| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Sucet_int Z klávesnice bude postupne zadaných N celých číselných hodnôt. Vytvorte program, ktorý spočíta iba čísla z intervalu... v Ostatné | Axwell | 25 | 1830 | 14.05.2008 8:00 stopa27 |
 | Moja zbierka pokazených/odpálených zdrojov sa rozšíruje (dnes tam pribudol nový) a chcel by som sa vás opýtať, či sa takýto... v PC skrinky a zdroje | _DanWer_ | 8 | 2037 | 14.05.2008 7:22 _DanWer_ |
 | Ahoj. Moj problém začal tak, že som vypol na noc normálne monitor (ide o RELISYS 17tku, ktorý používam v rozlíšení 1024x768 pri... v Monitory, televízory a projektory | Ivkopivko12tka | 2 | 732 | 13.05.2008 9:29 lio |
 | nazdar chcel by som si spravit takyto zosilovač ale neviem ci je to dobra volba ci by to fungovalo ako ma a ake repro by som... v Zvuk | Broko | 18 | 3523 | 13.05.2008 6:35 KocuR |
 | Může se něco stát, když vyměním LED podsvícení displaye a kontrolky? :? v Elektronika | Intelman | 3 | 1007 | 13.05.2008 4:14 Roberbo |
 | Ahojte. Potreboval by som pomoct z C. -Za 1. Potreboval by som aby sa mi exe subor co som spravil v C hned po spusteni... v Backend | Matoo | 8 | 936 | 06.05.2008 21:40 Matoo |
 | Chcel by som si dat LEDky na motorku. Ako to zapojit? Ja sa v tom nevyznam vobec. Mam 12V akumulator. Ako ich zapojit? Ako... v Elektronika | Blackshadow | 8 | 6697 | 04.05.2008 10:59 Blackshadow |
 | stoji tento zdroj za reklamaciu ked strasne huciii?ale vetliatorom to uz urcite neni....bo som ho vymienal....za novy....mali... v Obchody, reklamácie a právo | Eris14 | 5 | 1322 | 03.05.2008 1:40 Roberbo |
 | Aky by bol taky dobry router do domu, ktory ozvuci aj poschodie nad nim aj pod nim? No a samozrejme nema ziadne obmedzenia blbe... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Siete | tommy1104 | 30 | 1953 | 03.05.2008 1:33 Roberbo |
 | mam disk rozdeleny na dva system je ntfs potrebujem fat32 az cez Virtual pc nainstalujem linux na skusku partition magic my ho... v Windows | mikimr | 3 | 1665 | 30.04.2008 7:56 mikimr |
 | zdravim.mam router draytek vigor 2700vgst a cem PCcka ktore su na nom zapojene dat do siete. len je tu problem. 1 pc ma XP a 2.... v Siete | f_fabregas4 | 9 | 658 | 30.04.2008 6:25 f_fabregas4 |
 | akosi sa mi podarilo popraskat lcd na mojej msi 15'ke a teraz je tam taky expresionisticky obraz cez pol obrazovky. nie ze by... v Notebooky a netbooky | randomperson | 2 | 693 | 27.04.2008 1:51 randomperson |
 | potrebojem poradit, moj pc uz akutne potrebuje preinstalovat lenze je tu problem ze nijkdy nedokonci instalaciu, pretoze pred... v Windows | tinka123456 | 3 | 602 | 26.04.2008 23:46 Daron |
 | Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2 Scan saved at 15:12:55, on 19.4.2008 Platform: Windows Vista (WinNT 6.00.1904) MSIE:... v Antivírusy a ochrana | laco23 | 7 | 925 | 23.04.2008 23:03 strongy |
 | Zdravim, už nieklko dni sa snazim nainstalovat Windows XP na PC : P4 3.0ghz , 4x512MB ddr2 667mhz , hdd seagate 80 gb , ati... v Windows | T3rm!x | 8 | 612 | 23.04.2008 0:44 JanoF |
 | Zdravicko, podobnych tem je tu mnozstvo, ale nenasiel som ziadnu specificku, ktora by mi pomohla, takze som sa rozhodol zalozit... v Siete | egres | 9 | 2480 | 23.04.2008 0:12 Roberbo |
 | Dokaze niekto spravit program na toto:? - nacita dvojrozmernu maticu Am x n celych cisel - zisti minimum spolu z jeho pozíciou... v Ostatné | R.I.P. | 6 | 865 | 22.04.2008 23:26 Roberbo |
 | obraz na monitore sa mi zužil ..teda nie je pekne roztiahnuty na cely monitor ale je iba v strede zuzeny a okolo neho je cierna... v Monitory, televízory a projektory | slaminka | 7 | 2161 | 22.04.2008 19:56 murded |
 | Chcem sa opytat ci je na anglicky Windows 2000 cestina (language pack) ? Ak nie tak by ste mi napisali kde sa da stiahnut Win... v Windows | M.Valasek | 3 | 717 | 19.04.2008 2:08 Roberbo |
 | Dobrý den. Chcel by som sa naučiť programovať v Delphi, prosím Vás mohli by ste mi dať linky na program ktorý potrebujem a na... v Ostatné | Chooosen | 4 | 1423 | 14.04.2008 22:06 p360t |
 | Takze mam monitor Hansol 17" CRT a niekedy sam od seba sa obraz bud zvecsi alebo zmensi. Neviete v com moze byt chyba ci v... v Monitory, televízory a projektory | SilverSurfer | 6 | 954 | 14.04.2008 16:07 albion |
 | V posledných dňoch sa objavili ďalšie zaujímavé informácie o najrozšírenejších operačných systémoch Windows - verzia XP tu bude... v Novinky | Qpkqkma | 19 | 1710 | 13.04.2008 13:05 Mir |
 | Zdravim potrebujem poradit aky NB kupit s tychto dvoch: ASUS M50SA-AK004C- alebo FUJITSU-SIEMENS Amilo Xi2550- NB by som... v Notebooky a netbooky | PepE | 7 | 782 | 13.04.2008 0:44 Roberbo |
 | čaute, chcem sa opýtať, dajú sa nejako normalne otvoriť súbory s príponou dll a exe (hlavne dll) a nejako sa potom i upraviť,... v Backend | jaguar55 | 2 | 1405 | 12.04.2008 22:45 shiro |
 | Ahoj Mam taky problem...Po spusteny PC mi nacita jednu IP pri ktorrej mam normalne siet pripojena...ale nic mi nejde otvorit... v Windows | don jebot | 7 | 413 | 12.04.2008 22:26 don jebot |
 | Cavte. Chcem sa spytat ci mate niekto skusenosti s Windowsom 2003 Server...Totizto som ho nahodil na server a zaroven ako... v Windows | BigMuffti | 1 | 444 | 12.04.2008 21:07 Roberbo |
 | zdravim nevie nahodou niekto ako odstranim skrabanec (trosku hlbsi) z LCD monitora na notebooku v Monitory, televízory a projektory | hablooo | 17 | 1268 | 12.04.2008 21:05 Roberbo |
 | takze mensi problem, vyreklamoval som jeden neon (prepoloval som invertor :oops: ) ,na moje prekvapenie mi dali z fleku novy... v Modifikácie, návody a projekty | sairik | 13 | 2583 | 10.04.2008 10:16 mmhardky |
 | Cauko ludia. Doma by som chcel zosietovat 2 PC. prepojil som ich a na jednom som nastavil IP adresu a masku podsiete. Na druhom... v Siete | Ivan11114 | 16 | 16737 | 09.04.2008 16:00 manko |
 | caffte cem sa opytat ze ci nebdue vadit ked moj zdroj XILENCE 700w budem napajat klasickym kablom a ne tym ktorym mi dali v... v PC skrinky a zdroje | Petqo1 | 10 | 801 | 09.04.2008 11:39 patqo_he |
 | Mne totiz s boxovanym chladicom ide moja AMD X2 5200+ na 40-50 stupnov co urcite nieje malo. K tomu som ju podtaktoval na 1,2... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Chladiče a všetky druhy chladenia | Ivuso | 36 | 2585 | 06.04.2008 15:56 piethblank |
 | No kupil som si router aby som mohol napoit viacero pc ku tomu mojmu "rychlemu internetu od T-mobilu" no mam taqy... v Internet, služby a sociálne siete | maiki | 5 | 554 | 04.04.2008 20:01 maiki |
 | ano ano cital som temu FREE zabezpečenie PC ale vedel by mi niekto poradit ako si zabezpecim moj notebook tak aby som mal aku... v Antivírusy a ochrana | KaktusBR | 11 | 703 | 26.03.2008 20:29 br4n0 |
 | ahojte... ak by sa tu nasiel niekto kto by mi poradil resp napisal niejaku proceduru, alebo nieco k tomuto programu budem velmi... v Ostatné | sisqo | 9 | 1381 | 26.03.2008 2:26 Roberbo |
 | zaujimalo by ma ako by sa dal rozdelit net na dva pc. Mame t-com s dynamickou ipckou a USb modem. CO treba kupit?? resp. ci to... v Siete | Qpkqkma | 14 | 1176 | 26.03.2008 0:16 Roberbo |
 | 53. Heslo a) Vytvorte program, ktorý zistí, ci reazec znakov zadaný z klávesnice je zhodný s heslom, zadaným v programe ako... v Ostatné | Axwell | 7 | 1038 | 25.03.2008 23:37 Roberbo |
 | Caute, mam modem Vigor 2700 VGST a mobil BlackBerry 8320. Obidve zariadenia maju Wi-Fi b/g. Ked sa chcem z mobilu pripojit,... v Siete | cheso | 5 | 3226 | 21.03.2008 14:18 Gembler |
 | chcel by som sa spytat co to je a naco to sluzi.... v Elektronika | patqo_he | 7 | 922 | 21.03.2008 1:39 Roberbo |
 | A-DATA DDR2 2x 2GB 800+MHz dual Extreme Edition alebo CORSAIR DDR2 2x2048MB 800MHz TWIN2X C5.Drahšie sú tie Corsair a sú lepšie... v Pamäte | SOMEBODY | 17 | 1455 | 18.03.2008 23:53 Jaro |
 | Ahojte potreboval by som niake kompletne a jednoduche riesenie ako zabezpecit moj PC pred virmi a podobnimi neziaducimi... v Antivírusy a ochrana | .:M@Rt!nKo:. | 13 | 764 | 14.03.2008 11:12 .:M@Rt!nKo:. |
 | zdravim, pred par dnami mi preinstalovali win xp a dnes ked som ho spustil tak sa mi spociatku xp nacitalo a uz malo nabehnut... v Windows | Victoryw3 | 4 | 483 | 14.03.2008 8:38 Mir |
 | Ani za boha nemozem nic vytlacit. Nejaky subor spoolsv.eve mi vytazuje 100% cpu, a ani nic nemozem tym padom robit. Ked to... v Ostatné programy | R.I.P. | 18 | 6230 | 11.03.2008 9:16 fogo |
 | Zdravim ako sa dostanem do tohto AP - diky moc v Sieťové programy | Axwell | 8 | 824 | 10.03.2008 19:59 Axwell |
 | Zdravím. Chcem sa opýtať či sa dá kúpiť NB ktorý by mal WiFi s vyvedeným vývodom na externú anténu. Alebo možno aj cez nejaký... v Notebooky a netbooky | pivokozel | 3 | 757 | 08.03.2008 0:51 pivokozel |
 | Zdravim, Mam originalny OS Vistu H Premium 32bitovu slovensku a po nainstalovaní sa sprava riadne cudne. Najprv 2-4minuty vobec... v Windows | tomasPC | 9 | 661 | 05.03.2008 8:42 Numline1 |
 | chcel by som nechat na doske vymenit klasicke elektrolyticke kondenzatory za pevne. 1. daju sa take kondiky kupit samostatne?... v Modifikácie, návody a projekty | Mir | 11 | 1731 | 05.03.2008 3:05 Roberbo |
 | Mam doma dva PC a na obidvoch je WINDOWS XP Home Edition. Mam ale iba jeden modem od T-comu. Pocul som ze sa to da cez sietovy... v Windows | Kousan | 5 | 1346 | 05.03.2008 2:07 Roberbo |
 | takze nadisiel cas vyplaty, a zarobil som 10 000Sk,- rad by som si za to nieco kupil a oko mi padlo na nove LCD. mal som uz... [ Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ] v Monitory, televízory a projektory | OmeGa | 153 | 16696 | 04.03.2008 19:41 spawn |
 | Dobrý deň, chcem sa opýtať, či je možne, aby antivirus /bitdefender/ mi jeden deň hlasil infikovanie pc nejakým trojanom - je v... v Antivírusy a ochrana | jankulovsky | 8 | 1392 | 01.03.2008 0:34 Roberbo |
 | prosim vas, ako znizim otacky na cpu, mam celeron2,2 original chladic, ale rici ako ........... v Intel | krisso | 13 | 1195 | 27.02.2008 19:12 krisso |