Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 49 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 18.01.22
Príspevky: 1188
Témy: 198
Príspevok NapísalOffline : 31.05.2011 21:45

Prinášam moje skúsenosti s aktuálnou vlajkovou lodou Samsungu. Som spokojný majitel tohto modelu už 5 dní, takže som sa rozhodol napísať moje skúsenosti po tejto dobe neustáleho testovania. Ako prvé teda zhrniem najdôležitejšie parametre:

OS: Android 2.3.3 s nadstavbou uživatelského rozhrania Touchwiz 4.0 od Samsungu
CPU: 1,2Ghz dvojjadrový
GPU: Mali-400
RAM: 1GB (pravdepodobne ddr2)
Rozmery: hrúbka 125 x 66 x 8,5 mm
Hmotnosť: 116 gramov
Displej: kapacitný, SuperAMOLED+, 480 x 800 b., 56 x 88 mm, uhlopriečka 4,3' (108 mm), Gorilla Glass,
Fotoaparát: 8 Mpix, LED blesk, autofókus, záznam videí (1920 x 1080 b. - FullHD)
Vnútorná pamäť: 16GB
Batéria: Li-Ion, 1 650 mAh

Konštrukcia, fotoaparát a displej

Začnem popisom jednotlivých častí.
Horná stena - 3.5mm jack konektor na slúchadlá:

Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)

Spodná stena - MHL konektor:
Na spodnej stene sa nachádza tzv. MHL konektor (mobile high-definition link), ktorý kombinuje MicroUSB a HDMI. Každopádne výstup vyzerá ako klasické MicroUSB. Rozdiel je ale ten, že k nemu môžete pripojiť MHL kábel, ktorý Vám umožní pripojiť HDMI kábel. Čiže na druhej strane nedostanete rovno výstup, ktorý môžete zapojiť do TV, ale výstup pre zapojenie HDMI kábla + MicroUSB pre zapojenie nabíjačky, prípadne nejakého USB zariadenia (USB kľúč, klávesnica, myš,...) ku ktorému ale potrebujete taktiež redukciu z MicroUSB na USB. MHL kábel ani USB redukcia bohužiaľ nie sú obsahom základného balenia.

Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)
Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)
Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)

Ľavá stena - regulácia hlasitosti:

Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)

Pravá stena - vypínacie tlačidlo:
Vačšina ľudí zvykne toto tlačidlo hľadať na vrchu. Aj ja som sa zo začiatku mýlil a autoamticky som ho tam hľadal ale po čase som si zvyok, ako aj na tlačidlá pre reguláciu hlasitosti, ktoré som vždy mával na pravej stene. Toto rozloženie je podľa mňa geniálne a máte skvelý dosah na všetky tlačidlá, pokiaľ mobil držíte v ľavej ruke.

Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)

Zadná stena - objektív, zadný kryt:
Objektív je z dielne Samsungu. Dokáže fotiť s 8Mpx. Fotky sú naozaj geniálne a fotoaparát má obrovské množstvo funkcií. Fotoaparát nejdem podrobne opisovať, kedže ho nemám ešte detailne otestovaný. Pridávam ale aspoň 2 ukážky fotky, ktoré som robil teraz a už nemám moc dobré svetelné podmienky :-) :

Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)
Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)

Objektív je taktiež doplnený LED bleskom, ktorý osvetľuje prekvapivo skvele. Podľa mňa ešte lepšie ako napríklad na mojej predchádzajucej Nokii N97, kde som mal duálny LED. Ale možno sa mi to iba zdá. Taktiež je prítomný autofocus.
Mobil dokáže kamerovať vo FullHD rozlíšení, aj keď za šera alebo v tme je toto rozlíšenie nepoužitelné, pretože video je úplne zašumené. HD je už na tom lepšie a 480p mi natáčalo s krásnymi farbami za každých podmienok. Pokiaľ ale máte dobré svetelné podmienky, FullHD je naozaj krásne a kvalitné. Taktiež tu máme automatické zaostrovanie, ktoré keď som skúšal, dosť dlho mu trvalo kým zaostrí. Možno som len niekde robil chybu.

Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)

Zadný kryt je veľmi pružný, takže sa nezlomí. Sedí ako priklincovaný, nemá žiadne sklony k vŕzganiu a prilieha perfektne. Ten plast je naozaj veľmi kvalitný a nieje čo mu vyčítať. Má textúru, ktorá napomáha, aby šmuhy prstov neboli viditelné (myslím, že sa tomu hovorí soft-touch). Pod krytom sa nachádza samozrejme slot na MicroSDHC kartu ako aj slot na SIM kartu. Bohužial MicroSDHC karta sa vkladá pod batériu, takže ju nevyberiete bez vypnutia mobilu. Výnimkou je ale SIM karta, pri ktorej mobil vypínať nemusíte. Rozhodne by toto rozloženie malo byť presne naopak, ale Samsung zrejme zvolil tento spôsob za učelom ztenšenia tela modelu (8,49mm!), takže je to daň za kvalitu.

Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)
Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)


Predná stena - displej a senzory:
Nad displejom sa nachádzaju 2 senzory. 1. sníma osvetlenie a podľa toho reguluje jas displeja a 2. je senzor priblíženia, ktorý napriklad umožní automatické uzamknutie displeja počas telefonovania, keď máte mobil priložený k uchu.

Taktiež sa tam nachádza 2Mpx predný objektív.

A konečne sme sa dostali k displeju. Na displej so skvelou technológiou SuperAMOLED+ je naozaj radosť pozerať. Čierna je čierna a v bežných svetelných podmienkach len tažko rozoznáte kde končí displej a začína čierny kryt. Myslím, že ani neexistuje lepší displej a toto je u nás zatiaľ jediný model so SuperAMOLED+. Rozlíšenie 800x480. Raster vidno iba pri detailnom pohľade ale inač je to naozaj na skvelej úrovni, aj vďaka novej matici subpixelov, ktorá je použítá. RGB - pre kažú farbu 3 subpixely. Viditeľnosť na slnku relatívne skvelá, ako aj pozorovacie uhly.

Displej je pokrytý sklom "Gorilla glass", ktoré je veľmi odolné proti škriabancom. Takže nejaké ochranné fólie naozaj nie sú potrebné. Avšak šmuhy prstov vidno naozaj pekne a to môžete mať ruky čisté ako chcete. Šmuhy sa dajú ľahko zotrieť a vždy sa mi vo vačku sám vyčistí.

Dotyková technológia je skvelá. Dokáže rozoznať aj 10 dotykov naraz a reaguje už pri naozaj najjemenšom dotyku. Dokonca pokiaľ by ste išli prstom veľmi pomaly k displeju, zistíte že reaguje ešte skôr než sa ho dotknete. Možno je to iba moj pocit, ale v tom prípade veľmi presvedčivý.

Pod displejom je jedno hardwérové tlačidlo a dve dotykové, u Samsungu klasika.

Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)
Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)

_____________________________________________________________________

Konštrukciu zhrniem teda ako naozaj skvelú. Mobil sa drží v ruke naozaj skvele, pôsobí veľmi kvalitne a v kvalite materiálov nemôžete hľadať chyby. Ešte dodám, že rám okolo displeja je plastový, ale to naozaj len tak ľahko nezistíte, na začiatku som si myslel že to je kov a teraz to stále píšem s akousi neistotou :lol: .

Reprodukcia hudby

Reproduktor by som ohodnotil ako priemerný. Žiadna ohromujúca kvalita, ani žgraučanie za ktoré sa musíte hambiť keď Vám mobil zazvoní. Je to klasický reproduktor, žiadnu chybu som na ňom nešiel a teda myslím, že nemá vyznam sa mu venovať. Sluchádla v balení su slabé, ale ja to vôbec neriešim, kedže používam moje porty. Oproti nim mi prídu naozaj slabé.

Užívateľské rozhranie

Uplná novinka - nadstavba Touchwiz 4.0 od Samsungu. Všetko je extrémne rýchle, neseká sa a veľmi príjemné. Môžem iba pochváliť.

Uzamknutá obrazovka:
Tú už tu nemáme klasickú androidovú, ale upravenú od Samsungu. Možnosť rýchleho aktivovania tichého režimu sa stracia, zato sú tu ale iné, krajšie a praktickejšie výhody. Odomknúť obrazovku môžete pohybom prsta do ktorejkoľvek strany. Keď máte novú SMS alebo zmeškaný hovor, jednoducho ich môžete zobraziť bez klasického odomykania. Avšak informačná dioda pre zmeškané hovory a pod. chýba (dá sa riešiť aplikáciou z Marketu, ktorá rozbliká dotykové tlačidlá). Taktiež keď mám napíklad pustenú pesničku, možem medzi hudbou listovať alebo stopovať/púštať bez zbytočného odomykania displeja. Všetko je elegantne riešené.

Domovská obrazovka a menu:
Nejdem sa tu detailne rozpisovať. Všetko si to môžete najsť na youtube a je to tam aj lepšie znázornené. Ja som nadmieru spokojný. Hlavných plôch môžete mať celkom 7.

Batéria:
Ďalšia z vecí, v ktorej tento model naozaj vyniká. Batéria má 1650Mah. Výdrž je 2 dni bežného používania bez nejakých obáv, že nasledujúci deň budete mať s batériou problém. Na tak nadupaný model je to skvelá výdrž. Pod 15% batérie nieje možné spustiť fotoaparát. Úplne vybytý mobil sa nabíja priblížne 4 hodiny. Ja som s výdržou veľmi spokojný, aj keď mi stačí 1 deň a večer ho nemám problém dať na nabíjačku.

Výkon:

CPU:
Tento model je výkonovo najlepší vôbec. Dvojjadrový procesor 1,2Ghz je pri smarphónoch obrovská hodnota a porovnávať ho môžeme len s HTC Senstaion. Aj keď musíme brať do úvahy, že stále nevyšla verzia androidu plne optimalizovaná pre viacjadrové mobily, takže sa máme na čo ešte tešiť. Pri plnom zaťažení procesoru je na prvo od objektívu mobil dosť horúci, ale myslím, že ešte to je v norme. Aj ked ma to veľmi znepokojuje.

GPU:
Osadené je Mali-400. Najlepší mobilný čip vôbec. Lepší než GeForce v Tegre2 či Adreno220 v HTC Senstaion, čo je takmer isté, aj keď presné hodnoty sa nedozvieme kedže tento model ma obmedzovač na 60FPS a tak nám benchmarky nepomôžu. Navyše stále nemáme poriadne optimalizovanú verziu androidu. Každopádne je to to najlepšie, čo tu dnes máme, o tom nieje pochýb.

RAM:
Celková 1GB. K dipozícii 833mb (ostatok žerie grafický čip a pod, pokiaľ sa nemýlim), Z toho minimálne 228mb žerie samotný Android. Čiže 665mb po killnutí všetkých aplikacii v správcovi pamäte.
Geniálny model pre odporcov sledovania dostatku RAM.

Záver:

Nedostatky tohto modelu sú:

- pamäťová karta sa vkladá pod batériu
- ne-qHD rozlíšenie displeja
- v základnom balení chýba MHL kábel, nový stoji asi 18 eur


Plusy su zhrnuté v recenzii ;) .

Ja som s modelom velmi spokojný, cena je 550eur a je to úplna novinka. Fuh, dúfam, že som na nič nezabudol.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.01.10
Prihlásený: 05.06.11
Príspevky: 678
Témy: 9
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.05.2011 21:48

mna by zaujimalo ci si predtym nahodou nemal android 2.2







_________________
Zostava 1: Intel QX9650|4x2GB RAM Corsair 1333 DDR3|Asus EAH6850|Corsair TX650W|Asus P5Q3| Samsung 750GB 7200rpm
Zostava 2: Intel QX9650|4x2GB RAM Corsair 1333 DDR3|Asus EAH5830|Corsair TX650W|Asus P5P43TD Pro| Samsung 1TB 7200rpm
Laptop: Acer Aspire Timeline X 4820TG-6847|i5 480M|HD 6550|G.Skill 8GB DDR3 | OCZ Vertex 2 120GB SSD
Telefon: HTC Desire Z|2x Nokia 2730 classic
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 18.01.22
Príspevky: 1188
Témy: 198
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.05.2011 22:31

Mimochodom ospravedlnujem sa za chyby a castami nezrozumitelne pisanie, nechcelo sa mi to po sebe kontrolovat cele.
Ale upozornim aspon na jednu chybu, ktoru mi uz nejde upravit:
1daemon1 píše:
...Toto rozloženie je podľa mňa geniálne a máte skvelý dosah na všetky tlačidlá, pokiaľ mobil držíte v ľavej ruke. ...


malo tam byt v pravej ruke.

kefan77: Pred nim som mal Nokiu N97mini cize symbian, ten som predal a isty cas kym som cakal na tento model som mal SE xperiu x8 ktora ma android 2.1. Cize Android 2.2 froyo som nemal nikdy.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 31.05.2011 23:07

Panečku, ten mobil je skoro dvakrat taky drahy jak moj notebook... ale čo už... keď si to možeš dovoliť :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.01.10
Prihlásený: 05.06.11
Príspevky: 678
Témy: 9
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.05.2011 23:39

cromorne píše:
Panečku, ten mobil je skoro dvakrat taky drahy jak moj notebook... ale čo už... keď si to možeš dovoliť :)


a preto mam rad ebay :)

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 045wt_1139

za 335GBP/385 EUR :) pri osobnom stretku :)

/teraz som na to klikol este raz a uz su predane :)







_________________
Zostava 1: Intel QX9650|4x2GB RAM Corsair 1333 DDR3|Asus EAH6850|Corsair TX650W|Asus P5Q3| Samsung 750GB 7200rpm
Zostava 2: Intel QX9650|4x2GB RAM Corsair 1333 DDR3|Asus EAH5830|Corsair TX650W|Asus P5P43TD Pro| Samsung 1TB 7200rpm
Laptop: Acer Aspire Timeline X 4820TG-6847|i5 480M|HD 6550|G.Skill 8GB DDR3 | OCZ Vertex 2 120GB SSD
Telefon: HTC Desire Z|2x Nokia 2730 classic
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2011 8:03

veľmi pekný telefón... škoda nevyužitého potenciálu dvojjadier... ale snáď sa dočkáme... a snáď za 2 roky si ho budem môcť dovoliť :D dizajn naozaj podarený, veľmi sa mi ten telefón páči... trošku mi chýba názor na surfovanie po internete, na prehliadať, na silu, dosah wifi (subjektívny) a tiež aj nejaké známe hry.. i keď je jasné že nie každý má taký mobil na hry ale, potenciál tam je ohromný :)

Tiež by sa šiklo natočiť a hodiť na youtube ako to nahráva v 1080p 720p a aj v nočných hodinách.. to sú take detaily, ktoré často niesú ani v odborných recenziách a povedia 10x viac ako len písmo od autora :) tiež možno aj schopnosti prehrávača ale zas dá sa tam doinštalovať aj nejaký iný prehrávač z android marketu takže to je myslím jedno.... ale recenzia pekné a aj fotky zariadenia slušné, zabratý každý uhol...







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2011 8:19

Cirky za dva roky to bude srot, zas bude nieco 100x lepsie ;)
Inak ale recenzia fajn a mobil je momentalne jeden z naj, milerad by som ho prijal. :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2011 8:46

jasne že bude :) lenže top high endy si dovoliť nemôžem :D teraz mam 2 roky starú Nokiu 5800 a dedka K530i, čo stále považujem za najlepší mobil aký som mal :) a žijem dýcham :) ono to skôr bola poznámka že tak výkonný stroj za 2 roky si budem môcť dovoliť :D uvidíme čo bude... v IT svete sú 2 roky veeeeeľmi Ďaleko







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 18.01.22
Príspevky: 1188
Témy: 198
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.06.2011 13:18

SW som rozoberat nechcel z 2 dovodov.
1. nemam aplikaciu na robenie screenshotov, pretoze vsetky su iba pre rootnute mobily (jedna z veci s ktorou som mimochodom dost nespokojny, snad novy android poriesi)
2. takyto stroj zvlada kazdy SW na 100% a mozete si nainstalovat prehliadac ci prehravac podla vasej chuti, je ich kopu a vobec to nestoji len pri tych zakladnych programoch takze pri tomto si kazdy pride na svoje.

Aspon tak zbezne teda ale napisem nejake skusenosti:

Prehravac podporuje 5.1 sustavu a tento mod sa da aktivovat iba po pripojeni reprakov/sluchadiel. Je velmi pekne graficky spracovany.

Prehliadac skvely, vsetko je maximalne plynule a rychle. Flash podporuje 10.1 pokial sa nemylim aj ked ja som mal s pozeranim flashovych simpsonovcov naprikald problemy pretoze furt mi tam naskakovali nejake nove okna, co na PC nerobi. Ja som si ale nainstaloval aj tak moju oblubenu operu mobile a s nou mi flash akosi tiez nefunguje. Miesto flashoveho obsahu mam len nadpis "plug-in content" pricom flash povoleny v nastaveniach opery mam a taktiez to nefunguje ani po kliknuti.

Hry idu vsetky uplne spickovo a este velmi dlhu dobu uplne spickovo pojdu. Najviac sa tesim na hru chystanu pre Tegru2, ktora sa ale dufam dostane aj na Exynos: http://www.youtube.com/watch?v=sjHpFeAMrtg . Ak na Exynos nebude, aspon budem mat za chvilu 9mm od Gameloftu. Teraz tam mam akurat hry guerilla bob co si myslim ze je hovadina a tiez modern combat2: black pegasus a to je naozaj skvela hra. Ale inac nejake dobre 3D hry na android ani nepoznam, nic ma nebavi. Skoda ze nemame na android napriklad rage, dead space a pod. ako je na iphonoch.

Mozte napisat co vam v recenzi chyba a ja sa o tom pokusim napisat. Ten SW sami ale tazko hodnoti bez toho programu na screenshoty ako som uz napisal. Videa pridam ked urobim ;) .

A este jedna vec. Tie huby co tak vsade ospevuju ako novinku (music hub, readers hup, social hub. games hub) su pekna somarina a ja osobne to nemam preco pouzivat. Vsetko chce len pripojit na net a pod. myslel som si ze to bude nieco ine.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.01.10
Prihlásený: 05.06.11
Príspevky: 678
Témy: 9
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2011 13:23

co sa tyka screenov, tak:

http://www.addictivetips.com/mobile/how ... id-device/

ale najlepsi bol este na WM6 shake and save :D

clovek pomykal telefonom a ono to ulozilo screen :)







_________________
Zostava 1: Intel QX9650|4x2GB RAM Corsair 1333 DDR3|Asus EAH6850|Corsair TX650W|Asus P5Q3| Samsung 750GB 7200rpm
Zostava 2: Intel QX9650|4x2GB RAM Corsair 1333 DDR3|Asus EAH5830|Corsair TX650W|Asus P5P43TD Pro| Samsung 1TB 7200rpm
Laptop: Acer Aspire Timeline X 4820TG-6847|i5 480M|HD 6550|G.Skill 8GB DDR3 | OCZ Vertex 2 120GB SSD
Telefon: HTC Desire Z|2x Nokia 2730 classic
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 18.01.22
Príspevky: 1188
Témy: 198
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.06.2011 15:17

Rozmyslam ze uz rovno spravim video recenziu. Ak by ste chceli. Mozno niekedy ked sa budem nudit.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 11108
Témy: 165
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2011 16:03

1daemon1 píše:
Myslím, že ani neexistuje lepší displej a toto je u nás zatiaľ jediný model so SuperAMOLED+.

Displej je pokrytý sklom "Gorilla glass", ktoré je veľmi odolné proti škriabancom. Takže nejaké ochranné fólie naozaj nie sú potrebné


Len ta poopravim ze SuperAmoled uz mam Samsung Wawe pred rokom :)

Neposkriabatelny display ? :) vyrobcovia tiez toho nataraju uz iPhone mal neposkriabatelny a by som im niekedy ukazal ako ten display vyzera pocas normalneho pouzivania. Foliu by som pre istotu kupil.







_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 7T Pro 256GB + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.01.10
Prihlásený: 05.06.11
Príspevky: 678
Témy: 9
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2011 16:08

nemas pravdu, inymi slovami kecas...

Super AMOLED Plus, first introduced with the Samsung Galaxy S II series smartphones.

a s tou foliou suhlas...bez nej by som smartfon urcite nepouzival.







_________________
Zostava 1: Intel QX9650|4x2GB RAM Corsair 1333 DDR3|Asus EAH6850|Corsair TX650W|Asus P5Q3| Samsung 750GB 7200rpm
Zostava 2: Intel QX9650|4x2GB RAM Corsair 1333 DDR3|Asus EAH5830|Corsair TX650W|Asus P5P43TD Pro| Samsung 1TB 7200rpm
Laptop: Acer Aspire Timeline X 4820TG-6847|i5 480M|HD 6550|G.Skill 8GB DDR3 | OCZ Vertex 2 120GB SSD
Telefon: HTC Desire Z|2x Nokia 2730 classic
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 18.01.22
Príspevky: 1188
Témy: 198
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.06.2011 16:34

Tak najprv teda o tej technologii SAMOLED+. Ano, klasicky SAMOLED mal napriklad wave ako aj galaxy s ale tu je este novsia technologia s privlastkom plus.

Ked si pozriete niektore detailnejsie porovnania SAMOLED a SAMOLED+ na youtube, je to naozaj rozdiel a nieje to len zmena nazvu rovnakej technologie. V tejto novej technologii su farby podstatne prirodzenejsie, zivsie, sytejsie. A naozaj je to 1. mobil s touto technologiou. A teda pokial mi nieco neuniklo, je to najlepsia technologia displeja vobec. Cize nenajdete ziadne zariadenie (aj mimo mobilov) ktore ma lepsie farby.
Rozdiel v subpixeloch medzi SAMOLED a SAMOLED+ je naprikald dost velky, zatial co SAMOLED ma RGB rozdelene 2,2,4 (myslim ze 4 zelene), SAMOLED ich ma rozdelene 3,3,3 co je prirodzenejsie a sytejsie.
SAMOLED+ ma este Samsung infuse 4g ale ten sa u nas ani nepredava a neviem ako to s nim je, kazdopadne prvy nebol.

K sklu. Gorilla glass je vseobecne zname ako najkvalitnejsie sklo na mobiloch. Na youtube najdes aj kopu testov kde to testovali za ucelom zistit pravdu a nie robit reklamu a uvidis ze to sklo je naozaj kvalitne a beznym pouzivanim ho nejak neposkriabes a bude stale ako nove. Samozrejme ani toto nieje urcene na nejake neopatrne zaobchadzanie ale pokial si davas na mobil pozor (a to ta uistujem ze ak by si mal mobil za 550eur budes si nanho davat sakra pozor) tak mozes si byt isty ze nepotrebujes folie a toto sklo bude stale pekne a bez skrabancov.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 11108
Témy: 165
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2011 16:57

http://www.phonearena.com/news/Super-AM ... ay_id18088 ako rozdiel tam urcite je co sa tyka navrhu (prehliadol som to +), ale ja to beznym okom nevidim, skor je to marketingovy tah kedy si kupujuci precita pri iphone 4 ze "SuperAmoled" a pri Samsungu G...2 "SuperAmoled+" tak si povie ze tento je iste lepsi a tak si kupi ten (priklad). Oproti Amoled a SuperAmoled rozdiel je malinky, oproti SuperAmoled a SuperAmoled+ ani nevravim







_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 7T Pro 256GB + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 18.01.22
Príspevky: 1188
Témy: 198
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.06.2011 17:09

Tak naprikald tu je video, kde je ten rozdiel dost podstatny. LCD vs. SAMOLED vs. SAMOLED+:

http://www.youtube.com/watch?v=Ql0k7Zn3-jE

// je to po rusky ale da sa mu porozumiet ze co je co, uplne na zaciatku hovori ze od prava je SGS2, v strede SGS a na lavo nejaky mobil s LCD. Cize z prava - SAMOLED+, SAMOLED, LCD


Naposledy upravil 1daemon1 dňa 01.06.2011 17:15, celkovo upravené 1

Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.05.11
Prihlásený: 01.10.11
Príspevky: 82
Témy: 24
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2011 17:15

Chcem sa ťa opýtať: Podporuje tento mobil JAVA Aplikácie ?
Lebo napríklad na Nokii a SE idú bez problémov.
To znamená, že či Android podporuje Java aplikácie, to chcem vedieť.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 18.01.22
Príspevky: 1188
Témy: 198
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.06.2011 17:26

Asi myslis aplikacie balene do .jar/.jad balicku.

Celkovo Android pokial viem taketo aplikacie nepodporuje, avsak daju sa rozbehat aj tie (popisem nizsie). Pokial teda nemas nejake skusenosti s Androidom mal by si vediet, ze tento mobil podporuje balicky s priponou .apk ktore su tiez naprogramovane v jave ale su to androidove balicky. Primarnym jazykom pre Android je java. Vlastne myslim ze kazda app je len v Jave. A tak nieje az take tazke rozbehat .jar aplikacie.

Pravdepodobne bude existovat viac sposobov ako rozbehat .jar balicky, ja jediny co poznam je skonvertovat balicek do .apk napriklad cez tuto stranku:
http://www.netmite.com/android/srv/1.7.0.2/getapk.php

Neskusal som to na tomto mobile ale toto by malo byt rovnake u kazdeho androidoveho mobilu.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2011 18:03

1daemon1 píše:
Tak naprikald tu je video, kde je ten rozdiel dost podstatny. LCD vs. SAMOLED vs. SAMOLED+:

http://www.youtube.com/watch?v=Ql0k7Zn3-jE

// je to po rusky ale da sa mu porozumiet ze co je co, uplne na zaciatku hovori ze od prava je SGS2, v strede SGS a na lavo nejaky mobil s LCD. Cize z prava - SAMOLED+, SAMOLED, LCD


ta recenzia je uplne na prd, pretoze kazdy kto aspon 3 sekundy videl SuperAMOLED vie, ze realne vyzera uplne inak ako ten telefon uprostred. Uz SuperAMOLED ma dost presytene farby a ak tvrdis, ze AMOLED + ich ma este sytejsie tak ufffff. Inak telefon pekny ;)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 11108
Témy: 165
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2011 18:15

mam doma Amoled a vyzera fakt lepsie ako ten SuperAmoled na videu, technologicky skok tam mozno je ale primarne je to zamerane na Marketing pretoze uz na prvy typ teda AMOLED sa nechyta ziaden typ displaya.







_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 7T Pro 256GB + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 18.01.22
Príspevky: 1188
Témy: 198
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.06.2011 18:22

Johnnny - tym chces napisat, ze na videu nieje Galaxy S ? Pretoze je.
Presytene som myslel v dobrom zmysle. Tie farby su nadherne.

dixi - ale ved na tom videu neuvidis ako vyzera SAMOLED, to by si musel mat aj taky dobry monitor, tam uvidis akurat rozdiel medzi jednotlivymi typmi.

Ale nehadam sa, to video nemusi byt spravne. Kazdopadne na tom videu je nieco dokazane a ja som z toho vychadzal. Ak tam je niekde chyba, tak kde ? Ale si nemyslim, ze autor mal odlisne obrazky. Ak sa mi niekedy dostane Galaxy S do ruky velmi rad si to porovnam.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2011 18:48

Netusim aky to je telefon, kludne to moze byt on, ale tie farby take na SuperAMOLED nie su. Krasne mozno su, ale rozhodne nie su prirodzene. Na SuperAMOLED urcite nie a na SAMOLED+ podla tvojich slov uz vobec. Krasa farieb je uz subjektivna.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 18.01.22
Príspevky: 1188
Témy: 198
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.06.2011 19:03

No neviem co ti na to napisat. Mne sa zdaju take LCD displeje zosednute a vyblednute a samoled krasny a prirodzeny. Moznoze to ale prirodzenost nieje, ako pises. Ale mne sa to paci a k LCD ani SLCD by som uz nesiel. A pokial to je subjektivny nazor, ci su pekne tak na nete maju ludia taky nazor, ze pekne su. Vlastne s inym nazorom som sa este ani nestretol, vsade ho len vychvaluju.

A pokial uz teda riesime ci SAMOLED+ je nejake vylepsenie oproti SAMOLED, tak ako som nasiel aj dalsie video, rozdiel je dost citelny:
http://www.youtube.com/watch?v=4zKYrNMhKkI

Ci uz rozdiel k lepsiemu, nech si posudi kazdy sam. Pre ma jednoznacne posun k lepsiemu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2011 19:06

1daemon1 uz kasli na to, mas fajn mobil tak bud rad :)
inak ak sa ti bude chcet tu videorecenziu mozes spravit, na spestrenie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 18.01.22
Príspevky: 1188
Témy: 198
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.06.2011 19:53

Nj aj tak to je nepodstatne. A niekedy ked budem mat cas tak spravim.

A mimochodom zabudol som aj napisat jednu celkom podstatnu vec ohladom wifi. Bolo to vela pisania tak uz potom som ani nevedel co som uz napisal a co este chcem napisat. Ked zakryjem rukou tu spodnu bradu, kde su antenne moduly tak wifi signal chyta podstatne slabsie. Bol som asi 5m od routra a pokial som rukou spodnu cast nekryl, mal som 4 palicky zo 4. Pokial som ho chytil za spodnu cast, uz som mal len 3 palicky. Pokial ale rukou tu antenu nekryjem tak to dosiahne celkom daleko, porovnaval som to s xperiou x8 a oproti nej to bolo o nieco lepsie. A pritom uz ta mi pekne chytala, ked som mal N97 mini tak to chytalo otrasne.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)

Registrovaný: 26.09.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 11108
Témy: 165
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 01.06.2011 20:34

kto nemal moznost pracovat s AMOLED-om nevie oco prichadza, ja uz nechcem iny display, ziadna precackanost, je to zobrazenie take ake ma byt, klasicke LCD maju strasne farby a pozorovacie uhly su uplne na shit, na AMOLED sa da pozriet z hocijakeho uhlu a ten obraz je stale rovnaky :)







_________________
ex Mini PC: MSI B150M PRO-VD / Intel Core i7 6700 4,0Ghz + ARCTIC Alpine 11 Passive / Kingston HyperX Savage Black 16GB 2133Mhz DDR4 @CL10 / MSI GTX1070 8GB Aero ITX @1925/9000Mhz / Crucial MX500 500GB / Seasonic SSP-350GT 80+Gold / Custom SilentiumPC Brutus Q20 + Fractal Design 140mm Venturi HP / AOC 32" Q3279VWFD8 + Dell U2419H / Logitech X-230 / Kingston HyperX Cloud / Logitech G402 / Evolveo LK642 / Microsoft Windows 10 Home 64bit

NTB: Lenovo Legion 5 - Intel Core i5 10300H Comet Lake @ -200mV , 15.6" IPS 1920 × 1080 240Hz 500Nits, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, SSD 512GB, Windows 11 Pro

Phone: OnePlus 7T Pro 256GB + Xiaomi Watch S1

V prípade, že na tvoju Súkromnú Správu (SS) nereagujem, založ si tému v príslušnej sekcii na fóre.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 02.06.2011 6:42

Johnnny píše:
ta recenzia je uplne na prd, pretoze kazdy kto aspon 3 sekundy videl SuperAMOLED vie, ze realne vyzera uplne inak ako ten telefon uprostred. Uz SuperAMOLED ma dost presytene farby a ak tvrdis, ze AMOLED + ich ma este sytejsie tak ufffff. Inak telefon pekny ;)


Mam galaxy S a ked to porovnam s tym fonom uprostred, tak asi mam uplne iny mobil :) SuperAmoled ma sytejsie farby, porovnatelne s fonom uplne napravo. Neviem si predstavit, ake musi mat SII farby, ked su este sytejsie :)

Inak gratulujem ku krasnemu telefonu :) Ja SII preskocim, SI mi bohate na dnesnu dobu a moje poziadavky postacuje a potom si vezmem nasledovnika SII, jedine zeby sa konkurencia zobudila a ponukla nieco priatelnejsie. cena/vykon/vydrz/displej

urob par videii, porovname s SI, chcem vidiet o kolko to je kvalitnejsie


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 02.06.2011 7:55

na LCD monitore pravý rozdiel ťažko uvidíš... čiernu uvidíš len tak čiernu akú ti ju zobrazí tvoj LCD monitor.... treba to vidieť naživo.. rozdiel vo videách vidieť je ale je to skreslené a ešte raz skreslené.. ale bol som si ho ošahať v datarte a nato, že je to tak hranatý tenký a obrovský telefón sa drží dosť pohodlne.. a musím potvrdiť, že rozloženie tlačidiel je geniálne a perfektne dostupné či už pri držaní v pravej ruke alebo naležato... škodalen fakt extrémnej ceny... zas ale má dôvod toľko stáť a taktiež ak sa pozriem do minulosti, kde pred cca 5 rokmi stál K750i 18 500 korún tak je to v pohode (avšak naši operátori ho ponúkali fakt za zvýhodnené ceny, myslím že vtedy na paušál 90 minút bol za 4500Sk, čo je dnes sci-fi.... dnes sú akciové ceny niekedy aj vyššie ako je normálna predajná cena v obyčajnom e-shope.... čo je viac než smiešne)







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.04.09
Prihlásený: 18.01.22
Príspevky: 1188
Témy: 198
Príspevok Napísal autor témyOffline : 02.06.2011 20:39

Na LCD neuvidite farby SAMOLEDu, zasa opakujem ide tam o rozdiel nie o realne farby.

yaJohny píše:
...porovname s SI...


Tak SGS1 si nemam ako zohnat co stve aj mna ze si to nemam ako porovnat. Ani wave.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Samsung Galaxy S 2 (gt-i9100)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 02.06.2011 22:33

Lenze na tom videu je to presne ako napisal yaJohny. Skratka na telefone uprostred su tie farby potlacene aby vynikol SGS II, nic ine. Super AMOLED (nie +) ma daleko sytejsie farby nez sa snazia ukazat na tom videu, bohuzial az prilis. Imho retina ma daleko lepsie podanie farieb (az na ciernu) ale kvoli spotrebe by som aj tak mal v telefone radsej SAMOLED, pretoze je to pre mna v telefone dolezitejsie ako farby. Len som sa snazil poukazat na to, ze to video je blud.

A ten rozdiel je vidiet aj na LCD a vobec pritom nemusi zobrazovat farby rovnako ako SAMOLED ;)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 49 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reklamácia Samsung Galaxy S2 (GT-i9100)

v Obchody, reklamácie a právo

8

716

09.09.2012 13:56

d3GisN Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: Samsung Galaxy S2 i9100

v Predám

5

544

22.01.2013 22:11

Matulo Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. K: Samsung Galaxy S2 SII i9100

v Kúpim

1

461

12.08.2012 19:30

kentaur Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P,V: samsung galaxy s2 I9100 - white

v Predám

1

435

06.07.2013 9:26

notfake Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. K: pokazeny galaxy s2 i9100

v Kúpim

0

192

02.12.2014 20:26

1daemon1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung galaxy s gt-i9000

v Smartfóny a tablety

5

579

28.10.2012 6:55

bigzero Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy s gt i9000

v Smartfóny a tablety

2

238

16.09.2015 0:10

void Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy S4 -> kazí nabíjačky

v Smartfóny a tablety

3

303

18.02.2016 20:07

Miso122 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Wifi na Samsung Galaxy GT-I5801

v Smartfóny a tablety

1

232

30.06.2013 23:10

Icehammer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SAMSUNG GALAXY GT-S5830i ACE instalacia apps na MicroSD

v Smartfóny a tablety

5

631

19.12.2014 19:24

Mandy Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. I/P: Samsung Galaxy tab 2 7.0 GT-P3110, Žilina

v Predám

5

583

15.11.2013 18:13

Syntian Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy SII Plus vs. Samsung I8200 Galaxy S III mini VE

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Mobilné zariadenia

34

4027

13.08.2014 14:31

TheMajo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung galaxy tab 10.1 GT-P7500, 64GB, 3G, android 4.04

v Predám

21

1841

17.01.2014 0:56

marek-lepi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy S III vs. HTC One X vs. Samsung Galaxy Nexus

v Mobilné zariadenia

6

2016

23.07.2012 18:50

uterak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nový Samsung galaxy tab alebo z bazáru Samsung galaxy tab 2

v Mobilné zariadenia

2

2020

17.05.2013 13:30

whereona Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy S Advance vs Samsung Galaxy S 3 Mini

v Smartfóny a tablety

8

1806

05.06.2013 17:18

C1rca07 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra