| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Krčma Téma: Hľadám / hľadáš / hľadáme |
Odpovede: 2339 Zobrazenia: 105191
| |
Fórum: Diskusia Téma: Kúpaliská |
Odpovede: 18 Zobrazenia: 2106
| |
Fórum: Diskusia Téma: Kúpaliská |
Odpovede: 18 Zobrazenia: 2106
| tropical packet 19e - v podstate iba cela spodna cast (9 toboganov, 7bazenov)
fun packet 22e aj vrch ( celkovo 30 toboganov, 14 bazénov ) ...urcite sa tie 3e oplati priplatit hore je toho viac  |
|
Fórum: Diskusia Téma: Kúpaliská |
Odpovede: 18 Zobrazenia: 2106
| | ja mam to stastie ze mam kartu na volny vstup do Tatralandie takze chodim uzivat tam, nemat kartu tak by som tam kvoli cenam asi nevkrocil (19e dospely/celodenny)...inac je tam skvele prave otvorili tropical paradise, nieco ako interierovy tropicky svet, cele pod strechou, za kazdeho pocasia 30c tep... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Battlefield 3 I |
Odpovede: 5711 Zobrazenia: 169372
| zle mu radis mal som ten isty problem, bolo to kvoli Ru verzii, po novom patchi v bf 3 treba vzdy stiahnut En patch samostatne....najdi si na googli patch, alebo to je na stranke odkial si to kupoval
zatial boli 2 patche
BF3_Update_6Dec2011
BF3_Update_29March2012
ja som nemal ten druhy a rob... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Battlefield 3 I |
Odpovede: 5711 Zobrazenia: 169372
| | Close Quarters pre 64 hracov nema s battlefield seriov nic spolocne...nik tam nehra teamovo, len chodis po mape a davas killy kazdu cvhilu...ako ja proti tomu nic nemam ale je to skor cod...btw hravam to tiez a casto lebo ma to bavi,ide tam rychlo skore a k/d ratio mam vzdy nad 2....ale ked si dame ... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Max Payne 2 na Windows 7 nefunguje? |
Odpovede: 16 Zobrazenia: 2401
| naozaj netusim co s tym mozes mat ale musim povedat ze ten mix je skvely !  |
|
Fórum: Diskusia Téma: Nejaky dobry serial? |
Odpovede: 24 Zobrazenia: 1944
| |
Fórum: Krčma Téma: Máte zaujímavé video? Sem s ním! I |
Odpovede: 3552 Zobrazenia: 176884
| |
Fórum: Krčma Téma: Vtipy IV |
Odpovede: 1488 Zobrazenia: 152967
|
z toho jeho vyrazu sa naozaj smejem, aj ked viem nieje vtipne co urobil...obrazok ucel splnil  |
|
Fórum: Úložné zariadenia Téma: Externy 1TB HDD kupa |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 576
| |
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Battlefield 3 I |
Odpovede: 5711 Zobrazenia: 169372
| |
Fórum: Krčma Téma: Hľadám / hľadáš / hľadáme |
Odpovede: 2339 Zobrazenia: 105191
| | ano david to je ono, dakujem |
|
Fórum: Krčma Téma: Hľadám / hľadáš / hľadáme |
Odpovede: 2339 Zobrazenia: 105191
| | zdravim, neviem si spomenut na meno filmu tak sa skusim spitat tu, islo o komediu z prostredia restauracie, bola tam banda zamestnancov, poniektory si doberali hosti, jeden typek tusim pluvol do omacky, "osolil" rezen lupinami :D ....dalsi tam zas ostatnych nachytaval tak ze ukazoval vtaka... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Battlefield 3 I |
Odpovede: 5711 Zobrazenia: 169372
| | neviem co sa tu riesi :D jasne ze sa to NEOPLATI kupovat v obale, naco ?! ....zbytocne cakat 2 pracovne dni a platit za kuriera 4 az 7eur aby ste mali v ruke odfoteny cd key ked vam mozu na mail zaslat INSTANTNE hned po objednavke fotku s cd keyom .... ktoru si mozte vytlacit a potom zaramovat, boze... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Battlefield 3 I |
Odpovede: 5711 Zobrazenia: 169372
| | tak ti to zhrniem, v armored kill budu nove zbrane, 5 novych vozidiel, 4 nove mapy (z toho jedna najrozsiahlejsia v historii bf serie)...pozri trailer, vyzera to tak ze to bude najepickejsie dlc, premium sa rozhodne oplati za tie peniaze....nehorazne usetris.... + bude mas exkluzivne o 2 tyzdne skor... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Battlefield 3 I |
Odpovede: 5711 Zobrazenia: 169372
| ano vo filtri ti ukazuje vsetky a samozrejme bez toho sa nenapojis ...+ keby si nahodou hral na klasickom servery kde je napr. prave caspian border a zmeni sa to na B2K dlc mapu tak ta to vyhodi |
|
Fórum: Diskusia Téma: dokazete ovladat svoje sny? |
Odpovede: 177 Zobrazenia: 9814
| | no rad by som to skusil len tam par veciam nerozumiem a na tej eng stranke sa mi to nechce hladat.....zaujimalo by ma co ma znamenat ten 2. bod s ciklami (2a,2b,2c)...co to je ? |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Battlefield 3 I |
Odpovede: 5711 Zobrazenia: 169372
| pod 20e to uz ani ist nemoze, rozmyslaj co pises, to by potom rovno mohli kazdy novy dlc davat za 5e .....niekto si tu zvykol na steam summer sale ceny  |
|
Fórum: Krčma Téma: Máte zaujímavé video? Sem s ním! I |
Odpovede: 3552 Zobrazenia: 176884
| |
Fórum: Krčma Téma: Ako vyzerá vaša plocha? II |
Odpovede: 1533 Zobrazenia: 112238
| |
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Case / fans |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 416
| |
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Case / fans |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 416
| nasiel som este toto http://www.tichepc.sk/Multiconnector-4p ... l?arg1=001
alebo http://www.tichepc.sk/Redukcia-3pin-na- ... l?arg1=001 < bude s tym mozne potom ovladat RPM vsetkych fanov spolu alebo nie ?..pri tych gelid fanoch je pisane 1000rpm je to maximalne hodnota, nepotesilo by keby isli ... |
|
Fórum: PC skrinky, zdroje a chladenie Téma: Case / fans |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 416
| | Zdravim, rozhodol som sa kupit novu skrinku + 1/2 fans na tieto horuce letne dni. Dlho som sa rozhodoval medzi zalman z11, haf 912 a corsair corsair 300R ale dnes som nasiel http://www.tichepc.sk/BitFenix-Shinobi- ... black.html takze uz mam jasno :) ale je na nej len jeden fan takze bude treba doku... |
|
Fórum: Krčma Téma: Máte zaujímavé video? Sem s ním! I |
Odpovede: 3552 Zobrazenia: 176884
| |
Fórum: Krčma Téma: Aku hudbu práve počúvate ? |
Odpovede: 1799 Zobrazenia: 52990
| |
Fórum: Bazár Téma: I: Zostava |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 342
| | 280-320 podla inzeratov na bazosi |
|
Fórum: Diskusia Téma: Reparát z nemčiny |
Odpovede: 51 Zobrazenia: 3065
| u nas na skole sa aj reparat aj komisionalne skusky robia vzdy koncom augusta....
ked som robil ja reparat z fyziky tak tam bolo par studentov so mnou co robili komisionalne |
|
Fórum: Bazár Téma: P: Diablo 3 |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 549
| | predane pouzivatelovi andrejsvk |
|
Fórum: Bazár Téma: P: Diablo 3 |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 549
| Krabica + dvd su neporusene, len raz instalovane, na ucte su 4 postavy ( 3x lvl 60! ) + par milionov ako bonus !
-Posielam na dobierku alebo osobne LM,LH,RK
-Moznost prevodu na ucet po vyskusany
-Predavam aj inde
cena: 30€ |
|