rulak - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 1 z 2 [ Vyhľadávanie našlo 31 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Grafické karty   Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná?


Odpovede: 43
Zobrazenia: 2377


no, dobrý v tom určitě nejsem... vím, že někdo mi říkal, že to ta od ati je proti 280gtx silnější (nevím jestli je to důvěryhodný zdroj) tak jsem si to ověřil testama na netu a zjistil jsem že ta 280gtx je lepší... ale utkvělo mi v paměti, že prej je papírově ati lepší :loony:

 Fórum: Grafické karty   Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná?


Odpovede: 43
Zobrazenia: 2377


promiň, ale já jsem to porovnával s tímhle :-D http://www.alza.cz/msi-n280gtx-t2d1g-oc-d95569.htm

 Fórum: Grafické karty   Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná?


Odpovede: 43
Zobrazenia: 2377


Já beru poměr cena/výkon podle praktických ukázek.... ati má ten poměr lepší jenom na "papíře", v pc se NVIDIA ukáže jako lepší i když "papírově" je horší... vyplývá to ze všech testů které jsem viděl. Takže není výkon jako výkon...

 Fórum: Grafické karty   Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná?


Odpovede: 43
Zobrazenia: 2377


to maxim: díval jsem se na nějaké testy a 1GB 280 je lepší než 1GB 4870.... na hry je lepší NVIDIA - ATI moc nedoporučuju (v poměru cena/výkon)

Co tu řešíte grafiky za 12-15 tisíc??? Zase trochu reálně lidi....

 Fórum: Grafické karty   Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná?


Odpovede: 43
Zobrazenia: 2377


to maxim: Asi sis nevšiml, ale rozhodoval jsem se mezi jinýma kartama :-D
vyhrál to leadtek 260gtx (ale nakonec jsem chtěl koupit od MSI 280gtx taky 1GB)

 Fórum: PC zostavy   Téma: pomoc se sestavou


Odpovede: 39
Zobrazenia: 1411


Ano, je pravda že jich je hodně ale už jsem se díval na jiné možnosti a všechno by mě vyšlo dráž... v normálním obchodě zase neseženu ty komponenty a když jo tak zase dráž než na alze.... prostě kdybych to chtěl objednat nějak jinak stálo by mě to víc než o 1500 Kč víc. Jediná možnost je koupit z al...

 Fórum: PC zostavy   Téma: pomoc se sestavou


Odpovede: 39
Zobrazenia: 1411


to je sice pěkné, ale ja to potřebuju tak, aby když se mi s tím něco stane a chtel bych uplatnit případnou reklamaci...něco se posere a nemůžu to reklamovat, protoze u těch komponentu je výstraha, že to potrebuje odbornou montáž jinak to nepude reklamovat.... :( Ja jim chcu udělat kšeft za 26 000 Kč...

 Fórum: PC zostavy   Téma: pomoc se sestavou


Odpovede: 39
Zobrazenia: 1411


diky....ale já si to nechci nechat poslat... chtel jsem to vyzvednout přímo v alze v praze... pro větší jistotu....

 Fórum: PC zostavy   Téma: pomoc se sestavou


Odpovede: 39
Zobrazenia: 1411


no ty voe jim hrabe nebo co?? Já to potřebuju jenom smontovat a nepotřebuju od nich poradit za 1500 Kč! S tím se můžou jít vycpat! Když to započítám, tak jsem na částce 27 500 - to je už moc za pc..... :jaw: :( Dneska jsem chtěl dořešit detaily a objednat si to, ale takhle to vypadá, že je to ještě ...

 Fórum: PC zostavy   Téma: pomoc se sestavou


Odpovede: 39
Zobrazenia: 1411


jejda - teď jsem to počítal a dostal jsem se na 26 000 Kč za celou sestavu... to je ještě víc než úplné maximum :loony: Nevíte kolik bude stát na alze složení pc? Popřípadě jestli to není zdarma?

 Fórum: PC zostavy   Téma: pomoc se sestavou


Odpovede: 39
Zobrazenia: 1411


aha :-D to je docela špatné :-D můžu to zjistit teď ?? na tomhle pc mám ten samý windows, který budu mít na tom budoucím pc....tady je gigovka a ve vlastnostech je zapsano 1,00 GB ram

 Fórum: PC zostavy   Téma: pomoc se sestavou


Odpovede: 39
Zobrazenia: 1411


aha, jak zjistím jakou mám verzi?? nebo se to nastavuje při instalaci? dixi - nemáš nějaký tip na dobrou DVD mechaniku??

 Fórum: PC zostavy   Téma: pomoc se sestavou


Odpovede: 39
Zobrazenia: 1411


No, ještě jsem to neobjednal.... naštěstí :-D Ale snad by to na alze měli při sestavování zjistit ne?? přece by mi to nesložili, když to nepůjde :-D

Půjde mi na té sestavě Windows XP?? Vistu doma nemám a ani bych ji nechtěl, takže abych až doma nezjistil, že win xp na tom prostě nerozjedu! :-D ...

 Fórum: PC zostavy   Téma: pomoc se sestavou


Odpovede: 39
Zobrazenia: 1411


no, vypadá to skvěle... teď už jenom aby mi to prošlo doma a můžu to objednat...

 Fórum: PC zostavy   Téma: pomoc se sestavou


Odpovede: 39
Zobrazenia: 1411


dixi, neni tenhle disk lepsi nez ten ktery jsi dal do te sestavy??
http://www.alza.cz/western-digital-cavi ... 101848.htm

 Fórum: PC zostavy   Téma: pomoc se sestavou


Odpovede: 39
Zobrazenia: 1411


to dixi...tak to je fakt husté :) doufám, že nic dalšího k te sestavě už potřebovat nebudu a je to vše.... :) na další výdaje už nemám prachy :-D
a samozřejmě ti děkuju :)

 Fórum: PC zostavy   Téma: pomoc se sestavou


Odpovede: 39
Zobrazenia: 1411


tu grafickou kartu už jsem tady na fóru řešil v oddělení grafik a myslím, že je to dobrá volba a taky docela drahá.... takze zrovna do grafiky se mi vrtat nechce - leda, že by se nenašla deska za rozumné peníze do které bych tu grafiku mohl dát.... :)
můžete se mrknout - s těma lidma docela souhlas...

 Fórum: PC zostavy   Téma: pomoc se sestavou


Odpovede: 39
Zobrazenia: 1411


chup44- hustý disk :) jenom takový dotaz - nebude moc hlučný??

 Fórum: PC zostavy   Téma: pomoc se sestavou


Odpovede: 39
Zobrazenia: 1411


nazdar profíci, snažím se najít základní desku, ktera by seděla do tehle sestavy, ale moc tomu nerozumím a proto bych chtěl požádat o pomoc vás - odborníky. Takže jestli by jste byli tak ochotní a nějakou desku mi napsali. :) Zároveň prosím o zhodnocení sestavy a její případné úpravy.... Měl by to b...

 Fórum: Grafické karty   Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná?


Odpovede: 43
Zobrazenia: 2377


ok, diky za pomoc :-) hodne jste mi pomohli.... beru leadtek, snad budu spokojeny ;)

 Fórum: Grafické karty   Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná?


Odpovede: 43
Zobrazenia: 2377


ano, vím, že paměť není všechno.... ještě mrknu na nějaké testy a uvidím....

 Fórum: Grafické karty   Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná?


Odpovede: 43
Zobrazenia: 2377


Můžu vědět se kterou kartou jsi to porovnával?? s tou 512 MB nebo 1 GB?? mi, jako lame pro tyhle veci prijde ta gigovka za 7300 Kc lepsi nez ta karta od Leadteku za 6600 Kc....

 Fórum: Grafické karty   Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná?


Odpovede: 43
Zobrazenia: 2377


mam na mysli tuhle: http://www.alza.cz/graficka-karta-asus- ... 103710.htm
ja vim právě proto bych chtěl vědět jestli se to s tím procesorem a ramkama vyplatí a jestli to nejsou vyhozené peníze

 Fórum: Grafické karty   Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná?


Odpovede: 43
Zobrazenia: 2377


no, mi jde o to jestli se to vyplatí cenou - stejna karta akorat nema 1GB pamet, ale 512 MB stoji o 1300 levněji... (taky je duležité, aby to procesor a ramky nějak využily a nebylo to zbytečně silné)

 Fórum: Grafické karty   Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná?


Odpovede: 43
Zobrazenia: 2377


ok, díky :-) dost jste mi pomohli, cením si toho :-)
nevíte jestli není zbytečné koupit si tuhle grafiku?? procesor a ramky jsou nize...
http://www.alza.cz/graficka-karta-asus- ... 104549.htm

procesor- http://www.alza.cz/intel-core-2-quad-d97196.htm
paměť ram- http://www.alza.cz/ocz-4gb-kit-dd...

 Fórum: Grafické karty   Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná?


Odpovede: 43
Zobrazenia: 2377


víte někdo jaký je rozdíl mezi těma kartama?? moc dobře nechápu, která je lepší i kdyz cenově je to jasné - nevim jak moc velky je rozdil v ddr...

http://www.alza.cz/graficka-karta-asus- ... 103710.htm
http://www.alza.cz/graficka-karta-gainw ... 101505.htm

 Fórum: Procesory   Téma: intel core 2 duo nebo intel core 2 quad?


Odpovede: 9
Zobrazenia: 1014


desku ještě nevím jakou, protože musim nejdříve vyřešit otázku grafiky.... zatím jsem našel tuhle, ale ještě jsem se nerozhodl.... mam limit tak do 6000 Kč a zatim mi tahle přijde dost dobrá
http://www.alza.cz/graficka-karta-gainw ... 101505.htm

 Fórum: Procesory   Téma: intel core 2 duo nebo intel core 2 quad?


Odpovede: 9
Zobrazenia: 1014


Poraďte mi prosím, nevím jestli je lepší slabší 4-jádrový procesor nebo silnější 2-jádrový... mám tu 2 konkrétní modely za stejnou cenu:
http://www.alza.cz/intel-core-2-quad-d97196.htm
http://www.alza.cz/intel-core-2-duo-d85768.htm

Zároveň bych se chtěl zeptat jestli k těm procesorům stačí 2x2 ...

 Fórum: Grafické karty   Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná?


Odpovede: 43
Zobrazenia: 2377


C1rki2 píše:
Odkiaš si zobral že na dosky sa endajú dať Ati grafiky? To je hlúposť PCi express 16x prlati aj pre Nvidia aj Pre ati.. tam kde ti ide Nvidia ide ti aj ati


Aha, to jsem nevěděl....pak urcite ATI, protoze kdyz se divam na pomer cena/vykon, je ATI lepsi....

 Fórum: Grafické karty   Téma: 2 slabší grafiky nebo 1 silná?


Odpovede: 43
Zobrazenia: 2377


můj cenový limit je 6000... jde o to, že se špatně hledá základní deska na kterou bych mohl dat grafiku ATI.... zaroven bych chtel aby se ta grafika dala vyuzit procesorem - muzu poslat http://www.alza.cz/intel-core-2-quad-d97196.htm
nejsem v oboru pocitacu moc zkuseny...ramky jsem zvolil http://ww...
Stránka: 1 z 2 [ Vyhľadávanie našlo 31 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF