| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Ahojte potrebujem poradiť pc pre kamaráta s čo najvýkonnejším CPU... Momentálne má doma: Case: SilentiumPC Aquarius M60W RAM:... v PC zostavy | mrjojo97 | 4 | 445 | 24.10.2015 16:45 Miso122 |
 | Ahoj, potreboval by som poradiť s poskladaním herného PC do 700€. Ide mi samozrejme primárne o hry a čo najlepší výkon na čo... [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v PC zostavy | Sun | 65 | 1881 | 30.11.2014 9:33 brmbo |
 | Zdravím, Potreboval by som poradiť s vyskladaním PC. Keďže hrávam tak akurát rekreačne WOWko a nejaké tie hry od Valve tak to... v PC zostavy | Filip 07 | 18 | 485 | 20.11.2014 16:20 Arťom |
 | Zdravim chlapi. Mam ssd 128 na system a HD WD green 500g na filmy,hry atd.No z nicoho nic mi zmizol,neukazuje mi ho nikde,ani v... v Pevné disky a radiče | 20niceboy20 | 11 | 704 | 17.11.2014 9:51 Miso122 |
 | Pište SS Luksovi s nicky na Battlelogu. Platoon: PCForum.sk hráči na battlelogu: walter - ootomaskooo Luks - LuksCZE mato59 -... [ Choď na stránku: 1 ... 189, 190, 191 ] v Hry a herné konzoly | Adam102 | 5711 | 169372 | 07.07.2014 22:23 JanoF |
 | zdravim Vas all. kedze vo Vtipoch je uz neprehladny "bordel" a kazdy si tam postuje co chce, tak zakladam tuto temu.... [ Choď na stránku: 1 ... 117, 118, 119 ] v Krčma | elsofi | 3552 | 176884 | 07.07.2014 22:14 JanoF |
 | Starsia tema: A este starsia tema: tu pokracujeme :) :punk: // 12.03.2012 - Ku kazdemu linku je nutne pridat popis - nazov. [ Choď na stránku: 1 ... 58, 59, 60 ] v Krčma | jtbs | 1799 | 52990 | 07.07.2014 22:11 JanoF |
 | Tak proc mate zrovna takovy avatar jaky mate? Ja, protoze se mi libi to logo a samo by tam vypadalo blbe, tak jsem tam hodil... [ Choď na stránku: 1 ... 77, 78, 79 ] v Krčma | Cupi | 2369 | 112594 | 04.04.2013 18:56 InVader |
 | Oficiálnou hymnou hokejových MS je skladba od skupiny Nightwish. hymna dobra, len aby sa aj ostatne veci tak podarili. som plny... [ Choď na stránku: 1 ... 48, 49, 50 ] v Diskusia | f4r0 | 1483 | 39038 | 29.05.2012 18:24 sysel777 |
 | zdravim. chcem sa opytat na vas nazor,a taktiez o radu.vlasnim gtx 560ti oc.´mam ponuku na vymenu mojej GK za ASUS EAH6950... v nVidia grafické karty | peter360 | 7 | 658 | 22.01.2012 11:38 raptor2359 |
 | Dobrý deň, mám problem s touto grafikou a sice že nefunguju vetraky, je pretaktovaná na 850MHz ale mesiac bežala v pohode. Keď... v nVidia grafické karty | raptor2359 | 5 | 549 | 19.01.2012 20:19 raptor2359 |
 | Niekedy teraz by som chcel kupit novy pocitac i5 2500k ...... Ale neviem sa rozhodnut ktoru graficku kartu ? z GTX 560 Ti .... v Grafické karty | merox | 20 | 1079 | 07.01.2012 19:00 Cobra99 |
 | Dobrý deň, Chcel by som poradiť s kupou PC do 900€ bez myši, klávesnice, windowsu, a bez monitoru. Hlavne na hry, plánujem... v PC zostavy | raptor2359 | 13 | 825 | 26.09.2011 19:56 Corsa |
 | Povodna tema: tu pokracujeme :) :punk: [ Choď na stránku: 1 ... 98, 99, 100 ] v Krčma | OmeGa | 2993 | 97930 | 26.09.2011 7:25 jtbs |
 | Sem smerujte všetky svoje vtipy, debata je povolená, samozrejme v medziach pravidiel a slušnosti. Staršia téma: "... [ Choď na stránku: 1 ... 98, 99, 100 ] v Krčma | OmeGa | 2986 | 301846 | 15.09.2011 0:33 jtbs |
 | Aká je podla vas najlepsia multiplayerova hra cez net? :D Ja som zatial nehral skoro nic tak nemozem posudit ;) [ Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ] v Hry a herné konzoly | Pufo Callo | 150 | 33582 | 10.01.2011 18:09 Maxim |
 | Jaka je podla vas najlepsia hra ktoru ste v zivote hrali? :D [ Choď na stránku: 1 ... 12, 13, 14 ] v Hry a herné konzoly | cs_skillers | 397 | 40265 | 06.01.2011 14:40 lolek013 |
 | Zdravim pani, mam takyto problem. Pred necelym tyzdnom som kupil nove komponenty PC som poskladal system nainstaloval vsetko je... v nVidia grafické karty | maiob | 15 | 1148 | 26.08.2010 20:46 KocuR |