Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 38 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Projekt "Command Center"

Registrovaný: 09.04.08
Prihlásený: 10.05.16
Príspevky: 85
Témy: 17
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2008 0:50

Najprv to mal byt len novy comp, potom sa to zmenilo na simultannu a (v ramci moznosti :D ) vopred premyslenu upravu viacerych casti izby :)

Deli sa na tri casti:
"E-Drum" cast - Elektronicke bicie napichnute do MIDI prevodniku M-Audio 4x4, sluziace ako MIDI ovladac pre bicie simulovane v PC
"Command Center" - PC s troma LCD (stvrte LCD bude casom namontovane), maly mixpult, studiove odposluchy, sekundarny odposluch, zadne kanaly a center (v priprave). Pouzivam ho dvojako - dva "rezimy" - herny a pracovny.
a mini domace kino s 5.1 zvukom, napojene na PS3, kablovku a PC, priamo v posteli ;)


Cele dielo (hlavne PC) bohuzial z casovych dovodov este nie je dokoncene, viaceri ale chceli vidiet setup z mojej signatury, tak sem davam aspon doposial dosiahnute uspechy :)
Moj ciel bol vsetko prepojit do jedneho účelného celku, zaroven som doma instaloval fileserver (3TB) odkial sa streamuje vsetok multimedialny obsah (HD filmy, fotky, hudba...) na vsetky zariadenia.
Chcel som dosiahnut co najcistejsi vzhlad pomocou co najlepsieho prekablovania v celej izbe a co najlepsieho cable managementu v PC. Dalsim, rovnako velkym cielom bol co najtichsi chod PC, pretoze najviac to budem vyuzivat na mixovanie a mastering nahravok prinesenych zvonka.



“Command Center”

Hardware som nakupoval postupne, od konca minuleho roka, zvukova karta, jedna GeForce 8800GTX, 24" LCD a jeden disk boli pouzite zo stareho PC. Vela zeleza bolo vtedy uplne noveho, dnes uz konfiguracia zdaleka neposobi impresivne. Obrovsku namahu dalo nahananie sa za najlepsimi cenami a dealerskymi zlavami, vacsina je dovezena z Rakuska. Kazdopadne, ak by som mal za to platit napr. "agemacke" ceny v Sk, v zivote by som na to nemal (resp. tolko nedal). Vsetko co rychlo straca hodnotu (CPU, GPU...) bolo brane s ohladom na co najlepsi pomer cena/vykon.

Zakladne komponenty:

Intel C2D E8400
Asus Striker II Forumla (780i)
4GB DDR2 OCZ ReaperX 1000
XFX GeForce 8800GTX XXX (630/1350/2000)
MSI GeForce 8800GTX-OC (610/1350/2000)
HDD Samsung F1 1TB + Scythe Quiet Drive SQD-1000
HDD WD Raptor 150GB 10.000 rpm + Scythe Quiet Drive SQD-1000
Sound Blaster Audigy 2 ZS Platinum Pro
PSU Corsair HX620

Case + chladenie (vodne chladenie zatial nenamontovane)

Silverstone TJ07-BW
Magic Fleece tlmiaca sada pre Silverstone TJ-07
120 mm chladic Yate Loon D12SL-12 (niekolko kusov)
120 mm chladic Yate Loon D12SM-12 (niekolko kusov)
90 mm chladic Pabst (niekolko kusov)
D-Tek FuZion Universal
D-Tek Nozzle Kit
D-Tek FuZion Intel 775 Pro-Mount Set
EK Water Blocks EK-Multioption RES 150 Rev.2
Thermochill PA120.3 Triple Radiator G3/8
Laing DDC-Pumpe 12V Ultra
Laing Silencer Set
Trubica Masterkleer 15,9/11,1mm
+ dalsie prislusenstvo pre watercooling, cable sleeving, osvetlenie etc.

Zobrazovacie jednotky:

3x HP LP2065 20.1" + Matrox TripleHead2Go
1x HP LP2465 24" widescreen

Repro:

2x Tapco S8
2x B&W 305
Jamo - Surround & Center
Mixpult - Soundcraft Compact 4


Takto vyzeral stary comp:

Projekt "Command Center"
Projekt "Command Center"



A takto novy hardware (teda vacsia cast :) )pokope:

Projekt "Command Center"
Projekt "Command Center"
Projekt "Command Center"


CPU:

Projekt "Command Center"

Doska Asus Striker II Forumula:

Projekt "Command Center"


Zatial som urobil vsetok cable sleeving, naplanoval cable management (plan sa uskotocni az po vyfrezovani potrebnych otvorov), vytlmil vnutro case a vymyslel umiestnenie HDD. To umiestnenie zabralo najviac casu, spolu so sleevovanim kablov. Disky, aj ked namontovane v tlmiacich 5,25" boxoch, nadalej prenasali hlboke vybracie na celu skrinu, ak k nej boli prisrobovane, aj napriek specialnym srobom. Jedine riesenie bolo ich volne niekam polozit, no zaroven im vytvorit priestor kde by boli dostatocne fixovane a neboli by polozene priamo jeden na druhom.

Takto vyzera disk s nalepenymi tlmiacimi "nozickami":

Projekt "Command Center"


A takto vyzerala povodne zadna podpera, v pozadi vidno vsetky farebne "sleevovane" kable:

Projekt "Command Center"

Material sa vsak casom zdeformoval, musel som ho preto vymenit za iny a celkovo som to urobil krajsie, len z toho nemam foto.


Sleevovany SLI bridge:

Projekt "Command Center"


Vytlmene vnutro skrinky:

Projekt "Command Center"


Horne nasavacie vetraky som miesto srobov upevnil tmavou tlmiacou penou, cim sa dalej zredukovala hlucnost. Vsetky kable som nasleevoval:

Projekt "Command Center"


Dalsie fotky z vnutra, je na nich vidno aj kde su ulozene disky:

Projekt "Command Center"
Projekt "Command Center"
Projekt "Command Center"

Prace na PC su urobene tak z 30%. Este ma caka komplet frezovanie novych otvorov pre kable (za ucelom ich takmer uplneho schovania), pre vodne chladenie a pre pripevnenie hlinikovej masky optickych mechanik, cela montaz vodneho chladenia (s tym mam zatial najmenej skusenosti a trochu aj obavy, priznavam), pieskove lakovanie vnutornych plechov na matnu (alebo lesklu) ciernu (alebo tmavomodru? :D ). K tomu vsetkemu sa vsak dostanem az v oktobri.



Dalsou velkou ulohou bolo nejako ucelne popripevnovat a poskryvat miliony kablov mimo PC. Kazdy monitor, repro, hub a aj PC ma svoj vlastny napatovy kabel, celkovo je v systeme zapojenych 7 DVI kablov, milion audio kablov atd. Pouzil som mnozstvo plastovych bielych list a priehladnych spiral na kable. V celej izbe prakticky nevidno volny kabel (az na elektronicke bicie, tam to skryt nejde).


Na riesenie problemu s mnozsvtom zdrojovych kablov som celkom hrdy :D :

Projekt "Command Center"

Skoda, ze adapter k USB switchu nedostat v bielom :) Fotka je trochu blba, v skutocnosti to vyzera lepsie a jednoliato bielo, az na tie dva cierne nestastne kable.
Vsetky ostatne kable k PC su skryte za stolom, zviazane pomocu spiral z Baumaxu a pripevnene k stolu. Externu kartu Matrox som prilepil zo spodnej strany dosky stola, uplne vzadu:

Matrox TH2G:

Projekt "Command Center"
Projekt "Command Center"

Lepsie fotky z toho zatial nemam. Rovnako je vzadu k stolu pripevneny aj USB switch do ktoreho idu vsetky RF prijmace, tlaciaren, scanner, MIDI atd.

Foto z boku:

Projekt "Command Center"

Tu fixacnu spiralu musim este napravit.


Dalsia vec bolo umiestnit hlavne odposluchy tak, aby som mal priestor pre 3 LCD. Odposluchy nemozu byt daleko od seba, lebo by to znicilo stereo obraz pre poziciu priamo za stolom. Museli ist teda nad LCD. Kedze kazdy ma vyse 16 Kg, lamal som si nad tym dlho hlavu. Nakonieco som nasiel v Baumaxe idealne stojany pre CRT televizor. Pasuju idealne a naklon sa da nastavit tak, ze sa mi do usi dostava to co ma. Repro vsak muselo ist na lezato, pretoze inak by boli vyskace moc vysoko (pekna fraza :lol: )
Na fixaciu kablov posluzili listy z Baumaxu :).
Za monitory som pripevnil LED svietidlo, ktore jednak dobre vyzera a zaroven sa pri nom prijemne pracuje - monitory tak netahaju oci.

A takto to (zatial) cele vyzera:

Projekt "Command Center"
Projekt "Command Center"
Projekt "Command Center"

Chce to este nastriekat tie drziaky na bielo.

Pripevnenie LCD som zatial nejako zvlast neriesil. Chcel by som potom na postranne LCD kupit Ergotron ramena na prichytenie k stolu alebo na stenu, cim ziskam priestor pod LCD a bude to cele posobyt vzdusnejsie, no predovsetkym pojde este stvrte LCD do stredu hore, medzi reproduktory, podla potreby tam bude raz 24" a raz 20.1". Vymena displayu na ramene je jednoducha a zaberie len par sekund - vdaka perfektnemu uchytnemu systemu HP. Uz som totiz spominal, ze PC pouzivam "dvojako", bud na hry, alebo na pracu.


Takto vyzera momentelne herny rezim:

Projekt "Command Center"

A takto pracovny:

Projekt "Command Center"


Na hry treba mat 3 rovnake LCD vedla seba, na pracu je idealne mat v strede ten 24" sirokouhly monitor. Riesim to spominanou rychlou vymenou LCD podla potreby, len zatial mi vzdy jedno LCD lezi bokom. Chcem ho pri praci vyuzit a preto bude hore. Kto robil v Nuende mixaz nejakych zlozitejsich projektov, vie ze plochy nie je nikdy dost :) .






A tu su nejake dalsie fotky mojej nadhery :) :

Projekt "Command Center"
Projekt "Command Center"
Projekt "Command Center"
Projekt "Command Center"
Projekt "Command Center"

Bohuzial sa budem s mojimi dvoma kraskami, 8800GTX, musiet rozlucit a do sekcii bazar dam za chvilu inzerat :(
Idem totiz prave na dlhsiu dobu do USA a je skoda nechat sa ich tu tak dlho nudit, hlavne ked som ich zatial ani poriadne neprevetral (prvu hru som na novej masine pustil az v aprili tohoto roku). Ak mate niekto zaujem, kuknite do bazaru.



Co sa tyka vykonu a hier, za touto masinou sa pri hrach bavim najviac od dob Half Life 1. Vsetko co som si naplanoval prejst slape v 3840*1024 pri perfektne stabilnych 60fps a to aj s AA a AF. Call Of Duty 4 bol na tejto zostave neskutocny zazitok, GRID je cisty adrenalin a Gears Of War ma konecne bavi :lol: (a velmi! S tymto obrazom a zvukom je atmosfera brutalna). Jedine co som neskusal je Crysis (napriek tomu z ho mam kupeny od dna vydania), lebo viem, ze ten by som uspokojivo nerozbehal.




"E-Drum cast"

Toto je o dost menej zaujmave a za zmienku stoji lista dole v rohu, cez ktoru ide asi 30 kablov... HDMI, audio, kablovka, USB.. vsetko. Som ale celkom spokojny ako som to cele umiestnil, predtym to zaberalo stvrtinu izby :) Vsimnite si ako sa v lavej casti stretavaju detske casi s dospelymi (auticka a chlast :lol: ):

Na fotkach su vidiet aj surroundy:

Projekt "Command Center"
Projekt "Command Center"


Sekundarny stereo odposluch B&W (a lavy surround :) ):

Projekt "Command Center"



A na zaver:

"Domace kino v posteli" :-D

Na nom je najlepsie, ze je prepojene aj s PC aj s PS3, takze si mozem streamovat z fileservera hociaky HD film, pripadne si zahrat PC hru (aj so zapnutym SLI), alebo zhavit na PS3. Z PC je samozrejme vedeny aj 5.1 zvuk, subwoofer je schovany.

PC:

Projekt "Command Center"

PS3:

Projekt "Command Center"


------------------------
Cela tato technicka uprava izby ma stala velke mnozstvo namahy, nervov, casu a aj usporov. No zabava ktoru som zazil pri nakupovani, nekonecnom studovani roznych stranok a casopisov a aj pri samotnej instalacii je nenahraditelna. Je na tom este vela co vylepsovat, hlavne v PC ma ta najvacsia cast roboty este len caka.
Dufam ze sa vam to paci a budem rad ak sa niekto niecim inspiruje :)
Ak niekto cakal nejaky seriozny PC tuning, docka sa v oktobri ;)







_________________
@9@5 943562
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Projekt "Command Center"

Registrovaný: 16.05.05
Príspevky: 5075
Témy: 105
Bydlisko: Trenčín, SR
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2008 9:28

:clap: :clap: :clap: !!BRAVO!! :hilarity: :hilarity: :hilarity:
Takto perfektne prevedená zostava, zapracovaná do celej izby sa tak často nevidí, ale keď už, tak to stojí za to, rovnako ako toto tvoje. Ešte raz BRAVO!!







_________________
    Intel Core i5-3450 | Gigabyte GA-Z77M D3H | Kingston 8GB 1600MHz DDR3 | Sapphire HD7850 2GB | 2x ADATA SX900 256GB | WD MyCloud 4TB | 27" AOC | Cooling by GELID
    Apple iPhone 6s 32GB | 2005 Ford Focus II 1.8TDCi Panther Black S-packet

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2008 11:43

Waaaaau :shock: :shock: :shock:
Klobu kdole. To je parada, prekvapujes ma kazdym dnom :lol:
To je bohovske, to je asi sen kazdeho chlapa (big boys toys).
Musim ta este pochvalit za krasne fotky. A inac co je to za case ta nova? Nejak mi to uslo asi. A ako si takto rozbehal tie LCDcka? Ved to je uzasne :lol:
BTW, neskusal si popocitat psotrebu len v tvojej izbe? Velm iby ma to zaujimalo :rolleyes:


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Projekt "Command Center"

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2008 13:17

Otázka: koľko ťa to stálo (času aj peňazí)?







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Projekt "Command Center"

Registrovaný: 09.04.08
Prihlásený: 10.05.16
Príspevky: 85
Témy: 17
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 18.06.2008 13:44

Diky za unanie obom :) Sorry ze som to najprv dal do zlej sekcie, som rozmyslal kam to dat, ale tuto sekciu som si vobec nevsimol :)

No spotreba je vysoka urcite hlavne pri hrani, no komponenty mimo GPU a dosky (nForce 780i zere ako svina) by mali zrat menej, hlavne ked CPU nemusi stale bezat na 3GHz. LCD vsak toho urcite dost zozeru.. Ale snazil som sa to aspon urobit tak, ze sa da vsetko jednoducho uplne vypnut. Ked si vsimnete, na obrazku je predlzovacka s vypinanim. Je to spravene tak, ze ked ju po vypnuti PC vypnem, odpoji sa zo siete takmer vsetko - PC, monitory, repro, tlaciaren, scanner... A rovnako na taku istu predlzovacku mam zasa zapnutu telku, repraky pri posteli a zosik na zvysne repro. Takze standby spotrebu vlastne nemam, kedze na dva gombiky vypnem vsetko uplne.

Ale pri hrani typujem PC 450W, LCD spolu 150W, repro 100W (pri nizsich hlasitostiach) - dokopy ako taky riadny luster s 12timi 60 watt ziarovkami... :lol:
Urcite by to bolo zaujmave odmerat.

Case je Silverstone TJ07B-W (B ako Black a W ako Window)


Monitory su rozbehane cez externu kartu Matrox TripleHead2Go, ktora ma jeden DVI vstup a 3 DVI vystupy.
Problem je, ze aj ked mam vsaka dvom grafickym kartam na PC 4 DVI vystupy, pri zapnuti SLI modu funguje vzdy iba jeden DVI vystup, ktory si zvolim. Toto sa da obist spominanou Matrox kartou, ktora akoby z 3x 1280*1024 urobi pre PC akoby jeden monitor s 3840*1024 rozlisenim.

Ak chcem sa chcem hrat na TV, nastavim ako primarny vystup ten na ktory mam napojene TV.

Ak chcem pracovat, vypnem SLI a desktop mi uz ide cez vsetky DVI vystupy v rozliseni 5120*1200 cez vsetky 3 LCD (20.1"-24"-20.1"). Koli tomu mam ale napojene bocne LCD este zvlast kablom na dva volne DVI vystupy na druhej karte, lebo cez tu Matrox kartu by som taketo rozlisenie neprepchal.

Zlozito sa to vysvetluje s tym zapojenim LCD, najlepsie by bolo to mat nakreslene (ja som si to musel najprv nakreslit), ale som na to hrdy lebo som to nikde neokukal ale sam vymyslel. Mozno to tak niekto ma, ale zatial som videl ze ma kazdy iba na jeden DVI vystup supnuteho Matroxa a do toho 3 LCD na ktorych ma maximalne rozlisenie 3840*1024 a v tom aj robi.
A ak niekto vyuziva jednotlive DVI vystupy na kartach aby mal vyssie rozlisenie, nemoze zasa pouzivat SLI a hrat sa na viacerych monitoroch naraz.
Ja mozem velmi jednoducho vyuzit plne rozlisenia mojich LCD a robit v 4800*1200 (resp 5120*1200 ak mam nahodenu tu 24"ku) ale zaroven aj nakopnut SLI v 3840*1024 cez Matrox bez nejakeho zdlhaveho prepajania kablov.

Spravil som si dve particie so zvlast Windowsami, kde uz je vsetko nastavene, takze nabootujem bodla toho, ci sa chcem hrat alebo robit :)







_________________
@9@5 943562
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Projekt "Command Center"

Registrovaný: 05.01.07
Prihlásený: 03.06.23
Príspevky: 956
Témy: 72
Bydlisko: Turcianske ...
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2008 14:30

este tu cenu prezrad :-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.09.07
Prihlásený: 21.12.09
Príspevky: 851
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2008 15:06

Pozerám na to s otvorenou pusou už 10 min a neviem sa vynakukať :D Perfektne top vyzerá ! Keď pôjdeš do USA nemôžem sa na ten čas k tebe nasťahovať ? :) Prezraď cenu prosím ťa nech viem čo ma to an budúci týždeň vyjde .:D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2008 15:10

Mojim laickym odhadom tu cenu odhadujem na takych 100 000 az 150 000 :-)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2008 15:12

nadhera...o niecom takom som vzdy sníval...fakt nadhera...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Projekt "Command Center"

Registrovaný: 09.04.08
Prihlásený: 10.05.16
Príspevky: 85
Témy: 17
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 18.06.2008 15:47

Cenu som dokopy neratal, aby ma neporazilo, napriek tomu ze vsetky faktury si odkladam do sanonu a mam zhruba prehlad. Nekupoval som to naraz, takze neviem. Niektore veci uz mam davno (TV, E-drums) a nieco bol aj dar. 150 000 ale urcite nie. Teda dufam... lebo to som si radsej mal kupit konecne auto... :D Ja som skor vzdy ratal kolko som usetril oproti svk velkoobchodom nakupom v zahranici :) Nechlastal som na zurkach, nechodil na dovolenky a nejak sa mi to proste podarilo zadovazit. A ani v najmensom to nelutujem :)

Inac kym budem prec, komp spat nebude, bude na nom robit bracho, len mu tam chcem dat nejaku staru obyc grafiku a obe GTX co najskor teraz predat.







_________________
@9@5 943562
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Projekt "Command Center"

Registrovaný: 15.12.07
Prihlásený: 16.07.08
Príspevky: 150
Témy: 8
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2008 15:52

zrobil by si mi niečo take do mojho bytu na objednavku ?







_________________
Dell XPS™ 1730
GSM: Sony Ericsson W960i
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Projekt "Command Center"

Registrovaný: 15.12.07
Prihlásený: 08.12.09
Príspevky: 187
Témy: 15
Bydlisko: Humenné
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2008 16:12

povedz ci si normalny :D:D:D .... pozeral som na to tak :O ... ale inak n1







_________________
OS: Win XP Profesional; MB:Epox EP-8U1697; CPU: AMD Sempron 2500+; VGA: GeForce 7200GS 256MB DDR2 PCI-e; RAM: 256MB+512MB(768MB); Zdroj: Mercury 350W; Case: Mercury
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.09.07
Prihlásený: 08.03.10
Príspevky: 65
Témy: 5
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2008 20:35

Tak kolega co zalozil tuto temu ma poprosil, ci by som nepostol niake screeny tak tu su...

Toto je moja krasavica.... kupena vyhradne kvoli hre Age of Conan:
http://img108.imageshack.us/img108/8246/aocfn9.jpg

Nedavno som spravil maly upgrade monitoru - http://novypocitac.sk/lcd-monitory/lg-2 ... -dvi-s-ips

http://img108.imageshack.us/img108/2756 ... ingll8.jpg

... a tiez VGA... tato fotka je uz minulost:
http://img356.imageshack.us/img356/2406/gx2ed2.jpg

... a sucasnost
http://img81.imageshack.us/img81/1428/en280gtxir9.jpg


Tak tot zatial vsetko...casom ked bude cas, tak nafotim toho viac:) Enjoy







_________________
CPU: Core i7 975 EE @ 4252Mhz / 1.24V Noctua NH-D14 Moterboard: Asus P6X58D Premium Ram: OCZ Platinum Edition 3*2GB 1600Mhz CL7 VGA: 2 x Asus 285 GTX TOP SLi Audio: Auzentech Hometheater HD + Magnat Quantum 557 5.1/Onkyo TX-SR607 + Sennheiser PC-350 HDD: SSD OCZ 60 GB Agility EX (system+games) + 300GB WD Velociraptor+1TB WD (storage) PSU: Enermax Revolution80+ 1250W Keyboard: Logitech G19 Mouse: Logitech G9 + Razer Destructor Screen: LG 30" W3000H-BN S-IPS Case: Lian Li TYR-X1000 OS: Win 7 Ultimate
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Projekt "Command Center"

Registrovaný: 09.01.07
Prihlásený: 22.03.24
Príspevky: 3599
Témy: 419
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2008 20:38

to mas Nvidiu GTX280 ?????


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Projekt "Command Center"

Registrovaný: 09.04.08
Prihlásený: 10.05.16
Príspevky: 85
Témy: 17
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 18.06.2008 22:03

T.C.B.E.E píše:
to mas Nvidiu GTX280 ?????


Hej, k nasej vseobecnej neskonalej zavisti, ma :) Mal ju hned v den vydania (cize uz vcera). Je to krasna bestia :) Dvojnasobna sila oproti 8800GTX.

qashqai píše:
zrobil by si mi niečo take do mojho bytu na objednavku ?


Nie je problem, len ako som vravel, budem teraz az do oktobra prec. Ak by si al zaujem, ozvi sa.







_________________
@9@5 943562
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Projekt "Command Center"

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 18.06.2008 23:40

Pekné, pekné, normálne závidím hlavne keď sa mi odpálila doska tak ešte viac :)
Raz si na takéto našetrím aj ja, ale to budem musieť najprv začať niečo robiť :)

mmhardky čím si fotil? Nejak sa mi zdajú tie fotky moc pekné, trochu rozmazané okraje a sýte farby akoby upravené vo fotošope. Povieš čím si fotil? :)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Projekt "Command Center"

Registrovaný: 09.04.08
Prihlásený: 10.05.16
Príspevky: 85
Témy: 17
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 19.06.2008 0:14

Sony Alpha A100 a je na to hodeny nejaky equalizer.







_________________
@9@5 943562
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.11.07
Príspevky: 2068
Témy: 85
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2008 7:30

ved to aj vidno :) . zrkadlovka je zrkadlovka ... :rolleyes:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Projekt "Command Center"

Registrovaný: 22.07.07
Prihlásený: 05.12.21
Príspevky: 1202
Témy: 47
Bydlisko: Levice
Príspevok NapísalOffline : 19.06.2008 23:55

Jeej to bol moj sen ja lnen zavidim to ps 3 kedze by som si velmi rad zahral GTA 4 :lol: A to domace kino v posteli sa mi paci najviac :)







_________________
NOTEBOOK | TYP: ASUS EeePC 1215B | CPU: AMD Brazos E-350 | RAM: 4GB | LCD:12 " | SSD: Samsung 840 EVO 250 GB


STOLNÝ PC | MB: GIGABYTE MA770 UD3 rev 2.1 | CASE: CoolerMaster Centurion II Black Edition | CPU: AMD Phenom II 965 BE 3.4 GHz
| CPU Cooler: CoolerMaster Hyper 212+ (AC MX2) | GPU: Gigabyte Nvidia GeForce GTX 660 | RAM: Apacer DDR2 800 Mhz 7 GB | LCD: SAMSUNG SyncMaster 940 BW | HDD1: Seagate 1,5 TB 7200 ot./ min. | HDD2: WD 500GB 7200 ot./ min. | PSU: Seasonic S 12 II 430 W 80 Plus Bronze | Keyboard: Microsoft Wireless Keyboard 2000 | Mouse: GIGABYTE ECO660.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Projekt "Command Center"

Registrovaný: 07.08.07
Prihlásený: 09.04.19
Príspevky: 373
Témy: 16
Bydlisko: Ba
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2008 0:25

tve niekto sa má.
Hlavne to nejak zmysluplne vyuzi :old: ked uz si mozes dovolit taketo vecicky!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 20.06.2008 11:18

Mufin ty si zena, ty tomu nerozumies ,a ani tomu rozumiet nebudes :lol:
Len my-muzske pohlavie vieme podobne "hracky" vyuzit. A vacsinou sa to vyuzitie zda byt zenam blbe, alebo neprakticke, alebo ako strata casu :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Projekt "Command Center"

Registrovaný: 09.04.08
Prihlásený: 10.05.16
Príspevky: 85
Témy: 17
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.06.2008 21:00

No moja frajerka sa na to tiez nepozera s nadsenim, i ked to domace kino si pochvaluje :D Ale ma upozornila, ze jej nikdy nemam hovorit kolko to stalo lebo by ma musela zabit :D







_________________
@9@5 943562
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Projekt "Command Center"

Registrovaný: 22.07.07
Prihlásený: 05.12.21
Príspevky: 1202
Témy: 47
Bydlisko: Levice
Príspevok NapísalOffline : 28.06.2008 12:28

Ja snivam o takom zachode viete pc na zachode aj s LCD 24 "







_________________
NOTEBOOK | TYP: ASUS EeePC 1215B | CPU: AMD Brazos E-350 | RAM: 4GB | LCD:12 " | SSD: Samsung 840 EVO 250 GB


STOLNÝ PC | MB: GIGABYTE MA770 UD3 rev 2.1 | CASE: CoolerMaster Centurion II Black Edition | CPU: AMD Phenom II 965 BE 3.4 GHz
| CPU Cooler: CoolerMaster Hyper 212+ (AC MX2) | GPU: Gigabyte Nvidia GeForce GTX 660 | RAM: Apacer DDR2 800 Mhz 7 GB | LCD: SAMSUNG SyncMaster 940 BW | HDD1: Seagate 1,5 TB 7200 ot./ min. | HDD2: WD 500GB 7200 ot./ min. | PSU: Seasonic S 12 II 430 W 80 Plus Bronze | Keyboard: Microsoft Wireless Keyboard 2000 | Mouse: GIGABYTE ECO660.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 28.06.2008 12:42

Romi píše:
Ja snivam o takom zachode viete pc na zachode aj s LCD 24 "


Hej okolo dotykové kachličky, prvá bude monitor, druhá bedňa atď... :D :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.09.07
Prihlásený: 21.12.09
Príspevky: 851
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 28.06.2008 13:12

Jasné si na veľkej potrebe tlačíš a pritom obiehaš v zákrute 2 protihráčov v GRiDe :rolleyes: :D


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Projekt "Command Center"

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 28.06.2008 13:26

TricK píše:
Jasné si na veľkej potrebe tlačíš a pritom obiehaš v zákrute 2 protihráčov v GRiDe :rolleyes: :D

a prdy funguju jak nitro ne ?
nevravim ze by som po takej srande nikdy netuzil, ale cim som starsi, tym si viem za tie peniaze predstavit "lepsie" veci :)
inak mi nevrav, ze to cele okolo pc nestalo nad 100 000 :lol: ved uz staci pocitat s tymi lcd... vravis ze 2x20,1'' + 1x24'' . lcd 24'' kvalitne nezozenies len tak lacno + 2 mensie lcd museli vyjst MINIMALNE nad 20-30 tisic, k tomu repraky, zostava nad 50 000 (nevrav mi ze si dostal 2x8800gtx z vypredaja ;) ) atd







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Projekt "Command Center"

Registrovaný: 09.04.08
Prihlásený: 10.05.16
Príspevky: 85
Témy: 17
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 10.07.2008 5:31

Ide o to ze som zhanal vseliake zlavy, mal som stastie atd. Na LCD som si vybavil 50% zlavu z velkoobchodnej ceny, repraky som objednaval na nete v case ked mal dotycny obchod chybu na stranke a cena bola 199 miesto 399 euro atd.







_________________
@9@5 943562
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 23.07.2008 21:03

tlieskam a klanam sa, pekna praca


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Projekt "Command Center"

Registrovaný: 30.08.07
Prihlásený: 20.03.24
Príspevky: 1109
Témy: 26
Bydlisko: Kosice
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2008 7:40

Stastny to clovek. :shock: Vyzera to nadherne. Raz si aj ja take kupim :D Ked budem zarabat :D Ale namiesto troch monitorov dam jeden obrovsky ;) Ale naozaj vsetku cest.







_________________
No INTERNET
No LIFE
CPU: Intel Core i5 4690K MB: MSI Z97 GAMING 5 VGA: nVidia GTX970 RAM: Corsair Vengeance 1866MHz 16GB HDD1: KINGSTON SSD V300 120GB HDD2: Seagate 1TB ZDROJ:Corsair Power Supply HX620 620W OS: Windows 10 Monitor: Xiaomi Mi Curved 34"
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27.05.08
Prihlásený: 16.07.09
Príspevky: 748
Témy: 121
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2008 14:07

krasne uzasne...neveim prestat sa nato pozerat. si 1


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 38 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Klavecnica - pokazené tlačítka "*" "Fn" "S" "L CTRL"

v Externé zariadenia

9

2853

04.12.2009 12:28

vigoss99 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Projekt "Immolator" Betatest - séria upgradov W98

v Redakčné systémy

0

570

28.03.2008 8:44

Mir Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Projekt "Orange dream"

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Modifikácie, návody a projekty

48

9406

29.03.2009 14:50

compspol Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. MSI Command center

v Ostatné programy

1

324

15.02.2015 22:45

kratas Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problém - presunutie volneho miesta z "D" na "C"

v Pevné disky a radiče

1

1188

08.03.2012 13:29

majky358 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Stream SW... "MANYCAM" a problémové "MP4FileLibU.dll"

v Video programy

1

689

02.05.2017 20:15

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PS4 "Ghosting" alebo "Motion Blur" na TV

v Herné konzoly

14

1300

10.08.2017 20:17

V1x Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. redukcia "DVI-I duallink" na "VGA"

v Monitory, televízory a projektory

8

1613

27.11.2007 15:30

zajjac Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. router "nejak" blokuje "login" na net

v Siete

5

1375

10.11.2011 9:47

martello5 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. <meta name="KEYWORDS" content=" ">

v HTML, XHTML, XML, CSS

1

976

24.04.2009 14:49

lio Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. iPhone 3 "E" a "krúžok"

v Smartfóny a tablety

6

1080

18.09.2011 22:17

Dzin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. "PS Vita" alebo "Nintendo 3DS"

v Herné konzoly

5

815

21.12.2014 12:17

El_Scorpio Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. "Preblikavanie" monitoru - zmena "modov"

v Monitory, televízory a projektory

0

715

25.04.2016 17:55

sliziky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tablet "len wifi" vs. "wifi & 3G" +- 400 €

v Ostatné

2

452

30.11.2013 21:00

Pavolko Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Windows media player "nejde" ani "nejde nainstalovat"

v Video programy

3

1485

22.03.2010 16:14

Ďuri Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem s VB 2008 ".vb" do ".exe"

v Delphi, Visual Basic

2

605

19.10.2010 14:25

walther Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra