Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 25 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosba o radu

Registrovaný: 20.09.07
Prihlásený: 19.03.09
Príspevky: 742
Témy: 23
Bydlisko: Piešťany
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2007 16:25

Ahojte :) siec mam teraz len 13 rokov, ale us som rozmyslal, ze by ma asi dost bavilo keby idem na vysku informatiku. :) a aj keby nie, urcite by sa mi hodilo, kebyze ste taki dobri, a napisali dake PROGRAMI CO BY SA MOHLI HODIT do buducnosti KEBY ICH VIEM OVLADAT. chapete co myslim? lebo teraz mam akokeby take obdobie ze mam chut sa u cit taketo veci, tak keby mozete daco poradit. a potom aj dake navody ako nato, atd. ;) DIK MOC VSTKYM







_________________
CPU: Intel Pentium4 3,6Ghz, Graf.: 256Mb GeForce 7600 GS , RAM: DDR2 (533Mhz)512Mb+512Mb
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Prosba o radu

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2007 17:44

v oblasti it je zaklad vediet pouzivat google, takze skus zacat tam. co sa tyka tych programov na ktore si sa pytal, ide o to v akej oblasti chces studovat/pracovat. ako grafik trebars photoshop, ako programator v prvom rade ovladat niektory z programovacich jazykov a ku kazdemu programovaciemu jazyku mas vacsinou aj nejake IDE, alebo mozes pouzit nejaky univerzalny textovy editor ako pspad plus ak potrebujes kompilator tak kompilator k danemu jazyku. ide len o to co chces robit. ak to vies, tak nieje problem najt nejake studijne materialy na nete a ucit sa, ucit sa, ucit sa :D







_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosba o radu

Registrovaný: 20.09.07
Prihlásený: 19.03.09
Príspevky: 742
Témy: 23
Bydlisko: Piešťany
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.12.2007 17:49

suchy píše:
v oblasti it je zaklad vediet pouzivat google, takze skus zacat tam. co sa tyka tych programov na ktore si sa pytal, ide o to v akej oblasti chces studovat/pracovat. ako grafik trebars photoshop, ako programator v prvom rade ovladat niektory z programovacich jazykov a ku kazdemu programovaciemu jazyku mas vacsinou aj nejake IDE, alebo mozes pouzit nejaky univerzalny textovy editor ako pspad plus ak potrebujes kompilator tak kompilator k danemu jazyku. ide len o to co chces robit. ak to vies, tak nieje problem najt nejake studijne materialy na nete a ucit sa, ucit sa, ucit sa :D
no z toho co si pisal za tym google som toho moc nerozumel. no tak photoshop som us skusal. sor daco ako programovanie. tak neviem. teraz v skole sa tusim budeme ucit robit nieco v borlande ci jak sa to vola. ale to bude asi take ako ked sme sa ucili pisat vo worde :-D







_________________
CPU: Intel Pentium4 3,6Ghz, Graf.: 256Mb GeForce 7600 GS , RAM: DDR2 (533Mhz)512Mb+512Mb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.11.06
Prihlásený: 31.12.07
Príspevky: 677
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2007 18:12

borland je výrobca, nie je to jazyk.
odporúčam ti začínať s html, neskôr php hlavne preto, že to vie už dnes každý tak nájdeš lahko pomocnú ruku. Neskôr (o rok :D ) určite prejdi na niečo čo má zmysel, teda na delphi (začni pasacalom) alebo ešte radšej na c++ (začni s c)

... a nezabúdaj ne teoriu, lebo každý chce že "idem sa učiť programovať" ale nemá ani šajnu ako premieňať čísla z a do dvojkovej/šestnástkovej sústavy, nevie matiku, nevie nič o sieťach.. a bez toho sa nepohneš


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosba o radu

Registrovaný: 20.09.07
Prihlásený: 19.03.09
Príspevky: 742
Témy: 23
Bydlisko: Piešťany
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.12.2007 18:20

audiotrack píše:
borland je výrobca, nie je to jazyk.
odporúčam ti začínať s html, neskôr php hlavne preto, že to vie už dnes každý tak nájdeš lahko pomocnú ruku. Neskôr (o rok :D ) určite prejdi na niečo čo má zmysel, teda na delphi (začni pasacalom) alebo ešte radšej na c++ (začni s c)

... a nezabúdaj ne teoriu, lebo každý chce že "idem sa učiť programovať" ale nemá ani šajnu ako premieňať čísla z a do dvojkovej/šestnástkovej sústavy, nevie matiku, nevie nič o sieťach.. a bez toho sa nepohneš
no... :D :shock: myslis ze ma teraz zmysel s tym trocha zacinat? alebo je to odveci? lebo je to asi najblizsi smer ktory ma teraz laka. btw, nasa ucitelka na informe nam hovorila ze vela takych profikov ( ako ja:D:D:D , ze som text co sme mali pisat vo worde mal napisany za 15 minut a celu hodinu som potom bol na nete :rolleyes: ) ze evla takych profikov ze bude uplne mimo z toho borlandu. ze to malokto zvladne :D tak preto sa pytam.







_________________
CPU: Intel Pentium4 3,6Ghz, Graf.: 256Mb GeForce 7600 GS , RAM: DDR2 (533Mhz)512Mb+512Mb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.11.06
Prihlásený: 31.12.07
Príspevky: 677
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2007 18:27

tak ja neviem.. väčšinou na učiteľku serem.. čo ona môže vedieť ako ti pôjde algoritmické zmýšlanie. TO nie je len o písaní, to má pravdu. Programovať môžeš aj dvojma prstami.. ide tam o to, vymyslieť postup a efektívne riešenie, a zapamätať si vela príkazov.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosba o radu

Registrovaný: 20.09.07
Prihlásený: 19.03.09
Príspevky: 742
Témy: 23
Bydlisko: Piešťany
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.12.2007 18:29

audiotrack píše:
tak ja neviem.. väčšinou na učiteľku serem.. čo ona môže vedieť ako ti pôjde algoritmické zmýšlanie. TO nie je len o písaní, to má pravdu. Programovať môžeš aj dvojma prstami.. ide tam o to, vymyslieť postup a efektívne riešenie, a zapamätať si vela príkazov.
sak viem ze je to tak, preto sa pytam ci je to zlozite. a s tym pisanim, to som myslel vseobece. ze napr mali sme nakreslit obrazok v painte, vobec neviem kreslit, tak som stiahol z netu nakreslene dake auto v painte a ani nevedela ze som to nekreslil. :)







_________________
CPU: Intel Pentium4 3,6Ghz, Graf.: 256Mb GeForce 7600 GS , RAM: DDR2 (533Mhz)512Mb+512Mb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.11.06
Prihlásený: 31.12.07
Príspevky: 677
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2007 18:34

no v tom prípade áno, budeš mať problémy. To tak bolo vždy, aj u nás na strednej, aj teraz na výške.. experti čo niečo stiahnu/napíšu na fora nech im to spravia to nikdy nedotiahnu dostatočne ďaleko. Nebudu tomu chápať, a keď budú stále ťažšie veci, budú stále bezradnejší..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosba o radu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2007 18:37

to lednicky : informatika na strednej ani nieje informatika, zatial som len na strednej (vseobecne gym.) ale nema to uroven,
tak napriklad . preberame Pascal, za cely polrok sme sa naucili to co som sa ako 13 rocny naucil sam doma za 1 den, a o Office, kresleni a pod. blbostiach ani nehovorim -> preto co sa tyka skoly a pod vecami to ako keby nemalo s tebou zatial nic spolocne, proste sa nauc ako ti uz dobre bolo poradene HTML, CSS, zaklady PHP, neskor tak ako ti radil audiotrack (C, ..), potom sa naucis pisat objektovo, pozries neco malo z linuxu a mas skvele stredoskolske zaklady
takze ja by som zacal (uz si nepamatam , mozno som tam aj ja zacal) tu -> www.jakpsatweb.cz


Naposledy upravil javo dňa 31.12.2007 18:39, celkovo upravené 1






_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosba o radu

Registrovaný: 20.09.07
Prihlásený: 19.03.09
Príspevky: 742
Témy: 23
Bydlisko: Piešťany
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.12.2007 18:39

audiotrack píše:
no v tom prípade áno, budeš mať problémy. To tak bolo vždy, aj u nás na strednej, aj teraz na výške.. experti čo niečo stiahnu/napíšu na fora nech im to spravia to nikdy nedotiahnu dostatočne ďaleko. Nebudu tomu chápať, a keď budú stále ťažšie veci, budú stále bezradnejší..
ale ty to asi nechapes. :D dala nam nakreslit auto ( to nas tento rok ma taka babka ) tak som ho stiahol. naco sa budem zadrbkavat s kreslenim ciarok. primitivne. ja viem asi co teraz myslis ze takto budem uvazovat aj v dolezitejsich veciach, ale vsetko ostatne normalne na informe robim, aku rat toto kreslenie v skicari JEDINE som takto stiahol. zaverecne kreslenie z minuleho roka som si poctivo odkreslil :) a vlastne v com spociva to programovanie. ? keby ma mozes dake zaklady naucit, lebo myslim ze to sa vzdy moze hodit.







_________________
CPU: Intel Pentium4 3,6Ghz, Graf.: 256Mb GeForce 7600 GS , RAM: DDR2 (533Mhz)512Mb+512Mb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosba o radu

Registrovaný: 20.09.07
Prihlásený: 19.03.09
Príspevky: 742
Témy: 23
Bydlisko: Piešťany
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.12.2007 18:43

javo píše:
to lednicky : informatika na strednej ani nieje informatika, zatial som len na strednej (vseobecne gym.) ale nema to uroven,
tak napriklad . preberame Pascal, za cely polrok sme sa naucili to co som sa ako 13 rocny naucil sam doma za 1 den, a o Office, kresleni a pod. blbostiach ani nehovorim -> preto co sa tyka skoly a pod vecami to ako keby nemalo s tebou zatial nic spolocne, proste sa nauc ako ti uz dobre bolo poradene HTML, CSS, zaklady PHP, neskor tak ako ti radil audiotrack (C, ..), potom sa naucis pisat objektovo, pozries neco malo z linuxu a mas skvele stredoskolske zaklady
takze ja by som zacal (uz si nepamatam , mozno som tam aj ja zacal) tu -> www.jakpsatweb.cz
no, vidim ze si moj clovek. :D ties vzdy celu robotu co nam da za 1 hodinu za 5 minut spravim a potom oddychujem, som na nete. my mame informu us 2. rok teraz a zatial som sa nic nove nenaucil. btw, aj ja som na strednej :D kvarta - osemrocne gymko. no... henten web co si mi dal je celkom zaujmavy, aj som si to dako predstavoval ze by sa to tak asi nejak mohlo programovat html, len najhorsie bude asi naucit sa tie skratky a hlavne ako sa pisu tie kvačky akokeby doprava a dolava.


Naposledy upravil lednicky1 dňa 31.12.2007 18:50, celkovo upravené 1






_________________
CPU: Intel Pentium4 3,6Ghz, Graf.: 256Mb GeForce 7600 GS , RAM: DDR2 (533Mhz)512Mb+512Mb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosba o radu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2007 18:49

lednicky1 píše:
no, vidim ze si moj clovek. :D ties vzdy celu robotu co nam da za 1 hodinu za 5 minut spravim a potom oddychujem, som na nete. my mame informu us 2. rok teraz a zatial som sa nic nove nenaucil. btw, aj ja som na strednej :D kvarta - osemrocne gymko.


no lebo informa na strednej je presne to co ja nasmu skolstvu (stredoskolskemu) vycitam, informa je na strednej brana ako VSEOBECNE VZDELANIE, co znamena vsetci ludia sa musia ucit vsetko, napr. spoluziacka vedla mna co nezasala vzdy matiku, fyziku a informu sa musela ucit vyvojove diagramy, je to primitivne ale je jej to v zivote nanic, ina vec je ucit office a pod vsetkych to beriem,

preto sa uc vlastnou cestou tak ako to robi vaccsina ludi, to je to co som ti chcel mojim prispevkom povedat, aby si sa vo vedmomosti neorientoval podla skoly, aspon nie strednej, lebo su to dost nizke naroky

tak dufam ze to dotiahnes daleko, vela stastia :D







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.11.06
Prihlásený: 31.12.07
Príspevky: 677
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2007 18:52

javo: ja to zosumarizujem: NA STREDNEJ SA NEUČ NIČ :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosba o radu

Registrovaný: 20.09.07
Prihlásený: 19.03.09
Príspevky: 742
Témy: 23
Bydlisko: Piešťany
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.12.2007 18:52

javo píše:
no lebo informa na strednej je presne to co ja nasmu skolstvu (stredoskolskemu) vycitam, informa je na strednej brana ako VSEOBECNE VZDELANIE, co znamena vsetci ludia sa musia ucit vsetko, napr. spoluziacka vedla mna co nezasala vzdy matiku, fyziku a informu sa musela ucit vyvojove diagramy, je to primitivne ale je jej to v zivote nanic, ina vec je ucit office a pod vsetkych to beriem,

preto sa uc vlastnou cestou tak ako to robi vaccsina ludi, to je to co som ti chcel mojim prispevkom povedat, aby si sa vo vedmomosti neorientoval podla skoly, aspon nie strednej, lebo su to dost nizke naroky

tak dufam ze to dotiahnes daleko, vela stastia :D
hehe, no diki :) bude to tasky oriesom zacat. ako zo vsetkym,. potom ked pochopim princim pojde to lahsie. :) no sak budem pozerat ten web co si mi dal, diki zan :) tam by malo byt vsetko, nie?







_________________
CPU: Intel Pentium4 3,6Ghz, Graf.: 256Mb GeForce 7600 GS , RAM: DDR2 (533Mhz)512Mb+512Mb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosba o radu

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2007 18:52

audiotrack píše:
javo: ja to zosumarizujem: NA STREDNEJ SA NEUČ NIČ :D


:lol: asi tak :)

to lednicky1 : vsetko ani zdaleka nie, len zaciatky z webu, ale myslim ze sa chapeme :)







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosba o radu

Registrovaný: 20.09.07
Prihlásený: 19.03.09
Príspevky: 742
Témy: 23
Bydlisko: Piešťany
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.12.2007 19:04

javo píše:
:lol: asi tak :)

to lednicky1 : vsetko ani zdaleka nie, len zaciatky z webu, ale myslim ze sa chapeme :)
to je jasne ze sa chapeme. :D sak pomaly my ucime tu PROFESORKU ako to od nas vyzaduju aby sme im hovorili, lebo je MGR :D tak sme jej nastavovali klavesnicu, lebo stlacila insert, tak ked pisala vo worde a jej to vymazavalo pismenka, sak viete co myslim tak to chcela ze ci nevie dakto ako sa to robi. :lol: no no comment :D
btw, ak je tu daky ucitel/ka, co seriozne uci informatiku, tak klobuk dole, lebo zatial 2 informatikarky co sme mali tak uplne lamy.







_________________
CPU: Intel Pentium4 3,6Ghz, Graf.: 256Mb GeForce 7600 GS , RAM: DDR2 (533Mhz)512Mb+512Mb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.12.06
Prihlásený: 01.03.13
Príspevky: 239
Témy: 20
Bydlisko: Krásno n/Ky...
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2007 19:30

nauc sa word viac nepotrebujes :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosba o radu

Registrovaný: 20.09.07
Prihlásený: 19.03.09
Príspevky: 742
Témy: 23
Bydlisko: Piešťany
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.12.2007 19:38

m@-nX píše:
nauc sa word viac nepotrebujes :lol:
:D co sa v nom mam ucit? :D:D:D ale to je asi heslo tych profakov na skolach. word, excel a sme pripraveny zruinovat Billa Gatesa. inac teraz ma napadlo. ako to on vobec spravil? pomocou DOS-u?







_________________
CPU: Intel Pentium4 3,6Ghz, Graf.: 256Mb GeForce 7600 GS , RAM: DDR2 (533Mhz)512Mb+512Mb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.12.06
Prihlásený: 01.03.13
Príspevky: 239
Témy: 20
Bydlisko: Krásno n/Ky...
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2007 21:01

on nijako on to ukradol :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.11.06
Prihlásený: 31.12.07
Príspevky: 677
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2007 22:14

že čo sa učiť vo worde? chlape.. to som si aj ja vravel a potom som na výške kukal že ako to profák spravil. Sa stavím že nevieš pracovať s polovicou veci čo ponúka, a makro ani nespomínam


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosba o radu

Registrovaný: 21.01.07
Prihlásený: 01.04.15
Príspevky: 118
Témy: 21
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 01.01.2008 0:17

Chlapi celkom dobrá rozprava tak sa pridám - chodil som na informatiku aj na strednej - gympl aj, na výške a je to o ničom - česť výnimkám, ktoré tomu fakt chápu a vedia niečo naprogrammovať sami (myslím študentov) .... - tých je fakt málo .... - ale prejdú a majú titul !!! - a úroveň vzdelávania - bieda tí čo učia na gymply málo kedy tomu rozumejú, takže ak sa tomu nepovenuješ sám tak nebudeš vedieť skoro nič. Na výške zistíš - a to ťa zaskočí asi najviac - že matika je podľa nich gro - podľa mňa nie, takže som to nechal. A chodím už tretí rok inde, som spokojný a nik ma neštve rečami "Bez boolovskej algebry sa nenaučíš programovať " a inými bludmi ... Keď sa chceš učiť, sám sa naučíš viac ako na škole môj názor ...
Takže so štúdiom na výške si to premysli, lebo potom budeš musiť platiť keď to necháš. Takže rada pospytuj sa informatikov na škole predtým ako tam pôjdeš ako to tam beží a či sa to dá zvládnuť (Bystricu a doc Siváka neodporúčam :D )







_________________
PC 1:CPU AMD Athlon 64 939 - 3200 MHz, Ram 2*512 MB PQI, GPU Radeon X850 XT 256MB/256Bit, MB MSI K8Neo 4Platinum, HDD0 Samsung 40 GB, HDD1 Western Digital 160 GB, Western Digital Passport USB 60 GB
PC 2: AMD Duron 1900 MHz Socket A, Ram 256 PQI, MB Matsonic 8167, GPU Radeon 9250 256MB/128Bit, HDD Western Digital 20 GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.07
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 349
Témy: 9
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.01.2008 12:18

inak to kazdy si povie,ze word a excel,ze co sa tam ucit.ale by ste sa divili kolko to mas vymozenosti ze ani len netusite,ze to tam je :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosba o radu

Registrovaný: 20.09.07
Prihlásený: 19.03.09
Príspevky: 742
Témy: 23
Bydlisko: Piešťany
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.01.2008 19:47

HAE07 píše:
inak to kazdy si povie,ze word a excel,ze co sa tam ucit.ale by ste sa divili kolko to mas vymozenosti ze ani len netusite,ze to tam je :D
tak moze byt, ja som sa ties cudoval ze co oco robi v excely s tymi makrami. :D ale nejako ma to moc netrapilo. ale diki za nazory na tu vysku. :D ale sak to mam este casu. to ma len tak napadlo, ze co keby. chapete ;)







_________________
CPU: Intel Pentium4 3,6Ghz, Graf.: 256Mb GeForce 7600 GS , RAM: DDR2 (533Mhz)512Mb+512Mb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.02.08
Prihlásený: 09.01.09
Príspevky: 3
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 27.02.2008 19:43

..no jasne...to vies...ale mal by si uz niecim konecne zacat..takto sa nikde nedostanes... :-))..zacni tym PHP a uvidis, ako ti to pojde...ak to nebude pre teba tazke, tak zacni s Pascalom alebo s C (a neskôr s C++)..mimochodom..toto bol moj postup ;-))


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Prosba o radu

Registrovaný: 02.12.07
Prihlásený: 26.02.13
Príspevky: 1114
Témy: 49
Príspevok NapísalOffline : 27.02.2008 21:48

javo píše:
to lednicky : informatika na strednej ani nieje informatika, zatial som len na strednej (vseobecne gym.) ale nema to uroven,
tak napriklad . preberame Pascal, za cely polrok sme sa naucili to co som sa ako 13 rocny naucil sam doma za 1 den, a o Office, kresleni a pod. blbostiach ani nehovorim...
...www.jakpsatweb.cz


no presne toto iste aj na nasom "uzasnom" gympli.. a to som v informatickej triede.. no des.... kebyze chodim na stavebnu tak sa naucim to iste... ak ne vac... :D

no a co sa tyka webov kde sa da ucit tak ti odporucam www.owebu.cz ... tam mas viacero prog. jazykov...


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 25 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prosba o radu

v Pevné disky a radiče

4

553

05.11.2008 15:00

janciky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prosba o radu

v Monitory, televízory a projektory

12

603

20.04.2009 16:21

Avarquarë Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prosba o radu s CPU

v Procesory

9

638

29.02.2012 21:52

dzuro26 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kúpa grafickej karty - prosba o radu.

v Grafické karty

8

553

03.06.2010 16:59

chvost Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Monitor - prosba o radu pri výbere

v Monitory, televízory a projektory

17

799

18.08.2019 22:54

Ivan-K Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. VHS na DVD-prosba o radu

v TV

11

1958

23.01.2009 10:49

Dzin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosba o radu pri kupe notebooku.

v Notebooky a netbooky

11

794

16.09.2007 20:02

ferdonno Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosba!

v Siete

11

771

29.03.2009 17:43

Qpkqkma Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. C# - PROSBA

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

3

875

21.04.2008 11:43

m@-nX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prosba o pomc

v nVidia grafické karty

13

1004

23.10.2009 2:39

Tech Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosba o pomoc

v HTML, XHTML, XML, CSS

6

363

26.11.2012 12:41

Josh Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prosba o pomoc

v Pevné disky a radiče

3

458

24.11.2008 21:04

Gyrxiur Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosba o pomoc

v Ostatné programy

2

292

23.04.2013 16:11

Smith Wesson Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. prosba v fps

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Grafické karty

56

1945

20.09.2008 18:12

f_fabregas4 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosba o zakúpenie hry

v Počítačové hry

4

337

14.09.2014 19:32

ViktorinoSK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prosba o porovnanie zostáv

v PC zostavy

21

658

02.12.2012 10:10

rieper Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra