| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: BIOS - čo sa stalo? |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 641
| | Neviem, či prispievam do dobrej témy, ak nie, vopred sa ospravedlňujem. Mám NB ASUS K50AB, prišiel práve zo servisu (studené spoje na základnej doske). Šiel v pohode, ale potom začal padať win a teraz sa už doň dostanem len cez safe mode. Rozhodla som sa teda win preinštalovať, ale keď som sa dostal... |
|
Fórum: Ostatné Téma: Pri spusteni zostane svietit obrazovka s ASUS |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 959
| | Dnes som priniesla NB zo servisu, typek mi povedal, ze problem je v zakladnej doske, ze vraj mi zhorel chipset... :/ |
|
Fórum: Ostatné Téma: Pri spusteni zostane svietit obrazovka s ASUS |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 959
| | Nemám pripojené nič, to som urobila ako prvé, že som odpojila komplet všetko... mám štyri usb porty, dva z nich mi už dlhšiu dobu nefungujú (mechanicky poškodené)... Ešte ma napadla jedna vec, pred pár týždňami som začala mať problém so zvukom, niekedy keď som noťas zapla, tak zvuk nešiel, vyriešil ... |
|
Fórum: Ostatné Téma: Pri spusteni zostane svietit obrazovka s ASUS |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 959
| Nie, tak ako mi radili vyssie, vytiahla som baterku na cca 10 min, opat ju zapojila a zapla NB... ziadny ucinok...
// pridané po 51 minútach od posledného príspevku
Chvilu som ho este zapinala a vypinala, pokusala som sa dostat aspon do BIOSu, na niekolkykrat sa mi na obrazovke objavilo toto: h... |
|
Fórum: Ostatné Téma: Pri spusteni zostane svietit obrazovka s ASUS |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 959
| Ďakujem za odpovede, tak som prišla domov, NB rozobrala, na striedačku vybrala RAMky, HDD aj CMOS baterku (dúfam, že sa to tak volá ), ale žiadna zmena, v každom prípade nabehne len logo ASUS, notebook zamrzne a nič... :/ Máte ešte niekto nejaký nápad, alebo ho len prosto odniesť do servisu? |
|
Fórum: Ostatné Téma: Pri spusteni zostane svietit obrazovka s ASUS |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 959
| | Nepomohlo... :/ Neindikuje tento problém aspoň približne, v čom by mohla byť zrada? |
|
Fórum: Ostatné Téma: Pri spusteni zostane svietit obrazovka s ASUS |
Odpovede: 19 Zobrazenia: 959
| | Ahojte, mám NB ASUS K5OAB, už asi tretí rok. Operačný systém je Win Vista 64x. Včera večer som ho normálne vypla, šiel bez problémov celý deň, a keď som ho dnes zapla ozval sa klasický zvuk pri zapnutí, potom nabehla obrazovka s nápisom ASUS a nič. Ďalej sa nepohne. Skúšala som vybrať baterku, zapnú... |
|
Fórum: Ovládače Téma: ACER Aspire one D257 wlan driver |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 1818
| | Ďakujem za odpovede, podľa tej stránky by som mal fungovať Atheros WLAN driver, stiahla som, nainštalovala ho, nič sa nezmenilo... :/ Budem skúšať ďalej, ale ak by mal ešte niekto nejaký nápad budem vďačná... |
|
Fórum: Ovládače Téma: ACER Aspire one D257 wlan driver |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 1818
| Prosim o pomoc,
uz niekolko dni sa paprem s novym NB ( http://datacomp.sk/acer-aspire-one-d257 ... 98182.html )... Nahodila som don Win XP, vsetko funguje relativne v pohode az na wifi. V Device Manager mi v other device ukazuje Network Controller s zltym vykricnikom, v Network adapters mam len dr... |
|
Fórum: Notebooky a netbooky Téma: Netbook do 250€ |
Odpovede: 0 Zobrazenia: 367
| Čaute borci ,
mám notebook ASUS, s ktorým som zatiaľ nadmieru spokojná, má však už nejaký ten rôčik a batéria nevydrží dlho, ale keďže ho využívam primárne doma a na internáte neprekážalo mi to. Teraz však často a dlho cestujem a rozhodla som sa, že si kúpim netbook. Na hry, grafiku, ktorej sa ven... |
|