Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 5 ] 
AutorSpráva
Offline

Čestný člen
Čestný člen
PROJEKT: dravgunov modding

Registrovaný: 22.09.05
Prihlásený: 02.03.24
Príspevky: 950
Témy: 26
Bydlisko: ČR
Príspevok NapísalOffline : 04.10.2005 9:22

dravgunov píše:
Tak jsem se konečně rozhodl něco málo uveřejnit. Není to nic moc, ale postupem času tu toho snad bude víc. Chtěl jsem dělat svůj web, ale nakonec jsem shledal, že praktičtější bude využít služby galerií. Varuju všechny bude tu vždy dost obrázků, protože ty toho řeknou vždy nejvíc.
Do galerií budu dále přidávat, ale většinu změ budu dávat sem a kdyby přeci tak galerie je tady http://forum.pctuning.cz/gallery/thumbn ... ?album=264

Takže začněme:

1. Komplet rozebranej AVANCE + stav PC při moddingu (časem uvidíme co z toho vznikne)

PROJEKT: dravgunov modding PROJEKT: dravgunov modding

2. První na řadu přišly bílé plasty uvnitř casu které jsem přestříkal černým sprejem.

PROJEKT: dravgunov modding PROJEKT: dravgunov modding
PROJEKT: dravgunov modding PROJEKT: dravgunov modding

3. Tady je pár dalších fotek odstrojeného casu

PROJEKT: dravgunov modding PROJEKT: dravgunov modding
PROJEKT: dravgunov modding PROJEKT: dravgunov modding

4. Následovalo vyříznutí přední mřížky pro přední 120mm fan. Nad ním je sice další prostor pro 80mm, ale tam ještě nevím jestli budu někdy v budoucnu dávat další fan. Jen prozradím, že pro tu 120 jsem vyřezával díru kvuli tomu, že zamýšlím něco s těma průduchama na předním panelu (viz první foto) A ty mřížky vzadu prozatím ponechám, hodlám totiž vyřezat (přímou bruskou svoje vlastní) z nějakého tenčího plechu)

PROJEKT: dravgunov modding PROJEKT: dravgunov modding
PROJEKT: dravgunov modding PROJEKT: dravgunov modding

5. Příprava na nástřík casu

PROJEKT: dravgunov modding PROJEKT: dravgunov modding
PROJEKT: dravgunov modding PROJEKT: dravgunov modding

6. Už celkový hotový nástřik (zasychá) Použil jsem jako základovou barvu nějaký sprej se zinkem (ten mi dal bratr a podklad dostatečně zdrsnila, ale byl zase dost temný tak ta fluorescentní barva moc nezesvětlala, jelikož jako podklad pod ní se má pro větší ůčinek použít bílá barva, ale nechtěl jsem utrácet) Na podklad jsem pužil ZELENÝ FLUORESCENTNÍ barvu MOTIP
Po zaschnutí jsem usoudil, že dno casu se zronva moc nepovedlo, ale sprj už nemám a tak s tím provedu něco jinýho (nechte se překvapit) a barva vypadá ve skutečnosti o dost světleji. Pro mě je jasná a zelená tak akorát ani moc nezáří a ani není moc tmavá i když na fotkách to tak nevypadá. Kdo chcete aby více zářila tak jednoznačně použijte bílej podklad.

PROJEKT: dravgunov modding PROJEKT: dravgunov modding
PROJEKT: dravgunov modding PROJEKT: dravgunov modding
PROJEKT: dravgunov modding PROJEKT: dravgunov modding

7. Ateď pokus s UV ty katody nezáří nijak moc, ale s výsledkem jsem spokojený. Nevím jestli budou ty katody přesně takhle, ale ještě vyzkouším kam budou pasovat nejvíc. Foťák to taky nezachytil moc věrně, celý spodek k mému potěšení doslova září.

PROJEKT: dravgunov modding


XPM píše:
:wor: :tlic: nice work! Už se těším na výsledek. Ta zelená je rulezní


dravgunov píše:
XPM píše:
A jak to bude s předkem? budeš ho nějak modovat?


Určitě, ale asi nijak extrémě výrazně. Přední průduchy půjdou pryč (ty dole u 120mm fanu) na 100% a v hlavě se mi teď rodí opravdu pěknej nápad. Časem ho tu uveřejním. Tam kde jsou tlačítka POWER a RESET tam bude snad displej, až ho začnou prodávat. A pak se uvidí.
Nejspíš upravím ten spodek a mimo budu pracovat na zcela novém, teď mi jde hlavně o to dokončit alespoň to hlavní abych se mohl přihlásit do soutěže casemodd 2005


GoodMan píše:
JJ, souhlas tady se všema, moc se ti to povedlo. Doufám, že si to nějak nepokazíš tak jako já, když jsem drobec při neopatrném zacházení sedřel barvu a od té doby jsem jaksi trochu na modding zanevřel. Přeju hodně štěstí, asi ho budeš potřebovat ... .


Offline

Čestný člen
Čestný člen
PROJEKT: dravgunov modding

Registrovaný: 22.09.05
Prihlásený: 02.03.24
Príspevky: 950
Témy: 26
Bydlisko: ČR
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.10.2005 9:24

dravgunov píše:
Takže dnes jsem konečně vyřešil problém s tím, že se mi tam můj zalman 7000AlCu nevešel. Po pár pokusech ho prodat a koupit něco jinýho (nabídky nesplňovaly moje požadavky jelikož jsem za zalmana dal 1250,- a max nabídku jsem dostal 600,-)

Měl jsem navybranou a to:
1. Prodat a koupit něco novýho - zavrhnuto
2. Vyříznout pro něj díru do dna case - to byl původní plán, ale nakonec se změnil
3. Upravit zalmana - konečná volba (už ho neprodám :crying: )

PROJEKT: dravgunov modding
PROJEKT: dravgunov modding
PROJEKT: dravgunov modding

Jestli do večera dám komp do casu tak dodám foto jak padnul. :sly:


Squish píše:
Hlavně ať padne, jinak jsou to vyhozený prachy.


dravgunov píše:
Uff :stern: tak po pár hodinách práce jsem pc přestěhoval a že to dalo fušku. Furt mě někdo otravoval, vždy 15min práce na pc a 30min zase něco jinýho...předchvilkou jsem skončil. A byly to nervy. Po tom co jsem tak opracoval zalmana a ještě dočistil malejma pilníkama ty zbroušený žebra jsem si byl na 100% jistej, že se tam vejde. Tak jsem ho slavnostně přidělal na socket (dokonce jsem mu dodal novou stříbrnou pastu za 150,-) Vložil jsem desku do casu a ejhle chyběl ještě tak půl až 1mm, brousit se mi to už nechtělo (až jindy) tak jsem lehce tlačil abych mohl desku přidělat a na dno casu aby se neodřela barva jsem dal papír. Nakonec se vše povedlo, sice je zalman nalepenej na dně, ale jde tam a to je to hlavní.
Jinak pasta + case + tunel srazila teplotu CPU na 34°C a při hraní na 39°C :)

PROJEKT: dravgunov modding


dravgunov píše:
PROJEKT: dravgunov modding PROJEKT: dravgunov modding


GoodMan píše:
Pěkný, ale ještě jsou tam vidět nějaké ty káblíky (ale asi na tom ještě budeš pracovat že ... :blush: ).

btw. Máš stejnou mechaniku jako já ... :wor:.


dravgunov píše:
PLS potřebuju radu na osvětlení casu a to jestli tam mám dát dvě zelený katody nebo jen jednu zelenou + jendu bílou. Jelikož mi před nedávnem odešel invertor tak jsem stejně nějakou musel koupit a dnes jsem zkusil bílou s tím, že pokud se mi nebude zdát tak že ji vyměněj za zelenou, ale celkem to spěchá - nejdýl zejtra ji můžu vyměnit.

PROJEKT: dravgunov modding PROJEKT: dravgunov modding

EDIT ještě bych zapoměl na jedno nebo dvě místa chci dát ještě bílou diodu


GoodMan píše:
Raději bych tam dal obě zelené, ale tady záleží hlavně na tobě, co jse ti líbí ...


dravgunov píše:
No zatím se přikláním taky spíš k těm 2 zeleným a to hlavně aby tam ty diody nebyl kničemu. No uvidím ještě co mi bude doporučeno a kdyžtak se tam ještě dneska vydám na výměnu.


kadas152 píše:
mě se tam ta bílá líbí ale to je jen muj názor


GoodMan píše:
dravgunov píše:
tak už mám po problému, nakonec jsem tam skočil a vyměnil ji za zelenou. Bílá mě přeci jen tak moc nezaujala.


Dobře si udělal, zelená a bílá k sobě moc nesedí ... Až se dostanu ke svému casu, tak taky plánuju zelenou ... :wor:.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
PROJEKT: dravgunov modding

Registrovaný: 22.09.05
Prihlásený: 02.03.24
Príspevky: 950
Témy: 26
Bydlisko: ČR
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.10.2005 9:27

M@tosh píše:
No zatím to je dost dobrý :wor: :wor: :wor: sem zvědav jestli uděláš něco s tím předkem...???

Ta zelená je good, já mám k zeléné svůj vztah http://www.matosh.wz.cz/modding/index.htm :nau: :biggrin: :biggrin:


master88 píše:
jooooo hustotkaaa :)
jinak koukam ze to je E-ATXovej case :D pekny pekny...


dravgunov píše:
Nemám čas, nestíhám, no snad s tím trochu pohnu příští tejden. Prozatím jsem max nechal uříznout sklo a víc ani ťuk. Jinak dneska jsem tam strčil jeden modrej neon a výsledek mě docela potěšil, ale nakonec tam stejně asi nebude (i když kdo ví)

PROJEKT: dravgunov modding


dravgunov píše:
M@tosh píše:
pěkný, to UVčko tam podle mě není nutný....


To sice není, ale zase na noc když nechci nic moc osvětlit tak je to ideální. :)


.::Richmond::. píše:
...a koukam ze mas taky epox... pekne umisteny atx napajeni co?
dneska jsem zkousel osviti vnitrek smd ledkama (bila ultrabright) a docela jo!!! staci jich 6 a svetla je tam az moc. ps zkus dat ledku do 2-3 diry na prednim krytu a podivej se na stenu, je tam videt stin jak se toci fan :nau:


.::Richmond::. píše:
dravgunov píše:
JJ taky když jsem tam měl zelenej neon tak jsem pozoroval fan na stěně jak se pěkně točí. :) Nemohl by jsi to vyfotit jak to vypadá s těma ledkama.

jj, nahodim to sem vecer nebo v noci. jeste tu mam nejaky skleneny 5mm z blesku z mobilu (bilomodra, jako xenon) tak je taky odskousim. ty maly (smd) ale budou bohate stacit (ty sou zase z podsviceni displeje)

edit: fotky z nudneho odpoledne, jen smd a fotky mobilem :blush:
PROJEKT: dravgunov moddingPROJEKT: dravgunov moddingPROJEKT: dravgunov modding
PROJEKT: dravgunov moddingPROJEKT: dravgunov moddingPROJEKT: dravgunov modding
...vecer snad budou skleneny - ty maji vetsi vyzarovaci uhel a mozna tam jeste hodim modry (aneb jak pejsek s kocickou varili dort;)
PROJEKT: dravgunov modding
hodi se to predevsim na osviceni komponentu (spotlight) a vypada to uzasne. je to foceny za sera takze fotky jaksi nevysly, ale ve skutecnosti je to takovy syte bily a lehce do modra, bozi :inlove:

jinak ty smd nevydrzi 5v :blush: takze mi asi po minute vyskakali z ty folie i z odporama :biggrin: , mam i cerveny takze vecer mozna prijde i kouzelnik :wink:


dravgunov píše:
Tak dneska zajdu za bratrem do práce a budeme zkoušet řezat do bočnice PLAZMOU :biggrin: :biggrin: :biggrin: Uvidíme jak to dopadne, určitě nebudou okraje hladký, ale chtěl jsem to kdysi vyzkoušet takže teď mám možnost. Jen abych to přežil.
A navíc na tý stránce je dole pěkný srovnání v tabulce co dovede laser - H2O . PLAZMA

http://www.kjellberg.cz/plasma/wasplasma.htm

PROJEKT: dravgunov modding PROJEKT: dravgunov modding


.::Richmond::. píše:
ja bych do ni nerezal, uz takhle vypada docela ok. vecer sem zprovoznil ty cerveny a modry ledky a vypada to super, ale na to si pujcim fotak. s tema smd se da dost dobre prosvitit ten tunel, to zkus.... asi nebudu davat katodu ale nasvitim to tema ledkama, vypada to lip (glowing silencer rulezzzzz). blby je ze je s tim moc prace (v jedny ruce pinzeta a 1mm soucastkou + kablik a v druhy pajka) - ale o to vetsi efekt. mozna tam hodim nejakej svitici vetrak, ale opatrne aby to nebylo moc preplacany.


dravgunov píše:
No já mám v ůmyslu dát do středu tý bočnice fan, jen tak pro parádu a zakrejt ty prolisy na bočnici který se mi moc nelíbí. No já doufám, že to moc nepřeplácám a proto budu hlavně svitit UV a do středu bočnice půjde buď UV van nebo tady mám ještě nějakej 3barevnej za 50 ze kterýho ledky strhám a bude jen průsvitnej. To se ještě rozhodnu. Plus když budou neony vypnutý chci aby asi na 2 místech svítily bílé diody akorát nevím jak je ještě pořádně zapojit. Navíc nemám pájku (zatím) Jinak koukám, že jsi měnil diody na panelu - dával jsi tam asi 5mm co ? protože já mám doma zatím jen jednu modrou 3mm a ta by tam byla dost navolno.


.::Richmond::. píše:
jj, menil, hned jak mi prisel case - 5mm ultrabright modra a cervena z mysi. sajnuje to tak ze mam na druhy stene 2m kolac - modrej nebo fialovej :laugh: ten predek stejne vyhodim hned jak bude ten teplomer, ta mrizka vypada dost levne. ten fan z boku bych tam nedaval, je zbytecnej a jestli tam das 2 katody tak to bude vypadat jak "silver devil" :laugh: , ne vazne - fan z boku ti moc teplotu nesrazi a na vzhledu taky neprida ale taky mi to lakalo (ten plast je snad presne 8cm). btw ty prolisy tam sou kvuli pevnosti - mas to jeste vyztuzeny plexisklem takze bych je tam nechal :nau:
bila + fialova rulez, tohle sem planoval delsi dobu tak ne ze to budes mit stejny :jaw:
skoda ze jsi z nachoda, bych ti change 5mm modry za 3mm
jo a jeste k tem ledkam - mam tam mensi upravy - takze kdyz je pc ve standby tak to vypada ze dycha - viz oc4um (myslim ze jeste to stary)
ted potrebuju spravit panty u dvirek a vymyslet nejaky servo na otvirani...


dravgunov píše:
Neboj stejný osvětlení mít určitě nebudeme. Já jsem spíš pro zelenou a bílou. Max fialová se vyskytuje při UV. A navíc mám taky 2 fialový kulatý kabely který chci vyměnit za jinou barvu. Jako "silver devil" slibuju že nedopadnu. Jak říkám hlavně bude svítit UV a vše se bude dát samozřejmě vypínat až na ty ledky.
Fan tam stejně dám a nedávám ho takm ani kuvli funkčnosti max trochu pomůže (neznatelně s čímž počítám), ale je tam spíš pro pokus a na vzhledu to určitě nic nezkazí. Ty prolisy odstraňovat nebudu jen je nějak zakryju a plexisklo jsem vyměnil za sklo. Já mám radši na bočnici sklo má svý výhody i nevýhody, ale pro mě je vítěz sklo. Nesnažte se mě přesvědčovat na pctuningu jsem to kdysi popsal.

p.s. A určitě sežeň lepší foťák a klidně pak udělej i nějaký video. :)


.::Richmond::. píše:
bila a fialova rulezzzz (ale to uz sem snad psal)...
sklo sem mel v predchozi bedne a urcite ti ho vymlouvat nebudu, sam s nim mam lepsi zkusenosti nez s plexi - sklo neposkrabes ze? tohle plexi co je v avance je hruza, taky pujde pryc :stern: a misto nej sklo na oboustrannou izolepu. ted jsem se jeste definitivne rozhod ze vyhodim vrtuli ze silenceru a dam na nej ac3 (sice to zabere asi 3 pci ale hlucnost a ucinnost je uplne jinde). on vlastne silencer od ty doby co je v bedne zebrama nahoru tak strasne chrochta ale pasiv ma dobrej, to jo... jeste na nej predelam ten plast aby to zarilo (toho se nevzdam, fakt bozi) a mozna to necham chvili bejt...


Offline

Čestný člen
Čestný člen
PROJEKT: dravgunov modding

Registrovaný: 22.09.05
Prihlásený: 02.03.24
Príspevky: 950
Témy: 26
Bydlisko: ČR
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.10.2005 9:30

dravgunov píše:
Tak jsem dneska lehce zapracoval na bočnici, ale ještě tomu něco chybí. Jinak prodnešek jsem si hrál s plazmou, čistý hrany sice byly, ale stejně jsem to dobrousil přímou bruskou. Ještě dneska asi osadím sklo do bočnice + fan. A zase jsem o kousek dál. :biggrin:

http://forum.pctuning.cz/gallery/albums ... %20074.jpg

PROJEKT: dravgunov modding


dravgunov píše:
.::Richmond::. píše:
tak preci jen tam ten fan pasuje presne :happy:
ja uvazuju o nejakym podsvicenym a vygravirovanym logu.... ted jeste kdo to udela :blush:


gravíruj sám :)


dravgunov píše:
Sniper píše:
Plazmou sem si to nechal udelat u taty v praci,maj tam na to masinu, akorat sem to nakreslil v CADu.Ale zlaty lidsky rucicky,hrany sou nejaky roztrepeny,budu to muset jeste necim zabrousit.


Tak tak, přesně jak píšeš. Nutný dobrousit.


dravgunov píše:
Apeiron píše:
dravgunov píše:
Tak jsem dneska lehce zapracoval na bočnici, ale ještě tomu něco chybí. Jinak prodnešek jsem si hrál s plazmou, čistý hrany sice byly, ale stejně jsem to dobrousil přímou bruskou. Ještě dneska asi osadím sklo do bočnice + fan. A zase jsem o kousek dál. :biggrin:

http://forum.pctuning.cz/gallery/albums ... %20074.jpg




Ako si vyrezal dieru do tej bocnice? Tam je aj kov aj plexi... tiez by som sa toho rad zbavil...

Apropo sa mi pacilo, ked si mal vnutro osvetlene jednym modrym neonom :) som proste na modru...


Plexi jsem vyhodil a dal tam sklo + plech vyřízneš snad čím chceš a čím to taky pude (já to zkoušel plasnou ale je mnoho variant - přímá bruska, vrtat, ....)


dravgunov píše:
poraďte ! :help: ! měl jsem nápad jak zakrejt ty prolisy na bočnici, ale potom co jsem si to namaloval tak se mi to zhnusilo a musím to vymyslet jinak, ale zatím mě nic nenapadlo tak pokud máte dobrej tip co s tím tak povídejte

PROJEKT: dravgunov modding


dravgunov píše:
.::Richmond::. píše:
jak sem psal uz minule - nech to bejt tak jak to je :biggrin:
ty mas dirkovany plexi?


nenechám a nenechám to napokoji :poke: :biggrin: tak trochu mě už něco napadlo, zkusím si nejdřív udělat papírovej model abych věděl jak by to asi vypadalo

Ne to je fotka z krámu jelikož se mi nechtělo fotit

[quote="dravgunov"]Takže po dlouhé době nic nedělání jsme dnes konečně začal zase něco málo dělat z plexiskla co jsem si dovezl. Dodělám pár drobností na přední masce avance a pustím se zase do bočnice. Pak bude následovat konečné uspořádání vnitřku a snad bude hotovo. Jinak jsem na decentní mody takže to taky tak bude vypadat + jsem perfekcionista a když se něco nepovede tak se na to musím vrhnout znovu.

můžete hádat kam tenhle kousek plexiskla bude pasovat...
PROJEKT: dravgunov moddingPROJEKT: dravgunov modding[/


Offline

Čestný člen
Čestný člen
PROJEKT: dravgunov modding

Registrovaný: 22.09.05
Prihlásený: 02.03.24
Príspevky: 950
Témy: 26
Bydlisko: ČR
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.10.2005 9:31

dravgunov píše:
ještě jsem objevil, že se na casekingu prodávají náhradní windtunel a to UV aktivní. Dost se mi líbí, ale dojem kazí to sériový číslo v plexisklu :look: až budu mít zase někdy nějaký peníze tak si ho asi pořídím.

http://www.caseking.de/shop/catalog/ima ... g?pID=2946
http://www.caseking.de/shop/catalog/ima ... g?pID=2946


.::Richmond::. píše:
...to je prece jasny - na levou bocnici :blush:
...takze taky jdes do led osviceni? ja vcera promejslel jak rozsviti silencer (ten upravenej) ale zase z toho nejak seslo... taky nevim jestli mam vyriznout dno bedny aby se mi tam vesel chladic nebo mam koupit novou desku? btw budu menit panty na dvirkach - mam je nejak na krivo ze se nadji zavrit :jaw:
edit: do tunelu bych sel kdyby meli cirej (orig), takhle musim koupit 2... ted jeste kde se daji sehnat drzaky na fany... uz se tesim az se takhle budou prodavat i cely predky :biggrin:


.::Richmond::. píše:
dravgunov píše:
to plexi půjde doprrostřed na čelním panelu nahoře. Tam jak je power a reset.

- jasny, pochopil jsem hned na poprvy... mam tu samou bedynku...
dravgunov píše:
Jinak LED diody ještě nemám tak si jen tak hraju s plexisklem.

- no tak to teprv uvidis na co je plexi dobry :nau:


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 5 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Projekt ARMY PC / OCTOP pc modding

v Modifikácie, návody a projekty

9

767

07.01.2016 23:11

OCTOP Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Modding hier

v Počítačové hry

9

659

09.09.2008 14:37

darude11 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook modding

v Modifikácie, návody a projekty

0

1259

13.02.2010 22:15

M@tt21 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. BlueBlack Modding

v Modifikácie, návody a projekty

6

1322

24.03.2013 10:45

BOBO415 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. morbid modding

v Modifikácie, návody a projekty

20

1804

04.11.2007 21:57

sairik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Modding dosky?

v Biosy a ladenie výkonu

2

515

01.10.2007 16:37

Mir Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Case na modding

v PC skrinky, zdroje a všetky druhy chladenia

8

644

21.05.2008 17:16

r0bino Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Warcraft III Modding

v Počítačové hry

0

537

26.01.2009 8:52

FurbyMAN Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PhotoShop Car Modding

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Voľný čas a hobby

53

4547

23.03.2009 20:29

12martin12 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Acrilic Modding by RDT

v Modifikácie, návody a projekty

28

2999

19.10.2007 23:29

spawn Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Antec Three Hundred Modding

v Modifikácie, návody a projekty

2

681

25.10.2011 9:52

KeNNi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. CASE MODDING BY bindo000

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Modifikácie, návody a projekty

54

3298

03.01.2012 11:44

bindo000 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC Modding-Tuning navody/stranky?

v Modifikácie, návody a projekty

24

990

04.02.2013 8:13

sairik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. I/P: 9600GT + cooling modding

v Predám

0

340

07.03.2011 21:44

BiGTomEE Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Modding --- Fólie na pc skrinku

v PC skrinky, zdroje a všetky druhy chladenia

2

375

09.05.2013 21:43

Slayer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. qpkqkma ani modding moc ne

v Modifikácie, návody a projekty

15

2564

01.04.2008 15:45

Qpkqkma Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra