Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 80 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Programátori na PCF

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok Napísal autor témyOffline : 19.09.2013 19:24

Okej, ubehol nejaký čas, tak to tu trošku osviežim. Zvažujem, že začnem robiť slovenské videotutoriály o C# s uverejňovaním na Youtube, tak by ma zaujímali dve veci - bude mať o to niekto na tomto fóre záujem? Mám sem dať potom linky (ak to teda nebude moderátorom/adminom prekážať), alebo to nemá zmysel? Absenciu reakcií budem brať ako druhú možnosť! :lol:

Čo sa týka obsahu, ešte na ňom pracujem, ale rád by som porobil aj série pre úplných začiatočníkov (premenné, funkcie, ... v jazyku C#), aj pre pokročilých (návrhové vzory, "poďme naprogramovať ...", ...).
Nechcem to limitovať len na jeden "typ", takže by šlo o webové, mobilné a aj Windows aplikácie.

A druhá otázka, o ktoré veci by ste mali záujem vy?

Díkes za feedback :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2013 19:44

Ak by to malo nejaku uroven a chcel by som s venovat programovaniu,tak by ma to potesilo,moze to byt prijemne sprestrenie, kedze vela materialov je v cudzom jazyku.
Ale ty si chcel vediet, ci to budu pozerat nejake konkretne osoby, takze ja nie. Ale viem si predstavit, ze to mozu pri rieseni problemov pocas studia pouzivat napriklad srudenti VS.
Podla mna, chod do toho, bez ohladu na to, co ti tu povedia ludia, par casti sprav a feedback bude zaruceny.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Programátori na PCF

Registrovaný: 07.04.12
Prihlásený: 02.06.21
Príspevky: 907
Témy: 54
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2013 19:47

Taktiež sa pripájam, mám nejaké začiatky v klasickom C(AVR), takže C# by som bral ako vhodný rozvoj jazyka.







_________________
Notebook: Dell Inspiron 15-7537= i5-4200U|nVidia GT 750M 2GB|RAM 6GB|250GB Samsung 850 EVO|W8.1|Cooler Master NotePal U3
Pc: Asus Rog Strix B360-G | i7-8700 | MSI 1080 Gaming X | Crucial Ballistix 16GB 2666MHz Dual Ranked | Samsung 970 Evo | Crucial MX500 | WD Red | Fera 3 | Arctic F12 Silent | Seasonic Focus Plus 650W Gold | Fractal Design Mini C TG
Disk: Western Digital Elements 1TB USB 2.0; Seagate Expansion 2TB USB 3.0
Príslušenstvo: A4tech Bloody V3 V-Track Core 3 + A4tech Bloody B-070; A4tech Bloody B120; A4tech Bloody G501; ATH-M40x; MSI Clutch M40
Monitor: Dell U2515H
Mobil: Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Programátori na PCF

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok Napísal autor témyOffline : 19.09.2013 20:17

Daron, viem, že všeobecný záujem by pravdepodobne bol, momentálne pomáham trom ľuďom naraz cez skype/telefón/facebook.., a začína to byť časovo náročnejšie, tak ma napadlo, že možno by boli tie videá lepší nápad. Oni majú v podstate ten problém, ktorý si spomenul aj ty - materiálov v slovenčine/češtine je sakra málo a aj keď anglicky rozumejú všetci, je to predsa len o niečom inom...
Pôjdem do toho tak či tak, ja len či môžem počítať aj s pcfórom. Ako zástupca vedenia by si sa vedel asi vyjadriť - bude problém, ak by som sem dal potom link/linky/niečo? Ak by to nebol problém, akou formou by to bolo najlepšie, nech tu zas dakoho z vedenia nenasrdím :)
Ono jedna vec je, že by sa možno našli záujemcovia aj tu o tutoriály, ale druhá ako im to sprostredkovať... "jasné, ja robím videá, ale nemôžem dať link" :lol:

ado130, ty asi od úplných začiatkov teda, že? Nech si viem cca spočítať, čím sa mi oplatí začať najskôr... :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Programátori na PCF

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2013 20:23

ja si to isto pozriem, moze sa mi to hodit.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Programátori na PCF

Registrovaný: 17.11.09
Prihlásený: 14.01.23
Príspevky: 1004
Témy: 81
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2013 20:27

Ja som tiez za. Rad si tie tutorialy pozriem.







_________________
MB: Gigabyte Z97-HD3 rev 2.0 CPU: Intel Core i5 4460 3.2GHz COOLER: Gelid Tranquillo rev 3 RAM: 16GB DDR3 GPU: Gigabyte GTX 960 4GB DVD: Samsung SH-S223L SSD: Crucial BX100 250GB HDD1: Seagate Barracuda 2TB HDD2: Toshiba 4TB HDD3: Toshiba 4TB other HDDs: WD 640GB, 2xSeagate 1TB ext. HDD: WD 250GB, ADATA 1.5TB PSU: EVGA SuperNOVA 550 G2 550W CASE: Nanoxia Deep Silence 3 LCD: Dell U2718Q 27" 4K OS: WIN 10 keyboard: Logitech K375s mouse: Razer DeathAdder Elite mousepad: Razer Goliathus Mobile speakers: BOSE Companion TM 2 III headphones: Logitech G533 phone: Samsung Galaxy A8 2018 Notebook: Dell Latitude E5470 Car: Volkswagen Polo 1.4 55kW 2003
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Programátori na PCF

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 09.04.24
Príspevky: 552
Témy: 39
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2013 20:33

Super nápad, tiež by mi to určite pomohlo :)







_________________
CPU: Intel® Core i5-6600K; 3,8Ghz CPU Cooler: Noctua NH-U12P SE2 MB: Asrock Z170 Extreme4 (1151) GPU: ASUS STRIX GTX1070, 8GB RAM: 2x8GB KINGSTON HyperX Fury BLACK DDR4 2400MHz PSU: CORSAIR RM750i SSD(system): Samsung 850 EVO, 250GB SSD(software): Crucial MX300, 525GB HDD1(data): Samsung SpinPoint F3, 1TB HDD2(data): Seagate Barracuda, 1TB HDD3(data): Seagate Barracuda, 2TB HDD4(data): WD Elements, 6TB Case: Fractal Design Define R5, Black Display: Benq PD2700Q 2560x1440 Repro: Tesla ARS-9207 Keyboard: Fnatic Rush, Brown Mouse: Fnatic Flick DAC/Headphone AMP: Schiit Fulla 2 Headphones: Superlux HD-330 Phone: iPhone 6, 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Programátori na PCF

Registrovaný: 07.04.12
Prihlásený: 02.06.21
Príspevky: 907
Témy: 54
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2013 21:22

Tak záleží čo berieš ako úplné začiatky, ale radšej poviem áno, ako potom nevedieť vôbec o čom to hovoríš.







_________________
Notebook: Dell Inspiron 15-7537= i5-4200U|nVidia GT 750M 2GB|RAM 6GB|250GB Samsung 850 EVO|W8.1|Cooler Master NotePal U3
Pc: Asus Rog Strix B360-G | i7-8700 | MSI 1080 Gaming X | Crucial Ballistix 16GB 2666MHz Dual Ranked | Samsung 970 Evo | Crucial MX500 | WD Red | Fera 3 | Arctic F12 Silent | Seasonic Focus Plus 650W Gold | Fractal Design Mini C TG
Disk: Western Digital Elements 1TB USB 2.0; Seagate Expansion 2TB USB 3.0
Príslušenstvo: A4tech Bloody V3 V-Track Core 3 + A4tech Bloody B-070; A4tech Bloody B120; A4tech Bloody G501; ATH-M40x; MSI Clutch M40
Monitor: Dell U2515H
Mobil: Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Programátori na PCF

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50
Bydlisko: Žilina, Pop...
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2013 21:25

úvody do C# by aj mňa veľmi potešili :) ale uvítal by som aj nejaký taký vstupný dieľ, prečo C#, výhody nevýhody v porovnaní s inými jazykmi a pod :P







_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Programátori na PCF

Registrovaný: 19.11.08
Príspevky: 2702
Témy: 170
Bydlisko: Trenčín/Brno
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2013 22:54

Ja by som mal tiez zaujem. Sice sa este len budem tento rok srat s pascalom po 2 rokoch, no urcite som pre nieco taketo.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2013 23:25

walther píše:
Daron, viem, že všeobecný záujem by pravdepodobne bol, momentálne pomáham trom ľuďom naraz cez skype/telefón/facebook.., a začína to byť časovo náročnejšie, tak ma napadlo, že možno by boli tie videá lepší nápad. Oni majú v podstate ten problém, ktorý si spomenul aj ty - materiálov v slovenčine/češtine je sakra málo a aj keď anglicky rozumejú všetci, je to predsa len o niečom inom...
Pôjdem do toho tak či tak, ja len či môžem počítať aj s pcfórom. Ako zástupca vedenia by si sa vedel asi vyjadriť - bude problém, ak by som sem dal potom link/linky/niečo? Ak by to nebol problém, akou formou by to bolo najlepšie, nech tu zas dakoho z vedenia nenasrdím :)
Ono jedna vec je, že by sa možno našli záujemcovia aj tu o tutoriály, ale druhá ako im to sprostredkovať... "jasné, ja robím videá, ale nemôžem dať link" :lol:

ado130, ty asi od úplných začiatkov teda, že? Nech si viem cca spočítať, čím sa mi oplatí začať najskôr... :)


Ak by si to nejak zapracoval do sekcie clanky, hadam by nebol problem, idealne keby sa este diskusia k videu viedla na fore, tak by nikto nic nemal. Trosku to popises, obkecas, aby to nebol len link a koniec.
V idealnom pripade by bolo pre nas najlepsie, ak by boli komenty vypnute a bol by tam odkaz na forum, ze tam je diskusia, ale to je na tebe, nikto ta nebude nutit.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Programátori na PCF

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.09.2013 6:34

walther píše:
Okej, ubehol nejaký čas, tak to tu trošku osviežim. Zvažujem, že začnem robiť slovenské videotutoriály o C# s uverejňovaním na Youtube, tak by ma zaujímali dve veci - bude mať o to niekto na tomto fóre záujem? Mám sem dať potom linky (ak to teda nebude moderátorom/adminom prekážať), alebo to nemá zmysel? Absenciu reakcií budem brať ako druhú možnosť! :lol:

Čo sa týka obsahu, ešte na ňom pracujem, ale rád by som porobil aj série pre úplných začiatočníkov (premenné, funkcie, ... v jazyku C#), aj pre pokročilých (návrhové vzory, "poďme naprogramovať ...", ...).
Nechcem to limitovať len na jeden "typ", takže by šlo o webové, mobilné a aj Windows aplikácie.

A druhá otázka, o ktoré veci by ste mali záujem vy?

Díkes za feedback :)


Osobne by som urcite viac ocenil nieco specializovanejsie. Ako skuseny programator sa o tutorialy pre zaciatocnikov asi nezaujimas, ale faktom je, ze ich najdes mrte. Skvela seria je napr na devbooku. Urcite by si to niecim obohatil, ale mna osobne by si myslim, ze napr taky tutorial k MVC alebo Webovym sluzbam by mnoho ludi ocenilo viac. Inak ale rozhodne takejto aktivite fandim a o uspech by som sa nebal.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Programátori na PCF

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.09.2013 12:16

Daron, ok, dík za info. Skúsim o tom popremýšľať a uvidíme, nejaký spätný odkaz by som k videám samozrejme dal, keďže sem môžem dať linky :)

Johnnny, určite by som chcel aj niečo špecializovanejšie, záleží od toho, kto všetko to bude pozerať a o čo bude najväčší záujem. Pravdepodobne by som rozdelil kanál na viacero sérií - jedna povedzme pre úplných začiatočníkov, ďalšia pre pokročilejších, ďalšia zasa špecifickejšia (asp.net, wpf, webové služby, tvorba mobilných aplikácií...) a v poslednej by sme možno robili s kamarátom párové programovanie alebo klasické solo "let's develop..."... Uvidím, je to ešte v príprave, záleží to od viacerých faktorov.

Inak k tým existujúcim tutoriálom.... Práve včera som pozeral taký jeden, nebudem robiť reklamu, lebo si to nezaslúžia, ale daní chalani/chalan dokázali drbnúť hneď medzi prvé lekcie C#, tipni si čo - POINTERE. Hneď tretia lekcia, nebezpečný kód, pointere atď.
V druhej lekcii sa zasa venujú escape sekvenciám, ale nie hocijakým.
Vedel si o tom, že toto:

Kód:
string a = ""Hello WorldnHow are you"";


Je escape sekvencia a bude to vyzerať vo výsledku takto?
Kód:
"Hello World
How are you"


Pre mňa je to teda novinka... Dokonca aj ten ich syntax highlighter im to označil ako chybu, a predstav si, prešlo im to cez korektúru. Ak sa z tohto niekto učí, ďakujem pekne. Nie je to taký prvý ani posledný tutoriál v CZ/SK, ktorý obsahuje takéto perly. Ako niekto môže napísať, že escape sekvencia pre " je ", tak už naozaj netuším. Bol na to upozornený ešte v roku 2011, doteraz to nie je napravené...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.09.2013 12:20

My sme smerniky tiez preberali velmi skoro, ked clovek pochopi podstatu, nezda sa mi to komplikovane.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Programátori na PCF

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.09.2013 12:24

Daron, ale asi pri C++, nie? Pri C# môžeš používať smerníky len v prípade, že celý kód, ktorý ich využíva, označíš ako unsafe. Niečo, čomu sa vo všeobecnosti treba vyhnúť a narábať s tým opatrne, keďže totálne obchádzaš GC. Začiatočník v C# by o tom prakticky nemal ani vedieť, nieto sa mu to ešte snažiť vysvetliť.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Programátori na PCF

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.09.2013 12:38

V tom ma walther pravdu. Riesit pointre v C# je aj na mierne pokrocilejsej az pokrocilejsej urovni aspon podla mna zbytocne.

walther: ono by samozrejme bolo uplne dokonale keby si spravil nejaky "vstupny kurz" k C# a na to nadviazal. Akurat neviem, ci to budes stihat casovo. Osobne teda ale fakt netusim, kolko casu ti vezme taky 20 minutovy videotutorial.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 20.09.2013 13:37

Neviem, kazdy semester sme mali iny jazyk, dost sa mi to miesa, navyse programovanie ma velmi nebralo, ucil som sa co najmenej a vobec som to neukladal to dlhodobej pamate. Ale je mozne, ze to nebolo v C#, kedze to bolo jednoduche.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Programátori na PCF

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.09.2013 14:10

Urcite nie. Pri C++ a C je to ale samozrejme ine.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.07.11
Prihlásený: 29.12.20
Príspevky: 1516
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 03.11.2013 23:32

Našiel som túto tému až teraz, tak sa aj ja vyjadrím ešte k pôvodnej myšlienke.

Čoskoro bude snáď aj zo mňa programátor, momentálne študujem tretím rokom na FIT ČVUT teoretickú informatiku. Baví ma tak všeobecne všetko, snáď okrem sw. inžinierstva. Popri škole pracujem v Ústave Technickej a Experimentálnej Fyziky na ČVUT, kde robím hlavne v nižších úrovniach s hardware-om (C, C++, asm), prípadne nejaké vyhodnocovanie dát a podobne. Popri tom ešte sem tam beriem webové bokovky - kódovanie designov, všeliaké php scripty, api pre mobilné aplikácie atď. O vyšších jazykoch a frameworkoch toho veru veľa neviem. A aj v oblasti, v ktorej sa pohybujem, toho stále veľa neviem.

Preto oceňujem takúto iniciatívu. Osobne by som si vedel predstaviť miesto na internete, kde budú mať priestor práve špecifickejšie veci ako len "ako v C-čku urobiť 2D pole" A ľudia by nemuseli len písať články a následne viesť diskusiu.
Programátori (aj ne-profíci) by kľudne mohli prísť a napísať "Dnes som sa prvý krát stretol s FTDI, ovládam pomocou toho to a to, je to zaujímavé, našiel som si o tom toto a toto. Stretol sa s tým niekto? Čo všetko to dokáže?"
Ľudia by tak mohli zdieľať svoje skúsenosti, upozorňovať aj na úskalia, problémy, ak sa niekto týždeň trápil nad zlým ovládačom, tu to bude napísané a tak ďalej a tak ďalej.
Taká pohodová, "domáca" atmosféra, kde by ľudia zdieľali svoje skúsenosti, postrehy, nové poznatky atď. ALE!

Bolo by veľmi pekné, keby takýto systém mohol funovať a napr aj ja som mal miesto, kde si môžem podiskutovať s niekým, kto má podobné znalosti, skúsenosti. Problémov je ale viac:
1.) Úplne pôvodná myšlienka - písať články, prekladať, kto by to robil? Iniciatívni sa síce nájdu, ale skôr či neskôr odpadnú a aktívni budú stále max dvaja blázni a to stále iní, takže kvalita bude kolísať a skoro určite aj veľmi rýchlo klesať.
2.) Moja myšlienka dáva viac voľnosti a dáva možnosť napísať aj krátky text a pritom rozprúdiť dobrú diskusiu. Problém ale je, že vždy sa nájde nejaký vševediaci chumaj (a typicky nie jeden), ktorý bude na takéto fórum rád prispievať štýlom "zaťažko je ti pozrieť sa do dokumentácie? http:Bach link na dokumentáciu", alebo "jemine, no to je mi novinka..." a podobne. Takéto veci sa následne rýchlo zvrtnú na vojnu programátorov a ako to už v internetových diskusiách býva, keď sa hádajú programátori, je to minimálne 5 strán OT.
3.) Užívateľská základňa: Programátorov je veľa a aj tých dobrých. Bolo by ale ťažké vytvoriť miesto v SR+ČR, kde by ich aktívne chodilo viac než 20. Tu na fóre je ich cca 20 a na fórach podobných tomuto je to tiež max toľko. Bolo by ťažké navodiť tú atmosféru "všetci píšu pre všetkých", ľudia sa často boja písať svoje názory, pretože sa boja sprdu a často ho, žiaľ, aj dostanú (napr. od ľudí ako som spomínal v druhom bode) Amatéri a nováčkovia často pôsobia len pasívne a aktívne rozpínanie fóra by bolo len na tých 20ich iniciatívnych. A to ešte každý z iného odvetvia, takže akurát diskusie o weboch by mali viac ako 2 príspevky.
4.) Skôr či neskôr by sa to pravdepodobne zvrhlo na poradňu pre začiatočníkov. Tém s pôvodnou myšlienkou by ubúdalo a sprostostí od začiatočníkov pribúdalo.
5.) Keby to chcelo bežať napr. tu na PCF, užívateľská základňa by sa určite nezvyšovala. Chcelo by to niečo nové, špecifické, určené len na to.
6.) Kadencia: prečo je na stackoverflow tak veľa ľudí a rada chodí skoro okamžite? Pretože aj príspevky pribúdajú ohromne rýchlo. Na fórum, kde nepríde týždeň nič nové, sa totiž po tom týždni z vysoka vy... Kde získať toľko príspevkov? No to plynie zo spomenutých problémov. Veľmi ťažko. Treba veľa užívateľov a treba ich presvedčiť, nech posielajú, zdieľajú, diskutujú...

Vyriešiť by to mohlo vytvorenie miesta určeného pre začiatočníkov a okreme takéhoto miesta "pre nás". Každý by mal svoj kútik. Nakoľko by to ale reálne fungovalo, to sa odhadnúť nedá a záležalo by to od veľa vecí.







_________________
Na súkromné správy týkajúce sa problémov, ktoré sa riešia vo fóre, neodpovedám!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Programátori na PCF

Registrovaný: 08.03.09
Prihlásený: 06.10.20
Príspevky: 1116
Témy: 88
Bydlisko: 00100100
Príspevok NapísalOffline : 25.01.2014 20:40

Ja som na tuto temu tiez narazil az teraz, nie som ziadny kuzelnik, ale cosi viem, C++/C, zaklady Python-u, Pascal poznam z gymnazia, snazim sa studovat C# (teoriu syntaxe mam akoby zvladnutu), ale nemam to kde pouzit, lebo skusam riesit sutaze a tam pouzivam C++, ktory viem najlepsie. Z kniznic pouzivam hlavne SFML, ale skusal som aj OpenGL aj Allegro. S XNA som robil len hadika. Mna by napriklad zaujimalo co sa teraz pouziva spolu so C#, aky framework resp ine jazyky, technologie, ktore sa vyzaduju, aby som si to pozrel uz teraz, lebo by som sa chcel stat programatorom. Tiez by som sa rad opytal aku VS by ste mi odporucili, teraz som tretiak na gyme, viem ze matika je dolezita tak chodim do matickej triedy, dufam ze to pomoze :D .
// v profile mam stranku s nejakymi mini hrami co som robil







_________________
Programming is The Best
Hackers Are Not Crackers!!! Hackers build things, crackers break them!
;-)
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 80 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Flash programatori pozor!!!

v Ponuka práce

1

1585

31.07.2006 14:55

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problem s PCF

v Správy pre vedenie fóra

2

1309

11.05.2009 18:32

Draex Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Redakčný systém PCF

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Ostatné

66

5637

14.01.2007 21:43

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PCF Session Leto 2012

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 11, 12, 13 ]

v Správy pre vedenie fóra

372

19473

26.07.2012 16:22

delong Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PCF Session Leto 2013, 2014 a vsetky dalsie

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Správy pre vedenie fóra

88

4364

07.07.2014 10:56

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PCF Session 15. 8. 2014 18:00, Patronsky pivovar, BA

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Správy pre vedenie fóra

79

5353

17.08.2014 18:33

Ďuri Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. .NET, C/C++, JAVA Programatori

v Ponuka práce

0

1147

24.08.2006 10:35

IO Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra