Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 237 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 4, 5, 6, 7, 8
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 03.05.18
Príspevky: 2246
Témy: 176
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 09.04.2011 13:29

Cirky : Ty kde zijes ??? Detske pridavky cinia cca 22 euro.

Citácia:
Výška prídavku je 21,99 eura mesačne. Suma prídavku na dieťa sa valorizuje od 1. januára kalendárneho roka.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 09.04.2011 13:37

sqbo, počul si už niekedy o "rodičovskom príspevku", "príspevku pri narodení dieťaťa" atď?







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 03.05.18
Príspevky: 2246
Témy: 176
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 09.04.2011 14:00

Samozrejme ze som otom pocul. Ale je to len jednorazova davka.
Ale o sume 130 euro na jedno dieta mesacne som nikdy nepocul.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 09.04.2011 14:00

sqbo píše:
Cirky : Ty kde zijes ??? Detske pridavky cinia cca 22 euro.

Citácia:
Výška prídavku je 21,99 eura mesačne. Suma prídavku na dieťa sa valorizuje od 1. januára kalendárneho roka.


myslíš že rodina pri narodení dieťaťa dostane na mesiac 22 eur od štátu?







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 09.04.2011 14:01

od rasizmu k pridavkom na deti, nestiham sa cudovat
za chvilu tu zacnete rozoberat varenie a pecenie. :-D


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 18726
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 09.04.2011 14:03

delong píše:
od rasizmu k pridavkom na deti, nestiham sa cudovat
za chvilu tu zacnete rozoberat varenie a pecenie. :-D


Xaltotun píše:
a co mame povedat mi kosicania? hlavne ze sme majstriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


nechýbalo veľa :D


k veci: hovoríme všeobecne o všetkých financiách, ktoré rodina od štátu dostane ak má dieťa...







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 09.04.2011 14:17

sqbo píše:
Samozrejme ze som otom pocul. Ale je to len jednorazova davka.
Ale o sume 130 euro na jedno dieta mesacne som nikdy nepocul.

príspevok pri narodení je jednorázový, rodičovský príspevok je mesačne a je to dokonca viac ako 130 eur
http://www.upsvar.sk/socialne-veci-a-ro ... e_id=13213







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 17.07.10
Prihlásený: 21.10.21
Príspevky: 266
Témy: 22
Bydlisko: Kremnica
Príspevok NapísalOffline : 09.04.2011 16:26

walther píše:
príspevok pri narodení je jednorázový, rodičovský príspevok je mesačne a je to dokonca viac ako 130 eur
http://www.upsvar.sk/socialne-veci-a-ro ... e_id=13213


Áno ale to je materská. Ostatne po materskej dostávajú rodičia na dieťa iba 540SK. Teda aspoň moji :)







_________________
CPU: Intel Celeron 2.93@3.24 Ghz MB: ASUS P5GD1 GPU: Ati HD4650 HDD: WD 160GB RAM: 1.5 Gb Kingston PSU: 350W Eurocase Audio: Genius 5.1 Monitor:LG Flatron 20
NOTEBOOK: ASUS G73JW-->i7, 6Gb RAM, 640 Gb HDD, FullHD, GTX 460m, Blu-ray, Win 7 home premium.
Mobil: Samsung Galaxy SII
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 09.04.2011 16:33

rozoberate tu kraviny







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 09.04.2011 16:55

Hexicek, lenže po novom to môžeš poberať aj popri práci ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2011 13:59

No, toto video hovori tiez za svoje a to niesu ti, o ktorych je tato tema, to su ti, ktori su poriadni, chcu pracovat, ktori su diskriminovani a bla bla bla...
http://www.mojevideo.sk/video/dc1f/nam_ ... ovuje.html

A dalsie, ten komentar pod videom sa mi hrozne paci: Chúďatká, pozrite ako žijú a štát im nič nechce dať ..
http://www.mojevideo.sk/video/510f/u_ci ... _byte.html







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 03.05.18
Príspevky: 2246
Témy: 176
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2011 17:48

Lebo syn na 6 deti ta kde mame spat. Tfuj
KTO MU KAZAL SI UROBIT 6 DETI ???


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2011 17:49

Ale aspon keby sa nestazovali!







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 03.05.18
Príspevky: 2246
Témy: 176
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2011 18:40

Odporucam pozriet :
http://www.youtube.com/watch?v=9hR45E6y ... r_embedded

Sou sa zacina v 50. sekunde.

Ak to budes pozorne pocuvat tak ciganka povie ze ziju cisto :lol: (vtedy si to posun na 3:00)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2011 18:52

Hrúza no, čo ti poviem..







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 14.04.2011 19:28

treba si vsimat aj tych co im to "davaju" (vlada) a hlavne preco ....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 16.07.07
Prihlásený: 31.07.22
Príspevky: 1225
Témy: 92
Príspevok NapísalOffline : 14.04.2011 21:52

to su uviedol asi zly priklad.. lebo tito cigani (hlavne ten maly okolo 4:30) mi pride celkom zlaty :D a na ich pomery ziju cisto :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.03.08
Príspevky: 698
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2011 18:58

Jeffo píše:
No, toto video hovori tiez za svoje a to niesu ti, o ktorych je tato tema, to su ti, ktori su poriadni, chcu pracovat, ktori su diskriminovani a bla bla bla...
http://www.mojevideo.sk/video/dc1f/nam_ ... ovuje.html

To fakt musí klesnúť toto fórum pod svoju úroveň? Kým bolo jasne napísané, že je táto téma o neprispôsobivých tak som bol ticho. Bohužiaľ sa tento užívateľ snaží paušalizovať a generalizovať všeobecne známe negatívne aspekty tohoto etnika z historických dôvodov na všetkých čo uráža aj mňa. Ja sa nebudem k tomuto problému vyjadrovať obšírnejšie, pre mňa diskusia kde sa chŕlia linky z osád nemajú úroveň, poznám slušných Rómov, ktorí majú napríklad problém sa zamestnať vo firme len kvôli tomu aby zamestnávateľ neklesol u "bielych" len preto, že sa odsudzovanie Rómov nosí. Takže jedna vec je rasizmus ktorý kričí nejaké cigánča z osady a druhá vec rasizmus v praxi. Treba si uvedomiť, že diskusie hlavne tohoto typu ak už tak ublížia tým slušnejším, keďže je väčšia pravdepodobnosť že majú prístup na internet a nevidím že by táto diskusia bola odlišná od iných, česť výnimkám obhajujúc nezkreslený racionálny názor. Viem aká je situácia okolo osád, preto sa v globále nezastávam jedincov ktorí tento systém zneužívajú a skrývajú sa za rasizmus. Takisto viem, že je tento problém trvale ignorovaný a neprijímajú sa systémové opatrenia. Prečo nevedela uviesť asi pred trištvrte rokom ani jedna organizácia kde boli peniaze pre Rómov pridelené ani jeden projekt ktorý by to riešil, uvediem fakt že tieto organizácie neviedli Rómovia, jednoducho vyhodené peniaze, doteraz sa to nevyšetrilo. Aktuálne nevyužité peniaze z Eurofondov, dôkaz že systémové opatrenia nikoho nezaujímajú. Kauza Francúzsko, boli vyhosťovaný aj Rómovia ktorí nerobili problémy a deti mali pravidelnú školskú dochádzku, jednoducho Rómska karta ktorú treba občas vytiahnuť na aktivizovanie voličov. A bohužiaľ stále sa Rómovia v poberaní dávok ani zďaleka nevyrovnali skokanom niektorých káuz. Vôbec nechcem obhajovať neprispôsobivých či bielych, "opálených", červených a ktovie akých, len pravda je, čím vyššie je človek postavený, tým väčšia tolerancia k jeho činom, pričom sa k svojej funkcii/mieste ani nemusel dostať čestne. Prečo keď je vyhlásené referendum, sa ho nie je schopná zúčastniť ani nadpolovičná väčšina? Ja som na poslednom referende bol. Chce tu vôbec niekto zmeny v tomto štáte? Budeme čakať kým Rómov bude väčšina a so svojimi nezmenenými návykmi si ani nechcem predstaviť čo bude? Alebo si niekto uvedomí, že je tu potenciál na formu určitej pracovnej sily? Rómovia žijúci v osadách kde je väčšia pravdepodobnosť príbuzenských zväzkov, nemá genotyp možnosť obohacovania a tak trpí celá populácia, čoho dôkazom sú rôzne defekty a pripisovať to nejakej genetickej preddispozícii lenivosti je krátkozraké.

Prečo napríklad Rómovia vo Švajčiarsku pracujú a tieto problémy tam nepoznajú, prečo vycestovávajú do Anglicka a okrem tých čo zneužívajú systém, si tam aj tí čo chcú pracovať nájdu uplatnenie. Prečo napríklad v Kanade sa ukáže, že Rómovia niesú zaostalý a vedia sa prispôsobiť učebným osnovám. Myslím že úroveň spoločnosti sa meria aj na základe týchto ukazovateľov. Tých príkladov je X. Ja sem ale nechodím kvôli tomu aby som obhajoval niečo čo je v spoločnosti na úrovni všeobecne akceptované a príspevky podobné tomuto autorovi sú z relevantných dôvodov odsúvané na alternatívne média ktoré to majú vo svojej agende.

Poznám prípad človeka ktorý dal výpoveď len kvôli tomu, že mu zákazníci svojim neukázneným chovaním dávali najavo, že je Róm. Tento človek pracoval vo firme niekoľko rokov, napriek tomu že s ním bol zamestnávateľ spokojný, dal tento človek výpoveď pretože začal mať z toho psychické problémy. Takže to mám chápať tak, že táto spoločnosť si neváži ani Róma ktorý pracuje? Nie, napriek tomu si to nemyslím, mal iba smolu a bol nechceným ventilom pre väčšiu časť populácie ktorá je už flustrovaná z neriešeného problému.

Na záver dodám že, nie som Róm, nepatrím a nie som financovaný žiadnou organizáciou, nemám Rómsku priateľku. Som iba človek ktorý sa snaží kreovať realitu na základe objektívnych faktov a nie na základe médii. A zámerne vykresľujem problematiku z druhej strany, pretože v tejto diskusii absentuje rovnováha.

Chodím sem rád práve z dôvodu že si toto fórum aspoň doteraz udržiavalo úroveň o čom dnes pochybujem a ak sa bude na tomto fóre dávať priestor a poviem to teraz pejoratívne, na vylievanie kýbla nenávisti tak zvážim či to ešte budem považovať za fórum kde sa riešia problémy s PC.







_________________
/give HoneyDew 46 1
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2011 19:07

Nechápem ale fakt nechápem, aký závažný dôvod si mal k tomu, aby si citoval môj komentár aj s linkom, jediné, čo si tu napísal je keby bolo keby, keby keby a prečo prečo...
Rómska problematika je už dlhoročnou tradíciou, si zaslepený tým, že tu s tým nikto nič nerobí. Ani sa nečudujem z úst ďalšieho Bratislavčana, ktorý nemá ani páku o tom, ako sa to tu rieši a aké to tu je na východe. Mimochodom, toto je všeobecná diskusia, ktorá s PC fakt nemá veľa spoločného, ale je tu.







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2011 19:11

Témy ako náboženstvo, rasizmus, marihuana, vlastne aj celkovo drogy a čo ja viem čo ešte.... tú stále boli a stále skončili zámkom, podľa mňa je to zbytočné. V takýchto témach stále vznikali len hádky alebo osočovanie.. Skôr či neskôr sa aj toto zamkne.. Určite.







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2011 19:34

Tech píše:
Som iba človek ktorý sa snaží kreovať realitu na základe objektívnych faktov a nie na základe médii.
Aha, ty si fakt myslíš, ze som zaslepený médiami? Pozri, keby tu nebolo to, čo tu je, absolútne nemám žiadne výhrady, naopak, bol by som veľmi rád, ja nepotrebujem žiadne média nato, čo vidím 500m od baráku, alebo to mám isť natočiť vlastnoručne? neviem či by som došiel domov celý, toto video bol len príklad toho mála zlého v mojich očiach čo sa týka rómskej problematiky, robíš sa tu ako niekto, kto padol z hrušky na Zem a ide robiť poriadok, nezmeníš to ani ty, ani ja a ani vláda, pretože keby sa chcelo, dávno si s nimi nažívame v dobrom.

// pridané po 10 minútach od posledného príspevku

Tech píše:
Bohužiaľ sa tento užívateľ snaží paušalizovať a generalizovať všeobecne známe negatívne aspekty tohoto etnika z historických dôvodov na všetkých čo uráža aj mňa.

Preber sa z toho sna, ktorý práve snívaš a otvor oči, mne u tohto problému optimizmus voči tomu klesol na bod mrazu a môžu si zato sami, ja zato nemôžem a som len nerád, keď toto vidím každý deň... Toľko kecov a sľubov tu už bolo až sa mi tomu nechce veriť... Proste róm je róm, róm sa rómom narodí a takto to bude pokračovať hodne dĺho...

// pridané po 8 minútach od posledného príspevku

A ešte jedna vec, nemáme tu hádzať tých, ktorí sa prispôsobujú a ktorí nie, ak si prečítaš celú túto diskusiu(neverím, že si ju čítal), tak zistíš, že sa to tu viditeľne rozlišuje vrátane mňa, ty robíš presný opak, hádžeš do kopy k tým, čo sa neprispôsobujú k tým poriadným..
U mňa je poriadný róm ten, ktorý sa o seba a o svoju rodinu vie starať tak, ako bežný občan republiky, t.j. zarába si na seba, má hygienu, ide si za svojim cieľom a v živote niečo aj dokáže, pracuje a fakt sa snaží, poznám zopár takých a opakujem sa ešte raz, klobúk dolu pred nimi. U týchto nemám ani taký pocit, žeby som naňho pozeral ako na róma, naopak, beriem ho ako normálneho občana nehladiac na farbu pleti a iných charakteristických vlastností róma ako takého..







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 03.05.18
Príspevky: 2246
Témy: 176
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2011 22:24

Presne ako vravi Jeffo. Nikto tu neodsudzuje vsetkych romov. Odsudzujeme tu tych KTORY PARAZITUJU NA SLUSNYCH LUDOCH, ZDIERAJU STAT A ZIJU Z NASICH DANI.

A ak Skuseny uzivatel napise, ze forum nema uroven kvoli jednemu topicu, v ktorom kazdy povie svoj nazor. Tak sa neuraz :loony:

// Este oprava nie ziju z nasich dani ale piju z nasich dani.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.04.2011 23:03

Tech píše:
Som iba človek ktorý sa snaží kreovať realitu na základe objektívnych faktov a nie na základe médii.


Bydlisko: Bratislava


Keby som zil v Bratislave, tiez by som sa hral na humanistu. Ale ty nemas nia sajnu, jak to funguje v inych castiach SR a ty si viac skresleny mediami, ako my, ktori to vidime a zazivame nazivo kazdy den.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2011 23:09

Daron, smiem vedieť, koľkokrát si bol povedzme v Petržalke?
Okrem toho, kde berieš istotu, že ľudia necestujú?? O čom vypovedá bydlisko? :lol: Človek musí mať trvalý pobyt rovno vedľa Rómov, aby mohol vyjadriť svoj názor? Veľmi zaujímavý názor od administrátora.. :) Škoda len, že vám tu uchádza jeden detail - toto nie je téma BA vs Rest of the world....
Ako vieš, že nemá rodinu alebo kamarátov mimo BA? (ja mám napr rodinu takmer v každej časti SR). Veľmi krátkozraký názor a akurát tak vyvolávač flamewarov....Avšak počkať, povedal to administrátor, takže to až taký problém nebude, všakže...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.04.2011 23:18

demente reci o adminoch si nechaj, nema to s tym nic spolocne. V BA som stravil jedno cele leto. takze porovnat to viem. A to ze najvacsi problem s ciganmi je na vychode, je FAKT. Nie nejaka moja domnienka, alebo co...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Rasizmus

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2011 23:20

ja hovorím o domnienke, že keď má človek BYDLISKO: BRATISLAVA, tak v živote neopustil mesto a nemá nikde kontakty! To, že je najviac rómov na východe Slovenska nespochybnil pokiaľ viem v celej 16-stranovej téme nikto.
Ty si nechaj dementné reči o Bratislave a ja si nechám o adminoch... ;)

pripomína mi to presne debatu o marihuane, tam zas TommyHot a KingTommy argumentovali tým, že keď človek nikdy nehúlil, nemá právo sa vôbec vyjadrovať.. :roll:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Rasizmus

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13348
Témy: 1496
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2011 23:29

Ako tu KingTommy spomenul, kazda takato tema tu skoncila lockom a tato sa tomu tiez nevyhne. Citat to tu nebudem, prebehol som len tuto poslednu stranu a nic zaujimave sa tu neprebera a len tu vznika flame a hadky.

:lock:







_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 237 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra