Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 270 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ďalšia

Páči sa Vám rFactor?
 Áno 56% 56% [ 48 ]
 Nie 13% 13% [ 11 ]
 Újde 31% 31% [ 26 ]


Celkom hlasov : 85

AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
rFactor (Závodný Simulátor na PC)

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.02.2011 9:59

topgun1234 píše:
Stiahol som si octaviu cap. Rozbalil a všetko prekopíroval do zložky rfactor. Po zapnutí rfactor mi zmizli všetky autá ktoré tam boli v základe. Trate zostali všetky. Prečo ? Ale čo mi je viac divné je, že sa zmenilo aj ovládanie. K horšiemu. Pritom všetky nastavenia zostali nezmenené. Ale je cítiť oveľa väčšiu vôlu volantu a celé to naste nejako pláve. Dokonca sa mi zdá ako keby bola zapnutá aj podpora riadenia ale v nastaveniach to mám vypnuté. Nastavenia zostali nezmenené . Čo to má znamenať ??

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

Octavii tam mám ako nakakaných ale ostatné autá sú fuč...


Vsetko tam mas ako si tam aj mal, treba prepnut mod v player,chanche...
p.s. kazdy mod ma svoju fyziku...

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

Krakish píše:
Citácia:
zaregistruj sa na stranke www.rfactorcentral.com a tahaj mody a trate... najdi si nominacie, tie su vcelku najlepsie...

Chcel by som sa spytat ze ci sa z tej stranky daju stiahnut aj viac ako 3 mody bez toho PRO uctu za ktory sa plati. Alebo to musim zaplatit?


Pod kazdym modom/tratou/addonom mas odkazy,bud jeden/dva/tri a viac... zname servery ako megaupload.com/rapidshare.com/fileserve.com atd atd... staci si len vybrat... ak ti mod ponuka len jeden odkaz, kt. uz free limit vycerpal alebo nevies tahat tak navstiv stranku www.hsw.hu tam je to to iste, len po madarsky...







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 24.02.2011 10:18

Jeffito sorry ale nechápem. Teda to už chápem, že každý mód má svoju fizyku, ale ten mód ktorý je napríklad v tej octavii cup mi absolútne nevyhovuje. To už je lepšie aj TDU 2. Takže ešte raz . Čo mám spraviť aby som jazdil octaviu cup a mal mód aký tam bol zo začiatku ? Mám prepnúť mód v playery to znamená v tom programe od logitechu kde som zaškrtol to čo si mi pred tým hovoril to enable....? Alebo aký player ?

Sorry že som nechápavý ale dosť ma prekvapila tá fyzika tej octávii tak to chcem mať tak ako to bolo predtým. Vysvetlíš mi to prosím ťa čo mám presne spraviť ? A ešte otázka kde že mi zmizli všetky ostatné autá ? Alebo to tak má byť ? Že keď tam natiahnem nejaký mód tak tam mám len ten ? Teraz keď si stiahnem napríklad m3 mód tak mi zmizne octavia ? ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
rFactor (Závodný Simulátor na PC)

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.02.2011 10:40

Mi nehovor, ze mod Ceska Poistovna Skoda Octavia Cup ma na hovno fyziku, je to nominovany mod :-)
http://www.youtube.com/watch?v=gIWDIds0ycM
AI je paradne, ovladanie super, tlmice a celkovy podvozok je uplne v pohode,chova sa to velmi dobre.. coze? Toto porovnavat s TDU2? Dokonca ze aj horsie? Uz ta fakt nechapem...

Mod neni v Octavii ako pises, Octavia je samotny mod a kazdy mod ma svoju fyziku, spravanie a model poskodenia...

Inak vacsieho nechapanca som snad ani nestretol :lol: . no nic, dal som si tu namahu a spravil som ti maly nahlad ako si prepinas mody...
http://www.youtube.com/watch?v=5nVgjHxNkis







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 24.02.2011 11:01

Tak hrám to prvý krát, nevenujem sa virtuálnemu jazdeniu od malička ako niekto :) Počítačom sa ako tak rozumiem ale určite nie do takých detailov ako sa tu riešia. Z toho som už vyrástol a som len obyčajný užvateľ. Teraz ma len nejako chytil ten volant, ale o chvíľu ma to prestane baviť.

Takže si to zhrnieme. Mám nainštalovaný rfactor ( realistický závodný simulátor ). Po nastavení základných vecí ( všetko off vrátane stability atd proste všetko off ešte aj spojku používam ) vrátane FF medium a v tom profilery zaškrtnutie enable je mi jedno čoho, sa mi s tými vymyslenými autami jazdilo úplne skvelo. Hlavne FF fungoval tak ako má. Teraz, keď som si stiahol už vyšperkovaný mód actavia cup ide mi to s tými stými nastaveniami úplne aleže úplne ináč. Pri pomalej jazde na jednotke mi volant zatáča ťažko, presne tak ako to bolo predtým s tými vymyslenými autami ale tam reagoval ten volant tak pri rýchlej jazde. Tu naopak pri octavii ak idem rýchlejšie volant lóguje, akoby mal vôlu a cíti že sa vracia späť akokeby tam bol zapnutý asistent riadenia.

Proste úplne iná fyzika ako pred tým. Takže ty mi chceš povedať, že medzi jednotlivými autami má byť až taký rozdiel vo fyzike aj v reály ? ? S tou octávkou som nezajazdil ani kolo lebo som to hned vypol a išiel pozrieť nastavenia že čo všetko mi poprehadzovalo. Pocit to bol ako keby som prešiel z eva do favoritky.

Takže len preto sa pýtam ako debo lebo to hrám prvý krát a nie sú mi jasné nejaké veci ktoré tebe po 10tich rokoch hrania sa na pc už jasné sú. Ak to tak má byť, tak to ešte raz vyskúšam, stiahnem aj iné módy len som zvedaví aký bude mať m3 mód lebo to viem porovnať hneď teraz. Kua a taký dobrý pocit som mal z tej hry že si ani nevieš predstaviť. A teraz že iný m´d a iná fyzika a iné všetko.

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

To, že kde treba prepnúť ten mód som sa pýtal preto, lebo si mi napísal toto :

Vsetko tam mas ako si tam aj mal, treba prepnut mod v player,chanche...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
rFactor (Závodný Simulátor na PC)

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.02.2011 11:07

Az taky radikalny prevrat vo fyzike tam nemoze byt ako pises, si strasne zavisly na FF, niektore mody maju uz v korenoch(HDV) nastaveny FF podla svojho, cize auto sa sprava dobre len FF ti nesedi, da sa to zmenit, ale to ti uz nebudem pisat, pretoze to aj tak nepochopis ;) Skus aj ine mody a uvidis...







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 24.02.2011 11:16

Ok tá tvoja názorná ukážka mi pomohla :) Čiže ten starý mód budem hľadať v playery teraz už chápem že v akom playery :) No tak som z toho sprostý no bože, to máš tak keď si človek po 7 rokoch kúpi hernú mašinu a chce sa hrať. A to som ešte neskúsil on line hry , to možno vyskúšam dnes, zatiaľ som im tam nechcel smradiť, musím dačo potrénovať a zvyknúť si na to. Ale s tým predchádzajúcim módom mi to celkom išlo :) Len dúfam, že sa budem vedieť online pripojiť a nie ako v TDU1 ! Lebo potom už naozaj neviem načo tie hry kupujem.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
rFactor (Závodný Simulátor na PC)

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.02.2011 11:51

On-line ti zatial neodporucam :lol:







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 24.02.2011 12:09

Online dnes vyskúšam. Len skúsim , či to funguje. Musím ešte trénovať kua lebo normálne som mal včera nervy. Počítač mám nastavený na strengh 100% a agresivita myslím 80 . Hral som len tú jednu trať v nejakom parku asi hodinu a ani za toho boha spraviť lepší čas ako oni. Chýbali mi 2 sekundy:( Potom som sa vysral na tú trať išiel som na inú a tam som sa tiež hodinu trápil a takisto mi na prvého chýbali 2 sekundy. Takže musím ešte dosť trénovať ak chcem hrať online :) Ale naizaj dosť veľké nervy som mal lebo sa mi nedarilo. Čím viac som chcel byť rýchlejší, tým som to viac pokazil :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
rFactor (Závodný Simulátor na PC)

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.02.2011 12:12

nj trening trening trening, ja na 100% davam bezne 1-3 miesto ;)







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 24.02.2011 12:14

A potom tá fyzika v tej octávke ma už dorazila totálne. Po dvojhodinovom maratóne jazdenia som stiahol octávia cup a keď som vyštartoval tak som skoro padol z kresla že toto čo má znamenať ??? Tak som to potom vypol. Myslel som si, že mi ten m´d nejako poprehadzoval ovládanie.

Čiže mi stačí stiahnuť mód, prekopírovať a o nič sa už nestarám ? Fyzika je nastavená samo tak je ? Niektoré módy tam majú aj súbory s patchom. Keď tam je patch mám stiahnuť aj ten ? Ten tiež len nakopčím do zložky rfactor ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
rFactor (Závodný Simulátor na PC)

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.02.2011 12:17

jaj tak :D ty mas Octavia Cup este z roku 2007? Stahuj Octavia Cup 3.1







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 24.02.2011 12:21

Jeffito píše:
nj trening trening trening, ja na 100% davam bezne 1-3 miesto ;)


Tak ja som to hral dokopy ešte len nejaké 3 hodinky. Mám to nastavené tak ako si povedal, všetko off, vrátane aut.spojky. Radšej som si to všetko vypol, lebo potom v online pravdepodobne ak budem chcieť jazdiť sú tam nejaké pravidlá nie ? Napríklad všetko off a podobne však ? Takže chcem byť na to pripravený :)

// pridané po 3 minútach od posledného príspevku

Jeffito píše:
jaj tak :D ty mas Octavia Cup este z roku 2007? Stahuj Octavia Cup 3.1


No vidíš kua. Už pochop že ja som z toho lama :roll: A čo ja viem že čo mám ? stiahol som octavia cup. Je tam viac tých linkov a len zriedka som našiel rapidshare ktorý mám zaplatený. Dnes stiahnem nejaké BMW alebo som tam videl nissan skyline alebo ešte evo len som tam nevidel nikde IX. A ja by som chcel IX nie X :shock:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
rFactor (Závodný Simulátor na PC)

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.02.2011 12:26

Evo IX-ky su v rfactore ako naprdene, staci pouzit google a byt troska samostatnejsi..







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 24.02.2011 18:36

Ja som pozeral len tú stránku čo si mi dal. Myslel som si, že do oficiálne kúpenej hry mám sťahovať z oficiálnej stránky rfactoru. Oki tak skúsim teda pohľadať na googli, poprípade wareze atd...

// pridané po 4 hodinách 31 minútach od posledného príspevku

Sťahujem tie módy, ale len tie mi fungujú, ktoré jednoducho prekopírujem do zložky rfactoru. Už som stiahol viacero ktoré obsahovali len inštalačku a keď som zadal cestu nech mi to nainštaluje do adresára rfactor tak v hre sa mi to neobjaví. Proste funguje mi len to, čo prekopírujem. A to isté je aj s traťami. Tiež sa to nainštaluje, ale trať tam nie je :( Inak tá octávia už ide v pohode, tak ako by som chcel :) Ale nerozumiem, prečo ide max 200 km/h. V 6tke ide max 200. To je akože naschval tak sprevodované ?

No a ďalší problém je online. Vidím tam viacero hráčskych serverov ale ked sa pripojím na hociktorý z nich, samozrejme ktorý je odomknutý tak sa dostanem do boxov a potom mi vypíše že spojenie zlyhalo.

Vieš mi s tým prosím ťa pomôcť ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
rFactor (Závodný Simulátor na PC)

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 24.02.2011 18:52

Pri instalacke zadavas zlu cestu, skus si pozriet po instalacii zlozku rFactoru ci ti tam nepridalo ten mod zle zkopirovany, tak isto ako aj pri tratiach... Alebo si daj cestu napr :c:\rfactor\, tam ti to nainstaluje, chod potom do tej zlozky a skopiruj to priamo do rFactoru...
Vsetky ale uplne vsetky mody a trate su free, neviem co tu rozpravas o wareze...
S tou 200Km/h... kazda trat ma svoje zakony a maximalky ak to nieje motorom... si myslis, ze octavia ti ta 350Km/h? to nieje ferrari..

Ved jasne ze ta do online nepusti, ak nemas konkretny mod ci trat, zacni trosicku citat..

Vsetky tieto veci co tu opisujes, hravo zvladol moj 11,5 rocny sused hned ako prvy krat videl rFactor... to su proste uplne zakladne veci...







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 28.02.2011 17:29

Hral som megane trophy. Ak idem konštantnou rýchlosťou cca 80 km/h v zákrute a pred koncom zákruty potlačím plyn čo i len o milimeter, tak sa mi s autom sekne a v okamihu stotiny sekundy som 4 krát otočený. Plynule do šmyku to nejde, len trhne a už som obkrútený. To takto je to akože reálne ? Je pravda že mám skúsenosti len s cestnými autami, ale napríklad v nissane 350z v reály po vypnutí ESP idem v pohode šmykom do zákruty, nemám problém udržať auto, hrám sa s plynom a je to proste krása. Tak isto aj v 335i a na mnoho ďalších "cestných" autách nemám žiadny problém jazdiť na hrane bez ESP. Takže preto sa pýtam, či tam nemám niečo zle nastavené, lebo neviem už ako ináč sa mám hrať s plynom ak ide v momente do šmyku a to ešte do neudržateľného, vyrovnať sa to už nedá. Zrazu to trhne, vozovka sa zmení na ľad a žiadna šanca.

Len sa chcem uistiť, že problém je medzi volantom a stoličkou. V hlbších nastaveniach sa mi hrabať nechce, zatiaľ sa nechcem hrať o stotiny sekundy na kolo. Ale 4 sekundy na kolo od prvého v online je trošku dosť. Takže hrám ten mód megane trophy. Viem si tam niekde zmeniť pneu ? Alebo niečo vylepšiť , dokúpiť ? Lebo keď idem na tréning tak v garáži mám možnosť až jedných pneu a nič viac. V tréningu mám pneu na tréning a potom si na race viem zmeniť druhé.

Nechcem sa hodiny nervačiť na jednej trati a strácať 4 sekundy ak sa mi zdá, že už nikde neviem vylepšiť čas. Keď sa skúsim niekde zlepšiť hned idem do šmyku. Možno by som sa zlepšil o pár stotín ale o 4 sekundy nikdy ani keby som pri tom sedel celé mesiace a s volantom aj spal.

// pridané po 5 minútach od posledného príspevku

Na nejakom fóre som čítal že to je trošku problém rfactoru, že s pri malom pridaní trhne a hned je z toho nekontrolovateľný šmyk, že oproti LFS to je z tohto dôvodu menej reálne. V LFs ževraj ide bezproblémov do kontrolovaného šmyku. Neviem to posúdiť, nehral som to ale niečo na tom určite bude. Možno sa dá na to zvyknúť, veď aj hot pursuit je arkáda s úplne čudným ovládaním a tiež sa na to po čase dalo zvyknúť.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
rFactor (Závodný Simulátor na PC)

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.02.2011 18:33

ahhh, ty chces driftovat na okruhu s meganom? Zavodnym? Ktory ma predny pohon? Ak ides do zakruty s prednym pohonom napr do lava, pridas a ides akoby rovno smykom, tak je to aj v realy aj vsade, pocuj, dam ti radu, daj si silu oponentov na minimum alebo to nehraj,pretoze tomu absolutne nerozumies ani po vysvetlovani uz neviem kolkych prispevkov...

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

topgun1234 píše:
Na nejakom fóre som čítal že to je trošku problém rfactoru, že s pri malom pridaní trhne a hned je z toho nekontrolovateľný šmyk,

daj mi odkaz prosimta, ale uz viem, ze povies ze si zaudol alebo nepamatas, pretoze ja ti vravim, ze je to totalna blbost co si namyslas, tak sa to chova a tak sa to chovat aj ma...

Podla mna simulator nieje nic pre teba, hraj TDU alebo NFS...

// pridané po 10 minútach od posledného príspevku

Inak, ten jav sa vola nedotacavost..
http://sk.wikipedia.org/wiki/Nedot%C3%A ... avos%C5%A5
Da sa to nastavit v nastaveni vozidla... ale to uz asi nieje nic pre teba...







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 28.02.2011 19:14

Keď budem mať tak mesiac čas tak sa skúsim pohrať v nastaveniach. Alebo si sem zavolám nejaký tím z F1 aby mi to nastavili. Ak sa to v tej hre vôbec dá nastaviť, nech sa to chová aspoň trošku ako v reály. Tí to možno stihnú aj za týždeň. Lebo závodné auto čo sa takto chová by som najradšej podpálil. Ale v pohode, ja som na vine, čakám od toho reálne chovanie auta a namiesto toho mám len simuláciu tankovania, vymienania pneu atď. Jaj skoro by som zabudol, našiel som ti tie klamstvá čo popísali na inom fóre. Tiež tam asi nebudú normálni však ? Možno by im to aj ten tvoj 11,5 ročný sused závodník mohol vysvetliť že ako sa v reály závodí :)

Tu je to klamstvo. Podľa toho klamstva je nevýhoda nereálne chovanie áut a hlavne o tom o čom hovorím ja ! Že nejde do šmyku plynule ale sa odtrhne a už je to potom nekontrolovateľné, môžeš sa hrať s plynom koľko len chceš. A ako výhoda je DX9 grafika :)

rFactor - mnohym ludom sa zda, ze spravanie aut nie je uplne realisticke (napr. nejde do smyku plynulo, ale "odtrhne" sa a uz sa neda zvladnut), na druhej strane vyuziva uz DX9 grafiku, no u mna to vzdy vyzeralo o dost horsie ako na screenshotoch


A tu máš pre istotu aj link , lebo ty ťažko niečomu inému uveríš ako sám sebe.

http://www.hojko.com/lfs-vs-rfactor-t117428.html


Offline

Užívateľ
Užívateľ
rFactor (Závodný Simulátor na PC)

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.02.2011 21:25

haha hojko no jasne...
Pozri, problem je v tom, ze si tu hru este stale nepochopil a nedokazal si si ju nastavit, rFactor pekne simuluje presne to, co ma, musis pochopit aj to, ze kazdy mod ma inu fyziku a inak sa sprava, ja si mody nastavujem hlbsie HDV/TBC/ENGINE.INI/GEARS/GEN... uzivatelske a graficke nastavenia v USER DATA... atd atd
Neverim sam sebe, verim rFactoru a viam, ze je to simulator, viem, ze to nieje dokonaly simulator ale to, co tu opisujes ty je somarina...rFactor hram od jeho vydania Q4 2005...
A to, ze rFactor bezi pod dx9 je akoze minus? Pretoze grafika nieje zakladna pointa rFactoru,rFactor2 pobezi tiez na Dx9 ale graficke jadro bude vylepsene...

Polsky tym koncom minuleho roka zacal pracovat a shaderoch rFactoru v hlbkach gmotoru a DX9 jadra... zapadajuce/vychadzajuce slnko,pohyblive mraky, vylepsenie okolia/stromov, reflections, shader asfaltu/gum, celkove odlesky a odrazy, je to tazke a stale je to vo vyvoji, v starych modoch a tratiach je to nepouzitelne, ale tym zo simracing.pl ponukaju moderom, aby ich shader aplikovali do novych modov a trati rfactoru...
Dneska som skusil Endurance Series Mod SP1 a tie shadery tam peke funguju, ono to funguje na niektorych modoch, ktore tie shadery podporuju, trat som zatial nato nenasiel...

ukazka
http://www.youtube.com/watch?v=wb0Nx1AN ... r_embedded

Zhruba na tomto systeme bude pracovat rfactor 2+s nejakymi vylepseniami...


Stiahni si mod Endurance Series Mod 1.0/1.2/Sp1 a pocitis kusok realitky viac :P
Je to najlepsi mod aky som v rFactore videl... celkovo zabera zhruba 1.5 az 2 GB
http://www.enduracers.com/downloads_es.html

// pridané po 1 hodine 21 minútach od posledného príspevku

No, pofotil som teraz Endurance Series Mod Sp1...
Vyzera to ako z roku 2005?
rFactor (Závodný Simulátor na PC)

rFactor (Závodný Simulátor na PC)







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 28.02.2011 21:52

Feffito...mne nejde o grafiku, grafika v hre je super, lepšiu nepotrebujem.A čo sa týka DX9 tak tam bolo povedané že na druhej strane , čiže to bolo myslené že grafika je dobrá. Aspoň ja som to tak pochopil ale o grafiku tu nejde.

Skúšal som ešte niekoľkokrát ten megane trophy s vypnutými asistenciami. Ale nejako sa s tým neviem stotožniť. Vyskúšal som ísť napríklad BMW m´d už neviem presne aký ale nebol to gtr. V boxoch keď som točil volantom mi išiel normálne. Hodil som do jednotky že idem von z boxov a volant mi začal sám od seba skákať na jednu a druhú stranu. Ako bláznivý. Musel som zastať aby sa to ukludnilo. Pomaly som sa rozbehol, išiel som pomalinky a volant mal vôlu, proste FF bol nenormálne slabí. To isté aj v mini cooper. Tiež. Výdem z boxov a volant mi lieta z jednej strany na druhú. Ja tomu proste nechápem. Asi som kok0t.

Stiahol som si teraz LFS to demo. Ponastavoval volant a začal robiť tú autoškolu. V ovládaní ani nikde čo je ponuka som nenašiel nastavenie asistencií proste nič čo sa týka trakcie, bŕzd a podobných vecí. Takže aj z toho som úplný debil že prečo to tam nie je. Ale tak začal som robiť tú školu a ten jazdný model sa mi pozdáva oveľa viac. Aj ked sa mi auto rozhúpe viem ho udržať pod kontrolou. Cítim na FF že auto ide do šmyku, čiže tam to je jedna báseň. Môže byť, že to má zapnuté asistencie ? Preto sa mi to tak dobre ovláda ? Ale kde sa to potom nastavuje ??? Kde sú možnosti tých asistencií ???? Nikde to tam nevidím...!!! Normálne ma drbne z týchto simulátorov asi vytrhnem ten volant a niečo s ním rozjebe...!! A ďalšia vec, že keď som išiel z formulou automaticky mi nefungovalo H riadenie ( čo na formule dá logiku ) ale v nastaveniach tam mám jasne zvolené H, žiadnu sekvenčnú ! V rfaktore to ide aj tam aj tam ! Ale to nie je podstatné lebo formulu by som aj tak radil so sekvenčnou. Takže to by som ešte prežil. Ale z akého dôvodu pri zaradení vyšieho stupňa musím ubrať plyn tak z toho som už k0kot úplný !!! Pri podradení to ide bez problémov a keď chcem preradiť smerom hore tak musím ubrať plyn ináč nepreradí. Nechápem, proste si o mne mysle že som debo ale ja tomu nechápem !

Ak poznáš LFS myslíš si, že to ovládanie v autoškole je bez asistencií alebo s nimi ? Ja to fakt neviem nájsť kde sa to tam nastavuje. Lebo je to demo alebo prečo ?? Ak to je v tom deme prednastavené bez asistencií tak si to asi kúpim , už len kvôli tomu aby som to porovnal s rfactorom. Je tam s1 a s2. Kúpim asi S2 je tam viac tratí a áut.

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

Teraz som si všimol ako som ťa oslovil :) Feffito. Sorry, už mám z toho nervy tak robím chyby :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
rFactor (Závodný Simulátor na PC)

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 28.02.2011 22:20

No to hadzanie rychlosti pri ubrati plynu sa nastavuje uplne inde, ak nechapes zakladne nastavenia, toto ti uz nevysvetlim, nemam nato uz nervy ;)

Mas vysoke hodnoty pre semiAuto alebo Manual

UpshiftDelay
UpshiftClutchTime
DownshiftDelay
DownshiftClutchTime

LFS nehram!







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 28.02.2011 23:21

Aha. Asi sa to hádzanie rýchlosti v LFS bude najskôr nastavovať niekde v rfactore. Vôbec mi to už neprekvapilo. A ani to by ma neprekvapilo keby si mi povedal že to je úplne normálne a že čo sa tomu vôbec čudujem. O tom nepochybujem. Chápem že si frajer ak si od malička nacapený pri monitore. Ja ale nemám čas sa zaoberať miliónmi nastaveniami aby som vôbec mohol začať hrať. Takže preto som sa pýtal, ale nervy sú dôležité. Tak si ich šetri. Na rfactor 2 sa ti určite zídu. Ak v tvojom veku nemáš dobré nervy, tak mi neodpisuj. Zavolal som sem celý zástup kamošov čo jazdia trošku na iných autách, aj do compov sa ako tak rozumejú a boli z toho ešte väčší tupci ako ja. Nastavené to je presne tak ako si povedal, ale s hentakým ovládaním to hrali s nechuťou presne tak ako ja. A tiež by sa tak ovládaného auta najskôr rýchlo zbavili. Jeden má octaviu RS, druhý audi s5 a ďalší novú A8. Ďaľší BMW 530 D no a ja sám mám 335i. Tak ale asi sme všetci dojedného podľa teba drbnutí lebo nevieme nastaviť základné nastavenia :) LFS sa mi zdal ovela realistickejší , rozdiel od rfactoru je dosť markantný. Ale uvidíme, možno keď za to zaplatím , tak sa to zmení tiež na "simulátor" typu rfactor. Ja nehovorím, že rfactor je zlý, to vôbec nie. Je perfektný, aj grafika, aj ovládanie. Ale so zapnutým aspoň jedným asistentom stability na minimum.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
rFactor (Závodný Simulátor na PC)

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.03.2011 0:43

No tak si zapni pomocnikov a nieje co riesit :P Niesom nacapeny na monitor od rana do vecera ale proste ma to bavi a babrem sa v tom hlbsie a hlbsie :) naucil som sa to uplne sam, ak sa chce da sa :)







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.12.09
Prihlásený: 04.11.23
Príspevky: 614
Témy: 28
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 01.03.2011 7:58

ten problem s hadzanim volantu ti vyvolal ten mod s bmw aj mne to robilo potom uz pri vsetkych modoch pomoze len reinstal a viac ten mod neistaluj je to fakt na sracku(nie ten mod ale to co ti to spravi s ovladanim)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 01.03.2011 9:35

Marek ďakujem ti za vysvetlenie. Už som si o sebe začal pri jeffitovi myslieť že som imbecil a neviem si nastaviť ani poondenú hru :) Skúsim možno reinštal ale už mi ten rfactor zobral tak rok zo života nastaveniami a sťahovaním, inštalovaním módov a zase nastavovaním a prenastavovaním ....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
rFactor (Závodný Simulátor na PC)

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.03.2011 11:01

No pockaj, ani jeden mod ti nerobi zasah do hlavneho ovladania rFactor/UserData/TvojeMeno/Controller.ini...
Jedine, ak ten bmw ma zle nastavenie v subore HDV, to by sa dalo lahko zistit, keby som ten subor mal alebo o aky presne mod ide...

Pocuj topgun, este si dam tu namahu a ponastavujem ti to vsetko ako ma byt, musis mi niekde upnut subory a to

rFactor/UserData/TvojeMeno/Controller.ini
a
rFactor/userData/TvojeMeno/TvojeMeno.PLR

Dalej posli mi z toho Megan Trophy modu subor HDV a TBC a nastavim ti pretacavost a FF a doladim ti celkovy Real Feel FF Plugin v hre, pretoze v subore realfeelsettings.ini treba prehodit jednu hodnotu z false na true...
Samozrejme ak len chces...

V kazdom mode je inak nastaveny Force Feedback (FF) moderom, ktory mod vytvaral...
Vsetko sa nastavuje uz v spominanom subore HDV, ktory ma kazdy jeden mod... TBC su pneumatiky..ENGINE je motor..GEARS je prevodovka a samotne prevody..GEN a GEN SPINNER su casti auta, tam sa stavia cele auto... Upgrades nadvazuje na GEN a GEN SPINNER, tam si doplnujes co chces aby si v hre mal v casti upgrades pri kupe auta...CAMS su kamery, tiez je dobre si nastavovat POV a FOV(priblizovanie,pohyb hore,dole ci uz v kokpite alebo z narazniku atd atd...
Je toho este ovela viac a nechci vidiet zlozky a subory so SHADEROM :D
Mam nieco cez 100 modov a 250 trati, ale taky problem ako mas ty, som nezazil ani za 6 rokov...
Popripade sa vrhni na LFS, kde nemas ako pises ziadny problem, ale neuzijes si to, co v rfactore, realne okruhy s realnymi autami a realnymi jazdcami...
LFS ma prisernu konverziu zvukov, rFactor ho da do vacku ako nic, LFS je velmi osekana hra a nemas tu volnost stahovania modov,trati,addonov,aplikacii atd atd...







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 01.03.2011 12:16

Takže si ma úspešne odhovoril od LFS. Dnes som si to chcel kúpiť. Ale kedže som chcel reálne okruhy s reálnymi autami a hlavne s reálnymi jazdcami tak sa na LFS vybodnem. Skúsim rfactor preinštalovať a nahodím tam zatiaľ len meghane trophy. Lebo to sa väčšinou hrá na nete. Teda ak nepočítam formulu. Alé ta ma nebaví. Ja nie som formulový typ :) Takže skúsim to od začiatku, a keď sa mi to ani potom nebude pozdávať, tak ti to upnem. Dosť by si mi s tým pomohol. A keby to bolo nastavené tak ako to má byť, a ani vtedy by mi to nevyhovovalo, samozrejme po tréningu, tak potom beriem vinu na seba a priznám si že som dement. Čiže auto=megane a trať sa=toban. Ak s tvojimi nastaveniami prekonám svoj čas čo i len o sekundu, tak potom tie nastavenia naozaj pomohli. Keď nie, tak potom som za tým volantom ja šmatlavý.Tak teraz aby som to úplne odinštaloval , myslím aj tie módy potrebujem odinštalovať zvlášť ru r factor a zvlášť všetky módy ? Lenže nastavenia a uložené pozície zostávajú aj používatelia/meno/dokumenty/rfactor nie ? Takže ostatné pozostatky mám natvrdo hodiť do koša ? Chcem to proste všetko vymazať a nanovo nahodiť. Mám tam teraz možno 15 módov a nejakých 20 nových tratí.

Jaj a ešte som sa ťa chcel spýtať ako je s tým ABS čo si sa vyjadril v rfactor 2. To si ako myslel ? že používaš len ABS na full ? Zaujíma ma prečo ho používaš a ako potom vieš hrať na nete. Keď si tak proti asistentom a nete je proti asi tiež každí lebo jediné povolené je automatická spojka.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
rFactor (Závodný Simulátor na PC)

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.03.2011 12:43

Ulozenu hru mas v rFactor/userdata...
Ja nehram online a tam nemas uplnu sancu ani na 10 miesto... a bez setupu si strateny! Oni si tam posielaju setupy chapes? Na online zabudni, su tam magori..
A inak nechapem, naco vchadzas do free otvorenych serverov, ved je to onicom, najdi si poriadnu ligu s webom a statistikou, uvidis ako sa ti bude darit :lol:

A co je na ABS? Nechapem co robis vedu okolo toho ABS, ved je to normalka..

p.s. hra sa nehadze do kosa, je nato zazracna ikona s nazvom uninstall.







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.11
Prihlásený: 31.03.11
Príspevky: 151
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 01.03.2011 14:00

Kua neštvi ma. Som ti jasne napísal toto :

Tak teraz aby som to úplne odinštaloval , myslím aj tie módy potrebujem odinštalovať zvlášť ru r factor a zvlášť všetky módy ? Lenže nastavenia a uložené pozície zostávajú aj používatelia/meno/dokumenty/rfactor nie ? Takže ostatné pozostatky mám natvrdo hodiť do koša ? Chcem to proste všetko vymazať a nanovo nahodiť.


Z toho musíš pochopiť že je jasné že chcem hru odinštalovať a taktiež chcem odinštalovať aj módy ( len tie ktoré sa inštalovali lebo majú svoj vlastný uninstal súbor ). No a do koša som sa pýtal či môžem zahodiť ostatné veci ktoré mi zostanú v adresáry program files/rfactor a takisto uložené pozície ktoré sú userdata. Nerozumiem ako si z toho vydedukoval že chcem hru namiesto uninstalu hodiť do koša.

To si snáď robíš prdel ?? Veď ja som to chcel hrať hlavne online ! A to som ti hovoril, že na prvého strácam aj 5 sekúnd a už som išiel tak na hrane že som mal z toho také nervy že si to ani nevieš predstaviť. Skús ma aspoň trošku pochopiť. Ja viem, že ti leziem s mojimi otázkami a vlastne všetkým na nervy, ale ja som sa posledných 10 rokov venoval počítačom len zbežne. Len k práci. Ale pri dnešnej grafike a pokroku som neodolal a tak si sem tam už aj ja niečo rád zahrám:) No a autá milujem, tie mám proste v krvy už od malička. Čo si myslíš že som si volant kupoval kvôli TDU ? Chcem si vo voľnej chvíli zajazdiť ale nemienim pri tom stráviť večnosť s rôznymi nastaveniami , sťahovaním kadečoho proste sa do toho až takto hlboko nerozumiem. Áno, prečítal som si návod na rfactor ktorý mal niekoľko strán, pochopil som tam všetkému ale o online tam bola len jedna zmienka a to že sa to dá hrať online. Ostatné si mám akože vycucať z prsta ?? Odkiaľ mám vedieť že si mám posťahovať hafo módov a tratí ?

Keď sa prihlásim online tak tam mám v tabulke v riadku megantrophy a vedľa je trať. Ale na rfactor central vôbec neviem nájsť niektoré trate. A ani niektoré módy ktoré sa hrajú na nete. A darmo googlujem. Tích tratí je snáď tisíc. A módov tiež. A ešte k tomu majú tie módy rôzne verzie. Kurwa správaš sa akoby to bol princ of persia, že dvakrát ťuknem myšou a už šermujem hlava nehlava. Zase pochop, že pre mňa začiatočníka je to bordel a potrebujem niektoré veci vysvetliť po lopate. A je mi jedno čo tvoj 11,5 ročný sused zvládol. A čo sa závodenia týka tak ja chcem byť v tejto hre závodník a nie mechanik. Proste chcem dostať do ruky brutálne závodné auto ktoré je pripravené na závod a chcem s ním jazdiť a nie sa vŕtať pol dňa v nastaveniach a hlavne ak to aj tak poserem a nakoniec to auto pôjde na figu a kto sa má potom pamätať ako to bolo nastavené keď to budem chcieť dať naspäť ? Ja keď som mal prvé auto hondu civic tak som si na ňu kúpil športové pružiny s tlmičmy, znížil podvozok, kúpil väčšie kolesá s nízkoprofilovými pneu, namontoval dozadu remusa a do kufra narval JBL. A už po tejto malej úprave išla tá sériová honda tak, že by si nechápal.

Ešte mi prosím ťa vysvetli prečo preboha nehráš online ? Veď vyzeráš byť dosť šikovný a hlavne si už myslím v rfactore profík. Ty si myslíš, že mi napíšeš že bez setupu som stratený a ja viem čo tým myslíš ? No nechápem. Čo je to setup ? Čo znamená že si posielajú setup a preto nemám šancu ? ? Vieš koľko nervov ma stálo to hrať na nete a byť neustále 5 sekúnd pozadu ??? !!! A mohol som sa aj zjančiť proste lepší som byť nevedel ! Cˇo znamená, že mám na online zabudnúť , že sú tam magori. Myslíž že sú takí dobrí jazdci ? Veď kvôli tomu ťa tu otravujem , že sa mi nezdá ako to auto ide a aj ja chcem byť lepší.

Ďalej...sám si povedal že rfactor oproti LFS má výhodu v reálnych autách, v reálnych tratiach a v REÁLNYCH JAZDCOCH. Čiže online nie ? Čo máš proti free otvoreným serverom ? Sú tam ľudia čo si kúpili hru a jazdia s ostatnými čo si kúpili hru nie ? Pretekajú a každí chce byť lepší a lepší. To chápem, že sú tam dobrí hráči, ale čo to má spoločné s nejakým setupom. Tú ligu s webom myslíš ako napríklad simracing.sk,cz ? Prečo sa rehoceš že uvidím ako a mi bude dariť ? Veď ja verím, že sú tam profíci čo sa rfactoru týka , ale to sú aj vo free serveroch keď na nich strácam 5 sekúnd. A keď mám jazdiť bez asistentov a neviem si ani poriadne nastaviť auto aby mi to išlo kua že tak ako závodné auto má ísť a neviem poraziť ani 15 ročných típkov na free servery tak podľa teba čo zmôžem na simracingu ?

Z ABS nerobím vedu len sa pýtam kedže si zásadne proti asistentom, pretože len to je podľa teba simulácia a už niekoľko dní sa tu o asistentoch hádame tak sa ťa pýtam prečo použíaš ABS. Alebo to nie je pomôcka ?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
rFactor (Závodný Simulátor na PC)

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.03.2011 14:25

Pozri, ja sa snazim ale niekto ti asi stoji na kabloch, vyse 2 stran sa pytas take laicke veci co pochopi aj maly zasran..
Ak to nezvladas a buris sa tu tak to nehraj!
Online som hral davno davno ale proste ma to tam nebavi, hral som aj ligu na simracing.cz, proste online v rfactore je real-time a ked som napr. v praci, tak nestiham zavod, no ocom to teda je?..
Free server je len na fun, zavodis s bandov deciek, na kvalifikaciu cakas hodinu a potom pride ostry zavod, snazis sa ako puk a nejaky debil v tretom kole ta vyebe z trati a mas po zavode, oplati sa hrat len vazne ligy kde to fakt stoji zato a su tam fakt profici, napr ako na simracingu, ale nato ti treba este vela vela treningovych jazd...
ABS pouzivam preto, pretoze to pouzivaju aj realne zavodne masinky, je to tak lepsie, pri brzdeni ti auto krasne brzdi a neide do smyku ale nemam problem ani s vypnutym ABS, ptoste som si tak zvykol, pomocnik to je ale mensi ako napr. trakcna kontrola, ktora ta nepusti plynom von krasne ako chcu tvoje nohy a ruky...

Setup auta:
Skus si dat offlin zavod a vbehni do garaze, dole hned uvidis setupy, zakladne, nastavit a nahrat(myslim ze tak nejak to tam je, neviem niesom momentalne na PC)..
Je tam jedna polozka poslat/prijat setup kde ti pocas stania v garazi pri online hre moze niekto poslat setup, hned si ho v hre aj ulozis a prednastavis, je to nastavenie auta,hlavne podvozku, ktory sa lisi od originalneho nastavenia vozu..
Setupy najdes aj na rfactorcentral.com pri konkretnom mode hore v pravo, ak ho mod nema, musis si auto nastavit sam..

Ja som sa online uz vyhral dost, a to nehovorim len o rFactore, Richard Burns Rally 5 rokov online, gtr2,race 07, race on si zahram aj teraz on-line ale len pre zabavu, ziadnu ligu, uz ma to proste nebavi...
Najradsej mam v rFactore historicov a kopce, prehanam sa sam na kopci s F3 :) nastavujem si vozidlo a sprtam sa v tom, to ma bavi a nie pretekat sa s detmi, ktore ti cely zavod nakoniec doebu...
Od zavodenia som presiel k mechanikom ako vravis, taky veteransky zavodnik :)

A k uninstall, daj odinstalovat ako prve samotny rfactor, dalsie odinstalatory, ktore ti ostali k modom v zlozke rfactor daj tiez, user data si skopiruj do zalohy a ostatne vymaz...

Este k tym online modom a tratiam, vsetky trate a mody ktore sa hraju online su na rfactorcental.com alebo hsw.hu ci nogripracing.com a naposledy google.sk...
Neexistuje ze trat alebo mod nenajdes len slabo hladas, ak napr. na rfactorcentral.com nevies naist mod, daj to do kolonky hladat, odkaze ta to akokeby na google, kliknes nato co si hladal a presmeruje ta to na rfactorcentral.com na mod ktory si hladal...

G27 si kupuju uz len vazny hraci, tebe stacil nejaky momo s 280° , pretoze G27 je pre teba luxus a nevyuzitelny volant..







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 270 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. GTR 2 (Závodný Simulátor na PC)

v Počítačové hry

0

640

08.02.2011 23:30

Jeffo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Závodný Simulátor

v Počítačové hry

22

1535

04.05.2009 20:07

clima Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. V: Euro Truck Simulator 2 GOLD za Farming Simulator 15

v Vymením a darujem

1

1025

18.02.2016 13:03

t0m@$ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Realistický letecký simulátor - Digital Combat Simulátor

v Počítačové hry

0

682

12.09.2019 14:09

Molnija1985 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. RFactor 2

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Počítačové hry

115

7645

26.03.2012 20:02

Jeffo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. rFactor F1 RFT 2008

v Počítačové hry

8

1274

01.02.2011 14:57

Jeffo Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. rFactor + D1 Grand Prix All Star 1.0 cez Hamachi

v Počítačové hry

1

391

17.11.2011 23:24

KocuR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problém u Traktor Simulátor(Traktor Zetor Simulátor)

v Počítačové hry

24

2669

03.06.2011 14:47

Jeffo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC pre hru Farming Simulator 2013

v PC zostavy

4

734

08.07.2014 15:14

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pc na Landwirtschafts-Simulator 2011 do 200Eur

v PC zostavy

7

656

23.06.2011 17:51

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. simulator

v Počítačové hry

1

546

10.12.2010 18:16

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. simulator vrtulnikov

v Počítačové hry

21

2763

23.05.2011 13:08

unkown2552 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. vesmirny simulator

v Počítačové hry

23

3696

26.11.2008 7:32

Poki Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Driving simulator

v Počítačové hry

21

1731

26.06.2010 16:24

dixi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Letecky simulator

v Počítačové hry

12

3891

04.02.2010 8:17

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. rail simulator

v Počítačové hry

0

460

30.11.2007 15:57

uai Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra