qkrusty - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 7 z 15 [ Vyhľadávanie našlo 425 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Krčma   Téma: Hľadám / hľadáš / hľadáme


Odpovede: 2339
Zobrazenia: 105191


Example - Changed the way you kiss me
http://youtu.be/m-H8i38_yks
:)

 Fórum: Diskusia   Téma: Kúpaliská


Odpovede: 18
Zobrazenia: 2106


tak to budes riadne prekvapeny ked tam teraz prides, dost tam toho pribudlo, niake vecy zmenili
s tym brutalnym zrychlenim je asi http://www.tatralandia.sk/foto-video.ph ... &video=733 a potom ten starsi http://www.tatralandia.sk/foto-video.ph ... &video=754

 Fórum: Diskusia   Téma: Kúpaliská


Odpovede: 18
Zobrazenia: 2106


tropical packet 19e - v podstate iba cela spodna cast (9 toboganov, 7bazenov)
fun packet 22e aj vrch ( celkovo 30 toboganov, 14 bazénov ) ...urcite sa tie 3e oplati priplatit hore je toho viac :)

 Fórum: Diskusia   Téma: Kúpaliská


Odpovede: 18
Zobrazenia: 2106


ja mam to stastie ze mam kartu na volny vstup do Tatralandie takze chodim uzivat tam, nemat kartu tak by som tam kvoli cenam asi nevkrocil (19e dospely/celodenny)...inac je tam skvele prave otvorili tropical paradise, nieco ako interierovy tropicky svet, cele pod strechou, za kazdeho pocasia 30c tep...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield 3 I


Odpovede: 5711
Zobrazenia: 169372


zle mu radis mal som ten isty problem, bolo to kvoli Ru verzii, po novom patchi v bf 3 treba vzdy stiahnut En patch samostatne....najdi si na googli patch, alebo to je na stranke odkial si to kupoval

zatial boli 2 patche
BF3_Update_6Dec2011
BF3_Update_29March2012

ja som nemal ten druhy a rob...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield 3 I


Odpovede: 5711
Zobrazenia: 169372


Close Quarters pre 64 hracov nema s battlefield seriov nic spolocne...nik tam nehra teamovo, len chodis po mape a davas killy kazdu cvhilu...ako ja proti tomu nic nemam ale je to skor cod...btw hravam to tiez a casto lebo ma to bavi,ide tam rychlo skore a k/d ratio mam vzdy nad 2....ale ked si dame ...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Max Payne 2 na Windows 7 nefunguje?


Odpovede: 16
Zobrazenia: 2401


naozaj netusim co s tym mozes mat ale musim povedat ze ten mix je skvely ! :) ;)

 Fórum: Diskusia   Téma: Nejaky dobry serial?


Odpovede: 24
Zobrazenia: 1944


ja som podlahol tomuto > http://www.csfd.cz/film/242278-hranice-nemozneho/ ....fakt uzasne!! prave idem na 4 seriu, odporucam :)

 Fórum: Krčma   Téma: Máte zaujímavé video? Sem s ním! I


Odpovede: 3552
Zobrazenia: 176884


zvierata neomrzia nikdy, hlavne nie ked spievaju :D
http://youtu.be/8-0WVfj76bo

vystihnuta animacia, alebo ako funguje EA :D
http://youtu.be/e-LE0ycgkBQ

tato pracka ma vzdy dostane :D
http://youtu.be/kexWGNBUVGI

 Fórum: Krčma   Téma: Vtipy IV


Odpovede: 1488
Zobrazenia: 152967




z toho jeho vyrazu sa naozaj smejem, aj ked viem nieje vtipne co urobil...obrazok ucel splnil :D

 Fórum: Úložné zariadenia   Téma: Externy 1TB HDD kupa


Odpovede: 6
Zobrazenia: 576


 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield 3 I


Odpovede: 5711
Zobrazenia: 169372


570 ide v BF3 rozhodne lepsie ako 7850, ostatne ako kazda nvidia grafika v bf3....
http://www.anandtech.com/bench/Product/518?vs=549

 Fórum: Krčma   Téma: Hľadám / hľadáš / hľadáme


Odpovede: 2339
Zobrazenia: 105191


ano david to je ono, dakujem

 Fórum: Krčma   Téma: Hľadám / hľadáš / hľadáme


Odpovede: 2339
Zobrazenia: 105191


zdravim, neviem si spomenut na meno filmu tak sa skusim spitat tu, islo o komediu z prostredia restauracie, bola tam banda zamestnancov, poniektory si doberali hosti, jeden typek tusim pluvol do omacky, "osolil" rezen lupinami :D ....dalsi tam zas ostatnych nachytaval tak ze ukazoval vtaka...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield 3 I


Odpovede: 5711
Zobrazenia: 169372


neviem co sa tu riesi :D jasne ze sa to NEOPLATI kupovat v obale, naco ?! ....zbytocne cakat 2 pracovne dni a platit za kuriera 4 az 7eur aby ste mali v ruke odfoteny cd key ked vam mozu na mail zaslat INSTANTNE hned po objednavke fotku s cd keyom .... ktoru si mozte vytlacit a potom zaramovat, boze...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield 3 I


Odpovede: 5711
Zobrazenia: 169372


tak ti to zhrniem, v armored kill budu nove zbrane, 5 novych vozidiel, 4 nove mapy (z toho jedna najrozsiahlejsia v historii bf serie)...pozri trailer, vyzera to tak ze to bude najepickejsie dlc, premium sa rozhodne oplati za tie peniaze....nehorazne usetris.... + bude mas exkluzivne o 2 tyzdne skor...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield 3 I


Odpovede: 5711
Zobrazenia: 169372


ano vo filtri ti ukazuje vsetky a samozrejme bez toho sa nenapojis :D ...+ keby si nahodou hral na klasickom servery kde je napr. prave caspian border a zmeni sa to na B2K dlc mapu tak ta to vyhodi

 Fórum: Diskusia   Téma: dokazete ovladat svoje sny?


Odpovede: 177
Zobrazenia: 9814


no rad by som to skusil len tam par veciam nerozumiem a na tej eng stranke sa mi to nechce hladat.....zaujimalo by ma co ma znamenat ten 2. bod s ciklami (2a,2b,2c)...co to je ?

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Battlefield 3 I


Odpovede: 5711
Zobrazenia: 169372


pod 20e to uz ani ist nemoze, rozmyslaj co pises, to by potom rovno mohli kazdy novy dlc davat za 5e .....niekto si tu zvykol na steam summer sale ceny :lol:

 Fórum: Krčma   Téma: Máte zaujímavé video? Sem s ním! I


Odpovede: 3552
Zobrazenia: 176884


pekny zostrih :)
http://youtu.be/Ym4dGPLd5Ww

 Fórum: Krčma   Téma: Ako vyzerá vaša plocha? II


Odpovede: 1533
Zobrazenia: 112238


chvilka hladania :) http://lp1.pinkbike.org/p6pb6794110/p5pb6794110.jpg

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Case / fans


Odpovede: 5
Zobrazenia: 416


potrebujem k dispozicii 3x 3pin ...

inac su tam v zlave teraz http://www.tichepc.sk/Coolink-SWIF-1201 ... =001027002 neubudu lepsie ?:)

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Case / fans


Odpovede: 5
Zobrazenia: 416


nasiel som este toto http://www.tichepc.sk/Multiconnector-4p ... l?arg1=001

alebo http://www.tichepc.sk/Redukcia-3pin-na- ... l?arg1=001 < bude s tym mozne potom ovladat RPM vsetkych fanov spolu alebo nie ?..pri tych gelid fanoch je pisane 1000rpm je to maximalne hodnota, nepotesilo by keby isli ...

 Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie   Téma: Case / fans


Odpovede: 5
Zobrazenia: 416


Zdravim, rozhodol som sa kupit novu skrinku + 1/2 fans na tieto horuce letne dni. Dlho som sa rozhodoval medzi zalman z11, haf 912 a corsair corsair 300R ale dnes som nasiel http://www.tichepc.sk/BitFenix-Shinobi- ... black.html takze uz mam jasno :) ale je na nej len jeden fan takze bude treba doku...

 Fórum: Krčma   Téma: Máte zaujímavé video? Sem s ním! I


Odpovede: 3552
Zobrazenia: 176884


rozhodne najlepsie video s mackou na yt
http://youtu.be/Veg63B8ofnQ :D

 Fórum: Krčma   Téma: Aku hudbu práve počúvate ?


Odpovede: 1799
Zobrazenia: 52990


Noisia - Tommy's Theme - Mau5trap
Metrik - Engine Room
Major Look - Bass Generation (Ft. The Ragga Twins)
:sing:

 Fórum: Bazár   Téma: I: Zostava


Odpovede: 2
Zobrazenia: 342


280-320 podla inzeratov na bazosi

 Fórum: Diskusia   Téma: Reparát z nemčiny


Odpovede: 51
Zobrazenia: 3065


u nas na skole sa aj reparat aj komisionalne skusky robia vzdy koncom augusta....
ked som robil ja reparat z fyziky tak tam bolo par studentov so mnou co robili komisionalne

 Fórum: Bazár   Téma: P: Diablo 3


Odpovede: 4
Zobrazenia: 549


predane pouzivatelovi andrejsvk

 Fórum: Bazár   Téma: P: Diablo 3


Odpovede: 4
Zobrazenia: 549


Krabica + dvd su neporusene, len raz instalovane, na ucte su 4 postavy ( 3x lvl 60! ) + par milionov ako bonus !
-Posielam na dobierku alebo osobne LM,LH,RK
-Moznost prevodu na ucet po vyskusany
-Predavam aj inde

cena: 30€
Stránka: 7 z 15 [ Vyhľadávanie našlo 425 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF