RedBull_007 - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 4 z 5 [ Vyhľadávanie našlo 124 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Pevné disky a radiče   Téma: HDD zaťažený na 100%


Odpovede: 10
Zobrazenia: 1018


Len si to pekne preskenuj

:lol:

Pokial viem, tak virus pri svojej cinnosti robi diskove operacie, tudiz vidis,
ze je aktivny... skadial si to pobral ?

Mal som virus a ten tiez robil taky bordel s diskom...

A kedze SubJero nema virus (on ho fakt nema !!!), tak hladajme inde
chybu.
...

 Fórum: Pevné disky a radiče   Téma: HDD zaťažený na 100%


Odpovede: 10
Zobrazenia: 1018


este pozri do eventlogu windowsu, ci tam nie su "read error" hlasky
ak to nie je diskom (hd tune-error scan), tak skontroluj/vymen sata kabel

Nechcem byt za chytreho, ale ak to bol skutocne ten S-ATA kabel, tak
logicky by mal potom problem s prisunom dat, nie ?

Typujem fyzicku vad...

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: C902 vs. C702 vs. C510


Odpovede: 6
Zobrazenia: 563


A opytam sa este inaksie:

1. Ma 5Mpx fotak vyznam ?

2. Existuje nejaky mobil s perfektnymi 3,2 Mpx ?

THX

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: C902 vs. C702 vs. C510


Odpovede: 6
Zobrazenia: 563


Danny Filth píše:
C902 ma moja mama....nezda sa mi ze by mala pomale reakcie


Nieco som pocul, ze vraj ak mas flash menu, tak pohyb medzi polozkami
je vraj kus pomaly.

A nejak som C902 vylucil, lebo displej ma taky isty ako K610i, a uz chcem
daco väcsie.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Aký notebook ?


Odpovede: 1
Zobrazenia: 1050


ide mi hlavne o porovnanie procesorov :
- Procesor Intel® Core™ i7-720QM, 1,6 GHz, Mezipaměť L2 6 MB
- Procesor Intel® Core™2 Duo P7550 2,26 GHz, Mezipaměť L2 3 MB
- Procesor Intel® Core™2 Duo Processor T6600 2.2 Ghz, Level2 cache 2 MB
lebo neviem ako je na tom vykonom, prehrievanim a spotrebou 4-j...

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: C902 vs. C702 vs. C510


Odpovede: 6
Zobrazenia: 563


Caute.

Uvazujem nad tymito mobilmi:

C902 alebo C702 alebo C510.

Cital som par recenzii na kazdy z nich, ale nejako sa neviem rozhodnut.
Zatial mi vychadza ako dobra volba C902, aj ked som pocul ze ma nejak
spomalene reakcie.

Viete mi tu napisat par postrehov, nech sa definitivne rozhod...

 Fórum: Ostatné programy   Téma: VirtualBox 3.10 rozlisenie okna


Odpovede: 3
Zobrazenia: 561


Ďuri píše:
Nastavis to v tom spustenom OS, ako ked menis rozlisenie monitora.


OCH !!! Toto ma teda nenapadlo :D

Sakra dik.

Mozte LOCK.

 Fórum: Ostatné programy   Téma: VirtualBox 3.10 rozlisenie okna


Odpovede: 3
Zobrazenia: 561


Caute.

Chcem sa opytat, ako by som mohol zmenit rozlisenie okna, ked
vo VirtualBoxe spustim nejaky OS ?

Vadi mi tych 640x480, nedalo by sa to zväcsit ?

THX.

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Turion alebo Athlon???


Odpovede: 28
Zobrazenia: 1428


boooože redbull
V tom videu ide o porovnanie AMD platformy vs. Intel platforma, to že na inteli seká hra nie je procesorom, ale grafickou, intel má totiž strašné integrované grafiky (na rozdiel od AMD). AMD má zas v porovnaní s intelom slabé procesory, čiže ak procesor do NB tak jednoznačne intel (...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Ktoru Toshibu ?


Odpovede: 39
Zobrazenia: 1976


Semperon píše:
L505-111 ma lepsiu grafiku odost


A co procesor ?
Schvalne som vybral jeden s AMD a jeden s Intelom.

Ten turion sa mi viac paci :)

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Ktoru Toshibu ?


Odpovede: 39
Zobrazenia: 1976


No tak ktoru ?

http://www.datacomp.sk/toshiba-satellit ... 48319.html

alebo

http://www.datacomp.sk/toshiba-satellit ... 41419.html

???

Vase nazory, pripomienky a skusenosti ocakavam >TU< :D

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Turion alebo Athlon???


Odpovede: 28
Zobrazenia: 1428


Teda, nechcem byt za blbca (ale po tomto videu asi budem):

http://www.youtube.com/watch?v=CoR-8RL7WPA

Jasne, testovat to ten chlapik mohol, ako sa mu zachcelo.

Ale aj ja som nedavno "vytriezvel" po zopar ukazkach
suboja vecnych rivalov AMD vs. Intel. (YouTube)

Kamos ma Toshibu...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: toshiba A500-1DN


Odpovede: 19
Zobrazenia: 2660


celeron píše:
potom A500-132 sa od tej druhej toshiby líši výkonnejším processorom a trocha iným dizajnom


Kebo len dizajnom a procesorom :lol:

Ono to ma Blu-Ray mechaniku :D
Staci sa len dobre pozriet na tie fotky :)

Edit: Z obrazku sa to da vycitat, ale v popise BR neuvadzaju, idioti !

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: toshiba A500-1DN


Odpovede: 19
Zobrazenia: 2660


Teda, teraz som akosi uplne mimo :)

Tak teraz ktory je po vykonovej stranke lepsi ?

http://datacom-ke.sk/lenovo-g550-59026879-_d47935.html

alebo

http://datacom-ke.sk/toshiba-satellite- ... 48319.html

alebo

http://datacom-ke.sk/toshiba-satellite- ... 43688.html

???

Ten posled...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: ASUS X61SL-6X204 vs. HP ProBook 4510s Merlot Red


Odpovede: 9
Zobrazenia: 1030


No, takze sa kupil ten Lenovo nakoniec.

Spracovanie naozaj na urovni.
Bateria skvela, teraz na nom pracuje sa uz skoro 3 hodky a hlasi este 20 percent baterie.
Vykon este zial nebol testovany, ale po precitani mnohych recenzii usudzujem, aj ved viem, co to ma v sebe, vykon bude dost dobry. Viem ze...

 Fórum: PC zostavy   Téma: Pocitacova zostava


Odpovede: 12
Zobrazenia: 995


http://cs.wikipedia.org/wiki/SSD

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: ASUS X61SL-6X204 vs. HP ProBook 4510s Merlot Red


Odpovede: 9
Zobrazenia: 1030


Ja som tiez rozmyslal nad tymito dvoma a kupil som si nakoniec lenovo a som s nim maximalne spokojny :) Zatial som nenasiel nic co by sa mi na nom nepacilo :) a tu ho mas v celkom dobrej cene : http://www.kassotechnik.sk/produkt/NOTE ... -VGA-HDMI/

Tiez uz uvazujem na Lenovom.

Mohol by si tu v k...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: vyber multi NB


Odpovede: 8
Zobrazenia: 616


o ta na nom strasi, sak je rovnake ako pri tom pavilione, 1366x768, dnesny co sa rozsirenia tyka priemer, co sa pouzitelnosti tyka tak bohuzial podpriemer...

A teda ake rozlisenie by si odporucil ?
Lebo 17" je dost... velky displej a cena.

Potom prichadza v uvahu tento => http://www.da...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: vyber multi NB


Odpovede: 8
Zobrazenia: 616


Tiez sa obzeram po notebookoch.

MSI som akosi vylucil kvoli konstrukcii (vraj sa prehyba).

A teraz riesim dilemu:

http://www.zero.sk/sk/produkty/notebook ... le-pro-96/
ASUS N61VG
http://www.datacomp.sk/hp-pavilion-dv6- ... 47905.html

Co by ste odporucili ?
Inac, bral by som Zero, ale...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Lacný netbook do školy


Odpovede: 13
Zobrazenia: 1473


Ty chces na netbooku hrat nieco ?

Ak hej, popozeraj sa po nejakom 12,1" modeli.
Tie su uz o cosi lepsie ako netbooky stylu Acer Aspire One, ASUS Eee PC.

Teraz vysla nejaka ASUS UL seria... 12 hodin deklaruju.

Zasadne som proti 8,9" - 10" -ovým modelom.

 Fórum: Grafické karty   Téma: SAPPHIRE HD 4770, 512MB DDR5


Odpovede: 141
Zobrazenia: 4593


no na Pentiumoch 4 zvyknú byť tie fany fakt turbíny... aspoň chladič by som vymenil za AC Freezer 7... bo 4000RPM nieje nič príjemné.

Limitovanie procesorom sa v hrách zvyčajne prejaví tak, že zapneš hru nastavíš si plné detaily, no ra bude sekať... detaily znížiš hoc aj na minimum, no plynulosti ...

 Fórum: Grafické karty   Téma: SAPPHIRE HD 4770, 512MB DDR5


Odpovede: 141
Zobrazenia: 4593


Bude ten pokles vykonu znatelny ?
Sorry, ale musim sa pytat takto, lebo nesmrdim peniazmi :D Nemam na novu
zostavu.

Mam BOX chladic.
A ano, vraj sa podtaktuje, aby stihal aj procesor... toto mi povedali, ale pytam sa
aj tu, lebo Vam viac verim.

Celkovo mi ide o to, kupit do starsej zostavy...

 Fórum: Grafické karty   Téma: SAPPHIRE HD 4770, 512MB DDR5


Odpovede: 141
Zobrazenia: 4593


pukepulos píše:
to pentium bude trocha kartu obmedzovat..a co sa tyka vymeny tak kukni support list dosky :)


OK, to s tym som zmiereny, ale ako by sa to prejavilo ?

Kamosi hovorili, ze procesor nebude stihat, a bude vytacat fun.
A dalej, ze karta sa vyrazne podtaktuje.

 Fórum: Grafické karty   Téma: SAPPHIRE HD 4770, 512MB DDR5


Odpovede: 141
Zobrazenia: 4593


Ja by som sa este opytal, ze ci Pentium 4 bude stihat na 4770 ?
A ked nie, aky procesor by ste mi doporucili ?
Nechcem menit celu zostavu.
THX

Ozaj, zostavu som nenapisal:

Intel Pentium 4 HT 3,06 GHz
MB Intel D946GZIS
RAM 2x 512MB PQI 667 Mhz CL5
EuroCase 450W, 22A vetva.

 Fórum: Frontend   Téma: Postranne menu


Odpovede: 1
Zobrazenia: 454


Caute.
Ako vytvorim postranne menu v HTML ?
Viem ze to tu niekde asi je, ale neviem to najst.
THX.

 Fórum: Grafické karty   Téma: SAPPHIRE HD 4770, 512MB DDR5


Odpovede: 141
Zobrazenia: 4593


ac.milan píše:
omg, normalne spustis direct x web setup a on si nainstaluje uz sam,co potrebuje.
pojde ti vsetko normalne okrem DX10 efektov,ktore budu vypnute.


TAK ! Toto som potreboval pocut. Dakujem za trpezlivost :lol:

 Fórum: Grafické karty   Téma: SAPPHIRE HD 4770, 512MB DDR5


Odpovede: 141
Zobrazenia: 4593


driver144 píše:
directX je programek ktory obsahuje kazda hra ...a ta hra ti ponuka ci ho ches nainsatlovat a mas si myslim urcite 9.0


No, to sa pytam, ci mozem install DX9.0c ku karte, ktora podporuje DX10.1

 Fórum: Grafické karty   Téma: SAPPHIRE HD 4770, 512MB DDR5


Odpovede: 141
Zobrazenia: 4593


brmbulko123 píše:
jj, len dx 10.1 podporuje vista SP1 ako si mal v tom clanku pisane, vo win xp pro bude iba dx 9.0 ale karta by preco nemala byt funkcna????


Cize vlozim kartu, nainstalujem ovladace, a teraz DX ktory ? 9.0c ktory
pouzivam teraz ?
Nevznikne nejaka kolizia ovladacov ?

 Fórum: Grafické karty   Téma: SAPPHIRE HD 4770, 512MB DDR5


Odpovede: 141
Zobrazenia: 4593


brmbulko123 píše:
a preco by ti nemala ist??? pojde


Nechcem byt za trula, ale pocul som, ze na XP nejde DX10, tak zato sa
pytam, aby som nebol prekvapeny v podobe nefunkcnej karty.
Ale ak je karta s podporou DX10, tak potom je jedno, aky mam OS, nie ?

 Fórum: Grafické karty   Téma: SAPPHIRE HD 4770, 512MB DDR5


Odpovede: 141
Zobrazenia: 4593


brmbulko123 píše:
http://www.zive.sk/spravy/na-directx-101-potrebujete-novu-graficku-kartu/sc-30-a-273465/default.aspx
tu je clanok o dx10.1 a jeho podporach, tak studuj a uvidis ;)


Dik. Dozvedel som sa prakticky vsetko okrem toho, ci mi tato karta pojde
aj na XP :lol:
Stránka: 4 z 5 [ Vyhľadávanie našlo 124 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF