Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 259 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2013 18:10

mirom píše:
Len spartan to pisal tak ze kazdy musi chciet ked uz da za to dost penazi aj velky display.

To som vôbec nepísal, práveže som písal, že neviem, ako to je. Každopádne ak by som chcel iOS zariadenia aj tak by som na výber čo sa týka displeja nemal.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S4 se chystá na premiéru

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok Napísal autor témyOffline : 19.03.2013 18:11

iphoneistom zvlažím trochu žáhu :) :
Samsung Galaxy S 4 je dvakrát výkonnější než iPhone 5
http://mobilenet.cz/clanky/samsung-gala ... ne-5-11602


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2013 18:27

mirom píše:
No je to smutne, ze na mobile co stoji cez 500 eur clovek musi nieco upravovat aby mu vyhovoval.


To nie je smutne, to je vyhoda Androidu. Mozes ho pouzivat tak, ako je, alebo si mozes nastavit take veci, o ktorych sa ti v iOS ani nesniva.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2013 18:43

delong píše:
iphoneistom zvlažím trochu žáhu :) :
Samsung Galaxy S 4 je dvakrát výkonnější než iPhone 5
http://mobilenet.cz/clanky/samsung-gala ... ne-5-11602

To je skor na smiech ako na chvalenie. To len dokazuje aky ten SW je mizerny ked na to iste co iPhone potrebuje dvojnasobny HW.
Ako osobne mi je uprdele ci mam v telefone 100Mhz single core alebo 4Ghz 8 jadroj, dolezite je ako to ide vo vysledku a co to dokaze.
Daron este som sa nestretol s nikym kto ma iPhone a nariekal by ze si nemoze nieco upravit lebo sa mu nepaci sposob odomykania, sposob notifikacii, sposob usporiadania menu atd... cim to asi bude? Zeby tym, ze je to dobre odzaciatku? Jediny Android co je clekom prijemny na pouzivanie je stock od google co je v nexuse.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S4 se chystá na premiéru

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50
Bydlisko: Žilina, Pop...
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2013 18:48

mirom píše:
delong píše:
iphoneistom zvlažím trochu žáhu :) :
Samsung Galaxy S 4 je dvakrát výkonnější než iPhone 5
http://mobilenet.cz/clanky/samsung-gala ... ne-5-11602

To je skor na smiech ako na chvalenie. To len dokazuje aky ten SW je mizerny ked na to iste co iPhone potrebuje dvojnasobny HW.
Ako osobne mi je uprdele ci mam v telefone 100Mhz single core alebo 4Ghz 8 jadroj, dolezite je ako to ide vo vysledku a co to dokaze.
Daron este som sa nestretol s nikym kto ma iPhone a nariekal by ze si nemoze nieco upravit lebo sa mu nepaci sposob odomykania, sposob notifikacii, sposob usporiadania menu atd... cim to asi bude? Zeby tym, ze je to dobre odzaciatku? Jediny Android co je clekom prijemny na pouzivanie je stock od google co je v nexuse.


Ale nejde o témy, kde si v iPhone môžeš nahráť nejaký kernel modul, ktorý ti dokáže kontrolovať napájanie z batérie, alebo taktovať procesor a upraviť si CPU freq scalling ? Všetký binárky z Nexusu sú stále prístupné na stránkach AOSP. O tom je Android o otvorenosti a dostupnosti OS pre kohokoľvek :)







_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2013 18:57

Ved ja tomu rozumiem, Android je konieckoncov predsa len linux, ktory je presne na toto urceny. No clovek co chce vybalit telefon z krabice a do minuty od prveho zapnutia ho vediet plnohodnotne ovladat si kupi iPhone, proste ten system je tak stavany aby ta nemuselo zaujimat napajanie baterie, pretoze sprava baterie aka je odvyroby je dobra, nemusi ta zaujimat takt procesoru pretoze ti to neseka a nemas potrebu to menit a ovladanie je tak jednoduche a intuitivne, ze sa to naucis fakt za minutu aj ked si technicky antitalent. Nieco podobne chcel docielit aj WP a aj by sa mu to aspon ciastocne podarilo keby MS zapol rozum a spravil to co ludia potrebuju.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S4 se chystá na premiéru

Registrovaný: 18.11.09
Prihlásený: 31.03.24
Príspevky: 4445
Témy: 78
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2013 19:13

Citácia:
pretoze sprava baterie aka je odvyroby je dobra

Čo len povieš :lol: .
https://www.google.sk/#hl=sk&sclient=ps ... 20&bih=962







_________________
DESK: (AMD R7 5800X + Noctua NH-U12S redux | ASUS TUF GAMING B550-PLUS | Kingston Fury Beast Black 32GB DDR4 3200 CL16 | Gigabyte OC Gaming RTX 4080 Super 16GB GDDR6X | LG BD ROM | Seasonic Focus GX 750 Gold | Fractal Define R5 Blackout Ed.) + Samsung G9 Neo (49", DWQHD, miniLED, 240Hz) + ROG Strix NX Wireless Deluxe + Logitech MX Vertical + Logitech Z-906
NB: MacBook Pro 13" 2020 (M1 | 16GB DDR4 | 256GB NVMe SSD | Space Gray), Dell XPS 15 9560 (Intel Core i7 7700HQ | 12GB DDR4 | GeForce GTX 1050 | 256GB NVMe SSD | FHD IPS)
MISC: Samsung Galaxy S21 Ultra (256GB | Shadow Silver | Android 14), iPad Pro 12,9" 2021 (M1 | 256GB | Space Gray | iPadOS 17)
CAM: SONY α6300 + Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD, RODE VideoMic Pro TV: PANASONIC VIERA TX-L39E6EK + Chromecast 4 w/ Google TV
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2013 19:15

Android high-endy sú ronako použitelné, tie ROM sú minimálne u Samgungu už velmi dobré, ani ja osobne už nepotrebujem riešiť nejaké custom ROM, je to skôr o prispôsobení pre užívatela a zvýšenie výkonu, ktoré aj tak nie je badatelné.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2013 19:42

EXIREXT píše:
Citácia:
pretoze sprava baterie aka je odvyroby je dobra

Čo len povieš :lol: .
https://www.google.sk/#hl=sk&sclient=ps ... 20&bih=962


iOS 6 mam vlastne odkedy mam telefon a ono ten mobil vydrzi asi 3 krat tak dlhsie ako ta sracka co som mal predtym s tou najlepsio ROM aku som mohol najst a spravou baterie.
Zas len v par pripadoch nieco zblblo a androidaci si potrebovali dvihnut sebavedomie tak sa z toho spravilo halo.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S4 se chystá na premiéru

Registrovaný: 23.11.12
Prihlásený: 28.11.17
Príspevky: 607
Témy: 10
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2013 20:15

Každý druhý deň si nabíjam iPhone 4S tak neviem o čom je reč :D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2013 21:15

mirom neviem preco mas silou mocou potrebu to porovnavat a obhajovat, resp. presviedcat nas, aky je iP a iOS dobry. Mne to je akoze jedno, ked si stastny, tesim sa s tebou. Ja chcem nieco co mi umozni prisposobit si telefon tak, aby sa co najviac podobal mojmu pocitacu. Chcem mat plochu s widgetmi, atd. Ale to neznamena, ze potrebujem nastavovat nejake somariny. Android ma kopu nastaveni, ktore nikdy nevyuzijem, a to mi nevadi. Ale sralo by ma, keby som si nieco chcel nastavit a nemohol by som. Andorid je pre mna nieco ako Windows na PC, na pocitac by som si Linux nikdy nedal.

mirom píše:
Daron este som sa nestretol s nikym kto ma iPhone a nariekal by ze si nemoze nieco upravit lebo sa mu nepaci sposob odomykania, sposob notifikacii, sposob usporiadania menu atd... cim to asi bude? Zeby tym, ze je to dobre odzaciatku? Jediny Android co je clekom prijemny na pouzivanie je stock od google co je v nexuse.


Ak ti to tak vyhovuje, je tak si stastny. Ale ja mam radsej moznost volby. TO, ze ti niekto rozkaze a da len jednu moznost ako to bude tu uz bolo, volalo sa to komunizmus a dakujem, ja si radsej zvolim prostredie v ktorom sa budem citit najlepsie sam. Vola sa to personalizacia. Nic take, ako "najlepsie a jedine spravne riesenie" neexistuje. Cim viac moznosti mas na vyber, tym lepsie.


mirom píše:
Jediny Android co je clekom prijemny na pouzivanie je stock od google co je v nexuse.

Celkom ti zavidim tu moznost a zaroven ta aj obdivujem, ze si si nasiel cas vyskusat vsetky Androidy a porovnat to. Porovnania robis vzdy ked vyda niektory vyrobca novu verziu nadstavby, alebo to robis raz rocne, raz za kvartal, pripadne ako casto to porovnavas?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2013 21:56

ja som velky iPhonak ale asi prejdem na Android, sere ma ze sa okrem vstavaneho Safari sa neda plnohodnotne pouzivat iny prehliadac, keby sa dalo nastavit ako predvoleny napr. Chrome a keby Apple povolil vyuzivanie rychlejsieho javascriptoveho jadra aj pre externe prehliadace (nie len pre Safari), tak by to bolo super, v Chrome sa automaticky synchronizuje historia, hesla, zalozky atd, ale nejde to

taktiez najzakladnejsia vec, primitivne vypnutie zvuku "cvaknutia" pri foteni musim vypinat cez jailbreak (nie Androidisti, na iPhone naozaj nejde vypnut "cvaknutie" fotoaparatu, jedine stale telefon prepinat na tichy rezim ako kok) ...atd atd, takychto absurdnych dovodov sa najde velmi vela

chcelo by to revoluciu, napr. taku, aku Apple predviedol pri uvedeni prveho iPhonu, pretoze teraz sa to zas sklzava vsteko do toho stereotypu a nic nove na nebi, Apple sa boji hocijakej inovacie, to NFC sa snazi obist hocjakymi kombinaciami kompasu, senzormi vzdialenosti, bluetoothom a wifi, len nie za ziadnu cenu implementovat NFC, asi najvacsia inovacia iPhonu 5 je novy konektor ...ostatni vyrobcovia taktiez nula bodov,


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2013 22:00

Tak napriklad neviem ci si si vsimol ale proti WP alebo BB10 nic nemam resp. ani proti androidu, mne je len cudne preco ti co pouzivaju android si stale potrebuju dokazovat, ze su lepsi ako niekto iny, ako maju megabombasticky HW a moznosti modifikacie. Android je taka zvlastna platforma minimalne pre mna. V High ende je (podla mna) lepsi iOS a v strednej triede by som siel radsej do WP ako do androidu, proste je pre mna moc preplacany a obsahuje zbytocnosti.
Daron píše:
na pocitac by som si Linux nikdy nedal

No vidis a ja ho zas na notebooku pouzivam skoro denne ale nie koli moznostiam modifikacii ale preto lebo na to na co mam NB staci, keby som potreboval nieco viac tak si kupim Win tiez.
Ja som si proste strasne vela preskakal problemov s ROMkami a stale nieco polofunkcne a aj v stock romke slo vsetko nanic tak mam voci tomu dost averziu kdezto prechod na iOS bolo zbavenie sa vsetkych problemov a aj keby mam moznost tak na nom nezmenim vobec nic. Od zaciatku fungovalo presne tak ako som cakal, ze to bude fungovat.
Skusal som androidy na Wildfire S, Desire (a roznych verziach desire), Sensation, Galaxy ACE, Xperia (tiez rozne aj tie starsie aj tie highendove), SGSII a potom na nexuse7, najviac sa mi pacil ten na nexuse7, potom asi ten na samsungoch a aj xperia sa dala, HTC vsetko nic moc.
Mam dvoch kamaratov, obaja maju droid a obaja nadavaju, ze stale cosi musia nastavovat, vsetko je zbytocne zlozite, zbytocne zlozite menu atd.. a obaja by si najradsej kupili iPhone lebo je to proste jednoduche a ta jednoduchost sa mi paci.

Minimalne ja niesom clovek, ktory ma iPhone preto aby ukazal, ze ma jablko na mobile, na tom mi nezalezi, ide o to ze som nedrzal v ruke mobil, ktory by mi viac vyhovoval.

Vlad cvaknutie fotaku je myslim v niektorych krajinach nutnost dana zakonom aby ludia vedeli, ze ich fotis tak mozno preto (niesom si tym isty), iny prehliadac som nikdy neskusal, chrome si syncujem s PC a notebookom ale prehlidac v mobile pouzivam samostatne a veci z PC tam nepotrebujem takze toto posudit neviem.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2013 22:20

mirom: to by potom to cvaknutie muselo byt zapnute aj v tichom rezime, toto co predvadza Apple je cisty debilizmus

"veci z PC tam nepotrebujem takze toto posudit neviem" je nieco ako ked Apple vravel, ze iPhone nepotrebuje vacsi display ci prednu kameru, nepotrebujes to preto, lebo si to neskusil, je uplne dokonale, ked mas historiu a url autocomplete synchronizovanu a taktiez vsetky zalozky, hesla ...verim, ze nieco z toho dokaze aj safari, ale pocet pouzivatelov safari sa ani zdaleka nepriblizuje poctu pouzivatelov iPhonu a ak si Apple mysli, ze kvoli mobilnemu Safari clovek prejde aj na desktop Safari tak sa myli
perfektna featura je, ze si mozem zapnut aktualne otvorene stranky v mobile z desktopu a naopak, proste dokonaly sync ...ale kto neskusi nieco lepsie tak nevie

ja mam iPhone kvoli malemu displeju (teda nie 5 palcova lopata), kvoli odladenosti systemu, minimalistickemu a elegantnemu vzhladu iOS a kvalitnym a super vyzerajucim aplikaciam


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2013 23:17

Ja synchronizaciu v chrome pouzivam takze viem ze je to dobra vec ale v mobile chodim maximalne sem na forum alebo nieco rychlo pozret v google ci nejaku stranku a nic viac preto mi to nechyba. No schvalne skusim nainstalovat chrome do mobilu co to spravi.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Samsung Galaxy S4 se chystá na premiéru

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2013 6:54

Synchronizaciu vyuzivam tiez bezne. Ked natrafim v praci na nejaky pekny, no dlhy clanok, hodim to do zaloziek a precitam vo vlaku na tablete. Na druhej strane, moj Chrome ma pri videach mimo youtube obcas tendenciu dost "crashovat". Nastastie na tom videa pustam len malo.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S4 se chystá na premiéru

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2013 12:29

Samsung môže spraviť aj mobil s 20 jadrovým procesorom, pri Androide to bude stále lagovať, sekať, chybovať.

Toto je video venované S4ke ktorá je síce 2 krát výkonnejšia ako iP5, ale ak ide o to sekanie, tak aj iP 3GS je na tom lepšie :lol:
Preskočte na čas 0:57 a sledujte to aspoň 10 sekúnd.
http://www.youtube.com/watch?v=NIOQxZih9zE
Ak by mi toto začal robiť telefón pri prvom vyskúšaní, tak ho okamžite j*bnem o zem a idem preč z predajte :D







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Samsung Galaxy S4 se chystá na premiéru

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2013 14:11

To su proste sw chyby ktore hardwarom nevykompenzujes. Rovnako sa sprava aj moj Nexus. Niekedy sa ho snazim umyselne zalagovat, takze ho vytazujem a vsetko bezi a inokedy zase uplne zblbne na nejakej banalite ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S4 se chystá na premiéru

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50
Bydlisko: Žilina, Pop...
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2013 16:12

Tak tak to je problém TouchWizzu, keby tam bol nejaky custom Launcher určite by to išlo lepšie :) Ja odkedy som si kúpil S3jku mám Nova Prime launcher nainštalovaný stále a nikdy mi to nejako neseklo.







_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2013 16:20

Presne tak, je to chyba Launchera.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Samsung Galaxy S4 se chystá na premiéru

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2013 16:23

To uz je fakt tazko povedat. Ked vidim sekat Touchwiz, mam si skusit cisty Android. Ked skusam cisty Android, mam si skusit Touchwiz, pretoze je optimalizovany a takto dookola. Z praktickeho hladiska to lagovanie nijak zvlast nevadi, ale mne osobne robi nervy a seka proste kazdy droid. Ako som povedal, to nie je problem HW a nikto nerobi optimalizaciu do takej miery, aby to slo uplne hladko. To by ten OS mohli rovno napisat od zakladu. Nedavno som skusal launchre na Nexuse, niektore som dokonca zacvakal a dnes som zase na cistom, pretoze napr taky Chameleon je nieco priserne. Vyzera to pekne, ale ta rychlost ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2013 16:25

Chyba launchera = chyba mobilu. Vyrobca je zodpovedny za SW a velka cast ludi co si tie telefony kupia nemaju paru o rootovani a flashovani systemu a chcu ho proste pouzivat v zakladnom stave a aby tak drahe a ospevovane zariadenie s ultrahypermega uzasne vykonnym HW, ktory znici HW iPhonu sekal tak to je riadny pruser.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S4 se chystá na premiéru

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50
Bydlisko: Žilina, Pop...
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2013 16:44

Na zmene launchera netreba nič rootovať ani flashovať, kúpiš na playstore a ideš ...







_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2013 16:49

To je jedno stale je to zasah do origo systemu. To je ako keby kupis Windows a musis doinstalovavat nejaky iny taskbar lebo povodny je pomaly.. Proste na tak drahom zariadeni je nieco taketo nemyslitelne. Je pekne, ze ludia maju alternativu ked sa im povodny nepaci ale minimalne by to v zakladnom stave malo stopercentne fungovat.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S4 se chystá na premiéru

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2013 17:27

presne pre toto som upustil od Androidu :lol:
Ja od mobilu očakávam aby slúžil mne, a nie aby som slúžil ja jemu.
Inštalovanie všelijakých doplnkov a podobne, na to má málokto nervy.
A to že mobil seká kvôli SW a nie HW, tak to mňa ako konečného užívateľa vôbec nezaujíma, pre mňa je dôležité aby to fungovalo na 100% a je mi jedno či je SW a HW od jedného alebo viacerých výrobcov.
A to nie som Apple ovca, prvotne som siahol po Androide ale jeho nedokonalosti ma prinútili siahnuť po iOS ktorému som sa dovtedy snažil vyhýbať. Ale radšej budem používať iOS ktorý toho dokáže menej, ale za to poriadne.


Naposledy upravil sysel777 dňa 20.03.2013 17:30, celkovo upravené 1






_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2013 17:30

Na nova launcheri neseká nič a dá sa nastaviť na velmi rýchle reakcie. Ak sa vám nechce preinštalovať Launcher, tak si kúpte iPhone... to je každého individuálne rozhodnutie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S4 se chystá na premiéru

Registrovaný: 18.06.07
Prihlásený: 10.03.23
Príspevky: 2940
Témy: 149
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2013 22:26

http://svetaplikaci.tyden.cz/seznam-zem ... ani-cesko/


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S4 se chystá na premiéru

Registrovaný: 18.11.09
Prihlásený: 31.03.24
Príspevky: 4445
Témy: 78
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2013 22:31

Ja mám nemeckú verziu SGSII a to som to bral zo slovenského shopu... Takže by som z toho takú strašnú vedu nerobil. Na SR sa určite nájdu shopy aj s NEM aj s POL verziami, ak by niekto chcel Exynos Octa.







_________________
DESK: (AMD R7 5800X + Noctua NH-U12S redux | ASUS TUF GAMING B550-PLUS | Kingston Fury Beast Black 32GB DDR4 3200 CL16 | Gigabyte OC Gaming RTX 4080 Super 16GB GDDR6X | LG BD ROM | Seasonic Focus GX 750 Gold | Fractal Define R5 Blackout Ed.) + Samsung G9 Neo (49", DWQHD, miniLED, 240Hz) + ROG Strix NX Wireless Deluxe + Logitech MX Vertical + Logitech Z-906
NB: MacBook Pro 13" 2020 (M1 | 16GB DDR4 | 256GB NVMe SSD | Space Gray), Dell XPS 15 9560 (Intel Core i7 7700HQ | 12GB DDR4 | GeForce GTX 1050 | 256GB NVMe SSD | FHD IPS)
MISC: Samsung Galaxy S21 Ultra (256GB | Shadow Silver | Android 14), iPad Pro 12,9" 2021 (M1 | 256GB | Space Gray | iPadOS 17)
CAM: SONY α6300 + Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD, RODE VideoMic Pro TV: PANASONIC VIERA TX-L39E6EK + Chromecast 4 w/ Google TV
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S4 se chystá na premiéru

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 22.03.2013 10:09

mne sa paci ten bombasticky nazov clanku, z textu ale nakoniec vyplyva, ze sa v Cesku ale aj u nas bude predavat ten slabsi model :D inak nechapem preco sa v Polsku a Rumunsku budu predavat obidva modely, to su take rozvinute trhy s MT oproti nam ze sa tam uzivia obidva?







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S4 se chystá na premiéru

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50
Bydlisko: Žilina, Pop...
Príspevok NapísalOffline : 22.03.2013 13:27

Asi áno aktualizácie pre poľsko na SGS3 vychádzaju tak isto skôr ako pre slovensko ... je to zaujímavé.







_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 259 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy SII Plus vs. Samsung I8200 Galaxy S III mini VE

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Mobilné zariadenia

34

4012

13.08.2014 14:31

TheMajo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy S III vs. HTC One X vs. Samsung Galaxy Nexus

v Mobilné zariadenia

6

2000

23.07.2012 18:50

uterak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nový Samsung galaxy tab alebo z bazáru Samsung galaxy tab 2

v Mobilné zariadenia

2

2011

17.05.2013 13:30

whereona Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy S Advance vs Samsung Galaxy S 3 Mini

v Smartfóny a tablety

8

1799

05.06.2013 17:18

C1rca07 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SAMSUNG Galaxy Ace 2 alebo Galaxy S Advance

v Mobilné zariadenia

3

1837

03.09.2012 19:25

DMaMT Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Predám Samsung S 4 mini white a Samsung Galaxy Fame black

v Predám

1

1996

22.12.2013 17:54

tinozv Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Samsung Galaxy Ace (Samsung S5830)

v Predám

12

2422

15.05.2012 13:52

mino_85 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Samsung Galaxy Nexus (Samsung i9250)

v Predám

0

1692

17.08.2013 15:05

LaLi87 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. samsung galaxy chat

v Smartfóny a tablety

0

788

23.07.2013 0:11

DarkSten Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy S6

v Smartfóny a tablety

6

895

17.02.2016 21:37

vlado_PLUS Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. samsung galaxy s

v Smartfóny a tablety

8

763

09.08.2012 12:49

OrionAero Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SAMSUNG GALAXY S3

v Smartfóny a tablety

10

1190

09.03.2013 3:28

Icehammer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy Y

v Smartfóny a tablety

1

463

04.09.2012 16:22

TESLA Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SAMSUNG Galaxy Ace

v Mobilné zariadenia

5

815

30.10.2011 13:35

ady007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy s2

v Smartfóny a tablety

4

681

14.09.2015 21:16

GamerSK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung galaxy alpha

v Mobilné zariadenia

8

1212

23.07.2015 1:31

EXIREXT Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra