| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Grafické karty Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná? |
Odpovede: 43 Zobrazenia: 2377
| no, dobrý v tom určitě nejsem... vím, že někdo mi říkal, že to ta od ati je proti 280gtx silnější (nevím jestli je to důvěryhodný zdroj) tak jsem si to ověřil testama na netu a zjistil jsem že ta 280gtx je lepší... ale utkvělo mi v paměti, že prej je papírově ati lepší  |
|
Fórum: Grafické karty Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná? |
Odpovede: 43 Zobrazenia: 2377
| |
Fórum: Grafické karty Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná? |
Odpovede: 43 Zobrazenia: 2377
| | Já beru poměr cena/výkon podle praktických ukázek.... ati má ten poměr lepší jenom na "papíře", v pc se NVIDIA ukáže jako lepší i když "papírově" je horší... vyplývá to ze všech testů které jsem viděl. Takže není výkon jako výkon... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná? |
Odpovede: 43 Zobrazenia: 2377
| to maxim: díval jsem se na nějaké testy a 1GB 280 je lepší než 1GB 4870.... na hry je lepší NVIDIA - ATI moc nedoporučuju (v poměru cena/výkon)
Co tu řešíte grafiky za 12-15 tisíc??? Zase trochu reálně lidi.... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná? |
Odpovede: 43 Zobrazenia: 2377
| to maxim: Asi sis nevšiml, ale rozhodoval jsem se mezi jinýma kartama
vyhrál to leadtek 260gtx (ale nakonec jsem chtěl koupit od MSI 280gtx taky 1GB) |
|
Fórum: PC zostavy Téma: pomoc se sestavou |
Odpovede: 39 Zobrazenia: 1411
| | Ano, je pravda že jich je hodně ale už jsem se díval na jiné možnosti a všechno by mě vyšlo dráž... v normálním obchodě zase neseženu ty komponenty a když jo tak zase dráž než na alze.... prostě kdybych to chtěl objednat nějak jinak stálo by mě to víc než o 1500 Kč víc. Jediná možnost je koupit z al... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: pomoc se sestavou |
Odpovede: 39 Zobrazenia: 1411
| | to je sice pěkné, ale ja to potřebuju tak, aby když se mi s tím něco stane a chtel bych uplatnit případnou reklamaci...něco se posere a nemůžu to reklamovat, protoze u těch komponentu je výstraha, že to potrebuje odbornou montáž jinak to nepude reklamovat.... :( Ja jim chcu udělat kšeft za 26 000 Kč... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: pomoc se sestavou |
Odpovede: 39 Zobrazenia: 1411
| | diky....ale já si to nechci nechat poslat... chtel jsem to vyzvednout přímo v alze v praze... pro větší jistotu.... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: pomoc se sestavou |
Odpovede: 39 Zobrazenia: 1411
| | no ty voe jim hrabe nebo co?? Já to potřebuju jenom smontovat a nepotřebuju od nich poradit za 1500 Kč! S tím se můžou jít vycpat! Když to započítám, tak jsem na částce 27 500 - to je už moc za pc..... :jaw: :( Dneska jsem chtěl dořešit detaily a objednat si to, ale takhle to vypadá, že je to ještě ... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: pomoc se sestavou |
Odpovede: 39 Zobrazenia: 1411
| jejda - teď jsem to počítal a dostal jsem se na 26 000 Kč za celou sestavu... to je ještě víc než úplné maximum Nevíte kolik bude stát na alze složení pc? Popřípadě jestli to není zdarma? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: pomoc se sestavou |
Odpovede: 39 Zobrazenia: 1411
| aha to je docela špatné můžu to zjistit teď ?? na tomhle pc mám ten samý windows, který budu mít na tom budoucím pc....tady je gigovka a ve vlastnostech je zapsano 1,00 GB ram |
|
Fórum: PC zostavy Téma: pomoc se sestavou |
Odpovede: 39 Zobrazenia: 1411
| | aha, jak zjistím jakou mám verzi?? nebo se to nastavuje při instalaci? dixi - nemáš nějaký tip na dobrou DVD mechaniku?? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: pomoc se sestavou |
Odpovede: 39 Zobrazenia: 1411
| No, ještě jsem to neobjednal.... naštěstí :-D Ale snad by to na alze měli při sestavování zjistit ne?? přece by mi to nesložili, když to nepůjde :-D
Půjde mi na té sestavě Windows XP?? Vistu doma nemám a ani bych ji nechtěl, takže abych až doma nezjistil, že win xp na tom prostě nerozjedu! :-D
... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: pomoc se sestavou |
Odpovede: 39 Zobrazenia: 1411
| | no, vypadá to skvěle... teď už jenom aby mi to prošlo doma a můžu to objednat... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: pomoc se sestavou |
Odpovede: 39 Zobrazenia: 1411
| |
Fórum: PC zostavy Téma: pomoc se sestavou |
Odpovede: 39 Zobrazenia: 1411
| to dixi...tak to je fakt husté doufám, že nic dalšího k te sestavě už potřebovat nebudu a je to vše.... na další výdaje už nemám prachy
a samozřejmě ti děkuju  |
|
Fórum: PC zostavy Téma: pomoc se sestavou |
Odpovede: 39 Zobrazenia: 1411
| tu grafickou kartu už jsem tady na fóru řešil v oddělení grafik a myslím, že je to dobrá volba a taky docela drahá.... takze zrovna do grafiky se mi vrtat nechce - leda, že by se nenašla deska za rozumné peníze do které bych tu grafiku mohl dát.... :)
můžete se mrknout - s těma lidma docela souhlas... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: pomoc se sestavou |
Odpovede: 39 Zobrazenia: 1411
| chup44- hustý disk jenom takový dotaz - nebude moc hlučný?? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: pomoc se sestavou |
Odpovede: 39 Zobrazenia: 1411
| | nazdar profíci, snažím se najít základní desku, ktera by seděla do tehle sestavy, ale moc tomu nerozumím a proto bych chtěl požádat o pomoc vás - odborníky. Takže jestli by jste byli tak ochotní a nějakou desku mi napsali. :) Zároveň prosím o zhodnocení sestavy a její případné úpravy.... Měl by to b... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná? |
Odpovede: 43 Zobrazenia: 2377
| ok, diky za pomoc hodne jste mi pomohli.... beru leadtek, snad budu spokojeny  |
|
Fórum: Grafické karty Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná? |
Odpovede: 43 Zobrazenia: 2377
| | ano, vím, že paměť není všechno.... ještě mrknu na nějaké testy a uvidím.... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná? |
Odpovede: 43 Zobrazenia: 2377
| | Můžu vědět se kterou kartou jsi to porovnával?? s tou 512 MB nebo 1 GB?? mi, jako lame pro tyhle veci prijde ta gigovka za 7300 Kc lepsi nez ta karta od Leadteku za 6600 Kc.... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná? |
Odpovede: 43 Zobrazenia: 2377
| |
Fórum: Grafické karty Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná? |
Odpovede: 43 Zobrazenia: 2377
| | no, mi jde o to jestli se to vyplatí cenou - stejna karta akorat nema 1GB pamet, ale 512 MB stoji o 1300 levněji... (taky je duležité, aby to procesor a ramky nějak využily a nebylo to zbytečně silné) |
|
Fórum: Grafické karty Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná? |
Odpovede: 43 Zobrazenia: 2377
| ok, díky :-) dost jste mi pomohli, cením si toho :-)
nevíte jestli není zbytečné koupit si tuhle grafiku?? procesor a ramky jsou nize...
http://www.alza.cz/graficka-karta-asus- ... 104549.htm
procesor- http://www.alza.cz/intel-core-2-quad-d97196.htm
paměť ram- http://www.alza.cz/ocz-4gb-kit-dd... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná? |
Odpovede: 43 Zobrazenia: 2377
| |
Fórum: Procesory Téma: intel core 2 duo nebo intel core 2 quad? |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 1014
| |
Fórum: Procesory Téma: intel core 2 duo nebo intel core 2 quad? |
Odpovede: 9 Zobrazenia: 1014
| Poraďte mi prosím, nevím jestli je lepší slabší 4-jádrový procesor nebo silnější 2-jádrový... mám tu 2 konkrétní modely za stejnou cenu:
http://www.alza.cz/intel-core-2-quad-d97196.htm
http://www.alza.cz/intel-core-2-duo-d85768.htm
Zároveň bych se chtěl zeptat jestli k těm procesorům stačí 2x2 ... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná? |
Odpovede: 43 Zobrazenia: 2377
| C1rki2 píše: Odkiaš si zobral že na dosky sa endajú dať Ati grafiky? To je hlúposť PCi express 16x prlati aj pre Nvidia aj Pre ati.. tam kde ti ide Nvidia ide ti aj ati
Aha, to jsem nevěděl....pak urcite ATI, protoze kdyz se divam na pomer cena/vykon, je ATI lepsi.... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná? |
Odpovede: 43 Zobrazenia: 2377
| můj cenový limit je 6000... jde o to, že se špatně hledá základní deska na kterou bych mohl dat grafiku ATI.... zaroven bych chtel aby se ta grafika dala vyuzit procesorem - muzu poslat http://www.alza.cz/intel-core-2-quad-d97196.htm
nejsem v oboru pocitacu moc zkuseny...ramky jsem zvolil http://ww... |
|