Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 8 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problem s aktualizaciami vo Win 7

Registrovaný: 04.12.10
Prihlásený: 21.06.20
Príspevky: 2134
Témy: 51
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 06.02.2013 19:39

Zdravim pred troma dnami som kupil mamke NTB, konkretne Lenovo Z580, spravil som tovarensku zalohu systemu cez ten ich soft od Lenova, a pustil sa do instalovania softwaru, zinstaloval som vsetko az na antivirak, ten som nechal na koniec, no ale este pred tym som sa rozhodol zinstalovat aktualizacie, prva varka, niejakych 102 sa zinstalovala v pohode, no tie dalsie uz mali problem, stiahne ich, nainstaluje ale 3 aktualizacie nenainstaluje vôbec, ostatne ano, pride restart, pred vypnutim ich zacne konfigurovat, to prebehne v pohode, potom nasleduje start Win 7 a po starte ich zase konfiguruje no bezuspesne po niejakom case sa objavi hlaska, v zmysle ze Aktualizacie neboli uspesne nakonfigurovane, system Windows sa vracia do pôvodneho stavu, restart, a potom sa uz klasicky dostanem do systemu, no aktualizacie nainstalovane nie su a chce ich stahovat znova... Skusil som rady od Microsoftu na ich stranke, bezuspesne, skusil som aj ten ich Fix no bezuspesne, proste sa tie aktualizacie nezinstaluju, uz som z toho na nervy, 3 dni som sa s tym babral do 4tej rana, tak ak by mal niekto niejaky napad, bol by som velmi vdacny, iste problemy s aktualizaciami som mal aj na Lenove Z380, tam pomohlo odobranie istej aktualizacie a bolo to v pohode. OS je samozrejme licencovany origo system, ktory bol dodany s bookom... Za kazdu radu dakujem, davtom.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problem s aktualizaciami vo Win 7

Registrovaný: 04.12.10
Prihlásený: 21.06.20
Príspevky: 2134
Témy: 51
Bydlisko: Košice
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.02.2013 2:22

No tak som bruzdal po nete, ziaden navod nepomohol, skusam teraz obnovenie systemu zo 7.2. skôr sa nedalo, ak budu problemy precapim to tovarenskou zalohou a zinstalujem soft na novo... Zvlastne ze toto robi origo system, no aj take sa stava...

No medzitym sa stihla dokoncit resp. boli problemy s obnovenim z toho bodu cize vysledny efekt 0 bodov, takze idem to davat na novo a uvidime ci to bude robit aj po obnoveni tovarenskej zalohy... Neskôr dam vediet ak by mal niekto podobny problem...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problem s aktualizaciami vo Win 7

Registrovaný: 12.03.10
Prihlásený: 01.04.21
Príspevky: 387
Témy: 43
Bydlisko: Poprad
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2013 10:02

ono to, ci ti blbnu aktualizacie windowsu vobec nezalezi na tom, ci mas originalny windows alebo nie. casto sa to stavalo aj mne pri oboch druhoch windowsu. ja si myslim, ze bola chyba niekde v microsofte, pretoze som si checkol ktore aktualizacie nechcelo nainstalovat a tie som odznacil a nainstaloval ostatne a asi tyzden na to sa mi podarilo nainstaloval aj tie zvysne (instaloval som ich ale po jednej)

ale podstatne je, ze neviem preco to tak moc prezivas, pretoze pokial ti SP1 nainstalovalo, tak ti tie ostatne drobne blbosti nejak k zivotu netreba. da sa bez toho fungovat. ja som napriklad v tomto roku este ziadnu aktualizaciu nenainstaloval a ide mi laptop aj PC bez problemu :)







_________________
NB: Intel Core i5-7200U, 8GB RAM, 256 SDD, Intel HD Graphics 620/nVidia GeForce 940MX (Lenovo ideapad 320)

MT: iPhone XS 256GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problem s aktualizaciami vo Win 7

Registrovaný: 04.12.10
Prihlásený: 21.06.20
Príspevky: 2134
Témy: 51
Bydlisko: Košice
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.02.2013 14:36

SP1 uz bol predinstalovany... ja ich instalujem pravidelne, ja som to ale myslel takto hoc som aj tie 3 aktualizacie co sa nenainstalovali vôbec vyskrtol prec, nainstaloval zvysne, prisiel restart, pred vypnutim sa este konfigurovali, potom ked sa spustil system znovu tak pred prihlasenim ich este slo konfigurovat, a tam prisiel ten problem, ze ich potom nenakonfigurovalo a vratil sa system do stavu pred spustenim instalacie tychto aktualizacii, a tak dookola, nech robim co môzem neviem ich tam dostat... Dokonca som este rano obnovil system z tovarenskej zalohy, a vysledny efekt, aktualizacie tam stale nemôzem dostat, furt sa nevedia nakonfigurovat hoc je system "holy" az na ovladace od Lenova... Vyhodil som z tamad Chroma aj McAfee antivirak uz predinstalovany nechal cisto len ovladace + soft od Lenova a nefunguje to... Takze skusim hladat chybu dalej.

//edit: Este skusim instalovat aktualizaciu po jednej ci sa to vyriesi...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problem s aktualizaciami vo Win 7

Registrovaný: 12.03.10
Prihlásený: 01.04.21
Príspevky: 387
Témy: 43
Bydlisko: Poprad
Príspevok NapísalOffline : 09.02.2013 15:35

tie 3 aktualizacie hod do "skrytych" a nebudu ta otravovat

ostatne si vklude nainstaluj a ked budes mat ostatne nainstalovane, tak skus tie tri neposlusne jednu po druhej. ak by nesli, tak by som sa v tvojom pripade na to momentalne vykaslal a zil bez toho, pripadne to vyskusal o tyzden, dva..







_________________
NB: Intel Core i5-7200U, 8GB RAM, 256 SDD, Intel HD Graphics 620/nVidia GeForce 940MX (Lenovo ideapad 320)

MT: iPhone XS 256GB
Online

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Problem s aktualizaciami vo Win 7

Registrovaný: 10.10.06
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 4990
Témy: 171
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOnline : 09.02.2013 15:52

Stale spominas 3 aktualizacie, ale ani raz si nenapisal ktore KB? Skusal si vyhladat nove aktualizacie, ci nezmiznu z prehladu? MS updaty funguju tak, ze sa nainstaluje patch verzia SP2, ale potom sa uz samorejme neda nainstalovat patch SP1. Ak si medzitym vypol nejake sluzby alebo odinstaloval sucasti Windowsu, ktore sa mali akualizovat, tak aktualizacia tiez zlyha, niet co aktualizovat.







_________________
CASE Lian Li PC-7NB with 3x Noctua NF-S12A FLX | PSU Seasonic M12II-520 80 Plus Bronze | MB MSI B450 TOMAHAWK | CPU AMD Ryzen 5 3600 with Noctua NH-U12S | RAM 4x8GB ADATA XPG GAMMIX D10 DDR4 3200MHz CL16 | GPU MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G OC | DISK ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD 512GB
MOUSE Logitech M330 Silent Plus | KEYBOARD HP Wired Desktop 320K Keyboard | SOUNDCARD Creative Sound Blaster Z | HEADPHONES Sennheiser RS170 | MONITOR 24" AOC G2460VQ6 1920×1080@75Hz with FreeSync | INTERNET 400/40 Mbps | OS Home 11 & MS 365 Basic | EXTRA ImDisk Toolkit (Desktop/Caches)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problem s aktualizaciami vo Win 7

Registrovaný: 04.12.10
Prihlásený: 21.06.20
Príspevky: 2134
Témy: 51
Bydlisko: Košice
Príspevok Napísal autor témyOffline : 10.02.2013 16:40

Uz som to spravil, pozeral som po nete a ze sarapatu s tymto zvykne robit NET Framework, tak som sa rozhodol aktualizacie zinstalovat po skupinach, aktualizacie pre Windows, pre zabezpecenie systemu, pre office, NTE Framework a slape to ako ma ;) Este ma trapi jedna vec, do teraz co som instaloval soft na rôzne PC sa mi to nestalo ale po zinstalovani softu (Adobe Reader, Office, a pod.) sa mi pri spusteni stale otvori "Tento Pocitac", je to uz dost otravne, skusal som Štart -> Všetky programy -> Po spustení ale tam sa odkaz na Tento Pocitac nenachadzal, tak som siel Štart -> Spustit -> msconfig no ale v zozname som ho tiez nenasiel... Antivirak som tam zatial nedaval, ten nechavam az na koniec ked vsetko zinstalujem, cize este par programov a dam tam antivirak a skusim preskenovat...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Problem s aktualizaciami vo Win 7

Registrovaný: 04.12.10
Prihlásený: 21.06.20
Príspevky: 2134
Témy: 51
Bydlisko: Košice
Príspevok Napísal autor témyOffline : 14.02.2013 0:44

Nechcem zakladat novu temu, ale zinstaloval som takto vsetok soft do NTB, ako som pisal vyssie ale pri starte sa mi stale otvori "Tento Pocitac" ja som poskusal uz vsetko mozne, od precistenia registrov, vymazanie temporaru, presiel som NTB antivirakom - system je cisty... taktiez som sa rozhodol ist do registrov a upravit HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon konkretne polozku Userlnit, kde sa ma vymazat vsetko za prvou ciarkou, no ja tam nemam nic, absolutne ma uz nenapada co spravit, jaka haluska sa mi tam udiala v tom NTB, do teraz som instaloval spustu strojov, no ani na jednom sa nic take nestalo... schvalne skusim to iste nainstalovat na VirtualPC ze co sa stane... Docital som sa na nete ze to môze robit niejaky zinstalovany program, no po spusteni sa zapina len Bluetooth, ovladac od tlaciarne a spustac Office One Note... Nemate niejake napady, som uz fakt beznadejny...


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 8 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem s aktualizaciami vo win xp

v Operačné systémy Microsoft

6

326

07.09.2008 13:03

bajko09 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem s aktualizaciami..

v Operačné systémy Microsoft

8

273

29.04.2013 19:23

mamigos30 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problém s aktualizáciami

v Operačné systémy Microsoft

4

575

14.11.2011 13:39

nojasne Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problem s aktualizaciami

v Operačné systémy Microsoft

2

200

05.05.2013 20:21

PanMod Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problém s aktualizaciami

v Operačné systémy Microsoft

5

574

03.12.2015 13:36

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problém s automatickými aktualizáciami

v Operačné systémy Microsoft

20

1715

02.08.2010 0:40

strike1313 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows 7 problem s aktualizaciami

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Operačné systémy Microsoft

31

1076

02.05.2016 17:20

04Miro84 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem s Aktualizaciami a ovladacmi.

v Operačné systémy Microsoft

4

383

09.05.2014 21:24

4040 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. reader RSS s aktualizáciami

v Technológia .NET

2

710

26.02.2011 23:52

Bajzik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problém s napáleným Win na DVD pri inštalovaní Win

v Operačné systémy Microsoft

10

565

22.08.2008 13:51

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. win vista a win 7 problem pri instalacii

v Ovládače

2

1181

13.06.2009 20:20

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem po preinštalovaní WIN 10 na WIN 7 nefunguje touchpad

v Operačné systémy Microsoft

3

571

04.01.2017 21:52

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem pri prechode z Win XP Home na Win XP Prof

v Operačné systémy Microsoft

2

475

07.01.2010 8:44

Remus61 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problem zosietovat Win XP home s Win XP prof

v Siete

5

629

10.04.2007 12:27

Devil_SK Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Win 8 problém

v Operačné systémy Microsoft

3

249

31.12.2012 10:18

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Problem Win 32

v Operačné systémy Microsoft

4

348

18.11.2014 20:10

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra