Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 14 ] 
AutorSpráva
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2013 21:16

Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000(+ video na konci)


Posledne recenzovaný tablet bol čínsky kúsok od Ainolu, napriek svojmu pôvodu však v testoch nevyšiel úplne najhoršie. Dnes sa však pozrieme na tablet spadajúci do úplne inej cenovej kategórie - Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Špecifikácia tabletu

Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Kvalita konštrukcie, konektivita

Prvý pohľad na zariadenie nieje práve ten, ktorým si Note zamilujete. Plasty, ktoré používa Samsung aj u jeho doterajšej vlajkovej lode, Note 2, sú pevné, no na prvý pohľad nebudia pocit robustnosti a durability.
Stačí však zariadenie chytit a nieje to zase až tak zlé. Leské plasty sú však pomerne šmykľavé, vrúbkovanie by jednoznačne neuškodilo.
Rozmerovo je tablet podobne veľký ako Nexus 10 či predošlé generácie Samsung tabletov. Displej má pomer strán 16:10, čo považujem za ideálny pomer.

Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Na prednej strane sa vyníma 10.1-palcový PLS displej od Samsungu chránený známym sklom Gorila Glass 2, 2Mpx predná kamera, senzor pre automatické nastavovanie jasu displeja a dizajn pekne a hlavne funkčne za striebornými mriežkami dopĺňa dvojica reproduktorov.

Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Pri pohľade na zadnú časť zariadenia odhalíme veľké množstvo šmykľavého lesklého plastu, 5Mpx kameru, diódový blesk a hlavne jeden s najväčších kladov tohoto tabletu: S-Pen.

Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000
Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Spodná časť tabletu obsahuje len proprietárny Samsung konektor, vrchná časť je ale oveľa bohatšia - power tlačidlo, ovládanie hlasitosti, 3,5mm konektor, IRda, MicroSD slot a slot na SIM kartu.
Tabletu však chýba USB-OTG či HDMI, na tieto veci je treba zakúpiť redukciu z proprietárneho konektora, čo osobne považujem za pomerne hlúpe obmedzenie.

Balenie, zvuk, S-Pen

Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Balenie je pomerne minimalistické, k tabletu dostanete slúchadlá s vymenitelnými čiapočkami, náhradné hroty pre S-Pen, nabíjačku a USB kábel. Uvítal by som aj nejakú redukciu na HDMI ale to už predpokladám chcem priveľa.

Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Reproduktory samozrejme hrajú stereo a produkovaný zvuk je pomerne kvalitný. Pre riadny zážitok z filmu či hudby odporúčam zapojiť slúchadlá, stále je však zvuk Note 10.1 nadpriemerný a poráža aj niektoré notebooky. Zvuk je dostatočne hlasný, čistý a je stereo.
Kvalitu výstupu pre slúchadlá môžem posúdiť len veľmi subjektívne - Note 10.1 nemá žiaden problém, nešumí, neskresľuje. Na rekreačný posluch muziky to jednoznačne stačí.

Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Jedným z hlavných výhod tohoto tabletu je S-Pen. Samsung použil, podobne ako v Note II, digitizér od spoločnosti Wacom. Vďaka tomu je možné použiť pero s hrotom a presnosť ovládania je o niekoľko tried lepšia ako klasická "prstovačka".
A áno, dá sa na ňom aj kresliť, stačí spustiť aplikáciu S-Note alebo si stiahnuť niektorú z 3rd party aplikácií z Google Play.

Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Z hľadiska pripojitelnosti je na tom Note 10.1 slušne – má 3G modul, GPS, Bluetooth či dokonca IRda port. WiFi pripojenie je samozrejmosť. S káblovou pripojitelnosťou je to ale veľká bieda. Keďže Samsung použil proprietárny konektor, HDMI či USB-OTG sa nekoná a je potrebné dokúpiť nie práve lacné redukcie.
Som rád, že v Samsungu sa nerozhodli odstrániť aj MicroSD slot, ako to urobil Google u Nexus 7.

Displej

Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

V Galaxy Note 10.1 použil Samsung PLS displej, vďaka čomu sú pozorovacie uhly skvelé a farby dynamické a plné. Horšie je na tom ale rozlíšenie, to sa zastavilo na smutných 1280x800. Tabletu by naozaj slušilo aspoň FullHD. Verím že rozhodnutie použiť displej s týmto rozlíšením padlo kvôli použitiu grafickej karty Mali400, ktorá by nemala dostatok výkonu potiahnuť vyššie rozlíšenie.


Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000
Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000
Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

viditeľný raster displeja
Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Galaxy Note 10.1 obsahuje dve kamery - 5Mpx vpredu a 2Mpx vzadu. Obe kamery sú schopné natáčať 720p video, kvalita je však len priemerná. Na videohovory a momentky to ale stačí (a navyše, kto by chcel fotiť tabletom...?).

Testovací snímok - zadná kamera
Testovací snímok - predná kamera

Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Výkon

Samsung použil v Note 10.1 rovnaké SoC ako v Galaxy S III - Exynos 4412. Čip je založený na architektúre Cortex-A9, má štyri jadrá taktované na 1,4GHz a grafiku vykresľuje Mali400. Čipu sekunduje 2GB RAM a 16GB internej pamäte.
2GB RAM môže vyzerať ako overkill ale opak je pravdou - s takýmto množstvom pamäte si môže Android dovoliť uchovávať v pamäti veľa aplikácií a multitasking je perfektný. Neraz sa mi stalo že počas testovania bolo zaplnených aj 1,7GB RAM. Väčší objem RAM prispel k plynulosti tabletu.

Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Výkon tabletu je vďaka štvorjadrovému procesoru dobrý a tablet nemá problém zvládnuť ani náročnejšie úlohy vrátane poriadneho multitaskingu. Prehliadanie internetu na tomto tablete je radosť a vďaka S-Pen je možné na stránkach využívať aj výsuvné menu, hover efekty a podobne.
V grafických benchmarkoch si tablet viedol pomerne dobre, výkon je však neadekvátny k procesoru a jednoznačne by som uvítal grafickú kartu vyššej rady (Mali450 alebo T604).

Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Samsung použil v Note 10.1 Ice Cream Sandwich, ktorý odladil presne pre toto zariadenie. V súčasnosti už vyšiel aj Jelly Bean s premium upgrade, na Slovensko cez oficiálnu distribúciu však ešte nedorazil a tak testujem s pôvodným systémom.
Samsung si pre nás pripravil pár dobrôt. Okrem plnej podpory S-Pen, ktoré vypína dotyk prstami pokiaľ je blízko obrazovky, bola do systému implementovaná funkcia Multi window, ktorá dovoľuje používať dve okná aplikácií vedľa seba (môžete tak používať browser a sledovanie videa naraz) a taktiež niekoľko mini aplikácií ktoré sa chovajú ako okná - niesú fullscreen.
Zabezpečená je aj práca s fotografiami. Samsung pribaľuje k Note 10.1 Photoshop Touch, ktorý inak v Google Play stojí 10 eur, pribalený je aj Polaris Office, čo je jeden s najlepších balíkov pre Android.

Výdrž na batériu

TO DO

Zhodnotenie

10.1 palcový tablet od Samsungu sa v testoch ukázal ako veľmi príjemné a svižné zariadenie. Poslúži nielen ako multimediálne zariadenie vhodné na cesty, vďaka precíznemu S-Pen sa výborne editujú aj fotografie či pracuje s kancelárskym balíkom.

Pre koho tento tablet nieje?
Pre ľudí ktorí hľadajú niečo lacnejšie, pre ľudí ktorí nemajú radi proprietárne konektory a nízke rozlíšenie displeja

Pre koho tento tablet je?
Pre ľudí vyžadujúcich naozaj svižné a rýchle zariadenie, plynulé GUI, precízne ovládanie, kvalitný displej a slušné integrované reproduktory.

Výsledky testov

Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Klady a zápory

+ Pomer cena/výkon
+ Výkon
+ Konektivita
+ Bundlované aplikácie niesú len klasický bloatware
+ S-Pen
+ Výborný multitasking
+ Pevná konštrukcia

-------------------------------------------------
+- Rozlíšenie displeja
+- "Len" Mali400
-------------------------------------------------
- Proprietárny konektor
- Šmykľavé plasty


>>> VIDEO <<<







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Online

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOnline : 09.02.2013 21:28

//nieco som napisal, ale nakoniec som si to rozmyslel a odstranit to nejde :/







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.02.2013 22:20

Bolo to až také zlé že si to musel editovať?







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Online

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOnline : 09.02.2013 23:17

Na, napisal som nieco v zmysle ze ak ti to prostredie pride plynule, tak je mi jasne, preco nevidis vyhody iOS. S Notom sme sa s davidom3504 hrali V Samsung-Orange a na tej "plynulosti" sme sa dosy bavili :) Nechcel som ale vyvolavat flame. Inak recenzia je tradicne skvela :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.02.2013 23:38

Okej, predpokladal som že to bude zase Android bashing, v poslednej dobe sa tým celkom rád zaoberáš. Tak mi daj nejaký konkrétnejší príklad, mám to doma, vyskúšam, otestujem, nahrám na video, čokoľvek. Myslím že každý vie že Touchwiz nieje práve odladené prostredie ale to že mi raz za čas cukne obrazovka ma fakt nežerie. Ako ste vlastne testovali plynulosť? Chytili do ruky a o dušu scrollovali home obrazovky? Na home obrazovke stráviš aj tak asi sekundu a pol kým nájdeš appku ktorú potrebuješ a klikneš na ňu.

Ja som kľudne aj za diskusiu Apple vs. Android, ale pokiaľ niekto zo mňa robí debila (akože "nevidím" výhody iOS, práve naopak... a popísal som ich celkom jasne už v našej minulej diskusii na túto tému) tak začne flame a následne mazanie. Hlavne ja sa aspoň snažím byť nestranný a môj odpor ku Apple je smerovaný k tým úbohým právnym sporom ktoré vedú, nie k ich zariadeniam (jedine k pomeru ceny za výkon a funkcie)

A na podobnú nôtu, je naozaj potrebné pchať Apple do všetkého? Prečo sa zákonite musí diskutovať o Apple vs. Android keď v recenzii sa slovko Apple ani nespomenulo?







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Online

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOnline : 09.02.2013 23:53

Nie nie je, preto som si to s tym prispevkom rozmyslel ;)

Ide o to, ze v teme predtym sme sa bavili o tom, ze tie Androidy su plynulostou ako iOS, no zatial co u iOS to trhanie nevidis, tak u Samsungov je to trhanie bezne. Mne napr Nexus casto trhne tiez a casto trhne aj na home-screene. Z nejakeho produktivneho hladiska to samozrejme nijak nevadi, ale nic to nemeni na tom, ze to nie je plynule.

Co sa tyka tych situacii kedy to trha. Home-screen mas rozdeleny na tri obrazovky a mne sa pokial si dobre pamatam ani raz nepodarilo vratit sa na obrazovku uprostred bez toho aby to prostredie trhane "nedobrzdovalo".

Co sa tyka Android bashingu, tak to nie je o tom, ze sa tym rad zaoberam. Lenze ako uzivatel Nexusu ktory ma byt medzi Androidmi etalonom vidim, ze to proste nefunguje tak ako by malo. Nechcel som skakat, kym som nejaky Android nemohol pouzivat dlhodobo, tak si to kompenzujem teraz :rolleyes:







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 10.02.2013 0:16

Tak ale to si kompenzuj inde, nie na fóre, kde má prebiehať seriózna diskusia :rolleyes:

Snažil som sa zreplikovať ten problém s plynulosťou a dobrzďovanie je plynulé. Jediná vec čo sa seká je rýchle prehodenie jednej stránky na druhú pri konečnom dobrzďovaní, to je však neschopnosť Samsungu spraviť poriadny Homescreen. V Google Play je však toľko parádne konfigurovatelných náhrad ktoré sa ti sekať nebudú že ich nezrátaš na oboch rukách.

Nechceš mi však dúfam povedať že kvôli tomu, že sem-tam lagne homescreen odsudzuješ celé zariadenie aj systém :) to by bolo prinajlepšom úsmevné. Stačí zapnúť hociktorú aplikáciu a potom už záleží len na nej a na hardvéri ako to zvláda. A keďže mám na Note len ICSko, lebo JB sa na slovensko zatiaľ nedostal, skúsil som otvoriť webstránku plnú flashu. A čuduj sa svete (alebo skôr nečuduj, hardvér na to má)... plynulosť. Scrollovanie, zoomovanie, dokonca hranie flashovej hry.

Atď, atď, atď... User experience nieje len o tom že dokážeš zalagovať homescreen rýchlym scrollovaním cez obrazovky. Hral som sa aj s Nexus 7 ale ten som posledne dlho v rukách nemal. Problém som tak nespozoroval a UI bolo plynulé (anyway, ako google sľuboval s Project Butter)

iOS som tiež videl pekne zalagovať a nie raz. Na to aby som však mohol ohodnotiť celkové správanie toho systému by som si musel požičať Apple zariadenie na dlhšie ako polhodinku.







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Online

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOnline : 10.02.2013 7:23

Ja som ti len seriozne povedal, s cim nesuhlasim :)

Co sa Galaxy Notu tyka, ja ho urcite neodsudzujem aj ked z mojej skusenosti to zacina na trhani homescreenu a konci nutnym restartom. To aspon tvrdi moja user experience z Nexusu. Ja napr restartujem Nexus kazdy vecer a vsetko bezi relativne hladko ;) Inak sa mi ten tablet paci.

Teda, paci sa mi koncept s S-penom co podla mna k tabletu urcite patri, paci sa mi design a paci sa mi, ze su tam 2GB ram. Nepaci sa mi rozlisenie, ale mam dojem, ze uz to nie je najnovsi tablet, takze sa to da pochopit.

Co sa este lagovania tyka, u mnohych webov laguje aj Nexus 10(podla mnohych recenzii) co je myslim hw trochu inde nez Galaxy Note. Hadat sa nechcem, nezaujima ma to, ale ty to budes vediet. Mne na N7 lahko laguje aj stranka s najvacsim gumovym medvedikom :)
Tu http://www.darceky-eshop.sk/giganticky- ... 05765.html

A to ci bude applikacia rychla je tak trochu vecou toho v com je pisana. Aplikacia v nativnom kode bude asi malinko rychlejsia nez aplikacia pisana pre dalvik. Rovnako tak na stabilite ten applikacie sa OS asi dost podiela, kedze kazda app viac ci menej vyuziva API toho konkretneho OS.

Hadat sa ale ci to trha alebo nie ked kazdy sedi niekde uplne inde je zbytocne. Ja s tym mam skratka inu skusenost. Nevravim, ze to trha nejak brutal







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Registrovaný: 10.07.12
Prihlásený: 05.07.15
Príspevky: 729
Témy: 34
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 10.02.2013 9:31

ja sa skúsim vyjadriť k recenzíí.... pekná, vela námahy si si dal a aj fotografie sú v dobrej kvalite :) k ios vs android sa vyjadrovať nebudem lebo vznikne vojna a to nechcem, keďže každému vyhovuje niečo iné ... :-)







_________________

NTB: Lenovo Y580 i7
PC: Apple Mac mini i5
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10353
Témy: 206
Bydlisko: Semily
Príspevok NapísalOffline : 10.02.2013 9:36

Neuvažoval jsi nad tabletem v Win8? Za menší cenu než je note máš HW výkonější stroj s výhodou Windowsu.Jinak recenze pěkná,obdivuju trpělivost a chuť psát něco u čeho vznikne na 99% diskuse o :shit: :)







_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 10.02.2013 9:59

johnnny: takto mal vyzerat tvoj prvy post, normalne zhodnotenie... skusil som gumoveho medvedika, je to plynule... taktiez tento tablet nebol vypnuty odkedy ho mam a skore v sunspider, quadrant ci antutu neklesa. Homescreen mozno v buducnosti nahradim niecim pouzitelnejsim, zatial mi staciaj touchwiz

luks: tablet s windows 8 je lakavy ale pokial chces naozajstny x86 tablet tak lacnejsi nebude. Bud zoberies Windows RT, co je sice lacnejsie ale aj pomalsie riesenie (Tegra 3 + prides o x86 aplikacie), alebo zoberies Windows 8 s klasickym x86 procakom, co je ale dobre drahe... a na bateriu to vydrzi podstatne menej
Na RT takisto nieje dostatok programov, pricom na Android je ich naozaj kopa... a S-Pen je len dalsia pridana hodnota ktora z toho tabletu robi o cosi viac nez len multimedialne zariadenie na hranie hier a pozeranie mailov.

No a hlavne ja som tento tablet ziskal naozaj lacno, za plnu sumu by som ho urcite nebral, predpokladam ze za par mesiacov bude vonku Galaxy SIV a s nim aj tablet. A ten bude mat minimalne fullHD obrazovku a naozajstny nextgen hardware... Ale ked ti ho niekto ponukne za podstatne nizsiu cenu tak taka ponuka sa neodmieta... :)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10353
Témy: 206
Bydlisko: Semily
Príspevok NapísalOffline : 10.02.2013 10:22

No právě že ten x86 drahej není http://www.czc.cz/samsung-n8000-galaxy- ... 9rflek9p87 vs http://www.czc.cz/asus-me400c-1b025w-bi ... 32/produkt







_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Online

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 14180
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOnline : 10.02.2013 10:26

Prave preto som ten prvy post chcel zmazat, no uz to neslo ...

Mna zaujima akurat jedna vec. Vravel si, ze to ma digitizer od Wacomu. Sledovat uroven pritlaku to ale nedokaze, alebo ano ? Na takomto tablete by sa mi takato featura skutocne pacila. Hlavne na Tabletoch s W8 (ktore sa tvaria produktivne) by som to fakt uvital ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Recenzia tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 10.02.2013 10:38

Luks - ja som myslel že máš na mysli tie plnohodnotné tablety s fullHD displejom a i5/i7 procesorom :)
V takomto prípade by som asi siahol skôr po tom Win8 tablete, keby som sa rozhodoval medzi tými dvoma. Dalo by sa to poňať aj z inej stránky, zatiaľ čo Android je skôr multimediálny tablet a len sa snaží preraziť v profesionálnej sfére, u Windows tabletov je to presne naopak. A možno by mi trochu chýbal S-Pen :)

Johnnny: sleduje to aj úroveň prítlaku, dokonca celkom slušne. Vo fotošope alebo inej poriadnej kresliacej appke si navolíš čo ti má prítlak ovplyvňovať (hrúbka čiary/opacity) a ideš...
btw, gumáci: https://dl.dropbox.com/u/14526295/20130210_102216.mp4







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 14 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tablet Samsung Galaxy NOTE 10.1 Spen

v Predám

0

728

25.03.2014 18:26

marco1999 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Malware v Samsung galaxy note 10.1

v Smartfóny a tablety

2

405

18.12.2015 12:33

Iveta Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy Note 10 Plus - pero

v Ostatné

1

548

30.01.2022 11:46

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: Moto G, Note 10.1, Galaxy TAB 3, iPad air

v Predám

15

1205

30.12.2014 12:19

peto007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Recenzia tabletu DELL XPS 10 s operačným systémom Windows RT

v Články

4

1046

24.02.2013 23:58

eXistenZ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Samsung Galaxy TAB 10.1

v Predám

0

864

21.04.2012 23:56

Matulo Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: Samsung galaxy tab 2 10.1

v Predám

4

709

21.03.2014 21:11

Nanosonda Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P:Samsung Galaxy TAB 10.1 P7500 3G

v Predám

7

593

03.06.2013 15:30

regnak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. iPad 2 vs. Samsung Galaxy Tab 10.1

v Mobilné zariadenia

1

859

15.11.2011 19:29

R3Z0R Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy Tab 2 10.1 -- VIDEO PLAYER

v Smartfóny a tablety

11

1017

04.04.2013 21:25

Stewi-Chan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: SAMSUNG Galaxy Tab 2 (P5100) 10.1

v Predám

0

363

18.03.2013 15:12

jamalpp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P:Samsung Galaxy GT_P7500 TAB 10.1 3G 16GB

v Predám

0

396

28.01.2012 7:16

peter360 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Samsung Galaxy Tab 2 16GB 10.1 ( P5100TSAXSK )

v Predám

0

298

09.05.2013 9:26

sk.aredak Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P:/ samsung galaxy tab 2 10.1 3g 16gb

v Predám

0

367

23.02.2015 18:30

Beatdownhaus Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nexus 7 vs Samsung Galaxy Tab 2 10.1

v Smartfóny a tablety

11

642

18.06.2013 14:54

kllr007 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Samsung Galaxy Tab 10.1 a prepojenie s notebookom

v Notebooky a netbooky

4

1241

27.11.2011 23:30

S1anley Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra