Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 34 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 114
Témy: 21
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2010 11:57

Ako by som mohol aplikaciiu odomykat klucom? Budem mat list vygenerovanych klucov a nenapada ma ako mam dosiahnut kontrolu v aplikacii ci je ten kluc spravny. Samozrejme ze do aplikacie nestrcim zoznam 20 klucov a nebudem prechadzat zoznam.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
[Delphi] Registracny kluc?

Registrovaný: 01.04.10
Prihlásený: 08.10.11
Príspevky: 339
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2010 12:18

Desktopka? Ja by som to ulozil do nejakej lightweight databazky ako SQLite kde by som mal ulozene nejake hashovane hodnoty toho zoznamu a tie by som porovnaval so zadanym klucom ktory by som dodatocne aj kryptoval podla struktury databazy.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 114
Témy: 21
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.06.2010 12:38

ty myslis ze mat na webe hashovanu DB klucov, aplikacia posle kluc na web, ten prebehne zoznam a odosle tru/false?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 114
Témy: 21
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.06.2010 12:47

Ide o shareware, klasika, trial a potom treba kluc. No ja by som sa len chcel vyhnut tomu aby som do programu strcil zoznam napr 100 klucov. Ono by bolo najlepsie to generovat a neobmedzovat to takto zoznamom.

A predpokladajme ze ten program ma fungovat aj bez netu. Cize riesit to externe cez web nechcem. 1 kluc = 1 user. To je tiez dovod preco by som tam nechcel strkat zoznam a porovnavat (sifrovane).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
[Delphi] Registracny kluc?

Registrovaný: 01.04.10
Prihlásený: 08.10.11
Príspevky: 339
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2010 12:50

Nie, myslim ze ta SQLite ma byt priamo sucastou programu. Ten zoznam bude v databaze (v pamati nepristupnej userovi) a hodnoty nebudu stringy ale kryptovane kluce, ktore sa tou kryptovaciou funkciou budu spatne porovnavat.

Inak je to bezpecnejsie mat ako pises na webe, ale ak chces aby to pracovalo offline tak musis aj takto ...

Mozno niekto pride s niecim lepsim, ale ja by som to zrejme riesil takto.

PS : Ta SQLite je len priklad. V principe sa jedna o embedded database, co to je a ako sa to pouziva najdes napriklad na tejto adrese : http://en.wikipedia.org/wiki/Embedded_database


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
[Delphi] Registracny kluc?

Registrovaný: 11.01.09
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 1385
Témy: 9
Bydlisko: Hrinova
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2010 13:00

ha2 píše:
Ono by bolo najlepsie to generovat

Akékoľvek generovanie alebo kontrola správnosti sériového čísla (alebo inej formy kľúča) sa dá v kóde vyhľadať. Dobrý druh ochrany je napríklad: po spustení aplikácie užívateľ zadá kľúč, ktorý sa použije na dešifrovanie DLL knižnice, z ktorej budú neskôr volané funkcie. Ak bol kľúč nesprávny, DLL nebude použiteľná. Žiadna kontrola tam neprebieha, takže úspech dešifrovania ja takmer nemožný (jediný úspech je vlastne vtedy, ak správny kľúč víjde "von" medzi verejnosť). No tu je zas nevýhoda iba jedného kľúča a ty zrejme chceš viac kľúčov. Tie sa ale kdesi v kóde musia porovnať a potom sa spustí aplikácia. Cracker buď nájde generovanie alebo jednoducho zmení jedinú inštrukciu, kde sa kontroluje správnosť (preto rozhodne nepouži niečo ako "if (generovanykluc = spravnykluc)" ale buď ho rozdeľ na viac časti alebo proste nejaký iný algoritmus).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 114
Témy: 21
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.06.2010 13:02

Forty- dik za tip. Ale tomuto som sa chcel vyhnut. Pretoze dajme tomu ze tam strcim 100 klucov a stiahne si to 150 ludi :))) kluce sa minu :o). Preto som to chcel riesit generovanim ale hmm. Asi to fakt len na ten sifrovany zoznam spravim


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.10.08
Prihlásený: 30.07.12
Príspevky: 933
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2010 13:15

Fico, ani ta metoda nieje nepriestrelna, staci z programu zistit algoritmus decryptovania a nasledne bruteforce sposobom skusat rozne kluce , kedze dll musi mat predpisanu hlavicku je dost lahke overit ci bola dll spravne decryptovana. nepriestrelna metoda ani neexistuje, ved keby bola tak, neexistuje tolko warezov :) pokial ide o shareware tak decryptovanie nejakej dll je asi nepouzitelne lebo ta dll musi byt funkcna aj s trial klucom obmedzeny cas. jedine zeby trial verzia mala iba ciastocnu funkcionalitu a iba funkcie dostupne vo full verzii by boli obsiahnute v cryptovanej dll.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 114
Témy: 21
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.06.2010 13:20

ono, neexistuje nepriestrelna metoda, otazka je, co sa tomu najviac priblizuje :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
[Delphi] Registracny kluc?

Registrovaný: 11.01.09
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 1385
Témy: 9
Bydlisko: Hrinova
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2010 13:22

ha2 píše:
A predpokladajme ze ten program ma fungovat aj bez netu
...
dajme tomu ze tam strcim 100 klucov a stiahne si to 150 ludi

Ako tvoj program bude vedieť, koľko kľúcov je v obehu, ak má fungovať offline ??? (ak som to pochopil správne a chceš na každého usera použiť práve jeden kľúč).
Už keď chceš pre každého usera špecifický kľuč, tak sa to rieši napríklad tak, že user zadá svoje meno a podľa tvojho algoritmu sa z mena vygeneruje kľúč, ktorý sa porovná s tým, ktorý mu ty zasleš pri registrácii.

coldak píše:
Fico, ani ta metoda nieje nepriestrelna, staci z programu zistit algoritmus decryptovania a nasledne bruteforce sposobom skusat rozne kluce , kedze dll musi mat predpisanu hlavicku je dost lahke overit ci bola dll spravne decryptovana

Aj keby útočník zistil algoritmus dekryptovania, ak použiješ dostatočne dlhý kód, nie je šanca aby to dešifroval minimálne do konca tohto roka. A ty vôbec nemusíš meniť hlavičku, môžeš šifrovať iba stred, alebo všetko, je to proste na tebe.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.10.08
Prihlásený: 30.07.12
Príspevky: 933
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2010 13:25

vacsina softov to riesi tak ze vygenerovane kluce maju s pouzitim urciteho algoritmu rovnaky hash a ten je ulozeny priamo v kode. nieco podobne ako MD5 pri urcitej dlzke hashovanej hodnoty uz nedokaze zabezpecit jedinecnost vystupneho kratkeho hashu, takze niekolko hodnot na vstupe ziskava rovnaky hash


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 114
Témy: 21
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.06.2010 13:28

ten druhy citat nieje moj ale neva :). Fico ano. Ale tak to robit (generovat na zaklade mena) z urciteho dovodu nebudem. Pretoze tie kluce budu uz pevne predgenerovane. Ale uz viem ako. Budem kluc delit na casti a kontrolovat na neaku podmienku. Tak sa aspon vyhnem zoznamu klucov v aplikacii. Reverznut sa to da vzdy a nerobim autocad cize naco mega zlozite opatrenia.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 114
Témy: 21
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.06.2010 13:30

coldak píše:
vacsina softov to riesi tak ze vygenerovane kluce maju s pouzitim urciteho algoritmu rovnaky hash a ten je ulozeny priamo v kode. nieco podobne ako MD5 pri urcitej dlzke hashovanej hodnoty uz nedokaze zabezpecit jedinecnost vystupneho kratkeho hashu, takze niekolko hodnot na vstupe ziskava rovnaky hash


ano tak som to chcel, ze si jednosmernou sifrou vygenerujem zoznam a ulozim do aplikacie. No a ked zaslem kluc (z ktoreho to bolo povodne generovane) program to znova prevedie a porovna. Ale je to obmedzene no


Offline

Užívateľ
Užívateľ
[Delphi] Registracny kluc?

Registrovaný: 19.09.06
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 749
Témy: 31
Bydlisko: Ružomberok&...
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2010 14:20

ha2 píše:
ten druhy citat nieje moj ale neva :). Fico ano. Ale tak to robit (generovat na zaklade mena) z urciteho dovodu nebudem. Pretoze tie kluce budu uz pevne predgenerovane. Ale uz viem ako. Budem kluc delit na casti a kontrolovat na neaku podmienku. Tak sa aspon vyhnem zoznamu klucov v aplikacii. Reverznut sa to da vzdy a nerobim autocad cize naco mega zlozite opatrenia.


na oklamanie neznaleho nepriatela dobre, inak uplne nanic. Tak ci tak budes musiet mat nejaky zoznam klucov, ktore budu musiet mt nejaku vlastnost, cim spravis cracknutie o trochu zlozitejsim, no rataj s tym, ze bez poriadnej antidebugovacej metody to aj tak nebude mat zmysel.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
[Delphi] Registracny kluc?

Registrovaný: 01.04.10
Prihlásený: 08.10.11
Príspevky: 339
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2010 16:44

Ako by ste zlomili ten moj navrh? Nechcem vyryvat, ale zaujima ma to.
Predpokladajme funkciu databazoveho jazyka s nazvom HASH (nieco ako MD5 ale pokrocilejsie).

Teraz napisem pseudokod. V delphi som uz dlho nerobil tak to bude nejaka Java :
Kód:
String kluc = klucTextField.getText();
// ideme na db kod, kluc je premenna hore zadefinovana
Connection con = new Connection(server_ip, db_name);
//spojenie k embedded databaze
Statemet st = con.createStatement();
int hasKey = st.executeQuery("SELECT count(*) FROM kluce WHERE orig_kluc = HASH(kluc)");
if (hasKey > 0) {
  // uspech
  // teraz a treba zamysliet, ci predsa len chcem kompletne offline program
  // lebo jeden spravny kluc moze pouzivat viacero ludi
  // chcelo by to update databazy
} else {
  // neuspech - zly kluc
}


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
[Delphi] Registracny kluc?

Registrovaný: 11.01.09
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 1385
Témy: 9
Bydlisko: Hrinova
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2010 17:08

Kód:
...
if (hasKey > 0)
...

bude po disassemblovaní vyzerať nejako takto:
Kód:
cmp BYTE PTR [eax], 0
jg 00470000   ; v prípade úspechu odskoč na dané návestie
...
; tu bude kód v prípade neúspechu


Stačí zmeniť jedinú inštrukciu (jg na jmp a na dané návestie so správnym číslom sa odskočí aj pri nesprávnom serialovom kľúči) a cracker sa ani nezapotí.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 114
Témy: 21
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.06.2010 17:25

presne tak, cital som crack manualy no a fakt sa to da lahko, jedine co ma napada je "zbordelizovat" kod ,sifrovat volania, pchat falosne funkcie, skakat v kode ako sa to robi pri malwari aby ho bolo tazko debugovat ale ... to je pes a macka. A inak tu databazu nechcem hlavne kvoli tomu ze je tam konecny pocet klucov.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
[Delphi] Registracny kluc?

Registrovaný: 11.01.09
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 1385
Témy: 9
Bydlisko: Hrinova
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2010 17:36

Najlepšie bude použiť dobré anti-debuggovacie ochrany, ako ti poradil stopa. Zameraj sa hlavne na detekciu aktívneho debuggera a dump programov (ktoré skopírujú tvoj kód priamo z operačnej pamäte). Ak crackerovi zneprístupníš spustenie tvojho programu v debuggeri, stáva sa bezmocným. Ďalej použi nejaké PE-kompresory, ktoré ti okrem zmenšenia aplikáciu aj zašifrujú.
Samozrejme skúsený programátor to obíde aj tak, ale začiatočníci sa väčšinou po pár neúspešných pokusoch vzdajú.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 114
Témy: 21
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.06.2010 17:53

myslis iffdebugerpresent? to je skor vtip ako odradzanie :) ale jasne, nieco tam supnem, dik za rady


Offline

Užívateľ
Užívateľ
[Delphi] Registracny kluc?

Registrovaný: 19.09.06
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 749
Témy: 31
Bydlisko: Ružomberok&...
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2010 18:07

ha2 píše:
myslis iffdebugerpresent? to je skor vtip ako odradzanie :) ale jasne, nieco tam supnem, dik za rady

to nie, to je zbytocne, to sa obide zmenou 1 bitu v pameti, skor som myslel nieco zlozitejsie, na nete je toho kopa. Napr peter ferrie mal seriu pdf o metodach, staci hladat


Offline

Užívateľ
Užívateľ
[Delphi] Registracny kluc?

Registrovaný: 01.04.10
Prihlásený: 08.10.11
Príspevky: 339
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2010 18:30

Fico píše:
Kód:
...
if (hasKey > 0)
...

bude po disassemblovaní vyzerať nejako takto:
Kód:
cmp BYTE PTR [eax], 0
jg 00470000   ; v prípade úspechu odskoč na dané návestie
...
; tu bude kód v prípade neúspechu


Stačí zmeniť jedinú inštrukciu (jg na jmp a na dané návestie so správnym číslom sa odskočí aj pri nesprávnom serialovom kľúči) a cracker sa ani nezapotí.


Rozumiem a ako sa z vykompoilovaneho execka dostanes k assembly kodu ? Normalne sa to da debugovat a vsetko vidis ?
Alebo ako by si sledoval vykompilovany javacky bytecode?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
[Delphi] Registracny kluc?

Registrovaný: 19.09.06
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 749
Témy: 31
Bydlisko: Ružomberok&...
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2010 18:46

normaly exe obsahuje strojovy kod, ktorý je možné disassemblerom previesť jednoducho na Assembler. Neviem ako to funguje v javy, ale o moc zložitejšie to nebude, mam dokonca pocit, že tam je ten kod priamo prítomný a stačí ho hex editorom previesť na znaky, ale to sa mi len zdá, nemám ako vyskúšať.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
[Delphi] Registracny kluc?

Registrovaný: 11.01.09
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 1385
Témy: 9
Bydlisko: Hrinova
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2010 19:01

EXE súbor má presne stanovenú štruktúru --> DOS hlavička, úsek pre krátky DOS program (kde je uložená tá hláška, že tento program pobeží iba v DOSe), PE-hlavičku, tabuľku sekcií a jednotlivé sekcie. Ďalej si musíš uvedomiť, že assebmler je niečo ako synonymum strojového jazyka, je to len niečo zrozumiteľnejšie, ako jednotky a nuly. A teda ak niečo skompiluješ a vytvorí sa z toho exe modul, všetok kód (je jedno aký jazyk sa použil) sa prevedie do binárnej podoby do toho exe na určité miesto v jeho štruktúre. A disassemblovaním sa vlastne zo štruktúry vyčíta, kde v súbore začína kód programu a od tejto adresy sa pekne vypíšu všetky inštrukcie v assembleri (každá inštrukcia je zdokumentovaná a vie sa, aké má binárne vyjadrenie).


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.10.08
Prihlásený: 30.07.12
Príspevky: 933
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2010 19:20

Forty, ide o pouzitu db. ak chces trvat na SQLite tak ta vyzaduje externu sqlite.dll ktora je embeded databazou spolu so suborom dat. sikovnejsi koder by si naprogramoval vlastnu dll ktoru by podhodil miesto sqlite.dll a ta by vkazdom pripade pri dotaze select count(*) ... vratila potrebne data rovnajuce sa spravnemu heslu. dalsi sposob je priamo napadnut obsah databazy a to som sa nedostal este ku crackovaniu exe :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
[Delphi] Registracny kluc?

Registrovaný: 19.09.06
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 749
Témy: 31
Bydlisko: Ružomberok&...
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2010 19:42

coldak píše:
Forty, ide o pouzitu db. ak chces trvat na SQLite tak ta vyzaduje externu sqlite.dll ktora je embeded databazou spolu so suborom dat. sikovnejsi koder by si naprogramoval vlastnu dll ktoru by podhodil miesto sqlite.dll a ta by vkazdom pripade pri dotaze select count(*) ... vratila potrebne data rovnajuce sa spravnemu heslu. dalsi sposob je priamo napadnut obsah databazy a to som sa nedostal este ku crackovaniu exe :)

programovanim vlastnej dll by to sudny clovek neriesil, co ak by vyuzival viacere funkcie z tej povodnej. Ako uz bolo spomenute, nech by spravil hviezdne, ba hoci aj slnecne kontrolovanie serialu, je zbytocne pokial nespravi poriadny antidebug, mnoho kvalitnych komercnych ochran na to zabuda a potom to tak vyzera.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.10.08
Prihlásený: 30.07.12
Príspevky: 933
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 08.06.2010 21:38

bla bla bla, uroven ochrany je presne taka vysoka na aku si ju ceni tvorca software. ako programator mozem dlabat vrazat nehorazne prachy za nepriestrelny ochranny system ked na samotnom softe zarobim podstatne menej, radsej znizim cenu tak aby pripadny cracker nemarnil cas prelamovanim mojej ochrany. toto pravidlo plati dvojnasobne v pripade specifickeho softu ktory je zaujimavy pre malu skupinu uzivatelov. ide hlavne o softy uctovnickeho charakteru ktore niesu masovo ziadane a pre crackerov nezaujimave. zato softy typu adobe photoshop , to je ina liga , o taky soft je podstatne vacsi zaujem. mam dojem ze ani soft ktory chce chranit HA2 asi nepatri medzi soft masoveho zaujmu a ani jeho cena asi nebude taka vysoka aby ho bolo nutne chranit nejak brutalne nepriestrelnou silou.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 114
Témy: 21
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.06.2010 13:06

aby som nezakladal iny topic ked sa tu uz tak pekne diskutovalo. Viete mi poradit ako to dat, pripadne kam do registrov(info o registracii ci je alebo nieje)? Ako sa to bezne robi etc


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
[Delphi] Registracny kluc?

Registrovaný: 11.01.09
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 1385
Témy: 9
Bydlisko: Hrinova
Príspevok NapísalOffline : 09.06.2010 14:38

Keď to chceš určite týmto spôsobom, tak takto:
Kód:
uses
  Registry;

var
  reg: TRegistry;
begin
  reg := TRegistry.Create;
  reg.RootKey := HKEY_LOCAL_MACHINE;
  reg.OpenKey('\SOFTWARE\nazov_programu', true);

  reg.WriteBool('nejaky_text', true);          // zapis true hodnotu -- registrovane

  reg.CloseKey;                       //zavre klic
  reg.Free;                           // uvolni reg
end;

Ale je to jednoduché vystopovať a upraviť, ak tam máš čisto informáciu o registrácii ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.12.08
Prihlásený: 14.07.16
Príspevky: 114
Témy: 21
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.06.2010 14:52

Fico píše:
Keď to chceš určite týmto spôsobom, tak takto:


No nie urcite tymto, rad si necham poradit ako by to bolo co najlepsie. Ale napada ma len takto + neako to prepojit so zapisom aj do neakeho suboru nech to nieje len tak obiditelne zmenou reg hodnoty.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
[Delphi] Registracny kluc?

Registrovaný: 19.09.06
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 749
Témy: 31
Bydlisko: Ružomberok&...
Príspevok NapísalOffline : 09.06.2010 14:56

ved tak či tak kontroluješ platnosť kódu, nemôžeš ho uložiť priamo do registrov a zakaždým porovnať jeho platnosť? Ked si niekto kúpi a dá licenciu ďalej, aj tak nemôžeš nic spraviť, takto si zabezpečíš aspoň 1 predanu kópiu. :D


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 34 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Registračný script

v PHP, ASP

12

810

09.03.2008 13:31

nestorko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Registracny link

v Redakčné systémy

0

548

23.05.2011 23:23

brits Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. delphi zapis cisla do editu v delphi

v Delphi, Visual Basic

3

1107

11.05.2008 12:02

p360t Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. I/K registracny kod pre koss sluchadla

v Kúpim

2

367

11.03.2013 21:50

citronik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Registračný formulár v asp - kde je chyba, PROSÍM?

v PHP, ASP

0

689

15.03.2007 9:39

janka03 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Delphi-kalkulačka

v Delphi, Visual Basic

17

1157

02.03.2013 10:18

expoox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. [Delphi] Delay

v Delphi, Visual Basic

4

1082

07.01.2010 14:19

ha2 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Delphi TreeView

v Delphi, Visual Basic

3

654

07.05.2011 21:35

coldak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Delphi - príklad

v Delphi, Visual Basic

2

714

07.11.2010 23:16

majso Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Delphi priehladnost?

v Delphi, Visual Basic

9

992

03.01.2009 17:58

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Delphi - Polkruh

v Delphi, Visual Basic

3

694

08.07.2011 13:51

Gumeny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. [Delphi] komponent

v Delphi, Visual Basic

21

1885

16.03.2010 17:05

zy-zy-zyrixi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. delphi odseknutie...

v Delphi, Visual Basic

2

671

04.03.2009 19:29

BBUlet Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. [Delphi] klavesy

v Delphi, Visual Basic

15

2060

06.02.2010 13:04

Fico Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Delphi info

v Delphi, Visual Basic

10

1274

03.05.2009 10:26

lolko Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Delphi class

v Delphi, Visual Basic

1

791

10.09.2009 16:35

Fico Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra