Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 6 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
referat telekomunikacie

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok NapísalOffline : 15.10.2010 14:32

Zdravim vas, mam robit referat cca na 2xA4, ma velmi povabny nazov - Analyza dalsich telekomunikacnych operatorov na trhu elektronickych komunikacii (okrem Slovak Telekom). A chcel by som sa spytat, co by ste tam asi tak dali vy, keby mate takuto daku temu?? Uz mam cca nejaku predstavu, ale neviem vobec co si profka pod tou "analyzou" predstavuje, a do pondelka sa s nou nemam ako skontaktovat. Asi tam drbnem daco o Orange, O2, spomeniem zlucenie T-mobilus T-comom, a dalej co?? Ked to ma byt analyza tak by tam mali byt dake cisla ziskov, zakaznikov alebo co vlastne?? Este ma napadol aj Slovanet ten je taky znamejsi, a dat tam aj nieco zinej oblasti napr UPC alebo fakt neviem..dufam ze sa tu najde niekto kto sa nad tym zamysli vdaka :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
referat telekomunikacie

Registrovaný: 16.07.07
Prihlásený: 31.07.22
Príspevky: 1225
Témy: 92
Príspevok NapísalOffline : 17.10.2010 14:56

Ved si to uz pekne navrhol, mozno by si sa mohol povenovat aj vyhodam konkretnych operatorov... viac ma akosi nenapada :) zvacsi riadkovanie a 2 strany ti bude malo :D


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
referat telekomunikacie

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 17.10.2010 18:05

analýza má rôzny význam podľa toho, v akom kontexte to má byť... na ekonomickej fakulte to bude znamenať asi niečo iné ako povedzme na elektrotechnickej ;) takže neviem čo tu od nás chceš, ty musíš hádam vedieť, na akej si škole, čo sa učíte atď.........

sedlák, neviem na akú školu chodíš, ale kým som chodil ja do školy, tak bolo pevne stanovené riadkovanie + typ a veľkosť fontu, práve kvôli takýmto špekulantom ako si ty







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
referat telekomunikacie

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok Napísal autor témyOffline : 17.10.2010 19:44

no uz to mam a ledva som to natrepal na 2 strany :D musel som dat 11.5 font...ale dal som tam len omacku o operatoroch, kolko ich na svk je, co vsetko patri pod telekomunikacnych operatorov, najznamejsich na slovensku, a potom som o nich rozpisal...mam tam daco o orange, daco o o2, upc a musel som tam mat daku aktualitu z oblasti, tak som tam drbol par viet o funfon-e a mam v pecku..snad to bude dobre..
a inac som na zilinskej pedas :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
referat telekomunikacie

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.11.2010 14:34

tak refreshnem si to - mam tu teraz dalsi referat z ineho predmetu a je to dost podobne s tymto tak nechcem zakladat novu temu...

Telekomunikacni operatori v okolitych krajinach a ich postavenie na trhu
a teraz: vie mi niekto povedat ako sa dopatram k tym najvacsim operatorom tuna v okoli?? Cesko uz mam hotove, tam to nie je tazke kedze vsetkemu rozumiem..no neviem si predstavit hladat informacie o mobilnych operatoroch a celostatnych poskytovateloch vysokorychlostneho internetu a nejake televizne sluzby v madarcine/polstine alebo vlastne akomkolvek inom jazyku...
existuje daka stranka sk/cz zaoberajuca sa aj takymito zahranicnymi vecami?? lebo fakt neviem ako budem po madarsky hladat taketo srandy :D dakujem ak sa najde dakto kto bude vediet poradit zhruba ako na to...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
referat telekomunikacie

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok Napísal autor témyOffline : 18.11.2010 13:40

chalani nevie tu dakto dobre po madarsky? google translate je fajn, no ked mi tam obcas nahadze nezmysli tak nemam sancu z toho spravit to co to ma v originali byt :)


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 6 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Referat Veľká Morava

v Vzdelanie, štúdium, škola

3

817

06.05.2009 20:10

MTK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Referát na temu HLAVNE CASTI ROBOTOV A ICH FUNKCIA

v Vzdelanie, štúdium, škola

12

888

04.10.2007 20:32

skyler Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra