať zlú grafiku, alebo..? Ono totiž v istom zmysle je Shift a jemu podobné hry takisto simuláciou, a aj z môjho pohľadu podobne ako topgun, dokonca možno o dačo reálnejšia ako simulátory typu rFactor.. Tiež mávam pri takýchto hrách problém, že človek pohne trochu volantom a už je z hry kolotoč a nie závody. Nevidel som ešte žiadne auto, ktoré by sa správalo takto...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 15:44

Daron píše:
Flameovat si bezte inam, posledne varovanie. ked nie ste schopny akceptovat iny nazor, nelezte na diskusne forum.


Flambovať si pôjdem možno do záhrady, v žiadnom prípade nemám v úmysle flambovať tu na fóre.
Je to téma shift 2 ? Ten shift 2 ktorý ešte ani nevyšiel ? Sme v demokracii kde sa akceptujú aj rôzne názory ? Je toto diskusné fórum v ktorom sa v téme shift 2 môže diskutovať o shift 2 a aj reagovať na rôzne názory ? Asi ma teraz odkážeš na tie pravidlá v ktorých sa nemôže toto a tamto a hento a dáš mi zbohom však ? :guard:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Shift 2: Unleashed

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 15:50

walther píše:
Jeffito, podľa akých kritérií teda rozhoduješ o tom, čo je ešte simulátor jazdenia a čo už nie


nebudem sa opakovat ako papagaj v kazdej teme :-)

Ok, vsetci sme povedali svoje nazory na shift aj neshift, ja koncim a viac sa nebudem vyjadrovat..







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 15:51

topgun1234 píše:
Flambovať si pôjdem možno do záhrady, v žiadnom prípade nemám v úmysle flambovať tu na fóre.
Je to téma shift 2 ? Ten shift 2 ktorý ešte ani nevyšiel ? Sme v demokracii kde sa akceptujú aj rôzne názory ? Je toto diskusné fórum v ktorom sa v téme shift 2 môže diskutovať o shift 2 a aj reagovať na rôzne názory ? Asi ma teraz odkážeš na tie pravidlá v ktorých sa nemôže toto a tamto a hento a dáš mi zbohom však ? :guard:


Prestan zo seba robit mucenika, nikto na to nie je zvedavy. tema bola reportnuta, preto som to riesil. nemysli si ze sa nudim a nemam co robit, len citat tvoje somariny. vyjadruj sa k teme, ale sem nepis. Dufam ze chapes. Ked mas nejaky problem s tym co robim, napis to do sprav pre vedenie. Som tu od toho, aby som to moderoval a ked je reportnuty prispevok, musim to riesit. Ak sa ti nepaci ako to riesim, precitaj si par riadkov vyssie a postupuj podla toho.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 16:00

walther píše:
Citácia:
Lebo budeš nepriateľ tohto fóra a možno aj celého štátu

daktorí ma za nepriateľa považujú už dlhšie, nemusíš sa o mňa báť... :lol:

Jeffito, podľa akých kritérií teda rozhoduješ o tom, čo je ešte simulátor jazdenia a čo už nie? Musíš mať možnosť nastaviť 1000 prkotín, natunovať si auto, mať zlú grafiku, alebo..? Ono totiž v istom zmysle je Shift a jemu podobné hry takisto simuláciou, a aj z môjho pohľadu podobne ako topgun, dokonca možno o dačo reálnejšia ako simulátory typu rFactor.. Tiež mávam pri takýchto hrách problém, že človek pohne trochu volantom a už je z hry kolotoč a nie závody. Nevidel som ešte žiadne auto, ktoré by sa správalo takto...


A presne kvôli tomu sa nemienim nervačiť pri rfactore s vypnutými asistentmi. Proste keď sadnem do 300 PS bavoráka v reály a vypnem ESP, tak si rýchlu a športovú jazdu budem vychutnávať ako besný. Budem rezať všetky zákruty ktoré po ceste budú, niektore dokonca vyberiem šmykom a budem cítiť ako sa auto chová, kedy mám pridať a kedy ubrať. Neviem čo by som mal ešte vypnúť okrem ESP, možno vymontovať brzdy úplne a možno by pomohlo aj odmontovanie kolies aby sa to auto správalo ako v rfactor s vypnutými asistentmi. Ináč si neviem vysvetliť ako je možné, že v zákrute pri malom plyne sa auto točí ako na kolotoči. No a práve preto si to radšej zahrám s low asistentmi, tak je rfactor suprový, ale nie je lepší ako shift. Shift má aj kariéru ktorá ma celkom bavila.

Neviem, to som tu jediný s waltherom komu shift nepripadá ako arkáda ?

// pridané po 2 minútach od posledného príspevku

Daron píše:
Prestan zo seba robit mucenika, nikto na to nie je zvedavy. tema bola reportnuta, preto som to riesil. nemysli si ze sa nudim a nemam co robit, len citat tvoje somariny. vyjadruj sa k teme, ale sem nepis. Dufam ze chapes. Ked mas nejaky problem s tym co robim, napis to do sprav pre vedenie. Som tu od toho, aby som to moderoval a ked je reportnuty prispevok, musim to riesit. Ak sa ti nepaci ako to riesim, precitaj si par riadkov vyssie a postupuj podla toho.


V poriadku. Končím s tým...sorry


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.12.09
Prihlásený: 04.11.23
Príspevky: 614
Témy: 28
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 16:27

walther píše:
Citácia:
Lebo budeš nepriateľ tohto fóra a možno aj celého štátu

daktorí ma za nepriateľa považujú už dlhšie, nemusíš sa o mňa báť... :lol:

Jeffito, podľa akých kritérií teda rozhoduješ o tom, čo je ešte simulátor jazdenia a čo už nie? Musíš mať možnosť nastaviť 1000 prkotín, natunovať si auto, mať zlú grafiku, alebo..? Ono totiž v istom zmysle je Shift a jemu podobné hry takisto simuláciou, a aj z môjho pohľadu podobne ako topgun, dokonca možno o dačo reálnejšia ako simulátory typu rFactor.. Tiež mávam pri takýchto hrách problém, že človek pohne trochu volantom a už je z hry kolotoč a nie závody. Nevidel som ešte žiadne auto, ktoré by sa správalo takto...


neviem ak oto je ale podla mna rovno autori tomu nedali privlastok simulator cize podla toho

dali tomu privlastok racing. kdezto rf ma privlastok simulator alebo racingovy simulator tot vse


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Shift 2: Unleashed

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2011 18:47

Nechcem sa do toho miešať (sorry admins), ale problém je v tom, že keby bolo vlákno o... ja neviem Carmageddone, alebo Micromashines, tak tam začnete zase točiť o tom istom probléme, len sa prehodia názvy hier. Keby ste sa aspoň k niečomu dopracovali, ale len sa preťahujete v tom, kto má širšie ramená a čo viac vie/ovláda. Tu to čítajúcich užívateľom skutočne nezaujíma, lebo ak sem prídem, tak si chcem prečítať o hre a nie o vás dvoch... :roll: peace







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 204 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 7 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NFS Shift 2 Unleashed - Autolog Problem

v Počítačové hry

0

223

31.12.2014 18:24

Laci5 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Star Wars Force Unleashed

v Počítačové hry

0

437

15.02.2010 19:14

Manthy485 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Star Wars: The Force Unleashed

v Počítačové hry

11

564

18.06.2012 23:51

Snajper2 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Need For Speed 5 - Porsche Unleashed (2000)

v Počítačové hry

14

947

31.10.2019 19:40

zihos Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Star Wars Force Unleashed: Ultimate Sith Edition

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Počítačové hry

36

2235

23.02.2010 22:47

Manthy485 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Predám klúč s hrami Rider Republic, The Riftbreaker, Bless Unleashed

v Predám

0

134

07.02.2022 16:40

Kaido Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Time Shift

v Počítačové hry

11

784

01.02.2008 20:01

prkyyynko Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Shift 2

v Počítačové hry

1

254

26.08.2013 11:33

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nefunguje SHIFT

v Externé zariadenia

10

1285

30.07.2009 23:15

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NFS Shift 2

v Počítačové hry

3

354

31.01.2011 10:47

Koroner Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pomóóóc: shift+delete

v Operačné systémy Microsoft

4

490

05.05.2010 11:37

abre Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTC Shift Inštalacia OS

v Mobilné zariadenia

1

830

20.05.2008 15:28

Mayo16 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. NFS Shift - trvajúci problém

v Počítačové hry

2

663

04.12.2009 11:06

elsofi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Gamepad na NFS Shift

v Externé zariadenia

2

386

04.11.2010 14:11

lab_ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. HTC Shift s Windows 7

v Ovládače

0

527

01.10.2010 13:49

deejay-z Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: NFS Shift 2 Limited

v Predám

0

400

25.05.2011 15:39

novacula Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra