[ Príspevkov: 5 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.01.06
Prihlásený: 13.09.09
Príspevky: 14
Témy: 4 | 4
NapísalOffline : 24.10.2008 16:21 | Problem u Ubisoft

Kupil som si (cuduj sa svete) legalne hru od ubisof. Dvovod bol jediny ze som si chcel zahrat po nete. Ale ked som sa chcel na ich server regnut, tak nastal problem so zadanim hesla. chcelo to nick, heslo a potvrdit heslo( teda napisat znova to iste). Ibaze mi stale pise ze heslo zadavam zle. Tak som si pozrel vysvetlivky a tam bolo napisane iba ze mozem pouzit minimalne 6 zakov a maximalne 16 a nepouzivat znamienka ako su: -_.,. Toto vsetko som dodrzal ale aj tak mi stale vyhadzuje ze heslo zadavam zle. Ak sa to niekomu z vas stalo prosim poradte, lebo ma asi ......... dakujem, thank you, danke, spasiba, chung tua


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.05.08
Prihlásený: 12.09.13
Príspevky: 61
Témy: 8 | 8
Bydlisko: Senec
NapísalOffline : 24.10.2008 17:53 | Problem u Ubisoft

aká je to hra?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.01.06
Prihlásený: 13.09.09
Príspevky: 14
Témy: 4 | 4
Napísal autor témyOffline : 24.10.2008 18:25 | Problem u Ubisoft

silent hunter 4


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problem u Ubisoft

Registrovaný: 07.05.08
Prihlásený: 05.08.11
Príspevky: 3
Témy: 0 | 0
Bydlisko: Bratislava 5
NapísalOffline : 24.10.2008 22:11 | Problem u Ubisoft

čo tak si napísať heslo vo worde/notepade, skopírovať si ho do clipboardu a vložiť ho do pola.. ak to nepôjde, hneď by som urobil screeny/nahral makro a volal/mailoval do ubi a žiadal nápravu + prípadne aj nejakú pozornosť. Ešte dobre, že žiadnu originálku nemám, aspoň sa nemusím rozčulovať... :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.01.06
Prihlásený: 13.09.09
Príspevky: 14
Témy: 4 | 4
Napísal autor témyOffline : 25.10.2008 10:49 | Problem u Ubisoft

aj to som urobil,napisal som to v notepade a nakopirova, skusal som klavesnicu numericku anglicku aj slovensku. a nic. ja sa nerozculujem. ja som rozzureny


 [ Príspevkov: 5 ] 


Problem u Ubisoft



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ubisoft Uplay

v Hry a herné konzoly

14

2790

22.11.2017 7:40

patro16

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Just Dance (Ubisoft)

v Hry a herné konzoly

2

513

13.09.2012 23:11

EXIREXT

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Dôležité - kradnutie UBISOFT účtov !!!!

v Hry a herné konzoly

14

2598

02.07.2013 20:46

walther

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ubisoft zavadza efektivne riesenie piratskeho problemu

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Novinky

89

6059

25.06.2010 18:28

Fry

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ubisoft sťahuje podporu DirectX 10.1 v Assassin's Creed

v Novinky

5

909

02.05.2008 0:32

Spirit

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

M Firefox problém so sťahovaním a GCH problém s updatom

v Sieťové programy

0

1670

23.01.2015 16:06

Stary

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém s AMD Adrenaline alebo je to softvér či HW problém?

v AMD grafické karty

5

541

07.02.2026 0:30

funsat

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém so zobrazovaním www stránok, problém užívateľa

v Windows

17

2484

23.03.2009 10:41

FERDA23

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Battlefield 3 SKIDROW problem + win7 problem

v Hry a herné konzoly

1

1945

22.09.2012 23:51

walther

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Záhadný problém s PC... problém procesora?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v AMD

45

5467

26.04.2012 11:14

netpeter77

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém s MB ASUS P5K - problém s Realtek

v Ovládače

4

2781

14.06.2008 10:36

$ph!nX

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém s HDD / Problém s bootovaním

v Pevné disky a radiče

4

1770

22.02.2013 14:08

lucifer666x

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém

v Ostatné programy

3

868

24.06.2008 14:04

kukom6

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problém?

v Ostatné

5

890

02.11.2010 20:51

jtbs

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

problem

v Hry a herné konzoly

9

1233

05.02.2007 21:29

SchYzo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Problem

v Windows

10

645

28.08.2014 22:14

kllr007



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF